Esileht Pereelu ja suhted Mehest lahkuminek

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 265 )

Teema: Mehest lahkuminek

Postitas:
Kägu

Mees ei tarvita alkoholi, ei sõima mind koledate sõnadega ja ei kasuta minu peal füüsilist vägivalda. Aga muidu oli äratundmine täielik. Isegi üks situatsioon oli sarnane autos, kui mehega riidu läksin ja mees autoga vingerdama hakkas ja lubas teelt välja sõita. Lapsed istusid taga.

See ongi ju füüsiline vägivald, millest sa aru ei saa?

See on puhtalt vaimne vägivald. See on hirmutamine. Tegelikult ei sõidaks ta ju teelt välja. Füüsiline oleks siis olnud, kui oleks puu otsa sõitnud.
Aga vahet pole, ühtemoodi jube on kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi üks situatsioon oli sarnane autos, kui mehega riidu läksin ja mees autoga vingerdama hakkas ja lubas teelt välja sõita. Lapsed istusid taga. See juhtus küll vist 10 aastat tagasi, aga nüüd seda artiklit lugedes tuli meelde.

Kas sina oled 10 aastat ühesugune olnud, õrna malbe naeratusega, midagi ei ole valesti teinud? Kellega mees seal autos siis riidles kui sina ei riielnud.  Vihkad meest päris korralikult, see on fakt. Lahutamise põhjused on mujal, sa ei taha seksida ja tead väga hästi mis edasi hakkab juhtuma. Tahad olla esimene, ennem kui mees ise läheb. Selleks kaevad üles ka vanu riide. Suur vahe, kas mees palus riid lõpetada, muidu võib autoga teelt välja sõita või täitsa tõsiselt lubas kõiki teid uppi sõita.  Ega autoroolis tülitseda ei saa, kui sina ka seal autos olles riidlesid, siis segasid autojuhti. See ju ka vägivald. Sõltub kuidas seda elu vaadata.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad olla esimene, ennem kui mees ise läheb.

Sa pole vist üldse teemat lugenud. Ta tahab just, et mees läheks, aga mees ei lähe, ükskõik kui palju vinguda ja lahkuminekut lubada. Mis teil meestel viga on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu kirjeldasid, tegelikult on märgid inimest tundma õppides näha (selle teema naised samamoodi teadsid, millise mehega lapsed (ja veel lapsi) said) Kuni peret pole, pühendugi endale – äkki on võimalik parem töö leida? Kui vähegi võimalik, soeta väike kinnisvara, et midagigi oleks tulevikus hinge taga. Lapsi ei pea 3-4 saama, 1 on täitsa okei, kui temale saab head ja rahulikku elu pakkuda. Kokkuvõttes- asjalik ja arukas (enese)analüüs sinult, värskendav seda perekoolis lugeda.

Märgid? Mis neist teistest märke otsida, kui ennastki ei näe. Elatise nimel laps saada- anna kannatust!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole vist üldse teemat lugenud. Ta tahab just, et mees läheks, aga mees ei lähe, ükskõik kui palju vinguda ja lahkuminekut lubada. Mis teil meestel viga on?

Tahab? Mees ju ütles, hakka minema. Miks tema ei lahku oma kodust kaks kätt taskus. Mees pakkus ju sama diili!!!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahab? Mees ju ütles, hakka minema. Miks tema ei lahku oma kodust kaks kätt taskus. Mees pakkus ju sama diili!!!

Jah, mees on sama tobe. Miks need kaks masohhisti selles kannatuses elavad, on üle mõistuse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mees on sama tobe. Miks need kaks masohhisti selles kannatuses elavad, on üle mõistuse.

Tõelised kannatused ootavad alles ees. Need kaks inimest ei teagi mis asi on kannatamine. Tüdimus, väsimus, kohustused. Kui mees omalt poolt lõdvaks laseb teevad kõik seda mis pähe tuleb. Ja mees hakkab ringi tõmbama, siis alles vägivald lahti läheb, kodus naisele halvasti ütlemised jne. hakkab see inetu lahutus pihta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mees hakkab ringi tõmbama, siis alles vägivald lahti läheb, kodus naisele halvasti ütlemised jne

😀 Kas sa oled enda arvates kuskil mujal teemas? Selle teema mees on aastaid naisele “halvasti ütlenud”, naine on täesti ära pisendatud tema poolt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei tarvita alkoholi, ei sõima mind koledate sõnadega ja ei kasuta minu peal füüsilist vägivalda. Aga muidu oli äratundmine täielik. Isegi üks situatsioon oli sarnane autos, kui mehega riidu läksin ja mees autoga vingerdama hakkas ja lubas teelt välja sõita. Lapsed istusid taga.

