Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 303 )

Teema: Korraks vasakule

Postitas:
Kägu

Tean, et saan palju negatiivset vastukaja, aga minu lugu…

Lahutasin rohkem kui viis aastat tagasi oma seadusliku abielu. Mu kooselu+abielu kestis tänapäeva mõistes väga, väga kaua. Meil on mitu täiskasvanud last, kes elavad oma elu. Toibusin lahkuminekust kaua. Lahutus oli minu algatus. Põhjuseks mehe truudusetus. Mehel ei olnud armukesi, vaid sain teada tema sutsakatest. Ja mulle see ei sobinud. Tean, imelik eit olen.

See selleks! Olen loomult monogaamne ja soovin leida tõsist, ausat ja head meest, kellega olla truult koos kuni elu lõpuni. Kahjuks ei ole ma sellist meest leidnud. Olgu, aktiivselt ei ole ka otsinud, aga viimased paar aastat olen siiski uuele suhtele avatud olnud.

Tahan väga lähedust nii hingelist kui ka füüsilist. Soovin seksi. Samas, selline ei ole, kes läheks kuulutuse peale anonüümselt seksi tegema. Mingi side ja väike taustateadmine mehest peab olema.

Mul on üks tuttav mees, kellega olen aastaid suhelnud. Ma ei ole temaga kunagi suhtes olnud, kuid suhtleme vahelduva eduga läbi kogu oma elu. See mees on aga avatud ja ootel… Pidevalt otsib kontakti ja teeb ettepanekuid kohtumiseks. Eks oleme kohtunud ka, aga alati viisakalt. Joome kohvi, sööme kooki ja ajame juttu. Samas, saan aru, et tal on teised eesmärgid. Temaga ma isegi oleksin korraks nõus niisama oma lähedus- ja seksisoovi jagama, aga… Aga, kui ta ei oleks kooselus. See jant – temapoolne kügelemine on kestnud aastaid. Isegi juba aastaid enne, kui ta oma elukaaslase leidis. Mina olen ikka viisakaks jäänud. Ja eelkõige põhjusel, et tal on pere – kaks teismelist last ja naine. Ametlikult ta abielus ei ole. Ma olen ju ise monogaamne olnud ja kannan seda suhtumist üle ka teistele. Samas, olen aru saanud, et teistele inimestele ei ole see sugugi NII tähtis kui mulle.

Nii palju olen perekoolist lugenud naiste jutte, kuidas “libastumine” ei ole mitte midagi märkimisväärset. Kõik on andestatav ja seks kellegi teisega nii ebaoluline, kui muidu on ju nii hea mees ja hea isa… Nüüd olengi kahe vahel. Kuna minu jaoks on monogaamsus ja truudus üliolulise tähtsusega (selle puudumise tõttu lagunes ka ju minu abielu), siis on mul raske omaks võtta seda mõtteviisi. Samas, kui üks lähedane ja tuttav mees soovib korraks minuga midagi lähedast, siis …. Mina olen ju vaba ja ma tahaks. Aga ma kohe kindlasti ei tahaks kellelegi haiget teha. Kellelegi naisele ja lastele, keda ma ju ei tunnegi. Mida siis teha? Kuidas välja selgitada, kas selle mehe elukaaslane on sama mõtteviisiga, et las olla, ükskõik, kui vahepeal kellegi teisega on? Peaasi, et pärast koju tagasi tuleks.

Kindel on see, et konkreetset meest ma omale päriseks ei taha. Küll aga sobiks korraks ühe väga suure tühimiku täitmiseks.

Oma eksabikaasa on otseses ja kaudses põlvili mu ees, koguaeg, ja anub mind tagasi. Oleks valmis kõigeks, et mind tagasi saada. Aga mina kahjuks andestada ei suuda. Isegi mitte pelgalt seksi- ja lähedusetühimiku täitmise jaoks mitte.

Tegelikult, kardan seda kommentaari avaldada, aga kuna olen mõtet ja tunnet mitu aastat oma peas veeretanud ja ei ole julenud oma tundeid avaldada ka mitte oma sõbrannadele, et saada kolmandat pilku, siis võtsin julguse kokku ja tegin teema.

+22
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see lugu koos vastustega ilmub nüüd kohe varsti veebiväljaandes?

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan, et mitte!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sa oled juba  vasakule libisenud. Mis see kohvi ja kook teistmoodi on.

