Esileht Pereelu ja suhted Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

Postitas:

Ma läheks kah ise poodi kui mees tuleks.
Jätaks lapsed mehe hoolde ja läheks. Naudiks veel täiega. Hängiks riiulite vahel, uuriks asju.
Mõne nädalaga loksub ilmselt mehel paika, et lihtsam on ise asju tuua kui koju jõudes lapsi kantseldada ning siis oodata, millal naine tuleb poest, siis alles hakkab söögi tegemine pihta ja siis alles kunagi saab süüa.

Ega head meest ei tasu ilmaasjata kiusata ka tegelikult.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on täiesti normaalne käia eraldi poes 2 km. Mees tuleb koju, sa võtad auto ja lähed poodi. 2 km on täiesti lühike maa ju, ei kulu seda bensiini selle maaga midagi. Või kui nii keskkonnasäästlik oled, jätad mehe lapsega koju ja lähed jalgrattaga poodi. Boonuseks isa-lapse kvaliteetaeg 😛
Me käime ka ekstra poes, raiskame kütust 😛 Tuleme töölt, sööme kõhud täis ja siis läheme poodi. Ostame korraga 4 päeva toidu ära, poenimekiri on retseptipõhiselt valmis. Mis tähendab, et enne otsustame ära ka järgmise nelja päeva menüü. Aga tihti saadame vanema lapse veel vahepeal midagi head tooma, jäätist või šokolaadi.
Tundub, et teemaalgatajal on ka omad kiiksud, nimelt sellega, et ei või ise autoga poodi minna.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 22:38; 18.06 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgatajast aru. Oletame mees jõuab 18.00 koju- tooks ta poest asjad,saaks hakata õhtusööki valmistama. Kui nüüd võtta ise auto ja minna poodi, nihkub söögitegemine palju hilisemale ajale. Lapsed ei jõua oodata ja hakkavad torisema, siis annad neile näksi ja kui lõpuks korralik õhtusöök valmis on- siis lastel isu kehv.

Räägi mehega veel- küsi, et mis tema põhjus on? Mingi põhjus tal peab olema, kas ei taha kulutada poes raha või aega? Vb ta ei taha peale tööd poodi minna (nt tööriietega) ja proovib seal võimalikult kiiresti läbi ajada. No see, et ei taha poes olles uuesti sinu saadetud smsi lugeda ei saa olla päris õige põhjus, kui mees naisest ja lastest lugu peab- siis see väike tegevus ei võta küll tükki küljest ära. Las ta põhjendab sulle oma teguviisi tagamaid ja siis saate juba koos edasi vaadata, kuidas lahendada mure nii, et teie mõlemad oleksite rahul.

Kui oma mehele kirjutan, et too palun: Või, sepik, leib. Siis tema helistab igakord üle, et milline sepik/ milline või/ milline leib 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule peab selliseid sõnumeid saatma nii, et enne helistada. vast ma pole unustanud hääletu peale. ja siis ma vaatan telefoni, mis nimekiri on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(auto mehe käes, kauplus 2km kaugusel).

Ausalt see on naljakas! Inimene ei suuda 2 x 2km jalutada ja on vihane, et oma koogikestele komponente ei saanud?

+10
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 09:57; 18.06 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgatajast aru. Oletame mees jõuab 18.00 koju- tooks ta poest asjad,saaks hakata õhtusööki valmistama. Kui nüüd võtta ise auto ja minna poodi, nihkub söögitegemine palju hilisemale ajale. Lapsed ei jõua oodata ja hakkavad torisema, siis annad neile näksi ja kui lõpuks korralik õhtusöök valmis on- siis lastel isu kehv.

Tuleb osta asjad mitte samaks päevaks, vaid järgmiseks. Üldse on ajaraisk käia poes iga päev. Eriti kui on suur pood, seal kulub palju aega juba riiulite vahel vantsimisele. Mina teen nimekirja ette neljaks päevaks. Võib-olla seda on palju. Aga kaks päeva ette võiks ju ometi suuta planeerida? Teemaalgataja läheb poodi, ostab ära asjad, millest teha süüa järgmised kaks päeva. Ülejärgmisel õhtul pärast õhtusööki läheb jälle poodi. Et asi oleks täiesti selge: kodus on olemas asjad, millest teha süüa esmaspäeval. Esmaspäeva õhtusöögi söömise järel võtab teemaalgataja auto ja sõidab poodi. Ostab valmis vajalikud toiduained teisipäevaks ja kolmapäevaks. Kolmapäeval, jälle pärast õhtusööki, võtab auto ja sõidab poodi, kus ostab valmis vajalikud toiduained ja muu neljapäevaks ja reedeks. Jne. Pole ju keeruline?

