Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Teema: Küsin huvi pärast: ..

Postitas:
Kägu

Mis asi on “kontrollitud keskkond”? Sellist asja ei ole olemas. Niivõrd-kuivõrd on olemas küll. 100% muidugi mitte.

Ehk selgitad siis, mismoodi niivõrd-kuivõrd on olemas kontrollitud keskkond?

Arvad, et kui su mees käib ainult ühe tädi juures, siis see ongi kontrollitud keskkond? Oma mehe sekspartneri sekselu ei saa sina ega ka sinu mees, mitte kuidagi kontrollida. Või see ongi kontrollitud keskkond, kui sinu mehe sekspartner ütleb, et ta kepib ainult sinu mehega ja teisi tal ei ole?

Hämming, kui piiratud inimesi on olemas!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk selgitad siis, mismoodi niivõrd-kuivõrd on olemas kontrollitud keskkond?

Ei, ei selgita. Ei viitsi, pole teemakohane ja pole sinu asi ka.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Siis on ju korras, kui on ühine valik. Aga kui sa poleks nõus olnud ja mees oleks hakanud sinult nõudma, et ta saaks kellegi teisega olla, siis pole ju ok.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Siis on ju korras, kui on ühine valik. Aga kui sa poleks nõus olnud ja mees oleks hakanud sinult nõudma, et ta saaks kellegi teisega olla, siis pole ju ok.

Mees võib ka soovida viie naisega elada, kui tahab, lihtsalt ta peab sellest oma senisele ütlema, et see saaks otsustada, kas leppida või lahku minna. Isegi nõuda on õigus, aga naisel on õigus keelduda ja suhe lõpetada. Muidugi normaalne inimene ei muuda suhte reegleid, a la abiellud naisega, kes hakkab suhte ajal sugu muutma jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus. Saan temast hästi aru ja olen nõus, kuigi muidugi on väga valus. Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Aga see ei ole valik. Sina oled sundolukorras ja ju mees saab nii palju boonuseid, et viitsi ka päriselt ära minna.

(Mu esinesel mehel oli ka häire, mis tegi seksi harvaks. Mul ei tulnud pähegi seetõttu teiste meestega seksida)

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk selgitad siis, mismoodi niivõrd-kuivõrd on olemas kontrollitud keskkond?

Ei, ei selgita. Ei viitsi, pole teemakohane ja pole sinu asi ka.

Sa ei selgita sellepärast, et seda ei olegi võimaliku kuidagi selgitada. Sa saad ise ka aru, et sellist kontrollitud keskkonda, kus saaks rahulikult, riskivabalt keebuskat teha, ei ole olemas.

Kui pole teiste asi, siis miks sa üldse kirjutad siia asju, mis ei ole teiste asi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole teiste asi, siis miks sa üldse kirjutad siia asju, mis ei ole teiste asi?

Kirjutasin vastuse teemas esitatud küsimusele. Sinu küsimus ei puutu asjasse.

Aga see ei ole valik. Sina oled sundolukorras ja ju mees saab nii palju boonuseid, et viitsi ka päriselt ära minna.

Ei ole mina rohkem sundolukorras kui mees.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus. Saan temast hästi aru ja olen nõus, kuigi muidugi on väga valus. Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Aga see ei ole valik. Sina oled sundolukorras ja ju mees saab nii palju boonuseid, et viitsi ka päriselt ära minna.

(Mu esinesel mehel oli ka häire, mis tegi seksi harvaks. Mul ei tulnud pähegi seetõttu teiste meestega seksida)

Kui ka ise vähese vajadusega oled, siis arusaadav. Ilmselt on naisi, kes kergendatult ohkavad, kui mehel mõni “häire” on. Aga kõik pole sellised.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus. Saan temast hästi aru ja olen nõus, kuigi muidugi on väga valus. Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Aga see ei ole valik. Sina oled sundolukorras ja ju mees saab nii palju boonuseid, et viitsi ka päriselt ära minna.

(Mu esinesel mehel oli ka häire, mis tegi seksi harvaks. Mul ei tulnud pähegi seetõttu teiste meestega seksida)

Kui ka ise vähese vajadusega oled, siis arusaadav. Ilmselt on naisi, kes kergendatult ohkavad, kui mehel mõni “häire” on. Aga kõik pole sellised.

