Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 439 )

Teema: Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Postitas:
Kägu

Aga miks ma peaksin seda mäletama? Sa tõmbad seina peale kriipse või? Ma tõesti ei mäleta mitme mehega magasin u- 25- 30 aastat tagasi. Sinu jutust jääb  kumama see, et mehed on need kes seksist midagi saavad ja naised vaesekesed annavad oma keha lörtsida.

Tühjagi see naine, kel kümneid sekspartnereid, saab suurt rahuldust sellistest vahekordadest. Selliselt käitub madala enesehinnanguga naine, mitte suurte seksuaalsete vajadustega naine. Üldjuhul saab väga head ja nauditavat seksi partneriga, kellega oled asja juba kuigi palju harjutanud. Ma ise olen võimeline saama kohe ja esimesel korral uue partneriga orgasmi, kuid kogu üldtunne pole siiski see, mis tekib pikemaajalise praktiseerimisega sama partneriga.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. 34 ja 5. Püsisuhtes ainult ühega ja pärast seda püüdnud uuesti püsisuhet leida, kahjuks pole kellegagi neist õnnestunud. Üheöösuhteid pole kunagi olnud ja teadlikult lühisuhted on sama vastumeelsed. Paraku on olnud täpselt nii, et ilmselt meestel nii suur soov naine kätte saada ja siis tuuakse või kuu ja tähed taevast alla. Üsna pea aga tuleb välja tõeline ja tavaliselt üsna ükskõikse luuseri pale välja. Nende nelja ülejäänu peamine eesmärk tundus olevat seks, kuigi alguses jäeti väga hooliv ja romantiline mulje.

    Aga kas sa sellele pole mõelnud, et võib-olla ei näe need mehed sinus partneri materjali?

    Mina ei näinud neis partneri materjali pärast lühiajalist suhtlust. 2 neist olid värskelt pikast suhtest lahku läinud ning ülejäänud 2 väga kaua üksi olnud. Seega polnud keegi neist püsisuhte materjal tegelikult. Ainult üks neist leidis kiirelt uue partneri, kellega kiirelt lapse sai ja abiellus. Selline meeleheitlik tegelane, kuna abiellus uuega juba aasta pärast lahutust ja rasestas uue naise napilt aasta pärast oma pika suhte laialiminekut. Neid mehi ühendas, et tegelikult keegi polnud neist (vähemalt tol hetkel) võimeline end lähemalt siduma. Emotsionaalselt kättesaamatud olid nad kõik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks on see küll imelik arvamus või elukogemus… Kas teie trajektoor piirdub toidupoe, töökoha ja koduga?

Ehk on mõnel naisel lihtsalt latt madalal? Sellepärast tal ongi palju mehi, et partnerile mingeid erilisi ootusi ja nõudeid ei ole?

Mul on tutvumisportaalis fotoga konto. Ehkki olen juba 50, on huvilisi kui murdu. Ausalt öeldes pole seal küll nägusaid mehi. Ülivähe on mehi, kes köidavad jutuga. Pikemal suhtlusel siiski selgub, et mehel on küll üks või teine tõsine viga, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata.

Nii et mina küll imestan, kust te leiate kümnete kaupa neid ilusaid ja seksikaid mehi, kellega midagi aretada?

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks on see küll imelik arvamus või elukogemus… Kas teie trajektoor piirdub toidupoe, töökoha ja koduga?

Ehk on mõnel naisel lihtsalt latt madalal? Sellepärast tal ongi palju mehi, et partnerile mingeid erilisi ootusi ja nõudeid ei ole?

Mul on tutvumisportaalis fotoga konto. Ehkki olen juba 50, on huvilisi kui murdu. Ausalt öeldes pole seal küll nägusaid mehi. Ülivähe on mehi, kes köidavad jutuga. Pikemal suhtlusel siiski selgub, et mehel on küll üks või teine tõsine viga, millest lihtsalt ei saa mööda vaadata.

