Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 633 )

Teema: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:
Gloriosa

Triibukas27, haha, seda on ainult hea lugeda, et ikkagi nähakse neid meeleheitlikuid kirjutisi 😀

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Mul sama, basaalimõõtmine tundub endiselt ulmevaldkonda kuuluv tegevus.
Kui kunagi arst käsib, siis ehk saaks hakkama, aga muidu üldse ei jaksa.
Isegi ülepäevaseks tundub kergem ülesanne 😀

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Elli-Ly, tänan vastuse eest. Ma hakkasingi juba mõtlema, et ei tea, kas mina näen ainult enda kirjutatud asju, et keegi justkui ei vasta 😀

Ma muidu ei oleks nii kärsitu selle BT ja asjade suhtes aga sel kuul mängib organism mulle ikka korralikult vingerpussi. Juunis kestsid mul pp ainult 2 päeva ning verehulk oli ka väiksem. Pärast siis seda kahte päeva on nüüd jätkuvalt selline tuikamine ja torked kõhus – justkui hakkaks pp uuesti. Samuti valutab mu alaselg ja pea valutab ja kõht on pidevalt nagu õõnes seest ning aegajalt on süda paha jne-jne.. Ma ütleks, et tegemist on küllaltki selliste raseduse alguse sümptomitega aga ometi basaaltemp. ja rasedustest ütlevad mulle midagi muud. Ja see paneb mind muretsema.. Ilmselt peaks mõne arstiga ühendust võtma.. Või hakkan ma lihtsalt hulluks minema.. U never know.. Meh, või siis ootan lihtsalt uut tsükli algust ja vaatan mis see toob.. oh, kuidas ma ei jõua enam ohata, et ma ei tea enam..

Gloriosa

Mina ka nägin sinu postitust, aga ei mõõda basaali, siis ei oska midagi tarka kosta🤭

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Mul sama, basaalimõõtmine tundub endiselt ulmevaldkonda kuuluv tegevus.

Kui kunagi arst käsib, siis ehk saaks hakkama, aga muidu üldse ei jaksa.

Isegi ülepäevaseks tundub kergem ülesanne 😀

Sama siin, tundub hullem, kui tuumateadus😆
Ei viitsi sellise asjaga pead vaevata, kui otseselt vajadust pole😊 kui peaks, siis nooooo ei tea😆 kuna töögraafik on kahes vahetuses, siis oleks see mõõtmine suht mõtetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Naised-naised, pean jagama Teiega oma häid uudiseid. Ei, need ei ole triibu-uudised, aga need on head uudised pürgimaks triipudeni.

Saime teada mehe esmaspäeval antud sperma-analüüsi tulemised. Nagu ma olen siin ka varem kirjutanud, siis eelmise aasta andmed olid väga nutused – mehel oli ainult 1% terveid spermatosoide. Täna terve hommikul palvetasin Jumala poole, et palun, kasvõi 0,5% tervete spermatosoidide kasvu oleks meie jaoks juba mingigi liikumine paremuse suunas.

Helistasime siis laborisse ja kuigi meile öeldi, et tulemused ei ole endiselt korras, siis saime teada, et tervete seemnerakkude arv on tõusnud vahepeal 3%-ni. Milline võit meie jaoks!
See number on meie jaoks väga oluline, sest oleme viimastel kuudel teinud ise oma elus väga palju olulisi muutusi, et protsent kasvaks. Panen selle kahe asja arvele ja ei teagi, kumb olulisem on.

1. Võõrutasime meest saunades ja vannidest, millest ta oli nö sõltuvuses (s.t. et käis pea-aegu iga päev kas saunas v vannis – nii tihti ei tohi!). Võõrutus on kestnud 1,5 kuud! Arvestades asjaolu, et mehe sperma vahetub välja 3 kuuga, siis loodame selle koha pealt veel tulemuste paranemist.

2. Vitamiinin Man Conception+. Neid on ta võtnud nüüd 2,5 kuud. Kuna samuti kolm kuud ei ole veel täis, mil mehe sperma välja vahetub täielikult, siis on ka siit lootust veel protsenti kasvatada.

