Esileht Pereelu ja suhted Mees raha pärast?

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Mees raha pärast?

Postitas:
Kägu

No vat. Ma ise ka tagantjärgi arvasin sama. Jätan meelde. Aga muidu oled ikka õpetaja?

Ettevõtja olen.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan sul absoluutselt ainult enda isiklike sissetulekute suurendamisele keskenduda. Raha pärast endale kedagi kõrvale otsida on esiteks väga ebakindel tee,  teiseks ebaeetiline. Hoidkem ikka naiseks olemise lippu kõrgel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle mehega pole mõtet last küll teha, see on ise lapse eest juba. Mis mõttes mees kulutab kogu vaba raha ära? Mina hakkaks mõtlema, kuidas leida uus mees ja sellest lahku minna saaks.

Mul oli kunagi kaaslane, kes igal palgapäeval läks luksuskaupade poodi ja ostis sealt iga kuu mõned hilbud. Versace kirjaga teksad, Armani särgi või Bossi püksirihma näiteks. See oli enne netikaubsnduse aegu. Mäletan, et pood, kus ta ostlemas käis asus Kaubamaja vastas.

Laomehena tal see palk eriti suur ei olnud, aga sellest hoolimata läks üle poole rahast brändihilpudele. Ja samas ta jauras, et me võiks kokku kolida ja pere luua. Ta elas ema juures ja tahtis sealt minema saada. Õnneks mul oli oidu sellist sammu mitte teha, sest võtta omale kaela peale edev mees, kelle jaoks on tema hilbud esmatähtsad ma ei soovinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Versace kirjaga teksad, Armani särgi või Bossi püksirihma näiteks.

Odav. 400-500 kuus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Versace kirjaga teksad, Armani särgi või Bossi püksirihma näiteks.

Odav. 400-500 kuus.

Praegu võibolla tõesti. Lisaks on tänapäeval saadaval võltsingud, juhuks, kui rahakott originaali välja ei kannata. 15-20 aastat tagasi aga maksis Bossi vms träni suurt raha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees raha pärast?