Nii et mina küll imestan, kust te leiate kümnete kaupa neid ilusaid ja seksikaid mehi, kellega midagi aretada?

Olen täitsa nõus. Mul sama kogemus, kuigi olen oluliselt noorem, 30a. Tinderis tõesti on kenasid mehi vähe. Ja veel vähem on siis kenasid mehi, kes ka mõistliku mulje jätaks oleku ja jutuga. Ääretult vähe ikka. Sisuliselt polegi. Mõistliku olekuga mittekenasid mehi on seal natuke küll, aga midagi pole teha, kui mees füüsiliselt ei meeldi. Ei suuda lähedane olla mittemeeldiva mehega.

Päriselus näen linna peal nii poes, trennis jne jne liikumas küll hulgim (väga) nägusaid mehi. Neid ikka on päris palju. Kui aktiivselt ringi liigun, siis näen vahel iga päev lausa mitut. Nende normaalsus isiksuse tasandil jääb teadmatuks. Aga ilmselt pole keegi neist vaba. Kenal mehel on nii palju tahtjaid, et pole põhjust vaba olla. Ainuke põhjus saakski olla, et ta ise mingil põhjusel ei taha end naistega siduda. Või siis väga arglik iseloom.

Netiportaalidesse satuvad minu kogemuse järgi paraku need vähem kenamad ja vähem tahetud mehed. Või siis kenad, aga pleikarid, kes lihtsalt laiendavad oma võimalusi lisaks netis. Isegi, kui kenad ja head mehed on vabad, siis neil pole põhjust Tinderisse minna, sest leiavad endale kena ja normaalse naise päriselus.

Ühesõnaga lootusetu juhtum. Mul endal on lihtsalt nii väike tutvusringkond, kuhu minuealisi vabu ja asjalikke kenasid mehi lihtsalt ei satu mingi valemiga. Ja kuskil linna peal, tänaval, spordiklubis, ühistranspordis või toidupoes ei läheks ju juttu tegema.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümnete kaupa ilusaid ja seksikaid mehi leiab ilmselt siis, kui olla sotsiaalselt hästi aktiivne, suure tutvusringkonnaga ja igal pool ringi liikuda. Lisaks kui ise ka olla ilus ja seksikas naine. Siis ongi sõbrannade tuttavad, klassivennad, sugulased, töökaaslaste sõbrad, sugulased jne jne. Tohutu ring. Keegi pole ka täpsustanud, et need mehed ka vabad oleks olnud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümnete kaupa ilusaid ja seksikaid mehi leiab ilmselt siis, kui olla sotsiaalselt hästi aktiivne, suure tutvusringkonnaga ja igal pool ringi liikuda. Lisaks kui ise ka olla ilus ja seksikas naine. Siis ongi sõbrannade tuttavad, klassivennad, sugulased, töökaaslaste sõbrad, sugulased jne jne. Tohutu ring. Keegi pole ka täpsustanud, et need mehed ka vabad oleks olnud.

Õige, trajektoor loeb palju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JJJTPPTILCME – üritasin meenutada, tundub, et sai 12 kokku, N 49, neist keskmised mahtusid minu vanusesse 25-32, mil esimene kooselu oli lõppenud ja viimast elukaaslast alles otsisin, nüüd enam rohkem ei seikle 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks ma peaksin seda mäletama? Sa tõmbad seina peale kriipse või? Ma tõesti ei mäleta mitme mehega magasin u- 25- 30 aastat tagasi. Sinu jutust jääb  kumama see, et mehed on need kes seksist midagi saavad ja naised vaesekesed annavad oma keha lörtsida.

