Esileht Pereelu ja suhted Kui parim sõbranna keerab uhhuuks

Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )

Teema: Kui parim sõbranna keerab uhhuuks

Postitas:
Kägu

Üks arvab, et on selgeltnägija (ta on mind ka ahistanud erinevates teemades). Teine on kergesti trollitatav. Aga eks minagi olen selle pealetükkiva ja rumala “selgeltnägija” õnge läinud ja talle vastanud. Läheb aega, kui aru saad, et see olevus on see häiritud vaimuga kommentaator.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kes siin kes on..mulle tundub, et päris juhuslik see vaidlemine olla ei saa neil kahel või kolmel. Mulle tundub, et teavad üksteist ka mujalt, kui siit, aga ei pruugi muidugi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kes arvab, et ta kõik teised ära tunneb, on korduvalt käinud ka minu peale kraaksumas, eriti kui olen anonüümne olnud. Tavaliselt viitab ta mingitele teistele teemadele, kus ma olevat midagi öelnud ja alati ta eksib. Eranditult alati ta paneb mööda. Mitte kordagi pole ta õigesti paika pannud, millise postituse anonüümne autor olen olnud. Ei kunagi 🙂 Aga ta ei väsi ega tüdi. Võib vabalt kümnes teemas samal päeval käia demonstreerimas seda, mida tal pole. Ehk siis läbinägelikkust.

Ja ta on ka kõva miinuste laduja.

Paraku tõesti on teinekord raske kohe taibata, keega tegu on ja ikka vastad süüdistustele ja haugatustele mõnda aega, kuni aru saad, kellega tegu. Siis hakkab muidugi piinlik.

Ehk siis ta ei ole adminn. Muidugi on võimalik, et selliseid isehakanud absoluutselt andetuid taskupsühholooge ja jäljekütte on siin ka mitu.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu antivakserist sõbranna otse  veenda mind pole püüdnud, sest tunneb mind hästi, aga  arvas, et tema ei haigestu niikuinii, sest on toortoitlane, käib joogas, mõtleb õigesti ja hingab õigesti. Ega vaktsineerinud ka kogu tema pere, sh eakas isa. Käivad loosungeid lehvitamas ja marssimas muidugi ka. Nüüd aga sündis  suur ime, terve perekond sai koroona ja mitte kergemast otsast. Keegi päris terveks veel saanud pole, kuuldavasti probleeme kopsudega ja ühel tekkinud neuroloogiline tüsistus. Kusjuures kiirtestid olid kõik negatiivsed. Saab näha, mida nad siis vaktsineerimisest arvavad, kui eluga välja tulevad.

Me oleme kindlasti sõbrad edasi, aga raske on suhtuda temasse endiselt, eriti häirib mind see meeleavaldustel protestimine. Rumalust on raske unustada. Ise lähen detsembris komandat süsti saama ja endiselt hea tervise juures.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Lõpeta enda petmine, ei olnud sa temaga lähedane. Sa ei teagi, mis on lähedus, kui väidad, et olite ja enam ei ole. Sa pole iial tema sõbranna olnud, vaid oled teda ärakasutanud. Kui oleksid sõbranna, ei viskaks sa teada üle parda, ei teeks sellist kirja siia, vaid mõistaks, et su lähedane sõber on leidnud selle, mis teda elustab. Sinult jätkugu nüüd julgust elada nagu elad, ilma teist inimest mustamata ja halvustamata. Su sõbrannal vedas, sai kehvast sõbrast lahti. Kui oleks hingeline lähedus tõeline, nagu sa räägid, siis saab rääkida ka sellest, et ühel on ühed arvamused, teisel teised. Aga sinul on vaja, et teised sinuga nõustuksid ja seetõttu ei suuda enam suhelda. MIna ei ole ühestki sõbrast ilma jäänud, kuigi oleme erinevate parteide valijad ja väga paljud poliitilised ja majanduslikud vaated on seinast seina. Aga see teebki sõpruse huvitavaks. Oska ikka sõber olla ja siis pole vaja rääkida, et sina jäid sõbrast ilma. Kõigepealt peab ise oskama sõber olla ja tunnustama oma sõbra valikuid. See mida kirjeldad on väga kaugel sõprusest.

    Väga sisuline kommentaar. Arvan sama. Sõbranna ju võisid olla, aga sõber mitte. Sõber on sügavama tähendusega. Sõpradel võivad olla erinevad arvamused, see ei takista sõber edasi olemast. Sõbrannandus on pealiskaudsem, eeldab ühiseid hobisid jne.

Sõbrale võib meeldida teine kleidivärv, lillesort või muusikastiil. Aga teaduslik või uhhuu-maailmavaade on liiga suur erinevus sõpruse säilimiseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrale võib meeldida teine kleidivärv, lillesort või muusikastiil. Aga teaduslik või uhhuu-maailmavaade on liiga suur erinevus sõpruse säilimiseks.

Nõustun. See ei ole enam kellegi erahuvi või erinevate eelistuse küsimus, vaid ekstreemsus. Sellised inimesed kaotavad reaalsustaju ning iga arutletav teema kaaperdatakse oma hookus-pookuse teooriatega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta enda petmine, ei olnud sa temaga lähedane. Sa ei teagi, mis on lähedus, kui väidad, et olite ja enam ei ole. Sa pole iial tema sõbranna olnud, vaid oled teda ärakasutanud. Kui oleksid sõbranna, ei viskaks sa teada üle parda, ei teeks sellist kirja siia, vaid mõistaks, et su lähedane sõber on leidnud selle, mis teda elustab. Sinult jätkugu nüüd julgust elada nagu elad, ilma teist inimest mustamata ja halvustamata. Su sõbrannal vedas, sai kehvast sõbrast lahti. Kui oleks hingeline lähedus tõeline, nagu sa räägid, siis saab rääkida ka sellest, et ühel on ühed arvamused, teisel teised. Aga sinul on vaja, et teised sinuga nõustuksid ja seetõttu ei suuda enam suhelda. MIna ei ole ühestki sõbrast ilma jäänud, kuigi oleme erinevate parteide valijad ja väga paljud poliitilised ja majanduslikud vaated on seinast seina. Aga see teebki sõpruse huvitavaks. Oska ikka sõber olla ja siis pole vaja rääkida, et sina jäid sõbrast ilma. Kõigepealt peab ise oskama sõber olla ja tunnustama oma sõbra valikuid. See mida kirjeldad on väga kaugel sõprusest.

Kas sa siis ka nii mõistev oleksid, kui sõbranna oleks narkorühmituse liige ja sind ka sinna sisse meelitada püüaks? Võib ju vaielda, et ei saa võrrelda võrreldamatut, aga kahjuks paistab uhhuu-liikumise ja narkorühmituse vahel üsna palju sarnasusi olevat.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa siis ka nii mõistev oleksid, kui sõbranna oleks narkorühmituse liige ja sind ka sinna sisse meelitada püüaks? Võib ju vaielda, et ei saa võrrelda võrreldamatut, aga kahjuks paistab uhhuu-liikumise ja narkorühmituse vahel üsna palju sarnasusi olevat.

Pakun, et taolised vastajad on ise vaktsiinivastased ja mis iganes. Ennast kaitseb sellise pikka juraga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui parim sõbranna keerab uhhuuks