Esileht Pereelu ja suhted Mees ei koli välja

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 149 )

Teema: Mees ei koli välja

Postitas:
Kägu

Palju lihtsam on maksta üürikorteri eest ja kolida ajutiseks, kui elada koos mehega, kes on nii tõbras, et ei kavatsegi välja kolida minu korterist, kui olen teatanud kooselu lõpust. See on ainult raha.

4 kuud üürikas, pluss deposiidi kaotus minimaalselt 2500 eurot. Päriselt? Selle asemel, et lasta töll ukse taha tõsta.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#

Kolida ajutiseks ise välja? See mees jääbki sinna elama nii.

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada. Kaval mees vahetaks lukud ka ära, sest korteriomanikust naisel pole probleemi ise üürikas elada, “sest see on ju ainult raha”.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju lihtsam on maksta üürikorteri eest ja kolida ajutiseks, kui elada koos mehega, kes on nii tõbras, et ei kavatsegi välja kolida minu korterist, kui olen teatanud kooselu lõpust. See on ainult raha.

Mees kolib uue naise sisse ning paneb sõpradega pidu ja vana omanik muudkui plekib kommunaale ja teeb hiljem remonti, kui kõik tühjaks varastatud. Nii lolli ja allaheitlikku juttu polegi ammu kuulnud. Pole ime, et mees ei koli, kui naine pehmo.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada. Kaval mees vahetaks lukud ka ära, sest korteriomanikust naisel pole probleemi ise üürikas elada, “sest see on ju ainult raha”.

Lukuvahetus maksab ju mingi 100 eurot. Päriselt teeks sellise kulutuse?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees kolib uue naise sisse ning paneb sõpradega pidu ja vana omanik muudkui plekib kommunaale ja teeb hiljem remonti, kui kõik tühjaks varastatud. Nii lolli ja allaheitlikku juttu polegi ammu kuulnud. Pole ime, et mees ei koli, kui naine pehmo.

Ja mis ainult raha, see on miinimumpalga suuruses raha, mis lihtsalt ära antakse. See on suur raha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#

Kolida ajutiseks ise välja? See mees jääbki sinna elama nii.

Ei jää, kui tal pole külmikut, valgust, pliiti, telekat, voodit, kahvlit ja ta peaks need kõik ise ostma.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jää, kui tal pole külmikut, valgust, pliiti, telekat, voodit, kahvlit ja ta peaks need kõik ise ostma.

Enamik üüripindu on KOOS mööbliga. See tähendab seda, et TA raiskab oma raha ja aega kolimisele. Kolimine maksab (kütus või suurema masina rent), ajakulu, füüsiline (oleneb, kus korrusel korter asub). Suurekabariidilise mööbli vedu on päris keerukas ja ka mõttetu. Oma kodust välja. Sama hästi võiks KAKS-KOLM tuttavat/pereliiget SISSE kolida.

Elektrit minu teada ei saa nii välja lülitada, et kohe sisse ei saaks elanik lülitada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingi raha on inimesel ikka, ostab õhkmadratsi, laenab naabri wifit, oma läppar ka olemas, telefon. Piisab. Maksab isegi kommude eest äkki ise, aga vot, ära ei koli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pluss, mina elasin tudengina aasta külmkapita, ei mingit probleemi. Polnud ka pesumasinat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jää, kui tal pole külmikut, valgust, pliiti, telekat, voodit, kahvlit ja ta peaks need kõik ise ostma.

Enamik üüripindu on KOOS mööbliga. See tähendab seda, et TA raiskab oma raha ja aega kolimisele. Kolimine maksab (kütus või suurema masina rent), ajakulu, füüsiline (oleneb, kus korrusel korter asub). Suurekabariidilise mööbli vedu on päris keerukas ja ka mõttetu. Oma kodust välja. Sama hästi võiks KAKS-KOLM tuttavat/pereliiget SISSE kolida.

Elektrit minu teada ei saa nii välja lülitada, et kohe sisse ei saaks elanik lülitada.

