Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )

Teema: Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Postitas:

Olen pikema aja vältel püüdnud endale uut kaaslast leida. Mõnede isendite kõrval, keda kohanud olen, tundub mu eks täitsa normaalne mees mõnes mõttes.
Kogu selle aja vältel olen hakanud üha rohkem kahtlema, kas normaalseid vallalisi mehi üldse on. Eriti kahtlased on need, keda naine on maha jätnud. Sageli süüdistavad nad oma eksnaist ja peavad vimma. Sealjuures peavad end väga heaks meheks. No milline naine laseks hea mehe käest? 🙂 Nii et mahajäetud mehed on eriti kahtlane partii sageli.
Tõesti pean tõdema, et seni kohatutel on kõigil mingid kiiksud, vead, võimatu eluviis vms mille tõttu ikka head hoolivat pühendunud partnerit neis leida pole võimalik.
Kas teate mõnd normaalset vallalist meest üldse? Mitte tutvumise mõttega, aga tekib tunne küll, et neid lihtsalt pole.

+21
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean päris palju neid, aga suurem osa neist on jõudnud arusaamisele, et üksinda elamine kvaliteetsem viis surmale läheneda, kui mingite meeleheitel naistega kooselu harrastada…

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnede isendite kõrval, keda kohanud olen, tundub mu eks täitsa normaalne mees mõnes mõttes.

Niiet milline naine laseb hea mehe käest?? 🙂 Enne kui pole kindel, et väljas uus ja hullem valik pole, lasid ju ise ka “käest”? Vägagi võimalik, et pärast saadki aru, et polnud kõge hullem.
Ühe rämps on teise aare! Ja taaskasutus on ju moes!
Kusjuures ma tean kahte minu silmale täiesti normaalset meest, ma ei saagi kunagi aru, kuidas naised neid pole siiani taht’. Nemad on need, kes naist ja pereelu tahaks, ise nad enam vist ei viitsi otsidagi. Siis on veel mitu, kes naist ei tahagi, niisama ka tore elada (aga need on enamasti “naisel ära käinud” ja teavad, mida igatseda või siis mitte, lapsed ka niikuinii olemas). Ja egas inimesi ei häiri ühed ja samad asjad või kiiksud. Eks su eksigi varsti keegi üles korjab ja imestab, milline naine laseb nii normaalse mehe käest 😉

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:36; 01.04 16:34; 01.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti pean tõdema, et seni kohatutel on kõigil mingid kiiksud, vead, võimatu eluviis vms mille tõttu ikka head hoolivat pühendunud partnerit neis leida pole võimalik.

Oma arust tean normaalseid vallalisi mehi, aga võib-olla neil ka need kiiksud 😀 Too mõni näide kiiksudest.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:55; 01.04 15:16; 01.04 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiet milline naine laseb hea mehe käest?? ???? Enne kui pole kindel, et väljas uus ja hullem valik pole, lasid ju ise ka “käest”? Vägagi võimalik, et pärast saadki aru, et polnud kõge hullem.
Ühe rämps on teise aare! Ja taaskasutus on ju moes!

Kõige hullem polnud, aga piisavalt hull, et mitte koos olla. Ja tagasi ei taha ega igatse. Absoluutselt ka ei kahetse, et loobusin. Sest pigem olla üksi kui kehvas ja mittetoimivas suhtes vale inimesega.
Meeleheitel ka pole, muidu oleks ju ebasobivast kaaslasest kinni hoidnud või esimese ettejuhtuvaga suhte loonud.
Otsin ja ootan seda nn õiget ja sobivat kaaslast siiski. Suures osas ka naudin üksiolemist, kuid läbi mõeldes saan aru, et minu jaoks pole üksinda surma poole tüürimine kvaliteetsem kui armastus, hea kaaslane ja mõnus suhe.

