Esileht Pereelu ja suhted Kust saab kohtinguid / leida naine?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )

Teema: Kust saab kohtinguid / leida naine?

Postitas:

Mõistan teemaalgatajat täiesti. Ise olen 33 ning pole ühtegi suhet olnud, mida võiks suhteks nimetada.

Keeruline kohata kedagi kui tutvusringkond on väike ning ei paista ka võimalusi selle suurendamiseks eriti kui ise kinnine inimene olla.

Tinderis 5 laiki päevas on kõva sõna, ma ise aasta jooksul ehk 10 saanud, millest pooled ilmselt libakontod ja ülejäänutega pole jutt jooksnud.

 

Eks paljudel on suhte leidmine raske ja paljudel kerge. Tahaks olla see kerge poole esindaja…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled kas koopas või kivi all elanud. Ehk paneks tähele mis kirjastiili ja suhtumisega mõningad teised siia teemasse on kirjutanud. Targem tegu oleks ignoreerida seda foorumit üleüldse, mis pole tegelt üldse halb mõte nähes millised ebanormaalsed klounid siin ringi rändavad. Ükski korralik inimene ei käi siin nähes kui ülbelt ja ennast täis enamus inimesed siin tunduvad olevat. Ka ma lähen minema siit tsirkusest, ehk leiab mingi normaalsema koha kusagil, kus ei hüpata näkku sita suhtumisega iga küsimuse peale, aidaa!

Tõsiselt kirjutad nii? Sinu probleem on ju olematu suhtlemisoskus ja iga asja peale solvumine. Keegi pole siin solvanudki, aga kukud lambist sõimama ja kõiki ülbeteks ja ebanormaalseteks klounideks nimetama, kes sinuga ei nõustu. Kas seal Tinderis plärtsud ka niimoodi? Siis ma ei imesta, et kellegagi jutule ei saa.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 04.07 20:59; 05.07 08:43; 05.07 09:21; 06.07 21:45; 12.07 22:08; 13.07 06:39; 13.07 06:44; 13.07 09:15; 13.07 11:32; 13.07 12:34; 13.07 12:43; 13.07 15:04; 13.07 15:21; 13.07 17:49; 14.07 10:15; 18.07 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest võin öelda – lõpeta otsimine, lase lahti kinnisideest, et keegi peab su kõrval olema. Õpi nautima üksinda eksisteerimist ja küll keegi õige kunagi sinuni jõuab 😉

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tra te mölisete siin, ei jõua midagi keegi õige niisama kunagi su juurde. Ikka ise peab ka midagi selleks tegema. Diivanil pöial perses istudes jäädki eluks ajaks poissmeheks.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:31; 04.07 15:51; 05.07 09:13; 05.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks

Aga lao välja: kui vana oled, millise haridusliku taustaga, mõned hobid/huvialad jne. Me siis vaatame, kas matchime.

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal.

Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd?

Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Aga mis erialal sul see haridus on? Töötad antud erialal?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tra te mölisete siin, ei jõua midagi keegi õige niisama kunagi su juurde. Ikka ise peab ka midagi selleks tegema. Diivanil pöial perses istudes jäädki eluks ajaks poissmeheks.

Sellise suuvärgiga ilmselt ka.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 04.07 20:59; 05.07 08:43; 05.07 09:21; 06.07 21:45; 12.07 22:08; 13.07 06:39; 13.07 06:44; 13.07 09:15; 13.07 11:32; 13.07 12:34; 13.07 12:43; 13.07 15:04; 13.07 15:21; 13.07 17:49; 14.07 10:15; 18.07 12:05;
To report this post you need to login first.