See ongi ju füüsiline vägivald, millest sa aru ei saa?

TA ju räägib, et mees tema peal vägivalda ei tarvita ega sõima. Samas mees sõimab lapsi ja lööb neid raamatuga pähe, ema vaatab pealt, kuidas isa kohtleb lapsi ja ei otsi abi. Kas see ei ole siis samuti vägivald?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Kas sa oled enda arvates kuskil mujal teemas? Selle teema mees on aastaid naisele “halvasti ütlenud”, naine on täesti ära pisendatud tema poolt.

Teemaalgataja sõnad “Mees ei tarvita alkoholi, ei sõima mind koledate sõnadega ja ei kasuta minu peal füüsilist vägivalda”. 

Aga miks sinu kommentaar sisaldab totakaid naerumärke. Kas sa naerad ennast? Oled nii ebakindel endas? või milles on asi. Ega sa ei saa teemaalgataja kehas hakata tema elu elama.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja sõnad “Mees ei tarvita alkoholi, ei sõima mind koledate sõnadega ja ei kasuta minu peal füüsilist vägivalda”.

Selle (endale?) korrutamine ei ole eriti usutav, kui järgneb näidetele, mis kujutavad aastaid kestvat (emotsionaalset, lastele ka füüsilist) vägivalda – tülid, karjumised, irvitamised Mine siis minema!/Kuhu sul minna on jne
Naerunägu selle pärast, et sinu jutt on naeruväärne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen samasuguse dilemma ees nagu teemaalgataja. Mul on kaks last, 7-aastane ja 10-aastane, ja sooviksin väga lahku minna. Suhted on juba aastaid jahedad, viimased paar aastat tunnen, et üleüldse mingeid tundeid enam mehe vastu ei ole. Ta suudab kohati käituda niivõrd ebameeldivalt – vihastudes sõimab nii mind kui lapsi roppude sõnadega, loobib asju jne. See käitumine on hävitanud minu poolt igasugused tunded.

Aga lapsed armastavad oma isa väga, vaatamata sellele, kuidas too mõnikord ka nendega käitub. Kahjuks olen kindel, et lahkuminek saab olema väga keeruline. Mees on selline, kes hakkaks lastega manipuleerima, räägiks neile kurvalt, kuidas ema on “lolliks läinud”. Ta keeraks lapsed minu vastu – juba on küll ja küll ähvardanud, mis ta kõik siis teeb, kui ma peaksin ta maha jätma.

Lisaks muretsen materiaalse toimetuleku pärast. Käin tööl, palk on veidi alla eesti keskmise. Kui esialgu üüriksin, peaks umbes 600 eurot kuus maksma üüri – ma ei tea, kas tuleksin sellega toime. Kui üüriksin pisikese 1-toalise korteri, siis ei ole lastel seal võimalust omaette olemiseks ja kardan, et nad siis ei soovikski minu juurde tulla, vaid jääksid isaga. Kohutav on mõelda, et võin oma lastest ilma jääda. Nii ma siis vegeteerin selles mõttetus kooselus, aga üha enam on tunne, et lihtsalt ei suuda niimoodi jätkata… Kahjuks ei ole ka selliseid võimalusi, et kuskile vanemate juurde minna vms.

Lapsed armastavadki alati oma vanemaid, olgu need si…pead või mitte… Nad on üks osa neist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle (endale?) korrutamine ei ole eriti usutav, kui järgneb näidetele, mis kujutavad aastaid kestvat (emotsionaalset, lastele ka füüsilist) vägivalda – tülid, karjumised, irvitamised Mine siis minema!/Kuhu sul minna on jne Naerunägu selle pärast, et sinu jutt on naeruväärne.

