Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 271 )

Teema: Kes maksab

Postitas:
Kägu

Miks kullakaevajad. Kui naine soovib lapsi ja perekonda, siis ta peab arvestama võimalusega, et vajab mehepoolset abi, kui tema töövõimalused on lastega seoses piiratud. Vaese mehega perekonda luua, kes juba praegu kisab, et ei tule välja, kui on paar restoraniskäiku väljas teinud, on üks suur risk. Ilus ja lastetu saab endale lubada paremat.

Ükski normaalse enesehinnanguga naine ei raja oma elu mehele.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu arvates on laps vaid naise juurde kuuluv jupakas? Perekond majandab ühiselt nii enne kui ka peale lapse sündi.

No ise ütledki, et on normaalne, kui mees peab üleval, kui sünnib laps. Ja paljud naised arvavad nii. Aga see ongi naiste poolt mehele esimene proovikivi, kuidas ta deitides käitub. Kui juba õiendab paari väljas söömise pärast ja ütleb, et on sellepärast pankrotis, siis ongi ju selge, et sellise mehe peale loota ei saa ja mingit ülevalpidamist temalt ei tule. Kui juba eelmise elu kaks last pankrotti ajavad, siis juurde kindlasti neid teha ei saa.

Kuskohas TA ütles, et ta lapsi juurde teeb?

Miks TA käib siis väljas noore, lastetu naisega? Noor lastetu naine tahab saada lapsi ühel hetkel. Selleks ei pea geenius olema, et seda teada.

Kõik naised ei taha lapsi. Karta küll on, et sellistele hakkab mingil hetkel eriliselt närvidele käima, kui mees oma lastele aega ja/või raha kulutab.

See on nii klassikaline vabandus, seda öeldakse nendele meestele, kellega see naine lapsi ei taha. Sama teema alla käib ka see “tahan vabadust ja ei soovi suhet”. Tahetakse lapsi ja suhet, aga mitte selle mehega. Kui ilmub välja “see õige”, on kõik see, mida varem ei “tahetud” , hoobilt meelest läinud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu arvates on laps vaid naise juurde kuuluv jupakas? Perekond majandab ühiselt nii enne kui ka peale lapse sündi.

No ise ütledki, et on normaalne, kui mees peab üleval, kui sünnib laps. Ja paljud naised arvavad nii. Aga see ongi naiste poolt mehele esimene proovikivi, kuidas ta deitides käitub. Kui juba õiendab paari väljas söömise pärast ja ütleb, et on sellepärast pankrotis, siis ongi ju selge, et sellise mehe peale loota ei saa ja mingit ülevalpidamist temalt ei tule. Kui juba eelmise elu kaks last pankrotti ajavad, siis juurde kindlasti neid teha ei saa.

Kuskohas TA ütles, et ta lapsi juurde teeb?

Miks TA käib siis väljas noore, lastetu naisega? Noor lastetu naine tahab saada lapsi ühel hetkel. Selleks ei pea geenius olema, et seda teada.

Kõik naised ei taha lapsi. Karta küll on, et sellistele hakkab mingil hetkel eriliselt närvidele käima, kui mees oma lastele aega ja/või raha kulutab.

See on nii klassikaline vabandus, seda öeldakse nendele meestele, kellega see naine lapsi ei taha. Sama teema alla käib ka see “tahan vabadust ja ei soovi suhet”. Tahetakse lapsi ja suhet, aga mitte selle mehega. Kui ilmub välja “see õige”, on kõik see, mida varem ei “tahetud” , hoobilt meelest läinud.

Eks inimese soovid ajas ka muutuvad. 20-selt ei taha lapsi, 30-selt äkki tahab. Ja kui selleks ajaks pole eelmist partnerit enam kõrval, siis nii on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nii klassikaline vabandus, seda öeldakse nendele meestele, kellega see naine lapsi ei taha. Sama teema alla käib ka see “tahan vabadust ja ei soovi suhet”. Tahetakse lapsi ja suhet, aga mitte selle mehega. Kui ilmub välja “see õige”, on kõik see, mida varem ei “tahetud” , hoobilt meelest läinud.

