Esileht Tööelu, raha ja seadused. Iseteeninduskassad- kellele?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 252 )

Teema: Iseteeninduskassad- kellele?

Postitas:
Kägu

No aga siis järelikult olete mingid koduperenaised, aega on laialt käes ja meeldibki seda aega sisustada tundide kaupa poes kaupa uurides, kassasabas seistes jne.

Enamik inimesi hindab oma aega, vajadusel tellib toidu koju või lippab poest läbi, haarab vajalikud asjad, maksab puldi, telefoni vmt abil ja läheb oma teed.

mina olen selline, kes ostab koraga rohkem pikemaks ajaks, tean täpselt, mida ostan, aga olen täheldanud, et poes olen hakanud kauem ja kauem valima ja seda eevad enamus ostjad, seda on mõjutanud hinnatõus, peab valima, kaalutlema, mõtlema, arvestama….aga muidu äpp ja ruttu poest minema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rimi it süsteemid on täna veel lapsekingades. Küll nad arenevad veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma alati mõtlen, kes on need ossid, kes lapse ostukorvi tõstavad oma poriste jalatsitega. Ära räuska, vaid hakka käituma kui kombekas inimene.

Misasja? Midagi nii napakat pole ammu enam lugenud. Ise on rumal, aga sõimab ja süüdistab teisi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõstes läheb sopp istme peale, käru jääb ptoduktide kohalt puhtaks. Kombe seljas, ei juhtu midagi. Pärast veeloigus solberdamist ja mudas jalutamist ikka poodi kohe ei lähe.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas hoopis on võimalik, et tööl edasi tiksub teenindaja, kes vihkab oma tööd, see on hoopis küsimus.

Sest töötukassa ajab kohe poodi tööle, kui töötuks jääd. Samas kõik ei sobi poodi tööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma alati mõtlen, kes on need ossid, kes lapse ostukorvi tõstavad oma poriste jalatsitega. Ära räuska, vaid hakka käituma kui kombekas inimene.

Mismõttes poriste jalatsitega kärusse? Kui kunagi ka lapse saad, siis saad teada, et poekärudel on laste jaoks eraldi istumiskoht. Porised jalad ei puutu seal mitte kuidagi käru vastu.

Tundub, et praegu jäid küll ise ossiks, tänu nii rumalale avaldusele. ????????

Rahu. Vôta vähe viisakamalt, kui oskad. Ostukärus lapse istekohal on lapse jalad väljaspool ostukäru. Osad tôstavad lapse istukärusse istuma, sellest räägib kägu kellega pahandad ja ilmaasjata.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahu. Vôta vähe viisakamalt, kui oskad. Ostukärus lapse istekohal on lapse jalad väljaspool ostukäru. Osad tôstavad lapse istukärusse istuma, sellest räägib kägu kellega pahandad ja ilmaasjata.

Miks see kägu arvas, et laps tõstetakse poekäru sisse, mitte selleks ettenähtud istekohale? Kui too näägutav kägu oleks oma kommentaari formuleerinud viisakalt, siis oleks talle ilmselt ka viisakalt selgitatud, et poekärudel on lastele mõeldud istekohad täitsa olemas. Aga kuna too kägu mõnitab ja kirjutab midagi räuskamisest, siis vastati talle tema enda keeles.

Miks sa kaitsed seda kummalist tüüpi?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõstes läheb sopp istme peale, käru jääb ptoduktide kohalt puhtaks. Kombe seljas, ei juhtu midagi. Pärast veeloigus solberdamist ja mudas jalutamist ikka poodi kohe ei lähe.

Aina imelikumaks su jutt läheb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast veeloigus solberdamist ja mudas jalutamist ikka poodi kohe ei lähe.

Kui palju tuleks vahet hoida kahe tegevuse vahel?????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast veeloigus solberdamist ja mudas jalutamist ikka poodi kohe ei lähe.

Kui palju tuleks vahet hoida kahe tegevuse vahel?????

Soovitatav on deso vannist läbi jalutada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see kägu arvas, et laps tõstetakse poekäru sisse, mitte selleks ettenähtud istekohale? Kui too näägutav kägu oleks oma kommentaari formuleerinud viisakalt, siis oleks talle ilmselt ka viisakalt selgitatud, et poekärudel on lastele mõeldud istekohad täitsa olemas. Aga kuna too kägu mõnitab ja kirjutab midagi räuskamisest, siis vastati talle tema enda keeles. Miks sa kaitsed seda kummalist tüüpi?

Mina pole see kägu, aga tõstetksegi kärusse sisse, mitte istekohale. Sellest on jutt. Titt istub kärus, jalanõud jalas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see kägu arvas, et laps tõstetakse poekäru sisse, mitte selleks ettenähtud istekohale? Kui too näägutav kägu oleks oma kommentaari formuleerinud viisakalt, siis oleks talle ilmselt ka viisakalt selgitatud, et poekärudel on lastele mõeldud istekohad täitsa olemas. Aga kuna too kägu mõnitab ja kirjutab midagi räuskamisest, siis vastati talle tema enda keeles. Miks sa kaitsed seda kummalist tüüpi?

Mina pole see kägu, aga tõstetksegi kärusse sisse, mitte istekohale. Sellest on jutt. Titt istub kärus, jalanõud jalas.

Kas see inimene, keda keegi kägu noomis ja käskis kombekalt käituda (kirjutas: “Ära räuska, vaid hakka käituma kui kombekas inimene”), ütles, et ta paneb oma lapse poriste jalanõudega kärusse? Ilmselt said teised lugejad kõik aru, et laps pannakse istuma ikka selleks ettenähtud istmele. Ja sealt vist tõesti ulatub laps ka puldi nuppe näppima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole see kägu, aga tõstetksegi kärusse sisse, mitte istekohale. Sellest on jutt. Titt istub kärus, jalanõud jalas.

Jah, selliseid inimesi leidub. Aga konkreetne kägu, kes kurtis, et laps pulti näpib, ei ole selline. Temal on laps kärus oleval lapseistmel. See on ju aru saada sellest, et laps saab pulti näppida. Käru sees istuv laps ei ulataks ju puldini. Puldihoidik on kohe lapseistme kõrval, seal istuv laps ulatab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, pulti saab käes ka hoida!!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, pulti saab käes ka hoida!!

See pole ju üldse teemaks praegu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, pulti saab käes ka hoida!!

See pole ju üldse teemaks praegu.

on ju kui tatine titt näppima kipub.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, pulti saab käes ka hoida!!

See pole ju üldse teemaks praegu.

on ju kui tatine titt näppima kipub.

Miks see titt tatine peaks olema?

Kui madalale sa oma mõnitamisega langeda plaanid?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

….nagu telefonimäng, tõesti, keegi paneb midagi juurde või muudab midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib iseteenindus. Mul on täiesti savi, kui mu oste kontrollitakse. Parem ikka, kui nõmeda kassapidajaga kokku puutuda, pikalt järjekorras seista, korv käe otsas ja siis uimerdatakse kassas nagu homset poleks, lastakse asjad eelmise ostja kaupadesse, lastakse ühte toodet mitu korda läbi, räägitakse klatši ja ollakse endast väga heal arvamusel, et saavad olla kassapidaja.

Saan valida iseteeninduses oma tempo, millega asju läbi lasen ja ei pea ootama kellegi järel.

On ka väga häid teenindajaid ja nende kassadesse lähen alati heameelega.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see titt tatine peaks olema? Kui madalale sa oma mõnitamisega langeda plaanid?

Olen näinud kuidas mõne inimese lapsed käsipuid ja letiääri lakkuma kipuvad, ju ikka tatti neil liigselt on.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see kägu arvas, et laps tõstetakse poekäru sisse, mitte selleks ettenähtud istekohale?