Ainult sinu pea on õige? siis kinnitad seda veel naerumärgiga. Teiste kõikide pead on valed? Kõik tahavad 4 lapse ema hakata ülalpidama ja kõik tahavad teda hirmsasti aidata. Kas on nii? Sa mine vaata kui naeruväärne sa ise oled, siis tule teisi naerma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult sinu pea on õige? siis kinnitad seda veel naerumärgiga. Teiste kõikide pead on valed? Kõik tahavad 4 lapse ema hakata ülalpidama ja kõik tahavad teda hirmsasti aidata. Kas on nii? Sa mine vaata kui naeruväärne sa ise oled, siis tule teisi naerma!

Lapsi peab kaitsma vägivalla eest. See on igaühe kohus ka võõraste laste suhtes.
Sellisest olukorrast kasvavad katkised lapsed, kellel tulevikus sarnased pered, see on ju ette näha.
Sa võid panna kaalukausile hüved ja mugavused, aga mitte miski ei kaalu üles laste õigust kasvada üles vägivallavabalt. Abi on olemas kuigi sa seda ei näe hetkel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtsin pangalaenu. Poleks mul seda raha olnud, oleks ma samamoodi vang senimaani. Ma ütleks, et nüüd finantsiliselt, isegi laenu tagasimaksega, saan ma kordades paremini hakkama, kui koos elades. Jah, korteri m2 on vähem aga hingerahu on olemas lõpuks. Tulin praktiliselt kaks kätt taskus ära, kuna ei viitsinud senti saagida. Eksil oli alati kombeka meelde tuletada kõik need asjad mida tema ostnud oli. Isegi kohvitassid tuletas meelde, et tema ostetud. Jätsin enamuse enda ostetud asju ka talle. Kaasas olid mu oma riided(ka lapsele vajalik), esmased hügieenitarbed, üks riiul, kaks taldrikut, kahvli ja lusikat, läpakas ja nipet näpet veel. Esimesed paar kuud magasime madratsil. Kusagil pool aastat peale kolimist olid kõik asjad juba endal olemas. Sõbrad(kellest poleks üldse oodanud) aitasid mõne asjaga aga enamuse siiski muretsesin tasapisi ise. Sul on lihtsalt lollid vabandused. Tõesti olen nõus, et kui tegelikult midagi nagu eriti “viga” pole, siis ei tasu ka vinguda ja äraminekuga ähvardada. Teedki ennast mehe silmis lolliks ja tema saab vaid mõnitamiseks hoogu juurde.

Sul oli üks laps, aga teemaalgatajal on neli. See on suur vahe ikka. Kusjuures noorim on mingi aasta kanti alles. Pole tal koolikohti, ega lasteaia kohti, tööd ja raha ka pole. No kuhu saab nii ronida. Ainult naiste turvakoju ehk. Aga sinna ta ka ei lähe ja usun, et suuremad lapsed poleks nõus temaga kaasa ka tulema.

No minu seisukohalt vaadates oleks see naine ca 10 või 9 a tagasi pidanud kooli minema, mitte voodisse, et veel 2 last juurde teha.

Naised ise peavad end ja naisi mingiteks nutsakateks, keda peab mees kantseldama, hoidma, katma, poputama, võimaldama…

Hetkel on mehel 5 last, kellest üks haugub väga palju vastu ka. Loeb artikleid ette, milline peab perepea olema, nõuab tingimusi, aga endast pole tingimuste loomise juures vähimatki abi või asja!!! Kogu vastutus on mehele pandud…

Tema peab koolis käima, haridust omandama, tööd rabama, kõige eest vastutama, tal on kohustused pere ülal hoida üksi!!! Kas elate enda arvates aafrikas we? (istute panni ja mustapesuhunniku taga)

Kas mees ei luba kooli, mees ei luba korralikku tööd hankida, mees ei luba raha teenida, mees ei lase arveid maksta, mees ei luba otsustada? Oi kui kahju…

Ma pole sellist meest oma elus muidugi kohanud, ja pole ma ka tema käest küsinud, kas sellele või tollele kursusele võib minna, kas paremale tööle kandideerida või mitte, kas osta endale maakodu või väike korter endale ( vaidlesime siin veidi, aga kujutad ette, ma julgesin sellise sammu ka mehe vastuseisuta astuda). Mu mees ei seisnud uksel ees kui töövestlusele läksin või panka või notarisse.

