Esileht Pereelu ja suhted Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 184 )

Teema: Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…

Postitas:
Kägu

See teema on küll üks parim näide naiste kõige halvematest ja häbiväärsematest omadustest…Ütlen seda olles ise naine. Esiteks on teema ühe tuntud inimese lahkuminekust, aga puhtalt ühest repliigist naiste pikkuse kohta on teema täielikult okupeeritud mingi jabura vaidluse poolt, kes on parem (välimuse järgi), pikkade ja lühikeste naiste kõrvutamisele ja vastamisi halvustamisele. Teiseks, tänapäeval IKKA veel hindavad naised siin oma väärtust pelgalt selle järgi, kas ja keda kõige rohkem  nunnutatakse meeste poolt ja keda kõige rohkem mehed vaatavad ja kes kõige ilusam on meeste meelest. Suhteliselt piinlik. Eeldan, et siin veel vanemas eas inimesed ka kui 20.

Mõttetu vaidlus. Nagunii on meestel erinevad maitsed. Osadele meeldivad pikad ja sihkavad, teistele väiksed ja nunnud. Mis tähtsust sel on, kas pikkadel või lühikestel on natuke rohkem eelistajaid. Meestele tegelikult meeldivad ju mõlemad ja mõlemad on omamoodi ilusad. Täiesti nõme öelda, et kõik pikad on hobusenäoga, küürus ja koledalt ebaproportsionaalsed ning ei oma lihaseid (täielikult valed kõik väited). Samamoodi öelda, et lühikestel on ebaproportsionaalselt lühikesed jalad või lame tagumik. Nii lasteaialik vaidlus. Pikkus on nagunii midagi, mida inimene ise muuta ei saa. Äärmiselt nõme üldse halvustada selliseid asju.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga üks põhjus võib olla see, et tal on “liiga suur” ja pikemas perspektiivis see naistele ei sobi.

Sealt siis ka need “Väikese Oti” naljad? Huvitav, kuidas meeskamraadid sellest nii hästi teadlikud on..kes neid nalju peamiselt avalikult viljelevad.. Neil endil vastupidi- kompleks. Tasub ikka tähelepanelik olla selliste uudiste suhtes ????

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

Nojasiis kui ta on sinust lühem, kas sinust pikemad mehed sinu kõrval ka võdistavad jubedusest õlgu, millise könni kõrval peab olema?

See suhe ei saanudki pikk olla, neiuke alles 23 aastane. Suhtesse läksid, siis lausa 20 aastane? See mees on veider kui hakkab lapseealisega suhet looma.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See suhe ei saanudki pikk olla, neiuke alles 23 aastane. Suhtesse läksid, siis lausa 20 aastane? See mees on veider kui hakkab lapseealisega suhet looma.

Kuidas ta siis enne 20 sai olla, kui alla aasta olid suhtes ja nüüd on tüdruk 23.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

A mis siis, kas sina pead tema kaaslane olema või mis on sinu probleem? Kui sina oled 175 pikk, miks siis teised inimesed peavad samamoodi mingid tuletornide abid olema? See on sinu väärtushinnang või mis? Minu arvates on sellised väjaveninud pikad inimesed täiesti inetud ja äpardunud füüsisega. Ma tõesti ei näe mitte miskit ilu sellistes naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

See oli nüüd küll lõbus lugemine ???? Kirjutajaks ilmselt äpardunud välimusega kääbik ????

Pikad on väljaveninud inimesed? Pigem on ikka nii, et lühikeste kasv on kängu jäänud..

Nagu veits alaarenenud või nii (kui sama puuga sulle vastata!) Kuigi ma ise nii ei mõtle. Igas pikkuses inimesed võivad olla kenad. Mõned pisikesed on suisa nunnud.

Pikk ja heas vormis inimene on aga kena silmale vaadata juba kaugelt. Soost olenemata.

Missid ja modellid on ka kõik juhtumisi pikka kasvu! Kui panna kõrvuti nt. 175 cm ja 165 cm naine…ilmselgelt see pisem tunneb enda alaväärsena pika ilusa naise kõrval… millest ka sinu postisuse kibe tekst läbiv…

Sa võiksid oma längus õlgadega mu kõrvale seista… ???? See oleks lahe vaatepilt :p Ja sul elu lõpuni mokk sel teemal kinni. Tõdedes, kui rumal sa oled.

