Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere lapsega tegelemine ja hoolitsemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 214 )

Teema: Kärgpere lapsega tegelemine ja hoolitsemine

Postitas:
Kägu

Tere, kuidas olete oma kärgperedes lastega tegelemise korraldanud ? Mul on eelnevast suhtest kaks põhikooli poissi, kes elavad minuga üle nädala ja nüüd uue elukaaslasega saime beebi, kes täna on 4 kuune. Elukaaslane arvab, et ma peaks kogu oma tähelepanu nüüd pöörama uuele lapsele ja suhtuma temasse nagu ta oleks mu esimene laps… ma üritan talle öelda, et mul on kolm last ja ma tahan postega ka tegeleda. Ma mõtlen ,et tavalisi isa /  poegade asju. Tema minu poegade eest ei hoolitse ja ma ei palugi, sest ta on hõivatud beebiga jne,  aga see tähendab, et kui poisid on minuga, siis ma käin tööl, poes, teen süüa, koristan, pesen pesu , vahest vaja õppida, käia võistlustel. Kui poisse ei ole siis ma tegelen ikka beebiga ka, aitan õhtuti pesemisega, vabadel õhtutel, nädalavahetusetel siis rohkem.

Aga põhimõtteliselt on ikkagi kodus pidev rahulolematus … ,et ikka liiga vähe aitan ja tema peab ööseti ärkama, – samas ta tegeleb pm ainult beebiga! Kodu eest hoolitsen suures osa mina.

Kuidas siis teha nii ,et oleks mõistlik arusaam, et kõigil on vajadused ja kõik tahavad tähelepanu ja ma ei saagi võtta kolmandat last nagu esimest last  !?

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid teemasid välja mõtled? Kõik logisevad sul igast nurgast.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tehtud teemas alles hakkad mehega kokku elama ja mees tahab last, nüüd on sul see 4 kuune beebi juba tehtud ja muidugi sinu õlul on kogu majapidamine.

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, ma kui mees küsin, kuidas olete oma kärgperedes lastega tegelemise korraldanud ? Mul on eelnevast suhtest kaks põhikooli poissi, kes elavad minuga üle nädala ja nüüd uue elukaaslasega saime beebi, kes täna on 4 kuune. Elukaaslane arvab, et ma peaks kogu oma tähelepanu nüüd pöörama uuele lapsele ja suhtuma temasse nagu ta oleks mu esimene laps… ma üritan talle öelda, et mul on kolm last ja ma tahan postega ka tegeleda. Ma mõtlen ,et tavalisi isa / poegade asju. Tema minu poegade eest ei hoolitse ja ma ei palugi, sest ta on hõivatud beebiga jne, aga see tähendab, et kui poisid on minuga, siis ma käin tööl, poes, teen süüa, koristan, pesen pesu , vahest vaja õppida, käia võistlustel. Kui poisse ei ole siis ma tegelen ikka beebiga ka, aitan õhtuti pesemisega, vabadel õhtutel, nädalavahetusetel siis rohkem.

Aga põhimõtteliselt on ikkagi kodus pidev rahulolematus … ,et ikka liiga vähe aitan ja tema peab ööseti ärkama, – samas ta tegeleb pm ainult beebiga! Kodu eest hoolitsen suures osa mina.

Kuidas siis teha nii ,et oleks mõistlik arusaam, et kõigil on vajadused ja kõik tahavad tähelepanu ja ma ei saagi võtta kolmandat last nagu esimest last !?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mees ja ma küsin kuidas teised on leidnud lahenduse kärgperes laste hoolitsemise teemal, kui peres on väike beebi ja esimesest suhtest suuremad lapsed. Kõik tahavad ju tähelepanu …

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mees ja ma küsin kuidas teised on leidnud lahenduse kärgperes laste hoolitsemise teemal, kui peres on väike beebi ja esimesest suhtest suuremad lapsed. Kõik tahavad ju tähelepanu …

No pööradki kõigile tähelepanu, mis mõttes see tavaperes teisiti on? Ei tohiks olla ühed lapsed tähtsamad kui teised.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tehtud teemas alles hakkad mehega kokku elama ja mees tahab last, nüüd on sul see 4 kuune beebi juba tehtud ja muidugi sinu õlul on kogu majapidamine.

