Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 129 )

Teema: Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus

Postitas:
Kägu

Noor ja terve, kes jäi haigeks. Kes tahtis siis arsti ja haiguslehte. No asi, mida kireda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ????  ei suuda uskuda. Kas see on tõesti väärt enda sutsamist ja riski tohutute korvaltoimetega mida pärast keegi isehi vaktsiiniga seostada ei taha.

Pole mingeid tohutuid kõrvaltoimeid. Huvitav, et lamemaalaste tuttavad väänlevad kõik kõrvaltoimetes või kukuvad pärast vaktsiini kohe surnult maha.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki lülitavad need sutsud üldse loogilise mõtlemise välja????

Mis sul sellest, sul pole seda ilmselt iial olnudki.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma ei saa. Läbipõdenud saavad kenasti ringi liikuda. Küll 3 kuud vähem. Kui vaja otsin uue noosi viirust oma 25000 antikehade peale. Küll pcr vamja kaevab, haigestuda pole motet ju enam karta. Siis jalle närused 6 kuud mureta (mis üldse ei päde). Vat nii! Aga teie peate süstla otsa jääma, muidu ju tõend ei kehti. Hea sõltuvus ???? Aga nagunii tuleb suvi ja see palagan saab labi,niiet edu enda tõhustamisel ????

Oleksid võinud vähemalt keskhariduse koolis omandada, seda saasta on ikka päris valus lugeda, mida sa toodad.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mida tahad. Lootus muidugi peab olema, et sind pole petetud ja kõik vaid su tervise huvides. (naer)

Mind tõesti petetud ei ole. Olen oma silmaga näinud kevadel vaktsiini suurt kasutegurit (jaanuar-veebruar vaktsineerimata patsientidega hooldekodus, pidev haigestumine, karantiin, kaitseülikonnad, surmad; ning märts-aprill vaktsineeritutega, mitte ühtegi haiget, külastajad lubatud, hooldajatel vaid maskinõue, mitte enam kuulikindlat skafandrit) ja minuga sul sel teemal vaielda pole mõtet. Ela oma veidras eitusmullis, kui soovid.

Ja sa siiamaani ei olegi aru saanud, et need kuulikindlad skafandrid olid lihtsalt teadmatusest ja uuest olukorrast tingitud ülereageerimine?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas.

Me läksime ka lennujaamas ühena vähestest testima. Ma saan aru, kohustust ju pole, aga pool lennukitäit tuli piirkonnast, kus positiivsete testide osakaal on u 50%, nii et ma ei kaalunudki mitte testimist. Paraku osutus ka meie seltskonnast mõne inimese test positiivseks.

Nüüd kahjuks seda testimisvõimalust enam ei ole. Kahju, sest omikroniga ei ole inimestel selliseid haigusnähtusid, millega perearstilt saatekirja küsima läheks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa siiamaani ei olegi aru saanud, et need kuulikindlad skafandrid olid lihtsalt teadmatusest ja uuest olukorrast tingitud ülereageerimine?

Sa haiglaid oled ikka informeerinud, et nad teadmatusest üle reageerivad, kui koroonaohu vastu maske, kindaid ja kitleid kannavad?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kõrvalt jälginud, kuidas 2a on 70% maailma ja eesti rahvast hüsteeriasse sattunud. Imestan siiani. Ainuke loogiline samm Eesti riigi poolt oli riskigrupi inimeste vaktsineerimine, pärast seda võib nimetada, et kiskus hüsteeriaks ära. Need green passport on suht mõtetu, sest kui algseid Pfizeri dokumente vaadata, siis mitte kunagi nad pole kliinilises katses hinnanud leviku takistamist, selle vaktsiiniga. Veelgi enam, nad katsetasid seda ainult 21% riskirühma inimese peal,muud olid noored. See juba käib loogika vastu, sest kliinilises katses peaks suurem osa ikka olema need, keda see vaktsiin enam aitab. Parem neil,kellel see süst tehtud, ärge tutvuga esialgsede Pfizeri esitatud dokumentidega, viite ennast paanikasse. Aga ja, mulle on üllatav, kuidas inimesed kergelt hüsteeriasse lähevad ja on kergesti hirmutatavad. See aasta, kui saab ülejäänud FDA ja Pfizeri dokumendid kätte, siis algab alles mingilmääral paanika, ses Pfizer on täiega kliinilistes katsetes selliseid suuri vigu teinud, et see paneb tulevikus riski, et enamik ei usu ena ei teadlasi, ravimifirmasid ega arst. Oodake ja näete veel.

+7
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nüüd kahjuks seda testimisvõimalust enam ei ole. Kahju, sest omikroniga ei ole inimestel selliseid haigusnähtusid, millega perearstilt saatekirja küsima läheks.

Äkki siis ei oleks vaja selle omikroni ümber ka hüsteeritseda?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lamemaalane sureb nakatudes, enamus vaxitud mitte. Iseasi mis on elukvaliteet pärast põdemist

Minu sugulane suri pärast vaxi ja 95% süstitutest haigestusid kuu jooksul. Süstimata inimesed on siiani kõik terved olnud.

+5
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://citizenfreepress.com/breaking/we-failed-top-newspaper-in-denmark-apologizes-for-promoting-covid-hysteria/

Äkki võtaks Eesti press ka eeskuju

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sugulane suri pärast vaxi ja 95% süstitutest haigestusid kuu jooksul. Süstimata inimesed on siiani kõik terved olnud.

Sellega, et su sugulane võis peale vaktsineerimist surra, ma loomulikult ei vaidle, aga see, et 95% (kellest? millise ringkonna hulgast?) vaktsineeritutest haigestus kuu jooksul (millesse? kõrvapõletikku? kaariesse?) ja et süstimata inimesed on kõik terved olnud, on küll ilmselge liialdus, äkki isegi tahtlik vale.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sugulane suri pärast vaxi ja 95% süstitutest haigestusid kuu jooksul. Süstimata inimesed on siiani kõik terved olnud.

Minu tutvusringkond on pea kõik vaktsineeritud ja nendest on haigestunud maist siiani 5. Kolm vaktsineerimata inimest vanuses 57-62 surid. 2 neist ülekaalulised(mehed), 1 absoluutselt eelnevalt terve(naine).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/95633217/mari-anne-harma-omikrontuve-levik-voib-tahendada-et-covid-passi-asemel-hakatakse-eelistama-kiirteste

Süstikummardajate hiilgeaeg hakkab tõesti viimaks otsakorrale saama? Siis ei saagi ju läbipõdenuid ja mittevaktsineerituid enam lollideks lamemaalasteks nimetada, kui samal pulgal taas olete. Eks nende arust võiks olla muidugi see passindus igavene, saab end jätkuvalt ju kuidagi parema ja soosituma ühiskonna liikmena tunda. Jumal tänatud et mõistuse hääl on ärganud.

Läbipõdenu, antikehi synlabi andmetel 24000. Süsti ei soovi.

Jälle üks end lolliks mõelnud. Ma ei saa aru, mis kiiks peab olema, et muudkui fantaseerida, mida kõike vaktsineeritud inimesed peaks mõtlema. Sa paned ikka täiega selles mööda. Need vaktsineeritud, keda mina tean, on endale ja perele mõeldes käinud vaktsineerimas ja seejärel on see nende jaoks unustatud teema.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, tunnistad end ametlikult lamemaalaseks? Jood MMS-i ja eitad traditsioonilist meditsiini, ehk isegi plaanid “ühiskonnast välja astuda” (see on viimasel ajal igasugu vastaliste lemmikloosung)? Jätkuvalt imestan, mis paneb inimesi ennast või teisi vaktsineerituse kaudu defineerima. Kui end nii väiksesse raami elu surutakse, siis ei jäägi vist muud üle, kui pooletoobiseid teemasid treida.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd kahjuks seda testimisvõimalust enam ei ole. Kahju, sest omikroniga ei ole inimestel selliseid haigusnähtusid, millega perearstilt saatekirja küsima läheks.