Sul on endal alaväärsuskompleks, sest sa ei leia meest. Sest lühemad ei kõlba, aga pikemad ei taha jällegi sind. Ikkagi on sul tühjad pihud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See suhe ei saanudki pikk olla, neiuke alles 23 aastane. Suhtesse läksid, siis lausa 20 aastane? See mees on veider kui hakkab lapseealisega suhet looma.

Kuidas ta siis enne 20 sai olla, kui alla aasta olid suhtes ja nüüd on tüdruk 23.

aa noh vahet polegi, ma ei tea isegi kes see lepland on, aga uudisest lugesin vanused olid kirjas. ikkagi 35 aastane ja 23 aastane, absurdisuhe.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda kas on viga või mitte, peaks ikka arst uurima. Aga meil räägitakse sellest liiga vähe. Ja nii on meil 2.10 pikad poisid või siis päris lühikesed. Sama tüdrukutega.

Lõpetage see inimeste pikkuse kallal irisemine! Mul on poeg 165cm ja enam ei kasva. Arstil on käidud. Ta on väga tore poiss aga teiesuguste tõttu…

Kui ta endale endast kasvõi peajagu pikema neiu leiaks, oleks ju tore. Aga jällegi, nende rumalate irisejate tõttu on pikkadel tüdrukutel kah konpleksid ja nad igaks juhuks lühikest meest ei vaatagi.

Pluss veel -Leplandi pikkus oli tema kaaslasel teada juba enne kokku kolimist. Kuidas see sai muutuda segavaks kooselu jooksul?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on nüüd ka eriliselt loll jutt, nagu oleks pikkadel inimestel kergem lihast kasvatada! Tehke silmad lahti, vaadake ringi – igas pikkuses inimesi on nii musklis kui ka lödisid. Ott Kiivikas nt on lühike mees.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav jah, et sünniga kaasa saadud  nahavärvi kommenteerimine on täielik tabu, samas kui muude väliste geenetiliste paratamatuste kommenteerimine mõnus ajaviide. Eriti kui need on mehel. Ott oma  170 cm-ga on siiski mäekõrguselt rohkem maailmale midagi juurde andnud, kui paljud pikakasvulised ja meeste poolt ihaldatud Perekooli  spetsialistid kokku.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole lesbi ega ka bi. Ent ilusaid inimesi ikka vaatan. Igas pikkuses! Samas olen päri, et ülearu pikad naised pole ka kenad (180 cm ja enam). 172-175 cm on kena keskmine e. ideaalne ????

Vaatasin Sinu viidatud isikut. Sümpaatne, aga mitte päris minu maitse. Mulle meeldivad veidi heledamat karva mehed. Ja samuti helesilmsed. Inimestele meeldivad ju ikka endasarnased ????

See mees on 40, ma pakkunuks 45. Ta pole ka kahemeetrine (1,86) ja naiska on ninani.

Mis siin ikka vaielda. See on õnn, kui ollakse oma pikkusega rahul. Sest ise olen kuulnud (kiirelt meenutades) vähemalt viit naist-neidu kurtmas, et “tahaks ka pikem olla”..

Ornellas on seksikas mees ja hea pikkusega. Ja tema normaalses pikkuses lapse ema ka. Nagu ütlesin, Shakira on veel lühem ja ometi ayraktiivne. Kui naised ei huvita, ei peaks neid hindama ja kui mehed huvitavad, jäädki pereta, sest mehed ei salli sellist teiste hindamist. Lastele sa oma geene pole ka edasi andnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ott oma  170 cm-ga on siiski mäekõrguselt rohkem maailmale midagi juurde andnud, kui paljud pikakasvulised ja meeste poolt ihaldatud Perekooli  spetsialistid kokku.

Otil pole midagi viga.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oodake, kumb siis on, kas Ott läks lahku sellepärast, et naine oli liiga lühike või liiga pikk?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja noh, tüüp on ju 170 cm lühike vaid. Rääkigu “ametlik” leht mida tahes, olen reaalselt ta kõrval seisnud (olen 175 cm pikk). Polnud kontsi all ka, aga ikka oli pool pead minust lühem.

A mis siis, kas sina pead tema kaaslane olema või mis on sinu probleem? Kui sina oled 175 pikk, miks siis teised inimesed peavad samamoodi mingid tuletornide abid olema? See on sinu väärtushinnang või mis? Minu arvates on sellised väjaveninud pikad inimesed täiesti inetud ja äpardunud füüsisega. Ma tõesti ei näe mitte miskit ilu sellistes naistes, need naised on mingid kohutavad looduse katastroofid oma längus õlgade, hiidpikkade jäsemete, suurte jalanumbrite ja (sageli) hobusenäoga.

