Esileht Ilu Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?

Näitan 26 postitust - vahemik 271 kuni 296 (kokku 296 )

Teema: Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?

Postitas:
Kägu

Sidemed tulid massmüüki alles 80-ndate lõpus, siis kui NSV lagunema hakkas. Tampoone polnud üldse, need ilmusid alles 90-ndate alguses.

80-ndatel kasutati vatti ja marlit, keegi ei pesnud mingeid kaltse kodus.

Väga vale. Võta mõni artikkel lahti NSV aja kohta ja loe, mida naised tegid kui raha marli ja vatti ostmiseks ei olnud. Sidemed tulid alles 70-ndate lõpus ja oli defitsiit kaup. Ja naised olid võimelised need endale osta alles 90-ndate alguses, kui NSV liit lagunes. Muidu said hakkama kaltsudega. Nii on ja see on ka kirjas, ei ole mõtet vaielda.

Miks ma ajalehte pean lugrma, ma olen elanud. Sidemeid oli isegi mu padumaal nii 1985 täiesti olemas, vatti ja marlit jagus kõigile, maksid paar kopikat. Mis krd kaltsu sa jahud.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sidemeid oli isegi mu padumaal nii 1985 täiesti olemas, vatti ja marlit jagus kõigile

vbla mõnes maakohas oli, aga linnades ei olnud. ega asjata tol ajal reklaamiklubis naljagi ei tehtud sel teemal, et vatti ei ole ja vatti ei tule.

Need sidemed olid muidugi võrreldes tänapäevastega täielik naljanumber

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vbla mõnes maakohas oli, aga linnades ei olnud. ega asjata tol ajal reklaamiklubis naljagi ei tehtud sel teemal, et vatti ei ole ja vatti ei tule.

Ma ei tea, millistes linnades sa elasid, aga minul Tallinnas oli küll saada. Retseptiga oli nagunii igalt poolt saada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidemeid oli isegi mu padumaal nii 1985 täiesti olemas, vatti ja marlit jagus kõigile

vbla mõnes maakohas oli, aga linnades ei olnud. ega asjata tol ajal reklaamiklubis naljagi ei tehtud sel teemal, et vatti ei ole ja vatti ei tule.

Need sidemed olid muidugi võrreldes tänapäevastega täielik naljanumber

Kui ühte asja oli, siis see oli vatt ja marli. NL teadis paremini, et naistöölisi mitte vihaseks ajada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mooncupi tõmbad välja ja kallad sisu kohe potti. Ei ole vaja seda imetleda. Mis selles “kallamises” siis nii õudset on?

Nii nupsik, inimestega koos avalikus tualetis seda kraani all solgutada. Teatris näiteks.

Mina oma suure vereeritusega ei pidanud kunagi avalikus kohas sellega toimetama. Hommikul panin sisse, käisin tööl ära ja õhtul võtsin välja.

Kohe näha, et sul on null-kokkupuudet selle vahendiga.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand, järjest hullemaks läheb. Esmalt hoitakse mingit kummitopsi pool päeva oma vagiinas, kus kogunev veri mõnusalt roiskub. Ja kui see välja võetakse, siis seda isegi ei steriliseerita keevas vees, vaid wc paberiga puhtaks ja uuesti sisse. Või kotti…

Eee, see veri on topsis, mitte ei roisku sinu sees.

Miks seda jublakat iga vahetamise järel keevas vees peaks steriliseerima. Rumal oled või? Sul mees steriliseerib oma liikme ära enne, kui sinu sisse tuleb?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vbla mõnes maakohas oli, aga linnades ei olnud. ega asjata tol ajal reklaamiklubis naljagi ei tehtud sel teemal, et vatti ei ole ja vatti ei tule.

Ära aja lora.  Kui sind kasvatati kaltsudest sidet tegema ja seda pesema, siis see oli teie pere eripära.

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oh issand, järjest hullemaks läheb. Esmalt hoitakse mingit kummitopsi pool päeva oma vagiinas, kus kogunev veri mõnusalt roiskub. Ja kui see välja võetakse, siis seda isegi ei steriliseerita keevas vees, vaid wc paberiga puhtaks ja uuesti sisse. Või kotti…

Eee, see veri on topsis, mitte ei roisku sinu sees.

Jah, emakas ju ei roisku, aga kohe tupes emakakaela juures hakkab roiskuma eks, vaakumis topsis veel kindlasti rohkem kui tampoonis. Järjest hullemaks läheb 😀

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, emakas ju ei roisku, aga kohe tupes emakakaela juures hakkab roiskuma eks, vaakumis topsis veel kindlasti rohkem kui tampoonis. Järjest hullemaks läheb ????