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 22:38; 18.06 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra nädalas ju ikka autoga poodi saad. Ostadki kõik vajaliku korraga ära. 2 kilti paar korda nädalas piima järel käia ei tohiks ju jalutuskäigu mõttes probleem olla.

Mõni mees ongi poe asjus uimasevõitu. Proovi talle ostunimekiri kaasa anda.

Soovitan konstruktiivsust, niisama inisemine ei aita. Meil kõigil on mingil hetkel beebid olnud. Tita ema olemine ei tee ausalt invaliidiks, millena sa paraku kõlad.

Olen väga palju jala liikuv inimene, aga 2 km vihmaga või haige lapsega tõesti ei käi. Kui võimalik, käin alati ise, siiski see pole päris nurga taha poodi minemine. Liigun autota.

Ja kui mõelda, et muidu täiskasvanu moodi inimene läheb autoga poodi nii ehk naa. Aga oma otsused olen siin juba teinud ja tuleb edasi rohkem ise…

Kus sa siis nii väga palju liigud, kui sa kodus istud, sest autot pole? Kui oma jutu järgi nii liikuv, siis liigugi poodi. Vihm segab? Lapse nohu segab?
Jummel küll neid hädapätakaid!
❄❄❄❄❄❄❄❄❄

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 09:57; 18.06 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti müstika, kuidas esiteks inimesed jätkuvalt soovitavad teemaalgatajal anda mehele nimekiri, kuigi ta juba esimeses postituses mainib, et ta annabki mehele nimekirja. Kas te üldse loete ka, et millele te vastate?
Ja teiseks, et miks kõik teemaalgataja kallal vigisevad, et kuidas ta on saamatu ja peakski ise poes käima. Selles ei ole üldse teema ju. Teema on selles, et tema mees, kes on täiskasvanud ja eeldatavasti normintellektiga inimene, ei suuda nimekirja järgi poes käia. Kui täiskasvanud mees ei suuda nimekirja järgi poes käia, siis ta võiks ennast selles vallas kas arendada või siis tunnistadagi, et ta ei oska seda ja et see peabki naise ülesanne olema. Aga tundub, et hetkel ei taha mees tunnistadagi, et midagi valesti on.

+29
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 19:41; 18.06 10:10; 18.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi leiba minemine peresiseselt on ju nõme. Eks kõigil meist ole oma kiiksud, omad head ja vead. Kui muidu on hea mees, siis nende ostunimekirjade osas lööks küll käega ja käiks ise sisseoste tegemas. Meie peres on ka nii, sest mees on võimeline piima asemel kõrgpastöriseeritud piima koju tooma ja või asemel margariini. 😀

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dsiisas, minge jah sellepärast (rahaliselt) lahku, et mees poenimekirja lohakalt loeb!
Kas teil toidupoe kuller käib? Telli siis sealt, mida sul vaja on ja mida mees unustab!
2km vankriga poodi lapse uneajal pole ju mingi maa käia ja vankrikorvis saab just asjad mõnusalt koju, ei pea käe otsas tarima. Ja iga päev ei pea poes käima ju, natukene planeerimist, perenaine. Täiesti piisab, kui käia poes 3 päeva järel ja osta mõned asjad varuks. Teid on ainult kolm ja üks neist tita, kes ei söögi midagi suuremahuliselt veel, mida te iga päev poes teete?
Ja ühinen ka soovitusega minna ise poodi, mul titeemmena oli see pea ainuke kokkupuude tsivilisatsiooniga mitu kuud! 🙂 Vaataks kohe mõnuga ringi, sel ajal kui mees on tüütust ja ülejõukäivast kohustusest suuremeelselt vabastatud ja hoiab kodus last. Ma saan aru, et teemaalgataja autoga sõita ei oska, siis läheb veidi aega jalutamisele, kui autoga, siis on see max tund koos molutamisega.