Kõik tõesti ei tahagi. Küll on imelik, et arvatakse ainult enda järgi kõike. Osad inimesed annavad survele järgi ja ongi siis abielus ja saavad lapsed, tegelikult see neile üldse ei sobi. Miks peab survestama inimesi, et kõik peavad olema nagu sina arvad. Kui selline inimene abiellub ja saab lapsed, kes tegelikult seda ei taha, siis kannatab see suhtekaaslane ja lapsed. Et mõni lasteta inimene korra vanaduses mõtleb, et näe, teistel kõik abilised, mul pole kedagi, ei tähenda, et ta tegelikult poleks ju terve elu oma otsusega rahul olnud. Ma tean päris mitut inimest, kes tõesti ei soovi lapsi ja kavatse neid saada, lisaks tean inimesi, kes on üksi õnnelikud, aga ei, ikka osa inimesi ütleb, et ei usu. Kindlasti tahad, sest muudmoodi ei saa ju ollagi. Ka tean palju inimesi, kes tegelikult on õnnetud, et abiellusid ja lapsed said.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski normaalse enesehinnanguga naine ei raja oma elu mehele.

Kõige silmakirjalikumad teiste naiste suhtes ongi teised naised. Naine peab olema iseseisev, ei tohi mehest absoluutselt sõltuda, mingit abi temalt oodata, peab olema ise teenitud vara, loodud karjäär jne, jne. Mehelt paluks mitte mingit abi oodata. Samas istuvad haigete lastega kodus ikka naised, kodutööd pole võrdselt jaotatud, naistele makstakse vähem. Siis pole mingit võrdsust. Kui mu laps käis lasteaias, siis olid pooled emad kodused, tööl käis väga vähe emasid ja neid vaadati viltu, et miks ei vii lapsi lõunast ära, miks ei anna lastele poolt nädalat vabaks jne, jne. Siis sain jälle teiste laste emadelt ja õpetajatelt kõverpilke, et näe, mis ei ole inimene titaga ilusti kodus kuni lapse kolmeseks saamisele, kas tõesti ei hooli oma lapsest. Mitu nahka te tahate nendelt naistelt saada? Raha teenigu võrdselt meestega, olgu oma kinnisvara, maksku enda eest kõik kulud, laste kuludest vähemalt pool, olgu imeilus ja sale, käigu trennis, samal ajal on naisel vastutus kodus toimuva eest mehega võrreldes suurem, ema istugu kodus haige lapsega, emapalga ajal pangu pool palgast kõrvale lisaks kodukulude pooleks tasumisele, et lapse kolmeaastaseks saamiseni kodus olla.  Teie enda arust ei lähe vähe paljuks või?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski normaalse enesehinnanguga naine ei raja oma elu mehele.

Kõige silmakirjalikumad teiste naiste suhtes ongi teised naised. Naine peab olema iseseisev, ei tohi mehest absoluutselt sõltuda, mingit abi temalt oodata, peab olema ise teenitud vara, loodud karjäär jne, jne. Mehelt paluks mitte mingit abi oodata. Samas istuvad haigete lastega kodus ikka naised, kodutööd pole võrdselt jaotatud, naistele makstakse vähem. Siis pole mingit võrdsust. Kui mu laps käis lasteaias, siis olid pooled emad kodused, tööl käis väga vähe emasid ja neid vaadati viltu, et miks ei vii lapsi lõunast ära, miks ei anna lastele poolt nädalat vabaks jne, jne. Siis sain jälle teiste laste emadelt ja õpetajatelt kõverpilke, et näe, mis ei ole inimene titaga ilusti kodus kuni lapse kolmeseks saamisele, kas tõesti ei hooli oma lapsest. Mitu nahka te tahate nendelt naistelt saada? Raha teenigu võrdselt meestega, olgu oma kinnisvara, maksku enda eest kõik kulud, laste kuludest vähemalt pool, olgu imeilus ja sale, käigu trennis, samal ajal on naisel vastutus kodus toimuva eest mehega võrreldes suurem, ema istugu kodus haige lapsega, emapalga ajal pangu pool palgast kõrvale lisaks kodukulude pooleks tasumisele, et lapse kolmeaastaseks saamiseni kodus olla. Teie enda arust ei lähe vähe paljuks või?

Lasteaias vaadataksegi alati kellegi poolt viltu, olgu sa kodune ema või tööl käiv, vahet pole, mida teed, ikka on kellegi meelest valesti tehtud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nii klassikaline vabandus, seda öeldakse nendele meestele, kellega see naine lapsi ei taha. Sama teema alla käib ka see “tahan vabadust ja ei soovi suhet”. Tahetakse lapsi ja suhet, aga mitte selle mehega. Kui ilmub välja “see õige”, on kõik see, mida varem ei “tahetud” , hoobilt meelest läinud.

