Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Näitan 20 postitust - vahemik 121 kuni 140 (kokku 140 )

Teema: Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Postitas:
Kägu

Pärast saab 1,5a pärast  mehel “armastus jälle otsa” (ehk tüdineb sinust ja su pesakonnast) ja siis koli jälle minema…

Välja üüritud korteri saab 2 nädalaga tagasi, kui vaja, seega pole ju probleem ka see.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla ka nii, et see mees tõepoolest soovib kooselu ja ka lapsi, aga kardab alateadlikult lähisuhet ehk intiimsust ja väldib kohustusi, mis sellega kaasnevad.
Need eelmised suhted võisid ka sel põhjusel lõppeda. Ta ise ei teadvustagi endale seda, aga ühel hetkel kui asi muutub tema jaoks kohustuseks, ta lõpetab suhte, sest tekib hirm eesootava ees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast saab 1,5a pärast mehel “armastus jälle otsa” (ehk tüdineb sinust ja su pesakonnast) ja siis koli jälle minema…

Välja üüritud korteri saab 2 nädalaga tagasi, kui vaja, seega pole ju probleem ka see.

Jah, koli aga lastega onu juurde ning siis aasta pärast koju tagasi. Mõtle, kui sul endal oleks lapsepõlvest selline kogemus. Lisaks veel logistika, et kas mees elab nt samas linnas või omavalitsuses kui naine? Kas kolimise puhul peaks ka laste lasteaeda/kooli vahetama? Kas laste isaa annab nõusolek lapsed võõra mehe juurde elama registreerimiseks?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usalda iseennast.

Tartu linnapea sai hiljuti isaks.  Sinu kaaslane on ju veelgi noorem.

Asi ei ole vanuses. Ikka isiksuses. Nii

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, koli aga lastega onu juurde ning siis aasta pärast koju tagasi. Mõtle, kui sul endal oleks lapsepõlvest selline kogemus. Lisaks veel logistika, et kas mees elab nt samas linnas või omavalitsuses kui naine? Kas kolimise puhul peaks ka laste lasteaeda/kooli vahetama? Kas laste isaa annab nõusolek lapsed võõra mehe juurde elama registreerimiseks?

Mis sellel kogemusel siis viga on? Trauma kogu eluks, kui elad aasta-kaks korteri asemel majas? Osad kolivad terve elu ühest üürikast teise, ei käi nende lapsed seetõttu psühhoteraapias 😀 Midagi pole teha, kui elu läheb ootustest erinevalt. See tähendab, et üldse ei tohi riskida?

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mittesobivus on su peas kinni. Mündirohelised Nike tossud võib jalga panna ka 80 aastane, midagi poleks häda. See pole mingi ultramini või läbipaistev pluus, mis iga figuuriga lihtsalt ei sobi.

Tahtsin sellised näiteks panna, ei tea, miks Nike ja mündiroheline panin. https://cdna.lystit.com/1040/1300/n/photos/asos/b4ba44ad/adidas-originals-Blue-Adi-2000-Trainers.jpeg
Just hiljuti vaatasin neid ja mõtlesin, et enam ei sobi. Ei ole see peas kinni. Ka pihikkleit ei sobi enam väga, eriti, kui pole neutraalsetes toonides ja pikem.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üldiselt on see siiski enesepettus, et 50 aastane näeb välja nagu 30. Kõik saavad aru, kes on vana ja kes on noor, hall pea või kortsud ei mängi rolli. Mõni naisterahvas on kõik oma kortsud ära peitnud ja pea ära värvinud, ikka on aru saada, et ta pole noor. Samamoodi on meestega.

Jaa, aga mina olen vaadanud nt vanemaid inimesi ja pole kordagi mõelnud, et nad on inetud. Samas tuunitud mehed nagu Simon Cowell…https://i.ytimg.com/vi/BEmBsJbVcXk/maxresdefault.jpg või https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/12/14/12/36820358-0-image-a-105_1607947920725.jpg Katie Price oma hammste ja tuunimisega on ikka juba koledad.

https://www.youtube.com/watch?v=F6iZr6kZ5aA&ab_channel=Dr.GaryLinkov%3ACityFacialPlastics Juhuslikult sattusin tema videote peale, rääkis Simon Cowellist. See kirurg on näiteks kiilas ja pole kole minu meelest. Pole vaja ennast haiglaselt nooremaks teha, see ei tööta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja sul vedas siis, kui su 40. aastane isa veel pildil oli.

Mul tekkis küsimus, et kui võrreldakse koolikoosolekul noori ja vanu isasid, siis kui palju neid noori isasid üldse kohal on?

Palju neid ilusaid noori paare koos on pärast laste 10. eluaastat?

Täpselt samad mõtted. Elavad veel lõbuelu laialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks just vana mehe ja poisikese peaks võrdlusesse panema. Kõige parem on ikka täiskasvanud mees, kes pole veel vana. Titel ehk polegi vahet, kui vana ta isa on, aga suuremal lapsel on küll suur vahe. Lisaks ei soovi ükski teismeline noor endale päris ätti isaks, kellel tervis läbi ja vajab ise abi.

47 pole vana.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks 25 aastane lastetu  naine tahtma 50-aastast meest? kui ise olin 23, siis tekkis 14 aastat vanem kavaler, minu jaoks oli ikka väga vana.

Küsi seda siis neilt, kes nende lapsi saavad, et mis erutas/erutab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usalda iseennast.

Tartu linnapea sai hiljuti isaks. Sinu kaaslane on ju veelgi noorem.

