Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Kadunud mees otsib kontakti

Postitas:
Kägu

Aga ma vabandasin juba, et ajasin sassi ja sa ikka panid miinuse. Vabandamine maksab ka midagi. Muus osas, lõpetan.

Ei maksa! Kui sulle umbes kolm korda viidatakse, et sa ajad imelikku juttu, aga sa ei vaevu isegi süvenema, millest tegelikult teemaalgatus seisneb, siis on hilisem vabandamine tühine. Ja praegu jätkad täpselt samas stiilis. Nõuad kelleltki mingeid vastuseid, mis pole üldse olulised ja ei huvita mitte kedagi. Ühesõnaga – solgid teemat! Loodan, et see inimene ei vasta sulle enam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa! Kui sulle umbes kolm korda viidatakse, et sa ajad imelikku juttu, aga sa ei vaevu isegi süvenema, millest tegelikult teemaalgatus seisneb, siis on hilisem vabandamine tühine. Ja praegu jätkad täpselt samas stiilis. Nõuad kelleltki mingeid vastuseid, mis pole üldse olulised ja ei huvita mitte kedagi. Ühesõnaga – solgid teemat! Loodan, et see inimene ei vasta sulle enam.

Sa mitte ei viidanud, vaid sa esitasid küsimusi koos viitamisega. Mina ei nõua ühtegi vastust mitte kelleltki.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mitte ei viidanud, vaid sa esitasid küsimusi koos viitamisega. Mina ei nõua ühtegi vastust mitte kelleltki.

Palun lõpeta nüüd, nagu sa oma eelmises kommentaaris lubasid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mitte ei viidanud, vaid sa esitasid küsimusi koos viitamisega. Mina ei nõua ühtegi vastust mitte kelleltki.

Palun lõpeta nüüd, nagu sa oma eelmises kommentaaris lubasid!

See on libateema. Mingi mees nägi poe teises otsas naist, naisel oli seljas kleit, see tundus nii kaunis, mees kirjutas naisele punkti . Ja hiljem kirjutas veel punki. Ja siis kutsus kell 8 hommikul välja, millele naine vastas ei, sest mees tahab vaid seksi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel kord, tegemist on täiesti suvalise teemaga, mis pole mulle kuidagimoodi eluoluline. Ainult ja ainult arutlemiseks ja meeste mõttemaailma mõistmiseks laiemas plaanis.

Ei tea, millal see sul juhtus, aga kui viimase paari nädala jooksul, siis pean ütlema, et viimasel paaril nädalal toimuvadki imelikud asjad. Nagu oleks pidev täiskuu, pooled inimesed kergelt ära keeranud. Näiteks mul helises telefon ja teises otsas…mees, kellega mul oli suhe kaks-kolm aastat, aga umbes 25 aastat tagasi. Aega oli, kui ehmatusest üle sain, oli torepeaagu tund aega lobiseda. Nagu vana semuga. Mis talle pähe lõi, ei tea.
Tööl mõned inimesed oleks ka nagu ära pööranud. Kes on närvid pingul ja nutab, kes pirtsutab, kes on hakanud palju rääkima, kes on hakanud palju vaikima. Nagu oleks mingi…meelemürk õhu kaudu lainena üle käinud 🙂 Taksojuhid on hakanud meeletult lobisema. Naabrid käituvad kergelt kummaliselt. Eile poes müüja küsis, kas ma Eesti Krooni tagasi ei igatse. Ise vaatan ennast ja mõtlen, kas ka olen nädalake nagu ära pööranud. Olen küll – kaotasin isu, kapitaalselt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, millal see sul juhtus, aga kui viimase paari nädala jooksul, siis pean ütlema, et viimasel paaril nädalal toimuvadki imelikud asjad. Nagu oleks pidev täiskuu, pooled inimesed kergelt ära keeranud. Näiteks mul helises telefon ja teises otsas…mees, kellega mul oli suhe kaks-kolm aastat, aga umbes 25 aastat tagasi. Aega oli, kui ehmatusest üle sain, oli torepeaagu tund aega lobiseda. Nagu vana semuga. Mis talle pähe lõi, ei tea. Tööl mõned inimesed oleks ka nagu ära pööranud. Kes on närvid pingul ja nutab, kes pirtsutab, kes on hakanud palju rääkima, kes on hakanud palju vaikima. Nagu oleks mingi…meelemürk õhu kaudu lainena üle käinud ???? Taksojuhid on hakanud meeletult lobisema. Naabrid käituvad kergelt kummaliselt. Eile poes müüja küsis, kas ma Eesti Krooni tagasi ei igatse. Ise vaatan ennast ja mõtlen, kas ka olen nädalake nagu ära pööranud. Olen küll – kaotasin isu, kapitaalselt.

Jah, ongi kuskil viimase kolme nädala jooksul toimunud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu oleks pidev täiskuu, pooled inimesed kergelt ära keeranud.

Kuidas mõjutab täiskuu inimeste käitumist? On see teaduslikult tõestatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.
Kas võis olla, et nägin sind täna Torupilli Selveris? Seljas lilleline kleit? Kui mitte, siis vähemalt hämmastav sarnasus ja tulid mulle meelde. 🙂
Kuidas sul läheb?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nagu oleks pidev täiskuu, pooled inimesed kergelt ära keeranud.