Kõik tõesti ei tahagi. Küll on imelik, et arvatakse ainult enda järgi kõike. Osad inimesed annavad survele järgi ja ongi siis abielus ja saavad lapsed, tegelikult see neile üldse ei sobi. Miks peab survestama inimesi, et kõik peavad olema nagu sina arvad. Kui selline inimene abiellub ja saab lapsed, kes tegelikult seda ei taha, siis kannatab see suhtekaaslane ja lapsed. Et mõni lasteta inimene korra vanaduses mõtleb, et näe, teistel kõik abilised, mul pole kedagi, ei tähenda, et ta tegelikult poleks ju terve elu oma otsusega rahul olnud. Ma tean päris mitut inimest, kes tõesti ei soovi lapsi ja kavatse neid saada, lisaks tean inimesi, kes on üksi õnnelikud, aga ei, ikka osa inimesi ütleb, et ei usu. Kindlasti tahad, sest muudmoodi ei saa ju ollagi. Ka tean palju inimesi, kes tegelikult on õnnetud, et abiellusid ja lapsed said.

Kui sinul abielu ei ole õnnestunud, siis ka teistel ei õnnestu?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige silmakirjalikumad teiste naiste suhtes ongi teised naised. Naine peab olema iseseisev, ei tohi mehest absoluutselt sõltuda, mingit abi temalt oodata, peab olema ise teenitud vara, loodud karjäär jne, jne. Mehelt paluks mitte mingit abi oodata. Samas istuvad haigete lastega kodus ikka naised, kodutööd pole võrdselt jaotatud, naistele makstakse vähem. Siis pole mingit võrdsust. Kui mu laps käis lasteaias, siis olid pooled emad kodused, tööl käis väga vähe emasid ja neid vaadati viltu, et miks ei vii lapsi lõunast ära, miks ei anna lastele poolt nädalat vabaks jne, jne. Siis sain jälle teiste laste emadelt ja õpetajatelt kõverpilke, et näe, mis ei ole inimene titaga ilusti kodus kuni lapse kolmeseks saamisele, kas tõesti ei hooli oma lapsest. Mitu nahka te tahate nendelt naistelt saada? Raha teenigu võrdselt meestega, olgu oma kinnisvara, maksku enda eest kõik kulud, laste kuludest vähemalt pool, olgu imeilus ja sale, käigu trennis, samal ajal on naisel vastutus kodus toimuva eest mehega võrreldes suurem, ema istugu kodus haige lapsega, emapalga ajal pangu pool palgast kõrvale lisaks kodukulude pooleks tasumisele, et lapse kolmeaastaseks saamiseni kodus olla.  Teie enda arust ei lähe vähe paljuks või?

Miks haige lapsega peaks naine kodus istuma? Ikka mees istugu ka. Samamoodi tegeleb pool aega lapsega mees, mitte naine üksi jne.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinul abielu ei ole õnnestunud, siis ka teistel ei õnnestu?

Mina olen abielus ja sellega rahul. Küll aga ei ole mu mõistus nii piiratud, et ma ei saaks aru, et on ka teistsuguseid inimesi olemas. Ma ei raiu, et on olemas vaid minu arvamus ja vale arvamus, kõik tahavad perekonda ja lapsi, see on raudpolt nii, kes midagi muud ütleb, see valetab.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinul abielu ei ole õnnestunud, siis ka teistel ei õnnestu?

Mina olen abielus ja sellega rahul. Küll aga ei ole mu mõistus nii piiratud, et ma ei saaks aru, et on ka teistsuguseid inimesi olemas. Ma ei raiu, et on olemas vaid minu arvamus ja vale arvamus, kõik tahavad perekonda ja lapsi, see on raudpolt nii, kes midagi muud ütleb, see valetab.

Õnnelikus abielus olevad ei soovita teistele seda mida sina soovitad. Loomulikult ju raiud.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

Paneb ikka tähele, et naine on ilus, riided istuvad hästi, materjal on hea katsuda. 20 eurone kleit on väga kole, ei istu, materjal kehv. Hinnast mehed muidugi midagi ei tea, arvavad, et naised on niisama ilusad. Tegelikult võtab see kõik ikka palju raha.