Inimene harjub kõigega. Ise leian end ka aeg-ajalt mõttelt, et ei tahagi mingit kaaslast ja üksinda ongi lihtsam, toredam, vabam jne. Samas adun, et ma ei taha KEHVA suhet ja kaaslast. Sest tõesti on üksi palju lihtsam ja mõnusam olla kui mingite draamade ja probleemide keskel või kui keegi lihtsalt närve sööb, tuju rikub. Aga heast suhtest, tõelistest tunnetest ja vahvast kaaslasest ära ei ütleks. Kaaluks kindlasti üksinduse üles. Kahjuks ei ole siiani kohanud kedagi, kellega koos oleks parem kui üksi. Neid meeleheitlikult naist ja suhet otsivaid mehi on ka küll ja neid üritan alati ära tunda ning kaarega mööda käia. See veel hullem variant kui paadunud poissmees, kuna sellistele meeleheitlikele sobivad kõik, peaasi et keegi oleks. Ja sealt mingit siirast tunnet loota pole. Pigem suhtlen sõbrana nende paadunud poissmeestega, aga neid meeleheitlikke peab korralikult peletama, sest nad oma järjekindluses, agaruses ja meeleheites päris tüütud.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seliseid normaalseid mehi on tegelikult päris palju. Aga jah, neil on tavaliselt mingi “viga”, millega üks nooruslikul, heas vormis, ilusal ja iseseisval keskealisel printsessil on raske leppida. Olgu selleks siis liiga vana auto, või et elavad maja asemel korteris, ettevõtjaks olemise asemel palgatööline olemine, või võtab mehe hobi liiga palju aega, mis tuleks printsessiga teatrites jms kohtades käimise arvelt. Või siis on mehel eelmisest elust lapsed, kes elu segavad…..eks neid vigu leiab veelgi…

+12
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 14:08; 01.04 15:05; 06.04 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tean päris mitut normaalset, või isegi väga meeldivat vallalist meest ja naist. Kõik nad on normaalkaalus ja üldse mitte koleda välimusega ka, lisaks meeldivale iseloomule. Ma ei oska öelda, miks nad kedagi enda kõrvale ei leia. Iseenesest nad tahavad küll kedagi meeldivat enda kõrvale, aga igasugusega pole nõus ja normaalsed kokku kuidagi ei satu. Meeleheitlikult ei otai ka ja kahtlustan, et Tinderist neid ei leia.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:15; 08.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seliseid normaalseid mehi on tegelikult päris palju. Aga jah, neil on tavaliselt mingi “viga”, millega üks nooruslikul, heas vormis, ilusal ja iseseisval keskealisel printsessil on raske leppida. Olgu selleks siis liiga vana auto, või et elavad maja asemel korteris, ettevõtjaks olemise asemel palgatööline olemine, või võtab mehe hobi liiga palju aega, mis tuleks printsessiga teatrites jms kohtades käimise arvelt. Või siis on mehel eelmisest elust lapsed, kes elu segavad…..eks neid vigu leiab veelgi…

Pole ju normaalsed, kui kõigil “viga” küljes.
Mul isiklikult keskeani veel pikk maa minna. Sissetulek ja amet pole ka kunagi mingi argument olnud kaaslase juures. Auto või maja omamine, seisukord ka ammugi mitte.
See, kui mehel terve vaba aeg on täidetud hobide või sõpradega, saab probleemiks küll. Kuna ma sooviks oma kaaslasega ikkagi koos aega veeta. Nn pagas eelmistest suhetest laste näol on ka probleem. Olen ise lastetu ja soovin lastetut kaaslast.

Kiiksude ja vigade all pidasin silmas alko – ja peolembest eluviisi, sõpradega sagedast hängimist, poole ööni pidutsemist, liigset hõivatust hobi ja tööga, kompromissitust, suurt vabaduseiha, kompromissitust ja pühendumise puudumist. Ja veel mitmeid asju. Riiakat, hoolimatut ja enesekeskset isiksust ka.
Ma ei ole küünikust materialist, kes vaataks mehe “prestiiži” ja sissetulekut, kinnisvara jms. Pigem ikka isiksust ja eluviise. Oluliselt lihtsam on leida lihtsalt mingit jõukat ja prestiiže ametiga meest, kui normaalset kaaslast ja head inimest.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolm vallalist 40+ meeskolleegi. Ühel on laps, keda ta on algusest peale üksi kasvatanud (lapse ema lasi jalga), teistel pole. Kaks on kõrgharidusega (üks neist PhD), kolmas oma erialal tubli ja nn kuldsete kätega viikingi tüüpi mees. Üks neist kolmest väga kena välimusega, teised tavalisemad. Kolleegidena on nad kõik täiesti normaalsed, aga elukaaslastena pole küll õrna aimugi. Ma ei tea, kas see muudab midagi, aga ükski neist pole eestlane (skandinaavlased kõik).
Normaalne mees on väga suhteline mõiste. Lugesin kord siit Perekoolist ühe naise lugu, kes mehega kooskõlas olid otsustanud kauaoodatud raseduse katkestada, kuna lapsel oli eluks sobimatu väärareng. Sel ajal, kui naine nuttes abordipalatis lamas, jõi mees kõrtsis sõpradega ja saatis naisele sõnumeid, kus nimetas teda lapsetapjaks. Mina sain ainuüksi selle loo lugemisest psüühilise trauma (jaajaa, tean, lumehelbeke) ja ausalt, elu sees ei julgeks enam mingeid meessuhteid luua. Sest selline suhtumine pole küll kellelegi otsaette kirjutatud, aga ise ei tahaks niisugust julmurit kaugelt ka tunda mitte.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 14:54; 29.07 13:59; 29.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seliseid normaalseid mehi on tegelikult päris palju. Aga jah, neil on tavaliselt mingi “viga”, millega üks nooruslikul, heas vormis, ilusal ja iseseisval keskealisel printsessil on raske leppida. Olgu selleks siis liiga vana auto, või et elavad maja asemel korteris, ettevõtjaks olemise asemel palgatööline olemine, või võtab mehe hobi liiga palju aega, mis tuleks printsessiga teatrites jms kohtades käimise arvelt. Või siis on mehel eelmisest elust lapsed, kes elu segavad…..eks neid vigu leiab veelgi…