Loomulikuks viljastumiseks on vajalik vähemalt 4% terveid seemnerakke, seega võtame nüüd järgmiste kuude selgeks eesmärgiks jätkata vitamiinidega, saunade-vannide vältimisega ning palju saab ära teha veel piisava une tagamise ja õige toitumise valdkonnas (nendes kahes on kindlasti meil puudujääke veel hetkel). Mees paneb nüüd omale uuesti Dr Pommi juurde aja kirja ja ehk saame uuesti minna toetava tabletiravi peale (aasta tagasi sellega üritasime, aga jätsime teatud põhjusel pooleli). Igal juhul tõusev tervete seemnerakkude % teeb lihtsalt meele nii rõõmsaks ja annab lootust.

Ise sooviksin nüüd ka ikkagi mingeid uuringuid saada. Mai kuus pani Dr Rass meid kohe IVF-le oktoobriks kirja ja ütles, et mind ei ole mõtet uurida, sest mehe näitajad on halvad ja ainult enne IVF-i teeme mulle uuringud. Aga samas, aeg ju jookseb ja kui loomulik viljastumine on võimalik juba alates 4%, siis see võib meil käes olla juba järgmine kuu. Mina tahaks küll, et mind uuritaks ja ravitaks ka, kui vaja. Seega mõtlengi nüüd, et panen vist ise uuesti aja tema juurde või läheme teise kliinikusse mehega, sest ka minu poolt võib olla ju mingi takistus, mida näiteks mõne ravikuuriga juba tervendada saab. Hetkel on lihtsalt tobe, et mind ei uurita ja ma ei tea midagi enda kohta, kas mul hormoonid korras või esineb kuskil põletikke vms. Viimased andmed on mu tavagünekoloogilt, kes midagi uuris aasta tagasi, aga näiteks PAP testi pole mulle juba 3 aastat tehtud ja aeg ju aina tiksub.

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt
Postitas:
Reiwa

Elli-Ly, tänan vastuse eest. Ma hakkasingi juba mõtlema, et ei tea, kas mina näen ainult enda kirjutatud asju, et keegi justkui ei vasta 😀

Ma muidu ei oleks nii kärsitu selle BT ja asjade suhtes aga sel kuul mängib organism mulle ikka korralikult vingerpussi. Juunis kestsid mul pp ainult 2 päeva ning verehulk oli ka väiksem. Pärast siis seda kahte päeva on nüüd jätkuvalt selline tuikamine ja torked kõhus – justkui hakkaks pp uuesti. Samuti valutab mu alaselg ja pea valutab ja kõht on pidevalt nagu õõnes seest ning aegajalt on süda paha jne-jne.. Ma ütleks, et tegemist on küllaltki selliste raseduse alguse sümptomitega aga ometi basaaltemp. ja rasedustest ütlevad mulle midagi muud. Ja see paneb mind muretsema.. Ilmselt peaks mõne arstiga ühendust võtma.. Või hakkan ma lihtsalt hulluks minema.. U never know.. Meh, või siis ootan lihtsalt uut tsükli algust ja vaatan mis see toob.. oh, kuidas ma ei jõua enam ohata, et ma ei tea enam..

Gloriosa

Ma ka ei tea basaalist muhvigi ja nii jäigi vastamata. Sa meil tehniliselt kõrgemal tasemel. :p

Sümptomite osas – ma nüüd ei tea, kas sa tahad reaalsuselaksu või optimistlikku tuge. 🙂 Et kui see esimene, siis mul on sama seis – päevad olidki ainult kaks päeva määrimist, mis on veelgi vähem kui eelmisel kuul (ei uskunud, et enam vähemaks saab jääda ausalt öeldes, eriti kuna jõin kortslehte), nibud on jätkuvalt tundlikud, puhitus kestab (see algas ovulatsioonist juba, kitsaid pükse ei saa üldse kanda). Iiveldab ka aeg-ajalt, aga see on mul vist üsna tavaline oleks juba varsti.

Kui ei oleks veretesti, mis must valgel selgelt ütleb, et hcg <0.1, siis usuks ka ikka veel imesse. Paraku ei suuda isegi mina ennast nii palju petta. Kui on varianti, tee veretest – saad üsna kindla vastuse.

Liblikale ka woop-woop, väga hea tulemus – uskumatu, kui palju saab selliste väikeste nõksudega mõjutada! Kindlasti mine arstile ja lase endale ka testid ära teha.