Kuigi olen teemaalgatajast pisut vähem kui kaks korda vanem, olen absoluutselt nõus tema kirjeldusega tinderi ja bumble, samuti meetnfly kontingendi kohta, keda võib nii eraldi kui kombineeritult liigitada kolme rühma:

  • Kõrgharidusega, kaaslaselt samuti kraadi eeldav, kõrgelennulised, kõrgete standarditega ja tavainimeste suhtes kõrgid(näib et kaaslase otsingutel see just kasuks ei tule või mis?)
  • “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” või ka ükskõik mida muud välja mõelnud naised, kes vahelduseks mõne teise mehe keha proovida tahaks(sugude vaheline võrdsus hakkab tasapisi saabuma)
  • Jah, mehed armastavad silmadega, seetõttu on kolmas kategooria juba 40ndates tädistunud/memmestunud daamid(teie jaoks on kindlasti kusagil keegi aga minu maitse on piiiiiisut teistsugune)

Jah tõsi on see, et head, erilised ka kenad naised on juba võetud. Või siis kui ka on selliseid vabu, siis nad ei otsi suhet kuskilt suhteportaalist ja ei satu Su vaatevälja.

Mis takistab suhet loomast naisega, kes muidu tundub sobiv, eriline ja kena aga “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” ? See on ju positiivne kui temasugune otsib uut meest. Saad ehk hea naise endale.

Mehed otsivad ideaalset kombot ilma takistusteta? Kui kõik muu on ideaalne, siis takistustest saab üle. Ole mees ja tee ära.

Need naised, kes vahelduseks mõne teise mehe keha proovida tahaks peaksid kuulutuses ju märkima, et otsivad FLIRTI ja tutvusi, mitte püsisuhet. Seega saad Sa nemad ju oma otsingust välistada.

Edu!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.07 11:32; 07.07 10:33; 07.07 11:36; 07.07 14:44; 07.07 21:31; 16.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah tõsi on see, et head, erilised ka kenad naised on juba võetud. Või siis kui ka on selliseid vabu, siis nad ei otsi suhet kuskilt suhteportaalist ja ei satu Su vaatevälja.

See ei ole üldse tõsi.
On ka suhteportaalides täiesti kenasid ja erilisi naisi.
Enamasti, jah, nad ei tule tühjalt kohalt, vaid nad on olnud abielus, lahutanud, suhtes olnud, vblla ka pisut pettunud jne.
Sest ka kenasid ja erilisi naisi jäetakse maha/lähevad ise lahku, see ei sõltu üldse välimusest.

Ja osad neist ongi sellised konservatiivsemad, et tahavad pisut enne kohtumist läbi interneti suhelda (telefonis pikemaid kirju toksida on raske, eriti suurema kindanumbriga meestel) ning enne kohtumist ka põhiväärtushinnangud, hariduse, harituse jne välja selgitada.
Kes meestest tahab ka üksi “peol” käia, kes on kodukana tüüpi, kes mida elus rohkem hindab jne.

Muidugi, ega neid printsesse (mitte halvustavalt) palju ei ole, aga neid on. Ja sa saad kohe aru, kes neist ongi eluaegne printsess ja kes on valmis ka uude suhtesse astuma.
(et lahutusest/lahkuminekust on ikka mingi mõistlik aeg mööda läinud)
Sinu asi on vaid nad sealt välja sõeluda ja üles leida.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 11:48; 06.07 19:45; 08.07 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tra te mölisete siin, ei jõua midagi keegi õige niisama kunagi su juurde. Ikka ise peab ka midagi selleks tegema. Diivanil pöial perses istudes jäädki eluks ajaks poissmeheks.

Sellise suuvärgiga ilmselt ka.

Mul on pohhui

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:31; 04.07 15:51; 05.07 09:13; 05.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel ju võimalusi rohkem kui klubid. Ega sealt vast head naist ei leiagi ???? mõni rahulikum lounge või veinibaar? Lähed sõbraga õllele ja teete juttu mõne naisega, kes tundub veetlev ja veedab aega seal sõbrannaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks

Aga lao välja: kui vana oled, millise haridusliku taustaga, mõned hobid/huvialad jne. Me siis vaatame, kas matchime.

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal.

Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd?

Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Kui see teema nüüd liba pole, siis lihtsalt perspektiivi mõttes –
M32, kõrgharidus, oluliselt suurem palk ja mitmekesisemad hobid.
Tinderis tuleb 5 matchi pigem… aasta peale. Täiesti normkaalus, sportlik ja inimese näoga.

Sellesse konteksti panduna kurdaksin TA asemel vähem ja avastaksin neid olemasolevaid võimalusi.
Ise pean küll mingi muu koha leidma, kus mu potentsiaalne sihtgrupp liikuda võiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks

Aga lao välja: kui vana oled, millise haridusliku taustaga, mõned hobid/huvialad jne. Me siis vaatame, kas matchime.

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal.

Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd?

Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Heh, kui sa Tinderis samamoodi plähmid, siis on täiesti arusaadav, et rohkem vastuseid ei tule.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 07:27; 12.07 23:46; 16.07 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on see teemaalgataja vaenulik inimene. Lahmib ja kõik tal juba negatiivses mõttes paigas. Selline tüüp on creepy ja peletab esimeste lausetega ära.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA – sa käid jõusaalis ju! miks sa seal kellegagi tutvust ei tee? spordiklubid ju naisi täis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist paska küll ükski mees ei kirjuta, kui kirjutab siis on liiga loll kohtinguteks

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist paska küll ükski mees ei kirjuta, kui kirjutab siis on liiga loll kohtinguteks

Nii vist ka ükski naine ei kirjuta, isegi kõige rumalam perekooli naine mitte.
Aga sellist lolli mehe arvamust vaevalt, et keegi siia vajas.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 11:48; 06.07 19:45; 08.07 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal.

Siin foorumis on üks kasutaja nimega mehike28 vms. Tema oli ka kutseharidusega (treial, freesija vms), elas Õismäel korteris (16 kordne maja?). Mulle tundub, et ta võiks olla teemaalgataja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis on üks kasutaja nimega mehike28 vms. Tema oli ka kutseharidusega (treial, freesija vms), elas Õismäel korteris (16 kordne maja?). Mulle tundub, et ta võiks olla teemaalgataja.

Tema nii palju ei teeninud, lisaks on ta mehike28 juba viimased 10 aastat, seega ilmselt juba neljakümne kanti. Ei usu, et ta jõusaaliski käib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 04.07 20:59; 05.07 08:43; 05.07 09:21; 06.07 21:45; 12.07 22:08; 13.07 06:39; 13.07 06:44; 13.07 09:15; 13.07 11:32; 13.07 12:34; 13.07 12:43; 13.07 15:04; 13.07 15:21; 13.07 17:49; 14.07 10:15; 18.07 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tra te mölisete siin, ei jõua midagi keegi õige niisama kunagi su juurde. Ikka ise peab ka midagi selleks tegema. Diivanil pöial perses istudes jäädki eluks ajaks poissmeheks.

Sellise suuvärgiga ilmselt ka.

Sellise suuvärgiga on ka naisi olemas, ja nagu vanasõna ütleb- sarnane leiab sarnase.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 15:08; 05.07 00:41; 06.07 21:57;
To report this post you need to login first.

Kuigi olen teemaalgatajast pisut vähem kui kaks korda vanem, olen absoluutselt nõus tema kirjeldusega tinderi ja bumble, samuti meetnfly kontingendi kohta, keda võib nii eraldi kui kombineeritult liigitada kolme rühma:

  • Kõrgharidusega, kaaslaselt samuti kraadi eeldav, kõrgelennulised, kõrgete standarditega ja tavainimeste suhtes kõrgid(näib et kaaslase otsingutel see just kasuks ei tule või mis?)
  • “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” või ka ükskõik mida muud välja mõelnud naised, kes vahelduseks mõne teise mehe keha proovida tahaks(sugude vaheline võrdsus hakkab tasapisi saabuma)
  • Jah, mehed armastavad silmadega, seetõttu on kolmas kategooria juba 40ndates tädistunud/memmestunud daamid(teie jaoks on kindlasti kusagil keegi aga minu maitse on piiiiiisut teistsugune)

Kas see neti tutvustes kogenud meesterahvas ei tahaks kommenteerida, mis takistab suhet loomast naisega, kes muidu tundub sobiv, eriline ja kena aga “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” ?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.07 11:32; 07.07 10:33; 07.07 11:36; 07.07 14:44; 07.07 21:31; 16.07 11:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas see neti tutvustes kogenud meesterahvas ei tahaks kommenteerida, mis takistab suhet loomast naisega, kes muidu tundub sobiv, eriline ja kena aga “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” ?

Siin võib olla see probleem, et tegelikult pole midagi nii pekkis, aga mehekene on igav ja seetõttu vaatab naisuke kõrvale. Ja võib ka kolmandale ja neljandale poole vaadata. Võib-olla on külal*ts.

Aga kui muud üle ei jää, siis tuleb lõpuks ikka põhjast kaapida. Võib-olla ongi kohekohe lahutamas ja saab ühe katuse alt teise alla väärtusliku naise.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 16:01; 07.07 11:04; 12.07 22:52; 16.07 14:45;
To report this post you need to login first.

Kas see neti tutvustes kogenud meesterahvas ei tahaks kommenteerida, mis takistab suhet loomast naisega, kes muidu tundub sobiv, eriline ja kena aga “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” ?

Siin võib olla see probleem, et tegelikult pole midagi nii pekkis, aga mehekene on igav ja seetõttu vaatab naisuke kõrvale. Ja võib ka kolmandale ja neljandale poole vaadata. Võib-olla on külal*ts.

Aga kui muud üle ei jää, siis tuleb lõpuks ikka põhjast kaapida. Võib-olla ongi kohekohe lahutamas ja saab ühe katuse alt teise alla väärtusliku naise.

Kui suur külal*ts. saab olla naine, kes on elanud ühes pikas püsisuhtes…? Samasugune külal*ts  võib olla üksi elav naine, kelle minevikust Sa samuti midagi ei tea….

Minu tutvusringkonna kõige õnnelikumad ja pikaaegsemad teise ringi kooselud on tekkinud just nendest õnnetutest abieludest, kus naine on otsinud armastust mujalt. On leitud, olnud kirge ja armumist, julgust kolida ühest majast teise ning kokkuvõtteks on asi päädinud nt 19a kestva kooseluga, kus on ühiselt läbi mindud nii paksust kui vedelast. Aga eks see eeldab armunud olekut ja ka veidi usaldust. Eelarvamustega ( et tegelikult pole midagi nii pekkis, aga mehekene on igav ja seetõttu vaatab naisuke kõrvale. Ja võib ka kolmandale ja neljandale poole vaadata. Võib-olla on külal*ts. ) ei jõua kaugele tõesti ning selliselt kahtlustava uue kaaslase puhul  võib oma mees pikapeale normaalsena tunduda tõesti.

Vähem kibestumust ja kahtlustusi ning rohkem avatust ja armastust, eks!

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.07 11:32; 07.07 10:33; 07.07 11:36; 07.07 14:44; 07.07 21:31; 16.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inu tutvusringkonna kõige õnnelikumad ja pikaaegsemad teise ringi kooselud on tekkinud just nendest õnnetutest abieludest, kus naine on otsinud armastust mujalt.

Normaalne inimene kõigepealt lõpetab ühe suhte, kolib välja ja siis hakkab mujalt armastust otsima. Kui otsib uut vana kõrvalt siis on selleks ilmselt mingi nõme põhjus, nt naine harjunudki kolima ühe mehe juurest teise juurde ja iseseisvalt eluga hakkama ei saakski.

Või siis tõesti nagu ennegi öelnud – lahku minna ei soovigi tegelikult, vaid otsib meelelahutust, armukest.

Mina naisena näiteks eluski ei alustaks suhet mehega, kes veel exnaisega koos elab, ükskõik mis põhjuse mees ka tooks. Miks siis peaks mõni normaalne mees tahtma sellises seisus naisega suhet? Kui siis ehk juhul, kui omal sama seis.

Mis aga teemaalgatajasse puutub, siis mulle tundub ta mõistlik ja normaalne muidu, välja arvatud see, et pisut kibestunud. Sellist kibestumust ei tohiks kindlasti välja näidata ühelegi matchile – see on täielik turn-off.  Kui kurdad naistele seda kui nõme on Tinder, kui nõmedad on olnud eelmised matchid, kuidas pole siiani millestki asja saanud, kuidas kõik on ära kadunud  ja muud sadat häda, siis esiteks pole see mehelik ja teiseks jätab mulje et sul on endal midagi viga siiski, et nii on läinud. Et soe soovitus – selle koha pealt hoia suu kinni ja kindlasti hakkab paremini minema 🙂

Aga valmistu selleks et asjad võivad aega võtta ja vb oled Tinderis 2-3 aastat ja pead deitima 50-100 naisega enne kui leiad omale selle õige. Minul naisena just nii läkski 😀 Tähtis on teada oma väärtust, ebaõnnestumiste (ka korduvate) korral pead siiski mitte norgu lasta, püüda need kiirelt unustada, edasi minna ja kindlasti mitte nendest uutele tutvustele jutustama hakata!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 13:12; 07.07 16:36; 14.07 12:57;
To report this post you need to login first.

inu tutvusringkonna kõige õnnelikumad ja pikaaegsemad teise ringi kooselud on tekkinud just nendest õnnetutest abieludest, kus naine on otsinud armastust mujalt.

Normaalne inimene kõigepealt lõpetab ühe suhte, kolib välja ja siis hakkab mujalt armastust otsima. Kui otsib uut vana kõrvalt siis on selleks ilmselt mingi nõme põhjus, nt naine harjunudki kolima ühe mehe juurest teise juurde ja iseseisvalt eluga hakkama ei saakski.

Või siis tõesti nagu ennegi öelnud – lahku minna ei soovigi tegelikult, vaid otsib meelelahutust, armukest.

Mina naisena näiteks eluski ei alustaks suhet mehega, kes veel exnaisega koos elab, ükskõik mis põhjuse mees ka tooks. Miks siis peaks mõni normaalne mees tahtma sellises seisus naisega suhet? Kui siis ehk juhul, kui omal sama seis.

Mis aga teemaalgatajasse puutub, siis mulle tundub ta mõistlik ja normaalne muidu, välja arvatud see, et pisut kibestunud. Sellist kibestumust ei tohiks kindlasti välja näidata ühelegi matchile – see on täielik turn-off. Kui kurdad naistele seda kui nõme on Tinder, kui nõmedad on olnud eelmised matchid, kuidas pole siiani millestki asja saanud, kuidas kõik on ära kadunud ja muud sadat häda, siis esiteks pole see mehelik ja teiseks jätab mulje et sul on endal midagi viga siiski, et nii on läinud. Et soe soovitus – selle koha pealt hoia suu kinni ja kindlasti hakkab paremini minema ????

Aga valmistu selleks et asjad võivad aega võtta ja vb oled Tinderis 2-3 aastat ja pead deitima 50-100 naisega enne kui leiad omale selle õige. Minul naisena just nii läkski ???? Tähtis on teada oma väärtust, ebaõnnestumiste (ka korduvate) korral pead siiski mitte norgu lasta, püüda need kiirelt unustada, edasi minna ja kindlasti mitte nendest uutele tutvustele jutustama hakata!

