Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 166 )

Teema: Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?

Postitas:
Kägu

Ime, et sa osa pealkirjast ikka eesti keeles suutsid kirjutada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellest mõistest. Oleme sõbrad ja seksime ka vahepeal. Selleks, et kellegagi seksida, peab olema selle sõbra suhtes ju kirg, iha, soov läheduseks. See on siis sekssuhe ikkagi, seal saab jah igasuguseid reegleid määrata nagu suhtes. Minu jaoks tõesti on seks ja sõprus koos välistatud. On kas sõber või on siis mingi sekssuhe mis ei arene lihtsalt kuhugi edasi. Ja mis reegleid sinna sõbraseksi suhtesse pead looma, oma sõbrale ju ei loe ette tingimusi, et kui need täidad siis oleme sõbrad edasi. Sama peaks siis seksisõprusega. Samad reeglid.

Mulle tundub see ka kummaline. Et olete sõbrad-st saate hästi läbi ja sobib ka sexida, aga elukaaslasteks vat ei kõlba? See oleks nagu midagi sellist, et 2 tüsedat inimest on sõbrad ja siis sexivad vahetevahel, aga elukaaslasteks ei taha, sest otsivad mõlead modelli kõrvale???

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks nagu midagi sellist, et 2 tüsedat inimest on sõbrad ja siis sexivad vahetevahel, aga elukaaslasteks ei taha, sest otsivad mõlead modelli kõrvale???

Tüsedad seksivad? Kust võhm võetakse?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellest mõistest. Oleme sõbrad ja seksime ka vahepeal. Selleks, et kellegagi seksida, peab olema selle sõbra suhtes ju kirg, iha, soov läheduseks. See on siis sekssuhe ikkagi, seal saab jah igasuguseid reegleid määrata nagu suhtes. Minu jaoks tõesti on seks ja sõprus koos välistatud. On kas sõber või on siis mingi sekssuhe mis ei arene lihtsalt kuhugi edasi. Ja mis reegleid sinna sõbraseksi suhtesse pead looma, oma sõbrale ju ei loe ette tingimusi, et kui need täidad siis oleme sõbrad edasi. Sama peaks siis seksisõprusega. Samad reeglid.

Mulle tundub see ka kummaline. Et olete sõbrad-st saate hästi läbi ja sobib ka sexida, aga elukaaslasteks vat ei kõlba? See oleks nagu midagi sellist, et 2 tüsedat inimest on sõbrad ja siis sexivad vahetevahel, aga elukaaslasteks ei taha, sest otsivad mõlead modelli kõrvale???

Appi kui juhm inimene. Kui ei saa aru, siis ei saa. Sa võtad ilmselt ise esimese ettejuhtuva. Seks ja niiöelda sõprus, hea läbisaamine on. Kas tõesti mitte midagi sinu meelest puudu pole??? Selline väike asi nagu armastus?
Sa pole ise arvatavasti armastanud, ei tea seda tahtagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus FWB pidajatele.

Kas te kohtumisel suudlete ka kirglikult, tundega ? Justkui suurest igatsuse rõõmust taaskohtumise ees või hakkate kohe lihtsalt vestlema ja siis kuidagi tuleb seks peale ?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kirglikult tundega suudelda, siis pole enam fwb, vaid juba tunded ka.

Ja mõni tõesti paistab arvavat, et suhteks piisab sellest, et inimesega läbi saad, sõprus ja tõmme ka, seksuaalselt kõlbab. Tundeid ja ratsionaalses plaanis sobimist ei peagi olema. Sõbrana võibki läbi saada, aga kaaslase puhul on ikka enamat vaja. Paljud asjad peavad klappima vaadetes, elustiilis jne. Ei piisa ikka sellest, et tore inimene ja kõlbab voodisse minna. Siis kohe astun püsisuhtesse. Fwb ollakse ikka nendega, kellega mingil põhjusel päris suhet ei soovita. Ja tunded kas on või ei ole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus FWB pidajatele.

Kas te kohtumisel suudlete ka kirglikult, tundega ? Justkui suurest igatsuse rõõmust taaskohtumise ees või hakkate kohe lihtsalt vestlema ja siis kuidagi tuleb seks peale ?

Kuidas saab kirglikult ja tundega suudelda, kui selliseid tundeid pole? Kui tunded oleks, oleks ju suhtes, mitte fwb. See fwb on ju selline ajutine hädavariant, kuni leiad tõelise suhte.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus FWB pidajatele.