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

Ei pikenda ega tuuni. Aga iga kuu juuksur (ca, 140 eur + vajadusel soengu tegemine pidulikel puhkudel)), kosmeetik (ca, 50-70 eur), massaaz (60 eur x2), trennid. Ikka kulub. Ja iga kuu ikka ostan vähemalt ühe uue riideeseme aga jah nende hinnad jäävad ikka sinna 200 + kanti (sorri, ei suuda tarbida H&M ja Zara nartse).

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui raha pole, siis nii ongi. Ei käida restos ja uhkelt trennis

Ma ei saa aru, mis trennid need sellised on, kus käiakse suvalt ja makstakse siis. Trennidel on üldiselt püsilepinguga kuumaksed.

Minu ratsatrennis küll mingit püsilepinguga kuumakset ei ole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

Paneb ikka tähele, et naine on ilus, riided istuvad hästi, materjal on hea katsuda. 20 eurone kleit on väga kole, ei istu, materjal kehv. Hinnast mehed muidugi midagi ei tea, arvavad, et naised on niisama ilusad. Tegelikult võtab see kõik ikka palju raha.

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

Ei pikenda ega tuuni. Aga iga kuu juuksur (ca, 140 eur + vajadusel soengu tegemine pidulikel puhkudel)), kosmeetik (ca, 50-70 eur), massaaz (60 eur x2), trennid. Ikka kulub. Ja iga kuu ikka ostan vähemalt ühe uue riideeseme aga jah nende hinnad jäävad ikka sinna 200 + kanti (sorri, ei suuda tarbida H&M ja Zara nartse).

Koleda tuunimiseks tulebki raha kulutada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ebameeldiv on arveid poolitada. Läheme reisile 1 maksab ja kasseerib pärast teiselt a la 1867 eur ? Jäiks. Restoranist võtame tseki kaasa ja siis jageleme kumb jõi 1 klaasi veini ja teine ühe ? Tegelikult ka või ?

Mina teenin väga hästi, mees minust tunduvalt rohkem. Kumbki ei tea neid numbreid, no ei huvita lihtsalt. Restoranis maksab mees, puhkused maksab mees (väga loogiline ju). Kõik maja (k.a. arvatud, kommunaalid, mööbel) ja autodega seonduva maksab mees. Mina maksan eranditult poes söögiarved, oma iluprotseduurid, garderoobi, trennid, lapsega seonduvad kulud – nii on kuidagi ise paika loksunud. Loomulikult ka näiteks sisekujunduse komponendid ja kõik mis puudutab aiakujundust. Koristajale, aednikule maksan ka mina.

Kõik oleme õnnelikud juba üle 20 aasta sellise elukorralduse juures. Kui koos hakkasime elama olime mõlemad vaesed kui kirikurotid.

Ühine pangaarve on ülim tobedus mida kuulnud olen, mingi privaatsus peaks ikka igale inimesele jääma.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koleda tuunimiseks tulebki raha kulutada.

Tuunivad end ikka ilusad. Kole jääb koledaks ka tuuninguga, pole mõtet kulutada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

Paneb ikka tähele, et naine on ilus, riided istuvad hästi, materjal on hea katsuda. 20 eurone kleit on väga kole, ei istu, materjal kehv. Hinnast mehed muidugi midagi ei tea, arvavad, et naised on niisama ilusad. Tegelikult võtab see kõik ikka palju raha.

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

Ei pikenda ega tuuni. Aga iga kuu juuksur (ca, 140 eur + vajadusel soengu tegemine pidulikel puhkudel)), kosmeetik (ca, 50-70 eur), massaaz (60 eur x2), trennid. Ikka kulub. Ja iga kuu ikka ostan vähemalt ühe uue riideeseme aga jah nende hinnad jäävad ikka sinna 200 + kanti (sorri, ei suuda tarbida H&M ja Zara nartse).

Koleda tuunimiseks tulebki raha kulutada.

