Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kinnisvara eest tasumine sularahas

Näitan 5 postitust - vahemik 241 kuni 245 (kokku 245 )

Teema: Kinnisvara eest tasumine sularahas

Postitas:
Kägu

Oi, miks sa seda “süüdistuseks” pead? Ma olen kümneid kordi lugenud sinu vesteid siin täpselt samal teemal, täpselt samal sõnastuses. Narr küll, et igas võimalikus sobivas teemas hoopled kuis jaksad, aga nii hirmsasti häbened, kui need erinevad teemad kokku viiakse.

See ei ole minu kirjutatud. Ma pole mitte kunagi panganduses töötanud. Ma ei elanud aastal 1992 isegi mitte Eestis. Palun otsi abi, see pole enam isegi naljakas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õel oled ju ikka sina, kes ütleb, et TA isa on d..k, ja TA on rahahimuline moor.

Pole mitte kordagi midagi sellist väitnud. Tao endale pähe, et sa oled väga kehv inimestetundja ning teed ennast ainult lolliks. Mis sul elus valesti läks, et kõik lappama hakkas?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, miks sa seda “süüdistuseks” pead? Ma olen kümneid kordi lugenud sinu vesteid siin täpselt samal teemal, täpselt samal sõnastuses. Narr küll, et igas võimalikus sobivas teemas hoopled kuis jaksad, aga nii hirmsasti häbened, kui need erinevad teemad kokku viiakse.

See ei ole minu kirjutatud. Ma pole mitte kunagi panganduses töötanud. Ma ei elanud aastal 1992 isegi mitte Eestis. Palun otsi abi, see pole enam isegi naljakas.

Oi, oi oi! Üht-pidi ju nii püüad oma rikkusest perekoolist kirjutada! Ja siis, kui see siis lõpuks luubi alla võetakse, hakkad laperdama! Mis probleem siis on? Räägime siis lõpuks ometi sellest kõigest, mida tahad ju kõikidele kuulutada – SINA oled binsnis-woman ja SINA oled miljonär. Miks sa siis nüüd järsku kõike seda häbened? Ma isiklikult mäletan, kuidas kunagi mulle mingi perekooli teema all kutsusid mind kokku saama, et tõestada, et oled miljonär.

Usun, et perekoolis käib palju rikkaid inimesi. Aga ei iial usu, et käib tädisid, kes peavad sellest igas teemas loenguid kui ilusad, targad ja toredad nad on. Ja iial ei usu, et päriselt rikkad inimesed end sel labasel moel end välja reklaamivad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga pikema teema lõpus saab loll lollimaga kokku.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te vaidlete, kes midagi ütles. Siin on kõik käod, ja ütlused ammu segi nagu pudru ja kapsad. Teemaalgataja võiks oma kommentaaride ette panna alati TA, siis oleks midagigi aru saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 241 kuni 245 (kokku 245 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kinnisvara eest tasumine sularahas