Kuidas mõjutab täiskuu inimeste käitumist? On see teaduslikult tõestatud?

See oli poolnaljana mõeldud. Väljend on meie keeles selline. Kisab nagu ratta peal ka ei tähenda, et tegelikult keskaja kombel oleks keegi ratta peale tõmmatud, et ütleja teaks, kuidas see kõlab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli poolnaljana mõeldud. Väljend on meie keeles selline. Kisab nagu ratta peal ka ei tähenda, et tegelikult keskaja kombel oleks keegi ratta peale tõmmatud, et ütleja teaks, kuidas see kõlab.

Nii palju on uhhuutajaid, kes usuvad täiskuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli poolnaljana mõeldud. Väljend on meie keeles selline. Kisab nagu ratta peal ka ei tähenda, et tegelikult keskaja kombel oleks keegi ratta peale tõmmatud, et ütleja teaks, kuidas see kõlab.

Nii palju on uhhuutajaid, kes usuvad täiskuud.

Ahsoo. Minu tuttavate seas pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri “Kadunud mees otsib kontakti” tekitas esimesena mõtte, et teemaalgataja on värske lesk ja ta kodus toimuvad paranormaalsed nähtused.

Aga see, et mingi ekstuttav aeg-ajalt kuskile vestluskanalisse tühje punktikesi viskab – leidubki selliseid, kellele meeldib teisi kuidagi üllatada, segadusse ajada, üle mõtlema panna. Juba minu lapsepõlves oli teismeliste üks lemmikajaviiteid teha telefoni teel tühikõnesid. Helistad kellelegi, ja niikui vastu võtab, nii paned toru lihtsalt vaikselt ära ja itsitad pihku. Sinu poolt kõik. Aga teine käib võib-olla kogu ülejäänud päeva ärevuses ringi, juureldes endamisi, et oi-oi, kes see mulle küll helistas, mida ta öelda tahtis…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri “Kadunud mees otsib kontakti” tekitas esimesena mõtte, et teemaalgataja on värske lesk ja ta kodus toimuvad paranormaalsed nähtused.

Aga see, et mingi ekstuttav aeg-ajalt kuskile vestluskanalisse tühje punktikesi viskab – leidubki selliseid, kellele meeldib teisi kuidagi üllatada, segadusse ajada, üle mõtlema panna. Juba minu lapsepõlves oli teismeliste üks lemmikajaviiteid teha telefoni teel tühikõnesid. Helistad kellelegi, ja niikui vastu võtab, nii paned toru lihtsalt vaikselt ära ja itsitad pihku. Sinu poolt kõik. Aga teine käib võib-olla kogu ülejäänud päeva ärevuses ringi, juureldes endamisi, et oi-oi, kes see mulle küll helistas, mida ta öelda tahtis…

Kas siis suhte ajal ei ilmnenud olukordi, et eks tahab sind üle mõtlema panna, segadusse ajada, üllatusi teha sulle? Kuidas see saab uus käitumine olla? Kui oled varem inimesega koos olnud, tead ju tema mustreid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas mõjutab täiskuu inimeste käitumist? On see teaduslikult tõestatud?

Täiskuul on inimeste psüühikale tohutu mõju. Nõrgemaid inimesi niidab täiskuu jalapealt maha isegi keskpäeval pilves ilmaga. Mitte ainult täiskuu ei mõjuta inimeste käitumist vaid ka muud erakordsed nähtused. Näiteks erakorraline palgapäev lööb nõrgemal inimesel südame rütmist välja. Või siis kõnnib mehele tänaval alasti naine vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri “Kadunud mees otsib kontakti” tekitas esimesena mõtte, et teemaalgataja on värske lesk ja ta kodus toimuvad paranormaalsed nähtused.

Aga see, et mingi ekstuttav aeg-ajalt kuskile vestluskanalisse tühje punktikesi viskab – leidubki selliseid, kellele meeldib teisi kuidagi üllatada, segadusse ajada, üle mõtlema panna. Juba minu lapsepõlves oli teismeliste üks lemmikajaviiteid teha telefoni teel tühikõnesid. Helistad kellelegi, ja niikui vastu võtab, nii paned toru lihtsalt vaikselt ära ja itsitad pihku. Sinu poolt kõik. Aga teine käib võib-olla kogu ülejäänud päeva ärevuses ringi, juureldes endamisi, et oi-oi, kes see mulle küll helistas, mida ta öelda tahtis…

Kas siis suhte ajal ei ilmnenud olukordi, et eks tahab sind üle mõtlema panna, segadusse ajada, üllatusi teha sulle? Kuidas see saab uus käitumine olla? Kui oled varem inimesega koos olnud, tead ju tema mustreid.

Kas sa natukene mõtled ka enne, kui kommenteerid? Mis on sinu kommentaaril konkreetselt tsiteeritud jutuga pistmist?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täiskuul on inimeste psüühikale tohutu mõju. Nõrgemaid inimesi niidab täiskuu jalapealt maha isegi keskpäeval pilves ilmaga. Mitte ainult täiskuu ei mõjuta inimeste käitumist vaid ka muud erakordsed nähtused. Näiteks erakorraline palgapäev lööb nõrgemal inimesel südame rütmist välja. Või siis kõnnib mehele tänaval alasti naine vastu

Kuskil see kirjas ka ja teadlaste poolt uuritud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted Kadunud mees otsib kontakti