Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )

Teema: Kas suurus on oluline?

Postitas:
Kägu

Paistab, et Revolver on täna eriti hoos!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et Revolver on täna eriti hoos!

Jah, täis nagu tinavile, siis kukub eriti palju soga tootma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda, et osad kirurgid on just plastikale keskendunud, sa ei teadnudki?

Kust tema peab teadma, ega mingid vanamehed tupeplastikal ei käi. Ta reageerib ainult sõnale “riist”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigesti mäletad! Korra olen sellest siin kirjutanud. Seda, et osad kirurgid on just plastikale keskendunud, sa ei teadnudki?

Mäletan sedalugu. Kirurg mõõtis oma “kalibreeritud riistaga” sinu tupe laiust ja sügavust sooritades selleks mõõdetud tempoga tõukeid. Siis selgus, et mingit plastikat teha ei ole vaja. Õnneks mees sul sellest “mõõtmisest” teada ei saanud, muidu oleks peretüli majas olnud:)

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirurg mõõtis oma “kalibreeritud riistaga” sinu tupe laiust ja sügavust sooritades selleks mõõdetud tempoga tõukeid.

Ma mäletan ka seda lugu. Mingitest paaritõugetest seal juttu ei olnud, selle mõtlesid ise oma kiimas peaga juurde. Sa oled siin meditsiinilisi protseduure ennegi väga suure naudinguga kirjeldanud, ju see meeleheide on nii suur.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel on väga suur (19 cm) ja ta on voodis ülihooliv ja minukeskne. Tema jaoks on a ja o mind hellitada, võimalikul pikalt ja põhjalikult. Tema jaoks on kõige olulisem, et mina saaksin.

Väga suur? No pigem suurem, mitte väga suur. 17-18 cm on selline mõnus riist, 19-20 suuremapoolne. 15 ning alla on tilluke.

Ja ärge tulge mulle keskmistest rääkima-ma keskmiseid megi ei vaata, ainult paremaid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ärge tulge mulle keskmistest rääkima-ma keskmiseid megi ei vaata, ainult paremaid.

Ja, kui oled mehega juba voodisse jõudnud ja selgub, et tal on “kõigest” 15 cm, siis saadad ta joonelt minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, kui oled mehega juba voodisse jõudnud ja selgub, et tal on “kõigest” 15 cm, siis saadad ta joonelt minema?

Ma ei seksi temaga lihtsalt. Kas voodisse sattudes on keelatud “ei” öelda? Wow.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis te käite joonlauaga voodis või?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis te käite joonlauaga voodis või?

Mis sa käega katsudes/silmaga nähes ei jaga matsu?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

17-18 cm on selline mõnus riist, 19-20 suuremapoolne. 15 ning alla on tilluke.

no ma lugesin seda ja tõesti ei jaga matsu, kas on 18 (mõnus) või 19 (suur), selleks on ikkagi tollipulka vaja kaasas vedada

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ma lugesin seda ja tõesti ei jaga matsu, kas on 18 (mõnus) või 19 (suur), selleks on ikkagi tollipulka vaja kaasas vedada

18 vs 19 pole vahet. 15 vs 18 on oluline vahe. Selleks pole sul mingit pulka vaja kaasas vedada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ma lugesin seda ja tõesti ei jaga matsu, kas on 18 (mõnus) või 19 (suur), selleks on ikkagi tollipulka vaja kaasas vedada

18 vs 19 pole vahet. 15 vs 18 on oluline vahe. Selleks pole sul mingit pulka vaja kaasas vedada.

aitäh, südamel hakkas kergem, järgmiseks peab veel loodi ka linade vahele tassima.
elu on raske…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aitäh, südamel hakkas kergem, järgmiseks peab veel loodi ka linade vahele tassima. elu on raske…

Sa võid ju jupatsiga põrutada, keegi ei keela. Mõnel ei olegi visuaal ning tunne oluline. Näe, keegi juba vedas kunstdildod voodisse, et mehe puuet kompenseerida.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja, kui oled mehega juba voodisse jõudnud ja selgub, et tal on “kõigest” 15 cm, siis saadad ta joonelt minema?

Ma ei seksi temaga lihtsalt. Kas voodisse sattudes on keelatud “ei” öelda? Wow.

“Ei” võib mõistagi igas seksi staadiumis öelda. Aga mulle tundub lihtsalt kummaline, et kui oled juba otsustanud seksida, olete end riidest lahti võtnud, täies hoos ning siis, nähes mehe riista, karjatad, et ikka ei soovi. Ja mitte sellepärast, et see on hirmuäratavalt suur, vaid sellepärast, et see jääb alla sinu parameetrite.