Pole ju normaalsed, kui kõigil “viga” küljes.

Mul isiklikult keskeani veel pikk maa minna. Sissetulek ja amet pole ka kunagi mingi argument olnud kaaslase juures. Auto või maja omamine, seisukord ka ammugi mitte.

See, kui mehel terve vaba aeg on täidetud hobide või sõpradega, saab probleemiks küll. Kuna ma sooviks oma kaaslasega ikkagi koos aega veeta. Nn pagas eelmistest suhetest laste näol on ka probleem. Olen ise lastetu ja soovin lastetut kaaslast.

Kiiksude ja vigade all pidasin silmas alko – ja peolembest eluviisi, sõpradega sagedast hängimist, poole ööni pidutsemist, liigset hõivatust hobi ja tööga, kompromissitust, suurt vabaduseiha, kompromissitust ja pühendumise puudumist. Ja veel mitmeid asju. Riiakat, hoolimatut ja enesekeskset isiksust ka.

Ma ei ole küünikust materialist, kes vaataks mehe “prestiiži” ja sissetulekut, kinnisvara jms. Pigem ikka isiksust ja eluviise. Oluliselt lihtsam on leida lihtsalt mingit jõukat ja prestiiže ametiga meest, kui normaalset kaaslast ja head inimest.

Kõigil on “vead” küljes. Sa ise pole samuti veatu. Aga tavaliselt ongi nii, et leitakse, et teisel olid mingid hullud kiiksud ja vead, aga selle peale ei tulda, et vbl ei sobinud sinu enda kiiksud ja vead teisele ja sellepärast ei saanud asjast asja.
Kui sellel otsimise perioodil satub millegipärast ette ainult teatud tüüpi mehi, siis tasub ette võtta tõsine ja sügav eneserefleksioon, mis võiks võiks olla see põhjus.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 14:08; 01.04 15:05; 06.04 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean päris mitut. Ühel on laps, elab emaga, noh selle võib panna sinna kategooriasse, kus mehel on ikka väike viga küljes. Kaks meest on lastetud ja vallalised. Üks neist ei taha lapsi üldse. teine tahaks, aga ütleb, et seadused ja naised on tänapäeval sellised, et parem on uhkelt ilma kui sitalt saanud.

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:10; 22.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiksude ja vigade all pidasin silmas alko – ja peolembest eluviisi, sõpradega sagedast hängimist, poole ööni pidutsemist, liigset hõivatust hobi ja tööga, kompromissitust, suurt vabaduseiha, kompromissitust ja pühendumise puudumist. Ja veel mitmeid asju. Riiakat, hoolimatut ja enesekeskset isiksust ka.

Need, keda mina tunnen, nii hullud ikka ei ole. Draamatsejad ja hoolimatud pole keegi, aga eks nad ikka kuidagi oma aega sisustavad, nt hobide ja töö ja sõpradega… Ei oska öelda, kust maalt need viimased kolm liigseks muutuvad. Eks me ikka aeg-ajalt istume poole ööni sõpradega koos ja joome alkoholi ja ajame juttu – kas siis seega oleme liiga peolembesed? Samas, elu on näidanud, et kui tõesti keegi meeldib, siis tahetaksegi temaga koos olla. Ehk siis ma ei ütleks, et oma aega hobide, töö ja sõpradega sisustav inimene on tingimata mingi kiiksuga. Ta pole lihtsalt selle õigega kokku sattunud, muud midagi.