No mehest on nõme jah, kui ei viitsi nii lihtsat asja korralikult teha, et etteantud 5 lihtsat asja kodupoest üles leida (ega ta ometi ei väida, et ta ei saa hakkama? kuidas ta oma intellektipuudega siis tööl suudab käia?).
Aga no rääkides meestest ja toiduainetest: ma tellin sellised “keerulisemad” asjad just sellepärast epoest, et mitte meest vaevata, kuskohas poes (ja misasi üldse) on vaniljesuhkur, küpsetuspulber, pastakaste ja pizzakate (salvesti oma ja purgis, mitte lõigutud vorst) jms, suvalised näited. Ta muidu võikski jääda neid sinna otsima…

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 11:19; 18.06 16:38; 19.06 21:44; 22.06 12:05; 24.06 14:23;
To report this post you need to login first.

Kui täiskasvanud mees ei suuda nimekirja järgi poes käia, siis ta võiks ennast selles vallas kas arendada või siis tunnistadagi, et ta ei oska seda ja et see peabki naise ülesanne olema. Aga tundub, et hetkel ei taha mees tunnistadagi, et midagi valesti on.

Ma pakun, et see mees on ammu aru saanud, mis valesti on. Ta jätab meelega mõne olulise komponendi toomata, et omakorda naisele selgeks teha, et see kaks kilomeetrit poodi ja samapalju tagasi on just paras tervislik jalutuskäik iga päev, ka väikese vihma puhul.

Minu arust ei taha seal peres naine tunnistada, et midagi on pisut valesti. Sellepärast siin on ka nii palju kommentaare stiilis – miks sa naine ise poodi ei lähe?

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täiskasvanud mees ei suuda nimekirja järgi poes käia, siis ta võiks ennast selles vallas kas arendada või siis tunnistadagi, et ta ei oska seda ja et see peabki naise ülesanne olema. Aga tundub, et hetkel ei taha mees tunnistadagi, et midagi valesti on.

Ma pakun, et see mees on ammu aru saanud, mis valesti on. Ta jätab meelega mõne olulise komponendi toomata, et omakorda naisele selgeks teha, et see kaks kilomeetrit poodi ja samapalju tagasi on just paras tervislik jalutuskäik iga päev, ka väikese vihma puhul.

Minu arust ei taha seal peres naine tunnistada, et midagi on pisut valesti. Sellepärast siin on ka nii palju kommentaare stiilis – miks sa naine ise poodi ei lähe?

No kui mees tõesti ei taha poes käia, siis ei ole normaalne seda niimoodi manipuleerides naisele selgeks teha üritada, vaid siis tuleks sellest inimese kombel rääkida.
Taaskord asi, mis mind Perekooli lugedes kogu aeg hämmastab on see, et suhetes käib kõik kuidagi ümber nurga ja manipuleerides, selle asemel, et täiskasvanud inimeste kombel rääkida ja asju kokku leppida.
Kui minu mees hakkaks mulle niimoodi asju “selgeks tegema”, siis ma jätaks ta juba selle pärast maha. See ei ole normaalne suhtlemine.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 19:41; 18.06 10:10; 18.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka ei saa aru, miks ostetakse toiduaineid vaid samaks päevaks. Ma ostan alati paariks-kolmeks päevaks ette. Kui õhtul töölt toidukotiga tulla, ei jõuagi ju enam normaalset sööki samaks päevaks valmistada, valmis saaks see alles tükk aega pärast normaalset õhtusöögiaega. Esmaspäeval ostad(b) teisipäevase ja kolmapäevase söögi jaoks asjad, tuleb koju, ütled, ahah, hapukoort ei ole, homme siis seda sööki ei saa, on apelsinid, ma koorin meile siis apelsine õhtusöögiks, kas sobib? Ja kui vastab, et ei sobi (küsi siis, kui ta veel söönud pole, muidu ongi meestel ükskõik, sest ette näha nad ei suuda), siis saada joonelt tagasi poodi selle hapukoore järele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa just päris maakolkas ei ela, siis soovitan sul hakata kasutama toidu kullerteenust. Coopil on suur tükk harjumaast ja Pärnu ümbrus kaetud, Selveril on ka üsna suur ala…

Või siis kui mees käib selle autoga tööl Tallinnas, siis saab tellida e-poe kaudu toidu niimoodi ära, et mees võtab lihtsalt koti kaasa. Näiteks prismast või selverist.

Minu kogemus näitab seda, et e-poe teenusega ka mõnikord kõike ei saa, aga igal juhul saab sealt palju kindlamalt vajalikud asjad kätte, kui siis kui mees nimekirjaga poodi saata. Mingi plaan B peab sul olema ka siis, kui ise toidupoest asjad tellid, aga igal juhul võib arvata, et su elu muutub lihtsamaks, kui mees lihtsalt linnast tulles juba valmis pakitud toidukoti kaasa võtab.

Selleks ta peab muidugi minema ühte kindlasse poodi, mitte kuskile suvalisse. Aga selle vast suudab meelde jätta… Neid valikuid, kust peale saab võtta, on ka rohkem kui üks.

Ilusa ilmaga ei ole muidugi probleemi edasi-tagasi poodi jalutada ja mis viga kena suveilmaga tänitada, et muudkui kõnni ja käruta, aga tegelikult on poes sees lapsekäruga ka ikka päris vastik. Mina kasutasin seda kassast koti võtmise süsteemi siis kui laps oli käruealine, sest ega ta ei kannatanud nii pikalt poes olla kui mul oli vaja korraga hulgim asju osta. Siis tegin veebi kaudu tellimuse ära ja käisime lihtsalt kotil järel.

Sügavkülmutatud toodete jaoks mehe autosse külmakott. Aga neid vast saad sealt lähemast poest ka tuua, korra nädalas 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 14:10; 18.06 20:13; 20.06 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma tahtsin küsida, et kuidas mehega eraldi rahakottidega olemine sulle asjad koju kätte toob?

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.06 11:19; 18.06 16:38; 19.06 21:44; 22.06 12:05; 24.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan just sellises külakeses, kus enamik noori peresid on koondunud elama külakeskusest umbes 2,5km kaugusele. Ja iga jumala päev näen neid hoogsalt sammul poe poole jalutamas. 2km on ju kökimöki ära jalutada isegi siis, kui natuke sajab või laps veidi tõbine. Ma saan aru, et kõrges palavikus lapsega ei lähe, aga tativiirusega on just kasulik õues üks mõnus tiir teha. Ja olgem ausad, palju seda vihma ikka sajab, eelmisel nädalal korra välgutas, muidu on ju ilus suveilm olnud. Selle asemel, et hommikul see tunnike võtta ja poetiir ära teha, mängitakse nagu vene ruletti mehega, kas saan täna piima või ei saa, ja keritakse ennast õhtuks nii pingesse et jube. Täna käisin lastega nt 6km lihtsalt jalutamas ja tõuksiga sõitmas. Kui mul lapsed veel kärulapsed olid ja linnas elasime, käisin mitu korda nädalas jala Mustamäe kõige kaugemast otsast Kristiine keskusesse poodlema ja tagasi, või siis läbi Nõmme Järve keskusesse. Mõlemal juhul oli üks ots umbes 5km. Võta ennast kokku naine ja leia võimalusi, mitte vabandusi.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan sul hakata kasutama toidu kullerteenust.

Kuidas sa võid!
Kõik ei ela tallinnates ja tartutes!

Pealegi, tahavad need 40€ tellimust, et midagi tasuta tuua.

Aga proovi ise, kui hakkad ntx süüa tegema ja siis selgub, et vahukoor on otsas. Ok, tellid selle ära, lubavad tuua. Teed süüa edasi – siis selgub, et sinep on kaaa otsas. Jälle hakka kulleriga tellima we?

Ei, saadad oma ohmakast mehele smsi.
Aga kuna too on juba kolm samateemalist sms-i sel päeval saanud, siis ka tema ei võta seda eriti tõsiselt.
Ja siis ütlebki, et homme toon, beibe…teik it iisi

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 20:09; 17.06 20:30; 17.06 21:07; 18.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, saadad oma ohmakast mehele smsi.

