Esileht Pereelu ja suhted Koerte külla kaasa võtmine

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 193 )

Teema: Koerte külla kaasa võtmine

Postitas:
Kägu

Väga nõus. Ja normaalne inimene ei tekitagi sellist probleemi, et tema koer teisi häirib.

Ju ta siis pole nii normaalne inimene, mis see siia puutub. See koera ära mürgitamine või mingite paukudega hullemini närvi ajamine ju teeb probleemi hullemaks. Naaber võtab siis uue koera, koer haugub veel rohkem, naaber hakkab ka muudmoodi kiusama. Kuidas see asja lahendab? Lihtsalt tõdemine, et ta pole normaalne inimene, ei aita siin ju kuidagi edasi. Aga noh, ütle veel lõpetuseks mingi mõttetu lause: aga mõlemal on ÕIGUS olla loll ja ebaadekvaatne. Jah on, ei ole vaja seda uuesti ja uuesti korrata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mingit mõtet seletada, et näe, äkki koeraomanik on lihtsalt saamatu, aga naaber peab ikka normaalse suhtlusega probleemi lahendada oskama.

Millest sa aru ei saa? Mitte keegi ei õigusta koerte haukumist, vaid tuuakse välja, et see, kellel probleem on, see seda ka adresseerib. Osal ei olegi vahet, haukuv koer on nende jaoks nagu taustamüra, sh minu jaoks, kelle naabritel on kõigil haukuvad koerad. Siin on korduvalt ja korduvalt öeldud, et kui sa ei räägi oma murest, siis probleemi järelikult ei ole. Naaber ei loe telepaatiliselt su mõtteid, vaid eeldab, et ju siis on kõik hästi. Kui naabriga rääkimine võtab jalad värisema, siis no sorry, mitte keegi teine sinu eest ei seisa ka, kui sa ise seda ei tee. Sa oled täiskasvanud inimene ja nähtavasti ei ole sul kedagi, kes sinu eest rääkima läheks, nii et tuleb ise see vastutus võtta. Seda ütleb sulle praegu sotsiaalse ärevushäirega inimene!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et siin paljudel selline lõugav koer olemas. Kardate et midagi juhtub?

Aga mida te selleks teha saate? Midagi te enam ei saa. Koer on juba selline lõugav. Ise te midagi ette ei võta. Naabrid siis võtavad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naaber ei loe telepaatiliselt su mõtteid, vaid eeldab, et ju siis on kõik hästi.

Vastupidi, peremees peaks ise eeldama, et segab, et kõik on halvasti.

Ma räägin, pole minu asi minna naabrile ütlema, et ole heaaa naaaber, sinu armas koer lõugab ja segab.

Normaalne inimene saab ise aru, et ei tohi lasta koeral lõugata.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naaber ei loe telepaatiliselt su mõtteid, vaid eeldab, et ju siis on kõik hästi.

See on nagu, et lähen poodi varastan. Kui keegi midagi ei ütle, siis on kõik hästi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naaber ei loe telepaatiliselt su mõtteid, vaid eeldab, et ju siis on kõik hästi.

Vastupidi, peremees peaks ise eeldama, et segab, et kõik on halvasti.

Ma räägin, pole minu asi minna naabrile ütlema, et ole heaaa naaaber, sinu armas koer lõugab ja segab.

Normaalne inimene saab ise aru, et ei tohi lasta koeral lõugata.

Nagu näha, siis ei saa ju aru? Just sinu asi ongi minna ütlema, kui konkreetselt SIND olukord häirib. Sul on ometi suu peas, kasuta seda. Siis alles tule nutma, kui naaber midagi ette ei võtnud, enne seda pole mõtet siin unnata, kui sa pole isegi üritanud rääkida. Mina olin see, kes kirjutas töökaaslasest, kes naabrite kaebuse peale pani koertele haukumisvastase rihma. Koerad olid seitse aastat aias haukunud ja pärast vestlemist leiti kohe lahendus…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu näha, siis ei saa ju aru? Just sinu asi ongi minna ütlema, kui konkreetselt SIND olukord häirib.

