Esileht Kodunurk Kas pühadetoidud otsas?

Näitan 19 postitust - vahemik 121 kuni 139 (kokku 139 )

Teema: Kas pühadetoidud otsas?

Postitas:
Kägu

Mijul tuleb enda ja mehepoolne suguvõsa ja jääb kllmeks päevaks. Selleks, et saaks vahepeal mahti veidigi istuda ja jutyu rääkida, tuleb toit 30 inimese jaoks kolmeks päevaks ette vaaritada. Muidugi on inimesi, kes hea meelefa kõik kolm päeva vaaritaksid, mins see ei ole. Korra vaaritan ja siis kolme päevaga närime sellest läni.

Oo õudust. 30 inimest on reaalselt 3 päeva järjest teil ja koju ei lähe? Millega te päevad läbi tegelete ning on teil 10 tuba, kuhu nad kõik magama panna?

Julm jah. Aga õnneks üks järjekordne väljamõeldis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa heietad teise inimese privaatsfääri. See ei ole ok.

Just!
Heitaks endast, siis ongi selge, et lihtsalt üks heietaja. Aga üksikasjadeni teise inimese elukorraldust ei ole (internetis, aga ka päriselus) õige teha, ja on OK sellele tähelepanu juhtida.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa heietad teise inimese privaatsfääri. See ei ole ok.

Just!

Heitaks endast, siis ongi selge, et lihtsalt üks heietaja. Aga üksikasjadeni teise inimese elukorraldust ei ole (internetis, aga ka päriselus) õige teha, ja on OK sellele tähelepanu juhtida.

Ära selle pärast küll muretse. Ma võin veel üksikasju rääkida, tahad? Need vanemad lapsed õel on kaksikud tüdrukud. Ja noorem on imearmas poeg . Ja õde se on imekena meekarva juustega naine.

 

Kedagi ei huvita sinu õde. Jutt oli, kas jõulutoidud on otsas.

Tõsi. Ja mina tulin oma osaga siis, kui inimene ei rääkinud enam oma jõulutoitudest, vaid hakkas mingil arusaamatul põhjusel kritiseerima teiste pühade veetmise kombeid. Nii et vastasin teemast mööda kurjale kommentaarile teemast mööda heietusega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa heietad teise inimese privaatsfääri. See ei ole ok.

Just!

Heitaks endast, siis ongi selge, et lihtsalt üks heietaja. Aga üksikasjadeni teise inimese elukorraldust ei ole (internetis, aga ka päriselus) õige teha, ja on OK sellele tähelepanu juhtida.

Sa mine ja kopi see kommentaar nüüd Pereelu ja suhete rubriiki iga teema alla. Seal ju ainult teiste inimeste privaatset elu arutataksegi – abikaasade, elukaaslaste, ämmade, vanemate, kallimate, õdede-vendade ja laste oma. Koolilapse ja väikelapse teemadesse võid ka sisse põigata, sinnagi kuluks su tähelepanu juhtimine ära. Lai tööpõld on ees, ka seaduste rubriigis lahatakse vahel kellegi teise tegemisi üksipulgi, praegugi üks tütar kirjeldab oma ema ja tolle elukaaslase eluolu.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, räägi veel oma õest! Nii huvitav on. Kuidas ta ikka neid oma traditsioone loob jne. Et mitmendal jõulupühal ta ikkagi kus ja kellega on? Mina küll nii väga tahaksin teada.

Nii tore, et sa huvi tunned! Nii empaatiline ja hea inimene oled!

Kas teil õega toidutalumatusi ka on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin kirjutas, et tulebki taolisi “lugusid” lugema, siis kohe näha, et selline lihtsama maitse ja arusaamisega inimene. Mingit lugu ju siin polnud, lihtsalt mingi suva õe kärgpere käitumise kirbeldus.

Oo jaa, mul on üks selline “lihtsam” töökaaslane, kellel ei ole absoluutselt mingeid filtreid peal. Kui oma õdedest ja õetütardest plädisema kukub, siis tahaks alati põgeneda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, räägi veel oma õest! Nii huvitav on. Kuidas ta ikka neid oma traditsioone loob jne. Et mitmendal jõulupühal ta ikkagi kus ja kellega on? Mina küll nii väga tahaksin teada.

Nii tore, et sa huvi tunned! Nii empaatiline ja hea inimene oled!

Kas teil õega toidutalumatusi ka on?

Ei, neid meil õnneks ei. Aga totaalne rumaluse ja õeluse talumatus on küll. Ja tegelikult, kui järele mõelda, siis peale taldrikutäie kingakreemi piimaga söömist hakkab kõht valutama küll. Kas see läheb toidutalumatusena kirja? Ja mis te arvate, kas kõhuvalu korral oleks parem süüa ära verikäkk või võtta kõht paljaks ja heita kõhuli külma vette?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, neid meil õnneks ei. Aga totaalne rumaluse ja õeluse talumatus on küll. Ja tegelikult, kui järele mõelda, siis peale taldrikutäie kingakreemi piimaga söömist hakkab kõht valutama küll. Kas see läheb toidutalumatusena kirja? Ja mis te arvate, kas kõhuvalu korral oleks parem süüa ära verikäkk või võtta kõht paljaks ja heita kõhuli külma vette?

See pidi mingitsorti vaimukus olema? ????

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, räägi veel oma õest! Nii huvitav on. Kuidas ta ikka neid oma traditsioone loob jne. Et mitmendal jõulupühal ta ikkagi kus ja kellega on? Mina küll nii väga tahaksin teada.