<!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-nonexxxclearxxxblock –>

Mina saan aru, et teemaalgataja on ise mees. Kelle õlul on kogu majapidamine.

Teemaalgataja, kuidas su elukaaslase suhted su poegadega enne kolmanda lapse sündi olid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis teha nii palju lapsi, kui pole piisavalt aega ja energiat kõigi jaoks? Loomulikult vajavad kõik 3 last tähelepanu. Ka beebi. Kuidas te enne muidu mõtlesite ja arutasite, et kuidas asjad olema hakkavad? Et beebiga tegelebki ainult ema? Ja millest 3. lapse soov üldse? 

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mees ja ma küsin kuidas teised on leidnud lahenduse kärgperes laste hoolitsemise teemal, kui peres on väike beebi ja esimesest suhtest suuremad lapsed. Kõik tahavad ju tähelepanu …

No pööradki kõigile tähelepanu, mis mõttes see tavaperes teisiti on? Ei tohiks olla ühed lapsed tähtsamad kui teised.

Ilus jutt, aga kui need suuremad lapsed seda uut liiget lihtsalt ei aktsepteeri, siis ei olegi võimalik neile mingit tähelepanu osutada kuna see on nende jaoks juba eos väga halb asi. väga paljud kärgpered lähevadki laiali mitte mehe ja naise enda suhte pärast, vaid just eelmiste suhetest tulnud laste pärast.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus jutt, aga kui need suuremad lapsed seda uut liiget lihtsalt ei aktsepteeri, siis ei olegi võimalik neile mingit tähelepanu osutada kuna see on nende jaoks juba eos väga halb asi. väga paljud kärgpered lähevadki laiali mitte mehe ja naise enda suhte pärast, vaid just eelmiste suhetest tulnud laste pärast.

Aga enne ehitadki üles head suhted olemasolevate pereliikmetega ja siis lajatad neile oma uue beebi kaela. Kui osa pereliikmeid tunneb, et neist sõidetakse lihtsalt sajaga üle, nende arvamust ei kuulata, siis ongi suhted halvad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebiga ei tegele ainult ema, beebi ja elukaaslasega ma elan 24/ 7 koos. Minu poisid käivad üle nädala meil elamas, aga nende isa ma olen samuti 24/7 mitte ainult siis kui nad minu juures on!Minu mure ja probleem täna on see, et elukaaslasega ei ole meil ühtset arusaama kes kui palju peab lastega tegelema.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus jutt, aga kui need suuremad lapsed seda uut liiget lihtsalt ei aktsepteeri, siis ei olegi võimalik neile mingit tähelepanu osutada kuna see on nende jaoks juba eos väga halb asi. väga paljud kärgpered lähevadki laiali mitte mehe ja naise enda suhte pärast, vaid just eelmiste suhetest tulnud laste pärast.

Aga enne ehitadki üles head suhted olemasolevate pereliikmetega ja siis lajatad neile oma uue beebi kaela. Kui osa pereliikmeid tunneb, et neist sõidetakse lihtsalt sajaga üle, nende arvamust ei kuulata, siis ongi suhted halvad.

Teoorias on su jutt nagu ikka tore, aga reaalsuses võibki kõik olla kena kuni see beebi tuleb majja ja vanemad lapsed tunnevad suurt kiivust pesamuna pärast. Loomulikult vanemad keskenduvad pesamunale, millises peres see sedasi ei ole? Kui mehe ja naise eelmistest suhetest pärit lapsed said varem omavahel isegi läbi, siis uue beebiga muutuvad ka nende omavahelised suhted. Eriti hull kui nad on veel teismeeas.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias on su jutt nagu ikka tore, aga reaalsuses võibki kõik olla kena kuni see beebi tuleb majja ja vanemad lapsed tunnevad suurt kiivust pesamuna pärast. Loomulikult vanemad keskenduvad pesamunale, millises peres see sedasi ei ole? Kui mehe ja naise eelmistest suhetest pärit lapsed said varem omavahel isegi läbi, siis uue beebiga muutuvad ka nende omavahelised suhted. Eriti hull kui nad on veel teismeeas.

