Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Mehe naeruväärne kingitus

Postitas:
Kägu

Ma ei tähtsusta kingitusi sugugi üle, asi pole ometigi hinnas, vaid küsimus on hoolimises! See kommide kinkimine antud olukorras on võrreldav sellega, kui ma oleks alkohoolik ja ta kingiks mulle pudeli konjakit.

Mina vaataks seda teiselt poolt. Kui tema kingib sulle kommi, siis sinu meeletu pikaajaline võitlus liigse kehakaaluga ei meenunud lihtsalt talle. Sest tema jaoks ei ole sul liigset kehakaalu. Tema ei seosta sind liigse kehakaaluga. See, et see on sinu peas, ei tähenda ju veel, et teised peavad sind samamoodi nägema.

Usu mind, kui mees arvaks, et sa oled liiga paks, ta ei tooks sulle mingit kommipoegagi.
Ju siis pole ta sinu eneseimagost teadlik. See, et naine teinekord sööb vähem vms, ei signaliseeri veel mehele, et käimas on tohutu VÕITLUS kehakaaluga ja tema, st su mees, peab sellega koos sinuga võitlema. See on puhtalt sinu probleem. Mees ei näe mingit vajadust, et sa mingit ränkrasket paastu vms pead pidama, et kaks KARBIKEST komme sind kohe hukatuse teele saadavad. Sinu enesepilt ütleb, et sa oled nagu alkohoolik, juba klaas veini sel aastal joodud. Aga see, mis välja paistab on see, et sa võiksid vabalt ka teise ja kuuenda veiniklaasikese selle aasta jooksul võtta.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täpselt 1 kilo ülekaalu. 2-aastase 20 asemel. Kommi ja shokolaadi on kodus lademes. Ja mulle meeldib. Hea on paar korda nädalas 2-3 kommi kohvi kõrvale põske pista.

Teemaalgataja võiks enda ja om söömisega rahu teha. Vaenlast otsi enda seest, mitte mehest.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ise tead, kas on nii, et mees ei viitsi, et mis seisus teie abielu on. Või ta lihtsalt ei oska. Osa inimesi on kingituste leidmisega osavamad-leidlikumad,  ja osad suht lootusetud.  Nt sõber kinkis mu isale sünnipäevaks pajakindad jne ????

Pajakindad on ju vajalik kink! Eriti mehed just kasutavad neid, mina naisena kasutan pigem rätikuid kuumade nõude tõstmiseks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei kinkinud mees midagi. 20 aastat pole jõuludeks midagi kinkinud. Sellel aastal ei teinud ka mina kellelegi peres kingitusi. Koristasime kodu ära, tõime nulu ja nautisime seda, et saime üle pika aja koos istuda ning vestelda.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei kinkinud mees midagi. Pole kunagi jõuluks kinkinud, ehk siis ma ei ole pettunud. Saan kinke küll, aga see on alati nii, et kui leian midagi, mida tahakasin, aga ise osta ei täi, siis mees kingib. Aga teemat lugedes tuli küll pähe, et mingi pisi-pisike kink oleks tegelikult päris armas olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täpselt 1 kilo ülekaalu. 2-aastase 20 asemel.

Su 2-aastasel on 20kg ülekaalu? Siis peaks küll kommid kodus silma alt ära panema

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõuanne. Pea veebis online nimekirja asjadest, mis sulle silma jäänud, aga mida sa ise ei raatsi osta, sest see pole vb eluks esmatarvilik, aga teeks sul tuju heaks. Jaga linki mehega ja uuenda seda mitu korda aastas. Iga sünnipäev ja jõul hea kink garanteeritud.

Kuna valik on ka, siis on ka lõpuks üllatuse moment.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa pettunud oled? Mis põhjusel. See on sulle väga kallis inimene, kes ei jätnud sind tähelepanuta.

Väga kallile inimesele ei osteta lähimast toidupoes suvalist kommikarpi, eriti siis, kui on teada, et ta neid süüa ei saa.  Selline kingitus ei näita mitte tähelepanu, vaid “kaelast ära” tüüpi kingituse tegemist.

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean, et kingitud hobuse suhu ei ole viisakas vaadata, aga no tõesti – mees kinkis mulle jõuludeks kaks karbikest komme! Ta näeb mu igapäevast võitlust kilodega ja pagan küll! – ta fantaasia ei küündi kaugemale kui osta mulle kodulähedasest kauplusest kaks karpi komme! Tõesti ei tea, kas nutta või naerda. Tundub, et Perekooli igihaljas soovitus “Lahuta!” on praegusel juhul ajakohane … Õudselt pettunud olen! Selline närune tunne on praegu, et ta ei viitsi üldse natukenegi pingutada, et mulle jõulukingitusega rõõmu teha.

Ma oleksin ka pettunud. Täiesti ok on kokku leppida, et kingitusi ei tee vii teeme ainult lastele, aga kui sellist kokkulepet pole ja kingitusi tehakse peres, siis on viisakas ikkagi vaeva näha ja pingutada selle nimel, et kingisaaja rõõmustaks. Sageli tahaks valida enda maitse järgi, aga tuleb ennekõike mõekda, mis kingi saajat kõnetaks. Karp komme on väga ok kink, kui tead, et just need kommid just sellele inimesele väga meeldivad.

 

 

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele ilmselt ei lähe eriti su võitlus ülekaaluga korda, kas ta ei näe selles probleemi või on juba tüdinenud sellest teemast. Olen ka pidanud dieeti ja u. kolmandal päeval võib mees mind vabalt sööma kutsuda või tuua koju pitsa ning imestada, miks rahul ei ole.

Ma kusjuures tegelikult arvan, et palju hullem oleks mees, kes kaaluteemale tähelepanu pöörab. Siis jääks mulje, et teda huvitab naise juures ainult keha. Ma ei tea, mul vist oleks ebamugav näha, et peale minu mõtleb ka mees igapäevaselt mu kaalule.

Meestel läheb see toitumise jälgimine ühest kõrvast sisse ja teisest välja.  Lahutada ehk ei maksa. 🙂

Ja me ei tee üldse teineteisele kinke, ainult lastele.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kusjuures tegelikult arvan, et palju hullem oleks mees, kes kaaluteemale tähelepanu pöörab. Siis jääks mulje, et teda huvitab naise juures ainult keha. Ma ei tea, mul vist oleks ebamugav näha, et peale minu mõtleb ka mees igapäevaselt mu kaalule.

Iga mees pöörab. Mingeid pakse mutte soovivad näha ainult fetishi-mehed. Ülejäänud taluvad ja lepivad oma naistega.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, sa Inglite aega vaatasid? Inimesed, kes esindavad pisikest osa tõeliste probleemidega inimestest.

Šokolaad pane prügikasti peale läbipaistvasse prügikotti. Keegi on väga rõõmus selle üle.

Prügikasti pealne ei ole väga hea mõte. Sealt võivad linnud või tuul selle teadmata suunas viia.

Mina viin alati sellised ülejäävad söögiasjad tööle. Panen kööki. Silt juurde: “Võta!”. Siis on kindel, et raisku ei lähe. Sel aastalgi viisin suure hunniku komme ja piparkooke tööle. Tegime kodus piparkooke. Aga ainult lõhna ja kaunistamise pärast. Kuna keegi piparkooke ei armasta ja mulle ei meeldi, kui toit raisku läheb, siis viisin kõik tööle. Õhtuks oli suur kausitäis otsas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prügikasti pealne ei ole väga hea mõte. Sealt võivad linnud või tuul selle teadmata suunas viia.

Mina viin alati sellised ülejäävad söögiasjad tööle. Panen kööki. Silt juurde: “Võta!”. Siis on kindel, et raisku ei lähe. Sel aastalgi viisin suure hunniku komme ja piparkooke tööle. Tegime kodus piparkooke. Aga ainult lõhna ja kaunistamise pärast. Kuna keegi piparkooke ei armasta ja mulle ei meeldi, kui toit raisku läheb, siis viisin kõik tööle. Õhtuks oli suur kausitäis otsas.

Olen ise näinud, kuidas minu pandud asjad ära võetakse. Viin nendel päevadel, kui tuul pole force majeure.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nõua oma lähedastelt asju, milleks neil puudub igasugune huvi ja oskused. Tunne oma lähedasi ja aktsepteeri neid sellisena nagu nad on. Tehke sõbrannadega üksteisele tähenduslikke kingitusi, kui on suur kingisoov. Minu mees kingib mulle ka alati sünnipäevaks komme, kuigi olen kergelt ülekaaluline. Tean, et ta vihkab seda kommet, et on vaja tingimata midagi kinkida ja olen väga rahul, et ta üldse vaevub midagi ostma, kuigi ta ei pea ise seda kinkimise ja maailma ressursside mõttetu raiskamise kommet üldse tähtsaks. Ükskõik kui sügavmõttelisi kinke ma ise enda meelest teha oskaks, ma tean, et sügavmõtteline tundub see vaid mulle, minu mees päris siiralt ei naudi kingi saamist, sest kõik, mida ta päriselt soovib, on ta aasta jooksul enesele ise juba ostnud. On asju, milles on hea sinu mees, on soove, mille saad realiseerida sõbrannade abiga. Mees ei peagi kõigile soovidele vastav unistuste prints olema vaid luust ja lihast inimene, oma täiesti loomulike vigadega.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan sinust väga hästi aru. Ma ei saanud oma kaalaselt üldse midagi, see teeb nii kurvaks, sest ta teadis et mul on talle kingitus olemas ja rääkisin ka mida sooviksin. Asi pole üldse, et kink peab kallis olema, aga see on nii kurb kui inimene teab et sulle meeldivad kingitused ja ei tee midagi ning lõpus veel ütleb et ma üldse mõtlen kas oled kingitust väärt. Tekibki väärtusetu tunne. Minu kingitust ta ka vastu ei võtnud, mis oli eriti lapsik.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ütleb et ma üldse mõtlen kas oled kingitust väärt.

