Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Kadunud mees otsib kontakti

Postitas:
Kägu

Ütlen kohe ette ära, et tegemist on suvalise ajaviitelise teemaga. Ei ootagi mingeid olulisi soovitusi või näpunäiteid.

Viimase paari nädala jooksul on minuga fbs püüdnud kontakteeruda kaks meest minevikust. Mõlemaga suhtlesin ca paar aastat tagas. Midagi lähedast ei olnud. Pigem oli tegemist kohtinguportaalist leitud meestega, kellega paar korda jalutamas ja kohvikus käisin. Midagi lähemat ei toimunud. Kuna mingit olulist klappi ei olnud, siis vajusid mõlemad tutvused ära. Üks jäi fb-sse alles. Teine solvus hirmsasti, et ma kohe ja konkreetselt ei soovinud asjaga edasi liikuda ning selle peale kustutas mu oma sõbralistist.

Nüüd aga juhtus nii, et see, kes mind kustutas oli mulle sõnumitaotluse alla midagi kirjutanud. Aga seejärel oli sõnumi kustutanud. Seega, ei tea, mis ta sinna kirjutas.

Mõni päev hiljem kirjutas mulle teine mees messengeri, aga sõnumi sisuks oli lihtsalt punkt.

Mis võiks olla põhjuseks, et mehed niimoodi annavad endast märku, aga mitte otse ja konkreetselt, vaid sellisel kummalisel moel. Otse ma nende käest küsida ei taha. Mingit igatsust nende järele ei tunne. Seega ei taha midagi uuesti ellu äratada.

Kogemata ei saa selliseid sõnumeid saata.

Kummalgi mehel mu teada alkoholiga probleeme pole, et võiks panna selle süüks, et purjuspäi tekkis soov suhelda või et purjuspäi aeti vestlusaknad sassi.

Veel kord, tegemist on täiesti suvalise teemaga, mis pole mulle kuidagimoodi eluoluline. Ainult ja ainult arutlemiseks ja meeste mõttemaailma mõistmiseks laiemas plaanis.

+13
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis võiks olla põhjuseks, et mehed niimoodi annavad endast märku, aga mitte otse ja konkreetselt, vaid sellisel kummalisel moel.

Isegi kui pole alkoholiga probleeme, võetakse klaas veini, tuleb kepiisu ja siis kirjutatakse suvalistele, kes meenuvad. Purjus peaga tundub, et nii hull ta ju ka ei olnud. Pärast mõeldakse, et püha jumal, mis mul arus oli ja kustutatakse ära.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui midagi ei tunne ega taha nendega, miks siis teema teed siia nendest? Peaks ju ükskõik olema. Meestel on üldiselt alati mitu rauda korraga tules ja ju on siis neid just hiljuti maha jäetud ja nüüd mõtlesid, kes oleks kõige tõenäolisem neiu reageerima, ja meenusid sina. Ju oled endast emotsionaalse mulje neile jätnud. Teavad, et kui natuke torkida sind, saavad kohe sult tähelepanu. Samal ajal ilmselt saadavad kirju mitmele ja ei pruugi sinust huvitatudki olla.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui midagi ei tunne ega taha nendega, miks siis teema teed siia nendest? Peaks ju ükskõik olema.