Põhjused, miks üksi mitte elada ei pea olema majanduslikud või viitama sellele, et inimene ei saa üksi hakkama. Tean keskasteme juhti, kes oli vägagi hästi hakkama saav ja muidu varakas, kuid ei soovinud üksi elada ning eelistas kolida uue mehega kokku. Ehk on tegemist ikkagi armastusega? Mõtle, mis maitse oleks kogu olukorrast, kui oma armastatutele ja erilisele inimesele muudkui seatakse tingimusi: lahutatud pead olema, üksi pead elama ja üle- üldse, üksi pead olema elanud ‘mõistliku’ aja (mis-iganes-see-nüüd-selle uue partneri jaoks ka pole) ja vaat, siis võid mulle helistada…

Koos eladeski võib suhe olla juba ammu lõppenud. Lõpetamiseks, ei pea tingimata elama erinevatel pindadel, oluline on, millal omavaheline emotsionaalne suhe lõppes.

On siingi lugusid olnud sellest, kuidas üksi või lapsega pikalt kahekesi elanud naine ei soovi oma harjumuspärast mugavat, rahulikku, rutiinset elu  lõhkuda ning loobub järgmisest kooselust või lõpetab uue nö ‘proovi- kooselu’. Võib-olla on lihtsam teha 1 elumuutus, kui teha mitu muutust nt 3a jooksul…?

Arvan, et võime kokku leppida, et Sina võid toimetada oma tõekspidamiste järgi ja teised võivad teha nii ja naa. Ei ole olemas ühte tõde või garantiid, mis tagab õnneliku ja loodetavasti pika kooselu, lihtsalt minu tutvusringkonnas on kuidagi sellised kogemused ja tulemused nende ‘kõrvalsuhetega’, vaatamata sellele, et Sinu maailmas  pole tegemist ‘normaalsete’ inimestega.

 

 

 

 

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.07 11:32; 07.07 10:33; 07.07 11:36; 07.07 14:44; 07.07 21:31; 16.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis takistab suhet loomast naisega, kes muidu tundub sobiv, eriline ja kena aga “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas”

Tean keskasteme juhti, kes oli vägagi hästi hakkama saav ja muidu varakas, kuid ei soovinud üksi elada ning eelistas kolida uue mehega kokku.

Jutt oli ikka nendest, kes vinduvad pikalt mingis pekkis olevas suhtes või elavad mingite olude sunnil siiski mehega koos, kellega ollakse “kohekohe” lahutamas ja samal ajal juba otsitakse uut suhet.

Normaalne on minna lahku kui vana suhe ei toimi enam ja välja kolida, mitte vinduda niikaua eelmise kaaslasega (kel ehk pole aimugi, et tema suhe pekkis ja kohe-kohe lahtuamas on) teda ära kasutades koos, kuni uus, kelle juurde sisse kolida, juba leitud on.

Ja see, et inimene ei saa üksi elades hakkama, ei pruugigi alati olla majanduslik põhjus, vaid võibki olla nt emotsionaalne vms. See pole ka hea variant.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 13:12; 07.07 16:36; 14.07 12:57;
To report this post you need to login first.

Kuigi olen teemaalgatajast pisut vähem kui kaks korda vanem, olen absoluutselt nõus tema kirjeldusega tinderi ja bumble, samuti meetnfly kontingendi kohta, keda võib nii eraldi kui kombineeritult liigitada kolme rühma:

  • Kõrgharidusega, kaaslaselt samuti kraadi eeldav, kõrgelennulised, kõrgete standarditega ja tavainimeste suhtes kõrgid(näib et kaaslase otsingutel see just kasuks ei tule või mis?)
  • “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” või ka ükskõik mida muud välja mõelnud naised, kes vahelduseks mõne teise mehe keha proovida tahaks(sugude vaheline võrdsus hakkab tasapisi saabuma)
  • Jah, mehed armastavad silmadega, seetõttu on kolmas kategooria juba 40ndates tädistunud/memmestunud daamid(teie jaoks on kindlasti kusagil keegi aga minu maitse on piiiiiisut teistsugune)

Kas see neti tutvustes kogenud meesterahvas ei tahaks kommenteerida, mis takistab suhet loomast naisega, kes muidu tundub sobiv, eriline ja kena aga “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” ?