Kirjutasin ju et ei tuuni (ma küll täpselt ei tea mida sa selle alla silmas pead aga kunstküüsi ega ripsmeid mul ei ole). Hoolitsetud välja näha aga soovin küll. Aga sina ole edasi loomulikult ILUS oma looduse poolt antud klaari naha, särava juuksevärvi ja maniküüri ja pediküüriga mille saad paljajalu kartuleid pannes. Är aunusta ka mainimata, et ei vaja mitte mingisusgust meiki ja ainukeseks meigivahendiks on kord kuus tarvitatav ripsmetush (loomulikult hinnaga kuni 15 eur, kallimad on mõttetud ja vaid eputamiseks), kuigi ma ei saa aru miks sa oma looduse poolt antud lopsakaid tumedaid ja ilusti kaardus ripsmeid peaksid üldse värvima 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomulikult ei pane tähele, kas kleit on 20 või 200, see on vaid perekoolis eputamiseks.

Paneb ikka tähele, et naine on ilus, riided istuvad hästi, materjal on hea katsuda. 20 eurone kleit on väga kole, ei istu, materjal kehv. Hinnast mehed muidugi midagi ei tea, arvavad, et naised on niisama ilusad. Tegelikult võtab see kõik ikka palju raha.

Mina ei usu, et keegi endale igas kuus selliseid kalleid kleite vms lubaks. Välimuse tuunimisest need kunstküüned jne pikendused on pigem odavad, selle peale selliseid summasid ei kulu.

Ei pikenda ega tuuni. Aga iga kuu juuksur (ca, 140 eur + vajadusel soengu tegemine pidulikel puhkudel)), kosmeetik (ca, 50-70 eur), massaaz (60 eur x2), trennid. Ikka kulub. Ja iga kuu ikka ostan vähemalt ühe uue riideeseme aga jah nende hinnad jäävad ikka sinna 200 + kanti (sorri, ei suuda tarbida H&M ja Zara nartse).

Koleda tuunimiseks tulebki raha kulutada.

Kirjutasin ju et ei tuuni (ma küll täpselt ei tea mida sa selle alla silmas pead aga kunstküüsi ega ripsmeid mul ei ole). Hoolitsetud välja näha aga soovin küll. Aga sina ole edasi loomulikult ILUS oma looduse poolt antud klaari naha, särava juuksevärvi ja maniküüri ja pediküüriga mille saad paljajalu kartuleid pannes. Är aunusta ka mainimata, et ei vaja mitte mingisusgust meiki ja ainukeseks meigivahendiks on kord kuus tarvitatav ripsmetush (loomulikult hinnaga kuni 15 eur, kallimad on mõttetud ja vaid eputamiseks), kuigi ma ei saa aru miks sa oma looduse poolt antud lopsakaid tumedaid ja ilusti kaardus ripsmeid peaksid üldse värvima ????

Ei värvigi. Huuleõli kasutan küll.

Maniküüriga saan ise hakkama või varvastele iga õhtu kreemi peale panna. Seerumeid oskan ka ise osta ja näkku määrida. Ordinary omad on nii 7-9 eurot pudel. Juuksurgi on 2 korda odavam. Ning mul pole probleemi zara kleite kanda. Wales’i printsess kannab ka, kärab küll.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnelikus abielus olevad ei soovita teistele seda mida sina soovitad. Loomulikult ju raiud.

Mida ma soovitasin? Ma ei soovitanud mitte midagi. Mina ütlesin, et on igasuguseid inimesi olemas, ei maksa enda järgi arvata, et kõik tahavad suhet ja lapsi. Ja arvan, et igaüks tehku nii, nagu tema soovib, ei ole vaja survestada teisi inimesi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paneb täitsa imestama, milliste naistega tahetakse end siduda, samal ajal on hordide kaupa normaalseid naisi olemas, keda keegi ei taha.

Eks ikka tahetakse ilusat ja lasteta, siis peabki järeleandmisi tegema. Kui raha pole, pead leppima koleda ja lastega naisega. Nii ongi. Kõike korraga ka ei saa. Teemaalgataja oma väikese palga ja kahe lapsega pole eriline saak, seega ei saa endale siin mingit erilist koonerdamist lubada.

Päriselt usud, et sel naisel lapsi pole? Mina selles nii kindel poleks. Kui tal lapsi pole, ja välimust ka piisavalt on, miks ta siis on valinud endale meheks lahkuläinud mitme lapse isa?