Kas tõesti lihtsalt niisama ei või kunagi arutleda? Kohe peab midagi konkreetselt otsustama või vastavalt tegutsema? Mind näiteks huvitab, mispidi mehed mõtlevad.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, eks endalgi tule aegajalt mingi nostalgiahoog peale ja mõtled, et mis kõik oleks võinud olla. Mitte ainult suhete osas, vaid üleüldse…et, mis oleks saanud, kui oleks sinna erialale sisse saanud või selle töökoha, kuhu kunagi kandideerisid, aga valituks ei osutunud jne….eks siis inimsuhetega samamoodi, et mis oleks saanud, kui see tutvus oleks edasi arenenud….ja siis huvi pärast otsid kuskilt sotsiaalmeediast oma kunagised silmarõõmud üles ja vaatad üle. Ju siis sinu puhul juhtus, et juhuslikult need mõlemad mehed tundsid ennast sama ajahetkel üksildastena ja mingil põhjusel otsustasid õnge vette visata. Mulle tundub, et mehed ongi vist aldimad niiviisi kontakti otsima kui naised. Mehed on vist elu jooksul juba niipalju korve saanud, et suudavad niiviisi suht tuimalt neid punktikesi ja terekesi naistele kirjutada, ise ilmselt mitte eriti vastust looteski. Naised lähevad ikka kindla peale välja ja võtavad ühendust ühe konkreetse inimesega ning elavad ka ilmselt valulisemalt üle, kui nendega tutvust uuesti üles soojendada ei taheta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et nad nüüd niii kurvad ja üksikud tegelikult on. Minu eks otsis ka alati augustikuus enda vanad silmarõõmud üles (võib-olla suhtlusportaalist ka mõned uued). Ta eemaldus selliste naisemurdmismängude ajaks minust ja kui sügis ning külmad ilmad käes, siis imbus tagasi. Aga selline käitumismuster mulle ei sobinud ja seetõttu ta nüüd eks ongi. Kui inimene salaja planeerib selliseid asju ja mulle ainult mingit häma ajab, siis nägemist. Täpselt sellised mängud,  a la punkti saatmised, olid temalgi, et sinu peas tema vastu huvi ja ohtralt küsimusi tekitada. Ja tundub, et tal läks see ka korda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa oma pead sellega vaevata. Võibolla on Messengeris järjekordne viirus liikvel, mis vanu kontakte uurib. Hiljuti oli ju uuendus ka (Messenger on nüüd ju Meta) – mulle hakkas see ka vanu ja mitteolulisi kontakte näitama (näiteks sain 3 aastat tagasi ühe inimese käest tasuta vana mööblit – leppisin sõnumirakenduse kaudu kättesaamise koha ja kellaaja kokku; pärast seda on täpselt null suhtlust. Nüüd aga pakub Meta seda kontakti lausa tähtsuselt teisena välja. Minu jaoks kasutu ja arusaamatu süsteem).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvi, puhkus, ilus ilm, sõbrad välismaal, ikka otsitakse viimasedki tuttavad üles.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis võiks olla põhjuseks, et mehed niimoodi annavad endast märku, aga mitte otse ja konkreetselt, vaid sellisel kummalisel moel.

Enne mesijutu leiutamist tuleb testida, kas sa üldse hakkad õnge otsa. Kui vastad, siis tuleb välja nuputada mingi viisakas põhjus, millega kokku saada ja keppida. Enne ei ole mõtet pikema jutu väljamõtlemisele energiat panna.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised lähevad ikka kindla peale välja ja võtavad ühendust ühe konkreetse inimesega ning elavad ka ilmselt valulisemalt üle, kui nendega tutvust uuesti üles soojendada ei taheta.

Üüüü… olen naine, võtsin ka ühendust kellegagi. Ju siis kõhutunne vedas alt. Vastuvõtt oli messengeris nö viisakas, aga asjaks ei läinud.
Mees on sõbralik ja ehk ka pragmaatiline, otse puu taha ju keegi ei saada:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrge latt? Paari aastaga leiab mehe edukalt. Saada Toivo kõrri.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui midagi ei tunne ega taha nendega, miks siis teema teed siia nendest? Peaks ju ükskõik olema.

Kas tõesti lihtsalt niisama ei või kunagi arutleda? Kohe peab midagi konkreetselt otsustama või vastavalt tegutsema? Mind näiteks huvitab, mispidi mehed mõtlevad.

Väga vähe usutav, et selle messengeris saadetud punktikese taga nüüd pikaajalisem sügavam mõttetöö oli. Mõtlevad ja tõeliselt intelligentsed, haritud mehed ei kirjuta punkte naistele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oled asjast valesti aru saanud ja mees üritas saata hoopis morsekoodi. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne mesijutu leiutamist tuleb testida, kas sa üldse hakkad õnge otsa. Kui vastad, siis tuleb välja nuputada mingi viisakas põhjus, millega kokku saada ja keppida. Enne ei ole mõtet pikema jutu väljamõtlemisele energiat panna.

Ta hakkab. Ühest ! saadetud punktist kirjutas terve pika teema. Kui nüüd veel mehe pooltvälja kutsutakse, siis vist kirjutab terve romaani.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oled asjast valesti aru saanud ja mees üritas saata hoopis morsekoodi. ????

😀

E

Väga sisukas sõnum jätkuvalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fb-s on napakas logaritm, mis mõttetuid ja vanu asju üles riputab. süsteemi viga, noh.

teiseks, sulle need nuustikud ei ole nii väga suvalised, kui murrad nende üle oma väikest mälu ja isegi teema kribad. saa üle, ja kui ei õnnestu, suhtle nendega omal algatusel.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kahjuks ülitüüpiline käitumine meeste puhul. Ei, sa ei jätnud neile nii kustumatut muljet ja armumist et nüüd sellepärast tahavad tagasi. Nad lihtsalt pole seni kedagi või leidnud või praegu pole kedagi, on maha jäetud just vms ja seetõttu katsetavad kõiki vanu naistuttavaid, kes vedu võtaks. Mis eesmärgiga? Seks peamiselt. Ja see õnnestus neil, panid sulle juba mõtte pähe. Juba sul on huvi, mida nad tahavad, su ego sai paitust ja tahad suhelda.

