Esileht Pereelu ja suhted ka rikkad nutavad

Näitan 29 postitust - vahemik 121 kuni 149 (kokku 149 )

Teema: ka rikkad nutavad

Postitas:
Kägu

See on ju täielik jama.

Seda ma tahtsingi öelda, et ükski rikas nii ei mõtle, ei käitu ja ei põe! 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma tahtsingi öelda, et ükski rikas nii ei mõtle, ei käitu ja ei põe!

Loomulikult mitte. Käisin kord ühel matusel, kus oli üks Eesti esirikkur Parvel Pruunsild. Tal oli mingi kortsus vana ülikond seljas, tal küll jumala savi, mida keegi sellest mõtleb. Need, kes lähevad mingi rätsepaülikonnaga poodi ja häbenevad allahinnatud kaupa osta, pole mingid rikkurid, vaid niisama mingid wannabed. Päris rikkuritest ei kirjuta ka Kroonika mitte kui midagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled ise kitsates/keskmistes oludes kasvanud, ega need kogemused siis kuhugi ei kao! Eladki nii nagu enne rikast meest elasid. Palju hullem on neil rikastel, kel polegi seda kogemust ja peavad mingi krahhi järel täesti nullist hakkama uuesti elama, hoopis teistsugust elu kui harjutud. Sina lihtsalt taastad tavapärase varandusliku oleku. Et korterisse ei mahu koerad ja lapsed- küll nad mahuvad ja kui koerad ei mahu, las elavad mehe majas oma aias edasi, küllap mees ka neid armastab ja nälga ei jäta.  Ei saa ainult pidevalt taga nutta, mis oli, tulebki harjuda esialgu väevõimuga sundida harjuma uue normaalsusega. On lastelegi kõik harjumatu ja uus jne. isegi koertele, saavad kõik sellega hakkama, sest muud varianti ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

St sina ei “lange” kuhugi, vaid jõuad samale tasemel, kus olid enne kui mees su varanduslikku seisu (ajutiselt) “tõstis”. On töö, on kinnisvara, pole ju päris näljas ja paljas. Harjumatu, kui liiga kaua ilusate asjadega ära harjunud, aga mitte mingi kohutav elutraagika.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenutan, kui keeruline oli mõni asi mehega, kel oli laitmatud nahktalla ja paeltega kingad jalas, siidlips ees, kallis kell käel ja rätsepaülikond seljas.

Miks sellise karnevalikostüümiga koeravorsti pidi ostma minema? Nahktallaga kingad pannakse sinna, kus on ka tants, et libiseks hästi, nendega ei käida tänaval. See on mingi sinu arusaam sellest, kuidas rikas riides käib või? Äkki pigem sellepärast vaadati, et see on küllaltki imelik nii poodi minna. Sama hea, kui ma läheks paljaste õlgadega õhtukleidiga Rimisse, ma arvan, et ka kõik vaataks huviga. Mis ma ostan, ei puutu vist väga asjasse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on paljud kingad nahktallaga. Kusagil tantsimas ei käi. Kallitel jalanõudel ongi valdavalt nahktald.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen naine ja mul on paljud kingad nahktallaga. Kusagil tantsimas ei käi. Kallitel jalanõudel ongi valdavalt nahktald.

Need on ikkagi peokingad, ka tänavakingad võivad olla ülikallid, nahktalda neil pole või on nahktallal peal kummist pooltald. See ei olene hinnast, vaid kinga otstarbest. On küllaldaselt naisi, kes panevad kontsaga peokingad loomaaeda või poodi jalga, aga need peaks siis vähemalt kingsepa juures mingid tallad alla panema, sest sellised kingad ei ole mõeldud tänaval käimiseks. Nahktald ei kannata niiskust ja kulub kohe ära, sellega ei käida igapäevaselt ringi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tegemist peokingadega, ka tavalised 600-eurosed varbavahe suvekingad nahktallaga. Aastaid vastu pidanud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mammona on tähtsam kui isiklik hingerahu, ei saa veel lahku minna. Peab hinges jõudma ’mul ükskõik, mina lähen’ staadiumisse.

Endal praegu see aeg elus.

Umbes teisel nädalal hakkasin tohutult hästi magama oma uues kodus – paneelmaja kahetoalises üürikorteris. Tulin töölt koju suure rahuga. Nendel päevadel kui lapsi polnud oli kurbus ka, aga rahu ikkagi. See tunne, et saad tulla oma koju, mis sest et üürikasse, kus sa võid istuda ja astuda nagu soovid ja keegi ei terroriseeri. See on uskumatult hea tunne!

Rahaliselt – õnneks olen oma erialal ennast ise üles töötand, palk täitsa hea, eelnevalt olid säästud. Elan nagu teised inimesed. Lastel on oma tuba, mina magan elutoas diivanil. See on tavalisem, kui võid arvata. Isikliku auto järele ei tunne vajadust, sõidan ühistranspordiga ja kui vaja võtan takso, see on odavam kui auto omamine. Säästan iga kuu.