Siis tegeledki selle olukorraga, oled kannatlik ja mõistev, pöörad tähelepanu kõigile. Kahe vanema elu ei pea ainult ümber ühe beebi käima, sinna mahub ka muud tegevust küll. Ka tavaperedes on rohkem lapsi, keda ei heideta sellepärast üle parda, et beebi sündis. Teismelised ongi keeruline kontingent igas peres, ainuke vahe on, et kärgperes ei olda nende vastu kuigi hoolivad ega andestavad, sest pole ju omad. See on ainuke vahe. Oma laste puhul on kannatus palju suurem. Aga kärgpere ei toimigi, kui ei osata olla leplikud ja mõistvad, sellega oleks võinud enne arvestada, kui see beebi majja tuli.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis teha nii palju lapsi, kui pole piisavalt aega ja energiat kõigi jaoks? Loomulikult vajavad kõik 3 last tähelepanu. Ka beebi. Kuidas te enne muidu mõtlesite ja arutasite, et kuidas asjad olema hakkavad? Et beebiga tegelebki ainult ema? Ja millest 3. lapse soov üldse?

Mina arvasin ,et me oleme pere kolme lapsega. Elukaaslase arvates oleme pere 1 lapsega + 2 minu last ! Fakt on see ,et mina tahan ,et kõik saavad oma tähelepanu ja aja koos olla. Siis ongi elukaaslasel teinekord rohkem tegemist beebiga .. sest temal on 1 laps ja minul 3 last, või ma mõtlen valesti ?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoorias on su jutt nagu ikka tore, aga reaalsuses võibki kõik olla kena kuni see beebi tuleb majja ja vanemad lapsed tunnevad suurt kiivust pesamuna pärast. Loomulikult vanemad keskenduvad pesamunale, millises peres see sedasi ei ole? Kui mehe ja naise eelmistest suhetest pärit lapsed said varem omavahel isegi läbi, siis uue beebiga muutuvad ka nende omavahelised suhted. Eriti hull kui nad on veel teismeeas.

Siis tegeledki selle olukorraga, oled kannatlik ja mõistev, pöörad tähelepanu kõigile. Kahe vanema elu ei pea ainult ümber ühe beebi käima, sinna mahub ka muud tegevust küll. Ka tavaperedes on rohkem lapsi, keda ei heideta sellepärast üle parda, et beebi sündis. Teismelised ongi keeruline kontingent igas peres, ainuke vahe on, et kärgperes ei olda nende vastu kuigi hoolivad ega andestavad, sest pole ju omad. See on ainuke vahe. Oma laste puhul on kannatus palju suurem. Aga kärgpere ei toimigi, kui ei osata olla leplikud ja mõistvad, sellega oleks võinud enne arvestada, kui see beebi majja tuli.

Tavapere ei ole kärgpere. Tundub, et sul selle asjaga mitte mingit elukogemust ei ole. Seepärast väidadki nagu nii lihtne on võõraste lastega lambist läbi saada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast väidadki nagu nii lihtne on võõraste lastega lambist läbi saada.

On kogemus ja see asi ei toimigi, kui ei võeta kõiki lapsi perena, vaid on mõtlemine, et sul on kolm last ja mul on üks laps. Kui on selline suhtumine, ei saa sellise inimesega uusi lapsi peale teha ju, see peaks olema iseenesest mõistetav. Loomulikult tahab iga laps, et ta vanemad oleks koos ja uus partner on nende jaoks sissetungija. Ja tulebki sellesse rahulikult suhtuda, lastega hästi läbi saada. Mul on ka teise ringi mees, kelle lapsed mind alguses ei sallinud, mis on täiesti mõistetav. Võiks proovida panna ennast nende laste kingadesse. Nende käest ei küsitud, kui nad sellisesse situatsiooni pandi. Aga lapsed on mõistvad, kui nendega rääkida ja nendega hästi käituda.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvasin ,et me oleme pere kolme lapsega. Elukaaslase arvates oleme pere 1 lapsega + 2 minu last ! Fakt on see ,et mina tahan ,et kõik saavad oma tähelepanu ja aja koos olla. Siis ongi elukaaslasel teinekord rohkem tegemist beebiga .. sest temal on 1 laps ja minul 3 last, või ma mõtlen valesti ?