Kompromissitus on ka suht hall asi. Oleneb ju mis teemal ja mis on eesmärgiks. Äkki nn kompromissitu tahab lihtsalt leida sellise inimese, kellel on samad ootused ja väärtushinnangud jne?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:55; 01.04 15:16; 01.04 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigil on “vead” küljes. Sa ise pole samuti veatu. Aga tavaliselt ongi nii, et leitakse, et teisel olid mingid hullud kiiksud ja vead, aga selle peale ei tulda, et vbl ei sobinud sinu enda kiiksud ja vead teisele ja sellepärast ei saanud asjast asja.
Kui sellel otsimise perioodil satub millegipärast ette ainult teatud tüüpi mehi, siis tasub ette võtta tõsine ja sügav eneserefleksioon, mis võiks võiks olla see põhjus.

Pigem on kogemus ikka selline olnud, et ma olen välistanud mehi nende nn kiiksude ja vigade tõttu, mis mulle ei sobi ja ei kujuta ette suhet sellise kaaslasega, veel vähem kooselu. Ja neile on tulnud selgitada seda võimalikult viisakalt. Mõni ei saa aru ka siis, kui otse öelda, et romantilist huvi pole. Ikka tiirutavad ja väidavad, et ei tahagi enamat. Kuigi on alguses veel sisuliselt öelnud, et naistega suhtlemine kui see suhteni/seksini ei vii,on ajaraisk..
Mulle pole viidatud ega öeldud, et mingi takistav kiiks küljes. Need vähesed, kes huvi on pakkunud, on huvitunud ka minust. Aga neil endil on kiirelt selgunud mingi nn kiiks. Ühel juhul (vaimne) vägivaldsus, ebaküpsus; mõnel juhul eksis kinni olek ja valelikkus jms.

Ei satu ette ainult teatud tüüpi mehi, vaid igaühel on mingi erinev probleem. Kes osutub alkolembeseks, kes paadunud poissmeheks, kes lapsi ei soovi ,sest “ei soovi vastutust”, kes tegelikult ei otsigi pühendunud paarisuhet, vaid lihtsalt seksi, kes on üliihne jne jne jne.
Laste olemasolu ongi probleem,kuna mul endal neid pole ja ei soovi lisaprobleeme oma ellu ekside ja kärgperenduse kujul. Need lastega mehed arvavad veel naiivselt, et pole mingit probleemi uue suhtega. Sh siis, kui on 50-50% korraldus, lapsed elavad iga kuu 2 nädalat isaga. Ei soovi end mässida sellisesse asja.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusegrupis 40-50? Ei

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pikema aja vältel püüdnud endale uut kaaslast leida. Mõnede isendite kõrval, keda kohanud olen, tundub mu eks täitsa normaalne mees mõnes mõttes.

Kogu selle aja vältel olen hakanud üha rohkem kahtlema, kas normaalseid vallalisi mehi üldse on. Eriti kahtlased on need, keda naine on maha jätnud. Sageli süüdistavad nad oma eksnaist ja peavad vimma. Sealjuures peavad end väga heaks meheks. No milline naine laseks hea mehe käest? ???? Nii et mahajäetud mehed on eriti kahtlane partii sageli.

Tõesti pean tõdema, et seni kohatutel on kõigil mingid kiiksud, vead, võimatu eluviis vms mille tõttu ikka head hoolivat pühendunud partnerit neis leida pole võimalik.

Kas teate mõnd normaalset vallalist meest üldse? Mitte tutvumise mõttega, aga tekib tunne küll, et neid lihtsalt pole.

