Esileht Kodunurk Kas pühadetoidud otsas?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 139 )

Teema: Kas pühadetoidud otsas?

Postitas:
Kägu

Pealegi kui tahan peale külaskäiku veel kuskile minna – jalutama või õhtust drinki jooma minna – siis kuhu ma nende kotikeste ja karbikestega lähen? Mina jätan autosse, aga sina?

Liinibussi jätaks, aga sa ju varastaksid ära.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liinibussi jätaks, aga sa ju varastaksid ära.

See liinibuss sinu karpidega ootaks seal lõpmatuseni sinu naasmist või? Eriti naljakas inimene.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külma seapraadi õnneks on veel järel ja kapsaid sai muidugi tehtud ka rohkem. Näksilauakraam on otsas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liinibussi jätaks, aga sa ju varastaksid ära. See liinibuss sinu karpidega ootaks seal lõpmatuseni sinu naasmist või? Eriti naljakas inimene.

Püha püss, te ei saa isegi irooniast aru. Anna abi!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätan autosse, aga sina?

Mina ei lähe autoga kui kavatsen ka külas alkoholi juua. Ammugi ei lähe ma autoga baari või jalutama.
Tõesti naljakas inimene oled.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me olime kahekesi. Parti jätkus teiseks päevaks veel, aga mitte kuigi palju Üldiselt oli plaan teha ülejäänud keedetud munadest suitsukanasalatit, aga need said sujuvalt kalamarjaga söödud. Pigem on olnud sel aastal nii, et vaatame kappi ja nendime, et enne uut aastat süüa vaja osta pole, aga oleme juba jõululaupäevast saadik 2 korda käinud juurde toomas 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi aru saanud sellest pühade puhuks loomakoguste vaaritamisest. Teen portsud nagu restoranis, sööme ära ja kõik. Miks on vaja üle pingutada?

Mina teen lihtsalt selleks loomakogused, et ma ise ka jõulu nautida ja jõulu ajal puhata saaksin. Enne suguvõsa saabumist vaaritame lastega kolme päeva koguses sööki kogu seltskonnale. Täna käime kõik kapist midagi head otsimas, aga kõik on viimseni on otsas. Jõulu laupäeval me suurt midagi ei vaarita vaid sööme neid snäkke, mida järgmisel päeval suurele suguvõsale on liiga kulukas pakkuda: krevette, merekarpe jne. Puhtalt kartuliputru näiteks vaaritasin 8 liitrit ja kõik viimseni on otsas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks mõned külmlaua ülejäägid pidime eile ära viskama, mida koerale ei julgenud anda (Selverist tellisin Krabi-riisisalati ja metsaseenesalati kumbki 100g, kuupäev kukkus ja külmutamisel poleks enam see). Muu jõudsime kas ära tarbida või on kõlblik kuni/parim enne kuupäevani aega nii palju, et saab ka aastavahetusel või peale seda lauale panna.

Teil olid sihukesed ostetud jõulud, jah? Mitte isetehtud?

Mul poleks küll mingit Selveri salatit kahju ära visata. Koerale ei annaks nii ehk naa muud, kui kvaliteetkrõbinaid ja toortoitu. Meie koerad pole pere solgitorud.

26. õhtul selveris käies tundus küll, et enamus inimesi teeb jõulutoidud ise, mitte ei osta selveri vaagnaid, sest vaagnate kogus oli pea sama suur kui 24. lõuna ajal käies. enamikul oli -50% sildid küljes ehk mõne tunni pärast jõudsid heal juhul kuhugi toidukappi, kehval juhul prügikasti 🙁

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi aru saanud sellest pühade puhuks loomakoguste vaaritamisest. Teen portsud nagu restoranis, sööme ära ja kõik. Miks on vaja üle pingutada?

Mina teen lihtsalt selleks loomakogused, et ma ise ka jõulu nautida ja jõulu ajal puhata saaksin. Enne suguvõsa saabumist vaaritame lastega kolme päeva koguses sööki kogu seltskonnale. Täna käime kõik kapist midagi head otsimas, aga kõik on viimseni on otsas. Jõulu laupäeval me suurt midagi ei vaarita vaid sööme neid snäkke, mida järgmisel päeval suurele suguvõsale on liiga kulukas pakkuda: krevette, merekarpe jne. Puhtalt kartuliputru näiteks vaaritasin 8 liitrit ja kõik viimseni on otsas.