Vastupidi, minu libiido on kõrge. Ja sellest hoolimata ei seksinud ma teiste meestega. Praegu see naine kannab topeltkoormust, ise seksida ei saa, mees käib ula peal ja naine peab veel süüd tundma, et puudest tulenevalt ei saa “meest rahuldada” ning peab kogu selle asja juures olema veel õnnelik, et mees päris ära ei lähe.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen nõus. Saan temast hästi aru ja olen nõus, kuigi muidugi on väga valus. Mul on puue, mis segab seksimist. Tahan küll, aga on keeruline. Mees on hea mees, hingega mees, aga seksi ta vajab ja perekonna purunemisele eelistan, et ta käib ja omale vajalikku saab mujal, kontrollitud keskkonnas. Miinuseid langeb murdu, selles ma ei kahtle, aga see on meie mõlema ühine valik.

Aga see ei ole valik. Sina oled sundolukorras ja ju mees saab nii palju boonuseid, et viitsi ka päriselt ära minna.

(Mu esinesel mehel oli ka häire, mis tegi seksi harvaks. Mul ei tulnud pähegi seetõttu teiste meestega seksida)

Kui ka ise vähese vajadusega oled, siis arusaadav. Ilmselt on naisi, kes kergendatult ohkavad, kui mehel mõni “häire” on. Aga kõik pole sellised.

Vastupidi, minu libiido on kõrge. Ja sellest hoolimata ei seksinud ma teiste meestega. Praegu see naine kannab topeltkoormust, ise seksida ei saa, mees käib ula peal ja naine peab veel süüd tundma, et puudest tulenevalt ei saa “meest rahuldada” ning peab kogu selle asja juures olema veel õnnelik, et mees päris ära ei lähe.

Meeldib ennast ohvrina näidata? Olgu siis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu see naine kannab topeltkoormust, ise seksida ei saa, mees käib ula peal ja naine peab veel süüd tundma, et puudest tulenevalt ei saa “meest rahuldada” ning peab kogu selle asja juures olema veel õnnelik, et mees päris ära ei lähe.

Milline naine? Mina? Räägi enda eest. Minu tundeid sa küll selle lausega ei kirjeldanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldib ennast ohvrina näidata? Olgu siis.

Ma arvan ka, et see naine, kes siin erinevate teemade all kirjutab, et on nõus mehe vasakule panemisega, sest ta ise ei saa puude tõttu seksida, naudib, et saab end ohvrina näidata.

Ma hästi ei kujuta ette, mis puue see küll olla võib, kus seks on täiesti võimatu. Usun, et on naisi, keda seks ei huvita või kes on koguni frigiidsed. Aga seda eriti ei usu, et ehkki naine väga soovib oma meest seksuaalselt rahuldada, on ta selleks täiesti võimetu.

Seda enam, kui ta puue on selline, mis võimaldab mööda minnes igal pühapäeval 30-40-pealisele külalistekarjale lõunasööki pakkuda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda enam, kui ta puue on selline, mis võimaldab mööda minnes igal pühapäeval 30-40-pealisele külalistekarjale lõunasööki pakkuda.

Kust sa tead, et see on seesama naine, kes neid külaliste võõrustamise jutukesi üllitab?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hästi ei kujuta ette, mis puue see küll olla võib, kus seks on täiesti võimatu.

Aga sa ei peagi suutma.

Seda enam, kui ta puue on selline, mis võimaldab mööda minnes igal pühapäeval 30-40-pealisele külalistekarjale lõunasööki pakkuda.

Mina see küll ei ole. Pole sa nii kõva Sherlock kui arvad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda enam, kui ta puue on selline, mis võimaldab mööda minnes igal pühapäeval 30-40-pealisele külalistekarjale lõunasööki pakkuda.

Kust sa tead, et see on seesama naine, kes neid külaliste võõrustamise jutukesi üllitab?

Kas sa ei tunne siis inimese käekirja ära või? Teistes petmise teemades on ta sõna-sõnalt täpselt sama juttu kirjutanud ja siis natukene pikemalt ka oma elu lahti rääkinud, millest selgub, et see on see sama tädi, kellel on muidu muinasjutuline elu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne siis inimese käekirja ära või? Teistes petmise teemades on ta sõna-sõnalt täpselt sama juttu kirjutanud ja siis natukene pikemalt ka oma elu lahti rääkinud, millest selgub, et see on see sama tädi, kellel on muidu muinasjutuline elu.

Ma petmise teemasid eriti ei loe, aga siis on arusaadav, miks ta neid väljamõeldisi treib. Ilmselgelt ongi tema jutust siis tõsi ainult see, et on tugev liikumispuue ja mehel on armuke, mis mõlemad teda väga häirivad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne siis inimese käekirja ära või? Teistes petmise teemades on ta sõna-sõnalt täpselt sama juttu kirjutanud ja siis natukene pikemalt ka oma elu lahti rääkinud, millest selgub, et see on see sama tädi, kellel on muidu muinasjutuline elu.

Sa ei peaks käekirja tundmisest küll rääkima, kui ise täiesti puusse paned :). Mul pole aimu ka, kellega sa mind segi ajad või millistest külaliste võõrustamistest räägid. Pardifilee ma ei ole, külalisi mul ei käi, süüa teha ei armasta. Täpselt ühe korra olen varem perekoolis kirjutanud oma pereelu näitest. Lepi sellega, et a) siin on rohkem kui üks vastaja; b) sa pole kuigi tugev detektiiv ega stiilitunnetaja.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin on (abielu)naisi, kellele see on okei, et tema mees teiste naistega seksib?

Meil mehega tekkis arutelu sel teemal ja kui ma ütlesin, et mulle see kindlasti ei sobiks, siis ta väitis, et mul on sees mingid hirmud ja ma peaks nendega tegelema.

Oih. Küsi palun mehelt, kas see oleks okei, kui sina teiste meestega seksiksid. Ja kui ta vastab, et see talle ei sobiks, siis vasta sina talle samamoodi – et ta peaks oma hirmudega tegelema.

Anna siis meile ka teada, mida ta vastab, ma täitsa põnevusega ootan.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigi naiste jaoks ei ole seks elus kõige tähtsam. Miks sul kõik väärtused algavad ja lõppevad kepiga?

Muidugi ei ole, kuid kes siin naistest räägib. Paraku meestel ikka on küll. Kui seda ei ole, siis ei ole nagu midagi. Vähe sellest, vaheldust tahavad. Ja teevad ka.

Aga kui naise jaoks on seks midagi tähtsusetut, siis miks seda mehele keelata?

Meest nåiteks huvitab purjetamine või malemäng, keelad talle åra, sest sulle ei paku need tegevused pinget?

Kui abielluti, siis kinnitati teoneteisele, et ei hakata sinu mõistes (ja teistes naistes) ringi purjetama ega “maletama”.

Jah on küll suur probleem, kui keset omavahelist “lepingut” üks reegleid soovib (ühepoolselt) muuta.

Eriti hale on neid teise poole hirmudeks sildistada.

Ma pöörduks täiesti esimesel võimalusel mehe poole omapoolse arutelu ja teatega, et sina pole temaga sellistel tingimustel abiellunud ega ühe katuse alla kolinud. Ja teataks, et kui tal on selline soov tekkinud, on meie kokkulepe/suhe/abielu lõppenud. Jagame vara, igaüks läheb oma teed ja sooviksin head seksimist!

Sätiksin end mõni õhtu riidesse ja kui küsitakse kuhu minek, vastaksin, et lähen seksima!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sätiksin end mõni õhtu riidesse ja kui küsitakse kuhu minek, vastaksin, et lähen seksima!

Aga lase käia, ma arvan, et mees on rõõmus. (Minu abiellumisel küll ülejäänud elu seksikorraldusest ei räägitud?)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sätiksin end mõni õhtu riidesse ja kui küsitakse kuhu minek, vastaksin, et lähen seksima!

Aga lase käia, ma arvan, et mees on rõõmus. (Minu abiellumisel küll ülejäänud elu seksikorraldusest ei räägitud?)

Olen temaga nõus. Eelpool tõin sarnase näite nt soovahetuse kohta. Et ka sellest ei räägita abielludes. See on nagu vaikiv nõusolek, et teist tuntakse nii hästi. Ega kõik teavad, mida tähendab meie kuluuris abielu ja kooselu. Üldjuhul see tähendab 1+1=2. Mitte 1+2 või 1+9.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lase käia, ma arvan, et mees on rõõmus. (Minu abiellumisel küll ülejäänud elu seksikorraldusest ei räägitud?)