Nii tore, et sa huvi tunned! Nii empaatiline ja hea inimene oled!

Kas teil õega toidutalumatusi ka on?

Ei, neid meil õnneks ei. Aga totaalne rumaluse ja õeluse talumatus on küll. Ja tegelikult, kui järele mõelda, siis peale taldrikutäie kingakreemi piimaga söömist hakkab kõht valutama küll. Kas see läheb toidutalumatusena kirja? Ja mis te arvate, kas kõhuvalu korral oleks parem süüa ära verikäkk või võtta kõht paljaks ja heita kõhuli külma vette?

Kohutav mölapidamatus ka. Mõlemal? Või ainult sul?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi mingitsorti vaimukus olema? ????

Ei. Raamaud sulle võõras teema, Pip Pikksuka lugenud ei ole?

Kohutav mölapidamatus ka. Mõlemal? Või ainult sul?

Ikka mõlemal, nii sinul kui minul.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Raamaud sulle võõras teema, Pip Pikksuka lugenud ei ole?

Ma tõesti ei mäleta, et Pipi oleks verikäkki söönud. Aga lasteraamatuid lugesin ma tõesti aastakümneid tagasi. Nüüd on muu kirjandus ja julgustan sindki täuskasvanutele mõeldud raamatuid katsetama-lugema.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikksuka lugenud ei ole?

Pead vist veel lugema, siis õpid äkki kirjutama ka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei mäleta, et Pipi oleks verikäkki söönud. Aga lasteraamatuid lugesin ma tõesti aastakümneid tagasi.

Sellega tegid nüüd pisut margi täis küll

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei mäleta, et Pipi oleks verikäkki söönud. Aga lasteraamatuid lugesin ma tõesti aastakümneid tagasi. Nüüd on muu kirjandus ja julgustan sindki täuskasvanutele mõeldud raamatuid katsetama-lugema.

Noh, head klassikalised raamatud on mul sisuliselt peas. Nii lasteraamatud kui ka muud. Ja selle verikäki küsimuse täpselt nii esitas Pipi apteekrile. Ning kingakreem piimaga oli küsimus arstile, kui ta Spunki otsis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei mäleta, et Pipi oleks verikäkki söönud. Aga lasteraamatuid lugesin ma tõesti aastakümneid tagasi.

Sellega tegid nüüd pisut margi täis küll

Et inimene peaks täuskasvanuna lasteraamatuid mäletama? Ei leia nii. Kui on loetud, aga pole kõnetanud, ei jää ka meelde. Lindgreni paljud teosed on meeldinud, aga näiteks Pipi või Bullerby absoluutselt mitte. See-eest võin palju-palju muud peast tsiteerida. Ja õmmelda oskan väga hästi ning suusatamises olen endine vabariigi parim oma vanuseklassis.
Sina hindad inimest Pipi raamatu järgi?
Ma räägiks nüüd kah tiba margist ja selle maha tegemisest…

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et inimene peaks täuskasvanuna lasteraamatuid mäletama?

No eks sõltub inimesest. Mina pean näiteks normaalseks, et häid lasteraamatuid loetakse ka oma lastele ette. Nii et tõepoolest lapsevanemana olen ma Pipit ka täiskasvanuna lugenud oma lastele. Aga eks jah on peresid, kus lastele raamatuid ei loeta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et inimene peaks täuskasvanuna lasteraamatuid mäletama?

No eks sõltub inimesest. Mina pean näiteks normaalseks, et häid lasteraamatuid loetakse ka oma lastele ette. Nii et tõepoolest lapsevanemana olen ma Pipit ka täiskasvanuna lugenud oma lastele. Aga eks jah on peresid, kus lastele raamatuid ei loeta.

Perekoolika järeldamisoskus ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et inimene peaks täuskasvanuna lasteraamatuid mäletama?

No eks sõltub inimesest. Mina pean näiteks normaalseks, et häid lasteraamatuid loetakse ka oma lastele ette. Nii et tõepoolest lapsevanemana olen ma Pipit ka täiskasvanuna lugenud oma lastele. Aga eks jah on peresid, kus lastele raamatuid ei loeta.

Perekoolika järeldamisoskus ????

Lugesin oma lastele, nüüd loen  lastelastele. Viies ring läheb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolika järeldamisoskus ????

Perekoolika järeldamisoskus tuleb kenasti välja sellest postitusest:

Ma tõesti ei mäleta, et Pipi oleks verikäkki söönud. Aga lasteraamatuid lugesin ma tõesti aastakümneid tagasi. Nüüd on muu kirjandus ja julgustan sindki täuskasvanutele mõeldud raamatuid katsetama-lugema.

Et kui inimene mäletab lasteraamatuid, siis järelikult ta täiskasvanute raamatuid ei loe? Tegelikult on asi ikka vastupidi. Inimene, kes loeb täiskasvanuna raamatuid mõistab raamatute võlu. Tõenäoliselt loeti talle endale lapsena raamatuid ette, luges ise lapsena ja luges ka oma lastele ning hiljem lapselastele ette. Nii ongi need lasteraamatud ka ikka pidevas lugemises, sest ikka leidub mõni laps (endal või mõnel lähedasel), kellele raamatuid ette lugeda. Ja samal ajal loetakse muidugi ise täiskasvanute raamatuid ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 121 kuni 139 (kokku 139 )


Esileht Kodunurk Kas pühadetoidud otsas?