Miks sa sellisega koos elad? Üks asi, on see, kui mees soovib, et naine arvestaks armastusest mehe vastu mehe sooviga jätta see kingituste peavalu ära ja ise soovitud asi enesele osta. Samaväärselt soovib naine, et mees arvestaks naise sooviga kinke saada. Õiget valikut siin ei olegi, mõlema soobid on risti vastupidised ja samavõrd olulised. Hoopis teine asi on öelda naisele inetusi.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ütleb et ma üldse mõtlen kas oled kingitust väärt.

Miks sa sellisega koos elad? Üks asi, on see, kui mees soovib, et naine arvestaks armastusest mehe vastu mehe sooviga jätta see kingituste peavalu ära ja ise soovitud asi enesele osta. Samaväärselt soovib naine, et mees arvestaks naise sooviga kinke saada. Õiget valikut siin ei olegi, mõlema soobid on risti vastupidised ja samavõrd olulised. Hoopis teine asi on öelda naisele inetusi.

Issand küll, tõepoolest – mine lahku.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan sinust väga hästi aru. Ma ei saanud oma kaalaselt üldse midagi, see teeb nii kurvaks, sest ta teadis et mul on talle kingitus olemas ja rääkisin ka mida sooviksin. Asi pole üldse, et kink peab kallis olema, aga see on nii kurb kui inimene teab et sulle meeldivad kingitused ja ei tee midagi ning lõpus veel ütleb et ma üldse mõtlen kas oled kingitust väärt. Tekibki väärtusetu tunne. Minu kingitust ta ka vastu ei võtnud, mis oli eriti lapsik.

See ei ole lapsikus, jonnakus, trots ega muud säärast. Sa oled koos manipulaatori ja vaimse vägivalduriga.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mis kommidel viga? kommid ei tee ju paksuks. paksuks teeb see kui kaloritega liialdad.

kaalulangetajana peaksid olema kursis, et kõike võib süüa. kogused on need, mis loevad.

või siis loobu mehest. ma ei tea palju ta kaalub, aga selle liigutusega kaotaksid vähemalt mingi 80 kg.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin omale ise kingituse ja saingi täpselt selle, mida hing ihkas. Mehele ei kinkinud midagi ja tema mulle ka mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tavaliselt ütlen, mida mul vaja on või mida tahan. Elu on näidanud, et mehed on mehed ja nad ei loe mõtteid.

Meil käib asi tavaliselt nii, et igaüks ostab endale. 🙂 Mina ei oska küll mehe hobiasju osta. Peaasi, et jõuluvanal midagi tuua oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mees jättis mind maha. Aga sinu probleem on hullem, seda küll.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan sinust väga hästi aru. Ma ei saanud oma kaalaselt üldse midagi, see teeb nii kurvaks, sest ta teadis et mul on talle kingitus olemas ja rääkisin ka mida sooviksin. Asi pole üldse, et kink peab kallis olema, aga see on nii kurb kui inimene teab et sulle meeldivad kingitused ja ei tee midagi ning lõpus veel ütleb et ma üldse mõtlen kas oled kingitust väärt. Tekibki väärtusetu tunne. Minu kingitust ta ka vastu ei võtnud, mis oli eriti lapsik.

OK, kui mees kinki ei teinud (mõned ei oskagi teha, pole seda kommet kodunt kaasa saanud või ei pea kingituste tegemist oluliseks) – on nõme jah, aga sellega aastate jooksul tõenäoliselt harjub. Aga sinu tehtud kingituse mitte vastu võtmine on samaaegselt nii lapsik kui alandav.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mees jättis mind maha. Aga sinu probleem on hullem, seda küll.

Ju siis oli põhjust.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kingitust ta ka vastu ei võtnud, mis oli eriti lapsik.

Mida sa kinkisid ja kuidas ta keeldus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kuidas su mees üldse sulle kingitusi teeb? Kas on need varemalt olnud läbimõeldud ja head kingitused või on needki sellised üsna tühised ja nagu moepärast antud kingid olnud?

Ohoo! Mina olen ka paks ja sain ka mehelt karbi komme. Jummmmmala hea kingitus! Minu jaoks tähendab see seda: mees teab, et mulle maitseb magus ja tahtis mulle kinkida seda, mis maitseb. Minule maitsva kingitusega rõõmu valmistamine on talle olulisem kui mu kehakaal. Kohe lähen söön ühe kommi.

