Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Meeste kiitmise teema

Postitas:
Kägu

Oleks see teema olnud 20aastat tagasi, oleks olnud kirjutada mehe kiituseks vähe. Ta oli selline mees, kes teenis vaid raha. Lapsed, kodu ja aed olid minu toimetada. Pahameele peale küsis mees et kuidas üksikemad hakkama saavad kõigega. Võttis üle 20 aasta aega, et mees hakkaks ka koduseid töid tegema. Ja saab lastega väga hästi läbi. Teismeliste ja hilisteismeliste isana on parem vanem, kui mina. Nende lahti muukimisel ja rääkimisel. Minuga ei taha lapsed rääkida ja ma ei oska küsida nii et nad räägiks. Aga isa oskab. Kuna me pole mehega kumbki sõpradeinimesed, siis nüüd käimegi ja teeme kõike koos.

Üksikisad on ka olemas, kuidas nemad kõike jaksavad?

Ja pealegi üksikemad ei pea mehe järelt korraldama, seda on ka kodus üksjagu! Ma olen seda meelt, et täiskasvanu peab enese järelt hoolitsema, tegema kodus. (autoremondi asjatundjad võivad kommenteerimata jätta, minu mees sellega ei tegele, selleks on teenused nagu ka katuse- ja elektritöödeks, miks siis pesumaja või restoran teenusena ei peaks sobima).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(autoremondi asjatundjad võivad kommenteerimata jätta, minu mees sellega ei tegele, selleks on teenused nagu ka katuse- ja elektritöödeks, miks siis pesumaja või restoran teenusena ei peaks sobima)

Ka naise väljamõeldud probleemide reaalsusele vastavuse ja vastava teenusepakkuja leidmine ning teenuse tellimine on tööd, mida reeglina tegemata jätta ei saa, mis võtavad aega ja mingil määral pädevust. Need kipuvad aga olema asjad, mida naised tööna ja ajakuluna ei tunnista ja võrdselt teha ei taha. Või kui, siis loobivad hoolimatult “ühisest” rahakotist summasid kahjurõõmsatele “teenuse”-pakkujatele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Harmoonilisi paare on küll olemas, mõnda oma tutvusringkonnas isegi tean. Aga see on siiski päris suur haruldus. Võib-olla on siin võti selles, et kumbki nendest meestest pole kuigi seksihuviline

Misasja? Homodest räägid või?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Homodest räägid või?

Homod on paljud väga seksihuvilised. Siin puudub seos, seega loll küsimus. Mitte kuigi seksihuvilised mehed tunduvad olevat ainsas, kes oma lohet suudavad püksis hoida ja ei riku oma pereelu teiste naiste tagaajamisega ära.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Homodest räägid või?

Homod on paljud väga seksihuvilised. Siin puudub seos, seega loll küsimus. Mitte kuigi seksihuvilised mehed tunduvad olevat ainsas, kes oma lohet suudavad püksis hoida ja ei riku oma pereelu teiste naiste tagaajamisega ära.

Osad mehed on ka selliste väärtushinnangutega, kes ei hakka oma abikaasa kõrvalt petma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad mehed on ka selliste väärtushinnangutega, kes ei hakka oma abikaasa kõrvalt petma.

Selliseid on vähe, keda väärtushinnangud takistavad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad mehed on ka selliste väärtushinnangutega, kes ei hakka oma abikaasa kõrvalt petma.

Selliseid on vähe, keda väärtushinnangud takistavad.

Vähe, aga on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Homod on paljud väga seksihuvilised. Siin puudub seos, seega loll küsimus. Mitte kuigi seksihuvilised mehed tunduvad olevat ainsas, kes oma lohet suudavad püksis hoida ja ei riku oma pereelu teiste naiste tagaajamisega ära.

Sellepärast homod enda välimust ja vormi hoiabadki ja sellepärast on paljudel twinkidel mure, et mis edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe, aga on.

Aga naine võiks ka selliseid hinnata. Pahatihti aga liiga head asja ei hinnata piisavalt hästi. Ma tean lugusid, kus naine ähvardab enesetapuga või sõimab, kui mees tahab sõpradega baari minna jne. Mehed on truud, nad teavad, kuid ikka.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean lugusid, kus naine ähvardab enesetapuga või sõimab, kui mees tahab sõpradega baari minna jne. Mehed on truud, nad teavad, kuid ikka.

Ei ole vaja lolli juttu ajada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe, aga on.

Aga naine võiks ka selliseid hinnata. Pahatihti aga liiga head asja ei hinnata piisavalt hästi. Ma tean lugusid, kus naine ähvardab enesetapuga või sõimab, kui mees tahab sõpradega baari minna jne. Mehed on truud, nad teavad, kuid ikka.

Mis asja sa ajad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja sa ajad?

Mis mõttes? Need beetapoolsed mehed on enamasti memmekad, neid kontrollitakse rohkem. Samas on jälle naisi, kelle mees teenib väga hästi ja on ”abielus” tööga, noh, naine tahaks, et mees oleks kodus, aga kust see raha siis tuleb? Puu otsas ju ei kasva. Nii et… naine tahab, et oleks kõik tema taktikepi järgi. Nii seks, kodusoleku aeg kui muud klauslid, aga mida naine ise vastu pakub?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja lolli juttu ajada.

Sa ei tea ühtegi naist, kes käib töö juures mehi kontrollimas? Vau…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja lolli juttu ajada.

Sa ei tea ühtegi naist, kes käib töö juures mehi kontrollimas? Vau…

Loomulikult, kõik inimesed ei suhtle kõntsaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Siin vist geidelt otseselt ei küsitud

Teema on sellest, kuidas naised kiidavad oma mehi ja siis tuleb siia mingi mees ja kukub siin jaurama mida tema arvab meestest, aseksuaalsed ja puha.

Enne võiks teemat lugeda, millest üldse räägitakse, siis alles kommenteerida.

Vabandage väga aga teema algupoole keegi naine ju kirjutas et teavad häid mehi ja nad pole seksimaiad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja sa ajad?

Mis mõttes? Need beetapoolsed mehed on enamasti memmekad, neid kontrollitakse rohkem. Samas on jälle naisi, kelle mees teenib väga hästi ja on ”abielus” tööga, noh, naine tahaks, et mees oleks kodus, aga kust see raha siis tuleb? Puu otsas ju ei kasva. Nii et… naine tahab, et oleks kõik tema taktikepi järgi. Nii seks, kodusoleku aeg kui muud klauslid, aga mida naine ise vastu pakub?

Beeta ????

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Siin vist geidelt otseselt ei küsitud

Teema on sellest, kuidas naised kiidavad oma mehi ja siis tuleb siia mingi mees ja kukub siin jaurama mida tema arvab meestest, aseksuaalsed ja puha.

Enne võiks teemat lugeda, millest üldse räägitakse, siis alles kommenteerida.

Vabandage väga aga teema algupoole keegi naine ju kirjutas et teavad häid mehi ja nad pole seksimaiad.

Ole mureta, sina ei ole nagunii hea mees 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult, kõik inimesed ei suhtle kõntsaga.

Kõik inimesed ei pane tähele ja märkavad ainult oma nina ette. Need inimesed, kellest räägin, pole Eestis tuntud, aga võiksid olla sama hästi kui eliit, sest oma valdkondades on tegijad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beeta ????

Jah, sest alfad meeldivad paljudele nagunii. Alfad murravad naisi vasakule ja paremale. Küsimus on võimalustes, mitte väärtushinnangutes niiväga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult, kõik inimesed ei suhtle kõntsaga.

Kõik inimesed ei pane tähele ja märkavad ainult oma nina ette. Need inimesed, kellest räägin, pole Eestis tuntud, aga võiksid olla sama hästi kui eliit, sest oma valdkondades on tegijad.

Minu tutvusringkonnas ei ole selliseid naisi, kes nii käituksid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas ei ole selliseid naisi, kes nii käituksid.

Ega meeleheide ei tee otseselt kedagi kõntsaks. Kust selline arvamus? Teeb võib-olla madala enesehinnanguga naiseks, klammerdujaks, aga kõntsaks mitte. Kõnts on see, kes tapab teisi inimesi, kes lõikab ja murrab sõrmi, kes piinab loomi jnejne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas ei ole selliseid naisi, kes nii käituksid.

Ega meeleheide ei tee otseselt kedagi kõntsaks. Kust selline arvamus? Teeb võib-olla madala enesehinnanguga naiseks, klammerdujaks, aga kõntsaks mitte. Kõnts on see, kes tapab teisi inimesi, kes lõikab ja murrab sõrmi, kes piinab loomi jnejne.