Ai, mulle meeldiks koera juures muid trikke teha kui ta lõugab. Kui NAABRIT häirib, siis tulgu öelgu, milles tal probleem siis esineb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui naaber midagi ette ei võtnud

Tegelt naaber teab, ma olen käratanud koetale tema juuresolekul ka, et ole vait, mis lõugad.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt naaber teab, ma olen käratanud koetale tema juuresolekul ka, et ole vait, mis lõugad.

Ja öelnud, st kas ma saaksin koeraga sõbraks. Ta ütles, et ei ole mõtet proovida. Ütles, et ongi närvihaige koer.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on korduvalt ja korduvalt öeldud, et kui sa ei räägi oma murest, siis probleemi järelikult ei ole.

Ja see koht ongi see, mille vastu ma vaidlen! No ei ole nii, et kui keegi ei räägi, siis järelikult porbleemi ei ole. Normaalne loomaomanik kasvatab oma koera ja ei lase koeral haukuda, sest ta teab, et see võib naabreid häirida. Mitte ei lase koeral valimatult lõuata, et küll keegi tuleb ja kurdab, kui probleemi pole. Kas koer võib muidu naabri ukse ette hunnikuid ka teha? Et niikaua, kui naaber rääkima ei tule, siis järelikult ei sega. Võibolla naabrile isegi meeldib su koera hunnikuid koristada? No ei saa nii oma ninaotsas ju kinni olla. Kui oled koeraomanik, siis vastutad oma koera eest ja hoolitsed ise, et ta teisi ei häriks. Mitte ei hakka tegutsema alles siis, kui keegi kurtma hakkab.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun viimasega, ei saa olla ju nii süüdimatu, et arvata, et koera haukumine (ka päeval) naabreid ei häiri.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kasu on selle sooja õhu puhumisest, kuidas kõigil võiks olla vastutustunne ja teistega arvestamine? Kui nii oleks, siis poleks ka ju probleemi. Järelikult ei saa lootma jääda ka, et omanik ise selle peale tuleb, et haukumisega midagi ette peaks võtma. Siin siunamisest ei ole kasu. Tuleb see suuorgan lahti teha seal näo alumises otsas, mitte siin näppudele tuld anda. Näppe võib küll kulutada, aga mõttekas oleks seda teha sihtotstarbeliselt, et teade õige inimeseni jõuaks, kes konkreetsel aadressil elab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kasu on selle sooja õhu puhumisest, kuidas kõigil võiks olla vastutustunne ja teistega arvestamine? Kui nii oleks, siis poleks ka ju probleemi. Järelikult ei saa lootma jääda ka, et omanik ise selle peale tuleb, et haukumisega midagi ette peaks võtma. Siin siunamisest ei ole kasu. Tuleb see suuorgan lahti teha seal näo alumises otsas, mitte siin näppudele tuld anda. Näppe võib küll kulutada, aga mõttekas oleks seda teha sihtotstarbeliselt, et teade õige inimeseni jõuaks, kes konkreetsel aadressil elab.

Tõsi, kui oleks konkreetne inimene, kelle koer mind häirib, siis räägiksin selle inimesega, loomulikult. Aga hetkel sellist inimest ei ole. samas on hulk süüdimatuid kägu-koeraomanikke, kes korrutavad “Siin on korduvalt ja korduvalt öeldud, et kui sa ei räägi oma murest, siis probleemi järelikult ei ole. “.  Ehk siin näppude käia laskmine saadab mõne süüdimatu käo ajukurdudesse arusaama, et on siiski mingid üldised reeglid, mida peaks automaatselt järgima. Mitte ei eelda, et niikaua, kui naaber ei pahanda, niikaua võib kõiki reegleid eirata. Ehk mõnele käole jõuab siin kohale, et tema asi on oma koera eest vastutada, mitte ei ole naabrite asi teda kasvatada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kasu on selle sooja õhu puhumisest, kuidas kõigil võiks olla vastutustunne ja teistega arvestamine? Kui nii oleks, siis poleks ka ju probleemi. Järelikult ei saa lootma jääda ka, et omanik ise selle peale tuleb, et haukumisega midagi ette peaks võtma. Siin siunamisest ei ole kasu. Tuleb see suuorgan lahti teha seal näo alumises otsas, mitte siin näppudele tuld anda. Näppe võib küll kulutada, aga mõttekas oleks seda teha sihtotstarbeliselt, et teade õige inimeseni jõuaks, kes konkreetsel aadressil elab.

Tõsi, kui oleks konkreetne inimene, kelle koer mind häirib, siis räägiksin selle inimesega, loomulikult. Aga hetkel sellist inimest ei ole. samas on hulk süüdimatuid kägu-koeraomanikke, kes korrutavad “Siin on korduvalt ja korduvalt öeldud, et kui sa ei räägi oma murest, siis probleemi järelikult ei ole. “. Ehk siin näppude käia laskmine saadab mõne süüdimatu käo ajukurdudesse arusaama, et on siiski mingid üldised reeglid, mida peaks automaatselt järgima. Mitte ei eelda, et niikaua, kui naaber ei pahanda, niikaua võib kõiki reegleid eirata. Ehk mõnele käole jõuab siin kohale, et tema asi on oma koera eest vastutada, mitte ei ole naabrite asi teda kasvatada.

Kuidas sul endiselt õnnestub asjast nii valesti aru saada? Sisuliselt lehekülgede kaupa öeldakse sulle sama asja, et räägi naabritega, kelle koerad hauguvad. Kust sa loed välja, et hoopis kägude koerad hauguvad? Sulle üritatakse selgeks teha, kuidas võivad teised asja näha, keda haukumine ei häiri, sh sinu oma naabrid. Ja kuna sulle meeldib igasuguseid oma tõlgendusi tekstidele lisada, siis igaks juhuks mainin ära, et mina ei ole sinu naaber ja minul pole aias klähvivat koera. 🙃

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sul endiselt õnnestub asjast nii valesti aru saada? Sisuliselt lehekülgede kaupa öeldakse sulle sama asja, et räägi naabritega, kelle koerad hauguvad. Kust sa loed välja, et hoopis kägude koerad hauguvad? Sulle üritatakse selgeks teha, kuidas võivad teised asja näha, keda haukumine ei häiri, sh sinu oma naabrid. Ja kuna sulle meeldib igasuguseid oma tõlgendusi tekstidele lisada, siis igaks juhuks mainin ära, et mina ei ole sinu naaber ja minul pole aias klähvivat koera. 🙃

Samad sõnad, kuidas sul õnnestub mu teksti nii ummamuudu lugeda? Ma olen siin kommentaaride kaupa rääkinud, et minul probleemi ei ole, mul ei ole klähvivate koertega  ebanormaalseid naabreid. Nii et kellega täpselt mina rääkima peaksin? Ei peagi, eks. Mina kirjutan just sellest vaateviklist, et hei, loomaomainkud, vastutage oma lemmikute eest!

Samuti ei vihka ma loomi ega teeks iial ühelegi loomale halba. Kuigi ma mõistna seda, et kui ikka sellise suhtumisega koeraomanikud naabriks juhtuvad, siis mõnel nõrgema näevikavaga tööbil võb tõesti katus pealt lennata ja ta käitubki ebaadekvaatslt ja väga valesti.

Ja kas sina võtad siin sõna kõigi kägude eest, väites, et siin mitte ükski neid mõtteid avaldanud kägudest ei ole ise koeraomanik? Oled üksi kõik need kommentaarid kirjutanud või, et tead, et keegi neist kirjutajatest ei ole ise koeraomanik, kes oma koeral arutult käituda laseb, sest keegi ju ei kurda? Mina võin nt kaljukindlat väia, et minuga sarnaseid mõtteid on kirjutanud siin mitmed käod, kõigi nende kommentaaride autor mina ei ole.

Veel kord. Ei ole normaalne öelda, et koeraomanik peab oma lemmiku käitumise eet vastutama vaid siis, kui keegi talle selle kohta märkuse teeb. Et muul juhul võib koeraomanik lasta koeral teha, mis tahab, klähvida, naabrite peenraid üles kaevata, naabrite aiamööblit märgitada jne. Et kui keegi ei ütle, siis järelikult ei olegi probleemi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule naeris koerte omanik näkku, kui rääkisin, et ma ei saa last õues magama jätta, kuna 4 koera hauguvad pidevalt. Öösel nii ei seganud meid, magamistuba ei teisele poole maja, aga naabrid ei saanud üldse magada. Käisid ka rääkimas. Õnneks paar aastat hiljema kolisid ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kas sina võtad siin sõna kõigi kägude eest, väites, et siin mitte ükski neid mõtteid avaldanud kägudest ei ole ise koeraomanik? Oled üksi kõik need kommentaarid kirjutanud või, et tead, et keegi neist kirjutajatest ei ole ise koeraomanik, kes oma koeral arutult käituda laseb, sest keegi ju ei kurda? Mina võin nt kaljukindlat väia, et minuga sarnaseid mõtteid on kirjutanud siin mitmed käod, kõigi nende kommentaaride autor mina ei ole.

Täitsa hämmastav, kuidas mõnel on pea asemel puutomp õlgade vahel. Viimast korda kirjutan selles teemas.

Mitte keegi siin pole õigustanud seda käitumist või öelnud, et omanik ei peaks vastutama. See oli kõigest fakti nentimine, et seda ei tehta, sest vastasel juhul poleks ju ka haukuvate koerte probleemi. Seega ei saa ootama jääda, et esimese sammu astuks omanik, kellel juba eos vastutustunnet ei olnud – tema on ju olukorraga rahul -, vaid tuleb alustada sellest, et minna ja öelda, et võtku ette midagi. Siin Kägu raius vastu, et tema vaikib nagu haud ja ei tule kõne allagi, et tema rääkima läheb, vaid andis korduvalt mõista, kuidas haukumisest saab lahti hoopist loomast vabanemise teel. Kui sa tema jutujärje üle võtsid, siis ära imesta, et teid omavahel segamini aetakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa hämmastav, kuidas mõnel on pea asemel puutomp õlgade vahel. Viimast korda kirjutan selles teemas. Mitte keegi siin pole õigustanud seda käitumist või öelnud, et omanik ei peaks vastutama. See oli kõigest fakti nentimine, et seda ei tehta, sest vastasel juhul poleks ju ka haukuvate koerte probleemi. Seega ei saa ootama jääda, et esimese sammu astuks omanik, kellel juba eos vastutustunnet ei olnud – tema on ju olukorraga rahul -, vaid tuleb alustada sellest, et minna ja öelda, et võtku ette midagi. Siin Kägu raius vastu, et tema vaikib nagu haud ja ei tule kõne allagi, et tema rääkima läheb, vaid andis korduvalt mõista, kuidas haukumisest saab lahti hoopist loomast vabanemise teel. Kui sa tema jutujärje üle võtsid, siis ära imesta, et teid omavahel segamini aetakse.

Jah, hämmastav ah, et sul on puutomp õlgade vahel. See kägu, kes sinu meelest vastu vaidles ja ütles, et ainult loomast vabanemise teel probleemist üle saab, olin ju mina! Ainult mina olen siin teemas rotimürki ja loomas vabanemist maininud. Ja mitte kordagi selles võtmes, et mina rääkima ei lähkes ja et ainult loomast vabanemise teel asi lahendatud saab. Aga hoopis võtmes, et ma mõistan, et nii nagu on lolle loomaomanikke, kes ei oska normalaselt loomade eest vastutada, võib olla ka lolle vägivldseid naabreid, kes muud moodi seda olukorda lahendada ei oska! Sa oled terve see teema siin mu sõnu väänanud ja püüdnud väita, et ma ise olen vägivaldne ja ma ise ei oska või ei taha olukorda rääkimise teel lahendada. Oled sa loll või väänad meelga sõnu?

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa hämmastav, kuidas mõnel on pea asemel puutomp õlgade vahel. Viimast korda kirjutan selles teemas. Mitte keegi siin pole õigustanud seda käitumist või öelnud, et omanik ei peaks vastutama. See oli kõigest fakti nentimine, et seda ei tehta, sest vastasel juhul poleks ju ka haukuvate koerte probleemi. Seega ei saa ootama jääda, et esimese sammu astuks omanik, kellel juba eos vastutustunnet ei olnud – tema on ju olukorraga rahul -, vaid tuleb alustada sellest, et minna ja öelda, et võtku ette midagi. Siin Kägu raius vastu, et tema vaikib nagu haud ja ei tule kõne allagi, et tema rääkima läheb, vaid andis korduvalt mõista, kuidas haukumisest saab lahti hoopist loomast vabanemise teel. Kui sa tema jutujärje üle võtsid, siis ära imesta, et teid omavahel segamini aetakse.

Jah, hämmastav ah, et sul on puutomp õlgade vahel. See kägu, kes sinu meelest vastu vaidles ja ütles, et ainult loomast vabanemise teel probleemist üle saab, olin ju mina! Ainult mina olen siin teemas rotimürki ja loomas vabanemist maininud. Ja mitte kordagi selles võtmes, et mina rääkima ei lähkes ja et ainult loomast vabanemise teel asi lahendatud saab. Aga hoopis võtmes, et ma mõistan, et nii nagu on lolle loomaomanikke, kes ei oska normalaselt loomade eest vastutada, võib olla ka lolle vägivldseid naabreid, kes muud moodi seda olukorda lahendada ei oska! Sa oled terve see teema siin mu sõnu väänanud ja püüdnud väita, et ma ise olen vägivaldne ja ma ise ei oska või ei taha olukorda rääkimise teel lahendada. Oled sa loll või väänad meelga sõnu?

Unustasid ära, millest sa rääkisid? Las ma siis värskendan su mälu ja tsiteerin:

“Ma ise pakun, et koerad kardavad pauku. Ostan paugutajaid ja panen paukuma. Peast käib veel läbi  variandid survepesur, hape, mürk, õhupüss. Ärge nüüd selliste koerte omanikud nüüd inisema hakake oma tegemata jäänud töö pärast. Ma ei lähe naabrit paluma, et kulla hea naaber, palun ole nii hea, võta midagi ette.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasid ära, millest sa rääkisid? Las ma siis värskendan su mälu ja tsiteerin: “Ma ise pakun, et koerad kardavad pauku. Ostan paugutajaid ja panen paukuma. Peast käib veel läbi  variandid survepesur, hape, mürk, õhupüss. Ärge nüüd selliste koerte omanikud nüüd inisema hakake oma tegemata jäänud töö pärast. Ma ei lähe naabrit paluma, et kulla hea naaber, palun ole nii hea, võta midagi ette.“

Ok. Ses osas sinu võit. Mina ei ole see kirjutaja tõesti. Mina reageerisin küll tema postitusele ja ütlesin, et mõneti mõistan teda, aga seda ma ei kirjutanud. Aga meelde jäi mul tema positusest ainult paugutamine, mürgile või püssile viitamine mitte. Nii et olin ses osas lohakas.

Aga sina ei pidanud ju rohkem enam kirjutama, näed suutsin su veel korra ümber veenda.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need haukuvate koerte omanikud saage aru, et teie koerad segavad. Te ei pea ootama kuniks keegi seda ütlema tuleb. Siis teete nöo, et oi me ei teadnuki.

Siin keegi kes kasutab väljendit puutomp üritab lehekülgede kaupa veenda, et teine peaks teie tulema teile seda ütlema kuidas te peaksite oma koeri kasvatama.

Mõni tuleb ütleb, mõni ei ütle. Kas ootate, et naaber tuleb teie koera õpetama oma lahendustega. Siis ütleb naaber, oi ma arvasin, et ma õpetan ise teie koera.

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel võiks olla, et kui keegi tahab koera, siis peab naabrilt loa saama.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sugulased on koeraomanikud, kes läksid oma koera pärast naabritega tülli, sest nende koer haukus naabrite arust häirivalt. Ei aita alati ka ütlemine. Tekitab hoopis tüli. nad peavad oma naabreid närvihaigeks, ei haukuvat koer üldse nii palju. Igatahes on asi hoopis naabrites, mitte koeras.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekitab hoopis tüli. nad peavad oma naabreid närvihaigeks, ei haukuvat koer üldse nii palju. Igatahes on asi hoopis naabrites, mitte koeras.

No ja siis tahad või ei taha tulevad pähe mõtted, mida ma teha saan. Mis aitaks, nagu näiteks juba varem nimetatud paugutid, mürk, hape, survepesur, õhupüss… täiendage, kel mida pähe tuleb. See ei tähenda, et neid vahendeid kasutama peaks.

Siin keegi kes peab teisi puutombiks, hakkab ütlema, et tahan koera tappa. Tea, et seda ütlesid sina.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekitab hoopis tüli. nad peavad oma naabreid närvihaigeks, ei haukuvat koer üldse nii palju. Igatahes on asi hoopis naabrites, mitte koeras.

No ja siis tahad või ei taha tulevad pähe mõtted, mida ma teha saan. Mis aitaks, nagu näiteks juba varem nimetatud paugutid, mürk, hape, survepesur, õhupüss… täiendage, kel mida pähe tuleb. See ei tähenda, et neid vahendeid kasutama peaks.

Siin keegi kes peab teisi puutombiks, hakkab ütlema, et tahan koera tappa. Tea, et seda ütlesid sina.

No eks sa siis mine ütle naabrile, et sa oled psühho ja kui nad oma koera vait ei saa, siis ühel moel sinu loetelust leiab koer oma lõpu. Ja ära tule väitma, et sa niisama ajaviiteks siin koera tapmise meetodite ajurünnakut teed ja kutsud üles teisi ka seda tegema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ära tule väitma, et sa niisama ajaviiteks siin koera tapmise meetodite ajurünnakut teed ja kutsud üles teisi ka seda tegema

See on sinu mõtteviis, ma ise ei tuleks selle pealegi.

Minu soov on, et laske naabritel rahulikult elada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge. Teema on ju külla kaasa võetud koertest, mitte kuidas naabrite haukuvast koerast lasti saada.
Püsime ikka teemas nüüd.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ära tule väitma, et sa niisama ajaviiteks siin koera tapmise meetodite ajurünnakut teed ja kutsud üles teisi ka seda tegema

See on sinu mõtteviis, ma ise ei tuleks selle pealegi.

Minu soov on, et laske naabritel rahulikult elada.

Jajah, siin on juba kõik aru saanud, mis inimesega on tegu, ainult naaber veel ei tea.

Soov on aus, aga koht vähe vale, kus seda soovida. Siit sa abi ei leia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, siin on juba kõik aru saanud, mis inimesega on tegu, ainult naaber veel ei tea.

Mis inimesega on tegu on SINU peas kinni, mis on SINU probleem. Ainult sina räägid seda lehekülgede kaupa. Keegi teine pole seda öelnud. Järelikult pole probleemi, nagu haukuvate koerte omanikud arvavad, et pole probleemi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püsime ikka teemas nüüd.

Kusjuures mul ongi üks nunnu kutsu toodud külla hoida. Eelneval kokkuleppel muidugi. Teeb mis tahab. Ega ta midagi halba ei tee. Harva haugub. Vähemalt naabrid pole midagi öelnud.

Perenaine toob ta tihti hoida, sest tal endal pole aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 193 )


Esileht Pereelu ja suhted Koerte külla kaasa võtmine