Vaaritad ja vaaritad… Kas see on keskmise koduperenaise unistuste pühad? Peaasi, et 24h oleks “kapist midagi head” otsida oleks? Teil ei ole rahulikud pühad, vaid sugulaste söötmisüritus? Sugulased ka midagi tõid või tulidki lihtsalt sööma?

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu oli kõiki parasjagu.

“Kõike” sobiks paremini sellesse lausesse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaaritad ja vaaritad… Kas see on keskmise koduperenaise unistuste pühad? Peaasi, et 24h oleks “kapist midagi head” otsida oleks? Teil ei ole rahulikud pühad, vaid sugulaste söötmisüritus? Sugulased ka midagi tõid või tulidki lihtsalt sööma?

oh seda kadedust!  Olid üksi?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just hetk tagasi lõpetasime viimase seaprae. Külmad viilud leival…nii hea.

Pardi skelett läks sügavkülma, paari nädala pärast saab sellest siis puljong.
Süüa oli palju ja paremat 🙂 ja seltskond tore.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toitu süüakse aeglaselt, nautides, aetakse juttu.

Viisakad inimesed söömise ajal ei räägi. Süüakse vaikides ja kahe käigu vahel vesteldakse.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätan autosse, aga sina?

Mina ei lähe autoga kui kavatsen ka külas alkoholi juua. Ammugi ei lähe ma autoga baari või jalutama.

Tõesti naljakas inimene oled.

Miks sa peaksid kellegi jõululauast BAARI minema? BAARI? See klaas veini või pits viina prae juurde jõululauas tõmbab hamba verele, et kohe jõulupäeval peab asap peale võtma ja koduni oodata kohe ei kannata? Ma ei ole karsklane, aga see põhjendus on küll naljakas.

Keegi ei sunni kedagi toitu kaasa võtma, aga pakutakse sageli. Ise ka pakume. Kes tahab, võtab.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaaritad ja vaaritad… Kas see on keskmise koduperenaise unistuste pühad? Peaasi, et 24h oleks “kapist midagi head” otsida oleks? Teil ei ole rahulikud pühad, vaid sugulaste söötmisüritus? Sugulased ka midagi tõid või tulidki lihtsalt sööma?

oh seda kadedust! Olid üksi?

???????????? Perekooli suurim solvang peab olema “oled üksi?”.
Ei, ei olnud. Aga samuti pole ma ka pere või sugulaste teenindaja. Kui on pühad, siis on kõigil.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaaritad ja vaaritad… Kas see on keskmise koduperenaise unistuste pühad? Peaasi, et 24h oleks “kapist midagi head” otsida oleks? Teil ei ole rahulikud pühad, vaid sugulaste söötmisüritus? Sugulased ka midagi tõid või tulidki lihtsalt sööma?

oh seda kadedust! Olid üksi?

???????????? Perekooli suurim solvang peab olema “oled üksi?”.

Ei, ei olnud. Aga samuti pole ma ka pere või sugulaste teenindaja. Kui on pühad, siis on kõigil.

No neil tulid kõigil ju kallad Soomest koju pühadeks, uhke tunne. Söövad näpuvahelt verivorsti ja äge pidu noh.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peaksid kellegi jõululauast BAARI minema? BAARI? See klaas veini või pits viina prae juurde jõululauas tõmbab hamba verele, et kohe jõulupäeval peab asap peale võtma ja koduni oodata kohe ei kannata? Ma ei ole karsklane, aga see põhjendus on küll naljakas.

Keegi ei sunni kedagi toitu kaasa võtma, aga pakutakse sageli. Ise ka pakume. Kes tahab, võtab.