Pese oma nägu puhtaks ja koos lastega tuleb kooli poole astu. A hakata. Tööd tuleb teha ja vastutust võtma hakata. Sa oled samasugune perepea nagu mees, kui sa otsustad vastutama hakata.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma olin 20 aastane, sain aru, et lapsi võib sünnitada nii palju kui ma suudan ise üles kasvatada (lisaks nõmedustele, võib suhtes ka muud juhtuda – õnnetus näiteks, kui üks meist jääb näiteks auto alla, siis peab teine üksi hakkama saama) ka mees. Ma mõtlen päriselt niisugune, millega sa saad hakkama inimeseks jäädes, et oled oma kohustustest üle, ei ole närvivapustuse äärel…

Ja et see oleks nii suur, et mõlema kohalolu korral pärast kohustusi seal ka veidi mugav ja hea oleks, et jõuaks end välja puhata, oleks aega valmistada head toitu, käia pikalt vannis, oleks võimalusi raamatute lugemiseks, seksimiseks…

Kui huvitab hoopis mingi neljas või viies asi, et siis seda saaks elus seda ka veidi harrastada või teha, et oleks jaksu kanda perekohustusi.

Rahulolevam inimene on kannatlikum lastega-kaaslasega, suudab neid kauem kuulata, kaasa mõelda, isegi naeratada.

Ma ei tea, mis põhjusel TA endale niisuguse pere on loonud

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis põhjusel TA endale niisuguse pere on loonud

Kogu oma arukuse juures on sul elus jäänud tähele panemata, et inimesed on erinevad, inimesed muutuvad elu jooksul ja väga suur osa inimesi ongi pealiskaudsed. Et inimesed teevadki vigu ja valesid valikuid ning püüavad nendega hakkama saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin rõhutatakse palju seda, kui raske on nelja lapsega üksi majanduslikult hakkama saada, kuid tänu teatud erakondade eesvedamisele on nelja lapse toetus siiski sellest aastast ülisuur. Ainuüksi riigilt saaks teemaalgataja üle 1000.- iga kuu, Lisaks mehelt (no eeldatavasti) alimendid ning võiks ju arvata, et ehk raatsib natuke tööd ka teha ühel hetkel ja isegi kui palk pole kuigi suur, on suht väikse epingutusega 2000.- vast ikka koos. Kui natuke rohkem pingutada, siis juba rohkem. Selles mõttes on palju raskem nt kahe lapsega üksikemal, kes saab riigilt 160.-

Ehk et tegelikult pole teemaalgatajal mingeid majanduslikke põhjuseid lahku mitte minna, harjunud lihtsalt abitu olema. Ilmselgelt on siin suhtes tropp ikkagi mees, aga samas tundub, et kokku on saanud kaks üksteisega väga hästi sobivat inimest, keda ühendavad argus, nõrkus ja paaniline hirm vallalise staatuse ees. Ja seepärast kestab see liit ilmselgelt veel väga kaua.

Ja veel: eriti nõme on panna vastutus lapsele, a’la küsin lapselt, mis ta isa käitumisest arvab. Aga eks see kinnitabki nõrkust, mis iseloomustab mõlemaid antud suhte osapooli.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis põhjusel TA endale niisuguse pere on loonud

Kogu oma arukuse juures on sul elus jäänud tähele panemata, et inimesed on erinevad, inimesed muutuvad elu jooksul ja väga suur osa inimesi ongi pealiskaudsed. Et inimesed teevadki vigu ja valesid valikuid ning püüavad nendega hakkama saada.

Ei ole jäänud tähele panemata… Märkasin seda enne ja märkan ka siin teemas.

Ma näen, et naine on loonud sellise pere endale ja nüüd süüdistab olukorras ja kõigis enda hädades meest…

vabandan, et see paljusid ja TAd solvab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis põhjusel TA endale niisuguse pere on loonud

Kogu oma arukuse juures on sul elus jäänud tähele panemata, et inimesed on erinevad, inimesed muutuvad elu jooksul ja väga suur osa inimesi ongi pealiskaudsed. Et inimesed teevadki vigu ja valesid valikuid ning püüavad nendega hakkama saada.

Ma näen, et  Ta otsib siin süüdlast ja süüdistab olukorras meest ainuisikuliselt…

Ja lisaks tuli ta PK otsima kaaslasi, kes aitaks tal meest süüdistada, ja ta on neid siit ka väga palju leidnud – eesmärk täidetud!

