Esileht Hobinurk Kehv teatrietendus

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Teema: Kehv teatrietendus

Postitas:
Kägu

Linnateatris pole ammu olnud head etendust. Ennevanasti olid seal ainult väga head etendused. Aga igast teatrist leiab midagi vaadata. Ainult korralikku eeltööd tuleb teha – piletid on kallid, ajaressuss suht piiratud ja peab hoolikalt valima, mida vaatama minna

Linnateatri uus tükk “Suur veeuputus” on VÄGA tore vaatamine … ohtralt naeru ja äratundmishetki 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Linnateatri Tunde-märgid oli ka hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ugala “Ema” oli ikka väga morbiidne

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ugala “Ema” oli ikka väga morbiidne

Minule see etendus ei meeldinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ugala “Ema” oli ikka väga morbiidne

Minule see etendus ei meeldinud.

See on väga hea tükk ja väga hästi mängitud…aga milleks. Mis see taotus oli? Panna publik kannatama? Eeldus, et publikul endal pole piisavalt sügavat siseelu ja minevikku? Ma ei ütle, et peaks teatris olema ainult ihihiii ja tramburai, aga see oli tõesti liiast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin hiljuti Eino Baskini mälestusi. Ta kirjutas, et kui kord noorena Haapsalus vene soldatitele esines (tegi tänapäevases mõistes stand-up komöödiat), siis rahvas saalis ei läinud kuidagi nagu “käima” ja ta otsustas improvisatsiooni korras natuke ropendada. Kui oli esimest korda “mine per..e” nalja teinud, olid mõned sõdurid saalis isegi naernud, aga järgmiste roppuste kõlades püsis jäine vaikus. Etenduse lõppedes sai Baskin selle tellinud ohvitseri käest tõreleda ning jäeti honorarist ilma. Aga kui tänapäeval öeldakse teatrilaval “mine pe..e” või muud sarnast, siis saal valdavalt naerab. Vähemalt väikelinnades ja maateatrites olen seda märganud, ja publiku seas on kohalikud pedagoogid ning kultuuritegelased.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiatan kõvasti Linnateatri “Tõhususe sümfoonia” eest. Hulk häid näitlejaid ära raisatud.

Ma pigem soovitan. Kui meeldib uuemat sorti teater. Kui oled vana hea sõnateatri truu fänn ja leiad, et see on ainuke viis teatrit teha, siis, jah, pigem mitte minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole vist ühtegi tõeliselt kehva teatrietendust vaatama juhtunud, tavaliselt enne piletite ostmist ma vaatan, kes mängivad, kes on lavastaja, kes autor, mis sisuks on. Mõni etendus meeldib rohkem, mõni vähem. Mõnikord alguses tundub, et pole üldse minu maitse (näiteks “Talupojad tantsivad…” tundus alguses selline jant, aga mida edasi seda rohkem ma etendusest aru sain ja lõpuks väga meeldis), teinekord ongi selline lihtsam süžee, aga head näitlejad, sealt ma ei ootagi mingit väga kõrget kunsti (nagu näiteks eelpoolmainitud Cancun oli). Hiljuti Ugalas vaadatud näidend (nimi hetkel ei meenu) oli samuti mitte minu maitse, aga mulle väga meeldisid selle lavastuslikud võtted kuidas mingit tegevust edasi anti, no näitlejad olid ka ikka head nagu alati. Viimati Endlas nähtud etenduses häiris mind tänapäeva toomine 100+ aastat vanasse olustikku, samas etenduse laulud olid jälle super ja õldsegi mitte sajanditagused, aga sobisid sinna ülihästi.

Ma väga eksperimentaalset teatrit ei külasta, seal on tõesti oht et ma ei suhtestuks etendusega ja tuleks poole pealt ära, aga see oleks siis pigem minu probleem, mitte kehv etendus.

Külasta neid etendusi, mis sind kõnetavad ja enamasti sa pettuma ei pea. Teinekord võib ka kastist veidi välja mõelda, aga kui sulle ikkagi ei meeldi, siis mitte selle pärast et etendus oleks kehv vaid pigem selle pärast et sa polnud sihtgrupp.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellerteatri “Misery” oli minu jaoks üle pika aja üks etendus, mis mulle kohe väga-väga meeldis. Lausa nii, et tahaks seda uuesti vaatama minna 😊

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiatan kõvasti Linnateatri “Tõhususe sümfoonia” eest. Hulk häid näitlejaid ära raisatud.

Ma pigem soovitan. Kui meeldib uuemat sorti teater. Kui oled vana hea sõnateatri truu fänn ja leiad, et see on ainuke viis teatrit teha, siis, jah, pigem mitte minna.

Meeldis!

”Tõhususe sümfoonia” on super näide sellest, kuidas vähesega suurt efekti luua.

Renate Keerdi lavastustega on muidugi nii, et kui mitut järjest vaadata, võib hakata tunduma, et ta kordab iseennast. Aga kui väga hiljutist võtdlust kõrval ei ole, on ikka kihvt küll, kuidas ta näitlejad liikuma paneb.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Linnateatris võeti “Aviaator” näitlejate soovil maha.

See oli üks ja ainus etendus, kust ma lahkusin vaheajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Linnateatris võeti “Aviaator” näitlejate soovil maha.

See oli üks ja ainus etendus, kust ma lahkusin vaheajal.

Oleme ka vaid üks kord elus lahkunud vaheajal, sest väga piinlik tundus. Vana Baskini teatri alt tehtud Pille Pürgi soolo paar kuud tagasi. Aga noh, ega see polnud ka mingi näitlejameisterlikkust nõudev teatrietendus, aga lootsime ikka paremat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ugala “Meie klass” on kõnekas, aga morbiidne. Kui sõjateemad tekitavad hirmu või ängistust, siis need kolm tundi mõjuvad kergelt öeldes  masendavalt.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )


Esileht Hobinurk Kehv teatrietendus