Laste majanduslikest võimalustest on kahju. Üks asi on tugev kontrast kahe kodu elatustasemete vahel. Lisaks üldine elatustaseme langus.  Lapsed saavad miinimumelatist. On juhtunud mitu kuud, kus väitetavasti olid suured kulud ja ei saa sedagi.
Jutu järgi laste elatustase ei tohiks langeda elatise määrmaisel aga kahjuks meie lastel langes tohutult. Kumbki saab käia ühes trennis varasema mitme trenni asemel, jagavad tuba jne taaskord, tavalised asjad aga meie peres nii ei olnud enne. Varem kasutasime regulaarselt lapsehoidjat (enda närvide puhkamiseks, haigusest pikemalt kodus taastumiseks), nüüd peavad rutem lasteaeda peale haigust minema. Enam pole sea, et kui tunnen mingi asja järele vajadust, siis samal õhtul saan ka kohe ära osta. Nüüd vaatan ikka enne marketplace üle, teen hinnavõrdlust, jne.
Eks saeb igal võimalusel senti. Ostan näiteks lastele õueriideid (seni on saanud lapsed heade firmade uued talveriided kui välja kasvavad, korra aastas suur kulu) ja esitan arve, siis pooltel kordadel ta pole nõus selle kuluga ja ei hüvita sellest poolt. Sellel talvel ühele lapsele oli nõus saapaid hüvitama, teisele mitte. Praeguseks arvestan rahaliselt sellega ette, et laste põhikulud on üksinda minu kanda.
<br style=”mso-special-character: line-break;” /><!– [if !supportLineBreakNewLine]–><br style=”mso-special-character: line-break;” /><!–[endif]–>

Välimuselt saan viimasel ajal komplimente (ennetavalt, mitte külgelöövatelt meestelt vaid teistelt naiselt). Tänu paranenud unele ja tujule näen tõesti säravam välja, hoolimata riiete hinnaklassist ja vanusest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tegemist peokingadega, ka tavalised 600-eurosed varbavahe suvekingad nahktallaga. Aastaid vastu pidanud.

Suht teemaväline jutt, eks toatuhvleid on ka nahktallaga olemas. Paeltega meestekingad on ikka reeglina peokingad ja nendega ei käida tänaval. Siin üritatakse jätta muljet, et nahktald on mingi meeletu rikkuse tunnusmärk, aga pigem oleneb see jalanõu otstarbest kui hinnast.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kel oli laitmatud nahktalla ja paeltega kingad jalas, siidlips ees, kallis kell käel ja rätsepaülikond seljas. Poes -50% toidukaupade riiuli juures

No ausalt, ma itsitaks ka, kui keegi otse ballilt tuleb Valla vorsti ja lauaviina ostma 🙂 🙂  imelik ettekujutus on mõnel rikaste elust. Sa võiks vähem luuletada.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ballilt? Ülikond, kingad ja kell on tavaline tööriietus.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.gucci.com/fi/en_gb/pr/men/shoes-for-men/loafers-moccasins-for-men/mens-buckle-loafer-with-gg-p-76231217X301000

https://www.gucci.com/fi/en_gb/pr/men/shoes-for-men/loafers-moccasins-for-men/mens-gucci-jordaan-loafer-p-406994CH0004009

Suvakad meestekingad, kõik nahktallaga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.prada.com/eu/en/p/brushed-leather-oxford-brogue-shoes/2EB187_P39_F0002_F_X001

Tantsuking? Tavaline ülikonna king. Veidrad inimesed siin koos.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tantsuking? Tavaline ülikonna king. Veidrad inimesed siin koos.

Sellel näiteks on kummitald all. Ja mingi tavaline ülikonnaking see pole, ikka selline veidra poole kaldu. Ega iga kallis king pole maitsekas king. Ja nii ei käi Itaalia rikkurgi riides, Eestisse sobib veel vähem. Aga saan aru, et inimesed ei tea päris rikastest mitte midagi ja arvavad, et need käivad mingites Guccides ja Pradades. Ei käi. Nendes käivad pigem mingid vene uusärikad ja nende üle visataksegi nalja.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu kullakaevaja.Lapsi ei taha. Elab mehe kulul. Peale lahutust elab ikka mehe kulul. Mida sa ise oma elus saavutanud oled? Alustasid uut põnevat elu???? Nüüd siis liitub 40 aastastega tinderi klubis. Väga hea. Värske liha turul.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Uskumatu kullakaevaja.Lapsi ei taha. Elab mehe kulul. Peale lahutust elab ikka mehe kulul. Mida sa ise oma elus saavutanud oled? Alustasid uut põnevat elu???? Nüüd siis liitub 40 aastastega tinderi klubis. Väga hea. Värske liha turul.

