Esileht Hobinurk Meghan ja Harry

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 598 )

Teema: Meghan ja Harry

Postitas:

Vaatas keegi, kuidas tundub? Valetavad, räägivad t6tt?

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on sellest Harry ja Meghani jurast siiber. Teised kuningapere liikmed hoiduvad skandaalidest aga Harry ja Meghan muudkui kolistavad ämbreid kogu aeg. Ma ei saa aru milleks see tsirkus kogu aeg.

+51
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olgu vait ja elagu oma pereelu. Miks on vaja pidevalt mingeid saateid, filme, artikleid ja muud jama korraldada. Tähelepanupuudus vist.

+34
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olgu vait ja elagu oma pereelu. Miks on vaja pidevalt mingeid saateid, filme, artikleid ja muud jama korraldada. Tähelepanupuudus vist.

rahapuudus pigem, rahakraanid ju keerati kinni. eks nüüd kibestunud ja otsivad sissetulekuid, et oma luksuslikku elustiili jätkata

+33
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harry ja Meghan lahutavad. See saade on neil lihtsalt üks projekt. Harry jääb poolest Elisabeti antud pärandusest lahutuse tõttu ilma.

 

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paarike, kelle põhimure on oma sõnul pidev meedia tähelepanu, pusserdas kokku filmi, et saada rohkem… meedia tähelepanu.

+38
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et M-il on nartsitsistlik isiksusehäire. Vàga sarnaneb Amber Heardiga. Manipulaator.

Väga hindavad privaatsust, ags ronivad Oprah saatesse, Netflixi dokk 6 h ja Harry elulooraamat. Privaatsus jep.

+39
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatas keegi, kuidas tundub? Valetavad, räägivad t6tt?

ei vaata. valetavad.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olgu vait ja elagu oma pereelu. Miks on vaja pidevalt mingeid saateid, filme, artikleid ja muud jama korraldada. Tähelepanupuudus vist.

Raha vaja ju, et oma elustiili finantseerida.

Naeruväärsed klounid jah.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piinlikud narrid, ei raiska nende peale oma aega. Mingu tootvale tööle.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olgu vait ja elagu oma pereelu. Miks on vaja pidevalt mingeid saateid, filme, artikleid ja muud jama korraldada. Tähelepanupuudus vist.

rahapuudus pigem, rahakraanid ju keerati kinni. eks nüüd kibestunud ja otsivad sissetulekuid, et oma luksuslikku elustiili jätkata

Ei keeratud, tiitel annab neile UKst sissetuleku. Aga ju on vähe.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan, mul aega küll ja veel. Aga midagi uut ega huvitavat küll seni ilmnenud ei ole, mul viies osa käsil. Eks Meghanil võis keeruline olla küll – alguses idee, et temast saab uus Diana ja rahva armastus saadab igat sammu, siis just vastupidine tulemus. Igat sammu hoopis arvustatakse ja põlastatakse. Eks see film ilmselt on järjekordne püüe selgitada seda, mis paarike läbi elas ja mis toimus, maksti selle eest kuuldavasti kah kõvasti. Film lihtsalt ei ole õnnestunud, sai igav ja ei paranda nende mainet oluliselt kuidagi.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei tundu vaimselt terved. Näib ebaterve suhe.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest humoorikas ja kurb samaaegselt. Nende väited on nii absurdsed, vastuolulised ja väheusutavad, et hakkan juba tõsiselt uskuma nende puudulikku IQ’sse.

Jätavad ärahellitatud, tänamatute eneseimetlejate mulje. Ei teagi, mitu korda saatest läbi kumas, et Meghan pole mitte ainult ilus, vaid ka tark ja loomulikult meeletult andekas ning võimekas, keda kõik kadestavad ja kellele kõik liiga teevad. Rassismisüüdistused ja enesetapuga ähvardamine on ka juba manipulatsiooni kõrgem tase. Ausalt öeldes kumab Meghanist midagi kurja.

Kujutan ette, kui palju kuningapere nendega vatti nägi ja kaela saavad ikka korraliku p***rahe. Tülgastavad inimesed.