Äkki siis ei oleks vaja selle omikroni ümber ka hüsteeritseda?

Ega eriti ei hüsteeritsetagi ju. Eesti piirangud on üsna olematud paljude teiste riikidega võrreldes.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lausa 3 doosi sees ja hea meelega teen testi, endal kindlam. Tulime nädal tagasi reisilt ja täitsa vabatahtlikult läksin testima ka lennujaamas.

Me läksime ka lennujaamas ühena vähestest testima. Ma saan aru, kohustust ju pole, aga pool lennukitäit tuli piirkonnast, kus positiivsete testide osakaal on u 50%, nii et ma ei kaalunudki mitte testimist. Paraku osutus ka meie seltskonnast mõne inimese test positiivseks.

Nüüd kahjuks seda testimisvõimalust enam ei ole. Kahju, sest omikroniga ei ole inimestel selliseid haigusnähtusid, millega perearstilt saatekirja küsima läheks.

Kas lennujaamas enam ei testita? Me mõtlesime, et lihtsalt kellaaja tõttu oli kinni. Aga peale reisi saab ka mujale testima minna, kui öelda, et käisid just reisil ja kus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lennujaamas enam ei testita? Me mõtlesime, et lihtsalt kellaaja tõttu oli kinni. Aga peale reisi saab ka mujale testima minna, kui öelda, et käisid just reisil ja kus.

Terviseamet teatas paar päeva tagasi, et läheb kinni, st ka mujal ei saa, sest see teenus, riiki saabuvate reisijate (Eesti elanike) tasuta testimine, kaob ära. Aga praegu peaks küll veel lahti olema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mõistuse hääl. Ei tea millal meil see lopeb. Loodan et mitte veel, mul kehtib veel suveni. Tahaks end edasi eliidina tunda mitte lollide antivaxxeritega ühes pundis suua ????????????????????

https://eestinen.fi/2022/01/inglismaa-kaotab-koroonapassid/

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mõistuse hääl. Ei tea millal meil see lopeb. Loodan et mitte veel, mul kehtib veel suveni. Tahaks end edasi eliidina tunda mitte lollide antivaxxeritega ühes pundis suua ???????????????????? https://eestinen.fi/2022/01/inglismaa-kaotab-koroonapassid/

Jälle sa pole britte valgustanud, et neil nii hakkab olema. Nemad, rumalad, ei tea muutusest veel midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olge rahulikud, Pfizer juba ütles välja, et aprillis tuleb uus vaktsiin (kõikide olemasolevat ja tulevaste viirusvariantide vastu), mida tuleb 6 doosi teha, iga 2 kuu tagant

Kuna vaktsiiniostu lepingud on tehtud, muutub väksimine kõigile kohustulikuks. Samm sammult oleme enda õigusi ära andnud ja siit on veel ainult üks samm minna sundvaktsineerimiseni.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hm, töötan asutuses, kus kõik töötajad on vaktsineeritud.

Mõned neist said peale vaktsiinisüsti palaviku,kuid surnult kokku kukkunud ei ole kedagi.

Koroonasse ei ole neist samuti keegi haigestunud.

Vaktsiin on eesti keeles kaitsesüst.

Tundub, et vaktsiinivastane  olla on midagi eriliselt peent ja tarka.

Tegelikult olete lihtsalt kaitsesüstivastased, muud midagi.

Rumalad ja nõrgad on määratud hukule.

Rumaluse edasise leviku takistamiseks soovitan kasutada kondoomi.

 

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks tuttavat, kes on koroona läbi põdenud, aga aasta vältel uuesti haigestunud. Mõlemad vaktsineerimata. Üks põdes esmalt oktoobris 2021, kusjuures ei põdenud raskelt, aga hiljem ilmnes siiski mingi kopsukahjustus. Teist korda haigestus juba jaanuaris 2022. Seega ei pruugi läbipõdemine sugugi anda nii tõhusat kaitset nagu antivakserid loodavad.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/95653589/reportaaz-ja-video-austria-piirangud-lahevad-uha-karmimaks-veerand-rahvast-ei-lase-end-aga-millelgi-koigutada

 

Eesti antivaxxerid võiksid sinna kolida.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lamemaalane sureb nakatudes, enamus vaxitud mitte. Iseasi mis on elukvaliteet pärast põdemist

Edu!
https://rumble.com/vsd2ta-tunnistuste-projekt-the-testimonies-project-eesti-translation.html

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda. Kas see on tõesti väärt enda sutsamist ja riski tohutute korvaltoimetega mida pärast keegi isehi vaktsiiniga seostada ei taha.

Pole mingeid tohutuid kõrvaltoimeid. Huvitav, et lamemaalaste tuttavad väänlevad kõik kõrvaltoimetes või kukuvad pärast vaktsiini kohe surnult maha.

Ja vaxikute vaktsineerimata tuttavad, kes on eranditult kõik eluülikooli haridusega, ummistavad nagu üks mees voolikute küljes surres haiglaid, nii see juba on…

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 doosiga kindlam omikroni vastu mida siis teisisõnu igatalviseks nohuks nimetada ees v? ???? mida sa kardad, nagu ausalt ???? ei suuda uskuda. Kas see on tõesti väärt enda sutsamist ja riski tohutute korvaltoimetega mida pärast keegi isehi vaktsiiniga seostada ei taha.

Pole mingeid tohutuid kõrvaltoimeid. Huvitav, et lamemaalaste tuttavad väänlevad kõik kõrvaltoimetes või kukuvad pärast vaktsiini kohe surnult maha.

Ja vaxikute vaktsineerimata tuttavad, kes on eranditult kõik eluülikooli haridusega, ummistavad nagu üks mees voolikute küljes surres haiglaid, nii see juba on…

selleks ei ole vaja hüpoteetilisi tuttavaid otsida. piisab igapäevastest koroonateadetest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/95653589/reportaaz-ja-video-austria-piirangud-lahevad-uha-karmimaks-veerand-rahvast-ei-lase-end-aga-millelgi-koigutada

Eesti antivaxxerid võiksid sinna kolida.

vastupidi, sinusugused võiksid sinna kolida, siis ju tõuseb neil see vaktsineeritute protsent. või kardad sa nakatumist? ei tea, miks küll…

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

vastupidi, sinusugused võiksid sinna kolida, siis ju tõuseb neil see vaktsineeritute protsent. või kardad sa nakatumist? ei tea, miks küll…

Ei, mina ei karda midagi. Antivaxxerid võiksid aru saada, et Eestis on neil elu nagu lust ja lillepidu.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/95653589/reportaaz-ja-video-austria-piirangud-lahevad-uha-karmimaks-veerand-rahvast-ei-lase-end-aga-millelgi-koigutada

Eesti antivaxxerid võiksid sinna kolida.

vastupidi, sinusugused võiksid sinna kolida, siis ju tõuseb neil see vaktsineeritute protsent. või kardad sa nakatumist? ei tea, miks küll…

Sest püha vedelik ei toimi, aga halba teeb tervisele kyll. Ühes olen ma kindel, kui seda koroonapassindust poleks ja elu tavaline, st kiirtestid jne, siis vaktsineerituid oleks meil äkki veerand või veel vähem elanikkonnast. 75% nagunii mingil survel voi elu elamise pärast seda teinud, kedagi see haigus ei koti ????????

Riskigrupp vanemaid vast vajab ja seda peavad nad ka ise otsustala, mitte peale suruma inimestele. Tundub, et suur osa inimesi on siin nii õelad et votaks mitte puha veega sutsatutelt õiguse lausa elada. Midagi nii kriibib, hing eu anna vist rahu et sellises ebakidlas katses sai osaletud, tagasi aga ei pööra enam. Kahju on. Määä

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 129 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõpuks peavad vakserid end lamemaalastega ühele pulgale paigutama, valus