Napakas oled või? Mis hammas verele?
Ma tõin sulle näiteid, miks ma ei taha mingite kaasapandud salatikarpidega reisida. Ja jah, oleme vahel peale erinevaid koosviibimisi tõesti läinud õhtusele dringile. Ka kinno veel, vahel lausa tantsima. Kord tegi abikaasa ettepaneku lausa viimase laevaga üle lahe minna, aga noh riietus polnud vastav. Tuju on lihtsalt hea ja ei tahagi veel koju minna.
Sinust saan aru, pugid ennast kurguni täis, võtad veel sületäie manti kaasagi ja veered koju magama. Mina nii ei tee.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei pea pühadesöökide tegemist ja ettevalmistusi teiste teenindamiseks. On ju igasugu variante. Mõni loob omale koju ja lähedastele sellega jõulutunde. Jagavad tegemised mitme päeva peale ära ja oma valik ju. Ma tegin ka mitu päeva enne mitmed asjad valmis. Jõululaupäeval tegin sooja toidu ja kartulisalati. Peale seda ei teinud kolm päeva mingit süüa. Ka poes ei käinud. Kui keegi veel külla tuli peale pühi või jäi lastest keegi oma perega pikemalt meile. Siis mina ikka midagi rohkem ei teinud. Kuigi lapselapsed virisesid, et ei taha salatit, ei taha kartulit ega kastet, ei taha seda ega teist jne. , mina vahtisin lihtsalt järgmise päeva teleka ees ja ütlesin, et teenindage nüüd ise, mida keegi tahab. Ja teisel jõulupühal lugesin, käisin sõbranna juures ja jalutamas. Ega üks päev teenindamist ei tähenda kõigi jaoks alatist orjust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaaritad ja vaaritad… Kas see on keskmise koduperenaise unistuste pühad? Peaasi, et 24h oleks “kapist midagi head” otsida oleks? Teil ei ole rahulikud pühad, vaid sugulaste söötmisüritus? Sugulased ka midagi tõid või tulidki lihtsalt sööma?

oh seda kadedust! Olid üksi?

???????????? Perekooli suurim solvang peab olema “oled üksi?”.

Ei, ei olnud. Aga samuti pole ma ka pere või sugulaste teenindaja. Kui on pühad, siis on kõigil.

Ja miks sa siis arvad, et seal peres keegi midagi kaasa ei toonud?

Teisalt – osa inimesi armastab kokata, serveerida ja võõrustada. Sind ei sunni keegi, sina ela oma vorst vorsti vastu elu edasi, kus sa exceli tabeli ja joonlauaga mõõdad, ega sa ometi rohkem panusta kui keegi teine.

Kui sa oleksid indiaanlane, oleks su nimi: See Kes Kardab Anda

Iseenesest pole paha, küüned enda poole – väga vähesed tunnistavad seda nii avalikult nagu sina.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peaksid kellegi jõululauast BAARI minema? BAARI? See klaas veini või pits viina prae juurde jõululauas tõmbab hamba verele, et kohe jõulupäeval peab asap peale võtma ja koduni oodata kohe ei kannata? Ma ei ole karsklane, aga see põhjendus on küll naljakas.

Keegi ei sunni kedagi toitu kaasa võtma, aga pakutakse sageli. Ise ka pakume. Kes tahab, võtab.

Napakas oled või? Mis hammas verele?

Ma tõin sulle näiteid, miks ma ei taha mingite kaasapandud salatikarpidega reisida. Ja jah, oleme vahel peale erinevaid koosviibimisi tõesti läinud õhtusele dringile. Ka kinno veel, vahel lausa tantsima. Kord tegi abikaasa ettepaneku lausa viimase laevaga üle lahe minna, aga noh riietus polnud vastav. Tuju on lihtsalt hea ja ei tahagi veel koju minna.

Sinust saan aru, pugid ennast kurguni täis, võtad veel sületäie manti kaasagi ja veered koju magama. Mina nii ei tee.

See koer, kes pihta sai, see kiunatas 🙂

Kas sind keegi sunnib? Kutsu politsei!

Mis “veered”? Kas meie vana sõber ortorektik on taas kohal? 🙂 Tõepoolest, ma võin kõhu kõvasti täis süüa ja ei lähe paksuks. Tegelikult ma aiman, kui raske sul on elada inimesena, kes ei saa kunagi kõhtu täis süüa, sest läheks kohe paksuks. Aga aastakümneid tühi kõht teeb su kurjaks.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oleksid indiaanlane, oleks su nimi: See Kes Kardab Anda

Iseenesest pole paha, küüned enda poole – väga vähesed tunnistavad seda nii avalikult nagu sina.

Üleväsimus teenindamisest? Ülesöömine?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ma aiman, kui raske sul on elada inimesena, kes ei saa kunagi kõhtu täis süüa, sest läheks kohe paksuks. Aga aastakümneid tühi kõht teeb su kurjaks.