Seda asja oleks võinud märgata enne, kui see uus laps tehti. Nüüd söödki oma suppi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et mees pingutab ja püüab jagada end kõigi vahel, aga need kelle vahel end jagab,tunnevad et pole ikka piisav. Keegi saab rohkem ega või tähelepanu või on kadedad teistele osutatud aja pärast. Kõik peavad enda huvisid tähtsamateks ja on rahulolematud. Elukaaslane on kõige rahulolematum-sa pead minu ja lapsega rohkem tegelema. Aga probleeme võib tekkida veelgi.  Suuremate laste ema-poistega peab tegelema, muidu pole külastustel mõtet. Poisid- me kohtume niigi harva ja tahavad jäägitut tähelepanu, mitte elada isa uue pere elu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast väidadki nagu nii lihtne on võõraste lastega lambist läbi saada.

On kogemus ja see asi ei toimigi, kui ei võeta kõiki lapsi perena, vaid on mõtlemine, et sul on kolm last ja mul on üks laps. Kui on selline suhtumine, ei saa sellise inimesega uusi lapsi peale teha ju, see peaks olema iseenesest mõistetav. Loomulikult tahab iga laps, et ta vanemad oleks koos ja uus partner on nende jaoks sissetungija. Ja tulebki sellesse rahulikult suhtuda, lastega hästi läbi saada. Mul on ka teise ringi mees, kelle lapsed mind alguses ei sallinud, mis on täiesti mõistetav. Võiks proovida panna ennast nende laste kingadesse. Nende käest ei küsitud, kui nad sellisesse situatsiooni pandi. Aga lapsed on mõistvad, kui nendega rääkida ja nendega hästi käituda.

Muidugi sul on, hea kui rõõmus oled.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et mees pingutab ja püüab jagada end kõigi vahel, aga need kelle vahel end jagab,tunnevad et pole ikka piisav. Keegi saab rohkem ega või tähelepanu või on kadedad teistele osutatud aja pärast. Kõik peavad enda huvisid tähtsamateks ja on rahulolematud. Elukaaslane on kõige rahulolematum-sa pead minu ja lapsega rohkem tegelema. Aga probleeme võib tekkida veelgi. Suuremate laste ema-poistega peab tegelema, muidu pole külastustel mõtet. Poisid- me kohtume niigi harva ja tahavad jäägitut tähelepanu, mitte elada isa uue pere elu.

Ega muud lahendust olegi kui lapsed kasvavad suureks, lähevad oma elule. Väike beebi siis kasvab suureks. Ei ole võimalik inimkäitumist muuta kui üks ei salli teist. Sellepärast lapsed suureks saades lendavadki kodus oma elu elama, mitte ei jää vanemate juurde elama. See ongi looduse poolt nii seatud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis perekooliga juhtunud on? Kui keegi ei ütle, siis ma ütlen ise:

See kärgperendus ajab mind oksele!

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elukaaslane on kõige rahulolematum-sa pead minu ja lapsega rohkem tegelema.

Naised on ka imelikud. Ise ajavad neid teise ringi mehi taga ja siis on pettunud, et mehel on ka muud kohustused peale selle uue naise ja tema lapse.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale beebi sündi ongi naised närvilisemad ja käituvad sageli ebaadekvaatselt. Temal on veel esimene laps ka. Sinu elukaaslane on, nagu emad ikka, oma lapse suhtes ülitundlik, jälgib kullipilgul kas kõik ikka suhtuvad tema lapsesse hästi (loe: asetavad tema imelise, värske, äsjasündinud beebi troonile ja kummardavad teda nagu maailma kõige tähtsamat olendit). Ausalt, esimese lapse sünnitanud noorele emale tundubki, et tema laps on terve maailma keskpunkt ja kõige tähtsam olevus kogu maailmas. Ja armukadedus lapse isa varasemast suhtest laste vastu võib tõesti väga suureks minna.