+28
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin, et nende ainukeseks varaks jäi kuningakojast lahkumisel 12 miljonit Diana pärandust, filmi eest said 100 miljonit. Seega tasus ära küll. Ega vist rohkem keegi sarnase jampsi eest nii palju ei maksa. Kui armastad luksuslikku eluviisi ja pead end maailma tähtsaimaks inimeseks nagu Meghan, siis ikka raha kulub.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mjah, see, et Meghani üks vanematest on tumedanahaline, ei välista kahjuks mitte mingil moel seda, et ta on nartsissistliku isiksusehäirega.

Samamoodi see, et Harry on kuningapere võsuke, ei välista seda, et ta on ehk rumal ja mõjutatav.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest on mul mulje, et monarhia on oma aja ära elanud – selle kasumlikkus oli ju kahtluse all ka mõnel korral juba Elisabethi valitsemise ajal. Samas oli Eisabeth II oma isiksuse tõttu ikkagi armastatud valitseja ja maailmatala.
Poleks üldse võimatu, et nüüd kas Charles (kes pole niikuinii eriti populaarne) või tema poeg võiksidki briti monarhia ära lõpetada näiteks troonist loobudes… aga seda nad ei saa teha, sest siis avavad nad troonilepääsu sellele veidrale paarikesele. Ja mis siis kõik saama hakkaks…

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin kolme viimast osa, need pidavat mahlakamad olema, aga tegelikult midagi erilist ei selgunud. Mina nende vastu nii karm poleks ja diagnoose panema ei hakkaks. Eks iga inimene vaatabki asjadele oma vaatenurgast ja kui nad tunnevad, et neile tehti liiga, siis on neil see õigus. Briti kõmumeedia kohtles Meghanit jubedalt ja see sai ka kohtu poolt kinnitatud.

+11
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin kolme viimast osa, need pidavat mahlakamad olema, aga tegelikult midagi erilist ei selgunud. Mina nende vastu nii karm poleks ja diagnoose panema ei hakkaks. Eks iga inimene vaatabki asjadele oma vaatenurgast ja kui nad tunnevad, et neile tehti liiga, siis on neil see õigus. Briti kõmumeedia kohtles Meghanit jubedalt ja see sai ka kohtu poolt kinnitatud.

No kuule, valetamine ja oma vaatenurk on ikka väääääga erinevad asjad.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris tabav: https://youtu.be/r47_0IdmCcQ

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin kolme viimast osa, need pidavat mahlakamad olema, aga tegelikult midagi erilist ei selgunud. Mina nende vastu nii karm poleks ja diagnoose panema ei hakkaks. Eks iga inimene vaatabki asjadele oma vaatenurgast ja kui nad tunnevad, et neile tehti liiga, siis on neil see õigus. Briti kõmumeedia kohtles Meghanit jubedalt ja see sai ka kohtu poolt kinnitatud.

No kuule, valetamine ja oma vaatenurk on ikka väääääga erinevad asjad.

Kuidas sina tead, et nad valetavad – olid kärbes seinal?
Kõige “põrutavam” väide oli see, et William karjus Harry peale. Kas see on vale, mina ei tea. Ülejäänud seriaalist oli ju nii igav nämmutamine, et seal polnudki midagi valetada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin kolme viimast osa, need pidavat mahlakamad olema, aga tegelikult midagi erilist ei selgunud. Mina nende vastu nii karm poleks ja diagnoose panema ei hakkaks. Eks iga inimene vaatabki asjadele oma vaatenurgast ja kui nad tunnevad, et neile tehti liiga, siis on neil see õigus. Briti kõmumeedia kohtles Meghanit jubedalt ja see sai ka kohtu poolt kinnitatud.

No kuule, valetamine ja oma vaatenurk on ikka väääääga erinevad asjad.

Kuidas sina tead, et nad valetavad – olid kärbes seinal?

Kõige “põrutavam” väide oli see, et William karjus Harry peale. Kas see on vale, mina ei tea. Ülejäänud seriaalist oli ju nii igav nämmutamine, et seal polnudki midagi valetada.