See, kes solvus ja listist kustutas, sõnumi kirjutas ja siis kustutas, kõlab väga tuttavalt. Mul oli täpselt sama käitumisega mees Tinderist. Ta oli ka paljudes muudes portaalides. Oli suur solvuja ja jubedalt solvus, kui temaga kiirelt suhet ei tahtnud. Ka lõpetas suhtlemise selle peale, eemaldas mind sõbralistist FBst ja isegi mingiks ajaks blokkis. Siis mõni kuu hiljem kirjutas, just paar kuud tagasi ja kui kohe ei vastanud, siis kustutas oma teksti ära. Ta oli üldse üsna ebastabiilne ja pole varem nii drama queen meest näinud. Kui vana see su solvuja on, mis ta initsiaal? Miskipärast kahtlustan, et ehk sama. Me lõpetasime temaga suhtluse umbes kuu tagasi, võimalik et otsib vanu tutvumisportaalide tutvusi läbi, nii nagu ka minuga kontakteerus paar kuud tagasi. Lühikest aega suhtlesime niisama, siis solvus uuesti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa oma pead sellega vaevata. Võibolla on Messengeris järjekordne viirus liikvel, mis vanu kontakte uurib. Hiljuti oli ju uuendus ka (Messenger on nüüd ju Meta) – mulle hakkas see ka vanu ja mitteolulisi kontakte näitama (näiteks sain 3 aastat tagasi ühe inimese käest tasuta vana mööblit – leppisin sõnumirakenduse kaudu kättesaamise koha ja kellaaja kokku; pärast seda on täpselt null suhtlust. Nüüd aga pakub Meta seda kontakti lausa tähtsuselt teisena välja. Minu jaoks kasutu ja arusaamatu süsteem).

Need on siiski erinevad asjad. Üks asi on see, kui sa oled messengeri kontaktide seas esimesena välja pakutud. Teine asi see, kui inimene on sulle reaalselt just nüüd sõnumi saatnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oled asjast valesti aru saanud ja mees üritas saata hoopis morsekoodi. ????

Mõtlesin seda ise ka. Punk, mis oli välja kirjutatud kirjavahemärgina (.) ehk tähendab seda, et nüüd on punkt meie üksteise tundmisel või võimalikul tulevasel suhtel, sest ta on leidnud kedagi kindlat oma ellu. Vaatasin, sõbralistist ei ole ta mind ära kustutanud. Seega, ilmselt ta seda siiski ei mõelnud.

Tõenäoliselt ongi nii, et ootas, kuidas ma hakkan nüüd küsima, et mis või kes. Ja siis saab juttu juba jätkata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes solvus ja listist kustutas, sõnumi kirjutas ja siis kustutas, kõlab väga tuttavalt. Mul oli täpselt sama käitumisega mees Tinderist. Ta oli ka paljudes muudes portaalides. Oli suur solvuja ja jubedalt solvus, kui temaga kiirelt suhet ei tahtnud. Ka lõpetas suhtlemise selle peale, eemaldas mind sõbralistist FBst ja isegi mingiks ajaks blokkis. Siis mõni kuu hiljem kirjutas, just paar kuud tagasi ja kui kohe ei vastanud, siis kustutas oma teksti ära. Ta oli üldse üsna ebastabiilne ja pole varem nii drama queen meest näinud. Kui vana see su solvuja on, mis ta initsiaal? Miskipärast kahtlustan, et ehk sama. Me lõpetasime temaga suhtluse umbes kuu tagasi, võimalik et otsib vanu tutvumisportaalide tutvusi läbi, nii nagu ka minuga kontakteerus paar kuud tagasi. Lühikest aega suhtlesime niisama, siis solvus uuesti.

See on tõesti tuttav kirjeldus. Ta on ca 50 ja eesnime esitäht on P.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes solvus ja listist kustutas, sõnumi kirjutas ja siis kustutas, kõlab väga tuttavalt. Mul oli täpselt sama käitumisega mees Tinderist. Ta oli ka paljudes muudes portaalides. Oli suur solvuja ja jubedalt solvus, kui temaga kiirelt suhet ei tahtnud. Ka lõpetas suhtlemise selle peale, eemaldas mind sõbralistist FBst ja isegi mingiks ajaks blokkis. Siis mõni kuu hiljem kirjutas, just paar kuud tagasi ja kui kohe ei vastanud, siis kustutas oma teksti ära. Ta oli üldse üsna ebastabiilne ja pole varem nii drama queen meest näinud. Kui vana see su solvuja on, mis ta initsiaal? Miskipärast kahtlustan, et ehk sama. Me lõpetasime temaga suhtluse umbes kuu tagasi, võimalik et otsib vanu tutvumisportaalide tutvusi läbi, nii nagu ka minuga kontakteerus paar kuud tagasi. Lühikest aega suhtlesime niisama, siis solvus uuesti.