Nii kitsarinnaline nägemus. Mina olen lastetu naine. Mingi kaunitar otseselt pole, aga kole ka kindlasti mitte. Ise pean end pigem keskmiseks, aga paljud mehed ja ka naised on pidanud ilusaks ja kiitnud. Aga samal ajal mul on väga raske meest leida, sest mingit suvalist ja niisama jõukat meest ka ei taha. Olen 30ndate alguses ja vaatamata laste puudumisele on meest leida väga raske, veel enam lasteta meest, sest enamusel 30+ meestel juba on lapsed. Olen ka sattunud mitme lastega mehe otsa, mis siis et mul endal pole. Ja keegi meestest pole jõukas ka olnud. Bimbo välimusega pole ,aga siiski hoolitsetud, sale ja sportlik. See on klišee, kuidas ainult inetud ja ülekaalus, lastega naised on need, kel raske meest leida. Kõigil teistel järjekord ukse taga, No ei ole!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei värvigi. Huuleõli kasutan küll. Maniküüriga saan ise hakkama või varvastele iga õhtu kreemi peale panna. Seerumeid oskan ka ise osta ja näkku määrida. Ordinary omad on nii 7-9 eurot pudel. Juuksurgi on 2 korda odavam. Ning mul pole probleemi zara kleite kanda. Wales’i printsess kannab ka, kärab küll.

Sa ei meigi end ega laki küüsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski normaalse enesehinnanguga naine ei raja oma elu mehele.

Keegi ei rääkinud sellest, et elu peaks mehele sõltumisele rajama ja ise mitte midagi teenima. Oluline on siiski see, et mehe peale saab kindel olla, et kui näiteks on vaja lastega seoses mingit abi vaja, siis seda ka tuleb. Ja et mees poleks nii vaene, et korra väljas söömine ta rivist välja viib. Kogu aeg võib ootamatusi ette tulla, kahekesi ongi ju sellepärast kergem, et riskid on rohkem maandatud. Ka on hilisemas elus see sendisaagimine ja kõige poolitamine väga ebameeldivad omadused.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei rääkinud sellest, et elu peaks mehele sõltumisele rajama ja ise mitte midagi teenima. Oluline on siiski see, et mehe peale saab kindel olla, et kui näiteks on vaja lastega seoses mingit abi vaja, siis seda ka tuleb. Ja et mees poleks nii vaene, et korra väljas söömine ta rivist välja viib. Kogu aeg võib ootamatusi ette tulla, kahekesi ongi ju sellepärast kergem, et riskid on rohkem maandatud. Ka on hilisemas elus see sendisaagimine ja kõige poolitamine väga ebameeldivad omadused.

Abi pole muidugi patt. Oluline, et naisel oleks oma sissetulek ja säästud ning oma kinnisvara, et ühel hetkel end tänavalt ei leiaks. Muu tore elu on boonus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ebameeldiv on arveid poolitada. Läheme reisile 1 maksab ja kasseerib pärast teiselt a la 1867 eur ? Jäiks. Restoranist võtame tseki kaasa ja siis jageleme kumb jõi 1 klaasi veini ja teine ühe ? Tegelikult ka või ?

Mina teenin väga hästi, mees minust tunduvalt rohkem. Kumbki ei tea neid numbreid, no ei huvita lihtsalt. Restoranis maksab mees, puhkused maksab mees (väga loogiline ju). Kõik maja (k.a. arvatud, kommunaalid, mööbel) ja autodega seonduva maksab mees. Mina maksan eranditult poes söögiarved, oma iluprotseduurid, garderoobi, trennid, lapsega seonduvad kulud – nii on kuidagi ise paika loksunud. Loomulikult ka näiteks sisekujunduse komponendid ja kõik mis puudutab aiakujundust. Koristajale, aednikule maksan ka mina.

Kõik oleme õnnelikud juba üle 20 aasta sellise elukorralduse juures. Kui koos hakkasime elama olime mõlemad vaesed kui kirikurotid.

Ühine pangaarve on ülim tobedus mida kuulnud olen, mingi privaatsus peaks ikka igale inimesele jääma.

Ja kui lahku lähete, siis mees saab maja ja autod, sina saad oma garderoobi ja külmikust võid juustu kaasa pakkida. Äkki ikka tasuks natuke hoolida, kes mille eest maksab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei värvigi. Huuleõli kasutan küll. Maniküüriga saan ise hakkama või varvastele iga õhtu kreemi peale panna. Seerumeid oskan ka ise osta ja näkku määrida. Ordinary omad on nii 7-9 eurot pudel. Juuksurgi on 2 korda odavam. Ning mul pole probleemi zara kleite kanda. Wales’i printsess kannab ka, kärab küll.