See oli nüüd küll lõbus lugemine ???? Kirjutajaks ilmselt äpardunud välimusega kääbik ????

Pikad on väljaveninud inimesed? Pigem on ikka nii, et lühikeste kasv on kängu jäänud..

Nagu veits alaarenenud või nii (kui sama puuga sulle vastata!) Kuigi ma ise nii ei mõtle. Igas pikkuses inimesed võivad olla kenad. Mõned pisikesed on suisa nunnud.

Pikk ja heas vormis inimene on aga kena silmale vaadata juba kaugelt. Soost olenemata.

Missid ja modellid on ka kõik juhtumisi pikka kasvu! Kui panna kõrvuti nt. 175 cm ja 165 cm naine…ilmselgelt see pisem tunneb enda alaväärsena pika ilusa naise kõrval… millest ka sinu postisuse kibe tekst läbiv…

Sa võiksid oma längus õlgadega mu kõrvale seista… ???? See oleks lahe vaatepilt :p Ja sul elu lõpuni mokk sel teemal kinni. Tõdedes, kui rumal sa oled.

Sul on endal alaväärsuskompleks, sest sa ei leia meest. Sest lühemad ei kõlba, aga pikemad ei taha jällegi sind. Ikkagi on sul tühjad pihud.

Ära kujuta omale asju ette 🙂 Tahavad ikka, aga tõsi- mina ei taha neid. Päriseks.  Pealegi olen võtnud omale mehevaba aasta. Väga mõnus!

Me ikka vaatame koos filme õhtuti ja tiirutame nv-seti ringi (sõpradena), aga oma elamisse praegu kedagi alaliselt kassile lisaks ei soovi. Tõesti mõnusalt rahulik elu on. Ma veel sõnn ka, seega kümnesse! Et elu just nii on läinud..

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole lesbi ega ka bi. Ent ilusaid inimesi ikka vaatan. Igas pikkuses! Samas olen päri, et ülearu pikad naised pole ka kenad (180 cm ja enam). 172-175 cm on kena keskmine e. ideaalne ????

Vaatasin Sinu viidatud isikut. Sümpaatne, aga mitte päris minu maitse. Mulle meeldivad veidi heledamat karva mehed. Ja samuti helesilmsed. Inimestele meeldivad ju ikka endasarnased ????

See mees on 40, ma pakkunuks 45. Ta pole ka kahemeetrine (1,86) ja naiska on ninani.

Mis siin ikka vaielda. See on õnn, kui ollakse oma pikkusega rahul. Sest ise olen kuulnud (kiirelt meenutades) vähemalt viit naist-neidu kurtmas, et “tahaks ka pikem olla”..

Ornellas on seksikas mees ja hea pikkusega. Ja tema normaalses pikkuses lapse ema ka. Nagu ütlesin, Shakira on veel lühem ja ometi ayraktiivne. Kui naised ei huvita, ei peaks neid hindama ja kui mehed huvitavad, jäädki pereta, sest mehed ei salli sellist teiste hindamist. Lastele sa oma geene pole ka edasi andnud.

Ma ei hindagi otseselt naisi, vaid vaatan neid kui kesksoolisi. Ometigi jäävad ilusad silma.

Ja töntsakad riivavad silma.. Leplandil oli igati kena kaaslanna.

Geenid jäävad jah edastamata (sel teemal on mulle etteheiteidki tehtud..), aga mis teha. Kui ei fänna seda päevadläbi kodus istumist ja lapsega jändamist. Näen seda elu siin oma naabrite pealt. “Jälle tulid sa reisilt. Mina ei saa kuskil käia”. Laps on neil kahene. No küll varsti saab.

Kogu elu tiirleb laste kooliõppe järgi. Ei sobi see minu elustiiliga, kus on palju spontaanseid otsuseid. Just liikumiste osas. Igale oma!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole lesbi ega ka bi. Ent ilusaid inimesi ikka vaatan. Igas pikkuses! Samas olen päri, et ülearu pikad naised pole ka kenad (180 cm ja enam). 172-175 cm on kena keskmine e. ideaalne ????