On. Üksosa normaalseid mehi ei otsi naist. Nad ütlevad, et need, kellega tutvunud, et nendega ei kõlba ju terve elu elada. Iseloomud on kehvad. Et jah seksi jaoks küll, aga nad ei taha ka naist ärakasutada. Nii et nii nad ootavadki juhuslikku kohtumist, sest kõik kohad, mis nad proovinud on täis kehva iseloomuga naisi. Muuhulgas tahavad nad iseseisvat naist, kes ei hakkas toetuma mehele, vaid saab suurepäraselt üksi hakkama ja et koos oleks parem edasi minna. Ja nii 30nesed mehed sisuliselt elavad tsölibaadis. Aga kuidas sa nende meesteni jõuad, seda pead ise väljamõtlema. Neid huvitab inimene kui isik. Kusjuures naistuttavaid neil on, mõned ehk isegi sõbrad, mõnda ehk on isegi armunud oldud, aga naised pole neid näinud. Oma tutvusringkonnas tean mitut sellist mees, käivad tööl ja tegelevad hobidega ja naistega tutvumisest tutvumist enda elu eesmärgiks ei sea.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Üksosa normaalseid mehi ei otsi naist. Nad ütlevad, et need, kellega tutvunud, et nendega ei kõlba ju terve elu elada. Iseloomud on kehvad. Et jah seksi jaoks küll, aga nad ei taha ka naist ärakasutada. Nii et nii nad ootavadki juhuslikku kohtumist, sest kõik kohad, mis nad proovinud on täis kehva iseloomuga naisi. Muuhulgas tahavad nad iseseisvat naist, kes ei hakkas toetuma mehele, vaid saab suurepäraselt üksi hakkama ja et koos oleks parem edasi minna. Ja nii 30nesed mehed sisuliselt elavad tsölibaadis. Aga kuidas sa nende meesteni jõuad, seda pead ise väljamõtlema. Neid huvitab inimene kui isik. Kusjuures naistuttavaid neil on, mõned ehk isegi sõbrad, mõnda ehk on isegi armunud oldud, aga naised pole neid näinud. Oma tutvusringkonnas tean mitut sellist mees, käivad tööl ja tegelevad hobidega ja naistega tutvumisest tutvumist enda elu eesmärgiks ei sea.

Ehk siis meestel on samad mured, mis teemaalgatajalgi. Samas, see jutt on veidi selline kibestunud või niisama loll, et kõik vallalised on imelikud. Ilmselgelt ON olemas täiesti normaalseid vallalisi inimesi. Kus ja millal sina isiklikult seda nn normaalset kohtad, on hoopis teine teema. Igatahes minu normaalsed vallalised mees- ja naissoost sõbrad sellist juttu ei aja, et naised/mehed kõik sellised ja sellised.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:55; 01.04 15:16; 01.04 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, vot selliseid mehi ma vist kohanud ei ole, kellest viimane Kägu rääkis.
Üht olen ehk, kes sinna suunda liigituks, aga tema on selline, kes lapsi ei taha.

Kõlab natuke ebareaalsena, et kõik nende meeste kohatud naised kehva iseloomuga on…

Need mehed, kellega tutvunud olen, pole tingimata kehva iseloomuga, aga lihtsalt isiksus ei klapi ja mingid vaated, soovid, eesmärgid, eluviisid ei ühildu. Sellest juba piisab.

Ma ei soovi rahakotti, ülalpidajat või trofeemeest, vaid normaalset ja toreda isikut, kellele saab loota, keda usaldada jne. Ühesõnaga, kes oleks ka parim sõber ning truu kaaslane. Tundubki võimatu. Vanusegrupis 30-35. Ja kui need vähesed normaalsed mehed hoiavad ka omaette ning on väga passiivsed, siis ei juhtugi midagi. Kuna initsiatiivi oodatakse ikka meespoolelt üldiselt. Kui mees ei näita, et tal mingitki romantilist huvi oleks, suhtesoovi, siis sinnapaika see asi ka jääb. Võib-olla see huvi on, ollakse ehk isegi armunud, aga kui mees seda naisele ei näita, siis midagi ei saagi. Ja siis ongi 30sed mehed, kes tsölibaadis. Naised ka, sh mina. Kuna lihtsalt niisama seksida kellegagi ei suuda/taha.

Kaaslase leidmine pole mu elu eesmärk, aga olen omajagu aega üksi juba olnud ja tegelikult tahaks ikkagi üle pika aja oma ellu armastust. Ideaalis ka peret. Vist on normaalne soov 30se naise puhul?

Samas ehk on hoopis nii, et silma jäävadki need nn mitte normaalsed, kuna nad on aktiivsemad ja meeleheitlikumad? Ja need nn normaalsed on natuke liiga passiivsed ja hoiavad madalat joont, seetõttu ka kaaslast ei leia.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pole viidatud ega öeldud, et mingi takistav kiiks küljes. Need vähesed, kes huvi on pakkunud, on huvitunud ka minust. Aga neil endil on kiirelt selgunud mingi nn kiiks. Ühel juhul (vaimne) vägivaldsus, ebaküpsus; mõnel juhul eksis kinni olek ja valelikkus jms.