Aga TA elus ei muutu sellest mitte midagi kui ka kogu maailma naised talle appi meest süüdistama tulevad… Mitte vähematki ei lähe paremaks.

Paremaks läheb siis, kui naine vastutuse võtab ja mõtleb, miks mul on selline pere, mida ma saan ise ärateha et paremaks läheks.. (lahendusi on väga palju erinevaid) Mehe vägivallaga või vägivallata paika  surumine ei ole üks neist… Mehel on omad probleemid selles suhtes ja naisel oma probleemid…mina pole nii arukas et kõigile teistele lahendused ette laduda… Kirjeldasin oma silmad läbi  lihtsalt olukorda, mida Ta siin loob…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehega koos elu teeb meele pigem mõruks kui rõõmsaks siis on õigem ikkagi lahku minna. Kas või ajutiselt. “Laste pärast” ja majanduslik heaolu langus ei tohiks olla õigustus halba suhtesse jäämiseks. Kui kolmandat vahel ei ole siis aitab kas või aja maha võtmine mõlemal pead klaariks saada.  Koos edasi minna või siis vara jagada. Vastasel juhul aastad lähevad ja midagi ei muutu. Päevast päeva nähvamised lähevad mürgisemaks, elu, heaolu ja tervis halvemaks. Ise seda ei taju, oled harjunud. Lapsed saavad suureks ja soovivad esimesel võimalusel pesast lendu panna, et saada mürgisest kuid viisakast keskkonnast eemale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida see mees siis teeks, kui TA ei lubaks mehel lapsi nägupidi raamatusse lükata ja raamatuga pähe peksta? Kas seda varianti on proovitud? Teismeline poeg ilmselt ei lase ka enam endale pähe taguda ja kuhugile lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal küll veel lapsi pole, aga olen ka vahel muretsenud, et mis siis saaks, kui peaks saama ja siis lahku minema. Ise saan ka liialt madalat palka et suudaks sellega veel iseenda kõrvalt kas või üht last ülal pidada. Võib-olla ühe lapsega saaks kuidagi vaesemalt hakkama, aga rohkemaga enam mitte.

Sa tundud hea inimestetundja ja mehe valikul kasuta ka seda sisetunnet. Nagu kirjeldasid, tegelikult on märgid inimest tundma õppides näha (selle teema naised samamoodi teadsid, millise mehega lapsed (ja veel lapsi) said)

Kuni peret pole, pühendugi endale – äkki on võimalik parem töö leida? Kui vähegi võimalik, soeta väike kinnisvara, et midagigi oleks tulevikus hinge taga. Lapsi ei pea 3-4 saama, 1 on täitsa okei, kui temale saab head ja rahulikku elu pakkuda.

Kokkuvõttes- asjalik ja arukas (enese)analüüs sinult, värskendav seda perekoolis lugeda.

Kinnisvara, 1-toaline korter on olemas. Aga sinna lapsed elama ei mahuks ja kui oleks mõne mehega tõsisem suhe, siis ju võtaks koos laenu ja ostaks suurema elamise. Siis tõenäoliselt oma korterit alles jätta ei saaks, kuna ei jaksaks nii palju maksta ega saaks uut laenu.

Kahjuks olen tundnud, et olen just halb inimesetundja. Olen koperdanud väga valede meeste otsa, kes jätavad endast algul väga malbe, hooliva ja hea mulje. Samas jätnud mulje, et eksnaine olnud ülekohtuselt kuri jne. Mõne aja suhtluse järel olen saanud väga hästi aru nendest naistest.

Üle 2 lapse ma kindlasti ei tahakski, aga madala palgaga on sedagi juba raske saavutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tõenäoliselt oma korterit alles jätta ei saaks, kuna ei jaksaks nii palju maksta ega saaks uut laenu.

Selleks üüritakse see korter välja. Oled kõik õigesti teinud. Oma korterist loobumine jäägu kõige viimaseks võimaluseks. Miks sa korrutad seda madalat palka, oled noor ja vaba, aega ju veel kõrgema palga poole pürgida küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see naine võiks ka mehele paberil neid rahanumbreid näidata… (Alimendid, Suurpere toetus, oma palk) ja ölda kodus valju häälega välja et saaks üksi ka väikese palga juures kenasti hakkama!