Kas üritad ka kaalust alla saada? Võib ka nii olla, et kui mees näeb, et naine üritab kaalust alla saada, siis on kingitud kommikarp mitte naisele rõõmu tegemiseks, vaid naise üle kontrolli saavutamiseks. Sest endaga rahulolev naine võib ühel hetkel aru saada, millise töllmokaga ta tegelikult koos elab. Aga naine, kes kunagi oma kaalueesmärke ei saavuta, see võib ju igavesti tema juurde jääda ja selleks ei peagi nii väga pingutama peale aeg-ajalt väikese saboteerimise, kui muudmoodi oma suhet hoida ei oska.

Aga jah, eks peaks mõtlema selle üle, mis on kellegi armastuse keel. Kuidas keegi oma armastust välja näitab – mõne jaoks on see koos kvaliteetaja veetmine, mõne jaoks füüsiline lähedus ehk üksteise kallistamine jne, mõne jaoks kenasti öeldud sõnad ehk tunnustus, mõni näitab seda oma kaaslase jaoks oluliste asjade tegemisega, aga mõne jaoks on see kingituste tegemine. See viimane ei tähenda alati, et need mõeldakse peensusteni läbi. Ainuüksi see tegu ise peaks olema kingi tegija poolt nagu tõestuseks, et ikka hoolitakse ja armastatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa pettunud oled? Mis põhjusel. See on sulle väga kallis inimene, kes ei jätnud sind tähelepanuta.

Väga kallile inimesele ei osteta lähimast toidupoes suvalist kommikarpi, eriti siis, kui on teada, et ta neid süüa ei saa. Selline kingitus ei näita mitte tähelepanu, vaid “kaelast ära” tüüpi kingituse tegemist.

Aga nii ju ongi. Enamike inimeste jaoks ongi jõulud üks “saaks juba kaelast ära” aeg.

Mul samamoodi.

Minu mees kinkis mulle 2500.- eurose läpaka. Arvate, et ohh, kus mul vedas? Tegelikult oli mu reaktsioon sama, mis teemaalgatajal.

Absoluutselt mööda kink.

Esiteks mul on uus, aasta vana võimas läpakas. Teiseks on minu jaoks väga valulik protseduur tehnilise seadme vahetamine, et kogu sisu saaks ümber laaditud, midagi kaotsi ei läheks ja teen seda nii harva kui võimalik.

Kolmandaks ta ei mäleta, et olemasoleva läpaka kinkis ta mulle ju ise, eelmistel jõuludel.

Neljandaks, ta ei näe, et küll aga on mu telefoni ekraan mõrades ja vaevu funkab (telefon 5 aastat vana) -seda oleks vaja olnud. Sama summa eest saanuks nii umbes neli telefoni, onju.

Tõstsingi läpaka kasti garderoobi ülemisele riiulile tolmu koguma. Kommid saaksin vähemalt külaliste tulles lauale panna või külakostiks kaasa võtta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehehee, selle peale ütleks, et kahju, et pood veel viimasel hetkel lahti oli ja ta komme ostma sai minna.

Mu mehele ka ei meeldi jõulukinke teha, kuigi ta minu ja laste nimel ikka pingutab. Aga tal on õnneks viimase hetke kingipaanika ajal kombeks hoopis internetis UNICEFile annetusi teha ja nii me saame kogu perega hoopis kingituseks ussirohtu ja beebide sooje riideid või näiteks sel aastal sain ma tütarlastele koolikotte, mis sisaldasid lisaks vihikutele ja pliiatsitele ka mitmekordseks kasutamiseks mõeldud hügieenisidemeid (kasutan muideks ise ka neid kangast pestavaid sidemeid, nii, et mees teab, mis stiilis asjad mulle meeldivad).

Mu jutu mõte, et sellised “vihjed” annetuse tegemise võimalustest on viimase hetke kingitegijatele päris head… andke edasi oma kallitele kaasadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nõme on lugeda, kuidas vastatakse teemaalgatajale, et ei tohiks end tunda nii nagu ta tunneb.

Kui mees kingib kaaluga vaeva nägevale naisele kommid, siis tundub see mulle, justkui mehele ei läheks naise pingutused korda. Ja mind selline asi solvaks.

Minu mees ei ole väga kinkide tegija. Sel aastal, kui ta küsis, mida ma sooviks, ütlesin konkreetselt, mis mind rõõmustaks. Et säiliks üllatusmoment, saatsin mitu linki ehetest, mis mulle meeldisid ja ühed saingi.

Mehel lihtne ja mina rõōmus

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leebelt läks sul.

Minu sõbranna sai aasta tagasi elukaaslaselt  (7 aastat koos elatud) jõulukingituseks vannitoakaalu.

Nüüd on mõlemal uus elukaaslane.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe naeruväärne kingitus