Sa ohmakas äkki loed ka mida ma kirjutasin. Kui mees käib tööl Tallinnas (või Pärnus) siis saab naine ise e-poe kaudu kõik asjad ära tellida ja mees peab lihtsalt töölt koju sõites selle koti sealt ära võtma. Eks ka siis peab arvestama sellega, et kõike ei saa, poes mõnikord osad asjad otsas.

Igal juhul kui see mees käib tööl linnas, siis see on variant, kuidas neid puuduolevaid asju vähemaks saada. Sest minu kogemus näitab, et e-poe tellimuse kaudu saab siiski sagedamini vajaliku kätte kui poenimekirjaga mehe käest.

Kui mees ei käi linnas tööl, siis muidugi jama ja seda süsteemi kasutada ei saa.

Ja ei pea tellima 40 euro eest, miinimumsummad jooksevad pigem 25 euro juurest. Prismas on küll vist mingi komplekteerimistasu ka siis kui ise järele lähed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 14:10; 18.06 20:13; 20.06 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole põhiprobleem yldse poodlemise logistikas, vaid selles, kas mees ikka märkab, mida naine räägib.

M: Tahax õhtux kotlette.
N: Teen, aga palun, too siis hakkliha.
M: Mhmh.

Õhtul laekub mees võidukalt jogurti & apelsinidega. Kuidas naine neist kotlette peax tegema või mis kell kotletid valmis saavad, kui naine pärast mehe saabumist veel poodi kimab, ma teada ei taha.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu poes sa ei käi, lased mehel tuua, aga kui on vaja mehele ära teha ja eri leiba minna, siis saad küll poes käia?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgatajast aru. Oletame mees jõuab 18.00 koju- tooks ta poest asjad,saaks hakata õhtusööki valmistama. Kui nüüd võtta ise auto ja minna poodi, nihkub söögitegemine palju hilisemale ajale. Lapsed ei jõua oodata ja hakkavad torisema, siis annad neile näksi ja kui lõpuks korralik õhtusöök valmis on- siis lastel isu kehv.

Räägi mehega veel- küsi, et mis tema põhjus on? Mingi põhjus tal peab olema, kas ei taha kulutada poes raha või aega? Vb ta ei taha peale tööd poodi minna (nt tööriietega) ja proovib seal võimalikult kiiresti läbi ajada. No see, et ei taha poes olles uuesti sinu saadetud smsi lugeda ei saa olla päris õige põhjus, kui mees naisest ja lastest lugu peab- siis see väike tegevus ei võta küll tükki küljest ära. Las ta põhjendab sulle oma teguviisi tagamaid ja siis saate juba koos edasi vaadata, kuidas lahendada mure nii, et teie mõlemad oleksite rahul.

Kui oma mehele kirjutan, et too palun: Või, sepik, leib. Siis tema helistab igakord üle, et milline sepik/ milline või/ milline leib ????

Teemaalgataja võib ju eelmisel päeval poodi minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 21:59; 18.06 21:51; 18.06 21:54; 19.06 21:02; 21.06 10:40; 22.06 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti müstika, kuidas esiteks inimesed jätkuvalt soovitavad teemaalgatajal anda mehele nimekiri, kuigi ta juba esimeses postituses mainib, et ta annabki mehele nimekirja. Kas te üldse loete ka, et millele te vastate?

Ja teiseks, et miks kõik teemaalgataja kallal vigisevad, et kuidas ta on saamatu ja peakski ise poes käima. Selles ei ole üldse teema ju. Teema on selles, et tema mees, kes on täiskasvanud ja eeldatavasti normintellektiga inimene, ei suuda nimekirja järgi poes käia. Kui täiskasvanud mees ei suuda nimekirja järgi poes käia, siis ta võiks ennast selles vallas kas arendada või siis tunnistadagi, et ta ei oska seda ja et see peabki naise ülesanne olema. Aga tundub, et hetkel ei taha mees tunnistadagi, et midagi valesti on.

