Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Miks mehed solvuvad lillede peale?

Postitas:
Kägu

Sellise naisi halvustava mehega ma sinu asemel rohkem ei kohtuks. Ja siit tuleb ka solvumise põhjus välja – naiselikkust peavad sellist tüüpi mehed sõimusõnaks ning kõike sellega seonduvat alandavaks ja alaväärseks.

Sul on kõik sassis. Mehelikku meest nimetad naisi vihkavaks. Kui sa ihkad leida naiselikku meest siis muidugi peibuta sellist peenralt murtud lõhnalilledega. Kui sellise leiad, siis tassib ta sulle neid päevast päeva kogu järgneva elu

Ohoh, sa ju oledki selline mees, kellest ma räägin. Las ma arvan – kõige hullem ja alandavam asi, mida sulle saaks öelda, on see, et sa oled naiselik. Ja seejuures sa üritad ennast ja teisi veenda, et sa ei vihka naisi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mäletan, et kord naistepäeval soovis üks klient mulle ilustat naistepäeva. Automaatselt ütlesin: “Aitäh, teile ka!”. Ossa mait, kus mees solvus – et mis mõttes nagu? Mina ei ole ju naine. Ja ka jäi kuidagi seda ketrama, kuidas ta on nüüd öeldust nii häiritud.

Mina isiklikult ei arva, et see “teile ka” oli nii suur solvang, sest omal ajal oli see siiski nii pidulik püha, mida tähistasid nii naised kui ka mehed. Vaba päev ja puha. Kõik tundsid end siis pidulikult – mehed lippasid naiste juurde tort ja lilled näpus ning väike naps diplomaadikohvris. Mõlemal oli, mida oodata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult ei arva, et see “teile ka” oli nii suur solvang, sest omal ajal oli see siiski nii pidulik püha, mida tähistasid nii naised kui ka mehed. Vaba päev ja puha. Kõik tundsid end siis pidulikult – mehed lippasid naiste juurde tort ja lilled näpus ning väike naps diplomaadikohvris. Mõlemal oli, mida oodata.

Kuidas postkaartide ja mehepoolse ”hommikusöögiga” lugu oli :D?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingitused on üldse jama. Lõikelill on tapetud ilu. Potilill on vangistatud ilu. Tort on mõistlikum, seda saab süüa

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum küll, kuidas üldse tuleb üks naine selle peale et esimesel Tinderi kohtingul mehele roos kinkida? :O 😀 See on veel hullem kui mees ise kohtingule kutsuda, ise kohtingul mehe eest maksta, mehele uksi avada või mantlit selga aidata. Vaid ise ühele põlvele laskudes abieluettepanek teha on sama hull või natuke hullem tegu.

Kui naine teeb midagi sellist, siis tunneb mees et kogu ta mehelikkus kaob ja ta on nagu ära kastreeritud. Loomulikult solvub ja lisaks kaob ka igasugune huvi sellise meeleheitel naise, kui suhtepartneri vastu.

Kuidas mõnel inimesel ikka üldse empaatiat ja taktitunnet pole. Mu oma ema on samasugune – tema sai hakkama sellega, et soovis mulle, oma lapsele, esimesena head emadepäeva ja tõi veel lilled ka. ( Jah ma olen ka ema, aga oma lapsele, mitte oma emale) selline rolle vahetusse ajav ja nagu tähelepanu väljapressiv käitumine tekitab inimese suhtes vastikust ja kaob igasugune tahtmine edaspidi üldse suhelda.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum küll, kuidas üldse tuleb üks naine selle peale et esimesel Tinderi kohtingul mehele roos kinkida? :O ???? See on veel hullem kui mees ise kohtingule kutsuda, ise kohtingul mehe eest maksta, mehele uksi avada või mantlit selga aidata. Vaid ise ühele põlvele laskudes abieluettepanek teha on sama hull või natuke hullem tegu.

Kui naine teeb midagi sellist, siis tunneb mees et kogu ta mehelikkus kaob ja ta on nagu ära kastreeritud. Loomulikult solvub ja lisaks kaob ka igasugune huvi sellise meeleheitel naise, kui suhtepartneri vastu.

Kuidas mõnel inimesel ikka üldse empaatiat ja taktitunnet pole. Mu oma ema on samasugune – tema sai hakkama sellega, et soovis mulle, oma lapsele, esimesena head emadepäeva ja tõi veel lilled ka. ( Jah ma olen ka ema, aga oma lapsele, mitte oma emale) selline rolle vahetusse ajav ja nagu tähelepanu väljapressiv käitumine tekitab inimese suhtes vastikust ja kaob igasugune tahtmine edaspidi üldse suhelda.

Issand, millest kõigest annab probleemi välja võluda ja mille peale solvuda ????????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, millest kõigest annab probleemi välja võluda ja mille peale solvuda ????????