Harry ei ole erinevalt Williamist ju mitte keegi! Ta ei vastuta millegi eest .William on aga tulevane kuningas ja seepärast tal ongi rohkem sõnaõigust .(Kui ta veel kaua jaurab võib neil ikka järsku tulla isu DNA testi teha 🙂 )

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin kolme viimast osa, need pidavat mahlakamad olema, aga tegelikult midagi erilist ei selgunud. Mina nende vastu nii karm poleks ja diagnoose panema ei hakkaks. Eks iga inimene vaatabki asjadele oma vaatenurgast ja kui nad tunnevad, et neile tehti liiga, siis on neil see õigus. Briti kõmumeedia kohtles Meghanit jubedalt ja see sai ka kohtu poolt kinnitatud.

No kuule, valetamine ja oma vaatenurk on ikka väääääga erinevad asjad.

Kuidas sina tead, et nad valetavad – olid kärbes seinal?

Kõige “põrutavam” väide oli see, et William karjus Harry peale. Kas see on vale, mina ei tea. Ülejäänud seriaalist oli ju nii igav nämmutamine, et seal polnudki midagi valetada.

No nad ise on rääkinud kaks erinevat lugu, kuidas nad kokku said. Nad ise, paariaastase vahega.

Äkki raamatus tuleb kolmas versioon veel. Midagi peab ju rääkima.

Aga muidu jah, inimesed ise lükkavad nende jutte ümber. Nagu see Mandela teema. Või  Harri Potter esilinastuse või teiste inimeste fotod, mida nad enda näidetena kasutasid. Selliseid seiku on kümned ja kümned.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige “põrutavam” väide oli see, et William karjus Harry peale.

Ma hakkaks ka lõpuks sellise peale karjuma, kes muutub äkitselt mingiks sussiks ja hakkab halama ei tea mille üle, kuigi eluaeg on teda poputatud ja toputatud. Veel mõnikümmend aastat tagasi poleks kõne allagi tulnud, et selline naisterahvas oleks kuningapere liikmeks võetud. Nüüd sai kõik, kuigi ise poleks oma rahaga pulmigi kinni saanud makstud, aga ikka polnud rahul, ikka vaja rohkem ja rohkem. Ja nüüd teenib raha perekonna mustamisega, kes ta rikkaks ja kuulsaks on teinud. Ise ta oleks ju mitte keegi, mingi teisejärguline näitlejannake.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest on mul mulje, et monarhia on oma aja ära elanud – selle kasumlikkus oli ju kahtluse all ka mõnel korral juba Elisabethi valitsemise ajal. Samas oli Eisabeth II oma isiksuse tõttu ikkagi armastatud valitseja ja maailmatala.

Poleks üldse võimatu, et nüüd kas Charles (kes pole niikuinii eriti populaarne) või tema poeg võiksidki briti monarhia ära lõpetada näiteks troonist loobudes… aga seda nad ei saa teha, sest siis avavad nad troonilepääsu sellele veidrale paarikesele. Ja mis siis kõik saama hakkaks…

Mulle jälle meenub mõne aasta tagune arvutus, mille kohaselt Briti kuningakoja ülalpidamine kulutab 10 korda vähem kui toovad sisse need turistid, kes tulevad väidetavalt just tänu neile. Aga kes arvutas ja mis andmete põhjal, ei mäleta enam…

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed peaksid püüdma paremini mõista kuninglikku perekonda. Tegemist on KÕRGAADLIKEGA. Nende juures on alati teenijana töötanud madalama sordi inimesed, kuid valge rassi esindajad. Kui Põlluaasa või Helme tütred lähevad kuningakotta, siis isegi nemad saavad teenija ameti. Neegrid on traditsiooniliselt olnud orjad. Neid ei võetud kuningakotta teenijaks. Kujutage nüüd ette, et tuleb keegi neiu Meghan ja tahab olla võrdne kuninganna endaga?! See pole reaalne. Teda ei tohi lubada isegi kuningakoja kööki. Traditsioone peab austama.

