Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 303 )

Teema: Korraks vasakule

Postitas:
Kägu

Rikkad mehed ei kingi naistele kinnisvara jms- ma ei tea kus see müüt on võetud?

Jah, üüritakse ilmselt võimas Vanalinna korter ja lisiingus on särav pill ja reisitakse jms koos siis kannab kulud mees. Aga kui minnakse lahku, siis ka üürikorter tagasttakse ja liising vb lõpetatakse…Ehk siis naine astub seal välja tühjade pihkudega. Pole mingeid villasi või uhkeid autosi. Ja kui isegi ärimees on teinud valearvestuse nt ja armuleegis midagi suurt kinkinud. Siis nõutakse ilma häbenemata kõik kingid tagasi nagu on ajakirjanduses.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkad mehed ei kingi naistele kinnisvara jms- ma ei tea kus see müüt on võetud? Jah, üüritakse ilmselt võimas Vanalinna korter ja lisiingus on särav pill ja reisitakse jms koos siis kannab kulud mees. Aga kui minnakse lahku, siis ka üürikorter tagasttakse ja liising vb lõpetatakse…Ehk siis naine astub seal välja tühjade pihkudega. Pole mingeid villasi või uhkeid autosi. Ja kui isegi ärimees on teinud valearvestuse nt ja armuleegis midagi suurt kinkinud. Siis nõutakse ilma häbenemata kõik kingid tagasi nagu on ajakirjanduses.

Mehi on erinevaid. Mõned rikkad mehed, kes meedias figureerivad, on ikka naisele üht-teist kinkinud ka. Tavaliselt on muidugi siis lapsed ka juba mängus. Toots sai maja näiteks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikkad mehed ei kingi naistele kinnisvara jms- ma ei tea kus see müüt on võetud? Jah, üüritakse ilmselt võimas Vanalinna korter ja lisiingus on särav pill ja reisitakse jms koos siis kannab kulud mees. Aga kui minnakse lahku, siis ka üürikorter tagasttakse ja liising vb lõpetatakse…Ehk siis naine astub seal välja tühjade pihkudega. Pole mingeid villasi või uhkeid autosi. Ja kui isegi ärimees on teinud valearvestuse nt ja armuleegis midagi suurt kinkinud. Siis nõutakse ilma häbenemata kõik kingid tagasi nagu on ajakirjanduses.

Kust sina tead, mis rikkad teevad, kirjaviisi järgi oled see Mehike, kes oli vaene nagu kirikurott ja kes siin pidevalt kurtis, et naised teda ei taha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tõsi, et paljud naised hakkavad armukeseks sellepärast, et mõtlevad, et teevad niimoodi tagasi oma mehele ja teistele naistele, aga tegelikult see nende enesetunnet kuidagi ei tõsta.

Ma ütleks, et kavalamad ja ilusamad naised peavad armukest selleks, et see nende elu osaliselt kinni maksaks. Milleks niisama k_ppida, kui selle eest võib mehelt paluda, et too ostaks uue kasuka, uuea auto, uue korteri (nahaalsemad). Ei mingit kättemaksuiha, lihtsalt bisnes kui nii võib öelda. Eestis on tuhandeid mehi, kes on selliste naiste peale kümneid tuhandeid magama pannud.

Iseenda rahaga teenitud asjad toovad kordades rohkem rõõmu. Ja niimoodi kingitud asjade eest võid jäädagi mehe orjaks alatiseks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sina tead, mis rikkad teevad, kirjaviisi järgi oled see Mehike, kes oli vaene nagu kirikurott ja kes siin pidevalt kurtis, et naised teda ei taha.

Vaesus pole häbiasi, aga vaeste hindamine sinu moodi küll.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaesus pole häbiasi, aga vaeste hindamine sinu moodi küll.

Oledki seesama tüüp. Mul ükskõik, kas oled vaene või rikas, aga on näha, et sa rikaste elust midagi ei tea, küll aga üritad rikaste meeste nimel sõna võtta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oledki seesama tüüp. Mul ükskõik, kas oled vaene või rikas, aga on näha, et sa rikaste elust midagi ei tea, küll aga üritad rikaste meeste nimel sõna võtta.

Ei ole. Mina kommenteerisin eile ja täna hommikul.
Mul on tunne, et sina otsid rikast meest ja oled vihane, et siinei käi rikkaid mehi. Mina olen tõesti vaene, aga vähemalt ei pea ma ühelegi mehele võlgu olema ja mind ei teata kui tolle rikkuri naist. Ma ei taha olla mehe lükata ja tõmmata. Pealegi on tehtud mingi statistika, et piisab teatud summast ja sealt edasi pole inimesed enam õnnelikumad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelik trauma algab petmisest. Kui inimest on petetud, siis ta hakkab rumalusi tegema. Trauma kõneleb selles inimeses. Läbi mehe makstaks kätte teistele naistele, sest tema õnn vajus kokku.

TA olen. Jah, trauma on mul küll. Väga suur trauma, sest olen alati olnud seda meelt, et soovin abielus olla vaid ühe mehega ja kuni elu lõpuni. Eksmees on tegelikult täpselt sama eluhoiakuga. Aga paraku, tema tegude pärast ei saa me kumbki enam selle põhimõtte järgi elada.

Sellega ma aga kohe kindlasti nõus ei ole, et ma tahan teistele naistele kätte maksta, sest olen ise haiget saanud. Käsi südamel võin seda vanduda. Kui tahaksin kätte  maksta, siis poleks ka seda teemat, vaid ma oleksin mehele juba ammu järele andnud. Mind praegu aga takistab tegu tegemast just see teine naine. Tean, et see kõlab uskumatult ja mõjub võltsina, aga ma tõesti mõtlen tema tunnetele. Samas ma ei tea, ehk on ka tema nende naiste leeris, kelle jaoks ei ole üldse oluline, kui mees teiste naistega seksib.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ma ei tea, ehk on ka tema nende naiste leeris, kelle jaoks ei ole üldse oluline, kui mees teiste naistega seksib.

Selliseid naisi pole ju olemas. Ainult need, kes mehest absoluutselt ei hooli ja soovivad temast lahti saada, äkki siis. Mida keegi räägib või Perekoolis kirjutab, pole ju ometi sama, mis inimesed päriselt mõtlevad ja tunnevad. Hakkab libateemana tunduma, et kogu aeg ühte ja sama raiud.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, kui üks lähedane ja tuttav mees soovib korraks minuga midagi lähedast, siis …. Mina olen ju vaba ja ma tahaks. Aga ma kohe kindlasti ei tahaks kellelegi haiget teha. Kellelegi naisele ja lastele, keda ma ju ei tunnegi.

Milles küsimus siis? Et kas lasta ennast seotud mehel k*ppida või mitte? See oligi see küsimus, mille pärast selline tohutult pikk teemaalgatus kokku kirjutada?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma eksabikaasa on otseses ja kaudses põlvili mu ees, koguaeg, ja anub mind tagasi. Oleks valmis kõigeks, et mind tagasi saada. Aga mina kahjuks andestada ei suuda. Isegi mitte pelgalt seksi- ja lähedusetühimiku täitmise jaoks mitte.

Ma sellel tuttava abieluköidikutes mehe jätaks rahule. Võta see eksabikaasa tagasi. Ta ju armukest ei pidanud, tegi ainult sutsakaid. See on selline süütum asi. Üks nõuanne veel. Seksis peaks alustama koerapoosis, siis ei pea teineteist kohe suudlema, aga samas seksitühimik saab mingilgi moel täidetud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma eksabikaasa on otseses ja kaudses põlvili mu ees, koguaeg, ja anub mind tagasi. Oleks valmis kõigeks, et mind tagasi saada. Aga mina kahjuks andestada ei suuda. Isegi mitte pelgalt seksi- ja lähedusetühimiku täitmise jaoks mitte.

Ma sellel tuttava abieluköidikutes mehe jätaks rahule. Võta see eksabikaasa tagasi. Ta ju armukest ei pidanud, tegi ainult sutsakaid. See on selline süütum asi. Üks nõuanne veel. Seksis peaks alustama koerapoosis, siis ei pea teineteist kohe suudlema, aga samas seksitühimik saab mingilgi moel täidetud.

Mis suudlemises nii halba, et seda vältima peaks?

Mul kõik algab alati sellest, ei kujuta nagu teisite ettegi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tõsiselt, äkki mehe naine on sellise suhtumisega, et las mees käib ja suksutab suvalisi naisi? Miks endale sellist jama sisendada. Mis tegelik hirm on? Et hakkab meeldima see lähedus aga armukese naine ei viskagi oma meest välja nagu sina ja siis tunned end ära kasutatuna? Haiget teed sa eelkõige iseendale, pole tarvis endale sisendada, et teistele naistele ei taha haiget teha. Eriti kummaline tundub see teema seetõttu, et oma mehele ei suuda mingil juhul sellist petmist andestada aga endale suudaks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Jah, trauma on mul küll. Väga suur trauma, sest olen alati olnud seda meelt, et soovin abielus olla vaid ühe mehega ja kuni elu lõpuni. Eksmees on tegelikult täpselt sama eluhoiakuga. Aga paraku, tema tegude pärast ei saa me kumbki enam selle põhimõtte järgi elada.

Sellega ma aga kohe kindlasti nõus ei ole, et ma tahan teistele naistele kätte maksta, sest olen ise haiget saanud. Käsi südamel võin seda vanduda. Kui tahaksin kätte  maksta, siis poleks ka seda teemat, vaid ma oleksin mehele juba ammu järele andnud. Mind praegu aga takistab tegu tegemast just see teine naine. Tean, et see kõlab uskumatult ja mõjub võltsina, aga ma tõesti mõtlen tema tunnetele. Samas ma ei tea, ehk on ka tema nende naiste leeris, kelle jaoks ei ole üldse oluline, kui mees teiste naistega seksib.

Tore, et ühe poolega nõustud.

Aga ms tean inimesi sinust paremini. Ja sa valetad praegu. Kui sa ei valetaks, siis sa oleksid käinud mehe ja tema naisega kohvikus ja sel teemal suhelnud. Fakt, et sa seda ei tee, näitab, et sa ei julge. Ja sa ei julge, sest tunned, et käitud valesti.

Sa ei saa magada teiste võetud inimestega, sest neil on “kokkulepe”. Esiteks sa pole NAISELT küsinud. Mine küsi ja siis võta uuesti sõna. Soovitan uurida svingerluse kohta. Sina tahad midagi sellist vaba, välja arvatud naine+sinu mees. Youtubes on soft white underbelly teinud swingerite kohta videosid. Vaata need ära, et saada natuke aimu mittemonogaamiast, räägi naisega mehe juuresolekul ja maga terviseks.
Praegu raiskad meie aega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suudlemises nii halba, et seda vältima peaks?

Mul kõik algab alati sellest, ei kujuta nagu teisite ettegi.

Ma pole too vastaja, aga kujutan ette, et suudlemine on intiimsem kui penetratsioon nii, et ei vahi petja nägu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suudlemises nii halba, et seda vältima peaks?

Mul kõik algab alati sellest, ei kujuta nagu teisite ettegi.

Ma pole too vastaja, aga kujutan ette, et suudlemine on intiimsem kui penetratsioon nii, et ei vahi petja nägu.

Mul sama arvamus.

Tegelik trauma algab petmisest. Kui inimest on petetud, siis ta hakkab rumalusi tegema. Trauma kõneleb selles inimeses. Läbi mehe makstaks kätte teistele naistele, sest tema õnn vajus kokku.

TA olen. Jah, trauma on mul küll. Väga suur trauma, sest olen alati olnud seda meelt, et soovin abielus olla vaid ühe mehega ja kuni elu lõpuni. Eksmees on tegelikult täpselt sama eluhoiakuga. Aga paraku, tema tegude pärast ei saa me kumbki enam selle põhimõtte järgi elada.

Sellega ma aga kohe kindlasti nõus ei ole, et ma tahan teistele naistele kätte maksta, sest olen ise haiget saanud. Käsi südamel võin seda vanduda. Kui tahaksin kätte maksta, siis poleks ka seda teemat, vaid ma oleksin mehele juba ammu järele andnud. Mind praegu aga takistab tegu tegemast just see teine naine. Tean, et see kõlab uskumatult ja mõjub võltsina, aga ma tõesti mõtlen tema tunnetele. Samas ma ei tea, ehk on ka tema nende naiste leeris, kelle jaoks ei ole üldse oluline, kui mees teiste naistega seksib.

Jälle see jutt! Absurdmõtlemine on sul ikka. Sa räägid mingil väga veidral põhjusel sellist juttu, mis on mehe ja naise  suhtes pigem erand, ja harv erand. Miks sa seda teed? Kas sina olid ka nende naiste leeris? Ei olnud? Ometi sa lased samas vaimus seda juttu edasi. Üldse ei mõista sind. Mõistan, et sa ei talunud oma mehe petmist, kes ostus selle väljatulekuga sinu jaks lausa kellekski teiseks, ok. Arusaadav. Muud ei mõista.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa valetad praegu.

Just nimelt, kohe esimesest postitusest peale. Pole ju esimest korda siin sellesama probleemiga. Ise veel kirjutab, et soovib leida tõsist, ausat ja head meest. Nii need asjad elus ei käi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa valetad praegu.

Just nimelt, kohe esimesest postitusest peale. Pole ju esimest korda siin sellesama probleemiga. Ise veel kirjutab, et soovib leida tõsist, ausat ja head meest. Nii need asjad elus ei käi.

Ajakirjanik vast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta see eksabikaasa tagasi. Ta ju armukest ei pidanud, tegi ainult sutsakaid. See on selline süütum asi.

Kas teadmine, et oma abikaasa kasutas tasuliste teenuseid on kuidagi üllam?

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, olen aru saanud, et teistele inimestele ei ole see sugugi NII tähtis kui mulle.

Oot, sa arvad, et KÕIGI teiste inimeste jaoks on petmine vähemoluline? Et sina oled kuidagi ainulaadne ja eriline? Ma ei tea oma tutvuskonnast ainsatki inimest, kes ütleks, et tal on ükskõik, kui kaaslane kellegi teisega magaks, peaasi, et pärast koju tuleb. Nii et ma pigem ütleks, et sa oled vägagi tavaline.

Ka see, et sa soovisid eluaeg sama mehega abielus olla, ei tee sind kuidagi eriliseks. Valdav enamus inimesi siiski abielluvad lootusega, et see on kogu eluks. Lahku ei läinud te mehe “sutsakate” pärast, vaid sellepärast, et neil oli sinu jaoks suurem kaal, kui kogu teie ülejäänud ühisel elul.

Ja kes mainis, et kui kohvisõbraga sõltumata suhtest saab sängi jagada, siis see tähendab, et kohvisõbra elus niigi juba mõra sees – no sel juhul oli teemaalgataja abielul ka juba mõra sees, muidu poleks keegi tema abikaasat saanud ju samuti tarbida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid naisi pole ju olemas. Ainult need, kes mehest absoluutselt ei hooli ja soovivad temast lahti saada, äkki siis. Mida keegi räägib või Perekoolis kirjutab, pole ju ometi sama, mis inimesed päriselt mõtlevad ja tunnevad. Hakkab libateemana tunduma, et kogu aeg ühte ja sama raiud.

Miks ei ole? Olen minagi lugenud siin neid petmise teemasid. Lausa tuliseid vaidlusi on sel teemal maha peetud – et kas see on oluline, et mees on truu või mitte. Ja ka mulle on jäänud mulje, et valdav enamus kaldub sinnapoole, et see ei ole suhtes üldse määrav. Ok, ega hästi ei meeldi ka, aga samas ei ole mingi põhjus, mille pärast kurvastada või veel vähem – suhe lõpetada. Imelikult lühike mälu on ikka inimestel. Ja rõhk on ikka sellel, et oluline on see, et mees oleks muidu hea ja tubli.

Ja mingi osa (tõsi küll – väike osa) naisi lausa rõhutab, et kõrvalt võtmine on lubatud. Et nad ise võtavad samuti, kui sobiv moment tekib.

Nii et teemaalgataja peaks kuidagi selgeks tegema, milline on selle mehe naise suhtumine.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, et ühe poolega nõustud. Aga ms tean inimesi sinust paremini. Ja sa valetad praegu. Kui sa ei valetaks, siis sa oleksid käinud mehe ja tema naisega kohvikus ja sel teemal suhelnud. Fakt, et sa seda ei tee, näitab, et sa ei julge. Ja sa ei julge, sest tunned, et käitud valesti. Sa ei saa magada teiste võetud inimestega, sest neil on “kokkulepe”. Esiteks sa pole NAISELT küsinud. Mine küsi ja siis võta uuesti sõna. Soovitan uurida svingerluse kohta. Sina tahad midagi sellist vaba, välja arvatud naine+sinu mees. Youtubes on soft white underbelly teinud swingerite kohta videosid. Vaata need ära, et saada natuke aimu mittemonogaamiast, räägi naisega mehe juuresolekul ja maga terviseks.

Ei saa aru, mis see svingerlus siia teemasse puutub? TA soovib korra saada seksi ja lähedust. Miks ta sellepärast peab kohe svingima hakkama? Kas sinu arvates on seks omavahel mitte suhtes olevate inimeste puhul alati svingerdamine?

Praegu raiskad meie aega.