No aga nimesid ikka tead. Või kui unustanud, siis koodnimmedega ikka “see vuntsidega + see puumajast + see ööklubist + see sõbranna sünnipäevalt + see punapea”. Või kuidas saab olla, et ei mäleta, kellega magasid. Saab juhtuda vaid täispäi või siis, kui mitu meest samal ööl…sind puudutasid. Püüdsin viisakalt väljenduda.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga nimesid ikka tead. Või kui unustanud, siis koodnimmedega ikka “see vuntsidega + see puumajast + see ööklubist + see sõbranna sünnipäevalt + see punapea”. Või kuidas saab olla, et ei mäleta, kellega magasid. Saab juhtuda vaid täispäi või siis, kui mitu meest samal ööl…sind puudutasid. Püüdsin viisakalt väljenduda.

Mina küll pole tsiteeritav, aga mul on üllatavalt halb mälu sellistele asjadele. Mingi 10 viiks kokku, aga ei ole theldanud, et vanusega on paremaks läinud, pidi minema, hoopis hullemaks. Ei mäleta kõik inimesed kõiki.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll pole tsiteeritav, aga mul on üllatavalt halb mälu sellistele asjadele. Mingi 10 viiks kokku, aga ei ole theldanud, et vanusega on paremaks läinud, pidi minema, hoopis hullemaks. Ei mäleta kõik inimesed kõiki.

Sa siis seksid suvaliste meestega, et nad ei jää kuidagi meelde?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll pole tsiteeritav, aga mul on üllatavalt halb mälu sellistele asjadele. Mingi 10 viiks kokku, aga ei ole theldanud, et vanusega on paremaks läinud, pidi minema, hoopis hullemaks. Ei mäleta kõik inimesed kõiki.

Sa siis seksid suvaliste meestega, et nad ei jää kuidagi meelde?

Meie ümber on päris palju ADHDsid. Tütarlastel avaldub see unelemisena enamasti. Võid lugeda 10 lk raamatut 5h ja ikka mitte mäletada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega jah, kui sul omal on partneritega vedanud, siis ei tule selle peale, et kõigil ei pruugi see nii olla. Mina olen loomult selline, kes ma üheöösuhted välistan, voodisse jõuan alles siis, kui armumine aju üle võtab. Aga näe.. ei tule sellest alati midagi kestvat, nagu salamisi lootsin. Mu kõige pikem suhe kestis 24 aastat. Kõik ülejäänud partnerid on alguses väga meeldivad, kuni avaldub näiteks viinalembus või viimasel juhul kasiinosõltuvus. Ja nii see koguarv vaikselt kasvab. Ja minu süda jälle murdub…

Ja niimoodi satud siis kümneid kordi järjest lontruste otsa?

Tegelikult oleks normaalne enne voodisse ronimist inimest tundma õppida. Mitte kõigepealt seksida ja siis hakata uurima, mida inimene endast kujutab.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega jah, kui sul omal on partneritega vedanud, siis ei tule selle peale, et kõigil ei pruugi see nii olla. Mina olen loomult selline, kes ma üheöösuhted välistan, voodisse jõuan alles siis, kui armumine aju üle võtab. Aga näe.. ei tule sellest alati midagi kestvat, nagu salamisi lootsin. Mu kõige pikem suhe kestis 24 aastat. Kõik ülejäänud partnerid on alguses väga meeldivad, kuni avaldub näiteks viinalembus või viimasel juhul kasiinosõltuvus. Ja nii see koguarv vaikselt kasvab. Ja minu süda jälle murdub…

Ja niimoodi satud siis kümneid kordi järjest lontruste otsa?

Tegelikult oleks normaalne enne voodisse ronimist inimest tundma õppida. Mitte kõigepealt seksida ja siis hakata uurima, mida inimene endast kujutab.

Perekooli “targemad” käod on ju alati rõhutanud, et kõigepealt tuleb inimesega seksida, mitte suhelda ega tundma õppida. See viimane pidada puhas ajaraisk olema. Sest mõtle vaid, oled inimesega pikki vestlusi maha pidanud ja siis järsku selgub, et voodis on kehv, siis on ju täiesti mahavisatud aeg ja asjata kulutatud energia.

Ja eks nii see partnerite arv tõesti muudkui kasvab, kui tutvumist alustatakse voodist. Teist varianti ju polegi.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah võibki olla, et ei sobinud mehele. Aga ilma proovimata ei teadnud seda ju kumbki. Ja jälle mõlemal üks inimene nimekirjas juures..

Jah, aga siiski mingist piirist on juba liiga palju. Vahepeal tõi keegi selle näite, et ju siis pole stabiilne või ihaldusväärne naine/mees, kui keegi pidama ei jää või ise ei suudeta kedagi aktsepteerida piisavalt, et temaga koos olla ja ainult temaga seksida. Samuti on väheusutav, et naine/mees, kes on seksinud 15+ partneriga, suudab jääda ühe juurde.Võimatu, ise nad võivad perekoolis kõike öelda muidugi. Erandeid on, aga tõenäosus ikka kahaneb juba.

Mees olen, 20 pluss partnerit olnud. Enamik naisi aga igavad ja voodis passiivsed. Või püsisuhteks sobimatu iseloomuga.
Kui aga leidsin põneva ja ka seksis võimeka naise, siis jäin paigale. Sobime nii hästi et pole vajadust kellegi teise järele.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees olen, 20 pluss partnerit olnud. Enamik naisi aga igavad ja voodis passiivsed. Või püsisuhteks sobimatu iseloomuga.
Kui aga leidsin põneva ja ka seksis võimeka naise, siis jäin paigale. Sobime nii hästi et pole vajadust kellegi teise järele.

Kirjelda, mis on mittepassiivne. Mulle ei piisa sellest, et nad on igavad. Mis sind kui meest erutab?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjelda, mis on mittepassiivne. Mulle ei piisa sellest, et nad on igavad. Mis sind kui meest erutab?

Ma detailselt ei sooviks seda teha, aga mulle meeldib kui naine mind oraalselt rahuldab ja samal ajal kummist dildoga minu tagumist väravat töötleb.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma detailselt ei sooviks seda teha, aga mulle meeldib kui naine mind oraalselt rahuldab ja samal ajal kummist dildoga minu tagumist väravat töötleb.

Kuidas seda samaaegselt teha saab? Muidu aga normaalne soov.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjelda, mis on mittepassiivne. Mulle ei piisa sellest, et nad on igavad. Mis sind kui meest erutab?

Ma detailselt ei sooviks seda teha, aga mulle meeldib kui naine mind oraalselt rahuldab ja samal ajal kummist dildoga minu tagumist väravat töötleb.

Et siis naine kogu töö ära teeks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis naine kogu töö ära teeks.

Ma arvan, et sellistes suhetes tehakse kordamööda. Ka naist saab rahuldada nii, et mõlemad augud on täidetud. Võin ka eksida muidugi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid n++ kogemustega naised tavaliselt oma “kosilaste” seas tegelikult heas nimekirjas ei ole. Omavahel rääkides nimetatakse selliseid naisi solgiämbriteks jmt, kes kõlbavadki vaid ainult üheks asjaks.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees olen, 20 pluss partnerit olnud. Enamik naisi aga igavad ja voodis passiivsed. Või püsisuhteks sobimatu iseloomuga.

Kui aga leidsin põneva ja ka seksis võimeka naise, siis jäin paigale. Sobime nii hästi et pole vajadust kellegi teise järele.

Kirjelda, mis on mittepassiivne. Mulle ei piisa sellest, et nad on igavad. Mis sind kui meest erutab?

Eelnevalt on kommenteerinud mingi kloun. Pole mina.

Seksis võimekale naisele esiteks seks meeldib, ta teab kuidas ise naudingut saavutada ja kuidas mehega suhelda, et mõlemad oleks rahul ja õnnelikud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega jah, kui sul omal on partneritega vedanud, siis ei tule selle peale, et kõigil ei pruugi see nii olla. Mina olen loomult selline, kes ma üheöösuhted välistan, voodisse jõuan alles siis, kui armumine aju üle võtab. Aga näe.. ei tule sellest alati midagi kestvat, nagu salamisi lootsin. Mu kõige pikem suhe kestis 24 aastat. Kõik ülejäänud partnerid on alguses väga meeldivad, kuni avaldub näiteks viinalembus või viimasel juhul kasiinosõltuvus. Ja nii see koguarv vaikselt kasvab. Ja minu süda jälle murdub…

Ja niimoodi satud siis kümneid kordi järjest lontruste otsa?

Tegelikult oleks normaalne enne voodisse ronimist inimest tundma õppida. Mitte kõigepealt seksida ja siis hakata uurima, mida inimene endast kujutab.

Olen see, keda tsiteerisid. Ei öelnud kusagil, et partnereid on kümneid olnud, pole kümmetki – on alla selle. Mina armun ülepeakaela. Inimesed ongi erinevad. Mõni pole kunagi armunud olnud, mõni pole kunagi tundnud tõmmet. Mina, näiteks, pole kunagi olnud vastastikku armastavas ja hoolivas pikas suhtes, siiralt öeldes on mul sellest kahju. 24 aastat kestnud suhe oli nö mõistuse abielu, (enamasti) viisakas partnerlus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid n++ kogemustega naised tavaliselt oma “kosilaste” seas tegelikult heas nimekirjas ei ole. Omavahel rääkides nimetatakse selliseid naisi solgiämbriteks jmt, kes kõlbavadki vaid ainult üheks asjaks.

Mehena ütlen et seksuaalsed naised on meeste hulgas väga nõutus sest meritähtesid on kõik kohad täis. Probleem pigem sellea et nad on ise väga nõudlikud

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnevalt on kommenteerinud mingi kloun. Pole mina.

Seksis võimekale naisele esiteks seks meeldib, ta teab kuidas ise naudingut saavutada ja kuidas mehega suhelda, et mõlemad oleks rahul ja õnnelikud.

Kloun või mitte, ükski täiskasvanuid puudutav seksuaalne tegevus, mis on kooskõlas teisega, pole mingi klounlus. Kui mehele meeldib pegging, siis talle see meeldib ja kui leiab naise, kellele meeldib seda mehele teha, siis tore ju.

Probleem on aga selles suhtumises, et naine ei saa sellest midagi. Selliselt kirjutavad tavaliselt naised, kes ise pole seksuaaleluga rahul ja samas ei julge mehele oma soove ja salamõtteid öelda, et kuidas siis 10a kooselu kestnud ja siis hakatakse rääkima millestki, millest enne pole räägitud. Häbi, tunne, et kas mees mõtleb, et tal on teine jne. Häbenetakse midagi ja teiste soove peetakse klounideks. Et kui ise ei julge, siis ei tohi teised ka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40a ja 16

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega jah, kui sul omal on partneritega vedanud, siis ei tule selle peale, et kõigil ei pruugi see nii olla. Mina olen loomult selline, kes ma üheöösuhted välistan, voodisse jõuan alles siis, kui armumine aju üle võtab. Aga näe.. ei tule sellest alati midagi kestvat, nagu salamisi lootsin. Mu kõige pikem suhe kestis 24 aastat. Kõik ülejäänud partnerid on alguses väga meeldivad, kuni avaldub näiteks viinalembus või viimasel juhul kasiinosõltuvus. Ja nii see koguarv vaikselt kasvab. Ja minu süda jälle murdub…

Ja niimoodi satud siis kümneid kordi järjest lontruste otsa?

Tegelikult oleks normaalne enne voodisse ronimist inimest tundma õppida. Mitte kõigepealt seksida ja siis hakata uurima, mida inimene endast kujutab.