+2
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Inimesed peaksid püüdma paremini mõista kuninglikku perekonda. Tegemist on KÕRGAADLIKEGA. Nende juures on alati teenijana töötanud madalama sordi inimesed, kuid valge rassi esindajad. Kui Põlluaasa või Helme tütred lähevad kuningakotta, siis isegi nemad saavad teenija ameti. Neegrid on traditsiooniliselt olnud orjad. Neid ei võetud kuningakotta teenijaks. Kujutage nüüd ette, et tuleb keegi neiu Meghan ja tahab olla võrdne kuninganna endaga?! See pole reaalne. Teda ei tohi lubada isegi kuningakoja kööki. Traditsioone peab austama.

Katsu midagi lugeda ja mitte ise asju välja mõelda.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta veel kaua jaurab võib neil ikka järsku tulla isu DNA testi teha ????

Ilmselgelt kuningakoda ise kardab James Hewitt’i väljatulekut rohkem kui Harry. Kui tal kõik juba päris puusse on minemas, siis võiks ta ise seda dna-testi nõuda (kuid arvatavasti Diana pärast ei teeks ta seda ikkagi).

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal ei olnud ju ainult nende jutt. Lisaks rääkisid erinevad “kuninglikud eksperdid”, endine pressisekretär kuningakojast, UK mingid (aja)kirjanikud, mõned advokaadid, pere lähedased jnejne. Näidati ka nende jutule juurde vastavaid artikleid ja materjale, mis nende versiooni kinnitasid. Kõik need inimesed valetasid? Harryst mingit sussialuse muljet küll ei jäänud ja tema värvikas iseloom oli seal igas episoodis näha. Lisaks oli näha, et lõpuks on temast mees saanud, varem oli ta kuidagi poisikese olekuga. Seal ka lollitas, tegi nalja, aga kui varem ta oli selline, kelle kõrval end hoituna ei tunneks ja peaks ise püksid peres jalga tõmbama, siis nüüd küll. Nende omavaheline suhe meenutas mulle minu ja mu abikaasa oma, kus on turvaline, hea ja samas lõbus. Aga neil on see muidugi alanud oluliselt keerulisemalt ja päris rahus ei saa nad kunagi elada – liiga tuntud selleks, sarjade või nendeta. Kõik maailmas teavad, kes nad on ja millised välja näevad.

Sarja tegid nad seetõttu, et enda versioon ära rääkida. Seda eesmärki see täitis. Samas oli oodatust igavam, kuna kõik mahlakamad detailid jäeti siiski endale ja ei jagatud. Toodi lihtsalt mõned näited. Mulle jäi sealt mulje, et kõige normaalsem tegelane kuningakojas oli Elizabeth II, kellega Harry’l oli ka eriline side, samuti mõned nö vähem tähtsad tegelased. Samas Charles, William ja Kate ning eriti nende abilised ja nõuandjad olid parajad susserdised ning konkurentsi väga ei kannatanud. Ma mäletan hästi kui Meghan alles tuli ja kui hästi ta rahva poolt vastu võeti, need pealkirjad ilmusid isegi Eesti meedias. Siis need rünnakud vist pihta hakkasidki.

Ehk siis soovitan vaadata, aga ilma eelarvamusteta, et nagunii valetavad. Selles institutsioonis ei ole kedagi, kes ei valeta. Mõni rohkem, mõni vähem. Nemad astusid sealt välja, kuna neile oli see vastumeelt ja Harry suurim hirm oli, et tema naisega läheb nii nagu ta emaga.

+9
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas Charles, William ja Kate ning eriti nende abilised ja nõuandjad olid parajad susserdised ning konkurentsi väga ei kannatanud.

Mis konkurentsi? Minu arust nad pole neile kunagi konkurentsi pakkunud, et selline idee üldse tulla saaks. Charles, William ja Kate pole pigem Meghani ja Harry teemal üldse sõna võtnudki, kuigi nemad ise on küll pidevalt paarikesel hambus olnud.

+24
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 598 )


Esileht Hobinurk Meghan ja Harry