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Reiwa, õnneks või kahjuks mul ei ole reality check’i vaja, kuna olen päris kindel, et need sümptomid on millestkist muust tingitud. Pigem ilmselt tahtsin lihtsalt hingelt ära rääkida olukorra. Aga kuna ma lähen nagu nii vereproovi andma, siis lasen nii igaks sajaks juhuks hCG ka võtta. Lootus jääb loomulikult alati aga reaalsus on ilmselt siiski midagi muud.
Ma nüüd hakkasin mõtlema, et kas see ei võigi olla nt kortslehes teest tingitud? Ma jõin seda ma arvan tsükli jooksul max 4 korda aga kas see võib siiski sedasi tunda anda?

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Kiksu

Tere

Olen maikuust seda foorumit jälginud ja natuke ka sõna võtnud, aga mõtlesin, et panen siis oma terve loo ka kirja.

Olen 30 ja võib öelda, et triipe püüdnud nüüdseks aasta. Sai alustatud eelmise aasta juunist.
Meie kadalipp on olnud päris pikk, mehel on erektsiooniprobleemid, mistõttu suhte alguse poole meil isegi vahekord ei õnnestunud, nüüdseks oleme sellega tegelenud ja probleem paranenud, kuid alati siiski välja ei tule ja teinekord tuleb sinine tablett ka abiks võtta 😀 Seetõttu on see õige aja planeerimine minu puhul veelgi raskendatud, sest isegi kui mõte on hea, võib keha alt vedada.

Seetõttu olen eriti rõõmus, et see kuu saime ilmselt täpselt õigele ajale pihta 🙂 Tegin esimest korda ov-teste, esmaspäeval oli triip kõige tugevam (tugevam kui kontrolltriip), eile olid umbes võrdsed ja tänaseks oli peaagu kadunud. Seega õigust vist oletada, et OV oli äkki eile. Panustatud sai esmaspäeva ja teisipäeva öösel.
See kuu on tunne selline, et no äkki on minu kuu. Kui nüüd veel ka õigel ajal panustatud sai, siis seda enam. Kui nüüd kõik ikka läheb nii nagu alati, siis on kukkumine muidugi kõrge, aga eks tuleb edasi minna.

Eks olen mõelnud korduvalt, et enam ei suuda, nagu paljud teist siin. Kõik on ümber rasedad, beebidega. Kõik sõbrannad, sugulased, tuttavad. Olen ikka üks väga vähestest lastetutest. Üritan head nägu teha igast järgnevast rasedast kuuldes, aga sees ikka on valutorge. Ja mida lähedasemalt inimeselt see uudis tuleb, seda valusam, kuigi tahaks ju just ka teiste üle rõõmu tunda. Mis sest et nad isegi ei proovinud või mis iganes. Raske on tunda seda rõõmu, aga üritan 🙂

Igatahes siis peaks olema täna ehk DPO1 ja algab põnev aeg!
Edu kõigile!

Kiksu

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Tere!

Naised-naised, pean jagama Teiega oma häid uudiseid. Ei, need ei ole triibu-uudised, aga need on head uudised pürgimaks triipudeni.

Saime teada mehe esmaspäeval antud sperma-analüüsi tulemised. Nagu ma olen siin ka varem kirjutanud, siis eelmise aasta andmed olid väga nutused – mehel oli ainult 1% terveid spermatosoide. Täna terve hommikul palvetasin Jumala poole, et palun, kasvõi 0,5% tervete spermatosoidide kasvu oleks meie jaoks juba mingigi liikumine paremuse suunas.

Helistasime siis laborisse ja kuigi meile öeldi, et tulemused ei ole endiselt korras, siis saime teada, et tervete seemnerakkude arv on tõusnud vahepeal 3%-ni. Milline võit meie jaoks!

See number on meie jaoks väga oluline, sest oleme viimastel kuudel teinud ise oma elus väga palju olulisi muutusi, et protsent kasvaks. Panen selle kahe asja arvele ja ei teagi, kumb olulisem on.

1. Võõrutasime meest saunades ja vannidest, millest ta oli nö sõltuvuses (s.t. et käis pea-aegu iga päev kas saunas v vannis – nii tihti ei tohi!). Võõrutus on kestnud 1,5 kuud! Arvestades asjaolu, et mehe sperma vahetub välja 3 kuuga, siis loodame selle koha pealt veel tulemuste paranemist.