Kas te kohtumisel suudlete ka kirglikult, tundega ? Justkui suurest igatsuse rõõmust taaskohtumise ees või hakkate kohe lihtsalt vestlema ja siis kuidagi tuleb seks peale ?

Kuidas saab kirglikult ja tundega suudelda, kui selliseid tundeid pole? Kui tunded oleks, oleks ju suhtes, mitte fwb. See fwb on ju selline ajutine hädavariant, kuni leiad tõelise suhte.

Tegelikult ikka saab küll. Minu arvates piisab selleks juba ainuüksi sellest, et on suur seksuaalne tõmme teineteise suhtes.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundmatu teema ja pealkiri ka ebaselge, see väljend.
Tundub selline vabameelsete ja tolerantsete inimeste teema, seega küsin julgesti, vastustest vaatan, kas nad ka seda tegelikult on.
Mind on ikka huvitanud need reeglid, mida siit lugesin, et reeglid pannakse kohe alguses paika ja üksteist ei tunta ja ei huvita ka väga, on seks.
Kuidas saadaks reeglid paika suusõnaliselt poolvõõra inimesega ja kuidas neist kinni peetakse? Kuidas lõpetatakse selline suhe ühepoolselt, kui ühel on soov see lõpetada, aga teine ei soovi samal ajal seda teha? Ei saa ju kõik inimesed kinnitada, et jaa, ma valin õigeid inimesi, sest selleks pole aega, see on ju juhus. Kuidas pannakse juhusuhetes, sellistes suhetes, üheöösuhetes jne jne need reeglid paika, et neile allutakse ja hiljem kunagi elus too inimene ei sekku mingil moel enam teise ellu?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundmatu teema ja pealkiri ka ebaselge, see väljend.

Tundub selline vabameelsete ja tolerantsete inimeste teema, seega küsin julgesti, vastustest vaatan, kas nad ka seda tegelikult on.

Mind on ikka huvitanud need reeglid, mida siit lugesin, et reeglid pannakse kohe alguses paika ja üksteist ei tunta ja ei huvita ka väga, on seks.

Kuidas saadaks reeglid paika suusõnaliselt poolvõõra inimesega ja kuidas neist kinni peetakse? Kuidas lõpetatakse selline suhe ühepoolselt, kui ühel on soov see lõpetada, aga teine ei soovi samal ajal seda teha? Ei saa ju kõik inimesed kinnitada, et jaa, ma valin õigeid inimesi, sest selleks pole aega, see on ju juhus. Kuidas pannakse juhusuhetes, sellistes suhetes, üheöösuhetes jne jne need reeglid paika, et neile allutakse ja hiljem kunagi elus too inimene ei sekku mingil moel enam teise ellu?

Ma olen oma 10a vallalise elu perioodil olnud mitmetes fwb suhetes ja mitte ühelgi juhul neist ei kehtestanud me mingeid reegleid.

Kõige tavalisem oli, kui saime kokku, vaatasime filmi ja siis peale seda seks. Peale seksi ei hakkanud arutama, kas oleme nüüd suhtes või mida. Mingit defineerimist ei toimunudki. Vahepealsel ajal, kui ei kohtunud, rääkisime/kirjutasime tavalistest asjadest.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige tavalisem oli, kui saime kokku, vaatasime filmi ja siis peale seda seks. Peale seksi ei hakkanud arutama, kas oleme nüüd suhtes või mida

Me saame tavaliselt kokku privaatses saunas, kus on ka mullivann. Seal vannis toimub eelmäng, millele järgneb suguühe sauna eesruumi nahkdiivanil. Vahel teeme veel teise raundi. Kokku kestab kohtumine paar tundi. Vestleme niisama maast ja ilmst, teineteise isiklikku ellu sügavuti ei tungi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen oma 10a vallalise elu perioodil olnud mitmetes fwb suhetes ja mitte ühelgi juhul neist ei kehtestanud me mingeid reegleid.

Kõige tavalisem oli, kui saime kokku, vaatasime filmi ja siis peale seda seks. Peale seksi ei hakkanud arutama, kas oleme nüüd suhtes või mida. Mingit defineerimist ei toimunudki. Vahepealsel ajal, kui ei kohtunud, rääkisime/kirjutasime tavalistest asjadest.

Mul on üks fwb suhe olnud kunagi ammu ja sarnane kogemus. Tavaliselt kui kokku saime, siis alguses lobisesime, kuulasime muusikat, vaatasime filmi või käisime kuskil söömas. Pärast siis tema juures seksisime ja ta viis mind koju või jäin hommikuni. Mingeid reegleid paika ei pannud. Sain kohe aru, et tema suhet ei soovi ja mina temaga ka mitte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et on palju naisi kes fwb nõus.

Sind võib-olla teiseks F-iks tahetakse, FWB jääb sellise “hingeelu” korral kättesaamatuks.

Pooled ei saa siin üldse aru, millest jutt on, ainult vahutada vaja. Minu fwb on mul praktiliselt lapsepõlvesõber, aastakümneid teame ja oleme tuttavad, (mis “ei tea mis nimi ja kus töötab”, mis sõber see selline oleks?). Kuidagi jõudsime ühel koosveedetud ööl (peol käisime miski seltskonnaga ja pärast ajasime autos tunde juttu) voodisse ja sinna vahel meie kohtumised jõuavadki. Kui emmal-kummal on keegi romantilises plaanis sihikul-silmis-südames, siis me ei seksi, aga suhtleme ikkagi. Kui mõlemad on vabad, siis ikka tasub vahel helistada “tsau, mis teed, kas sa külla tulla tahad?” Tuleb, toob lille, käime söömas, siis vaatame, kelle poole parasjagu.  Muide, üks parimaid sekspartnereid, kes mul kunagi on olnud, vanas eas hakkan veel heldimusega meenutama neid “sõpruskohtumisi”, kus just sea armumine jms ei sega, saab kõike ilma valehäbita proovida, katsetada, tema on sama seiklushimuline, mitte kuivik voodis. Sõprus on, seks on, aga armastust ei ole, lihtsalt tore inimene ja hea seks. Mis veel? Loomulikult sobib see kahele noorele vallalisele inimesele, mitte pole jutt armukesepidamisest.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimaks mainiti ära, et FWB sobib noortele. Ma küll ei kujuta ette, et soovin lapsi ja hakkan FWB peale aega raiskama. Paarkümmend aastat tagasi oleks isegi katsetanud, aga vanus teeb paratamatult korrektiivid ja seab piirid. Head meest on raske leida ja deitimise asemel FWBga nahkdiivanil vedeleda sobib neile, kes jooksevad sarvi maha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimaks mainiti ära, et FWB sobib noortele. Ma küll ei kujuta ette, et soovin lapsi ja hakkan FWB peale aega raiskama. Paarkümmend aastat tagasi oleks isegi katsetanud, aga vanus teeb paratamatult korrektiivid ja seab piirid. Head meest on raske leida ja deitimise asemel FWBga nahkdiivanil vedeleda sobib neile, kes jooksevad sarvi maha.

 

Eksid. Meil mõlemal pikk suhe/abielu selja taga ja uut tõsist suhet ei soovi. Oleme 45a kanti. Teame mis teeme,teadlikult ei astu suhtesse, vahel kohtume, naudime ja siis ajame omi asju edasi, aga oleme kontaktis. Seks siiamaani parim

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid. Meil mõlemal pikk suhe/abielu selja taga ja uut tõsist suhet ei soovi. Oleme 45a kanti. Teame mis teeme,teadlikult ei astu suhtesse, vahel kohtume, naudime ja siis ajame omi asju edasi, aga oleme kontaktis. Seks siiamaani parim

Ei eksi. Õige on nii ja naa. Kellel pole suhet ja lapsi, FWB ju suhteks ei nimeta, siis FWB võtab liiga palju aega tõsise elu üles ehitamisele. Kui elu on juba üles ehitatud ja midagi kokku kukub, on täielikult mõistetav kõik see, mida sina teed. Aga noored on suurema tõenäosusega vallalised. 45 kanti vabu norm mehi on ikka juba vähe ja paratamatult ei ole Fwb enam sugugi Fwb, vaid üks vaba, teine armuke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean väga palju naisi, kes ei suuda enam 30+ rasedaks jääda ja iga mehega lapsi ka ei soovi. Kui hakata FWB aega raiskama, siia sama vana mees saab ka 30-40 lapsi teha, aga 30+ naine enam suurt mitte. IVF on üsna tülikas ja vaimselt muserdav paraku. Niigi raske häid meesterahvaid leida, kui hakata seda tunneteta seksile raiskama, siis suht kööga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No meks mehe jaoks see suht häiriv kui teada saada, et naisel, kelle vastu huvi tuntakse, on oma sõbraga FWB suhe.

