Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 180 )

Teema: Imelik kohting

Postitas:
Kägu

Jälle kopeerib teksti siia.

Mida sa papakoi(v kobised koguaeg selle kopeerimise kallal? Teie kirjutate sinna õigesse kasti rahulikult ja saadate ära. Minul legaalset võimalust ei ole ja kirjutan mujal. Sa tobu õiendad minuga iga kommi järel, nagu ma plagieeriks kusagilt oma jutte maha

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul legaalset võimalust ei ole ja kirjutan mujal.

Mismoodi sa siis kirjutad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul legaalset võimalust ei ole ja kirjutan mujal.

Mismoodi sa siis kirjutad?

Seletas ju ühes teemas, et kirjutab wordis valmis ja siis kopib ümber siia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jah nii, et hakkad lugema, siis vaatad, et see ei lõppegi ära. Kerin edasi.

Muidugi ei tasu igast jama lõpuni lugeda. Kunagi nooruses vaatasin keset päeva kinos Koit filmi. Ju siis oli film igavavõitu. Igal juhul tagapool saalis üks mees ärkas keset viletsat seanssi üles ja ajas jalaga viinapudeli ümber. See veeres kolinal mööda kaldpõrandat alla, tihti vastu järgmisi takistusi põrgates. Rahval oli nalja palju, aga pudelist ilmajäänu kirus nagu sinagi. Aga pimedast saalist ära ta ei läinud  

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seletas ju ühes teemas, et kirjutab wordis valmis ja siis kopib ümber siia.

Ma küsin täpsemalt, et mismoodi mittelegaalselt saab kirjutada?

Legaalselt, on siis kui oled sisse loginud vist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin täpsemalt, et mismoodi mittelegaalselt saab kirjutada?

Saan aru, et ta on blokeeritud ja siis korraks viskab talle ikka postitamise lehe ette ja siis kiiresti tegutsedes saab oma rõvedused ikka siia sokutatud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seletas ju ühes teemas, et kirjutab wordis valmis ja siis kopib ümber siia.

Ma küsin täpsemalt, et mismoodi mittelegaalselt saab kirjutada?

Legaalselt, on siis kui oled sisse loginud vist.

Minu käest ära küsi, mina pole sellega seotud. Küsi tema käest, mida ta sellega mõtleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin täpsemalt, et mismoodi mittelegaalselt saab kirjutada?

No sa esitad ikka küsimusi. Äkki huvitab ka see, mis kood on mu šeifil kus veerandkiloseid aurumi klotse hoian. Veerandkilosed seepärast, et neid saab inkognito osta. A propos kuld on viimastel kuudel 10% kallinenuud

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin täpsemalt, et mismoodi mittelegaalselt saab kirjutada?

No sa esitad ikka küsimusi. Äkki huvitab ka see, mis kood on mu šeifil kus veerandkiloseid aurumi klotse hoian. Veerandkilosed seepärast, et neid saab inkognito osta. A propos kuld on viimastel kuudel 10% kallinenuud

Šeifi koodi ma tean niigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haa haa haa. Lihtsat keelt annab teeselda. On elemente, mis teeskluse reedavad. Keegi ei saa päriselt nii loll olla JA sinna juurde grammatiliselt korrektselt ning väheste parasiitsõnadega kirjutada. Pikk tekst on samamoodi selle haige onaja moodi. Tõesti, ärge laske ennast petta.

Kusjuures see haige onaja (edaspidi HO) on mõnikord ka vigaselt ja paljude tüpodega kirjutanud, aga siis on ta olnud ilmselgelt purjus ning ei teeskle vaid on tõesti vihane. Seekord ta siis luges viiekümneni, valmistas ennast ette, võttis kokku, et korralik liba valmis teha, aga vaat, kirjavead läksid meelest.

Ma tihti meelega teen vigu, et mõnuga krammatikahuviliste kägude sõimu tunda. Näit kirjutasin kompententne ja olin pettunud, et keegi tähelepanu ei pöörand. Alkot ei tarbi mitu aastat, olen viisakuse etalon teemasid ei tee, meeleldi vabandan süüdlaste ees

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen teemaalgataja ja selle onajaga pole mul mingit pistmist. Ja olen natuke solvunud ka, sest onaja teeb ikka päris tõsiseid kirjavigu, mina mitte. Ja liba see pole, täiesti tõestisündinud lugu. Aga noh, nüüd on mitu päeva juba möödas ja ennastki ajab naerma see asi. Ja rõõmus meel on, et vanamees on minu elust läinud. Ja paremini pean oma partnereid valima, see on ka täiesti tõsi. Teen kohtingutel nüüd üldse vahe, see haige vanamees natuke võttis isu ära üldse kellegagi kohtuda lähiajal. Mina ei saa aru, kuidas minu juttu selle onaja jutuga segi saab ajada, tema minu arust naudib oma rõvedusi, mida ta kirjutab ja see erutab teda, mind see vanamees ega see lugu absoluutselt ei eruta, vaid tekitab vastikust.