Lihtsam on muuta ennast kui teist inimest. Sellepärast siin antaksegi soovitusi, mida teemaalgataja ise olukorra parandamiseks ette võtta saab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 21:59; 18.06 21:51; 18.06 21:54; 19.06 21:02; 21.06 10:40; 22.06 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra nädalas toote koos suurema hunniku asju, iga mõne päeva tagant käid veel ise ka, aga ikkagi on piim-hapukoor-suhkur nii kapitaalselt otsas, et mees peab veel omakorda poodi minema? Kokkuvõttes käite siis ju IGA PÄEV poes – mõnikord koos, mõnikord ainult sina või mees. Selle juures on tõesti üllatav, et kodus midagi süüa ei ole. Ja tööl käiva inimesena eeldaks minagi, et kodune pool saab kas efektiivsema nimekirja teha selleks korraks kui üheskoos minnakse või siis ise selle pooletunnise jalutuskäigu ette võtta.

Kui sa mehega eraldi leivas oleks, kuidas see sind aitaks?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 03:28; 19.06 19:41; 21.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi leivas olex vähemalt teada, et loota saabki ainult iseenda peale. & teise täiskasvanu eest hoolitseda polex tarvis.

Kusjuures kerkib veel yx kysimus: kui meest ei saa usaldada niigi palju, et ta poest paki piima toox, kuidas jääb usaldusega suuremates asjades? Pidev ‘lubasin jah, aga ei viitsinud’ õõnestab suhet samamoodi nagu fyysiline petmine, paraku.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamus siin teemas miskipärast arvab, et naine peabki 2km kaugusel poes käima ja vajalikud asjad tooma või siis naine mingu poodi siis, kui mees koju tuleb. täitsa saamatu naine kohe muidu ju, kui ei lähegi vankriga poodi.
nüüd küsin mina, et miks te arvate, et see ongi normaalne, et naine käib, teeb, ostab, toob ja mees tohibki selline sitapea olla?
mehel on täpselt samasugune KOHUSTUS pere ees!
muidu olete kanged seletama, et mehed ja naised on võrdsed ja kõik peavad võrdelst kodutöödesse panustama, aga nüüd on ikkagi millegipärast ainult naise asi poes käia.

mina jätaks mehe nälga mõni õhtu. söögu enda apelsine siis.
rabarberikiselli kotha oleks öelnud, et teen kohe, kui suhkrut tood. muidu tuleb see “lubatud homme” koju ja küsib, miks kisselli ei ole.

+20
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 10:54; 19.06 20:58; 20.06 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks igal perel on omad kombed, aga meil läheb see, kes midagi lubas, aga toomata unustas poodi tagasi ja toob selle ära.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 13:04; 23.06 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamus siin teemas miskipärast arvab, et naine peabki 2km kaugusel poes käima ja vajalikud asjad tooma või siis naine mingu poodi siis, kui mees koju tuleb. täitsa saamatu naine kohe muidu ju, kui ei lähegi vankriga poodi.

nüüd küsin mina, et miks te arvate, et see ongi normaalne, et naine käib, teeb, ostab, toob ja mees tohibki selline sitapea olla?

Kui kord nädalas käiakse koos poes ja tehakse suurem ostlemine ning seejärel on KODUSEL naisel võimalik valida, millisel päeval see 2 km poodi jalutab (värske õhk on hea nii emale kui lapsele) juhul kui midagi otsa saab, siis see on natuke saamatu küll kui ta seda ette võtta ei viitsi. Mees on pika päeva tööl olnud ja tema peab viitsima?

Sitapeana käitumiseks see muidugi õigustust ei anna, aga me tegelikult mehe versiooni ei tea, võib-olla ta polegi eriline sitapea.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 03:28; 19.06 19:41; 21.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, 4 km jalutamist ei ole palju, kui tervis korras. aga nagu päriselt kujutate ette, et praeguste ilmadega peaks 2 km jala tulema poest tagasi piima, toore liha v näiteks jäätisega??? sellist poodi jalutamist võib teha mõnikord vahelduse mõttes, aga kui peres on toimiv auto, siis näitab see lihtsalt sõgedust, et naine koos ettearvamatus tujus väikelapsega käib jala vankriga perele toitu vedamas.