+4
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N50 ütleb, et sina ei saa vasakule minna, sest pole suhtes. Sinu plaan on elus püsida, ja kiidan selle heaks – tähelepanu on tarvis, kogemusi, põnevust. Olen olnud üsna samas olukorras ja loogikaga, et kuni surm meid lahutab, kuid täna jõudnud selle teadmiseni, et mind on 1 ja kui mina nii ei sobi, siis on see kaaslase valik (sest olen võtnud õiguse tunda, teha, elada). Õpin (poolel teel) mitte liiga palju analüüsima ja tulevikku nö ette nägema. Minu ega tundub et ka sinu eesmärk pole haiget teha v lammutada, luba lihtsalt juhtuda

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N50 ütleb, et sina ei saa vasakule minna, sest pole suhtes. Sinu plaan on elus püsida, ja kiidan selle heaks – tähelepanu on tarvis, kogemusi, põnevust. Olen olnud üsna samas olukorras ja loogikaga, et kuni surm meid lahutab, kuid täna jõudnud selle teadmiseni, et mind on 1 ja kui mina nii ei sobi, siis on see kaaslase valik (sest olen võtnud õiguse tunda, teha, elada). Õpin (poolel teel) mitte liiga palju analüüsima ja tulevikku nö ette nägema. Minu ega tundub et ka sinu eesmärk pole haiget teha v lammutada, luba lihtsalt juhtuda

Aitäh!  Ma olen pea 52 ja mõtlen ka nii, et mina olen mina ja peaksin tegema nii, nagu mina ise soovin. Aga takistab mingi loll alalheitlikkus stiilis, et ära tee teistele haiget. Ära tee teistele seda, mida endale ei sooviks. Samas, mulle endale on ju korduval niimoodi haiget tehtud. Ma ju isegi ei tunne seda teist naist, kellele haiget teeksin. Ma ei tahakski tema meest omale. Aga ikka mõtlen…. Vastik asi see südametunnistus!

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

poolvedelkõva üritus jätab põhimõttekindlale haava hinge, millest ei saagi lahti. mitme partneri poolt kasutatava mehega lähedust nautida on sama kui laiatarbekaupa käsitseda. korraks puhastab, ent hiljem tülgastab. sellega koos kaob su enesekindlus, ligi hiilib deprekas.

üheöö seks on veits etem, sest tead, et kirg korraks ja mehe cv võid kohe mälust kustutada.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, see pole seda väärt, ausalt ka! Sa jääd seda ilmselt kahetsema. Mul oleks küll rõve tunne pärast.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, see pole seda väärt, ausalt ka! Sa jääd seda ilmselt kahetsema. Mul oleks küll rõve tunne pärast.

Aitäh, öelge mulle veel, et see mäng ei vääri küünlaid.

Eks ma siis tiksun vaikselt edasi ja loodan, et vähemalt lähima kümne aasta sees veel leian kas või korra lähedust.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja seda meest magatama hakata. Jätab sulle sitamaitse suhu. Võta keegi vaba mees, endal ka hea olla.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastik asi see südametunnistus!

Mis südametunnistus, kahepalgelisus on selle nimi hoopis. Miks sa mehe tegemiste järgi otsustad, et teistel on ükskõik – küsi tema naiselt, kas temal ka on ükskõik? SINU mehe jaoks oli kõrvalkäimine ju ka OK, miskipärast sinu arust ei olnud. Ja mis südametunnistusega naine käib aastaid mini “sõbraga” kohvitamas, kes ilmselgwlt sõber ei ole? Oleks sõber, tunneks sa nii tema naist kui lapsi.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastik asi see südametunnistus!

Mis südametunnistus, kahepalgelisus on selle nimi hoopis. Miks sa mehe tegemiste järgi otsustad, et teistel on ükskõik – küsi tema naiselt, kas temal ka on ükskõik? SINU mehe jaoks oli kõrvalkäimine ju ka OK, miskipärast sinu arust ei olnud. Ja mis südametunnistusega naine käib aastaid mini “sõbraga” kohvitamas, kes ilmselgwlt sõber ei ole? Oleks sõber, tunneks sa nii tema naist kui lapsi.

Ma ei ole kahepalgeline. Vastupidi! See on minu miinust, et ma ei oska mõelda iseenda tahtmiste ja vajaduste peale. Ja tunnen süüd, et isegi vaid mõtetes mõtlen mingeid “valesid” mõtteid. Iialgi ei ole ma kellelegi sedalaadi valu põhjustanud. Edaspidi ei sooviks ka, aga kui perekoolist järjest loen, et seks on tühipaljas seks ja see ei loe midagi, siis mõtlen, et miks mitte seda endale lubada? See oleks mu enda tõekspidamiste vastu. Aga kui “kannatav” pool ei pea seda miskski, siis miks minagi peaks tõmblema?