2. Vitamiinin Man Conception+. Neid on ta võtnud nüüd 2,5 kuud. Kuna samuti kolm kuud ei ole veel täis, mil mehe sperma välja vahetub täielikult, siis on ka siit lootust veel protsenti kasvatada.

Loomulikuks viljastumiseks on vajalik vähemalt 4% terveid seemnerakke, seega võtame nüüd järgmiste kuude selgeks eesmärgiks jätkata vitamiinidega, saunade-vannide vältimisega ning palju saab ära teha veel piisava une tagamise ja õige toitumise valdkonnas (nendes kahes on kindlasti meil puudujääke veel hetkel). Mees paneb nüüd omale uuesti Dr Pommi juurde aja kirja ja ehk saame uuesti minna toetava tabletiravi peale (aasta tagasi sellega üritasime, aga jätsime teatud põhjusel pooleli). Igal juhul tõusev tervete seemnerakkude % teeb lihtsalt meele nii rõõmsaks ja annab lootust.

Ise sooviksin nüüd ka ikkagi mingeid uuringuid saada. Mai kuus pani Dr Rass meid kohe IVF-le oktoobriks kirja ja ütles, et mind ei ole mõtet uurida, sest mehe näitajad on halvad ja ainult enne IVF-i teeme mulle uuringud. Aga samas, aeg ju jookseb ja kui loomulik viljastumine on võimalik juba alates 4%, siis see võib meil käes olla juba järgmine kuu. Mina tahaks küll, et mind uuritaks ja ravitaks ka, kui vaja. Seega mõtlengi nüüd, et panen vist ise uuesti aja tema juurde või läheme teise kliinikusse mehega, sest ka minu poolt võib olla ju mingi takistus, mida näiteks mõne ravikuuriga juba tervendada saab. Hetkel on lihtsalt tobe, et mind ei uurita ja ma ei tea midagi enda kohta, kas mul hormoonid korras või esineb kuskil põletikke vms. Viimased andmed on mu tavagünekoloogilt, kes midagi uuris aasta tagasi, aga näiteks PAP testi pole mulle juba 3 aastat tehtud ja aeg ju aina tiksub.

Liblikas

Imestan, et kuidas sinu mehel vastused nii ruttu käes🤭 meile öeldi, et sperma vastus tuleb ca 2 nädala jooksul, teised (veri, uriin) mõne päevaga🤔

Samas erilist vahet pole, peaasi et Teie mehe proovi korralikult
“ kasvatati” ja uuriti. Kui vastus nii kiire. 🤔 et on usaldusväärne? Pole sellise asjaga ise varem kokku puutunud, kui ka alles nüüd, seega oskavad kursis olnud rohkem infot jagada ehk.. kuulaks ka.
Ei mõtle miskit paha, vaid heapärast ikka😊 siiralt.

Tore, kui asi parem ja lootust tekkis juurde, eks😊

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Blondu, erakliinikus sai spermogrammi tulemused alla nädalaga. Ei ütleks, et need tulemused nüüd ebausaldusväärsed oleksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on hetkel dpo9 ja alates ov on alakõht tuikand, no kohe häirivalt. Vahel lööb ka sellise terava valu. Kui lapsed kõhule ronivad on valus, katsudes on alakõht kõva. Test oli neg. Huvitav kas on veel võimalus, et lõheb positiivseks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Blondu, erakliinikus sai spermogrammi tulemused alla nädalaga. Ei ütleks, et need tulemused nüüd ebausaldusväärsed oleksid.

Ma ei kahtlegi selles, lihtsalt küsisin huvipärast mis/kuidas. Ei mõelnud midagi pahatahtlikku, ega halvustavalt. Lihtsalt tundub, et kuidas nii ruttu vastused mõnel pool. Aga ju siis ongi see kliinikuti erinev vms.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Aga minul tänasest alakõht tuikab, rinnad on suht hellad ja pakitsevad. Kas siis pms hakkab peale, mida ma siiski arvan, et tuleb. Kui olla realist, nii kui palju annab olla😀
Täna sai tehtud 25 tundlukusega test(neg), sest muud minu kodukoha apteegis jälle polnud. Keegi on ka peale minu usin testija vist😀
Aga eks selgub lähiajal, täna dpo13 😊

Please wait...
Postitas:
maureen

Blondu, kas te Digiloost ei ole analüüside vastuseid otsinud? Käisime ka TÜK-is ja samal päeval oli vastus olemas.