See on tõesti tuttav kirjeldus. Ta on ca 50 ja eesnime esitäht on P.

Vabandust, parandan, eesnime esitäht on M. Näed, nimigi oli juba ununenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok… Siis küll sama mees pole. Poleks osanud arvata, et 50a mehed nii käituvad. Arvasin, et 20ndates või 30ndates. Minu solvuja on 30+ ja selle vanuse kohta juba tundus tema käitumine uskumatult lapsik.

Mehed on ikka suht süüdimatud ja südametud tegelased küll, kui siin inimeste kommentaare lugeda. Naised sedasi üldiselt igalt poolt mingeid vanu meestuttavaid mõttemängudega kokku ei aja, et aga mingit omakasu saada. Kui ikka meest päriselt ei taha, siis 3i taha temaga mingit tegemist teha. Meestele aga kõlbab igaüks. Natuke aega üksi ja kuskilt ei õnnestu kedagi voodisse saada, siis hakkavad kõiki aastatetaguseid tädisid mõttemängudega püüdma. Ka neid, keda ise kunagi laia kaarega pikalt saatnud. Minu meelest ikka väga manipulaatorlik. Ja naised pidid need manipuleerijad olema. Tegelt ei tule selliste skeemide pealegi ja peab kuskilt foorumist nõu küsima, mis motiiviga siukseid asju tehakse nagu mehed teevad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla oled asjast valesti aru saanud ja mees üritas saata hoopis morsekoodi. ????

Üks punkt on E.

 

Et ehk siis sõnum pidi olema EI, aga I ehk kaks punkti jäi lisamata.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et keelatud on suhelda nendega kellega kunagi sai suheldud. Aga kuna mehed on aktiivsemad siis mehed tutvuvadki rohkem. Naiste roll on olla pasiivik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogemata ei saa selliseid sõnumeid saata.

Heh, mis mõttes ei saa? 😀 Sõnumi kustutamine näitab ju ilmselgelt, et see saadeti kogemata – või vähemalt kiiruga ja hiljem sai aru, et see oli ikka paha mõte.
Punktimees tahtis lihtsalt sinuga punkti panna, kuna kirjeldusest lähtub, et asjad jäid lahtiseks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised sedasi üldiselt igalt poolt mingeid vanu meestuttavaid mõttemängudega kokku ei aja, et aga mingit omakasu saada.

Naiste versioon samast asjast oleks riputada üles mingi seksikas buduaaripilt koos tähelepanu küsiva postitusega: “keegi täna välja läheb?” / “kinkisin endale ise lilled” / “täna kurb päev” – ja edasi naudib meeste tähelepanu postkastis, ilma tegeliku soovita kokku saada või suhelda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis jutt see on, et tüüpiline mehe käitumine? Miks peaks niimoodi käituma? Mis õnge viskamine see on, kui saadab punkti? Mida selle peale vastama peaks, saadan koma või? Õngitseja ikka paneks õnge otsa ka sööda, mis peaks ka ahvatlev olema.

Ma pakun, et kõige tõenäolisem on nö tehniline rike. Ma nt olen öösel kl 4 saatnud mehe tädipoja naisele Messengeri mingi lambi video, mis mul facebookis jooksma hakkas. Selili voodis ühe käega näpid telefoni ja nii see jagamise nupp sealt kuskilt välja hüppas ja tema nimele selle lingi saatis. Ma ka muidugi kustutasin kohe ära ja loodan, et ta ei vaevanud hommikul pead, mida ma talle küll öösel kirjutasin. Me muidu igapäevaselt ei suhtle, elavad teises riigis.

Ühele teisele kontaktile saatis mu laps mingi hiinlaste video, kus kaunistati liimipüstoliga telefoniümbriseid. Ma ise vaatasin temaga seda ja olin juures ja ma tõesti ei tea, mis välkliigutusi see väike käsi seal järsku tegi.

Nii et ära vaeva pead, mida tühja sõnumi mees mõtleb. Tõenäoliselt mitte midagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks punkt on E.   Et ehk siis sõnum pidi olema EI, aga I ehk kaks punkti jäi lisamata.

Ehk siis nagu…mis asja?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks punkt on E. Et ehk siis sõnum pidi olema EI, aga I ehk kaks punkti jäi lisamata.

Ehk siis nagu…mis asja?

https://et.wikipedia.org/wiki/Morse

 

E kood on .

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis jutt see on, et tüüpiline mehe käitumine? Miks peaks niimoodi käituma? Mis õnge viskamine see on, kui saadab punkti? Mida selle peale vastama peaks, saadan koma või? Õngitseja ikka paneks õnge otsa ka sööda, mis peaks ka ahvatlev olema.

Arvan, et mingit punkti polegi. Peab päris nokastanud olema, et lihtsalt punkt saata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti