Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millised uuringud enne vaktsineerimist?

Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Teema: Millised uuringud enne vaktsineerimist?

Postitas:
Kägu

Aga teised peavad selle riski võtma, et sina mõnusalt elada saaksid? Vaktsineerimine pole ju ometi ainult üksikisiku jaoks! See on nakatumise vähendamiseks rahva hulgas, isolatsioonide vähendamiseks, haguslehtede vähendamiseks ja lühendamiseks, koolide ja lasteaedade tööshoidmiseks, haiglate ülekoormuse vältimiseks, toitlustus-, meelelahutus-,turismi-, teeninude jms elushoidmiseks. Kõigis neis kohtades töötavad inimesed, laekub raha riigikassasse. Kuidas küll osadel inimestel puudub täiesti võime laiemat pilti näha!

Kes need teised?

Need, kes ei suuda ohuolukorras loobuda ühestki koduvälisest meelelahutusest? Kes ei hooli iseendastki nii palju, et hoiduda pandeemia ajal eluks mittevajalikest kontaktidest? Kes käivad tõbistena tööl kangelastegusid tegemas?

Meie peres ei ole ükski veel koroonaga nakatunud. Ja meil on päris suur pere. Oleme kõik selle 2 aastat oodanud, millal ülejäänud maailm ka saab aru, et pandeemiaolukorras on lühiajaline täielik eneseisolatsioon ainuke lahendus nakatumisi vähendada.

Või noh, meie pere pole end peale 2020 aasta kevadist lockdowni tegelikult täielikult isoleerinudki – lapsed käivad koolis (ka siis käisid kui Tallinn munitsipaalkoolid kaheks nädalaks sulges), abikaasa töötab kultuuriasutuses, mis on väga populaarne igas eas täiskasvanute seas ja on püsinud avatuna. Mina ainult olen kodukontorist töötanud uute lainete saabudes. Aga toidupoes käib ainult abikaasa, aega veedame perega ühiselt kodus või looduses, külas kellelgi ei käi ja kedagi enda juurde ka ei kutsu. Kui on väljas või rahva hulgas käimist, siis kannavad kõik pereliikmed maski. Minu lapsed kannavad ka koolis maski alates selle õppeaasta algusest. Ei taha koroona selliseid inimesi, ei taha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga toidupoes käib ainult abikaasa, aega veedame perega ühiselt kodus või looduses, külas kellelgi ei käi ja kedagi enda juurde ka ei kutsu. Kui on väljas või rahva hulgas käimist, siis kannavad kõik pereliikmed maski. Minu lapsed kannavad ka koolis maski alates selle õppeaasta algusest. Ei taha koroona selliseid inimesi, ei taha.

Napakad olete või?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suudaks elada tundega, et olen oma last pöördumatult vigastanud joostes kaasa iga moevaktsiiniga. Tervislikud eluviisid, hügieen ja mõistuse piires piiratud sotsiaalsed kontaktid on minu jaoks võtmetähtsusega oma laste tervise eest hoolitsemisel.

Häbi sulle!

Sinusugused  inimesed ei peakski lapsi saama. Sul lihtsalt vedas. Vaene väikelaps, kel sama lollid vanemad, aga ei vea.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Napakad olete või?

mhmh, aeg-ajalt tundub küll, et oleme napakad, sest oleme perena jätkuvalt eelistanud päriselt vastutustundlikku käitumist maagilisele mõtlemisele (kohe-kohe saabub karjaimmuunsus tänu vaktsineerima meelitatud+hirmutatud massidele). Võiks ju ka juba loobuda ja abistada valitsust ühiskonna “avatuna” hoidmises, aga nii äraspidise loogikaga ei ole lihtsalt võimalik kaasa minna.

Me lihtsalt ei usu, et pandeemia ajal peaks ühiskonda vägisi avatuna hoidma. Oleme viimase kahe aasta jooksul hulga töötajaid kodukontoritesse tööle korraldanud, õppimine, seltsielu ja meelelahutus on uute digilahenduste kaudu muutunud päris mõistlikuks ka distantsilt, restoranid on end ümber korraldanud takeaway punktideks jne. Elu ei ole samasugune nagu aastal 2019 ja ta ei muutu ka kunagi enam samasuguseks nagu aastal 2019. Hambad ristis reaalsust eirates teete halba mitte ainult endale, aga ka teistele enda ümber.

Loen lastest, kes on niiiiiiii kurvad, sest nende emad ei saa neid enam kooli/lasteaeda/ringidesse/sõprade juurde ära sokutada, täiskasvanud on depressiivsed, sest pole kuskil/kellegagi juua ja stressi maandada, inimesed peavad oma peredega päriselt aega veetma… Nii hirmus. Ja seda kõike minu pärast. Sest ma ei vaktsineeri…

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen lastest, kes on niiiiiiii kurvad, sest nende emad ei saa neid enam kooli/lasteaeda/ringidesse/sõprade juurde ära sokutada, täiskasvanud on depressiivsed, sest pole kuskil/kellegagi juua ja stressi maandada, inimesed peavad oma peredega päriselt aega veetma… Nii hirmus. Ja seda kõike minu pärast. Sest ma ei vaktsineeri…

Mäletad veel seda aega, kui ise keskkoolis käisid/ülikooli läksid (kui muidugi läksid)? Nii hea oleks olnud ju kuude kaupa vanemate ja nooremate õdede-vendadega kodus passida ja õppida, aga vanemad muudkui sokutasid sind ära kooli/ringidesse/sõprade juurde. Nii hirmus.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suudaks elada tundega, et olen oma last pöördumatult vigastanud joostes kaasa iga moevaktsiiniga. Tervislikud eluviisid, hügieen ja mõistuse piires piiratud sotsiaalsed kontaktid on minu jaoks võtmetähtsusega oma laste tervise eest hoolitsemisel.

Lastehalvatuse vaktsiin on nüüd ka juba moevaktsiin? Miks sellised lambad lapsi saavad?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga toidupoes käib ainult abikaasa, aega veedame perega ühiselt kodus või looduses, külas kellelgi ei käi ja kedagi enda juurde ka ei kutsu.

APPI! Elu või asi. Keegi sulle medalit küll selle eest ei anna, et te mingit elu ei ela, ainult tiksute appatset elu. Vaktsineeritud mehega ikka olete?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen lastest, kes on niiiiiiii kurvad, sest nende emad ei saa neid enam kooli/lasteaeda/ringidesse/sõprade juurde ära sokutada, täiskasvanud on depressiivsed, sest pole kuskil/kellegagi juua ja stressi maandada, inimesed peavad oma peredega päriselt aega veetma… Nii hirmus. Ja seda kõike minu pärast. Sest ma ei vaktsineeri…

Erinevalt sinusugusest introverdist ja null-sotsiaalsuse vajadusest on enamik inimesi normaalsed, kes soovivad elada täisväärtuslikku elu. Mul on piinlik, kui mul oleks sellised vanemad ja peaksin nende lolli suhtumise pärast oma lapsepõlvest ilma jääma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millised uuringud enne vaktsineerimist?