Olen see, keda tsiteerisid. Ei öelnud kusagil, et partnereid on kümneid olnud, pole kümmetki – on alla selle. Mina armun ülepeakaela. Inimesed ongi erinevad. Mõni pole kunagi armunud olnud, mõni pole kunagi tundnud tõmmet. Mina, näiteks, pole kunagi olnud vastastikku armastavas ja hoolivas pikas suhtes, siiralt öeldes on mul sellest kahju. 24 aastat kestnud suhe oli nö mõistuse abielu, (enamasti) viisakas partnerlus.

Oma kommentaariga ma ei pidanudki tegelikult konkreetselt sind silmas. Lihtsalt vastasin su jutule, millega püüdsid põhjendada, kuidas see arv järjest muudkui aga kasvab. Aga kasvabki ju sellepärast, et suhet alustatakse valest otsast. Et enne ronitakse voodisse ja alles siis hakatakse üksteist tundma õppima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et mõned on ikka õudselt vähenõudlikud, igasugused jorsid sobivad. Ma ei ole elu jooksul kokku kohanud 10 meest, kellega voodisse tahaks minna, rääkimata veel suuremast numbrist.

Sama! Mõtlen ka, et kust neid aktraktiivseid mehi küll nii palju leitakse. Neid on ju vaid mõni üksik ja needki reeglina juba hõivatud.

Mitmekümne aasta jooksul pole võimalik 10 + kenat meest kohata? Elate kuskil maakohas?

Asi pole ometigi ainult välises atraktiivsuses, selleks et ma mehega voodisse tahaks minna, peavad ka mitmed muud asjad paigas olema, muidu mind ei köida. Seega jah, ei ole tõesti kohanud elu jooksul 10+ igas mõttes atraktiivset meest, ehkki maakolkas ei ela ja jorsside seltskonnas ei liigu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid n++ kogemustega naised tavaliselt oma “kosilaste” seas tegelikult heas nimekirjas ei ole. Omavahel rääkides nimetatakse selliseid naisi solgiämbriteks jmt, kes kõlbavadki vaid ainult üheks asjaks.

Mehena ütlen et seksuaalsed naised on meeste hulgas väga nõutus sest meritähtesid on kõik kohad täis. Probleem pigem sellea et nad on ise väga nõudlikud

Su jutt on väga vastuoluline. Et naine peaks teada, mida tahab ja seda mehele kommunikeerima, aga nad ei tohi olla väga nõudlikud.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et naine peaks teada, mida tahab ja seda mehele kommunikeerima, aga nad ei tohi olla väga nõudlikud.

Tegelikult oli mul praktikas väga raske leida naist, kes oleks nõustunud kummist dildoga rahuldama. Mitmed pööritasid silmi kui ma voodis olles kummist mänguasja öökapi sahtlist välja võtsin. Nad lihtsalt ei soovinud seda teha! Lõpuks vist alles kümnes naine osutus piisavalt julgeks ja libistas dildo mulle tagumisest väravast sisse. Aga samas on see naine ka ise väga nõudlik ja tema soovid mulle samuti. Annab temaga voodis “sammu pidada”.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

40ndad ja mul on 1. Kuna minu nö armastuse keel on füüsiline kontakt, siis minu jaoks  on see osa elust alati väga oluline ja lausa püha olnud. Kuna mulle  meeldivad mõningad veidrused ja mõne jaoks ehk liiga loomingulised või vastikud asjad ja ise olen ka reeglina pigem algataja pool, siis mulle minu 1 partner väga sobib, saan rahulikult hullu panna, ilma et peaks muretsema, et meespool paari kuu pärast sellest oma sõpradele pajataks või mind imelikuks peaks. Iga uue mehega peaks nullist alustama,  ei tundud väga põnev minu jaoks, lisaks mure haiguste pärast jne. Turvatunne on nr 1 ja kui see on minu jaoks olemas, siis ei tunne mingit vajadust kuskilt mingit  ennenägematut täkku otsida. Selle ma olen juba ise jaoks enda jaoks aastatega välja treeninud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 439 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?