Päris hull jaa. Pereema paneb nädala lõpus suure paja tulele, kus keedab lapse kakaseid mähkmeid ja enda veriseid lappe. Siis viib need kenasti õue nöörile kuivama. Idüll missugune.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu emal oli 80ndate algul kindlasti korduvkasutatavad lapid. Need ei olnud suvalisest kaltsust kokku keeratud riidetükid, vaid ikka konkreetseks otstarbeks õmmeldud. Ja mu meelest oli nende kinnihoidmiseks veel mingi spetsiaalne vöö võmmeldud, mille külge side kinnitati. Igal juhul, tohutud süsteemid 😀

Mingi periood oli vist ka marlist õmmeldud sidemed, mille sisu (vatt) visati pärast kasutamist ära. Marli pesti ära, keedeti, triigiti ja võeti uuesti kasutusse.

Minul endal hakkasid päevad 80ndate keskpaik-lõpus. Sidemeid siis ei olnud. Kasutasin lihtsalt vatti. Miskipärast mäletan, et oli veel mingi sort sellist vatti, mis krudises püksis. Päris 80ndate lõpus tulid juba ka mingid sidemed, mis oli tohutu defitsiit. Mäletan, et kord käisin Eesti teises otsas nendel järel, sest tuttav oli leti alt saanud mitu pakki.

Täitsa naljakad ajad olid ikka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oli veel mingi sort sellist vatti, mis krudises püksis

See oli steriilne vatt, mis krudises.

Tavaline ei krudisenud.

Mina ise olin sellel ajal laps, aga mulle meeldis seda steriilset vatti krudistada ja ma ei saanud iial aru, miks meil seda kodus alati nii palju varuks pidi olema. Vatinaljadest ma ka aru ei saanud, aga on meeles, need “vatti ei ole ja vatti ei tule” naljad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea menopausis olla!  Ei ole seda menstruatsiooni jama enam, ega rasedushirmu, spiraale, pille…

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea menopausis olla!  Ei ole seda menstruatsiooni jama enam, ega rasedushirmu, spiraale, pille…

Ma pole veel menopausis, aga emakat enam pole, tõesti hea olla!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand, järjest hullemaks läheb.

A-la-ti ujub mooncuppi mainides välja mõni muti, kes ise asjast ööd ega mütsi ei jaga, aga kus kukub vahutama! Need sinu supipoti ja teatri “naljad” on nii kulunud, et halli habemaga lausa, aga muti mõtleb, kus nüüd äsas! Kas sina teeksid nii nagu sa suu vahus seletad, või kuidas üldse täiskavanud inimesel tulevad nii haiged kujutluspildid, oled sa ikka vaimselt terve? Meie, kasutajad, oskame siis nähtavasti olla viisakad ja sündsad, sest sinusuguseid on mooncupi kasutajate seas ikka väga vähe, lobista sina oma tampoonidega edasi, sest muuks sul ajumahtu ei jätku. Miks sa üldse ennast nii torgatuna tunned, et võtab jaurama, keegi pakkus sulle putru?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea menopausis olla! Ei ole seda menstruatsiooni jama enam, ega rasedushirmu, spiraale, pille…

No menopausis siiski ei ole üldjuhul hea olla. Vananemine ja välimuse kaotus algab pöörase kiirusega. Puuduvad menstruatsioonid seda mu meelest üles ei kaalu.

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole.

Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea menopausis olla! Ei ole seda menstruatsiooni jama enam, ega rasedushirmu, spiraale, pille…

No menopausis siiski ei ole üldjuhul hea olla. Vananemine ja välimuse kaotus algab pöörase kiirusega. Puuduvad menstruatsioonid seda mu meelest üles ei kaalu.

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole.

Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

ega ma mõtlegi, et vananemine oleks superasi. Aga no midagi head selles ju on!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A-la-ti ujub mooncuppi mainides välja mõni muti, kes ise asjast ööd ega mütsi ei jaga, aga kus kukub vahutama! Need sinu supipoti ja teatri “naljad” on nii kulunud, et halli habemaga lausa, aga muti mõtleb, kus nüüd äsas! Kas sina teeksid nii nagu sa suu vahus seletad, või kuidas üldse täiskavanud inimesel tulevad nii haiged kujutluspildid, oled sa ikka vaimselt terve? Meie, kasutajad, oskame siis nähtavasti olla viisakad ja sündsad, sest sinusuguseid on mooncupi kasutajate seas ikka väga vähe, lobista sina oma tampoonidega edasi, sest muuks sul ajumahtu ei jätku. Miks sa üldse ennast nii torgatuna tunned, et võtab jaurama, keegi pakkus sulle putru?

Nii labane inimene.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea menopausis olla! Ei ole seda menstruatsiooni jama enam, ega rasedushirmu, spiraale, pille…

No menopausis siiski ei ole üldjuhul hea olla. Vananemine ja välimuse kaotus algab pöörase kiirusega. Puuduvad menstruatsioonid seda mu meelest üles ei kaalu.

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole.

Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

ega ma mõtlegi, et vananemine oleks superasi. Aga no midagi head selles ju on!

Ega ma ei mõelnudki oma kommentaariga midagi halba. Ma ju ise ka kohe-kohe… Lihtsalt nentisin, et menopausil on siiski rohkem miinuseid, kui päevadega jahmerdamisega. Tänapäeva elu on naiste jaoks ikka ülimugavaks ses suhtes tehtud. Nii palju erinevaid sorti vahendeid – vali, mida tahad. Ja osadel on ka variandid päevadest üldse loobuda (horm spiraal ja teatud muud horm vahendid).

Mõelge nende naiste peale, kes menstrueerisid 80ndatel ja enne seda. Kuidas need naised hakkama said, kel olid müoomid, siis ei kujutagi ette, mis nad tegid. Eraldusidki nendeks päevadeks ühiskonnast?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen menopausis. Mul on HAR ravim, mille kasutamisel algasid uuesti päevad. Ja kuigi enesetunne on hea, kavatsen arstilt muid paluda, no tõesti ei igatsenud päevi tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole. Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

Misasi sul menstrueerib siis, kui emakat juba mõni aasta pole? Kah huvitav keiss…

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole. Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

Misasi sul menstrueerib siis, kui emakat juba mõni aasta pole? Kah huvitav keiss…

no sina küll loetust aru ei saanud

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole. Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

Misasi sul menstrueerib siis, kui emakat juba mõni aasta pole? Kah huvitav keiss…

See on veel huvitavam keiss, et inimene loeb, aga mitte millestki aru ei saa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi sul menstrueerib siis, kui emakat juba mõni aasta pole? Kah huvitav keiss…

Muideks, minul on emakas eemaldatud ja mul käisid pärast seda veel paar aastat õrnad “päevad”. See ei ole mitte midagi ebatavalist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea menopausis olla! Ei ole seda menstruatsiooni jama enam, ega rasedushirmu, spiraale, pille…

No menopausis siiski ei ole üldjuhul hea olla. Vananemine ja välimuse kaotus algab pöörase kiirusega. Puuduvad menstruatsioonid seda mu meelest üles ei kaalu.

Ma ise eelistaksin olla noor ja menstrueeriv. Paraku olen varsti menopausis. Vanuse poolest võiks juba olla, aga analüüside järgi veel ei ole.

Emakas on eemaldatud mõni aasta tagasi.

ega ma mõtlegi, et vananemine oleks superasi. Aga no midagi head selles ju on!

Ega ma ei mõelnudki oma kommentaariga midagi halba. Ma ju ise ka kohe-kohe… Lihtsalt nentisin, et menopausil on siiski rohkem miinuseid, kui päevadega jahmerdamisega. Tänapäeva elu on naiste jaoks ikka ülimugavaks ses suhtes tehtud. Nii palju erinevaid sorti vahendeid – vali, mida tahad. Ja osadel on ka variandid päevadest üldse loobuda (horm spiraal ja teatud muud horm vahendid).

Mõelge nende naiste peale, kes menstrueerisid 80ndatel ja enne seda. Kuidas need naised hakkama said, kel olid müoomid, siis ei kujutagi ette, mis nad tegid. Eraldusidki nendeks päevadeks ühiskonnast?

Kuidas nad hakkama said, no nii saidki, nagu tänapäeval saavad ka naised hakkama. Olemasolevate vahenditega saadigi hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nad hakkama said, no nii saidki, nagu tänapäeval saavad ka naised hakkama. Olemasolevate vahenditega saadigi hakkama.

Ma ka ei saa aru, ükski anuma või pükste kasutaja ei ole kordagi kurtnud, et oleks halb, keeruline või raske. Kurdavad need, kes ise tampooni kiidavad ja siis kurdavad ja mõtlevad ikka kui raske ja jube teistel on.

Aga anum vs tampoon siis tampooniga oli mul alati hirm, et hakkab lekkima, et ma ei tea kui suur voolus täna on ja kui keset tänavat kõndimist tunned, et nüüd hakkab vajuma vmt. Elus pole päevade ajal nii kindlat tunnet olnud kui anumaga – eriti ka päevitades kuna ei pea mõtlema, et ega see niit nüüd kuidagi välja ei paista jne.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eriti ka päevitades kuna ei pea mõtlema, et ega see niit nüüd kuidagi välja ei paista jne.

Kuidas see niit ometi välja saab paista, selle lükkad ju mokkade vahele augu serva ometi. Ega ta sul ju pükstes tolkne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 271 kuni 296 (kokku 296 )


Esileht Ilu Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?