Esileht Pereelu ja suhted Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 184 )

Teema: Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120050748/ott-lepland-laks-elukaaslasest-lahku-oleme-otsustanud-sobralikult-eraldi-edasi-liikuda

Kuidagi kiiresti tüdinetakse kaaslasest. Seda just selles mõttes, et eelnevalt on olnud suur hõiskamine ja kaaslane ülistamine… Tjah.

Naisel vast viskas kopa ette. Ja vaatab edaspidi pigem omavanuseid.

 

+19
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*kaaslase

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru eriti, miks inimesed enda kokku-ja lahkuminekutest pidevalt teavitavad. Kokku-ja lahku ikka minnakse. Olen isegi läinud, on mu tuttavad läinud. Milleks sellest pidavalt avalikult teada anda? Veits naeruväärne minumeelest.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellist kollase ajakirjanduse teemat siia Perekooli topitakse, kelle huve see esindab ja kelle kukrut täidab? Kas soovitakse, et avataks link? Kes soovib ja miks?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt, see kellegi huve esindab või rahakotti täidab… Pigem eluline arutelu.

Ei tasu ikka enne õhtut hõisata! 😉

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole meie tore laulja endale sobivat naist leidnud. Välimus ja huumorisoon on ju olemas, aga üks põhjus võib olla see, et tal on “liiga suur” ja pikemas perspektiivis see naistele ei sobi.

+2
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

aga üks põhjus võib olla see, et tal on “liiga suur” ja pikemas perspektiivis see naistele ei sobi.

Sealt siis ka need “Väikese Oti” naljad? Huvitav, kuidas meeskamraadid sellest nii hästi teadlikud on..kes neid nalju peamiselt avalikult viljelevad.. Neil endil vastupidi- kompleks. Tasub ikka tähelepanelik olla selliste uudiste suhtes 😀

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu arust nii ongi, et hõiskad kroonikas kui  tore pere, tore pruut, kaunis kodu ja poole aasta pärast on pered  lahus, pruudid vahetunud ja kodud maha müüdud või müügis.

Pruta on noor,tal on aega küll ja küll veel ringi vaadata.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

A mis siis, kas sina pead tema kaaslane olema või mis on sinu  probleem? Kui sina oled 175 pikk, miks siis teised inimesed peavad samamoodi mingid tuletornide abid olema? See on sinu väärtushinnang või mis? Minu arvates on sellised väjaveninud pikad inimesed täiesti inetud ja äpardunud füüsisega. Ma tõesti ei näe mitte miskit ilu sellistes naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

+13
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

A mis siis, kas sina pead tema kaaslane olema või mis on sinu probleem? Kui sina oled 175 pikk, miks siis teised inimesed peavad samamoodi mingid tuletornide abid olema? See on sinu väärtushinnang või mis? Minu arvates on sellised väjaveninud pikad inimesed täiesti inetud ja äpardunud füüsisega. Ma tõesti ei näe mitte miskit ilu sellistes naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Taju ei öelnud, et on naine. Äkki on mees.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taju ei öelnud, et on naine. Äkki on mees.

Polnud kontsi all? Mees?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taju ei öelnud, et on naine. Äkki on mees.

Polnud kontsi all? Mees?

No tänapäeva mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A mis siis, kas sina pead tema kaaslane olema või mis on sinu  probleem? Kui sina oled 175 pikk, miks siis teised inimesed peavad samamoodi mingid tuletornide abid olema? See on sinu väärtushinnang või mis? Minu arvates on sellised väjaveninud pikad inimesed täiesti inetud ja äpardunud füüsisega. Ma tõesti ei näe mitte miskit ilu sellistes naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Aga sul on ju räiged kompleksid, sest oled lühike 🙂

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120050748/ott-lepland-laks-elukaaslasest-lahku-oleme-otsustanud-sobralikult-eraldi-edasi-liikuda

Kuidagi kiiresti tüdinetakse kaaslasest. Seda just selles mõttes, et eelnevalt on olnud suur hõiskamine ja kaaslane ülistamine… Tjah.

Tegelikult… keda huvitab? Mul on täiesti savi sellest, et nad lahku läksid. Kollasele ajakirjandusele paar klikki juures.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Sa üldistad ikka räigelt, seega väike kadeduseuss ikka närib. ????

Pane konts alla ja asi korras.