Ma olen kohanud madalaenesehinnanguga naisi, olen isegi kunagi selline olnud, aga eluilmaski ma ei ole selliselt käitunud. Ei oleks pähegi tulnud.
Nii käituvad omandihimulised, impulsiivsed ja õelad naised ehk kõnts.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kohanud madalaenesehinnanguga naisi, olen isegi kunagi selline olnud, aga eluilmaski ma ei ole selliselt käitunud. Ei oleks pähegi tulnud.
Nii käituvad omandihimulised, impulsiivsed ja õelad naised ehk kõnts.

Nojah, aga näed, neid on saatnud edu, sest mehed on neil rikkad ja truud ja teisi naisi ei saada edu, sest need mehed on võetud ja mitmelapselised.

Inimene ongi omandihimuline, varjunditega. Sina võid arvata, et sina ei ole, aga me oleme kõik oportunistid omamoodi. Suhted, need on vaid üks aspekt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kokkuvõttes, kuna teema on meeste kiitmisest, siis tahtsin demonstreerida, et mitte ainult mehed pole vägivaldsed ja ei hoia nähtamatu käega naisi lahkumast, vaid ka naiste seas on samasuguseid. Saaks ju maha jätta selle õela naise, aga nad ei tee seda ja naine teab seda perfektselt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kohanud madalaenesehinnanguga naisi, olen isegi kunagi selline olnud, aga eluilmaski ma ei ole selliselt käitunud. Ei oleks pähegi tulnud.

Nii käituvad omandihimulised, impulsiivsed ja õelad naised ehk kõnts.

Nojah, aga näed, neid on saatnud edu, sest mehed on neil rikkad ja truud ja teisi naisi ei saada edu, sest need mehed on võetud ja mitmelapselised.

Inimene ongi omandihimuline, varjunditega. Sina võid arvata, et sina ei ole, aga me oleme kõik oportunistid omamoodi. Suhted, need on vaid üks aspekt.

Ma ei peaks seda suureks vedamiseks. Mina eelistan rahulikku elu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kokkuvõttes, kuna teema on meeste kiitmisest, siis tahtsin demonstreerida, et mitte ainult mehed pole vägivaldsed ja ei hoia nähtamatu käega naisi lahkumast, vaid ka naiste seas on samasuguseid. Saaks ju maha jätta selle õela naise, aga nad ei tee seda ja naine teab seda perfektselt.

Keegi ei ole vastupidist väitnudki, neid psühhe on mõlemast soost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei peaks seda suureks vedamiseks. Mina eelistan rahulikku elu.

Mina ka ei pea, aga on naisi, kes peavad. Kes trügib bussi esimesena, saab istekoha, kes laseb ühe ette, laseb kõik ette. Inimloomust ei muuda. Ka heateo tegemine on omamoodi oportunism.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei ole vastupidist väitnudki, neid psühhe on mõlemast soost.

Jah, aga miks nii värvikad mõtted. Kokkuvõttes on neil meestel töökohad ja lähedased, kui tahavad, saavad ära minna. Keegi ei hoia neid kinni, see käsi on nähtamatu. Kui ise tahavad, siis on. Kasvatagu püksid pikemaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et selline aseksuaalne, kergesti alluv, askeldav, sõnaaher, lastega jändav ja piisavalt raha koju toov mees on ideaalne.

Siin vist geidelt otseselt ei küsitud

Teema on sellest, kuidas naised kiidavad oma mehi ja siis tuleb siia mingi mees ja kukub siin jaurama mida tema arvab meestest, aseksuaalsed ja puha.

Enne võiks teemat lugeda, millest üldse räägitakse, siis alles kommenteerida.

Vabandage väga aga teema algupoole keegi naine ju kirjutas et teavad häid mehi ja nad pole seksimaiad.

Ole mureta, sina ei ole nagunii hea mees ????

Teie ei tea seda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Homodest räägid või?

Homod on paljud väga seksihuvilised. Siin puudub seos, seega loll küsimus. Mitte kuigi seksihuvilised mehed tunduvad olevat ainsas, kes oma lohet suudavad püksis hoida ja ei riku oma pereelu teiste naiste tagaajamisega ära.

Ma tunnen isiklikult mitut homo. Nende seksihuvi on tavaline, isegi pigem madal. See nende suur seksuaalsus on labane müüt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Meeste kiitmise teema