Esileht Pereelu ja suhted Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…

Näitan 4 postitust - vahemik 181 kuni 184 (kokku 184 )

Teema: Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…

Postitas:
Kägu

aga üks põhjus võib olla see, et tal on “liiga suur” ja pikemas perspektiivis see naistele ei sobi.

Sealt siis ka need “Väikese Oti” naljad? Huvitav, kuidas meeskamraadid sellest nii hästi teadlikud on..kes neid nalju peamiselt avalikult viljelevad.. Neil endil vastupidi- kompleks. Tasub ikka tähelepanelik olla selliste uudiste suhtes ????

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

Ott Lepland on 180,5 cm pikk.

Sa oled ise mingi tuletorn, kontsadega või ilma. Käid õlad längus ringi ja huilgad teiste kohta lüüühike!

Unusta ära! Kohe kindlasti pole ta 180 cm! Max 170. Jupats! Sry! (aga kui valeinfot levitab, siis pole sorry ja nii on!)

Selge on ka see, et see pole su isiklik mehikese mõõtmine olnud, vaid kuskilt tema suust või netist saadud info. Muidu saaksid ju tõese info.. : seisa kõrvale! Ja las sõber hindab/mõõdab. Eeldatavasti oled sa ka ise lüheldast kasvu.. Siis ongi keerulisem teise kasvu hinnata.

Minule üks meeldejäävaim kompliment oli (mu lemmiku mehe poolt): sul on ilus sirge ja uhke rüht. Sportlik keha ka, nii et…suht loomulik.

Ta pikkus aga ei küündi kahjuks üle 170 pügala…

Ja imelik luuletafda neid numbreid, kui avalikkuses normaalmõõdulistele “kaenla alla on” (tsipa liialadades :P) Seega- ei oma längus õlgu ????

Vastan ka vaid seetõttu, et ärritab, kui palju juhmakaid meid ümbritseb :S

Loe kasvõi Perekooli teemasid…

Ma pole näinud et mõni pikk naine 35+ vanuses kena välja näeks. Mehised sellised.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.forbes.com/sites/michaellore/2021/02/23/belgian-womens-basketball-team-inspiring-next-generation-ahead-of-olympic-debut/

No ei ole naiselikkust, ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis iganes põhjusel. Mind sellised ei kõiguta. Kahju on. Ja häiriv ka @ ebastabiilsed.

No sina kirjeldad loomade piinamist. Sul on see hästi meeles, aga inimesed reeglina ei meenuta halbu asju, aju blokib. Samuti kiitled igas võimalikus punktis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole näinud et mõni pikk naine 35+ vanuses kena välja näeks

Annan infot neile, kes pole asjaga veel kursis ja elavad teadmatuses: inimene ja naine võib olla igas eas kena. Vanus ei puutu asjasse. Nooruseihaluse ilu ajavad taga ikka veel eluvõõrad inimesed. Need, kelle jaoks on inimene vaid väga noor naine. Siin on olnud aegade jooksul ikka teemasid ja vaidlusi, kus ikka mõni jälle imestab, et pole võimalik olla kena naine 70+ vanuses. Ma ei tea, kas need on perekoolis siiani samad inimesed, kes edasiminekuga pole järje peal, või tuleb uusi ka peale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 181 kuni 184 (kokku 184 )


Esileht Pereelu ja suhted Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…