Ja siit jäi vahelt ära. ET KUHU ta selle mööbli paneb. See on esimene asi. Olen ise mööbliga välja kolinud kunagi üüripinnalt, oi kui ebameeldiv asi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru. Sellised argumendid, et “viisin ta lemmiktugitooli ära panipaika” – kui ta välja kolib, on tal nagunii uut mööblit vaja, aga siis peaks ta ka terve korteri eest lisaks ise maksma. Lihtsam on jääda tasuta korterisse ja lihtsalt uus tugitool soetada. Kaval mees vahetaks lukud ka ära, sest korteriomanikust naisel pole probleemi ise üürikas elada, “sest see on ju ainult raha”.

Lukuvahetus maksab ju mingi 100 eurot. Päriselt teeks sellise kulutuse?

Kui see on kõige lihtsam, kiirem ja efektiivsem lahendus puugist vabanemiseks, siis ma kasvõi laenaks selle soti ja vahetaks lukud ära. Puugi ülalpidamine läheb lõppkokkuvõttes kallimaks.

(ideaalne lahendus oleks muidugi see, et puuk palumise peale ise kotid kokku pakib ja ära läheb, aga nagu isegi näed, siis nii ladusalt asjad ei käi).

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on kõige lihtsam, kiirem ja efektiivsem lahendus puugist vabanemiseks, siis ma kasvõi laenaks selle soti ja vahetaks lukud ära. Puugi ülalpidamine läheb lõppkokkuvõttes kallimaks.

(ideaalne lahendus oleks muidugi see, et puuk palumise peale ise kotid kokku pakib ja ära läheb, aga nagu isegi näed, siis nii ladusalt asjad ei käi).

Puuk ja puuk. Keegi ju ütles eelpool, et kuidas ei märka selliseid asju enne kokku kolimist. Tegu pole ometi tudengitega, tegu on juba suurte inimestega. Aga nüüd pole vaja iseloomustusele aega raisata.

Vaid tegudele.

Mitu inimest enne mind tõi välja lahenduse – las kolib keegi veel sisse. Miks see halb lahendus on?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=83BwZnGVxP8&ab_channel=GroomHouse siia sobib ka selle laenamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbikäidud tee aastaid tagasi. Siin miinustati postitust, mis vägagi pädevalt kirjeldas olukorra seaduslikku poolt. Kahjuks on seadused igati omaniku vaenulikud. Mulle soovitas ka naiste varjupaiga töötaja üürida nädalaks odav hostelikoht mehe ja tema asjade jaoks, need sinna viia mehe äraolekul, siis anda talle selle koha võti, olles enne kodu lukud vahetanud. Kirjutasin avalduse ka politseisse, hea et üldse vastu võeti. Mullegi ootamatult tehti koduvisiit, kus siis mitu ametnikkku rahulikult veensid meest välja kolima. Kuna tuttav jurist tegi omakorda kirja, kus oli määratud tähtaeg välja kolimiseks ning selle ületamisel ähvardas mehe auto, mis oli minu nimel, tehnilise passi muutmisega, mehelt kasutusõiguse võtmisega, siis see pani mehikese reageerima. No milline mees tahab oma autost ilma jääda. Tegime auto ostumüügi lepingu tema nimele ja samal ajal andis ta mulle kodu võtmed. Järgmisel päeval vahetasin luku. Politseist helistati enne ta äraminekut mulle ja uuriti, kuidas asjad lähevad. Eriti hoiatati omavolilise väljatõstmise eest ning soovitati kindlasti kohtusse pöörduda, kust ca 6 kuuga võinuks tulla päästev lahend, mis võiks lõppeda täitemenetlusega ehk seadusliku väljatõstmisega kohtutäituri ja politsei kaasamisel. Mul on TA-st ülimalt kahju. Aga tegutsema peab hakkama kohe!

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbikäidud tee aastaid tagasi. Siin miinustati postitust, mis vägagi pädevalt kirjeldas olukorra seaduslikku poolt. Kahjuks on seadused igati omaniku vaenulikud. Mulle soovitas ka naiste varjupaiga töötaja üürida nädalaks odav hostelikoht mehe ja tema asjade jaoks, need sinna viia mehe äraolekul, siis anda talle selle koha võti, olles enne kodu lukud vahetanud. Kirjutasin avalduse ka politseisse, hea et üldse vastu võeti. Mullegi ootamatult tehti koduvisiit, kus siis mitu ametnikkku rahulikult veensid meest välja kolima. Kuna tuttav jurist tegi omakorda kirja, kus oli määratud tähtaeg välja kolimiseks ning selle ületamisel ähvardas mehe auto, mis oli minu nimel, tehnilise passi muutmisega, mehelt kasutusõiguse võtmisega, siis see pani mehikese reageerima. No milline mees tahab oma autost ilma jääda. Tegime auto ostumüügi lepingu tema nimele ja samal ajal andis ta mulle kodu võtmed. Järgmisel päeval vahetasin luku. Politseist helistati enne ta äraminekut mulle ja uuriti, kuidas asjad lähevad. Eriti hoiatati omavolilise väljatõstmise eest ning soovitati kindlasti kohtusse pöörduda, kust ca 6 kuuga võinuks tulla päästev lahend, mis võiks lõppeda täitemenetlusega ehk seadusliku väljatõstmisega kohtutäituri ja politsei kaasamisel. Mul on TA-st ülimalt kahju. Aga tegutsema peab hakkama kohe!

Ebaadekvaatne jutt, lugesin mitu korda ja ikka imelik.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Läbikäidud tee aastaid tagasi. Siin miinustati postitust, mis vägagi pädevalt kirjeldas olukorra seaduslikku poolt. Kahjuks on seadused igati omaniku vaenulikud. Mulle soovitas ka naiste varjupaiga töötaja üürida nädalaks odav hostelikoht mehe ja tema asjade jaoks, need sinna viia mehe äraolekul, siis anda talle selle koha võti, olles enne kodu lukud vahetanud. Kirjutasin avalduse ka politseisse, hea et üldse vastu võeti. Mullegi ootamatult tehti koduvisiit, kus siis mitu ametnikkku rahulikult veensid meest välja kolima. Kuna tuttav jurist tegi omakorda kirja, kus oli määratud tähtaeg välja kolimiseks ning selle ületamisel ähvardas mehe auto, mis oli minu nimel, tehnilise passi muutmisega, mehelt kasutusõiguse võtmisega, siis see pani mehikese reageerima. No milline mees tahab oma autost ilma jääda. Tegime auto ostumüügi lepingu tema nimele ja samal ajal andis ta mulle kodu võtmed. Järgmisel päeval vahetasin luku. Politseist helistati enne ta äraminekut mulle ja uuriti, kuidas asjad lähevad. Eriti hoiatati omavolilise väljatõstmise eest ning soovitati kindlasti kohtusse pöörduda, kust ca 6 kuuga võinuks tulla päästev lahend, mis võiks lõppeda täitemenetlusega ehk seadusliku väljatõstmisega kohtutäituri ja politsei kaasamisel. Mul on TA-st ülimalt kahju. Aga tegutsema peab hakkama kohe!

Just, ei ole see midagi nii lihtne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, ei ole see midagi nii lihtne.

Mingi järgmine loll?

Täpselt nii lihtne ongi. Hakkab astuma ja soovib, et poleks kunagi siin peatunud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi järgmine loll?

Täpselt nii lihtne ongi. Hakkab astuma ja soovib, et poleks kunagi siin peatunud.

Siis poleks teemat ju, kui oleks lihtne 😉 Ära ärple.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama asi naisega. Suhe läbi juba eelmise aasta augustist, aga välja ei koli. Keeruliseks teeb asja see, et tal kaks last. Tallinnasse korterit üürida naine majanduslikel põhjustel ei saa, variant on kolida vanemate juurde Lõuna-Eestisse, mida ta teha ei taha. Laste kooliteema ka. Aga sellel suvel tuleb asi ära lahendada, see saab olema karm, sest mängus lapsed, aga see peab jõudma nende väljakolimiseni.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama asi naisega. Suhe läbi juba eelmise aasta augustist, aga välja ei koli. Keeruliseks teeb asja see, et tal kaks last. Tallinnasse korterit üürida naine majanduslikel põhjustel ei saa, variant on kolida vanemate juurde Lõuna-Eestisse, mida ta teha ei taha. Laste kooliteema ka. Aga sellel suvel tuleb asi ära lahendada, see saab olema karm, sest mängus lapsed, aga see peab jõudma nende väljakolimiseni.