Mehelt küsida, kas see elatise maksmisega mängleva kergusega hakkama saab? Ja kõik maksud üksi makstud, elamiskulud, pruudid, peetud, väikeste laste kõrvalt? (lapsed ju mehele jäävad, isegi kui naine lahkub, misiganes moel jääb siiski hooldama neid…)

Ma näen, et mehel ka suure palgaga võib palju raskemaks minna.

Lisaks pole selliseid kulusid ja kohustusi kandvatest Suurpere  isadest naistekarjad absoluutselt huvitatud… Mehel on nii palju kohustusi kukil, isegi kui lahkuminek aset leiaks… Et neid naisi väga ei jagu, kes sellega ka reaalselt toime tulevad, seda enam, kui tulevasel naisel/pruudil 1 laps või muus osas mugavam-mõnusam  elukorraldus.

Ja kui mees arvab, et lapsed pooleks ajaks võtab jamingit elatist naine ei näe… Siis kas reaalsuses kõik kõigi lastega tehtud saab…? Ja kust sellise elukoraraldyse juurde pruute leiab… (mõtlen sellist ilusat, kena, suhet…)

Meest võiks naine veidi valgustada… Mis ees ootab, kui peaks üksi jääma…

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meest võiks naine veidi valgustada… Mis ees ootab, kui peaks üksi jääma…

Millega ähvardad! Manipulaator. Selline vägivaldur, et anna kannatust. Vaheta oma tekstis mehe ja naise kohad, vaata kas on nii hea ettepanek!

Kuna nii palju liigub pätte, siis tuleb enda raskerelvavarustus välja tuua. Kuna inimestel pead viskavad ja ühel hetkel hakkavad laste ära võtmisega ähvardama, siis tegin südame kõvaks, tegin enda puhul ringi nii eluaseme, testamendi kui ka elukindlustuse summade saaja. Nüüd on nii! Kellegi pähe ei näe, neid kõrvaltpanijaid ja armujaid on ikka ülemõistuse palju. 100% tõrje ja kaitse!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meest võiks naine veidi valgustada… Mis ees ootab, kui peaks üksi jääma…

Oh jumal küll, ta “valgustab” teda siin igapäevaselt, artiklitega ja puha.
Naisel on vaja tegutseda, ta on korrutanud siin mehele, lastele, meile ja kõigile, kes kuulevad, et tahab lahku minna. Nüüd TEGUTSEMA. Kohalikust omavalitsusest abi, silmad lahti üürikorterite osa, asju pakkima. Raha koguda – näiteks müüa maha asju, mida ei kasuta (kindlasti kohe on nelja lapsega perel palju selliseid asju). TÖÖLE minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd TEGUTSEMA.

Aga kui koolis mõni kiusab ja raamatuga pähe virutab, kes on peres see, kes last kaitseb. Arvan et see on isa, kes kooli läheb oma poega kaitsma. Teemaalgataja, minu taguotsa tunne ütleb, et sa kukud omadega täiesti põhja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui koolis mõni kiusab ja raamatuga pähe virutab, kes on peres see, kes last kaitseb. Arvan et see on isa, kes kooli läheb oma poega kaitsma.

Selle sõna ekpluateerimine siin Perekoolis viskab küll üle, aga praegu sobib – sinu seisukoht on JÄLE!
Tüüpiline – minu naine, minu lapsed, ainult mina peksan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu oma arukuse juures on sul elus jäänud tähele panemata, et inimesed on erinevad, inimesed muutuvad elu jooksul ja väga suur osa inimesi ongi pealiskaudsed. Et inimesed teevadki vigu ja valesid valikuid ning püüavad nendega hakkama saada.

Mina olen sellega nõus, et suur osa inimesi on pealiskaudsed, aga elus on nii, et teo eest tuleb ise vastutada või vähemalt osata vastutada. Kui oleks nii, et teeme aina vigu ja inimesed muudkui aitavad, aga päris nii ei ole. See on ükskõik, mis valdkonnas nii. Ma pole kursis, kas lasteaias nii on, et kui laps lööb teise lapse sõrmed ukse vahele, kuidas selles olukorras toimitakse, nii väike laps ilmselt ei adu veel ja ilmselt juhtub kogemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 265 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehest lahkuminek