Sa ei meigi end ega laki küüsi?

Mis asi see huuleõli sinu arust on? Huuli värvin ja mõnikord ei värvi. Küünelakk? Oiei. Mul on muidu korralikult hoolitsetud käed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine soovib lapsi ja perekonda, siis ta peab arvestama võimalusega, et vajab mehepoolset abi, kui tema töövõimalused on lastega seoses piiratud.

Täiesti arusaamatu jutt. Naine, kes soovib lapsi ja perekonda, on eelnevalt omandanud normaalse kõva hariduse ja saavutanud seeläbi materiaalse iseseisvuse, ei? Mida need mehed siia üldse puutuvad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu jutt. Naine, kes soovib lapsi ja perekonda, on eelnevalt omandanud normaalse kõva hariduse ja saavutanud seeläbi materiaalse iseseisvuse, ei? Mida need mehed siia üldse puutuvad?

Oleks see vaid nii, sa reaalelu ei näe üldse, istud ideaalmaailmas…?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omal ajal armusin mehesse, kes kohe algul lasi mul hea meelega minu kulutusi enda eest ise maksta. Jättis mulje, et tal rahaga kitsas. Ajapikku sai temast minu laste isa. Nüüd maksan meie kõigi meelelehutuse eest mina, ka laste eest. Sest mehel jätkuvalt rahaga kitsas. Ajapikku koorus välja siiski ka tema mõnevõrra koonri-iseloom. Ja ega ta ise kunagi meid kuhugi välja kutsu ega vii ka, kaasa arvatud reisidele. Sest siis ilmselt tunneks kohustust panustada. Mina kutsun, mina maksan. Viimasel reisil, restoranist hotelli suundudes (mille arve maksin loomulikult mina), tegi mees kõrvalepõike poodi, et tuppa mõned õlled kaasa võtta. Palusin mulle pudel veini ka võtta, mille peale mees hakkas ääri-veeri minult veiniraha küsima. Siis mul küll kihvatas ja mõtlesin ja väljendasin seda ka kõva häälega, et miks mul selline kooner mees peab olema, kes oma pere meelelahutuse eest sentigi maksta ei raatsi. Nii, et mina olen ka seda tüüpi naine, kel pole probleemi enda kulud ise kinni maksta, aga samas ajab vahel närvi ka, et teine pool säherdune kooner on.

Mul on ainult üks küsimus: kuidas on võimalik sellist mõttetut meest armastada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oluline on siiski see, et mehe peale saab kindel olla, et kui näiteks on vaja lastega seoses mingit abi vaja, siis seda ka tuleb

Mismõttes naine vajab seoses lastega MEHE ABI??? Kas lapsed on ainult naise omad? Lapsed peaksid olema ikka võrdne kohustus.

Samamoodi on kummaline suhtumine, et mees peab aitama koduste töödega. Jällegi – naise rida tegelikult, mees aitab? Kas ka kodu ei ole võrdne kohustus?

Siit teemast tuleb kenasti välja naiste enda seisukoht:

Rahaline panus perekonda ja kodusse – võrdne.

Laste kasvatamine – naise kohus.

Kodutööd  – naise kohus.

Kus siis võrdsus on?

Naised ise teevad oma elu raskeks ja on lõpuks uhked selle üle ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine soovib lapsi ja perekonda, siis ta peab arvestama võimalusega, et vajab mehepoolset abi, kui tema töövõimalused on lastega seoses piiratud.

Täiesti arusaamatu jutt. Naine, kes soovib lapsi ja perekonda, on eelnevalt omandanud normaalse kõva hariduse ja saavutanud seeläbi materiaalse iseseisvuse, ei? Mida need mehed siia üldse puutuvad?

Ainult haritud naised soovivad lapsi saada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ainult üks küsimus: kuidas on võimalik sellist mõttetut meest armastada?

Nüüd on järsku see mõttetu mees, kui ise alguses ütlete, et mees ei pea midagi maksma, kõik mingu pooleks, naine olgu iseseisev, pigem toetagu meest üldse. Mis nüüd siis häda on, kui igal pool see sendisaagimine jätkub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 271 )


Esileht Pereelu ja suhted Kes maksab