Miks lapsed välja peavad kolima, sul uus piff ei taha su pärdikuid? Naine läheb ära, lapsed jäävad oma koju edasi ja sulle hakkab elatis laekuma.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puuk-elukaaslase puhul on kõige kiirem ja valutum variant peale passida, mil ta väljas on, sellel hetkel lukud ära vahetada ja asjad mõne tema sõbra või ta vanemate juurde viia (muidugi võib ka lihtsalt ukse kõrvale jätta).

Oi ei ole. Seegi läbi elatud. Hakkab kummitama ja ukse taga käima. Selleks, et seda ei juhtuks, on vaja, et mees hakkaks naist põlgama. Kuni armastab ja ikka meeldid mehele, lahti temast ei saa. Tuleb saavutada olukord, mis on mehele nii alandav, et ta ei taha ISE enam päevagi sinuga koos elda. Siis saab temast rahu. Muidu kohtad teda veel aastaid “kogemata” samas poes, töökoha välisukse juures või tuleb koju ukse taha nutma ja koputama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaval mees vahetaks lukud ka ära, sest korteriomanikust naisel pole probleemi ise üürikas elada, “sest see on ju ainult raha”.

Seda ta ei tohi. Kujutle nüüd ise. Lubad sõbrannal enda juures pool aastat elada ja siis ta vahetab lukud sinu korteris ära ja ei lase sind sisse. Mis arvad, kui kiiresti politsei tuleb? Kas 20 minuti või 25ga?
Isegi kui mees annab su kohtusse, et ta välja tõstad ja väidab, et see oli tema elukoht (ning omab isegi tunnistajaid), siis sina väidad vastu, et ta jah käis külas. Mõnikord ka ööbis. Aga et ta oli ainult külaline, sage külaline. Seda tõestab see, et ta ei olnud elanikeregistriski. Isegi see, kui ta maksis arveid või tema auto seisis maja ees, ei tähenda veel, et ta poleks külas olnud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama asi naisega. Suhe läbi juba eelmise aasta augustist, aga välja ei koli. Keeruliseks teeb asja see, et tal kaks last. Tallinnasse korterit üürida naine majanduslikel põhjustel ei saa, variant on kolida vanemate juurde Lõuna-Eestisse, mida ta teha ei taha. Laste kooliteema ka. Aga sellel suvel tuleb asi ära lahendada, see saab olema karm, sest mängus lapsed, aga see peab jõudma nende väljakolimiseni.

Miks lapsed välja peavad kolima, sul uus piff ei taha su pärdikuid? Naine läheb ära, lapsed jäävad oma koju edasi ja sulle hakkab elatis laekuma.

Naisel on ju lapsed. Mitte korteriomanikust mehel.

Naine võib siis oma lapsed suvalisse bussijaama jätta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks lähisugulane on ka sellise asja läbi teinud. Tema kolis ka ise välja, mitte üüripinnale, vaid oma vanemate juurde selleks ajaks. Õnneks kaua ei läinud.

Kohtu, juristide ja seaduste värk sõltub sellest, kui teadlikud kumbki pool on ja kui väiklane ja äksi täis. Normaalne endast lugu pidav mees saab aru, et alandav on kükitada võõral pinnal, kuhu sind enam ei taheta ja orgunnib minema end. Mingid kahtlased napakad, vägivallatsejad, pervod jms ajavad aga rinna kummi, et mul on ÕIGUSED ja hakkavad vaatama, kuidas teist kottida saaks.

Minu sugulane tegi mehe välja saamiseks kaks asja. Esimene neist oli minu meelest ebavajalik, pigem nagu kättemaks, oleks piisanud ka ainult teisest.

Ühesõnaga, neil oli kunagi parematel aegadel, kui mees elamisse sisse kolis, ostetud uus voodi. Ostis selle mees ja tema valis välja ka, naisele tegelikult ei meeldinud, aga mees pressis, et temale on alati sellised meeldinud ja nii äge, võtame ikka selle. Välja nägi umbes nagu siin pildil, aga postid olid jämedamad ja need kuulid otsas suuremad.
https://www.malls-67.top/ProductDetail.aspx?iid=110107239&pr=64.88

Asja tegi huvitavaks see, et sugulane pärast rääkis moka otsast, et mingil hetkel olevat mees hakanud peale käima, et naine võiks nõus olla lasta end käsipidi nende postide külge kinni siduda seksi ajal. Ühesõnaga, mehel olid mingid vastavad kalduvused ja fantaasiad ja sedasi jupphaaval üritas naist kaasa tõmmata, et alguses sobiv voodi, siis juba järgmine samm jne.

Naisel oli aga voodit kokku pannes meelde jäänud, et need munad olid seest tühjad ja kinnitusid posti otsa üldse vist kruviga vms. Ja nii ta siis otsustas teha seda legendaarset krevetitrikki. Teate küll, originaalis on kardinapuuga. Läkski ja toppis voodiotsad krevette täis ja pani veel lisaks epo-liimiga need munad kinni pulkade külge, et lahti ei saaks.  Ma ei tea tegelikult, kas ja kui palju hais levima hakkas, mees ei öelnud midagi, aga ju ikka pidi välja imbuma see.

Teine asi, lasi elektri välja lülitada, leping oli tema nimel. See oli kallis lõbu, pärast vool jälle sisse tagasi saada, aga mõjus väga hästi. Oli nov lõpp, dets algus, pime aeg, mõte oli siis selles, et istugu mees haisvas elamises ja proovigu pimedas aru saada, kus või mis haiseb.

Selle elektrivärgi peale mees andiski alla ja oli nõus välja kolima. Suhtlesid selleks ajaks ainult messengeris, sugulane ei võtnud kõnesid vastu üldse. Saatis sõnumi, et võta kaasa ka oma kirjutuslaua tool, voodi, kummut ja mingid asjad olid veel, mis mees oli ostnud. Voodi oli niimoodi teiste asjade seas mainitud nagu poleks midagi erilist. Ja võttiski mees oma asjad kaasa, oli veel kommenteerinud, et nüüd sul tuba tühi ilma minuta.

Kahjuks pole teada, kas see voodi siis lõpuks haises või ei ja kas ta pidi selle ära viskama või magab edasi ja leidis mõne naise, keda postide külge siduda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi seda kõike kolme lehekülge läbi lugeda, aga olen olnud samas olukorras ja seega minu soovitused:

1) unusta see politsei ära, ei tee politsei sul midagi kui mees sinu juures elab ja sind ei peksa. kui peksaks, siis nad viiksid ta ehk korraks kuskile rahunema ja järgmisel päeval mees kodus tagasi. Nad ei tee sellises väljatõstmise olukorras lihtsalt mitte midagi, ainult kohtu korraldusel saavad nad kedagi tema kodust välja tõsta. Ja nagu ma aru saan, siis see mees peab sinu kodu enda koduks, mis siis, et sina teda sinna enam ei taha. Seega – politsei ei saa sind aidata.

2) sa pead selle probleemi ISE lahendama, kaasates näiteks oma sugulasi, sõpru, kes tulevad sulle appi meest korterist välja saama.

Mina tegin nii, et ma olin andnud juba mehele eelnevalt konkreetse kuupäeva: selleks ajaks kolid välja. Tal oli kohti küll, kuhu oleks saanud minna, näiteks isiklik korter, suvila. Korteris elasd üürnikud, aga oli aastaaeg, mil oleks saanud ka suvilas elada, kuni korter taas vaba. Mees muidugi ei kolinud.

Helistasin selle mehe sugulastele ja ütlesin et seis on selline, et me läheme lahku aga kuna härra ise ei taha kuskile kolida, siis ma pakkisin juba ise tema asjad kokku ja saadaksin siis need kuskile, et kuhu aadressile ma saan need saata. Mees ise oli sellel ajal kadunud kuskile ei tea kuhu, telefoni teel ma teda kätte ei saanud. Sugulastele helistades lõpuks jõudis talle kohale, et vist peab välja kolima. Helistas ise, leppisime kokku, millal oma asjadele järele tuleb.

Enda juurde koju kutsusin julgestuseks oma ema. Sellest hoolimata tüüp karjus koledasti oma asju ära viies, sõimas, lõugas igasugu absurdseid süüdistusi. Aga ära ta läks. Võtme andis mulle tagasi, sellest hoolimata vahetasin ka lukud. Hiljem ähvardas veel hulk aega, saatis jälke SMSe ja sõnumeid sotsmeedia kaudu. See vaibus siis kui endale uue naise leidis.

Ühesõnaga: sina ei oota enam, et see mees ise midagi liigutaks, vaid püüad leida momendi, mil meest ei ole kodus ja pakid sel ajal ise tema asjad ära. Kui ta on kodust ära vaid mingid loetud tunnid, siis hangi juba varem prügikotid valmis, ja alusta lukuvahetusest. Mees läheb ära, sina lased luku vahetada ja alles siis asud asju pakkima. Selleks ajaks, kui mees peaks koju tulema, tõstad need asjad kas tänavale või trepikotta, kuhu mahub. Või siis kutsud endale ema/isa/õe/venna/sõbra selleks ajaks külla kui mees peaks saabuma. Sel juhul võid need mehe asjad kuskile esikusse ladustada, sul on tunnistaja-julgestaja juures. Üksi ei soovita sellise asjaga silmitsi seisma jääda, et sa kedagi oma kodust välja tõstad, kes ei taha minna, kutsu ikka keegi appi.

Sinu jaoks kõige raskem asi võib olla see, et sa pead oma lähedastele olukorra ära rääkima, et nii on, mees on puuk, sa ei kannata seda enam välja ja palud nende abi.

Kui oled ta välja saanud, bloki igalt poolt ära ja ära teda tagasi võta. Ja kui mees ähvardama ja laamendama hakkab – alles siis sa saad kutsuda politsei. Ta ei ela sinu juures ja tahab su koju sisse tungida: niisuguses olukorras saab politsei sulle appi tulla. See eeldab, et mehe asju ei ole enam sinu juures ja tal ei ole sinu kodu võtit.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi seda kõike kolme lehekülge läbi lugeda, aga olen olnud samas olukorras ja seega minu soovitused:

1) unusta see politsei ära, ei tee politsei sul midagi kui mees sinu juures elab ja sind ei peksa. kui peksaks, siis nad viiksid ta ehk korraks kuskile rahunema ja järgmisel päeval mees kodus tagasi. Nad ei tee sellises väljatõstmise olukorras lihtsalt mitte midagi, ainult kohtu korraldusel saavad nad kedagi tema kodust välja tõsta. Ja nagu ma aru saan, siis see mees peab sinu kodu enda koduks, mis siis, et sina teda sinna enam ei taha. Seega – politsei ei saa sind aidata.

2) sa pead selle probleemi ISE lahendama, kaasates näiteks oma sugulasi, sõpru, kes tulevad sulle appi meest korterist välja saama.

Mina tegin nii, et ma olin andnud juba mehele eelnevalt konkreetse kuupäeva: selleks ajaks kolid välja. Tal oli kohti küll, kuhu oleks saanud minna, näiteks isiklik korter, suvila. Korteris elasd üürnikud, aga oli aastaaeg, mil oleks saanud ka suvilas elada, kuni korter taas vaba. Mees muidugi ei kolinud.

Helistasin selle mehe sugulastele ja ütlesin et seis on selline, et me läheme lahku aga kuna härra ise ei taha kuskile kolida, siis ma pakkisin juba ise tema asjad kokku ja saadaksin siis need kuskile, et kuhu aadressile ma saan need saata. Mees ise oli sellel ajal kadunud kuskile ei tea kuhu, telefoni teel ma teda kätte ei saanud. Sugulastele helistades lõpuks jõudis talle kohale, et vist peab välja kolima. Helistas ise, leppisime kokku, millal oma asjadele järele tuleb.

Enda juurde koju kutsusin julgestuseks oma ema. Sellest hoolimata tüüp karjus koledasti oma asju ära viies, sõimas, lõugas igasugu absurdseid süüdistusi. Aga ära ta läks. Võtme andis mulle tagasi, sellest hoolimata vahetasin ka lukud. Hiljem ähvardas veel hulk aega, saatis jälke SMSe ja sõnumeid sotsmeedia kaudu. See vaibus siis kui endale uue naise leidis.

Ühesõnaga: sina ei oota enam, et see mees ise midagi liigutaks, vaid püüad leida momendi, mil meest ei ole kodus ja pakid sel ajal ise tema asjad ära. Kui ta on kodust ära vaid mingid loetud tunnid, siis hangi juba varem prügikotid valmis, ja alusta lukuvahetusest. Mees läheb ära, sina lased luku vahetada ja alles siis asud asju pakkima. Selleks ajaks, kui mees peaks koju tulema, tõstad need asjad kas tänavale või trepikotta, kuhu mahub. Või siis kutsud endale ema/isa/õe/venna/sõbra selleks ajaks külla kui mees peaks saabuma. Sel juhul võid need mehe asjad kuskile esikusse ladustada, sul on tunnistaja-julgestaja juures. Üksi ei soovita sellise asjaga silmitsi seisma jääda, et sa kedagi oma kodust välja tõstad, kes ei taha minna, kutsu ikka keegi appi.

Sinu jaoks kõige raskem asi võib olla see, et sa pead oma lähedastele olukorra ära rääkima, et nii on, mees on puuk, sa ei kannata seda enam välja ja palud nende abi.

Kui oled ta välja saanud, bloki igalt poolt ära ja ära teda tagasi võta. Ja kui mees ähvardama ja laamendama hakkab – alles siis sa saad kutsuda politsei. Ta ei ela sinu juures ja tahab su koju sisse tungida: niisuguses olukorras saab politsei sulle appi tulla. See eeldab, et mehe asju ei ole enam sinu juures ja tal ei ole sinu kodu võtit.

Aitäh.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama asi naisega. Suhe läbi juba eelmise aasta augustist, aga välja ei koli. Keeruliseks teeb asja see, et tal kaks last. Tallinnasse korterit üürida naine majanduslikel põhjustel ei saa, variant on kolida vanemate juurde Lõuna-Eestisse, mida ta teha ei taha. Laste kooliteema ka. Aga sellel suvel tuleb asi ära lahendada, see saab olema karm, sest mängus lapsed, aga see peab jõudma nende väljakolimiseni.

Miks lapsed välja peavad kolima, sul uus piff ei taha su pärdikuid? Naine läheb ära, lapsed jäävad oma koju edasi ja sulle hakkab elatis laekuma.

Ta ju ütles, et pole tema lapsed… tõelised naised, et kui naine tahab, peab välja mees minema, aga mehel oma pinnalt pole õigus välja ajada. Ja isegi te ei kaitse naisi,vaid vihkate mehi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma liiga palju ei muretseks selle pärast, et mees pärast kohtusse pöördub. Kui õieti töölgi ei suuda käia ja ülalpeetav on, vaevalt tal on siis oskusi kohtusse pöörduda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu inimest enne mind tõi välja lahenduse – las kolib keegi veel sisse. Miks see halb lahendus on?

Aga miks see meest peaks segama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis poleks teemat ju, kui oleks lihtne ???? Ära ärple.

Asi on lihtne, TA ei julge lihtsalt tegutseda. Mingi politsei ega ametlik käik üldse ei huvita, ei too teda keegi tagasi, kui ukse taga juba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 149 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei koli välja