Vaatasin Sinu viidatud isikut. Sümpaatne, aga mitte päris minu maitse. Mulle meeldivad veidi heledamat karva mehed. Ja samuti helesilmsed. Inimestele meeldivad ju ikka endasarnased ????

See mees on 40, ma pakkunuks 45. Ta pole ka kahemeetrine (1,86) ja naiska on ninani.

Mis siin ikka vaielda. See on õnn, kui ollakse oma pikkusega rahul. Sest ise olen kuulnud (kiirelt meenutades) vähemalt viit naist-neidu kurtmas, et “tahaks ka pikem olla”..

Ornellas on seksikas mees ja hea pikkusega. Ja tema normaalses pikkuses lapse ema ka. Nagu ütlesin, Shakira on veel lühem ja ometi ayraktiivne. Kui naised ei huvita, ei peaks neid hindama ja kui mehed huvitavad, jäädki pereta, sest mehed ei salli sellist teiste hindamist. Lastele sa oma geene pole ka edasi andnud.

Ma ei hindagi otseselt naisi, vaid vaatan neid kui kesksoolisi. Ometigi jäävad ilusad silma.

Ja töntsakad riivavad silma.. Leplandil oli igati kena kaaslanna.

Geenid jäävad jah edastamata (sel teemal on mulle etteheiteidki tehtud..), aga mis teha. Kui ei fänna seda päevadläbi kodus istumist ja lapsega jändamist. Näen seda elu siin oma naabrite pealt. “Jälle tulid sa reisilt. Mina ei saa kuskil käia”. Laps on neil kahene. No küll varsti saab.

Kogu elu tiirleb laste kooliõppe järgi. Ei sobi see minu elustiiliga, kus on palju spontaanseid otsuseid. Just liikumiste osas. Igale oma!

Vendadel on lapsed? Mehed liiguvad nende juurde, kellega lapsi saada. Ei imesta, miks üksinda oled.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on küll üks parim näide naiste kõige halvematest ja häbiväärsematest omadustest…Ütlen seda olles ise naine. Esiteks on teema ühe tuntud inimese lahkuminekust, aga puhtalt ühest repliigist naiste pikkuse kohta on teema täielikult okupeeritud mingi jabura vaidluse poolt, kes on parem (välimuse järgi), pikkade ja lühikeste naiste kõrvutamisele ja vastamisi halvustamisele. Teiseks, tänapäeval IKKA veel hindavad naised siin oma väärtust pelgalt selle järgi, kas ja keda kõige rohkem nunnutatakse meeste poolt ja keda kõige rohkem mehed vaatavad ja kes kõige ilusam on meeste meelest. Suhteliselt piinlik. Eeldan, et siin veel vanemas eas inimesed ka kui 20.

Selle teema keeras pekki juba esilehel üks jupatsist m*nnivurr, kes pidi kohale lendama, et tema on nii nunnu ja kõik mehed tahavad teda nunnutada (elu ainus eesmärk – meestele meeldida) ja pikad naised, missid ja modellid, on rõvedad hobusenäod. Ja sinna see teema läks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on küll üks parim näide naiste kõige halvematest ja häbiväärsematest omadustest…Ütlen seda olles ise naine. Esiteks on teema ühe tuntud inimese lahkuminekust, aga puhtalt ühest repliigist naiste pikkuse kohta on teema täielikult okupeeritud mingi jabura vaidluse poolt, kes on parem (välimuse järgi), pikkade ja lühikeste naiste kõrvutamisele ja vastamisi halvustamisele. Teiseks, tänapäeval IKKA veel hindavad naised siin oma väärtust pelgalt selle järgi, kas ja keda kõige rohkem nunnutatakse meeste poolt ja keda kõige rohkem mehed vaatavad ja kes kõige ilusam on meeste meelest. Suhteliselt piinlik. Eeldan, et siin veel vanemas eas inimesed ka kui 20.

Selle teema keeras pekki juba esilehel üks jupatsist m*nnivurr, kes pidi kohale lendama, et tema on nii nunnu ja kõik mehed tahavad teda nunnutada (elu ainus eesmärk – meestele meeldida) ja pikad naised, missid ja modellid, on rõvedad hobusenäod. Ja sinna see teema läks.

Munnivurr?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole lesbi ega ka bi. Ent ilusaid inimesi ikka vaatan. Igas pikkuses! Samas olen päri, et ülearu pikad naised pole ka kenad (180 cm ja enam). 172-175 cm on kena keskmine e. ideaalne ????