Võibolla on kõige parem, kui sa ei hakka lapse emaga midagi vaidlema ega tõestama. Naerata ja ütle jah-jah tema jutu peale ning tee ikka seda, mida ise õigeks pead. Paari aastaga peaks naisel hormoonid jälle paika minema ja ta harjub uue olukorraga ära. Kui ta hakkab nutma ja karjuma, siis lihtsalt kallista teda, ära midagi ütle. Poistega proovi rohkem väljas käia, kas külas, matkadel või reisidel. Saab noor ema natuke rahu ja teie ka. Kui beebi suuremaks kasvab, tehke koos mõni tore perereis. See peaks ka liitma.

Oled keerulises olukorras. Soovin jõudu ja edu selle üle elamisel.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, kuidas olete oma kärgperedes lastega tegelemise korraldanud ? Mul on eelnevast suhtest kaks põhikooli poissi, kes elavad minuga üle nädala ja nüüd uue elukaaslasega saime beebi, kes täna on 4 kuune. Elukaaslane arvab, et ma peaks kogu oma tähelepanu nüüd pöörama uuele lapsele ja suhtuma temasse nagu ta oleks mu esimene laps… ma üritan talle öelda, et mul on kolm last ja ma tahan postega ka tegeleda. Ma mõtlen ,et tavalisi isa / poegade asju. Tema minu poegade eest ei hoolitse ja ma ei palugi, sest ta on hõivatud beebiga jne, aga see tähendab, et kui poisid on minuga, siis ma käin tööl, poes, teen süüa, koristan, pesen pesu , vahest vaja õppida, käia võistlustel. Kui poisse ei ole siis ma tegelen ikka beebiga ka, aitan õhtuti pesemisega, vabadel õhtutel, nädalavahetusetel siis rohkem.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Aga põhimõtteliselt on ikkagi kodus pidev rahulolematus … ,et ikka liiga vähe aitan ja tema peab ööseti ärkama, – samas ta tegeleb pm ainult beebiga! Kodu eest hoolitsen suures osa mina.

Kuidas siis teha nii ,et oleks mõistlik arusaam, et kõigil on vajadused ja kõik tahavad tähelepanu ja ma ei saagi võtta kolmandat last nagu esimest last !?

Ehk on probleem selles, et naine on väsinud ainult 24/7 beebiga olemast? Rutiin võib hulluks ajada teinekord, eriti kui onntegu esimese lapsega. Ühel hetkel oled lapse külge aheldatud ja igasugune võimalus spontaanselt kuhugile minna on välistatud. Sellele võid ju enne mõelda, aga kohale jõuab alles siis, kui veebi käes.  Peaksite naisega arutama, mis see valukoht siin on. Sina kirjutad, et käid tööl, teed kõike muud jne ja temal on ainult beebi – aga ehk siin ongi konks, et tal oleks vaja samuti rohkem vaheldust ja vabadust ellu? Vaatate poistega beebit ja annate talle võimaluse samal ajal midagi kuud teha?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mees ja ma küsin kuidas teised on leidnud lahenduse kärgperes laste hoolitsemise teemal, kui peres on väike beebi ja esimesest suhtest suuremad lapsed. Kõik tahavad ju tähelepanu …

Minu arust on veider, et sinu elukaaslane ei tegele üldse sinu poegadega, kui nad on teie juures, aga ise võttis endale mehe, kel kaks last ja sai veel sulle kolmanda sinuga. Siin tuleks ikka rääkida need asjad läbi elukaaslasega, et ajal, kui sina tegeled 4-kuuse beebiga, tegeleb tema mõnda aega ka sinu vanemate lastega ja vastupidi. Muidugi kui naisel pole varem lapsi olnud ja tegu on tema jaoks esiklapsega, siis ta ehk ei oskagi sinu lastega suhestuda, aga eks sa siin saadki teda selles aidata ja suunata.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatate poistega beebit ja annate talle võimaluse samal ajal midagi kuud teha?