Kuidas sa end ise tunned, kui olete mehega üleserutunud ja igati hakkamast täis, aga pluusi seljast ära võttes, leiab mees, et talle ei meeldu tissid, mis on väiksed kui sibulõunad?

Minu arust on see kohatu ja solvav. Ma lihtsalt loodan, et sa katkestades vähemalt ei kommenteeri mehe riista.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore teada, et sa eranditult kõigi meeste käest küsimas oled käinud, kas nad oma riista mõõtnud, et seda nii kindlalt väidad.

Minuga tutvudes täidavad mehed ankeedi ja seal on kirjas muuhulgas küsimus “selle” pikkuse kohta.

Ei taha teadagi, mis ämber sul seal all on peale seda meeste hordi

Sa arvad, et kui naine ühe mehega ülepäeviti seksib, siis ei juhtu midagi, aga kui peaks mitme erinevaga seksima elu jooksul, siis on kohe ämber?

Järjekordne tõestus, kuidas oma miniriista naiste kaela üritatakse ajada.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kohatu ja solvav.

Ehket ikka peaks seksima, kui teine juba nii sellest aru sai või eeldas? Ei huvita!

Sibulõunast rinnad ei sega seksimist, lühike ja/või peenike riist aga küll.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutades mehena

 

Võin kinnitada, et suur riist[pikkus 21, ümbermõõt 17 (lõdvana 14, 13)] ei ole õnnistus, vaid täielik nuhtlus.

 

Lollid naljad sõpradelt+alateadlik kartus naistele haiget teha

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sibulõunast rinnad ei sega seksimist

Võivad segada küll, kui mehel näiteks selle peale “tonksti” ära kukub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lollid naljad sõpradelt+alateadlik kartus naistele haiget teha

Miks sa nende sõprade nina all siis pidevalt oma londiga vehid? Äkki hoiaks tilli püksis, ei tuleks ka sõprade nalju.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võivad segada küll, kui mehel näiteks selle peale “tonksti” ära kukub.

Rinnad saab uued panna, riista mitte.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutades mehena

Võin kinnitada, et suur riist[pikkus 21, ümbermõõt 17 (lõdvana 14, 13)] ei ole õnnistus, vaid täielik nuhtlus.

Lollid naljad sõpradelt+alateadlik kartus naistele haiget teha

Muidugi-muidugi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa nende sõprade nina all siis pidevalt oma londiga vehid?

Ega ma spetsiaalselt ei vehi, aga koos sõprade ja neidudega saunas käies ikka nähakse.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega ma spetsiaalselt ei vehi, aga koos sõprade ja neidudega saunas käies ikka nähakse.

Mu eksil oli 20 cm pikk ja mõnusalt jäme(näpud ümbert kokku ei läinud), kuid haiget ei teinud. Voodis ülihea, parim seks ever. Teda ka saunas pidevalt kommenteeriti-ju kuttidel kade meel lihtsalt.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võivad segada küll, kui mehel näiteks selle peale “tonksti” ära kukub.

Rinnad saab uued panna, riista mitte.

Olgu, aga sinu nõmedat iseloomu ilmselt muuta ei saa. Ja ka see võib voodis väga ebaatraktiivne olla ja vahekorra katkestada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu, aga sinu nõmedat iseloomu ilmselt muuta ei saa. Ja ka see võib voodis väga ebaatraktiivne olla ja vahekorra katkestada.

Nalja teed või? Mehed on kui liim mu küljes olnud terve elu. Mul on lisaks välimusele ka ajud ning suurepärane huumorimeel.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olgu, aga sinu nõmedat iseloomu ilmselt muuta ei saa. Ja ka see võib voodis väga ebaatraktiivne olla ja vahekorra katkestada.

Nalja teed või? Mehed on kui liim mu küljes olnud terve elu. Mul on lisaks välimusele ka ajud ning suurepärane huumorimeel.

Naissoost Revolver on tekkinud siia.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Mehed on kui liim mu küljes olnud terve elu. Mul on lisaks välimusele ka ajud ning suurepärane huumorimeel.

Jah, silmipimestav ilu kiirgab lausa läbi ekraani.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, silmipimestav ilu kiirgab lausa läbi ekraani.

Ära ole kade! Ega kõik ei saagi head olla, enamik on hall mass nagunii.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ma spetsiaalselt ei vehi, aga koos sõprade ja neidudega saunas käies ikka nähakse.

Mu eksil oli 20 cm pikk ja mõnusalt jäme(näpud ümbert kokku ei läinud), kuid haiget ei teinud. Voodis ülihea, parim seks ever. Teda ka saunas pidevalt kommenteeriti-ju kuttidel kade meel lihtsalt.

Käis jäigastunud sugutiga saunas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?