Vaatasin Sinu viidatud isikut. Sümpaatne, aga mitte päris minu maitse. Mulle meeldivad veidi heledamat karva mehed. Ja samuti helesilmsed. Inimestele meeldivad ju ikka endasarnased ????

See mees on 40, ma pakkunuks 45. Ta pole ka kahemeetrine (1,86) ja naiska on ninani.

Mis siin ikka vaielda. See on õnn, kui ollakse oma pikkusega rahul. Sest ise olen kuulnud (kiirelt meenutades) vähemalt viit naist-neidu kurtmas, et “tahaks ka pikem olla”..

Ornellas on seksikas mees ja hea pikkusega. Ja tema normaalses pikkuses lapse ema ka. Nagu ütlesin, Shakira on veel lühem ja ometi ayraktiivne. Kui naised ei huvita, ei peaks neid hindama ja kui mehed huvitavad, jäädki pereta, sest mehed ei salli sellist teiste hindamist. Lastele sa oma geene pole ka edasi andnud.

Ma ei hindagi otseselt naisi, vaid vaatan neid kui kesksoolisi. Ometigi jäävad ilusad silma.

Ja töntsakad riivavad silma.. Leplandil oli igati kena kaaslanna.

Geenid jäävad jah edastamata (sel teemal on mulle etteheiteidki tehtud..), aga mis teha. Kui ei fänna seda päevadläbi kodus istumist ja lapsega jändamist. Näen seda elu siin oma naabrite pealt. “Jälle tulid sa reisilt. Mina ei saa kuskil käia”. Laps on neil kahene. No küll varsti saab.

Kogu elu tiirleb laste kooliõppe järgi. Ei sobi see minu elustiiliga, kus on palju spontaanseid otsuseid. Just liikumiste osas. Igale oma!

Vendadel on lapsed? Mehed liiguvad nende juurde, kellega lapsi saada. Ei imesta, miks üksinda oled.

Pole vaja imestada. Mu eksmehel olid lapsed eelmisest kooselust olemas. Oli minust 8 a vanem. Tark, edukas ja rikas. Tänaseks puhkab kahjuks mulla all.. Lahkus 47-aastaselt.

Nüüd latt kõrgele tõstetud tema poolt.. et veits keeruline jah, aga ka mitte lootusetu olukord.

Lisaks kirjutasin just, et mul on vabatahtlikult mehevaba aasta võetud! Kuigi vahepeal siin armusin totaalselt. Ja seda veel lennujaamaks :S Eestlane ja natuke ka tuntud.. Aga pereinimene ja sinna see asi jäi. Sama värav, aga erinevad lennud. Õnneks või kahjuks.

Teema oli aga Otist. Saame näha, milline ta järgmine valik saab olema. Tore oli tõdeda, et ta on ikkagi hetero. Tekkis juba kahtlus nende “V. Oti” naljade peale erinevate meeste poolt.. Ja et on samuti sõnn 😀

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja imestada. Mu eksmehel olid lapsed eelmisest kooselust olemas. Oli minust 8 a vanem. Tark, edukas ja rikas. Tänaseks puhkab kahjuks mulla all.. Lahkus 47-aastaselt.

Nüüd latt kõrgele tõstetud tema poolt.. et veits keeruline jah, aga ka mitte lootusetu olukord.

Lisaks kirjutasin just, et mul on vabatahtlikult mehevaba aasta võetud! Kuigi vahepeal siin armusin totaalselt. Ja seda veel lennujaamaks :S Eestlane ja natuke ka tuntud.. Aga pereinimene ja sinna see asi jäi. Sama värav, aga erinevad lennud. Õnneks või kahjuks.

Teema oli aga Otist. Saame näha, milline ta järgmine valik saab olema. Tore oli tõdeda, et ta on ikkagi hetero. Tekkis juba kahtlus nende “V. Oti” naljade peale erinevate meeste poolt.. Ja et on samuti sõnn ????

Sa oled nii väsitava ja ennast imetleva jutuga. Diagnoosiks histrioonik või piirialane isiksus ilmselt.

Või oled Oti endine pruut.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja imestada. Mu eksmehel olid lapsed eelmisest kooselust olemas. Oli minust 8 a vanem. Tark, edukas ja rikas. Tänaseks puhkab kahjuks mulla all.. Lahkus 47-aastaselt.