Hmm, huvitav. Aga kas sina ise oled nendele kiiksuga inimestele viidanud või otse öelnud, et sinu silmis on neil selline kiiks küljes, mis on sinu jaoks takistuseks suhte loomisel? Vaevalt, et oled, sest see oleks ju taktitu…
Inimesed ei ütle peaaegu kunagi selliseid asju otse näkku välja, elementaarsed sotsiaalse suhtluse normid hoiavad meid sellest tagasi. Nii et ära ole küll sugugi kindel, et sul mõnda takistavat kiiksu või “imelikkust” pole. Sulle lihtsalt ei öelda, üritatakse tundeid säästa, mis on üpris elementaarne.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 16:33; 01.04 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale tuleb mul meelde ühe mehe ütlus, kui naine ta kallal vingus, et küll tema on nõme ja laisk mees: “Eks paremad said parematele”.
Minu meelest pole eriti eluterve vinguda, et vallalised on niisugused ja mehed on naasugused ja kas normaalseid üldse olemas on. Oleneb, missugust ise väärt oled ja kust otsid ja ka puhtalt õnneasi.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:36; 01.04 16:34; 01.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, huvitav. Aga kas sina ise oled nendele kiiksuga inimestele viidanud või otse öelnud, et sinu silmis on neil selline kiiks küljes, mis on sinu jaoks takistuseks suhte loomisel? Vaevalt, et oled, sest see oleks ju taktitu…
Inimesed ei ütle peaaegu kunagi selliseid asju otse näkku välja, elementaarsed sotsiaalse suhtluse normid hoiavad meid sellest tagasi. Nii et ära ole küll sugugi kindel, et sul mõnda takistavat kiiksu või “imelikkust” pole. Sulle lihtsalt ei öelda, üritatakse tundeid säästa, mis on üpris elementaarne.

Olen viidanud need paar korda, kui kellegi suhtes huvi oli. Mitte taktitundetusest, vaid et kuidagi peab ju põhjendama enda taganemist. Mispeale muidugi kukuti mind süüdistama. Aga ma ei taha kasutada mingeid valelikke klišeesid, mis teisele poolelele midagi ei ütle.

Muidu kui need ülejäänud kohatud ka mu juures mingeid kiikse või vigu on leidnud, siis mis mul sellest. Pole olnud isegi sellel tasandil suhtlust, et peaks üldse üksteise kohta arvamust avaldama. Kuna pole nende vastu huvi tundnud, siis ongi hea kui teiselt poolelt seda huvi ka ei tule. Lihtsam kõigile ju. Küll aga on küsitud, et “mis siis mul viga on” või et “mida ma nii valesti tegin, et maha kandsid”. Mida tarka selle peale siis vastama peaks? Minu jaoks on see ebamugav olukord. Parem ongi, kui need mittesümpaatsed mind kiiksuga ebameeldivaks isikuks peavad ega taha.

Ei teinud seda teemat mõttega kõiki mehi siunata või öelda, et iga vallaline mees on automaatselt ebanormaalne. Pigem et mulle enda kogemuste põhjal tundub juba täitsa lootusetu ja näib, et pole võimalik leida sobivat kaaslast.

Neid olen kohanud küll, kes ootavad naiselt initsiatiivi. Kui mees on passiivne ja neutraalne, ei paista mingit sümpaatiat mu vastu, siis ma ju järeldan, et ta ei huvitu tegelikult minust. Miks peaksin teda siis püüdma hakkama ja ennast kuidagi sümpaatseks talle tegema? See pole üldsegi atraktiivne ka meest ise taga ajada?
Samuti olen näinud selliseid introverte, kes 30selt pole veel üheski suhtes olnud ja tunnistavad prostituutide kasutamist…öeldes, et pöörduvad varsti uuesti, kui kohe naist ei leia. Vabandust, aga tõesti ei käi sellistel juhtudel peas plõksu, et see ongi minu tulevane..

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa räägid? Kirjutad, et ootavad initsiatiivi. Ja siis kirjutad, et passiivsus näitab, et sümpaatiat pole. Ei ole tõsi. Sa ei pea kedagi püüdma, aga tee enda poolt ka midagi. Näita huvi välja, tegutse. Miks pead sina ebasümpaatsetele korvi andma, aga sümpaatsetele ei lähene?

Hehee, aga selles ongi ju point, et kui mehelt ühtki viidet ei tule, et tal minu vastu romantilist huvi oleks, siis ma järeldangi, et seda pole. Ehk siis pole mõtet ka ise kuidagi läheneda, et korvi saada… Kui ma näeksin, et sümpaatia on olemas, aga julgust/enesekindlust mitte, siis jah püüaks ise kuidagi läheneda.

Seda, et initsiatiivi naiselt oodatakse, on tunnistanud mõned introvertsemad mehed. Sh too, kes prostituute kasutas. Ega ta minu suhtes ka aktiivne polnud. Pahandas hoopis, et ma ja naised üleüldiselt teda taga ei ajanud.
Sellest jäi mulje, et oodataksegi initsiatiivi, kuna on muidu alati korvi saadud. Ja siis kõlbab kohe esimene kes nende vastu huvi tunneks.

Ei analüüsigi kaua ju. Need prostituudikasutajad ja ilma igasuguste kogemusteta kannangi mõttes maha kohe.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et initsiatiivi naiselt oodatakse, on tunnistanud mõned introvertsemad mehed. Sh too, kes prostituute kasutas. Ega ta minu suhtes ka aktiivne polnud. Pahandas hoopis, et ma ja naised üleüldiselt teda taga ei ajanud.
Sellest jäi mulje, et oodataksegi initsiatiivi, kuna on muidu alati korvi saadud. Ja siis kõlbab kohe esimene kes nende vastu huvi tunneks.

Naistelt täie initsiatiivi ootamine + sellel teemal vingumine ongi ju täielik kiiks. See ei ole enam ilma kiiksuta mees.
Prostituutide kasutamine + veel selle tunnistamine (nagu see oleks normaalne alternatiiv) on aga juba megakiiks. Gigakiiks.
Sada korda enne võtaks nohikust meeleheitliku kui prostituutide kasutaja.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 16:33; 01.04 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaksin andma korvi, kui ma olen ise huvitatud? Kuidas see loogiline on? Korvi andnud ikka siis, kui esialgne huvi miskipärast kadunud on. Põhjendatult.

Olen need sobimatud maha kandnud kohe, aga “analüüsin” ja toon neid näiteks siin kui introvertseid mehi jt, kellega kokku puutunud.
Mõttega, et introvertsed ei ole automaatselt normaalsed minu kogemuste põhjal.

See prostituudi-mees polnudki kiiksuta mees, ilmselgelt. See prostituudi-asjaolu ja et tal mitte ainsatki suhet ega sekskogemust päris naisega polnud, oligi mu jaoks deal breaker “kiiks” loomulikult. Aga ühtlasi oli ta introverdist meeleheitlik nohik. Nii et üks ei välista teist. Meeleheitlikult soovis naist, kellega seksida. Kuigi väitis esialgu, et otsib püsisuhet ja armastust, siis tegelikult rääkis põhiliselt seksist. Lisaks jaotusid vallalised naised tema jaoks a) ebanormaalsed b) need, kes otsivad mingit ideaalmeest ja tahavad väga palju (=ka ebanormaalsed). Sest kõik normaalsed olid tema meelest juba võetud. Ega siis ei jäägi muud üle ju kui prostituutide poole pöörduda 😛 Üritasin talle selgeks teha, et sellega mängib oma viimasedki võimalused maha, aga elu seksita pidi olema “võimatu”.
Samas oli tal naiivne optimism, et ta lasetuks ja naisetuks ei jää oma elus. Ma ei tea…32a mehena, kel ühtki suhet ega kooselu pole olnud, ka ühtki sekskogemust päris kaaslasega, rääkimata regulaarsest sekselust, lisaks kibestunud ja vaenulik suhtumine naistesse ning passiivsus ja initsiatiivi ootamine naistelt…tundub päris optimistlik arvata, et nii naise leiab ja pereelu loob. See ongi võimalik juhul kui tuleb üks eriti meeleheitlik naisterahvas, kel kell juba tiksub ja siis kõlbab ka 30+ mees, kel pole olnud ühtki suhet ja kelle sekskogemused piirduvad 2x prostituudi kasutamisega…

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks jaotusid vallalised naised tema jaoks a) ebanormaalsed b) need, kes otsivad mingit ideaalmeest ja tahavad väga palju (=ka ebanormaalsed). Sest kõik normaalsed olid tema meelest juba võetud.