Ma väga vabandan teema solkimise eest. Kergendavaks asjaoluks palun Teil lugeda teema päevakorras hoidmise. Intelligentne (milles paljud käod kahtlevad)TA kaob ise päevadeks vaateväljalt ja ilma nn onajata oleks see toreda vanamehe epopöa ammu esimeselt leheküljelt kadunud. Suhtun Teisse palju mõistvamalt kui Teie sookaaslased, kellele meeldimiseks nüüd hakkasite oma sõbra kohta mõnitavaid sõnu lausuma. Kindlasti liialdasite tema negatiivsete kirjeldustega. Ärge olge suhete kirjeldamisel nagu poliitprostituut, kel põhimõtete asemel prevaleerib toiduahelas viibimine

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on muidugi liba ja selle on kirjutanud mees, täpsemalt seesama kibestunud näss, kes vahepeal hooples, kuidas ta Tinderis neljakümneviiekümbiseid murrab. Ju siis see vana fantaasia ei eruta enam, on vaja midagi kangemat, nüüd mõtles välja loo, kuidas ta vanana noori naisi tillitab.

Kui tüütu! Jälle see “selle teema on kirjutanud mees!” on kohal! Tõesti, lihtsalt tüütu!

Lisaks, võiks aru saada, et TA ei ole stilistiliselt mitte kuidagi selle onaja moodi. Seda enam, et kui teema oleks OT teinud, siis ta oleks ikka naisi mõnitanud, mitte enda sookaaslasi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi siin varem vastas, et need üllitised on nii vaimukad – et talle küll meeldivad ja alati on hea meel, kui järjekordne kirjatükk ilmub.

Äkki vahetate aadresse siis ja saadad oma üllitised otse sellele inimesele. Ühe fänni pärast ei ole vaja sadu inimesi oma mölaga frustreerida.

Nüüd ei saa hästi aru! Mina ei ole nende üllitiste autor. Lihtsalt mingist teemast jäi meelde, et keegi pidas neid üllitisi väga vaimukateks. Ei mõista kellega mina pean oma aadressi jagama?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õppetund – ära lase latti alla, lootes sealt midagi head leida.

Nii ta tõesti on. Tundub, et kes on välimuselt kole, iseloomult igav jne, on tihtipeale hoopis halva iseloomuga ka veel. Mõtlesin jah, et lasen lati alla, et ehk siis läheb paremini, aga sattusin hoopis sellise mehe peale, kellesarnast polegi veel iialgi kohanud.

Sain ka sellise kogemuse osaliseks suheldes Tinderis ühe paksu tsiklivanamehega. Selline passiivagressiivsus tema poolt, et anna olla. Ei luba istuda ega astuda, tohutud nõudmised, pidev ving, hala ja mossitamine. Endal pole ei tegu ega nägu. Ma kah polnud varem sellistega tegemist teinud

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on muidugi liba ja selle on kirjutanud mees, täpsemalt seesama kibestunud näss, kes vahepeal hooples, kuidas ta Tinderis neljakümneviiekümbiseid murrab. Ju siis see vana fantaasia ei eruta enam, on vaja midagi kangemat, nüüd mõtles välja loo, kuidas ta vanana noori naisi tillitab.

Kui tüütu! Jälle see “selle teema on kirjutanud mees!” on kohal! Tõesti, lihtsalt tüütu!

Lisaks, võiks aru saada, et TA ei ole stilistiliselt mitte kuidagi selle onaja moodi. Seda enam, et kui teema oleks OT teinud, siis ta oleks ikka naisi mõnitanud, mitte enda sookaaslasi.

See teemaalgatus ongi naiste mõnitamine, lihtsalt ärapööratud kujul.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õppetund – ära lase latti alla, lootes sealt midagi head leida.

Nii ta tõesti on. Tundub, et kes on välimuselt kole, iseloomult igav jne, on tihtipeale hoopis halva iseloomuga ka veel. Mõtlesin jah, et lasen lati alla, et ehk siis läheb paremini, aga sattusin hoopis sellise mehe peale, kellesarnast polegi veel iialgi kohanud.

Sain ka sellise kogemuse osaliseks suheldes Tinderis ühe paksu tsiklivanamehega. Selline passiivagressiivsus tema poolt, et anna olla. Ei luba istuda ega astuda, tohutud nõudmised, pidev ving, hala ja mossitamine. Endal pole ei tegu ega nägu. Ma kah polnud varem sellistega tegemist teinud

Aaa tsiklipäss sai ju mis vaja. Sinu närtsinud keha kasutada

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õppetund – ära lase latti alla, lootes sealt midagi head leida.