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära tee teistele haiget on sinu vastus. See, et teistele on tehtud, on paras motivaator.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui “kannatav” pool ei pea seda miskski, siis miks minagi peaks tõmblema?

Sina ju ei tea, mida see kannatav pool mõtleb või tunneb. Mis rumal õigustus see siis on, et Perekoolist lugesid, et see ei tähenda midagi, siis võib suhtes mehega seksida küll. Küsi selle naise käest, mis ta arvab sellest, siis saad teada, kas on ükskõik või ei ole. Tegelikult pole kellelgi ükskõik, kui nad oma partnerist vähegi hoolivad. Mõni lihtsalt üritab jutuga selle asja endale söödavamaks teha, sest lahkuminek tundub veel hullem variant. Tegelikult hävitab see usalduse ja läheduse inimeste vahel igaveseks ära, isegi kui üritatakse teha nägu, et mis see seks teisega siis ikka niiväga on. Ja kas sa üldse tahad seksida mehega, kes oma naisele sellist asja teeb?

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edaspidi ei sooviks ka, aga kui perekoolist järjest loen, et seks on tühipaljas seks ja see ei loe midagi, siis mõtlen, et miks mitte seda endale lubada?

Kui see on sinu loomuses, siis teed seda niiehknii.Ja kui pole, siis ei tee. Ükski vastus tegelikult sinu arvamust ei mõjuta. Sul juba on arvamus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N50 ütleb, et ära mõtle üle. Kui teemaks haletsus (enda v teiste), siis küll mõtle korra, et kas hommik võiks alats sinu on suudlusega v jookseksid kohe ära. Kui jääksid, hüpoteetiliselt, siis gaasi

 

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju ei tea, mida see kannatav pool mõtleb või tunneb. Mis rumal õigustus see siis on, et Perekoolist lugesid, et see ei tähenda midagi, siis võib suhtes mehega seksida küll. Küsi selle naise käest, mis ta arvab sellest, siis saad teada, kas on ükskõik või ei ole.

See mees ise rõhutab, et naine teab, MILLISE mehega ta kokku hakkas. Ja oli kõige sellega nõus.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees ise rõhutab, et naine teab, MILLISE mehega ta kokku hakkas. Ja oli kõige sellega nõus.

Kas mehe iga loba, mida ta naise voodissesaamiseks räägib, tasub ikka uskuda? Elugkogemust ju peaks sul olema.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees ise rõhutab, et naine teab, MILLISE mehega ta kokku hakkas. Ja oli kõige sellega nõus.

Mis ta on siis eluaeg mingi litsmees olnud või, et juba naisevõtul selline jutt? Kogu aeg suvalistega maganud naise kõrvalt? Ma sellist küll ei tahaks.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju ei tea, mida see kannatav pool mõtleb või tunneb. Mis rumal õigustus see siis on, et Perekoolist lugesid, et see ei tähenda midagi, siis võib suhtes mehega seksida küll. Küsi selle naise käest, mis ta arvab sellest, siis saad teada, kas on ükskõik või ei ole.

See mees ise rõhutab, et naine teab, MILLISE mehega ta kokku hakkas. Ja oli kõige sellega nõus.

So what?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tee siia ära. Ma arvan, et seks on kehv anyway.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks mehega, kes on pettur, ei tee enesetunnet paremaks. Ega neid vabu mehi nüüd nii vähe ka ei ole, et seksiks kedagi ei leia.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ju ei tea, mida see kannatav pool mõtleb või tunneb. Mis rumal õigustus see siis on, et Perekoolist lugesid, et see ei tähenda midagi, siis võib suhtes mehega seksida küll. Küsi selle naise käest, mis ta arvab sellest, siis saad teada, kas on ükskõik või ei ole.

See mees ise rõhutab, et naine teab, MILLISE mehega ta kokku hakkas. Ja oli kõige sellega nõus.

So what?

Lisan.

a) sa ei andesta oma abikaasale, kes sind pettis, aga mehele, kes oma naist petaks, sa lausa avaksid jalad. Vahet pole, et sa meest endale ei taha. Ega sa ei pea oma eksile samuti andestama või isegi kokku minema, et tühimikku täita.
b) õpi ennast rahuldama. Hingelist sidet saab inimestega niisama suheldes. Inimene on sotsiaalne loom, arusaadav. Orgasm on orgasm. Küsi seda porrisõltlastest meestelt ja meeste sugutung on oluliselt suurem. Ja ära tule rääkima, et inimest ei asenda. Sa nagunii ei plaani seda meest enamaks kui dildoks kasutada.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

c) tühimiku täitmiseks selles eas sobib eksmees. Tee talle tagasi, et teda endale ei võta, aga seksid küll. Kuni leiad vaba mehe. Kui eks on suhtes, siis ignoreeri seda teksti ja mine kohtingutele. seksi saab ikka.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve, kuidas vanamutt tahab mingit suhtemeest kargutada. Kas mehi maailmas vähe?