Aga ära visata ka ei saa ja kaasas tassida on äärmiselt ebamugav. Ilmselt see solvumine on TA poolt pandud diagnoos. Mees lihtsalt sai aru, kui mõtlematu ja empaatiatundetu on naine ja kaotas igasuguse huvi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas mõnel inimesel ikka üldse empaatiat ja taktitunnet pole. Mu oma ema on samasugune – tema sai hakkama sellega, et soovis mulle, oma lapsele, esimesena head emadepäeva ja tõi veel lilled ka. ( Jah ma olen ka ema, aga oma lapsele, mitte oma emale) selline rolle vahetusse ajav ja nagu tähelepanu väljapressiv käitumine tekitab inimese suhtes vastikust ja kaob igasugune tahtmine edaspidi üldse suhelda.

Ja sind solvas see, et sinu ema tunnustas sind kui head ema sinu lapsele ning õnnitles sind emadepäeva puhul? Müstika 🙂 🙂 Või solvas sind see, et ta oli kiirem kui sina? Issake küll…meil soovib isegi tööandja kõigile emadele emadepäeval õnne. Selle aasta emadepäeval käisin lapselapsega Selveris ja lapselaps rääkis minuga, kõnetades mind kui vanaema. Kassiir naeratas ja soovis mulle kaunist emadepäeva. Mu isa soovis mulle head emadepäeva. Sa sureksid vist solvumisest maha?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum küll, kuidas üldse tuleb üks naine selle peale et esimesel Tinderi kohtingul mehele roos kinkida? :O ???? See on veel hullem kui mees ise kohtingule kutsuda, ise kohtingul mehe eest maksta, mehele uksi avada või mantlit selga aidata. Vaid ise ühele põlvele laskudes abieluettepanek teha on sama hull või natuke hullem tegu.

Kui naine teeb midagi sellist, siis tunneb mees et kogu ta mehelikkus kaob ja ta on nagu ära kastreeritud. Loomulikult solvub ja lisaks kaob ka igasugune huvi sellise meeleheitel naise, kui suhtepartneri vastu.

Kuidas mõnel inimesel ikka üldse empaatiat ja taktitunnet pole. Mu oma ema on samasugune – tema sai hakkama sellega, et soovis mulle, oma lapsele, esimesena head emadepäeva ja tõi veel lilled ka. ( Jah ma olen ka ema, aga oma lapsele, mitte oma emale) selline rolle vahetusse ajav ja nagu tähelepanu väljapressiv käitumine tekitab inimese suhtes vastikust ja kaob igasugune tahtmine edaspidi üldse suhelda.

Mehelikul mehel ei tõmba vaipa alt kui talle lill kingitakse. Jah, ta ei pruugi teisele kohtingule naiat kutsuda, aga see ka ei solva teda.
Solvumine on üldse selline naiselik käitumine, mis ei sobi mehele.

Minu ema on soovinud mulle head naistepäeva ja isegi pisikese kingi teinud. Ma ei tule isegi selle peale, et solvuda.
Kuna mul on järgmine aasta ka esimene emadepäev, siis ma olen kindel, et ta soovib mulle siis ka õnne ja toob kingi. Ja jällegi, miks see peaks mind solvama?

Aga mõned inimesed solvuvadki koguaeg iga asja peale. Kuid nagu öeldakse, solvumine on solvuja enda peobleem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõikelillede murdmine, kinkimine tuleks võrdsustada ilupuu okste murdmisega või murul trampimisega. Tühine tüüp ei suuda rehulduda, et vabas looduses ilu kasvab, vaid hävitab seda, tassides närtsivat ilu koju, kööki, elutuppa vannituppa ja kempsu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mees.

Mehed ei solvu, kui neile lill(i) kingitakse, kui solvuvad, siis pole nad õiged mehed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt – milleks? Oleks siis, et mootoriõligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, kust see komme tuleb, et naine mehele esimesel kohtingul lille kingib. See komme tuleb “Vallalisest kaunitarist” ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea ühtegi meest, kes lillede peale suisa solvuks, aga neil on lilledest sügavalt ükskõik, mõttetud asjad. Oleks iga kell etem karp komme vms normaalset ja kasutatavat (mootoriõli ei oska naised õiget osta nagunii, ja ega selle liitrikesega pole ju midagi peale hakata, õlivahetamise peale läheb vähemalt 6-9 liitrit! 😀 ) Naistele toovad nad neid mõttetusi ka ainult sellepärast, et kuuldavasti (või elu on õpetanud) naistele lilled meeldivat! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi mees solvus selle peale, et kinkisin talle esimesel kohtingul roosi. Ütles, et see on meeste jaoks alandav, kui naised lilli kingivad. Üks veel hullem juhus oli, kus tuttav mees solvus Facebookis selle peale, et lisasin sünnipäevaõnnitlusele lillepildi. Sama jutt, et kas ma pean teda naiselikuks meheks või nõrgaks, et lilli kingin. Ome lapsepõlvest mäletan küll, kuidas mehed tulid sünnipäevale lilledega, keegi ei solvunud.

Ma oleks selle roosi järgmisele neiule edasi kinkinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed solvuvad lillede peale?