Nüüd latt kõrgele tõstetud tema poolt.. et veits keeruline jah, aga ka mitte lootusetu olukord.

Lisaks kirjutasin just, et mul on vabatahtlikult mehevaba aasta võetud! Kuigi vahepeal siin armusin totaalselt. Ja seda veel lennujaamaks :S Eestlane ja natuke ka tuntud.. Aga pereinimene ja sinna see asi jäi. Sama värav, aga erinevad lennud. Õnneks või kahjuks.

Teema oli aga Otist. Saame näha, milline ta järgmine valik saab olema. Tore oli tõdeda, et ta on ikkagi hetero. Tekkis juba kahtlus nende “V. Oti” naljade peale erinevate meeste poolt.. Ja et on samuti sõnn ????

Sa oled nii väsitava ja ennast imetleva jutuga. Diagnoosiks histrioonik või piirialane isiksus ilmselt.

Või oled Oti endine pruut.

Ja vabatahtlikult loed, mida siin kirjutatakse? Ma küll ei teeks seda, kui see mulle niimoodi mõjuks. Käin siin u. paari nädala tagant. Nii lugemas kui vahel ka kirjutamas. Nagu nt. eile-täna. Kohati lähevad sõnad (ja lauseehitus) sassi, sest töö on muukeelne (saksa) valdavalt.

P.s. med. teadmiste alal on sul veel tublisti arenguruumi..

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vabatahtlikult loed, mida siin kirjutatakse? Ma küll ei teeks seda, kui see mulle niimoodi mõjuks. Käin siin u. paari nädala tagant. Nii lugemas kui vahel ka kirjutamas. Nagu nt. eile-täna. Kohati lähevad sõnad (ja lauseehitus) sassi, sest töö on muukeelne (saksa) valdavalt.

P.s. med. teadmiste alal on sul veel tublisti arenguruumi..

Iga jumala postitus on ennast imetlev.
Isa tegija, vennad mehelikud, ise kõige patema pikkusega, eksmees kõige parem ja rikkam ja edukam, töö saksakeelne, meestevalik lai, modelli välimus jne ja kõik teised mitte.

See ON diagnoosimata häire.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vabatahtlikult loed, mida siin kirjutatakse? Ma küll ei teeks seda, kui see mulle niimoodi mõjuks. Käin siin u. paari nädala tagant. Nii lugemas kui vahel ka kirjutamas. Nagu nt. eile-täna. Kohati lähevad sõnad (ja lauseehitus) sassi, sest töö on muukeelne (saksa) valdavalt.

P.s. med. teadmiste alal on sul veel tublisti arenguruumi..

Iga jumala postitus on ennast imetlev.

Isa tegija, vennad mehelikud, ise kõige patema pikkusega, eksmees kõige parem ja rikkam ja edukam, töö saksakeelne, meestevalik lai, modelli välimus jne ja kõik teised mitte.

See ON diagnoosimata häire.

Rahune maha, pole siin mingit häiret.

Ise ei pannud tähelegi (no tõesti!), et siin millegagi kiidelnud oleksin.. Tavaline elu. Ok, keskmisest ilusama inimese elu 🙂 (ilma süstide ja pikendusteta… jälle kiitlemine, onju :p)

Sa pead olema kõige selle vastand, et sedavõrd häiris loetu… Muidu oleksid end samastanud ja hea tujuga teemat lugenud.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lisaks: kui sulle meeldib virisemist ja hädaldamist lugeda, lisaks madala enesehinnangu teemad… siis neid peaks siin olema omajagu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, eneseimetleja, mine puu taha , ausalt. Kedagi ei huvita siu isiklik elu, sa ei pea sellest siin pikalt laialt kõnelema…

/õnnelikus suhtes 46-aastane naine, lapsed suured/

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahune maha, pole siin mingit häiret.

Ise ei pannud tähelegi (no tõesti!), et siin millegagi kiidelnud oleksin.. Tavaline elu. Ok, keskmisest ilusama inimese elu ???? (ilma süstide ja pikendusteta… jälle kiitlemine, onju :p)

Sa pead olema kõige selle vastand, et sedavõrd häiris loetu… Muidu oleksid end samastanud ja hea tujuga teemat lugenud.

Muidugi sa ei saa sellest ise aru. Ega arstid ka ju patsientidega vaidlema ei hakka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks: kui sulle meeldib virisemist ja hädaldamist lugeda, lisaks madala enesehinnangu teemad… siis neid peaks siin olema omajagu.