+6
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Rõve, kuidas vanamutt tahab mingit suhtemeest kargutada. Kas mehi maailmas vähe?

Ühel päeval oled ju ise samasugune vanamutt. Või arvad, et sina ei vanane?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna minu jaoks on monogaamsus ja truudus üliolulise tähtsusega (selle puudumise tõttu lagunes ka ju minu abielu), siis on mul raske omaks võtta seda mõtteviisi.

Tsiteerin sinu lauseid, mis peaksid olema sinu oõhimõtted. Kuidas see käiks kokku sinu nn suhtele mehega, kellel on perekond?

Kuidas välja selgitada, kas selle mehe elukaaslane on sama mõtteviisiga, et las olla, ükskõik, kui vahepeal kellegi teisega on? Peaasi, et pärast koju tagasi tuleks.

Selgitad nii välja, et kogenud inimesena annad aru, et suuremale protsendile naistest ei ole see vastuvõetav. Ja need, kes mõtlevad – peaasi, et pärast(lurpslöömist) koju tagasi tuleks, teevad seda meeleheitest hoopis, mitte et neile see naudingut pakuks.

Kindel on see, et konkreetset meest ma omale päriseks ei taha. Küll aga sobiks korraks ühe väga suure tühimiku täitmiseks.

Üks nõmedamaid lauseid üldse. Sest suurem osa naisi ütleks, kui teeks –  aga võta siis omale, ma petist tagasi kah ei soovi. Ja kui ei soovi omale, siis ära selle “niisama” asja pärast teiste ellu topi ennast. Sulle ei tähenda see midagi – teisele aga väga palju.

Oma eksabikaasa on otseses ja kaudses põlvili mu ees, koguaeg, ja anub mind tagasi. Oleks valmis kõigeks, et mind tagasi saada. Aga mina kahjuks andestada ei suuda. Isegi mitte pelgalt seksi- ja lähedusetühimiku täitmise jaoks mitte.

Tegelikult see tekst näitab, kuidas sa kõigud ja seda, et see teema kubiseb vasturääkivustest. Sinu põhimõtted ja tõed on vaid mingis osas, oma eksiga. Teiste inimestega on need hoopis teised.

Andestada eksile. Inimesed arvavad, et andestamine peaks tähendama kohe uuesti kokku elama minekut või abiellumist. Ei. Andestada võib ja saab ka nii, et enam ei suhtle, aga viha siiski ka ei pea või seksid eksiga, aga ongi vaid seks.

Samas, olen aru saanud, et teistele inimestele ei ole see sugugi NII tähtis kui mulle.

Ja see lause. Teistele. Sa üldistad liialt. Sa ju ei tea, kellel on tähtis ja kellele mitte. Kõik, kes petavad, ka neile on see väga tähtis. Kui ei oleks, siis ei riskitaks. Kui ei oleks tähtis, siis ei varjataks nii suurte panustega. Ja nii edasi. Kui arvad, et TEISTELE  inimestele see ei ole nii tähtis, siis tehke kolmandale osapoolele ehk selle mehe naisele teatavaks. On vähemalt midagi erinevat tavaliset petmisest, mille vastane sa jutu järgi oled.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi olla ‘korraks vaid’. Sellise pikaaegse peretuttavaga võib Sul olukord pikemaks venida, kuni viib jumal teab kuhu välja.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edaspidi ei sooviks ka, aga kui perekoolist järjest loen, et seks on tühipaljas seks ja see ei loe midagi, siis mõtlen, et miks mitte seda endale lubada? See oleks mu enda tõekspidamiste vastu. Aga kui “kannatav” pool ei pea seda miskski, siis miks minagi peaks tõmblema?

No kui sa niimoodi perekooli arvamuste tõttu oma põhimõtteid juba muudad ja hakkad nõustuma, et seks on vaid seks, siis võta aga oma eksmees tagasi. Või sinu jaoks ikka ei ole lihtsalt tühipaljas seks? No siis ei ole see seda sinu jaoks ka teise naise mehega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtsin julguse kokku ja tegin teema.

Jälle sina! Pole vaja selle mehega siis kohtuda, kui ta mõjub sulle nagu narkootikum. Nüüd peame taas sind maapeale tooma, kui sul see eksistentsiaalne dilemma käsil. Loe, mis sulle vastati ja suudad selle mehe pommitamistele mitte reageerida.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 303 )


Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule