Esileht Pereelu ja suhted Kui oluline on teie jaoks abielu?

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Kui oluline on teie jaoks abielu?

Postitas:
Kägu

Heade, tarkade ja vaimukate naistega tahavad kõik head ja vaimukad, targad, töökad mehed abielluda. Nad kardavad, et jäävad muidu ilma. Aga teised naised, need seksivad ja sünnitavad niisama.

Millest nad muidu ilma jäävad? Seksist?

No kui nad ilma abieluta seksi ei saa, ei ole see mees ka hea, vaimukas, töökas ega rikas. No vaata Sõõrumaad, järjest noorem naine kõrval ilma igasuguse abieluta.

Heast, targast ja vaimukast naisest jäävad ilma. Need ei lase end niisama törtsida. Kui mees abielluda ei taha, siis otsime edasi, kuni leiame mehe,, keda armastame ja kes armastab vastu. Piisavalt, et soovida abielluda.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik lapsi siiski ei lähe õnneks aastaselt sõime ja ka haigete lastega kipub ema rohkem kodus olema.

Mis see siia arutellu puutub? Mees/isa ju toetab sel ajal rahaliselt kogu peret, olenemata varasuhtest.
Normaalne mees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegipärast ei pea mees naise kallal näägutama, et see iga päev süüa teeks näiteks.

Mida see annakski? Kui naine ei viitsi süüa teha, siis ta on lihtsalt “võrdne” ja mees teeb edaspidi süüa ise. See et naised kord paari-kolme nädala tagant harjaga mööda majapidamist tuiskavad ja laste peale karjuvad, ei tee neist veel majahaldjaid. See et nad meeste igapäevaseid koduste tööde tegemisi märkama ei tee, ei tähenda, et mehed midagi ei tee. Te kipute elama oma vanaemade aupaistes ja kohtlema oma mehi lähtuvalt neile omistatud feminatslikust stereotüübist, mitte lähtuvalt sellest, millised nad tegelikult inimesena on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised algatavad 70-80% lahutustest (90% kui on tegemist kõrgharidusega naistega) lootuses saada endale parem mees.

Et nagu päriselt või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielule müeldes arvan, et see võib inimestle ajas muutuda. Näiteks eri vanuses. Kui keskiga pluss uus suhe luua, või vanemas eas veelgi ei ole alati abielu nii oluline, kui koos lapsi saades ja elades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik lapsi siiski ei lähe õnneks aastaselt sõime ja ka haigete lastega kipub ema rohkem kodus olema.

Haigete lastega on ikka kodus see, kes saab. Vähemalt minu tutvusringkonnas. Mina olen vaid ühe korra hoolduslehel olnud, kui mees oli komandeeringus. Muidu põetab lapsi alati mees, sest nii on majanduslikult ja tööalaselt mõistlikum.

Teoorias. Tegelikkus on teine. Väikelapse alafoorumis arutletakse tõsimeeli selel üle, et komandeerigusse läinud naine jättis lapse mehega ja vanavanematega. Talle helistatakse nutva lapse pärast iga päev….

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heast, targast ja vaimukast naisest jäävad ilma. Need ei lase end niisama törtsida.

Ei ole nõus. Kui vaatan enda tutvusringkonnas ringi, siis need, kellega on abiellutud, ei ole kuidagi targemad ja vaimukamad kui need, kes elavad vabaabielus ja saavad lapsi abiellumata. Kõik võrrandid siin elus ei ole nii lihtsakoelised.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heast, targast ja vaimukast naisest jäävad ilma. Need ei lase end niisama törtsida.

Ei ole nõus. Kui vaatan enda tutvusringkonnas ringi, siis need, kellega on abiellutud, ei ole kuidagi targemad ja vaimukamad kui need, kes elavad vabaabielus ja saavad lapsi abiellumata. Kõik võrrandid siin elus ei ole nii lihtsakoelised.

Muidugi ei ole vabaabielus naised iseenesest koledamad, rumalamad ja kurjemad. Lihtsalt oma meeste jaoks pole nad piisavalt head, vaimukad ja targad, et tahta ja viitsida abielluda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik lapsi siiski ei lähe õnneks aastaselt sõime ja ka haigete lastega kipub ema rohkem kodus olema.

Haigete lastega on ikka kodus see, kes saab. Vähemalt minu tutvusringkonnas. Mina olen vaid ühe korra hoolduslehel olnud, kui mees oli komandeeringus. Muidu põetab lapsi alati mees, sest nii on majanduslikult ja tööalaselt mõistlikum.

Teoorias. Tegelikkus on teine. Väikelapse alafoorumis arutletakse tõsimeeli selel üle, et komandeerigusse läinud naine jättis lapse mehega ja vanavanematega. Talle helistatakse nutva lapse pärast iga päev….

Ära üldista. Mul on samuti 3 last ja saan ühe käe sõrmedel 14 aasta jooksul oldud haiguspäevad nendega kodus olemisi. Meil on samuti alati isa haige lapsega kodus. See, et sa endale ossmehe oled valinud, ei tähenda, et teistel on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui oluline on teie jaoks abielu?