Esileht Pereelu ja suhted Keerulised suhted isaga

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Keerulised suhted isaga

Postitas:

Mehe eelmine kodu jäi eksnaisele ja lapsele, oleks päris veider kui me annaks võimaluse käe sirutada meie ühise kodu suunas.

Oled seda eksnaise käest kuulnud, et see mehe kodu ikka oli?
Kui mina omal ajal lapse isast lahku läksin, tuli nii mõnigi mu eksi kiitma, et vot kus tubli mees, jättis 3-toalise korteri meile lapsega. Tegelikkuses oli see minu (laenuta)ostetud, aga naistest tavaliselt nii hästi ei arvata.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.07 17:43; 30.07 17:44; 30.07 21:22; 31.07 00:52; 03.08 18:50; 03.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd laps isaga suhtlemise lõpetab – siis sel põhjusel, et isa jättis vara lapselapsele? Minule jääb küll selline mulje. Mõtle ise – miks sa käisid isa juures, kas päranduse pärast, kaastundest, tibatillukesest armastustundest isa vastu? Tean ka juhust, kus vara jäeti lapselapsele, alguses lapsed olid solvunud, aga see oli isa viimane tahe, et üks lapselaps saab endale kõik.

Kui vanaisa oleks seda lapselast väiksest peale põlvel kiigutanud ja laps käiks tihti papal külas, siis oleks see väga loogiline, kuid nad on kogu elu jooksul kohtunud vähem kordi, kui mu ühel käel sõrmi.

Isa loodab noorest abilist, kuid siiani on noor piiri taga tööd teinud. Nii kujuneb lôpuks olukord, et mina pean siiski isa kodu eest hoolitsemas käima, teades, et see kuulub tegelikult testamendi järgi kellelegi teisele.

Aga siis tee sotid selgeks ja vormista asi lepingusse. Koos kogu vara pärimisega läheb tollele noorele yle ka hooltkandmiskohustus kuni vanaisa elu lõpuni. Mu meelest igati aus kõigile kolmele osapoolele.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 00:58; 05.08 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine on. Mehel testament tehtud, laps sealt välja jäetud. Kuni laps alaealine, oleks tal õigus sundosale ehk siis tuleks välja maksta pool sellest, mis talle pärimisjärgselt oleks kuulunud. Meil varad minu nimel ja abieluvarasuhteks lahusvara.

Su mees on ikka tõsine mölakas, et sinusuguse nõia nõudmistele allub.

Mina olen ka “nõidade” paadis. Tänapäeval teenivad ning panustavad mehed ja naised suht sama palju. Öelge mulle üks hea põhjus, miks peaks kinnisvara, kuhu olen oma raha ja tööd sisse pannud jääma lastele mu abikaasa eelmisest kooselust? Või miks peaks minu lapsed pärima oma isa uue abikaasa tagant? Kes sel juhul teisel ringil olles üldse midagi osta ja panustada tahaks?

Teisel ringil peredel on igal juhul mõistlik valida lahusvara. Kui on eelmistest suhetest alaealiseid lapsi, siis ühiselt soetatud omand läheb selle poole nimele, kellel on normaalsem eks, kes kohe haua äärel raha või juppi maja ei hakka tahtma. Ja testament tuleb ära teha kohe kui mingi vara tekib.

Absoluutselt nõus.
Meil nii, et abikaasal yks poeg varasemast, nooruse rumalusest 18-aastaselt eostatud, lapse emaga pole päevagi koos elanud. Last toetanud kõik need 20 aastat enam kui külluslikult. Ostis talle ka uusehitisse vinge korteri, laps ise ei viitsi vaevagi näha ja ise koguda.
Meil kolm last ja mina teenin võrdselt mehega, jutt on paljust investeerimiskinnisvarast, aktsiatest, deposiitidest.
Samuti ei leia, et see looderlaps peaks veel küüned meie ühise vara taha ajama, soovin, et see jääb minu ja mehe kolmele ühisele lapsele.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 00:58; 05.08 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eelmine kodu jäi eksnaisele ja lapsele, oleks päris veider kui me annaks võimaluse käe sirutada meie ühise kodu suunas.

Oled seda eksnaise käest kuulnud, et see mehe kodu ikka oli?

Kui mina omal ajal lapse isast lahku läksin, tuli nii mõnigi mu eksi kiitma, et vot kus tubli mees, jättis 3-toalise korteri meile lapsega. Tegelikkuses oli see minu (laenuta)ostetud, aga naistest tavaliselt nii hästi ei arvata.

Eksnaise jutt peaks olema puhas kuld? Ei, ma pole seda tema käest kuulnud, vaid lugenud vormistatud dokumentidest. Nii madalale ma ei lasku, et hakkaks mingi eksnaisega selliseid asju arutama. Tema laps on oma osa juba saanud ja meie kodu ja vara suunas käe sirutamise oleme välistanud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 16:24; 30.07 16:43; 31.07 19:02; 03.08 08:22; 03.08 13:33; 03.08 15:06; 03.08 18:17; 05.08 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eelmine kodu jäi eksnaisele ja lapsele, oleks päris veider kui me annaks võimaluse käe sirutada meie ühise kodu suunas.

Oled seda eksnaise käest kuulnud, et see mehe kodu ikka oli?

Kui mina omal ajal lapse isast lahku läksin, tuli nii mõnigi mu eksi kiitma, et vot kus tubli mees, jättis 3-toalise korteri meile lapsega. Tegelikkuses oli see minu (laenuta)ostetud, aga naistest tavaliselt nii hästi ei arvata.

Eksnaise jutt peaks olema puhas kuld? Ei, ma pole seda tema käest kuulnud, vaid lugenud vormistatud dokumentidest. Nii madalale ma ei lasku, et hakkaks mingi eksnaisega selliseid asju arutama. Tema laps on oma osa juba saanud ja meie kodu ja vara suunas käe sirutamise oleme välistanud.

Mitte eksnaise jutt on alati puhas kuld, aga kui kellegi jutt on pigem tema kahjuks kui kasuks, siis võib seda tavaliselt uskuda – igatahes kindlamalt kui siis, kui see jutt on tema kasuks.
St, kui seda, et mees jättis lahkelt oma poole korterit lapsele, räägib mees ise, on see vähem usutav kui siis, kui seda räägib eksnaine, kes selle korteri sai. Samamoodi, kui seda juttu, et tegelikult oligi see eksnaise isiklik korter, räägib eksnaine, on see vähem usutav kui siis, kui seda juttu räägib mees.

Laiemalt öeldes, kui keegi räägib sulle ise, milline jobu ta on, siis tasub seda üldiselt uskuda. Kui keegi räägib, et inimene, kelle suhtes võiks talt pigem oodata negatiivseid tundeid, on midagi head teinud, siis tasub ka seda uskuda.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 21:47; 29.07 22:40; 30.07 21:32; 31.07 11:55; 05.08 16:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Keerulised suhted isaga