Please wait...
Postitas:
maureen

Liblikas, minule piisas 3%-st normaalsetest rakkudest loomulikuks rasestumiseks. Ja oluline on ka edasiliikuvate rakkude %, minu mehel oli see aprillis 16.

Please wait...
Postitas:
karumaru

Kiksu, ma olen olnud sarnases olukorras. Tean, et nii eriti raske, kuna ei õnnestu endast mitte olenevatel põhjustel isegi õigel ajal triibupüüdmise õnnestumiseks elementaarse panustamisega tegeleda. Päris suurt stressi tekitas see, aga nüüd ometi oleme juba teise beebi planeerimise lainel ja ühe lapse õnnelikud vanemad. Aega läks, aga beebi siiski tuli 🙂 Jõudu sulle olla kannatlik. Nagu meile kõigile tegelikult vaja jõudu olla ikka iga kuu uuesti positiivselt häälestatud ja uuesti proovida.
Vaatasin just tsüklite ajalugu ja see 28. päeval pp maikuus ikka täielik erand, enne pigem pp alanud cd 33 või 34 isegi, seega ootus pikem selles valguses. St tänane cd 28 ja et pole midagi alanud ei anna põhjust lootusi üles kruvida, aega veel on ja jõuab kõike juhtuda. Aga nagu iga kuu, väike lootusekiir ju elab südames enamuse ajast (va kui pp parajasti, siis tavaliselt meeleolu ja enesetunne niikuinii üpris halb).

Please wait...
Postitas:
Kiksu

karumaru, kas võin küsida, kuidas mehega probleemist lahti saite ja kas nüüd kõik korras? Meil kaks sammu edasi ja üks tagasi…

Please wait...
Postitas:
ilussuvi

karumaru, kas võin küsida, kuidas mehega probleemist lahti saite ja kas nüüd kõik korras? Meil kaks sammu edasi ja üks tagasi…

Meil on samuti probleeme seksiga. St heal juhul ühe vahekorra saab ov ajaks (korra nädalas seks on juba edukas meie jaoks), rohkem mees ei saa lihtsalt. Üks viljatusarst andis hea nipi – appi tulevad tops ja suur süstal (ilma nõelata) – eneserahuldamise teel saab mees vabamalt hakkama. Mõne jaoks võib see veider tunduda, et peenise asemel on süstal, aga need inimesed ei ole ka sellise probleemiga kokku puutunud. Arsti sõnul on see tavaline nipp neile, kellel vahekord ei õnnestu.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Blondu, kas te Digiloost ei ole analüüside vastuseid otsinud? Käisime ka TÜK-is ja samal päeval oli vastus olemas.

Esmaspäevase seisuga polnud.

Please wait...
Postitas:
kats2

Mul mehe tulemused ei läinudki digilugu, käis ITK. Nii et me ei teagi, mis täpsed numbrid oli, öeldi kõik normis.

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Ma nüüd hakkasin mõtlema, et kas see ei võigi olla nt kortslehes teest tingitud? Ma jõin seda ma arvan tsükli jooksul max 4 korda aga kas see võib siiski sedasi tunda anda?

Gloriosa

Ma ise jäin ka veidi mõtlema selle peale, et kas kortsleht võis olla põhjuseks, et ovulatsioon seekord nii tugevalt tunda andis. Sest limaskesta paksendamise osas ma nüüd küll enam kindel ei ole, et aitab… 🙂 Samas neli korda ei tohiks nii palju küll olla, et nii pikalt sul sümptomeid põhjustab…

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Reiwa, eks see on jah veidi ebareaalne, et kortslehe tee seda teha oleks võinud. Täna on õnneks juba tervis natuke parem. Ei hõiska igaks juhuks enne õhtut.
Ma saan aru, et sa jood/jõid enne OV kortslehe teed mitte terve tsükli vältel? Kas igapäevaselt või harvemini?

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Gloriosa – ma läksin all in ehk jõin kortslehte alates pp lõpust (noh, see mul eksole kestabki ainult 2 päeva seega alates cd3) ja siis ikka kaks korda päevas, hommikul ja õhtul kuni ovulatsioonini cd16. Alates ovulatsioonist jõin ananassimahla (ma veidi kahtlustan, et äkki see põhjustas puhitust, aga samas nüüd pole juba mitu head päeva joonud, aga ikka on kõht tundlik ja nagu paistes). Ei tea ka enam, mis värk on.

Loodetavasti sul jääb olemine heaks. 🙂 Palju mõnusam on panustada, kui igalt poolt ei kisu, torgi ja valuta, eksole. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liblikas, minule piisas 3%-st normaalsetest rakkudest loomulikuks rasestumiseks. Ja oluline on ka edasiliikuvate rakkude %, minu mehel oli see aprillis 16.

Oo, Maureen, aitäh selle info eest, see annab nii palju lootust. Olen selle tõusnud 2% pärast kogu eilse ja tänase hommiku naeratus näol ringi käinud. See positiivne meeleolu peaks ka minu organismile head mõju avaldama.

Mul endal praegu selline seis, et on eeldatavasti DPO7, päevi ei oota alates 20. juunist.
Ja muide, mul ei olegi hetkel mingeid vaevusi. Kui paar päeva tagasi tundus, et tissid hakkasid valusaks muutuma ja kõhust keeras ja süda oli kohati paha – nagu minu jaoks tavaline kõva PMS, siis nüüdseks on keha rahulik. Rinnad võib olla vaevu-vaevu kergelt valusad, aga sellist valu, nagu iga kuu nädal v 10 päeva enne päevi hakkab, ei ole praegu kogenud. See on minu jaoks väga hea positiivne muutus. Muidu on rinnad lausa nii valusad, et valus on end liigutada ja rinnad muutuvad ka nii suureks, et nendega on raske hakkama ei saada – praegu seis täiesti normis.

Aga ma hakkasin veel mõtlema järgmisele asjale. Kuna oleme igal kuul usinasti seksinud OV ajal (ka positiivsed OV testid saanud), siis kas on võimalik selline asi, et viljastumine ikkagi toimub, aga lihtsalt mitte mingisugust pesastumist ei toimu? Seda, et mul mingit pesastumist ei toimu, tean oma lumivalgetest rasedustestidest, samas ju väga kõvad sümptomid alati on – tohutu tissivalu, iiveldus, kõhuvalud, kehatemperatuuri tõus jne. Kuna mul tava-günekoloog tuvastas aasta tagasi liiga madala progesterooni ja ütles, et nii madala progesterooniga rasedust hoida ei saa – siis siit tekibki küsimus, et mida see täpsemalt tähendab? Kas viljastunud munarakk ei saa pesastuda või ei saa ta pesastudes nö “kinni jääda ja edasi areneda seal”? Kui oleks mingi pesastumiskatse, siis ikkagi rasedustest midagi näitaks. Ehk siis jõuan ikkagi sinnani, et mul on vaja saada ise ka analüüsidele ja uuringutele, et tuvastada ja toetada ravimitega, kui midagi on viltu. Minu viljatusarst Tiina Rass aga mulle uuringuid praegu ette ei näinud, vaid suunas kohe IVF uuringutele augustis, aga ma ei taha oodata. Iga tsükkel on oluline, seega kirjutan arstile.

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt
Postitas:
kats2

Käisin arstil täna, et uh teha. Vbl keegi mäletab, et kurtsin sel tsüklil kahtlast seisu ov-ga. Vbl kellelgi on sellest kasu ja jagan teiega ka järgmisi samme:))
Arsti sônul oli kaks folliikuli vabanemas ning ov toimunud veel pole -seega oma keha märkide jälgimine ka alati ei aita, tundus et munasari torkis, voolust oli palju ja ov test pos kuid siiski ov toimunud pole.
Edasi otsustas arst, et paneb selle fol kunstlikult lõhkema ja täna tegin ovitrelle süsti endale kôhtu, vahekorras peab olema 24h-36h jooksul ehk homme. Edasi vôtan duphastoni kuni päevadeni. Kogu selle ravi mõte on see, et boostida loomulikke protsesse, et need ôigel ajal toimuks.
Hoian kursis, kuidas sellega läheb:)))

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Reiwa, ohoo, see on tõesti ikka totally all in. Siis minu 4 korda tsükli jooksul tõepoolest ei tohiks väga mingit mõju avaldada.

Oo jaa, vahel on päris keeruline end ikka õigele lainele saada kui sealt torgib, siit sikutab, sealt valutab, siit läheb krampi jnejne. Aga õnneks ühel hetkel võtavad hoopis endorfiinid keha üle ja siis on juba väga hea 🙂 Aga noh ütleme nii, et ilma igasuguste valude ja puhitusteta on endal ikka palju enesekindlam tunne.

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea kas tasub midagi loota, täna dpo 10. Öösel on mitu korda pissi häda ja imelik on see, et juba kõndides hakkab nirisema. Nii on muidu raseduse lõpus kui beebi põiele surub. Ebamugavus kõhus ja slaseljas ka. Dpo 9 test neg. Eelmise lapsega sain pos alles peale päevade ära jäämist ja käisin ka veretestil. Päevad olid hilinend ja vastus oli 10,4 äkki. Ei kinnitatud rasedust aga siin mu aastane on. Seega mõtlengi pole mõtet iga päev testida aga no see kiusatus. Testiks kasvõi mitu korda päevas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Peaks vist ka tutvustama ennast 😅

Olen 25-aastane ja peres on kasvamas üks peagi aastaseks saav laps. Soovime ka teist beebit ja hakkasime juba triipegi püüdma. Aga siis hakkas üks igavene pull pihta. Hambale hakati nüüd juureravi tegema, mis kestab vähemalt augustini. Ja mu eluaegsest kilpnäärme alatalitlusest on poole aastaga saanud hullumeelne ületalitlus. Nii et triibud peavad hetkel ootele jääma 😭 Kuna ma nagunii imetamise tõttu ei tea, kas ja millal ov üldse on, siis noh… Äkki juba on triibuke kasvamas 🤷 kuigi Biocardi varajased testid on negatiivsed olnud.

Ja pean oma pettumust ka natuke jagama 😂 Täna ajas mind kohe hommikul Omniva vihale. Tellisin eelmisel nädalal portsu rasedusteste ja firma saadab ainult Omnivaga. Teadsin juba eos, et head nahka sealt ei tule, aga andsin ikkagi võimaluse. Tänaseks ei olen kaup ikka veel kohal, kirjutasin firmale ja nemad helistasid Omnivasse. Ilmselgelt ei ole Omnival õrna aimugi, kus mu pakk on. 🤦 Õudselt nõme noh 😀

A.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kiksu

ilussuvi – tore teada (mitte et ma nüüd rõõmustaks teiste murede üle, aga saad aru küll :D), et ma pole selle probleemiga ainuke.
Kas olete ka mingeid tablette proovinud? Mul mees võtab aeg-ajalt Spedrat. Kuigi ilmselt ei ole probleem füüsiline (kontrollis käidud), vaid peas kinni (halvad kogemused lisavad närve juurde), siis see siiski aitab kaasa. Igatahes on tulemused märgatavalt paremad sellega, kuigi teinekord saame hakkama väga hästi ka ilma.

Please wait...
Postitas:
ilussuvi

ilussuvi – tore teada (mitte et ma nüüd rõõmustaks teiste murede üle, aga saad aru küll :D), et ma pole selle probleemiga ainuke.

Kas olete ka mingeid tablette proovinud? Mul mees võtab aeg-ajalt Spedrat. Kuigi ilmselt ei ole probleem füüsiline (kontrollis käidud), vaid peas kinni (halvad kogemused lisavad närve juurde), siis see siiski aitab kaasa. Igatahes on tulemused märgatavalt paremad sellega, kuigi teinekord saame hakkama väga hästi ka ilma.

Mu mehel ei ole erektsiooniprobleeme, vaid seksisoov on väike. Kui soov tuleb, siis on ok, aga soov ei tule iga päev, üle päeva ega üle kahe päeva nagu vist enamustel meestel? Mulle on see alati sobinud, sest ma ei ole ise ka väga kõrge libiidoga. Meil toimib see seni, kuni on vaja last teha – siis peab ju kindlal ajal ja mitu korda järjest..Ilma ov testideta ei jääks ma iialgi rasedaks, sest on nii väike tõenäosus, et nö vabalt seksides satuks vaekord ov-i kanti.

Ravimeid mees tarvitanud ei ole, et isu suurendada. Vbla kunagi oleks vaja, ei tea.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 633 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019