Sa ise teed ju täpselt sedasama?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 13:36; 01.04 16:34; 01.04 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin ka mõni aeg tagasi ühe vallalise mehega. 10 aastat oli juba üksi olnud. Igatepidi oli meeldiv, jutt jne. Mul juba liblikad lendasid. Siis selgus, et elab vanematega. Ligi 40-aastane. Igasugune huvi kadus sekundiga. Ma keeldun selliste meestega tegemist tegemast. See, et vanemad sellise poja, kes terve elu on nendega elanud, ellu ei sekku, pole võimalik. Kogemus olemas ja samasse auku enam ei kuku. Aga kellegi teise jaoks kindlasti ideaalne mees. Aga tema pika üksioleku üks põhjustest on kindlasti see vanematega elamine.

+8
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 19:04; 07.04 16:11; 11.04 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus mehi soovib füüsiliselt atraktiivset naist (heas vormis ja hoolitsetud). Iseloomult hoolivus, heatahtlikkus, rõõmsameelsus ja endaga majanduslikult hakkamasaamine on plussiks. Sellised naised lähevad paljudele meestele peale, kui soojad saiad.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:16; 13.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ütlevad, et need, kellega tutvunud, et nendega ei kõlba ju terve elu elada. Iseloomud on kehvad. Et jah seksi jaoks küll, aga nad ei taha ka naist ärakasutada. Nii et nii nad ootavadki juhuslikku kohtumist, sest kõik kohad, mis nad proovinud on täis kehva iseloomuga naisi.

Millised iseloomujooned need siis on, et ei kõlba?
Ma enda arust normaalne inimene aga ka meest ei ole. Teaks siis vähemalt halva iseloomu kaela ajada või end arendada, kui võimalik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean
Ja nad soovivadki üksi olla.
Jõukad (neto 2000+), sportlikud, heteroseksuaalsed, aktiivsed mehed. Sellel hetkel kui nad enam ei peaks tahtma üksi olla leiavad nad endale üsna lihtsalt soovitud vanuse, välimuse ja iseloomuga naise.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus mehi soovib füüsiliselt atraktiivset naist (heas vormis ja hoolitsetud). Iseloomult hoolivus, heatahtlikkus, rõõmsameelsus ja endaga majanduslikult hakkamasaamine on plussiks. Sellised naised lähevad paljudele meestele peale, kui soojad saiad.

Ja need “soojad saiad” on mehel nii pea sassi ajanud, et iga kevad jookseb mõne füüsiliselt atraktiivse naisolevuse järgi. Milleks seda jama kannatada ja oodata, et küll mees jälle normaalseks muutub ja uuesti ära leppida tahab. See lahkuminek ei toimunud minu muutunud välimuse, pesematuse, temast rahalise sõltuvuse või lahkhelide tõttu, vaid just mehe suure soovi järgi uut ja põnevat suhet nautida. Soovin taas mehi usaldama õppida, kuid nüüd on tekkinud nagu mingi sein ette ja ühtegi meest ligi ei lase. Mõtlen neile igasugused halvad omadused ja kiiksud külge ja ei toimu midagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, mul on samamoodi. Raske enam kedagi usaldada ja müür ees. Just ka kogemuse tõttu, kuidas pidevalt uuele ja põnevale selja taga hammast ihutakse. Nii kui põnevus läinud, siis uut otsima.

See on ka naljakas, kuidas kõik mehed tahavad ikka hoolivaid ja heatahtlikke naisi. Aga kui paljud meestest sellised ise on? Kas pettev mees saab olla hooliv ja heatahtlik? Vaadates kas või Perekooli teemasid, millised on mõned abielumehed ja (väikeste) laste isad. Ei ole hoolivusest ja heatahtlikkusest küll juttugi…Aga vot, naised peavad kõik seda olema. Sest siis ka lootust, et on piisavalt alandlik ja leplik naine, kes vastu ei räägi ja teeb, mis mees tahab ja talub kõike. Mida vähem naine vingub, rahulolematust avaldab, seda parem.
Miks üldse sellele hoolivusele nii väga rõhuda, kui keskmiselt ongi naised hoolivamad ja empaatilisemad kui mehed.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?