Asi ei ole vanuses. Ikka isiksuses. Nii

Samad mõtted.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin sellised näiteks panna, ei tea, miks Nike ja mündiroheline panin. https://cdna.lystit.com/1040/1300/n/photos/asos/b4ba44ad/adidas-originals-Blue-Adi-2000-Trainers.jpeg Just hiljuti vaatasin neid ja mõtlesin, et enam ei sobi. Ei ole see peas kinni. Ka pihikkleit ei sobi enam väga, eriti, kui pole neutraalsetes toonides ja pikem.

Nii ilus värv. Kui vana sa oled, et ei sobi? Ma olen 50+ ja väga hästi sobib see toon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ilus värv. Kui vana sa oled, et ei sobi? Ma olen 50+ ja väga hästi sobib see toon.

Asi ei ole värvis, asi on tegumoes ja nendes rõngastes ja selles massiivsuses seal. See meenutab täpselt 15-17aastaste stiili, kes lähevad kuskile popmuusika festivalile või näiteks Coachellale.
https://www.google.com/search?q=coachella+style&sxsrf=AJOqlzVvcKNumBnxeMSTnkGo_CLVXksYpw:1675260285093&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi25MvxvvT8AhWJsaQKHfoZDYgQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=937&dpr=1

Dressidega prügi viimas võib-olla, aga mingist hetkest muutub selline stiil naeruväärseks minu meelest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui viiekümnene lapse saab, on ta enda laps alles teismeline, kui isa on juba pensionär. Pole tore.

Minu lähedasel sõbral oli just selline isa, kui pubekad olime. Ta  oli kogu aeg kodus ja tuli vastu, kui peale kooli nende juurde läksime, ta naeratas, aitas jopesid nagisse ja tõstis koolikotid pingile ritta. Oli alati rahulik, kuulas rohkem.

Kui lastetuppa läksime, läks elutuppa lehte lugema. Keegi ei narrinud meie sõpra, neil oli tugev perekond. Üritustel olid nad koos, ema-isa käisid tihti koos poes, rääkisid teineteisega meeldivalt, naeratasid.

Igastahes palju kiftim pere peol, kui naised üksi oma poolkasvatamata, kaklevate,  sõnakuulmatute lastega… Palju need emad üksi suudavad.

Ja sealt need vanaisa kisajad kipu ka pärinema.. .

Enamus kadestasid meie sõbra peret, mitte ei kiusanud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läks mul kõrvust mööda, et mehe arvates peaks tema juurde kolima. Mehe pinnale kindlasti ei koliks, kelle pind, selle õigus. Ei usu üldse, et selline lühisuhete mees oma pinnal võõraid lapsi ja naist väga kaua taluks. Ei tundu väga leplik mees. Kui ta koliks naise poole või neutraalsele pinnale, oleks mingigi lootus. Sellised mehed vihastavad, kui nende kodus võõraste laste sõbrad käivad, võõrad lapsed ta kodu kahjustavad (eks ikka juhtub, et mingi asi läheb katki, määritakse midagi ära vms).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läks mul kõrvust mööda, et mehe arvates peaks tema juurde kolima. Mehe pinnale kindlasti ei koliks, kelle pind, selle õigus. Ei usu üldse, et selline lühisuhete mees oma pinnal võõraid lapsi ja naist väga kaua taluks. Ei tundu väga leplik mees. Kui ta koliks naise poole või neutraalsele pinnale, oleks mingigi lootus. Sellised mehed vihastavad, kui nende kodus võõraste laste sõbrad käivad, võõrad lapsed ta kodu kahjustavad (eks ikka juhtub, et mingi asi läheb katki, määritakse midagi ära vms).

Kui keegi midagi lõhub (oma või mitte oma) siis võetakse vastutus ja parandatakse.

Kui ma naisena midagi lõhun või ära lagastan, siis tean, et tuleb tööriistad välja otsida või suurem koristus teha… Sama minu lastega. Me ei vahi iga sigaduse osas mehe otsa.

Lihtne.

See on suhtumise küsimus. Ja kui tööriistu näpime on mees on kohe platsis, et see käib nii ja naa ja anna ma teen ise, midagi te ei oska ????????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läks mul kõrvust mööda, et mehe arvates peaks tema juurde kolima. Mehe pinnale kindlasti ei koliks, kelle pind, selle õigus. Ei usu üldse, et selline lühisuhete mees oma pinnal võõraid lapsi ja naist väga kaua taluks. Ei tundu väga leplik mees. Kui ta koliks naise poole või neutraalsele pinnale, oleks mingigi lootus. Sellised mehed vihastavad, kui nende kodus võõraste laste sõbrad käivad, võõrad lapsed ta kodu kahjustavad (eks ikka juhtub, et mingi asi läheb katki, määritakse midagi ära vms).

Poes on värvipurke ja rendis  tekstiilipesureid täitsa saadaval. Ole naiseks ja too ainult koju kui midagi juhtub.

Maja tahab niikuinii värskendamist aeg-ajalt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi seda siis neilt, kes nende lapsi saavad, et mis erutas/erutab.

Ikka raha, mis muu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poes on värvipurke ja rendis  tekstiilipesureid täitsa saadaval. Ole naiseks ja too ainult koju kui midagi juhtub. Maja tahab niikuinii värskendamist aeg-ajalt.

Ei puutu kuidagi asjasse. Lihtsalt selline egoistlik mees ei kannata, kui võõrad lapsed ta majas laamendavad. Alguses arvab, et neelab alla, aga pärast ikka ei sobi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi seda siis neilt, kes nende lapsi saavad, et mis erutas/erutab.

Ikka raha, mis muu.

Siis ei ol vingumine põhjendatud. Kasu on olemas. See on sama vabatahtlik kui menüü igapäevasesse päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 121 kuni 140 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?