 

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120050748/ott-lepland-laks-elukaaslasest-lahku-oleme-otsustanud-sobralikult-eraldi-edasi-liikuda

Kuidagi kiiresti tüdinetakse kaaslasest. Seda just selles mõttes, et eelnevalt on olnud suur hõiskamine ja kaaslane ülistamine… Tjah.

Naisel vast viskas kopa ette. Ja vaatab edaspidi pigem omavanuseid.

Minu meelest jälle väga tore, et ei hakata iga esimese kokkukolimisega lapsi vorpima ja peret mängima. Kooselus selgubki, kas minnakse koos edasi või ei ja see on väga mõistlik.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Sa üldistad ikka räigelt, seega väike kadeduseuss ikka närib. ????

Pane konts alla ja asi korras.

Sa räägid naiste eest. Sa pole homoseksuaalne naine ega heteroseksuaalne mees. Konts annab eelkõige tugevat jalga ja trimmis peput, pikkus pole sealjuures eriti tähtis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Sa üldistad ikka räigelt, seega väike kadeduseuss ikka närib. ????

Pane konts alla ja asi korras.

Mitte mingi  kadeduseuss ei näri, kui vaatad neid jaamaülema abisid, naisi, kes üle kõikide kõrguvad ja koolduvad. Jube vaatepilt. Nende naiste jalanumbrid on ka mingid meestekad, algavad 41-st. Mul kui normaalsel naisel ei ole mitte midagi  siin kadetseda. Panen kontsad alla, löön pea püsti – ja ikka on mu mees minust pikem, nii mõnus on olla.

+6
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati oli siis huilgava ja krääksuva lahkuminek teemaks:) See oli kohutavalt naljakas ja üle aegade parim teema nimi, see krääksuv 🙂

PS Mõni vist ei mäleta väikse Oti nalja. Nojah, 10 aastat sellest eurovisioonist möödas, uus põlvkond on peale kasvanud. Nn väike Ott paistiski üsna suur ja see ju ainult hea. Väike on ikka loodusõnnetus.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Sa üldistad ikka räigelt, seega väike kadeduseuss ikka närib. ????

Pane konts alla ja asi korras.

Mitte mingi kadeduseuss ei näri, kui vaatad neid jaamaülema abisid, naisi, kes üle kõikide kõrguvad ja koolduvad. Jube vaatepilt. Nende naiste jalanumbrid on ka mingid meestekad, algavad 41-st. Mul kui normaalsel naisel ei ole mitte midagi siin kadetseda. Panen kontsad alla, löön pea püsti – ja ikka on mu mees minust pikem, nii mõnus on olla.

Aga sa saad aru,  et need inimesed ei saa oma pikkusega mitte midagi ise teha?  Kui vanemad ikka maha magavad neiu kiire kasvu,  siis pole midagi teha.  Kui laps kasvab liiga kiiresti või aeglaselt,  tuleks endokrinoloogi poole pöörduda.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanemad ikka maha magavad neiu kiire kasvu,  siis pole midagi teha.

Mis rumalat juttu sa nüüd räägid. Et kui neiu hakkab kasvama või poiss on 170, siis söödetakse rohtu sisse ja asi vask? Nii need asjad ikka ei käi ja suuremal osal pikkadest tüdrukutest ja lühikestest poistest pole ju mitte midagi viga, see on nende looduse poolt antud kasv. Ja kui lühike inimene peab ise olema, et 175 cm pikkust tütarlast mingiks hobusenäoga torniks kutsuda, nagu siin üks halvustavalt kirjutas, see on ju tänapäeva noorte naiste hulgas täiesti keskmine kasv.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda kas on viga või mitte, peaks ikka arst  uurima. Aga meil räägitakse sellest liiga vähe. Ja nii on meil 2.10 pikad poisid või siis päris lühikesed. Sama tüdrukutega.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui lühike inimene peab ise olema, et 175 cm pikkust tütarlast mingiks hobusenäoga torniks kutsuda, nagu siin üks halvustavalt kirjutas, see on ju tänapäeva noorte naiste hulgas täiesti keskmine kasv.

Tuletan meelde, et teema oli Otist ja tema pruudist. Teie arutate siin aga, kui pikk võib naine olla ja kas pikal naisel on hobusenägu. Püsime nüüd ikka teemas!!