See pole ilus elu, mida sina elad/elasid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, eneseimetleja, mine puu taha , ausalt. Kedagi ei huvita siu isiklik elu, sa ei pea sellest siin pikalt laialt kõnelema…

/õnnelikus suhtes 46-aastane naine, lapsed suured/

Õnnelikus suhtes 46-aastane naine, see on siin juhuslikult minu tekitatud teema, mida sa ei pea lugema! 😉 Kui loetu nii ärritavalt mõjub.. Seega võid ise minna puu taha :p

Siin on muid teemasid ka: sukeldu heaga neisse!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahune maha, pole siin mingit häiret.

Ise ei pannud tähelegi (no tõesti!), et siin millegagi kiidelnud oleksin.. Tavaline elu. Ok, keskmisest ilusama inimese elu ???? (ilma süstide ja pikendusteta… jälle kiitlemine, onju :p)

Sa pead olema kõige selle vastand, et sedavõrd häiris loetu… Muidu oleksid end samastanud ja hea tujuga teemat lugenud.

Muidugi sa ei saa sellest ise aru. Ega arstid ka ju patsientidega vaidlema ei hakka.

Juhtumisi olen arstide tütar (jälle kõlab kiitlemisena :D). Raske tõesti see eluke 🙂

Pole mulle diagnoosi pandud, järelikult täitsa terve ja elurõõmus inimene.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks: kui sulle meeldib virisemist ja hädaldamist lugeda, lisaks madala enesehinnangu teemad… siis neid peaks siin olema omajagu.

See pole ilus elu, mida sina elad/elasid.

Ahah. Minu jaoks on olnud põnev. Palju reisimist ja seiklusi.

Tore, et ka sina oled oma seni elatud eluga rahul. Et teiste elu oled varmas kritiseerima..

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, eneseimetleja, mine puu taha , ausalt. Kedagi ei huvita siu isiklik elu, sa ei pea sellest siin pikalt laialt kõnelema…

/õnnelikus suhtes 46-aastane naine, lapsed suured/

Õnnelikus suhtes 46-aastane naine, see on siin juhuslikult minu tekitatud teema, mida sa ei pea lugema! ???? Kui loetu nii ärritavalt mõjub.. Seega võid ise minna puu taha :p

Siin on muid teemasid ka: sukeldu heaga neisse!

Teema ei olnud sinust ega sinu headest madustest jms, vaid sellest, kuidas üks avaliku elu tegelane tuututas, et suhtes ja õnnelik ja nüüd juba lahus…

Loengi teisi teemasid ka, aga sinu iiveldamapanev imetlus kõlab veidi  häirena küll:

autogünefiilia – seksuaalne kiindumus iseendasse kui naisesse 😛

/õnnelikus suhtes 46-aastane naine/

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, eneseimetleja, mine puu taha , ausalt. Kedagi ei huvita siu isiklik elu, sa ei pea sellest siin pikalt laialt kõnelema…

/õnnelikus suhtes 46-aastane naine, lapsed suured/

Õnnelikus suhtes 46-aastane naine, see on siin juhuslikult minu tekitatud teema, mida sa ei pea lugema! ???? Kui loetu nii ärritavalt mõjub.. Seega võid ise minna puu taha :p

Siin on muid teemasid ka: sukeldu heaga neisse!

Teema ei olnud sinust ega sinu headest madustest jms, vaid sellest, kuidas üks avaliku elu tegelane tuututas, et suhtes ja õnnelik ja nüüd juba lahus…

Loengi teisi teemasid ka, aga sinu iiveldamapanev imetlus kõlab veidi häirena küll:

autogünefiilia – seksuaalne kiindumus iseendasse kui naisesse ????

/õnnelikus suhtes 46-aastane naine/

Miks see sind iiveldama ajab, oled sellele mõelnud, põnevate diagnooside panija? 😀

Kui enda elu on pekkis, siis vbl jah.. mõistaksin. Aga sa ju rõhutad eraldi,  et “oled õnnelikus suhtes” bla-bla. Vist ikka pole nii õnnelik see suhe midagi, kui teiste eraelu õnn niimoodi häirib. Et lausa iiveldama ajab.

Samas ikka loed edasi, kuigi teadsid, et loetu sind närvi ajab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 184 )


Esileht Pereelu ja suhted Järjekordsed “sõbralikult edasi liikujad”…