mulle tundub, teemaalgataja mees on lihtsalt mingi veidra kiiksuga ja ilmselt sul tema muutmine ei õnnestu, seega pead sealt ümber laveerima, eriti kui muudes asjades suhe toimiv on ja mees lastele asjalik isa on. kas lepid ja võtadki poest toidu toomise enda ülesandeks, saadad mehe koos poenimekirja ja näiteks rahaga (nagu lapsi saadetakse) poodi (kui tal poole poeskäigu pealt mure rahaga tekib) või siis saadad ta järjekindalt ukselt tagasi poodi või katsud õnne peretüliga (võimalik, et korralik sae käimatõmbamine aitab mehele selgeks teha, et see on sinu jaoks oluline probleem). aga kui see kiiks on, siis viimane soovitus ei aita.

mina ise nt ei armasta üldse poes käia ja siis ma püüan läbi mõelda 3-4 toitu, mida valmistada, toon vastavad asjad koju (ja hoian plaanitud toitudenimekirja külmiku uksel) ja siis vastavalt tujule teen midagi. sügavkülmas on mul ka enamasti hakkliha, mingid saia-leivalist, pelmeene ja köögivilja. siis päris nälga õnneks ei jää.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on pika päeva tööl olnud ja tema peab viitsima?

votvot. nüüd jõudsime ka toreda kohani.
muidu on naistel häda, et mees tuleb koju ja väidab, et on väsinud ning ei taha last vaadata, aga naine on päev otsa üksi rinnalapsega kodus olnud ja tahab ka puhata, kui mees tuleb.
siis kõik käod on üksmeelselt nõus, et lapsega kodus olemine on ju samuti täiskohaga töö ja veel väsitavamgi, kui mehel kontoris, et see on seal ju suisa puhkus.

me ei tea, kas nad käivad nädalas korra koos poes ja varuvad suurema portsu asju või mitte, aga kui naine tõesti palub mehel midagi tuua ja tegelikult mees käib ka poes, aga palutut ei too vaid toob hoopis mingeid muid asju…ei ole väga normaalne või kuidas?
ma saaks aru, et ta üldse ei lähekski poodi, aga läheb ju ja ostab valesid asju.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 10:54; 19.06 20:58; 20.06 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, 4 km jalutamist ei ole palju, kui tervis korras. aga nagu päriselt kujutate ette, et praeguste ilmadega peaks 2 km jala tulema poest tagasi piima, toore liha v näiteks jäätisega??? sellist poodi jalutamist võib teha mõnikord vahelduse mõttes, aga kui peres on toimiv auto, siis näitab see lihtsalt sõgedust, et naine koos ettearvamatus tujus väikelapsega käib jala vankriga perele toitu vedamas.

mulle tundub, teemaalgataja mees on lihtsalt mingi veidra kiiksuga ja ilmselt sul tema muutmine ei õnnestu, seega pead sealt ümber laveerima, eriti kui muudes asjades suhe toimiv on ja mees lastele asjalik isa on. kas lepid ja võtadki poest toidu toomise enda ülesandeks, saadad mehe koos poenimekirja ja näiteks rahaga (nagu lapsi saadetakse) poodi (kui tal poole poeskäigu pealt mure rahaga tekib) või siis saadad ta järjekindalt ukselt tagasi poodi või katsud õnne peretüliga (võimalik, et korralik sae käimatõmbamine aitab mehele selgeks teha, et see on sinu jaoks oluline probleem). aga kui see kiiks on, siis viimane soovitus ei aita.

mina ise nt ei armasta üldse poes käia ja siis ma püüan läbi mõelda 3-4 toitu, mida valmistada, toon vastavad asjad koju (ja hoian plaanitud toitudenimekirja külmiku uksel) ja siis vastavalt tujule teen midagi. sügavkülmas on mul ka enamasti hakkliha, mingid saia-leivalist, pelmeene ja köögivilja. siis päris nälga õnneks ei jää.

Naine mingu ise autoga poodi. Saabki end tuulutada ja üksi kodust välja.
Muuseas, kui ma laps olin, polnud meie peres autot. Pood oli 3km kaugusel. Ellu jäime, isegi suvel.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 21:59; 18.06 21:51; 18.06 21:54; 19.06 21:02; 21.06 10:40; 22.06 16:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas minna mehega üldse eraldi leiba?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.