Tegelikult ei tule sulle liigne pk-s passimine kasuks. Miksid siin omakeskis mingeid jutte ja teemasid kokku ja loodad, et midagi ikka pihta läheb. No ei läinud.
Ei tunne ma su “meie vana head ortorektikut” ega saa aru, mida kogu imeliku kommentaariga öelda tahad. Toidukogustest või -harjumustest pole ma ammugi rääkinud.
Kiunatas nüüd see koer, kes veereb? Nägin jah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui armsad te olete 🙂 Head vana lõppu ja uuel aastal sama moodi vaidleme edasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli suurim solvang peab olema “oled üksi?”.

See on naljakas jah. Minu jaoks on üksiolemine unistuste elu ja siinkirjeldatud toidukuhjade vaaritamine ja “hea seltskond” on suurim õudusunenägu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks mõned külmlaua ülejäägid pidime eile ära viskama, mida koerale ei julgenud anda (Selverist tellisin Krabi-riisisalati ja metsaseenesalati kumbki 100g, kuupäev kukkus ja külmutamisel poleks enam see). Muu jõudsime kas ära tarbida või on kõlblik kuni/parim enne kuupäevani aega nii palju, et saab ka aastavahetusel või peale seda lauale panna.

Teil olid sihukesed ostetud jõulud, jah? Mitte isetehtud?

Mul poleks küll mingit Selveri salatit kahju ära visata. Koerale ei annaks nii ehk naa muud, kui kvaliteetkrõbinaid ja toortoitu. Meie koerad pole pere solgitorud.

26. õhtul selveris käies tundus küll, et enamus inimesi teeb jõulutoidud ise, mitte ei osta selveri vaagnaid, sest vaagnate kogus oli pea sama suur kui 24. lõuna ajal käies. enamikul oli -50% sildid küljes ehk mõne tunni pärast jõudsid heal juhul kuhugi toidukappi, kehval juhul prügikasti ????

Mina ka vaagnaid ei osta, minu maitsele pole nende seas ühtegi, aga olles toiduraiskamise temaatikaga paar aastat tegelenud (st selle vastu võidelnud), ongi jõulud ja Jaanipäev need korrad aastas, kus poodides kõige rohkem toitu igaks juhuks lettidele kuhjatakse ja kahjuks suur osa sellest lõpetabki prügikastis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju kohe teist, kes te siin õelutsete. Ega igal ühel ei lähegi elus hästi, et on tore ja toetav pere, kes jõuludeks ümber laua koguneb. Katsuge oma kibestumisest ja kadedusest üle saada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju kohe teist, kes te siin õelutsete. Ega igal ühel ei lähegi elus hästi, et on tore ja toetav pere, kes jõuludeks ümber laua koguneb. Katsuge oma kibestumisest ja kadedusest üle saada.

Jõululaupäeval on ikka kõik mehed oma ametliku naise kõrval kodus, jah. Naudi 😀

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju kohe teist, kes te siin õelutsete. Ega igal ühel ei lähegi elus hästi, et on tore ja toetav pere, kes jõuludeks ümber laua koguneb. Katsuge oma kibestumisest ja kadedusest üle saada.

Katsu oma klišeedega plaat mõne originaalsema mõtte ja tekstiga plaadi vastu vahetada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju kohe teist, kes te siin õelutsete. Ega igal ühel ei lähegi elus hästi, et on tore ja toetav pere, kes jõuludeks ümber laua koguneb. Katsuge oma kibestumisest ja kadedusest üle saada.

No mõni tähtsustab seda enda mitmepäevast “vaaritamist” ka üle siin kui selle esimeseks pähetulevaks näiteks on potitäis kartuliputru 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peaksid kellegi jõululauast BAARI minema? BAARI? See klaas veini või pits viina prae juurde jõululauas tõmbab hamba verele, et kohe jõulupäeval peab asap peale võtma ja koduni oodata kohe ei kannata? Ma ei ole karsklane, aga see põhjendus on küll naljakas.

“Ei kannata koduni”? Mida imelikku on pärast jõulupidu, mis ei toimu enda kodus, välja/dringile minekus?
Sa ei ole karsklane, aga jood kodus alkoholi pärast? Baari minnakse seltskondliku tegevusena, joomine pole eesmärk omaette.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 139 )


Esileht Kodunurk Kas pühadetoidud otsas?