Mul juhtus nii, et netis tutvusin ning kirjutasime vabalt ning ka intiimsetest asjadest. Ja nii tuligi välja, et hea sõber olemas, kellega seksitakse. No ilmselgelt tõmbab see käsipiduri peale kui peaks kokku saama ning pärast laiali minnes jääb kummitama, et kas kokkusaamiselt minnakse otse tolle sõbra juurde..

Seega on väga nõme, et see välja tuli..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid. Meil mõlemal pikk suhe/abielu selja taga ja uut tõsist suhet ei soovi. Oleme 45a kanti. Teame mis teeme,teadlikult ei astu suhtesse, vahel kohtume, naudime ja siis ajame omi asju edasi, aga oleme kontaktis. Seks siiamaani parim

Ei eksi. Õige on nii ja naa. Kellel pole suhet ja lapsi, FWB ju suhteks ei nimeta, siis FWB võtab liiga palju aega tõsise elu üles ehitamisele. Kui elu on juba üles ehitatud ja midagi kokku kukub, on täielikult mõistetav kõik see, mida sina teed. Aga noored on suurema tõenäosusega vallalised. 45 kanti vabu norm mehi on ikka juba vähe ja paratamatult ei ole Fwb enam sugugi Fwb, vaid üks vaba, teine armuke.

Õigus on mõlemil, ühine joon on see, et kumbki ei otsi tõsist suhet, ei nõua üksteiselt midagi, kummalgi on oma elu ja ei ole isu “leivad ühte kappi panna”, aga koos on ikkagi tore. Olgu siis noor või vana, ei taha veel või enam peret ja tõsist suhet (ja pole ka selliseid tundeid).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean väga palju naisi, kes ei suuda enam 30+ rasedaks jääda ja iga mehega lapsi ka ei soovi. Kui hakata FWB aega raiskama, siia sama vana mees saab ka 30-40 lapsi teha, aga 30+ naine enam suurt mitte. IVF on üsna tülikas ja vaimselt muserdav paraku. Niigi raske häid meesterahvaid leida, kui hakata seda tunneteta seksile raiskama, siis suht kööga.

Mina olen selline 30+ naine. Tahan püsisuhet, armastust, peret. Aga mis teha kui aastatega pole sobivat meest leidnud. Seega ma endale samal ajal fwb ei välista. Kas peaksin sellepärast elama mitu aastat täielikus tsölibaadis ja ilma igasuguste kallide, puudutuste, suudluste jms läheduseta, et pole õnnestunud seda head ja õiget kaaslast leida? Fwb ei välista suhte soovimist ja otsimist.

Ja need, kes paranoiatsevad selliste sõprade pärast. Nagu juba siin keegi mainis – kui keegi on romantilises võtmes südames/sihikul, siis lihtsalt ei seksi selle sõbraga. Nii lihtne see ongi. Muidugi ma sellepärast küll ei jäta fwbga kohtumata, et mingitega netis või Tinderis lihtsalt kirjutan ja tutvun. Või korra-kaks ka päriselus kohtun. Kui aga kellegi vastu juba suurem huvi tekib (kas või ainult netis), siis panen fwbga asja pausile. Kuna see poleks teise suhtes aus ja lihtsalt endal kaob soov ja tahtmine kellegi teisega füüsiliselt olla, kui on tekkinud huviobjekt või silmarõõm.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selline 30+ naine. Tahan püsisuhet, armastust, peret. Aga mis teha kui aastatega pole sobivat meest leidnud. Seega ma endale samal ajal fwb ei välista. Kas peaksin sellepärast elama mitu aastat täielikus tsölibaadis ja ilma igasuguste kallide, puudutuste, suudluste jms läheduseta, et pole õnnestunud seda head ja õiget kaaslast leida? Fwb ei välista suhte soovimist ja otsimist.

Räägingi ainult tuttavate kogemusi, kes elavad õnnelikult, käivad kohtingutel, naudivad elu. Alguses on aega maa ja ilm, kuid seoses selle koroona ja sõjaolukorraga on nii mõnigi hakanud mõtlema.
Kahjuks vanus loob piiranguid. Võtame kasvõi välismaale raha teenima minekuga, kui kohe pärast gümnat ei lähe ja ollakse võrreldes teise minejaga ikka vanem ja peres on kogemusi, et mis kõik võib nö. elus hakata veerema, alustades välismaalasest mehe leidmisest, aga siis on lapsed ka välismaalased ja igasugust janti.
Isiklikult tunneteta seks ei tuleks välja nagu paljudel ja kui suurt välimust ka pole, peab olema enesekindlust, pealehakkamist. Meestel käib see lihtsamalt. Võib-olla ongi hoopis nii, et kes käib Tinderikohtingutel, see leiab ka suure tõenäosusega kaaslase lõpuks. Mõtlemapanev ja ehk ongi sul õigus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean väga palju naisi, kes ei suuda enam 30+ rasedaks jääda ja iga mehega lapsi ka ei soovi. Kui hakata FWB aega raiskama, siia sama vana mees saab ka 30-40 lapsi teha, aga 30+ naine enam suurt mitte. IVF on üsna tülikas ja vaimselt muserdav paraku. Niigi raske häid meesterahvaid leida, kui hakata seda tunneteta seksile raiskama, siis suht kööga.

Küll sa vaeseke muretsed naiste viljakuse pärast… pooled viljatuse põhjused on mehes ja nende osakaal kasvab kogu aeg. Ma saan aru, käib au pihta, et naised kasutavad mingeid “helista sõbrale” variante, selle asemel et ripalkilolev “hea mees” võtta.

Igatahes on see parem variant kui lihtsalt mööda baare ettejuhtuvaga magada, tinderdada, liiderdada. Inimene on tuttav, usaldatav, meeldiv, vaba. Kui on FWB, siis on sõber, keda ju tuntakse ja teatakse tema elukombeid jms. Kes siin küsis, kas poolvõõraga millestki rääkida on või kuidas siis reeglid võõraga lahti seletatakse, siis see ei saanud vist definitsioonist aru ja peab FWB mingiks üheöösuhteks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mainin, et ei häiri, et inimesed FWB harrastavad ja kuidas oma intiimelu elavad, kui see neid õnnelikuks teeb. Mind ei tee ntx. Svingerite vastu pole ka mitte midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean väga palju naisi, kes ei suuda enam 30+ rasedaks jääda ja iga mehega lapsi ka ei soovi. Kui hakata FWB aega raiskama, siia sama vana mees saab ka 30-40 lapsi teha, aga 30+ naine enam suurt mitte. IVF on üsna tülikas ja vaimselt muserdav paraku. Niigi raske häid meesterahvaid leida, kui hakata seda tunneteta seksile raiskama, siis suht kööga.

Küll sa vaeseke muretsed naiste viljakuse pärast… pooled viljatuse põhjused on mehes ja nende osakaal kasvab kogu aeg. Ma saan aru, käib au pihta, et naised kasutavad mingeid “helista sõbrale” variante, selle asemel et ripalkilolev “hea mees” võtta.

Igatahes on see parem variant kui lihtsalt mööda baare ettejuhtuvaga magada, tinderdada, liiderdada. Inimene on tuttav, usaldatav, meeldiv, vaba. Kui on FWB, siis on sõber, keda ju tuntakse ja teatakse tema elukombeid jms. Kes siin küsis, kas poolvõõraga millestki rääkida on või kuidas siis reeglid võõraga lahti seletatakse, siis see ei saanud vist definitsioonist aru ja peab FWB mingiks üheöösuhteks.

Selge sott, aga naised võiks ikka teha FSH analüüsi ja välja selgitada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge sott, aga naised võiks ikka teha FSH analüüsi ja välja selgitada.

Et kas neil on PCOS või mida sa oma tarkusega tahtsid nüüd õigupoolest öelda?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge sott, aga naised võiks ikka teha FSH analüüsi ja välja selgitada.

Et kas neil on PCOS või mida sa oma tarkusega tahtsid nüüd õigupoolest öelda?

Kas see perimenopausi ei näita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et need naised on lastetud ja/või keskealised, kellel bioloogiline kell sajaga taob? Sellised naised pole üldse fwb sihtgrupp ju.  Mina nt rääkisin oma kogemusi noorema naisena, kui ma ei tahtnudki tõsist suhet ja ei otsinud parasjagu kedagi. FSHst ei osanud undki näha (ja ei, see ei näita iseenesest perimenopausi, viljakust ennustab paremini amh hormoon).

Üks asi, noorena. Ja näiteks kujutan ette, et kui mul oleks nt kolm teismelist last ja mehest lahku läheks, siis kärgperenduse (mis teadupärast on okse) ja võõrasisa otsimise asemel helistaks ma sellele lapsepõlvesõbrale jälle (kui ta peaks ka lahutatud olema nt). Vana hobune tahab ka kaeru 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et need naised on lastetud ja/või keskealised, kellel bioloogiline kell sajaga taob? Sellised naised pole üldse fwb sihtgrupp ju. Mina nt rääkisin oma kogemusi noorema naisena, kui ma ei tahtnudki tõsist suhet ja ei otsinud parasjagu kedagi. FSHst ei osanud undki näha (ja ei, see ei näita iseenesest perimenopausi, viljakust ennustab paremini amh hormoon).

Üks asi, noorena. Ja näiteks kujutan ette, et kui mul oleks nt kolm teismelist last ja mehest lahku läheks, siis kärgperenduse (mis teadupärast on okse) ja võõrasisa otsimise asemel helistaks ma sellele lapsepõlvesõbrale jälle (kui ta peaks ka lahutatud olema nt). Vana hobune tahab ka kaeru ????

Aitäh selgituse eest, pole arst. Saladuskatte all olen ka veel lapsesaamisealine ja ikka kõige rohkem muretsen enda pärast. 40-50, kui Jumal annab tervist, võin samuti nautida sellist vaba inimese elu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid. Meil mõlemal pikk suhe/abielu selja taga ja uut tõsist suhet ei soovi. Oleme 45a kanti. Teame mis teeme,teadlikult ei astu suhtesse, vahel kohtume, naudime ja siis ajame omi asju edasi, aga oleme kontaktis. Seks siiamaani parim

Ei eksi. Õige on nii ja naa. Kellel pole suhet ja lapsi, FWB ju suhteks ei nimeta, siis FWB võtab liiga palju aega tõsise elu üles ehitamisele. Kui elu on juba üles ehitatud ja midagi kokku kukub, on täielikult mõistetav kõik see, mida sina teed. Aga noored on suurema tõenäosusega vallalised. 45 kanti vabu norm mehi on ikka juba vähe ja paratamatult ei ole Fwb enam sugugi Fwb, vaid üks vaba, teine armuke.

 

no meil on mõlemal lapsed, mõlemal elud üles ehitatud ja oleme iseseisvad. Hetkel mõlemad suhet ei soovi, seksuaalne tõmme suur ja seksime meeletu naudinguga, vast vabaduse tunde tõttu just, lased ennast vabaks 🙂

Mis edasi saab, näitab aeg, miski pole ju ka välistatud. Praegu on nii hea

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksid. Meil mõlemal pikk suhe/abielu selja taga ja uut tõsist suhet ei soovi. Oleme 45a kanti. Teame mis teeme,teadlikult ei astu suhtesse, vahel kohtume, naudime ja siis ajame omi asju edasi, aga oleme kontaktis. Seks siiamaani parim

Ei eksi. Õige on nii ja naa. Kellel pole suhet ja lapsi, FWB ju suhteks ei nimeta, siis FWB võtab liiga palju aega tõsise elu üles ehitamisele. Kui elu on juba üles ehitatud ja midagi kokku kukub, on täielikult mõistetav kõik see, mida sina teed. Aga noored on suurema tõenäosusega vallalised. 45 kanti vabu norm mehi on ikka juba vähe ja paratamatult ei ole Fwb enam sugugi Fwb, vaid üks vaba, teine armuke.

no meil on mõlemal lapsed, mõlemal elud üles ehitatud ja oleme iseseisvad. Hetkel mõlemad suhet ei soovi, seksuaalne tõmme suur ja seksime meeletu naudinguga, vast vabaduse tunde tõttu just, lased ennast vabaks ????

Mis edasi saab, näitab aeg, miski pole ju ka välistatud. Praegu on nii hea

Loomulikult ongi nii ideaalne, et mõlemil on lapsed, mõlemad on samas eluetapis ja kogemustega. Liiga erineva kogemustepagasiga inimesed ei saa õnnelikuks saada ja tekivad tülid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Kellel Friends with benefits suhe – kuidas reeglid?