Esileht Hobinurk Kolmedok: Suur pettumus!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 137 )

Teema: Kolmedok: Suur pettumus!

Postitas:

Siit õhkub hirmu ja trotsi vaktsineeritutelt ja täiesti mõistetav ka.  Ka mina prooviks vist nii kaua kui võimalik silmad-kõrvad kõvasti kinni pigistada. Tundub, et tõtt räägib ainult Joller, mis sellest, et tema soovitused on kordi muutunud tegelikult ja usaldusväärsus jätab soovida. Õigeks peetakse ikka ainult hirmutamist ja juttu, kui ülemõistuse hull see haigus on.  Aga nii on praegu lihtsam paljudele, et kõik arstid jne kes julgevad ka teistsugust infot jagada lahterdatakse ruttu enda meelerahuks isehakanud tegelasteks. Kui mõelda praegustele reeglitele siis on ju siililegi selge, et rõhk ei ole haiguse leviku ennetamine. Mina saan seista koos vaktsineeritud inimestega ühes järjekorras nii poes kui kohvikus aga hetkest, kui saan toidukohas kätte oma toidu pean ruttu lahkuma, sest siis läheb asi järsku jube ohtlikuks. Tundub loogiline? Praegu peab riik leppima, et kolmandat doosi saama lähevad ikka vähesed, sest olgem ausad, neid inimesi, kes kogenud vastikuid kõrvaltoimeid on ikka väga palju. Praeguseks  on olemas inimestel kogemus, et abi nende kõrvaltoimetega ei saa, sest esiteks ei suudeta isegi tunnistada, et need võivad olla vaktsiinist ja teiseks ei osatagi aidata. Arst teab kindlalt, et vaktsiinist see ei ole aga samas ei oska arvatagi millest vaevus tingitud on. Kuidas saab raudkindlalt välistada vaktsiini, kui pole aimugi, miks inimene järsku mingi kummalise häda käes vaevleb.

+20
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur pettumus!

Saade ise oli üks Suur pettumus!</span>

Väga häiris jutt taustal, nagu kusagilt Telegrammist mahaloetud tekst, et just nii ongi.

Ma ise ei poolda vaktsineerimise pealesurumist, aga ka vastupropagandat pole vaja teha sellises haledas vormis. Ei saanudki aru, kas see on sari järgmiste osadega või oligi selline kokkuklopsitud video?

Terve saate rääkis põhiliselt Viimsi perearst, et tema nimistus on kõik haiguse kergelt läbi põdenud, vaktsiinil pole olulist tähtsust. Oleks võinud mainida, kui palju tema patsientidest vaktsineeritud on või on ta maha laitnud vaktsiini.
Esimesele naisele kaastundeavaldus, aga jäi arusaamatuks, kas matustega oli kiire?  Patoanatoomilisele lahangule suunamist teostab raviarst või surnu omaste või seadusliku esindaja kirjaliku nõusoleku või nõude alusel. Kui oleks tahetud, siis arst keelduda ei saa.
“Üks isa” Tarvo Alev ju jagas mitmes FB-rühmas, et on põhjapanev saade, tema kirjutatu: “Oma seisukohti jagavad mitmed tuntud teadlased ja arstid, vaktsineeritud inimesed, ka vaktsiinikahjustusega inimesed ja nende lähedased, covid haiguse läbi põdenud inimesed – nii noored, kui vanad”.

+25
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan seista koos vaktsineeritud inimestega ühes järjekorras nii poes kui kohvikus aga hetkest, kui saan toidukohas kätte oma toidu pean ruttu lahkuma, sest siis läheb asi järsku jube ohtlikuks. Tundub loogiline?

See on absoluutselt loogiline. Mida rohkem virioone organismi jõuab, seda suurem on tõenäosus, et inimese immunsüsteem ei saa viirusest jagu ja inimene haigestub. Mida kauem haige inimene kuskil viibib, seda rohkem viirust talt keskkonda läheb (siinjuures tuleks arvestada ka seda, et idee poolest peaks järjekorras seisma maksis, kuigi, jah, praktikas seda väga ei järgita). Täpselt samal põhjusel luges Hoia äpp inimese lähikontaktseks alles siis, kui ta oli nakatanuga vähemalt 15 minutit lähestikku olnud.

Ja kuigi vaktsineeritu nakatub ja nakatanuna levitab haigust, aitab vaktsineeritus ikkagi levikut piirata, kuna vaktsineeritud organism pole viirusele kuigi mugav elukeskkond ja ta sureb seal mitu korda kiiremini kui mittevaktsineeritud organismis- seega ka levitab viirust vastavalt sama palju kordi vähem (vist ka mitu korda väiksema intensiivusega).

Ja mitte ainult Jolleri soovitused pole muutnud, vaid kõigi teadlaste- tegemist oli ju uue olukorraga ja info sellest, millega tegemist ja kuidas seda süüa, tuli aja jooksul. Kuid reageerida oli vaja kohe, sest inimesed surid kohe, seega antigi nõu vastavalt selle hetke parimale teadmisele. Siin ei ole absoluutselt mitte mingit vastuolu. Seda nimetatakse õppimiseks, muide- kontseptsioon, mida igasugused konservid väga hästi ei tunne.

+34
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on inimene, kes kasutab väljendit “vaksitud” kohe automaatselt samas kategoorias nendega, kelle jaoks on ok öelda “mässud”.

+29
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

Seda enam oleks vaja teha eelnevalt mingeid täiendavaid tervisekontrolle, mitte et, tulge kõik aga suvalisse hamburgeriputkasse vaktsineerima. Minul on pool aastat juba vaktsineerimisest möödas ja siiani saadavad mind igapäevased peavalud, pole kunagi elus peavaludega kimpus olnud. Aga ma olen juba liiga vana ja mulle saab mis iganes põhjuseid peavaludeks tuua, ainult et ma ei usu sellistesse kokkusattumistesse.

Miljoneid inimesi on vähem kui aasta jooksul vaktsineeritud.

Miljonitel inimestel toimub ka vaktsineerimata aasta jooksul mingi esmahaigestumine, “olles enne terve kui purikas”. Paljud haigused tulevadki nö äkki – eile polnud, täna on. Paraku ei kaitse koroonavaktsiin kõikide tervisehädade eest.

+19
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

  • Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

    Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

    Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Ma võin testi teha, kui need on TASUTA. Kõigepealt makstakse kinni vaksid, siis nende kõrvatoimetele tehtavad uuringud- saates tõi naine välja, et veetis 3päeva haiglas uuringutel. Ja selliseid on veel. Ja minule, kes on noor, pole 2a jooksul seda surmavat tõbe saanud, pole raha uuringutele/vaksidel kulutatud nõutakse 20-48 euri testi eest iga kord kui soovin kuskile minna????????‍♀️

Aga sa sellest ikka saad aru, et variant üldse kuskile minna ongi ainult tänu sellele, et suur osa inimesi on vaktsineeritud? Vastasel korral istuksime kõik endiselt kodus.

Vaktsineeritud levitavad ka viirust. Loodusega pole vaja võidelda, vaid ellu jäävad need, kes kohanevad. Oleks piisanud ainult riskirühmi vaksida, hoida piisavat vahet inimestega, kanda maski,teha eraldi vastuvõtuajad arsti, poodi jms riskirühmadele. Leppida, et mõned surevad nii raske kui see ka pole. Aga iga aasta hakata korraldama terve rahvastiku mass vaktsineerimist on lollus. Ja mitte odav. Hetkel on metsikult raha raisatud, töötus suureneb, sest inimesi reaalselt vallandatakse, sest nad ei soovi vaksida. Laste ja täiskasvanute vaimne tervis on mustas augus. Inimeste usaldus valitsusse, meditsiini on kadunud. Ei imesta, et järgmistel aastatel väheneb teiste haiguste vastu vaksimine. Rohkem tuleks inimestel lapsepõlves õpetada, et surma eest pole keegi kaitstud, ja paratamatult neid haigusi hakkab korduma, sest meid on liiga palju ja elame lähestiku. Miks ma pean leppima, et tõsi, mõned surevad vaktsiinitüsistustesse(paratamatus), aga ma kindlasti ei tohi leppida, et mõned surevad sellesse haigusesse( siis olen mõrvar, hoolimatu jms)

Paraku ei luba lähedased otse või kaudselt riskirühma vaktsineerida. Ja nad surevad. Täna juba 9 inimest, kõik vaktsineerimata.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasakaalust oli saade väljas, aga eks see oli ka eesmärk, anda sõna teisele poolele. Ka Lutsarit oli tsiteeritud sobivates kohtades, mis suunavalt sobisid saate tooniga.

Kasuta sama kriitikameelt ka igapäevaselt uudiseid lugedes.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Lähed esmaspäeval tööle, teed testi. Õhtul trenni, teed uue testi, sest test tuleb teha kohapeal. Iga 48h järel sama lugu. Tahad väljas süüa – test. Kinno – test. Loe ja liida ebamugavus ja kulud kokku. Täiesti normaalne elu, eks? Keegi ei sunni millekski.
Kui sa sellest “kiunust” aru ei saa, siis sa oled lihtsalt päris rumal inimene.

+11
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll sa seda häda tunned, kui vaxitud ka varsti “kohvikus laua ääres istumiseks” enda nina torkima peavad.

Siis tuleb ikka korralik kiun.

Tartu Ülikooli Kliinikum juba teatas, et testima peavad haiglaravile tulles kõik, ka vaktsineeritud. Huvitav, kuidas need vaktsineeritud on mujal ohutud, aga haiglas järsku ohtlikud? Süda läheb pahaks nende “reeglite” peale. Hale ja nõme ja halvasti korraldatud mäng.

+10
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

No aga milles probleem vaktsiinikartlikud – vaktsiin on väga-väga ohtlik asi, aga tänane surnute arv oli muidugi puhas salasepitsus. See, et raskemate osakonda vaktsineeritud pole jõudnud, on ka muidugi puhas laim. TÜ Kliinikum tõstis ka puhtast igavusest ohutaseme punasele. On suslikud – ei viitsi lihtsalt tööd teha.

Nüüd TV3 avas kogu maailma silmad ja kuna selline saade on eetrisse lastud, siis sellega on nüüd maailm päästetud ja võime kõik piirangud ära kaotada.

No aga tegelikult oleme vist kõik juba aru saanud sellest, et vaktsiinivastastel võiks õigused olla ning kohustused ja ebamugavused võiks teistele jääda.

+33
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa sellest ikka saad aru, et variant üldse kuskile minna ongi ainult tänu sellele, et suur osa inimesi on vaktsineeritud? Vastasel korral istuksime kõik endiselt kodus.

Selline arvamus on kujundatud tõepoolest. Kas see ka tegelikult nii on, jäägu igaühe enda arvata.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ei luba lähedased otse või kaudselt riskirühma vaktsineerida. Ja nad surevad. Täna juba 9 inimest, kõik vaktsineerimata.

Kas vaktsineerimine muudab vähihaiged surematuks?

+6
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Asi on väga lihtne. Juba väikestele lastele õpetatakse, et kõike ei saa – ei saa korraga kommi osta ja raha alles jätta. See on võimalik ainult siis, kui keegi teine kohustuse enda kanda võtab. Aga vaktsineerimisvastased tahaks kommi osta ja raha alles jätta ja lisaks võiks kohustused kellegi teise kanda jääda. Hetkel ei ole alternatiivvalikuks – null kohustust, null piirangut. Hetkel saab teatud valiku korral ühe tagajärje ja teise valiku korral teise tagajärje.

+33
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hakkab tunduma, et need vaktsineeritud on oma silmad juba nii palju sulgenud, et kui keegi näkku karjuks tõe, et teile on valetatud ei usuks nad seda ka siis. Nii lihtsat on. Nad ei julge kunagi tunnistada, et võisid oma valikutes eksid, sest usaldavad teadust!

Keegi ei ole eksimatu. Aga jah, kindlasti ma usaldan teadust rohkem kui isehakanud virolooge ja spetsialiste. Kui veel statistiliselt kokku lüüa nende “teadlaste” haridustase, siis… Mnjah.

Ma väga loodan, et järgid teadust ka kõigis muudes eluvaldkondades. Muuhulgas treenid ja toitud lähtuvalt teadlaste uusimatest uuringutest ja soovitustest. Ole hea, jaga meiegagi.
Või oled oma teaduse-jüngerluses pisut selektiivne ja järgid ainult seal, kus on lihtne ja mugav ja ei tea muust ööd ega ilma?

+10
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsiinipassis on 8 kohta ja alati saab uue välja anda kui see täis saab ????.

Kollane vaktsiinipass on juba aastaid kasutusel, seda eriti kolmandatesse riikidesse reisimise pärast. On minulgi seal templeid malaaria ja teetanuse kohta. See pass ei leiutatud nüüd, koroona jaoks.

Miks inimesed neid napakaid maailmalõpusaateid vaatavad ja iseennast paanikasse ajavad? ????

Malaaria vastu muide ei vaktsineerita, teadlane.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on inimene, kes kasutab väljendit “vaksitud” kohe automaatselt samas kategoorias nendega, kelle jaoks on ok öelda “mässud”.

Paljud neist on muide vaksitud, nii et sinuga täiesti samas kategoorias 😀

+7
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või oled oma teaduse-jüngerluses pisut selektiivne ja järgid ainult seal, kus on lihtne ja mugav ja ei tea muust ööd ega ilma?

Mina nt just selline olengi. Ma ei taha midagi teha, mis liigset pingutust nõuab, mul elu niigi raske ja mu aju pole ka mingiteks keeruliste teadusloengute mõistmiseks loodud. Aga muidugi pole kõik vaktsiinipooldajad minusugused, nii nagu pole kõik vaktsiinivastased lollakad. Eks meid ole igasuguseid. Hüsteerikud käivad küll närvidele. Need, kes kujutavad ette, et kui lähevad kellelegi tõde näkku karjuma, siis neid võetaksegi kuulda.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Minu jaoks on inimene, kes kasutab väljendit “vaksitud” kohe automaatselt samas kategoorias nendega, kelle jaoks on ok öelda “mässud”.

Aga “antivaxxer” on igati ok sõna, eksju?</p>

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et see vaktsiin v6ib kaasa tuua raskeid tervisekahjustusi v6i surma, peaks selge olema juba ka suurimatele vaktsiinipooldajatele. Jah, need on harvad juhud, kuid siiski. Sellest lähtuvalt tohib vaktsineerimine olla ainult vabatahtlik ja otsus peab lähtuma ainult isiklikust soovist. Kui inimene teeb otsuse ennast vaktsineerida hirmust koroona ees ja sureb vaktsiini tagajärjel, siis oli see tema isiklik vale valik. Kui inimene jätab süstimata ja sureb koroonasse, oli see jällegi selle inimese enda vale otsus. Kui inimene aga sisimas seda süsti ei taha ja teeb seda hirmust kaotada töö ja sissetulek, ja kui ta peaks siis süsti tagajärjel surema, vastutavad tema surma eest k6ik, kes teda survestasid. See on p6him6tteline vahe! Ja see, mis praegu toimub on väga ebaeetiline.

+16
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Lähed esmaspäeval tööle, teed testi. Õhtul trenni, teed uue testi, sest test tuleb teha kohapeal. Iga 48h järel sama lugu. Tahad väljas süüa – test. Kinno – test. Loe ja liida ebamugavus ja kulud kokku. Täiesti normaalne elu, eks? Keegi ei sunni millekski.

Kui sa sellest “kiunust” aru ei saa, siis sa oled lihtsalt päris rumal inimene.

Kui ei taha testida ,siis saab ju vaktsineerida! Nii lihtne ongi ju.

+21
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Nii ja mis me siis teeme – meil on mingi hulk, keda ei tohi survestada, aga neile tuleb jätta kõik õigused. Ja kelle arvelt me neile õigused anname. Kuna mingi osa lihtsalt ei taha, siis kurname oma arstid ja õed ära, nii et nood töölt lahkuvad? Kas mittetahtjate õigused on suuremad kurnatud õdede õigustest? Kelle arvelt me mittetahtjatele nende soovitud õigused anname?

 

+28
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on inimene, kes kasutab väljendit “vaksitud” kohe automaatselt samas kategoorias nendega, kelle jaoks on ok öelda “mässud”.

Vat ma mõtlesingi, millise väljendiga seda vaksitud/vaxitud nõmedust võrrelda. Mässud kindlasti, beebsu ka, lisaksin veel njämmid-njommid, tänud ja päikesesoovimised.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja mis me siis teeme – meil on mingi hulk, keda ei tohi survestada, aga neile tuleb jätta kõik õigused. Ja kelle arvelt me neile õigused anname. Kuna mingi osa lihtsalt ei taha, siis kurname oma arstid ja õed ära, nii et nood töölt lahkuvad? Kas mittetahtjate õigused on suuremad kurnatud õdede õigustest? Kelle arvelt me mittetahtjatele nende soovitud õigused anname?

Sa v6rdled 6unu ja pirne. Ühel pool on suur töökoormus, teisel pool on mängus elu. Aga kui soovid, siis mittetahtja 6igus valida vaktsiinitüsistustesse mitte surra ongi suurem kui meditsiini6e kurnatus.   Selle ajaga, mis meil koroona on olnud, oleks juba päris palju intensiivi kohti saanud juurde teha ja meditsiinipersonali ümber korraldada. Kui neil jätkub ressurssi vaktsineerimata med. personali vallandada, ei saa olukord väga hull olla.

+8
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei taha testida ,siis saab ju vaktsineerida! Nii lihtne ongi ju.

Tõesti või? Äge! Thanks!

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja mis me siis teeme – meil on mingi hulk, keda ei tohi survestada, aga neile tuleb jätta kõik õigused. Ja kelle arvelt me neile õigused anname. Kuna mingi osa lihtsalt ei taha, siis kurname oma arstid ja õed ära, nii et nood töölt lahkuvad? Kas mittetahtjate õigused on suuremad kurnatud õdede õigustest? Kelle arvelt me mittetahtjatele nende soovitud õigused anname?

Algatuseks saame need 30% sealt haiglast välja kirjutada, sest vaktsineeritud ei peaks sinna ju üldse sattuma. See on mingi eksitus.

+10
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui neil jätkub ressurssi vaktsineerimata med. personali vallandada, ei saa olukord väga hull olla.

Lugege kõva häälega, kõik, kes te halisete midagi haiglate ülekoormatuse teemal!

+9
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Anonymous

Ok-õunu ja pirne. Ülekoormatud õde läheb töölt ära ja vaktsiinivastasel on täisvabadus surra nüüd juba koroonatüsistustesse.

Vaktsineerimata personaliga on nii, et koroonaosakonda nad ei kõlba, vähihaigete juurde nad ka ei kõlba. Ei ole see kamp niisama kasutatav. Kontoritöö pead neile leidma.

Oi ei-alustuseks kirjutame need 70% haiglast välja, sest neil on ju immuunsüsteem – küll see klaarib. Aga oih-ei saagi kirjutada, sest suur osa neist on hingamisaparaadi all.

Eestil on hetkel puudu umbes 500 õde.

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsimus siis vakstiinivastastele: selgitage siis ikkagi ära, miks Põhjamaad kõik piirangud maha said võtta ja käsitlevad edaspidi koroonat kui tavalist viirushaigust? Ega ei saa ju olla sellest, et seal enamus rahvastikust vakstineeritud?

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok-õunu ja pirne. Ülekoormatud õde läheb töölt ära ja vaktsiinivastasel on täisvabadus surra nüüd juba koroonatüsistustesse.

Just, hakkad aru saama, mida ma öelda tahtsin. Inimene peab saama vabalt, ilma välise survestamiseta, saama valida, kas ta võtab riski surra vaktsiini tagajärjel või koroona tagajärjel. Lähtudes oma tervisest ja sisetundest. Ise vastutab. Aga peale surutud süstiga peaks vastutuse vōtma survestaja.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hakkab tunduma, et need vaktsineeritud on oma silmad juba nii palju sulgenud, et kui keegi näkku karjuks tõe, et teile on valetatud ei usuks nad seda ka siis. Nii lihtsat on. Nad ei julge kunagi tunnistada, et võisid oma valikutes eksid, sest usaldavad teadust!

Keegi ei ole eksimatu. Aga jah, kindlasti ma usaldan teadust rohkem kui isehakanud virolooge ja spetsialiste. Kui veel statistiliselt kokku lüüa nende “teadlaste” haridustase, siis… Mnjah.

Huvitaval kombel on minu tutvusringkonnas vaktsiinivastased just need rumalamad. Mitte tingimata kõige vähem koolis käinud, aga no lihtsalt paljudes asjades paistab välja, et juhmivõitu (nii mõnegagi koos koolipinki nühitud, seega akadeemilist võimekust ka näinud).

+32
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 137 )


Esileht Hobinurk Kolmedok: Suur pettumus!