Sest nii on näha palju.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see kägu arvas, et laps tõstetakse poekäru sisse, mitte selleks ettenähtud istekohale?

Sest nii on näha palju.

Mina olen küll näinud, et enamus lapsi istuvad ikka poekäru lapse istmel ja vahel harva mõni istub poekärus sees ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see kägu arvas, et laps tõstetakse poekäru sisse, mitte selleks ettenähtud istekohale?

Sest nii on näha palju.

Eeldamine on kõigi ämbrite ema!

Minu lapsed ei ole iialgi niimoodi kärus olnud. Samuti ei ole juhtunud nägema teisi lapsi niimoodi kärus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaesed tatised lapsed, kes peavad selliste neurootikute peredes üles kasvama. Võta üks ja viska teist

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina käin kaubsis. Kui toidumaailm uuesti avati, oli kogu võhm pandud iseteenendusele. Tavakassad on imepisikesed, jõle ebamugavad ja töötaski vaid 1 kassa.

Mis juhtus. Nüüd töötavad kõik kassad. Inimesed lihtsalt ei läinud iseteenindusse ja seisidki sabas.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, pulti saab käes ka hoida!!

Kas enam ebapraktilisemat “soovitust” ei saaks välja mõelda? 🙂
Kõige nõmedam on seda pulti veel käes hoida. Teine käsi on käru või korviga kinni ja kauba võtmiseks siis muudkui pane midagi käest ära, üks käsi kinni.
…Kogu selle jama asemel on võrratult lihtsam asjad korvi visata ja tavakassasse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib iseteenindus. Mul on täiesti savi, kui mu oste kontrollitakse. Parem ikka, kui nõmeda kassapidajaga kokku puutuda, pikalt järjekorras seista, korv käe otsas ja siis uimerdatakse kassas nagu homset poleks, lastakse asjad eelmise ostja kaupadesse, lastakse ühte toodet mitu korda läbi, räägitakse klatši ja ollakse endast väga heal arvamusel, et saavad olla kassapidaja.

Saan valida iseteeninduses oma tempo, millega asju läbi lasen ja ei pea ootama kellegi järel.

On ka väga häid teenindajaid ja nende kassadesse lähen alati heameelega.

“Uimerdab nagu homset poleks” on väga huvitav väljend. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui oste palju siis pult.

Kui paar asja ja kassasaba pole, siis lähen kassasse – meie väikses Selveris toredad kassapidajad ja pole midagi nendega suhtlemise vastu – tere, naeratus, aitäh, veelkord naeratus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin kaubsis. Kui toidumaailm uuesti avati, oli kogu võhm pandud iseteenendusele. Tavakassad on imepisikesed, jõle ebamugavad ja töötaski vaid 1 kassa. Mis juhtus. Nüüd töötavad kõik kassad. Inimesed lihtsalt ei läinud iseteenindusse ja seisidki sabas.

Turistid ilmselt seal suures osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin kaubsis. Kui toidumaailm uuesti avati, oli kogu võhm pandud iseteenendusele. Tavakassad on imepisikesed, jõle ebamugavad ja töötaski vaid 1 kassa. Mis juhtus. Nüüd töötavad kõik kassad. Inimesed lihtsalt ei läinud iseteenindusse ja seisidki sabas.

Turistid ilmselt seal suures osas.

Turistid oskavad suurepäraselt iseteeninduskassat kasutada. Soomes-Rootsis on see väga levinud. Ma käin päris sageli Rootsis, alati kasutan iseteeninduskassat. Meil kaubamajas on ju veel eriti mugav – saab telefoniga skaneerida ja kauba otse kotti panna. Tallinna kaubamajas käib silma järgi päris palju pensionäre, ju nemad siis eelistavad tavakassat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 252 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Iseteeninduskassad- kellele?