Enne abiellumist te siis tõesti ei tutvunud üksteise seksieelistuste ja -huvidega? Täitsa imelik oleks ikka nii võõra inimesega abielluda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne abiellumist te siis tõesti ei tutvunud üksteise seksieelistuste ja -huvidega? Täitsa imelik oleks ikka nii võõra inimesega abielluda.

Ei usu, et keegi kuskil kunagi arutab enne abiellumist, et kas ülejäänud elusse tohib veel mõni teine sekspartner mahtuda või mitte. Siis on ju kõik nii roosa ja lõputu, ei tule selliste küsimuste pealegi. Need teemad tõusevad ikka alles hiljem.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne abiellumist te siis tõesti ei tutvunud üksteise seksieelistuste ja -huvidega? Täitsa imelik oleks ikka nii võõra inimesega abielluda.

Ei usu, et keegi kuskil kunagi arutab enne abiellumist, et kas ülejäänud elusse tohib veel mõni teine sekspartner mahtuda või mitte. Siis on ju kõik nii roosa ja lõputu, ei tule selliste küsimuste pealegi. Need teemad tõusevad ikka alles hiljem.

Ammuilma ei abielluta süütult ja maitsed on voodi kaudu igal juhul teada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei tunne siis inimese käekirja ära või? Teistes petmise teemades on ta sõna-sõnalt täpselt sama juttu kirjutanud ja siis natukene pikemalt ka oma elu lahti rääkinud, millest selgub, et see on see sama tädi, kellel on muidu muinasjutuline elu.

Sa ei peaks käekirja tundmisest küll rääkima, kui ise täiesti puusse paned :). Mul pole aimu ka, kellega sa mind segi ajad või millistest külaliste võõrustamistest räägid. Pardifilee ma ei ole, külalisi mul ei käi, süüa teha ei armasta. Täpselt ühe korra olen varem perekoolis kirjutanud oma pereelu näitest. Lepi sellega, et a) siin on rohkem kui üks vastaja; b) sa pole kuigi tugev detektiiv ega stiilitunnetaja.

Kõik teavad kes sa oled. Teismelise moodi eitamisega sa seda teadmist ei muuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et keegi kuskil kunagi arutab enne abiellumist, et kas ülejäänud elusse tohib veel mõni teine sekspartner mahtuda või mitte. Siis on ju kõik nii roosa ja lõputu, ei tule selliste küsimuste pealegi. Need teemad tõusevad ikka alles hiljem.

Ei tea, miks see uskumatu on? Meil oli mehega see korduvalt teemaks ja erinevate nurkade alt.

Mulle mittesobiva sekseelistustega mehega ma ei oleks kohe kindlasti end sidunud, sest minu jaoks on monogaamsus väga oluline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik teavad kes sa oled. Teismelise moodi eitamisega sa seda teadmist ei muuda.

Kõik teavad, kes ma olen, ärgu ma eitagu??? Kui tobe ja kui õhku täis!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik teavad kes sa oled. Teismelise moodi eitamisega sa seda teadmist ei muuda.

Kõik teavad, kes ma olen, ärgu ma eitagu??? Kui tobe ja kui õhku täis!

Õhku täis oled sina, üritad mingit muljet koguaeg jätta, aga mõjud nii naeruväärselt. Oled ju koguaeg olnud pardifilee. Isegi kahju hakkab sinust, aastaid kulutad perekoolile ja mingit kasu sellest pole olnud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ju koguaeg olnud pardifilee.

Sul pole madalaimalgi määral stiilitaju, kui mind Pardifileeks pead.

aastaid kulutad perekoolile ja mingit kasu sellest pole olnud

See oli huvitav mõte, et perekoolis käiakse kasu pärast. Mina käin siin lõbu pärast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lase käia, ma arvan, et mees on rõõmus. (Minu abiellumisel küll ülejäänud elu seksikorraldusest ei räägitud?)

Enne abiellumist te siis tõesti ei tutvunud üksteise seksieelistuste ja -huvidega? Täitsa imelik oleks ikka nii võõra inimesega abielluda.

Jah, kui eluvõõras ikka sa oled.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsin huvi pärast: ..