Miks ta poistega beebit peaks vaatama, pool aega ju pole poisse seal, siis vaatabki juba beebit ka.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainuke, kelle meelest on probleem teemaalgatajas. Tema tekstist loeb välja, et tema tegeleb beebiga peamiselt ainult siis, kui tal parasjagu vanemad lapsed kohal pole. Ehk siis 2 nädalat kuus jätab imiku valdavalt naise hooleks argumendiga, et “naisel on ju 1 laps, aga mul 3 last”. Tema loogika on see, et kuna tal on 2 last, siis tema tegeleb nendega, aga naine selle arvelt peab üksi uue lapsega tegelema. Minu meelest on elementaarne, et olgu kas ühe või mõlema lapsed need eelnevad, siis imikuga tegelevad ikkagi ka mõlemad vanemad ja täiesti arusaadav, et naine on pahane, et on sündinud uus ühine laps ja laste isa ei osale.

Kirjutab ka ju, et tema “aitab”. Õhtuti pesemisega ja natuke rohkem siis, kui pole parasjagu poistega nädal ja siis ka ainult nn vabadel õhtutel ja nädalavahetustel

 

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainuke, kelle meelest on probleem teemaalgatajas. Tema tekstist loeb välja, et tema tegeleb beebiga peamiselt ainult siis, kui tal parasjagu vanemad lapsed kohal pole. Ehk siis 2 nädalat kuus jätab imiku valdavalt naise hooleks argumendiga, et “naisel on ju 1 laps, aga mul 3 last”. Tema loogika on see, et kuna tal on 2 last, siis tema tegeleb nendega, aga naine selle arvelt peab üksi uue lapsega tegelema. Minu meelest on elementaarne, et olgu kas ühe või mõlema lapsed need eelnevad, siis imikuga tegelevad ikkagi ka mõlemad vanemad ja täiesti arusaadav, et naine on pahane, et on sündinud uus ühine laps ja laste isa ei osale.

Kirjutab ka ju, et tema “aitab”. Õhtuti pesemisega ja natuke rohkem siis, kui pole parasjagu poistega nädal ja siis ka ainult nn vabadel õhtutel ja nädalavahetustel

See on ka mehel imelik, et oma põhikooliealiste poegadega tegeleb ainult mees ise, mis põhjusel ei või siis see uus naine käia poistega võistlustel.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainuke, kelle meelest on probleem teemaalgatajas. Tema tekstist loeb välja, et tema tegeleb beebiga peamiselt ainult siis, kui tal parasjagu vanemad lapsed kohal pole. Ehk siis 2 nädalat kuus jätab imiku valdavalt naise hooleks argumendiga, et “naisel on ju 1 laps, aga mul 3 last”. Tema loogika on see, et kuna tal on 2 last, siis tema tegeleb nendega, aga naine selle arvelt peab üksi uue lapsega tegelema. Minu meelest on elementaarne, et olgu kas ühe või mõlema lapsed need eelnevad, siis imikuga tegelevad ikkagi ka mõlemad vanemad ja täiesti arusaadav, et naine on pahane, et on sündinud uus ühine laps ja laste isa ei osale.

Kirjutab ka ju, et tema “aitab”. Õhtuti pesemisega ja natuke rohkem siis, kui pole parasjagu poistega nädal ja siis ka ainult nn vabadel õhtutel ja nädalavahetustel

See on ka mehel imelik, et oma põhikooliealiste poegadega tegeleb ainult mees ise, mis põhjusel ei või siis see uus naine käia poistega võistlustel.

Miks peaks uus naine käima mehe lastega võistlustel? Kui lapsed on isa juures, siis ikka selleks, et isaga koos aega veeta. Mitte selleks, et keegi kolmas neid kuhugi viiks.
Tundub, et konflikt ongi selles, et ühe jaoks on tegu esimese ja teise jaoks kolmanda lapsega. Ka ilma kärgpereta ei saa kolmas laps kahe vanema jäägitut tähelepanu nagu esimene.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on eelnevast suhtest kaks põhikooli poissi, kes elavad minuga üle nädala ja nüüd uue elukaaslasega saime beebi, kes täna on 4 kuune.

Ja nii elasite te ka enne beebit? Kas naine lootis, et peale ühise lapse saamist sa poistega enam ei pea tegelema?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 214 )


Esileht Pereelu ja suhted Kärgpere lapsega tegelemine ja hoolitsemine