Mida see veel tähendama peaks? Kas keegi sunnib sind jõuga seda teemat lugema ja sellel teemal kaasa mõtlema ja kirjutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, et ühe poolega nõustud. Aga ms tean inimesi sinust paremini. Ja sa valetad praegu. Kui sa ei valetaks, siis sa oleksid käinud mehe ja tema naisega kohvikus ja sel teemal suhelnud. Fakt, et sa seda ei tee, näitab, et sa ei julge. Ja sa ei julge, sest tunned, et käitud valesti. Sa ei saa magada teiste võetud inimestega, sest neil on “kokkulepe”. Esiteks sa pole NAISELT küsinud. Mine küsi ja siis võta uuesti sõna. Soovitan uurida svingerluse kohta. Sina tahad midagi sellist vaba, välja arvatud naine+sinu mees. Youtubes on soft white underbelly teinud swingerite kohta videosid. Vaata need ära, et saada natuke aimu mittemonogaamiast, räägi naisega mehe juuresolekul ja maga terviseks.

Ei saa aru, mis see svingerlus siia teemasse puutub? TA soovib korra saada seksi ja lähedust. Miks ta sellepärast peab kohe svingima hakkama? Kas sinu arvates on seks omavahel mitte suhtes olevate inimeste puhul alati svingerdamine?

Praegu raiskad meie aega.

Mida see veel tähendama peaks? Kas keegi sunnib sind jõuga seda teemat lugema ja sellel teemal kaasa mõtlema ja kirjutama?

Sina suht ka raiskad oma aega, olgem ausad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole too vastaja, aga kujutan ette, et suudlemine on intiimsem kui penetratsioon nii, et ei vahi petja nägu.

Jah sul on õigus, koerapoos ei ole nii intiimne kui misjonär ja sobib seega seksiks paremini, kui ei olda omavahel just kõige paremad sõbrad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tõesti, vabu mehi on küll ja küll. Selle seksiga teed oma hinge veel ühe augu juurde. Mine kruiisile ja võta mingi vaba mees maha, pärast ei ole hingepiinu.

Muideks välsmaa mehed on ikka väga osavad ja tasuvad proovimist

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et vanamoor on kargu ammu ära teinud ja teie ikka veel arutate siin..

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole too vastaja, aga kujutan ette, et suudlemine on intiimsem kui penetratsioon nii, et ei vahi petja nägu.

Jah sul on õigus, koerapoos ei ole nii intiimne kui misjonär ja sobib seega seksiks paremini, kui ei olda omavahel just kõige paremad sõbrad.

Ma olen alati arvanud, et teeise inimese h lõhnad, vedelikud ja maitsed on intiimsemad kui maha ja taha, kus puutuvad kokku vaid peenis ja tupp.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et vanamoor on kargu ammu ära teinud ja teie ikka veel arutate siin..

Ei ta tee. Ja kui teebki, siis elab selle teadmisega, mis ta tegi õnnelikult, pohhuistlikult või kurvalt, või masendunult. Oleneb tundlikkusest, kogemustest, kasvatusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind praegu aga takistab tegu tegemast just see teine naine. Tean, et see kõlab uskumatult ja mõjub võltsina, aga ma tõesti mõtlen tema tunnetele. Samas ma ei tea, ehk on ka tema nende naiste leeris, kelle jaoks ei ole üldse oluline, kui mees teiste naistega seksib.

Kurat, no seksi kellegi teisega, miks sa ometi pead just selle mehega magama, kui asi ongi ainult seksis?? Oleks veel et sa ei tea tema naisest. Lõpeta oma raudsetest põhimõtetest jahtumine, sul pole mingeid pühimütteid. Madal inimene oled. Ainus põhjus, miks te veel seksinud pole, on et mees pole otse ettepanekut teinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin noor, vaba ja vallaine – siis oli ka selline “kohvijakoogimees”, kes tegelikult mind väga armastas (abielus, lastetu) ja olen väga rahul, et jäimegi kohvi ja koogi juurde.

Vaevalt küll, et just armastas, pigem ikka kepihimu tõukas tagant. Oleks armastanud, küllap oleks oma abielu ka siis lahutatud saanud ja soovinud päriselt koos olla.

Sooviski koos olla ja  hetk  hakkas rääkima, et plaanib lahutust jne. Siis tegin kohe lõpu sellele suhtele. Minul ei olnud tema vastu selliseid tundeid, et oleksin soovinud temaga abielluda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 303 )


Esileht Pereelu ja suhted Korraks vasakule