Rikkuri eksnaine tahab sinusugust krõlli või? Unista edasi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, millised need pärisrikkad on? Mina tean selliseid tavalisi rikkaid, 10-30 miljonilise varandusega, nemad käivad küll Guccides ja Pradades. Venelasi ei tunne üldse.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolikas arvab, et kui teab mõnd enda eest mittehoolitsevat, lääpatallatud pastlaga rikkurit, siis kõik rikkurid ongi sellised. Et kui ta ise ei küündi kallite jalanõudeni, ja mõnel venkul on neid jalas nähtud, siis tegelt rikkad neid ei kanna vaid wannabe venkud hoopis? Jumal küll, vaata, millised näevad välja maailmas jõukad inimesed-enamik elavad kallites villades, seljas ja jalas on kallis toodang. Sa oled lihtsalt loll ja kade!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, vaata, millised näevad välja maailmas jõukad inimesed-enamik elavad kallites villades, seljas ja jalas on kallis toodang. Sa oled lihtsalt loll ja kade!

Loll oled sa ise, kui sinu arusaam rikkusest on mingid Gucci pastlad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni on rikkaid näinud ainult filmides vist. Üllatus-üllatus, ka rikkaid on erinevaid inimesi, on hankinud oma rikkuse erinevalt, kasutavad seda erinevalt ja käivad erinevat moodi riides. Isegi Print Williamil olid kingatallas augud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, vaata, millised näevad välja maailmas jõukad inimesed-enamik elavad kallites villades, seljas ja jalas on kallis toodang. Sa oled lihtsalt loll ja kade!

Sa ajad segi kuulsused, keda tabloididest vahid, ja need “päris rikkad” 🙂 Tüüpiline wannabe, kes kujutab ette, et ta rikastest midagi teab, et siis äkki paistab tema ka kobedam. Paljude puhul sa ei aimagi nende pangaarve seisu. Paljud rikkad ei vaja mingit tähelepanu eputamiseks hilpude ja kulinatega, ei oma uhkeid autosid (lihtsalt häid) ega villasid (küll aga lihtsalt parajaid suuri ja mugavaid maju).

Ja siirdu nüüd teemasse tagasi oma märjast unistusest, sul ei saa sellist rikkust nagunii kunagi olemagi. Teema EI olnud sellest, mismoodi käo arvates rikas välja näeb! 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üllatus-üllatus, ka rikkaid on erinevaid inimesi, on hankinud oma rikkuse erinevalt, kasutavad seda erinevalt ja käivad erinevat moodi riides.

See on tõsi, neid on igasuguseid. Osa käivad väga kallilt riides, osa ei pea seda tähtsaks. Aga Gucci on täpselt selline bränd, mille kohta vaesed arvavad, et see on see, mida rikkad kannavad. Päris rikas valib pigem midagi muud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siirdu nüüd teemasse tagasi oma märjast unistusest, sul ei saa sellist rikkust nagunii kunagi olemagi. Teema EI olnud sellest, mismoodi käo arvates rikas välja näeb! 😀

Ära seleta. Eesti mõistes olen ma kindlasti rikas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ajad segi kuulsused, keda tabloididest vahid, ja need “päris rikkad” 🙂 Tüüpiline wannabe, kes kujutab ette, et ta rikastest midagi teab, et siis äkki paistab tema ka kobedam. Paljude puhul sa ei aimagi nende pangaarve seisu. Paljud rikkad ei vaja mingit tähelepanu eputamiseks hilpude ja kulinatega, ei oma uhkeid autosid (lihtsalt häid) ega villasid (küll aga lihtsalt parajaid suuri ja mugavaid maju). Ja siirdu nüüd teemasse tagasi oma märjast unistusest, sul ei saa sellist rikkust nagunii kunagi olemagi. Teema EI olnud sellest, mismoodi käo arvates rikas välja näeb! 😀

Ega kui sa oled maitselage, siis oled maitselage nii vaesena kui rikkana. Maitset ei osta. Sinusugune millegipärast usub, et maitselagedus on rikkuse tunnus 😀 Tule taevas appi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tõsi, neid on igasuguseid. Osa käivad väga kallilt riides, osa ei pea seda tähtsaks. Aga Gucci on täpselt selline bränd, mille kohta vaesed arvavad, et see on see, mida rikkad kannavad. Päris rikas valib pigem midagi muud.

Räägi siis, päris rikas, mida sa kannad? Ja ära tule nüüd ütlema, et sa niisama lahmid ja tegelikult polegi rikas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahkuminekut võta kui investeeringut hingerahusse. Teiste suvaliste inimeste arvamused ei loe. Sõbrad teavad, kes sa oled ja mis on su taust ning neid ei huvita su uued kasinad võimalused, sest nad soovivad, et oleksid stressivaba ja terve.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti mõistes olen ma kindlasti rikas.

Seda pole maailma mõistes just palju, et hüpata tasuks!  😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda pole maailma mõistes just palju, et hüpata tasuks!  😀

Igas maailmanurgas on euromiljonär varakam kui keskmine inimene. Või sinu arust ei ole?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 121 kuni 149 (kokku 149 )


Esileht Pereelu ja suhted ka rikkad nutavad