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui lühike inimene peab ise olema, et 175 cm pikkust tütarlast mingiks hobusenäoga torniks kutsuda, nagu siin üks halvustavalt kirjutas, see on ju tänapäeva noorte naiste hulgas täiesti keskmine kasv.

Tuletan meelde, et teema oli Otist ja tema pruudist. Teie arutate siin aga, kui pikk võib naine olla ja kas pikal naisel on hobusenägu. Püsime nüüd ikka teemas!!

Miks? Ongi huvitav ju kui teema areneb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui lühike inimene peab ise olema, et 175 cm pikkust tütarlast mingiks hobusenäoga torniks kutsuda, nagu siin üks halvustavalt kirjutas, see on ju tänapäeva noorte naiste hulgas täiesti keskmine kasv.

Keskmine?

Kuid paljude mitteametlike allikate hinnangul on naiste keskmine pikkus 160 cm. Võrdluseks, näiteks USA naiste keskmine pikkus on 162 cm.

Our World in Data on kogunud kokku mitme riigi naiste keskmise pikkuse, mis näitab, kui lai see vahemik on. Nende andmete põhjal on kõige pikemad naised Lätis (169,8 cm) ja kõige lühemad Guatemalas (149,3 cm).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua nad üldse koos olid? Nii lühikese suhte puhul pole tõesti avalik teavitamine minu meelest kuidagi vajalik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Sa üldistad ikka räigelt, seega väike kadeduseuss ikka närib. ????

Pane konts alla ja asi korras.

Mitte mingi kadeduseuss ei näri, kui vaatad neid jaamaülema abisid, naisi, kes üle kõikide kõrguvad ja koolduvad. Jube vaatepilt. Nende naiste jalanumbrid on ka mingid meestekad, algavad 41-st. Mul kui normaalsel naisel ei ole mitte midagi siin kadetseda. Panen kontsad alla, löön pea püsti – ja ikka on mu mees minust pikem, nii mõnus on olla.

Oh neid lühikeste jalgadega juppnaiste purtsatusi ????

No vaseke, tahaks ka nii 180cm modell olla, aga sul ainult jupp jalgu ta lame tagumik eks?

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui lühike inimene peab ise olema, et 175 cm pikkust tütarlast mingiks hobusenäoga torniks kutsuda, nagu siin üks halvustavalt kirjutas, see on ju tänapäeva noorte naiste hulgas täiesti keskmine kasv.

Keskmine?

Kuid paljude mitteametlike allikate hinnangul on naiste keskmine pikkus 160 cm. Võrdluseks, näiteks USA naiste keskmine pikkus on 162 cm.

Our World in Data on kogunud kokku mitme riigi naiste keskmise pikkuse, mis näitab, kui lai see vahemik on. Nende andmete põhjal on kõige pikemad naised Lätis (169,8 cm) ja kõige lühemad Guatemalas (149,3 cm).

Eestis on suht sama, mis Lätis ehk siis 169 on keskmine ja 175 tuletorn?

Ma võin meesterahvana ütelda, ma näiteks alal 175-180cm naisi ei vaatagi 😉 Ilus naine on pikk naine.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

Sa üldistad ikka räigelt, seega väike kadeduseuss ikka närib. ????

Pane konts alla ja asi korras.

Mitte mingi kadeduseuss ei näri, kui vaatad neid jaamaülema abisid, naisi, kes üle kõikide kõrguvad ja koolduvad. Jube vaatepilt. Nende naiste jalanumbrid on ka mingid meestekad, algavad 41-st. Mul kui normaalsel naisel ei ole mitte midagi siin kadetseda. Panen kontsad alla, löön pea püsti – ja ikka on mu mees minust pikem, nii mõnus on olla.

Aga sa saad aru, et need inimesed ei saa oma pikkusega mitte midagi ise teha? Kui vanemad ikka maha magavad neiu kiire kasvu, siis pole midagi teha. Kui laps kasvab liiga kiiresti või aeglaselt, tuleks endokrinoloogi poole pöörduda.

Oled sa idioot või lihtsalt loll? Lapse kasvu määrab vanemate ja vanavanemate geneetiline pagas ja selge on see, et pikkadel vanematel sûnnivad ka pikad lapsed.

Ma ausalt ei saa aru, kui kibestunud junn sa olema pead, et sellist sousti välja ajad?

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 184 )


Esileht Pereelu ja suhted Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…