Mis on minu kommentaari juures ebasobiv,et pean seda muutma või eemaldama? Ei mõista,kuidas olen seadust rikkunud

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.07 11:32; 07.07 10:33; 07.07 11:36; 07.07 14:44; 07.07 21:31; 16.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on minu kommentaari juures ebasobiv,et pean seda muutma või eemaldama? Ei mõista,kuidas olen seadust rikkunud

Sinu kommentaari juures on ebasobiv see, et see on kirjutatud perekooli.

Sa võid siia kirjutada ka, et “taevas on sinine” ja ikka mõni võib selle ebasobivaks märkida. Ja märgibki, kui tahab.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 11:48; 06.07 19:45; 08.07 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest võin öelda – lõpeta otsimine, lase lahti kinnisideest, et keegi peab su kõrval olema. Õpi nautima üksinda eksisteerimist ja küll keegi õige kunagi sinuni jõuab ????

Tead see on maailma suurim vale! Elu läheb kiiresti. Kodus istudes kitsas tutvusringkonnas intoverdina elades ei juhtu mitte midagi.

Ise tuleb selleks ikka tööd teha, lahtiste silmadega ringi käia olla avatud, tutvusringkonda suurendada. Seda saavad ehk rääkida vaid Koit Toomed või Suvisted, kle konsert iga nädal ja iga nädal kohtutakse uute inimeste-kaunitaridega…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 23:33; 10.07 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest võin öelda – lõpeta otsimine, lase lahti kinnisideest, et keegi peab su kõrval olema. Õpi nautima üksinda eksisteerimist ja küll keegi õige kunagi sinuni jõuab ????

Tead see on maailma suurim vale! Elu läheb kiiresti. Kodus istudes kitsas tutvusringkonnas intoverdina elades ei juhtu mitte midagi.

Ise tuleb selleks ikka tööd teha, lahtiste silmadega ringi käia olla avatud, tutvusringkonda suurendada. Seda saavad ehk rääkida vaid Koit Toomed või Suvisted, kle konsert iga nädal ja iga nädal kohtutakse uute inimeste-kaunitaridega…

Jutt jumala õige. Eelneva jutt võib kehtida naisterahvaste kohta, kes ise otsima ei pea, kes lõpuks ikka üles leitakse. Meesterahvaste puhul on paraku nii, et naised neid ise ära ei sebi, kui just pole mehel endal lisaks veel midagi kaasas(varandus, kuulsus, karjäärivõimalus vms).

Ja kuna avalikus ruumis tehtud lähenemiskatse võib päädida ahistamissüüsistusega, siis jääbki ainsa võimalusena otsida kaaslast neti kaudu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40 pluss mees ja suhtlen palju flirticus ja enamasti endavanuste ja vanemate naistega.

Kokkuvõte.

Umbes 60 protsenti naisi on seal sellised kes tahaks kohe from day one  kihlasõrmust, igavest truudust ning kooselu mehe pinnal. Seks peale pulmi. Sellised soovid on minu meelest arusaamatud kuna 40 pluss inimestel sageli on valusad kooselud selja taga ning vahelduseks võiks vaba ka olla nagu.

10 protsenti on tulnud Flirticusse mehi halvustama ja mõnitama. Kui nendega kirjutad saad kiiresti teada kui nõme sa oled.

10 prossa on neid kes ise ka ei tea miks nad Flirticus on. Suhet ei otsi, muud ka ei tee.

15 protsenti suhtub vabalt, et vaatab mis tuleb.

5 protsenti on valmis või otsib  seksisuhet.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust saab kohtinguid / leida naine?