Nii ta tõesti on. Tundub, et kes on välimuselt kole, iseloomult igav jne, on tihtipeale hoopis halva iseloomuga ka veel. Mõtlesin jah, et lasen lati alla, et ehk siis läheb paremini, aga sattusin hoopis sellise mehe peale, kellesarnast polegi veel iialgi kohanud.

Sain ka sellise kogemuse osaliseks suheldes Tinderis ühe paksu tsiklivanamehega. Selline passiivagressiivsus tema poolt, et anna olla. Ei luba istuda ega astuda, tohutud nõudmised, pidev ving, hala ja mossitamine. Endal pole ei tegu ega nägu. Ma kah polnud varem sellistega tegemist teinud

Aaa tsiklipäss sai ju mis vaja. Sinu närtsinud keha kasutada

Kuidas see keha kasutamine läbi Tinderi käib?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uptdate nüüd teemaalgatuse koha pealt. Seesama jube vanamees kirjutas mulle sõnumi, et naised on ikka imelkud, ei saa nendest üldse aru. Et mõni võtab suhu, aga sisse ei lase ja siis mõni (nagu sina) suhu ei võta. Kas saaksid selgitada, mis see võiks tähendada?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ütle, et see on privileeg.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uptdate nüüd teemaalgatuse koha pealt. Seesama jube vanamees kirjutas mulle sõnumi, et naised on ikka imelkud, ei saa nendest üldse aru. Et mõni võtab suhu, aga sisse ei lase ja siis mõni (nagu sina) suhu ei võta. Kas saaksid selgitada, mis see võiks tähendada?

Kumb see selgitust küsib? See imelik vanamees või sina?

Aga selgitagi talle, et kuna ta on selline haisev tõhk, siis jäi sedakorda ära. Ja soovita talle järgmisel korral järgmise naisega eelnevalt end puhtaks küürida. Ja siis ghost’i!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selgitagi talle, et kuna ta on selline haisev tõhk, siis jäi sedakorda ära. Ja soovita talle järgmisel korral järgmise naisega eelnevalt end puhtaks küürida. Ja siis ghost’i!

Kas sa ise võtad suhu? Millal sa viimati suhu võtsid?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selgitagi talle, et kuna ta on selline haisev tõhk, siis jäi sedakorda ära. Ja soovita talle järgmisel korral järgmise naisega eelnevalt end puhtaks küürida. Ja siis ghost’i!

Kas sa ise võtad suhu? Millal sa viimati suhu võtsid?

18. dets 2022, kui Prantsusmaa võitis Argentinat. Aga võib-olla ei võtnud ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb see selgitust küsib? See imelik vanamees või sina?

Vanamees küsis minult selgitust. Saan aru, et sai uue naise voodisse, aga see võtab suhu, aga vahekorda ei taha. Jälle jama ja vanamees on segaduses.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanamees küsis minult selgitust. Saan aru, et sai uue naise voodisse, aga see võtab suhu, aga vahekorda ei taha. Jälle jama ja vanamees on segaduses.

Huvitav, miks ta seda pidi küsima enam sinu käest. Oleks siis kahte naist pidanud. Üks võtab suhu, teisele paneb sisse. Pole ka paha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ta seda pidi küsima enam sinu käest. Oleks siis kahte naist pidanud. Üks võtab suhu, teisele paneb sisse. Pole ka paha.

Ega vist pole kõige teravam pliiats. Ise rikkus suhted ära ja nüüd kirjutab, et kas mul oli temaga hea, kas ei tahaks veel proovida. No täitsa rumal inimene.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täitsa rumal inimene.

Aga sul nüüd pole kedagi? Kui tagasi tahab, siis ikka meeldid ju talle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul nüüd pole kedagi? Kui tagasi tahab, siis ikka meeldid ju talle.

No mina teda ju enam ei taha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täitsa rumal inimene.

Aga sul nüüd pole kedagi? Kui tagasi tahab, siis ikka meeldid ju talle.

Kas keegi peab ilmtingimata olema? Et siis peaks olema haiseva mölakaga, peaasi, et üksi ei oleks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi peab ilmtingimata olema? Et siis peaks olema haiseva mölakaga, peaasi, et üksi ei oleks?

Ei pea. Ma lihtsalt tahtsin seda küsida.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanamees küsis minult selgitust. Saan aru, et sai uue naise voodisse, aga see võtab suhu, aga vahekorda ei taha. Jälle jama ja vanamees on segaduses.

Miks sa pead sellele mehele üldse mingit nõu andma. Las toimetab uute naistega, mis see enam sinu asi on. Nii ütlegi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting