Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mulle see koroonapassi-elu meeldib

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )

Teema: Mulle see koroonapassi-elu meeldib

Postitas:
Kägu

Ei tasu nii naiivne olla, et antivaxxerid sisse ei saa.

Ma küll ei ole antivaxxer, aga ma olen vaktsineerimata ja ma käin rahulikult igal pool, kuhu ma tahan minna. Kui tahan, siis käin ka restoranis, kinos ja teatris, sest ma ei ole nii kehvik, et ainult kinnominemiseks endale tasuta vaktsiini lasta teha. Su kurvastuseks pean ka ütlema, et mul on kõrgharidus ja ma paraku ei vali EKREt.

Aga mida päev edasi, seda solidaarsemalt ma hakkan end tundma antivaxxeritega. Aitab küll vaktsineerimata inimeste tümitamisest.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah

Ja juba on paras aeg minna ka haiglasse ja ütelda nendele covid-haigetele, et hakake astuma, ärge veiderdage siin, see on tavaline gripp.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lemmik on erinevates teemades lugeda seda “ma pole küll antivaxer, aga…” kullakesed olete küll antivaxerid.

Ärge üritage end teistest omasugustest paremaks pidada vaid võtke see siis vähemalt uhkusega omaks.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Jajah

Ja juba on paras aeg minna ka haiglasse ja ütelda nendele covid-haigetele, et hakake astuma, ärge veiderdage siin, see on tavaline gripp.

Ja kui noored seal haiglas meil siis ka hinge vaaguvad? Mina, kui alla 30ne aastane naisterahvas, tugeva tervisega ja ainsagi kaasuva haigusega peaksin end paaniliselt süstima tormama? Ma ei saa küll aru, miks? Isegi Irja Lutsar viimastel päevadel sõna võtnud, et keskenduma peab riskirühmadele! Tundub, et nemad vaktsiini saanuna siiski veidi kaitsetud. Ma ei tea kellele see kasulik on, kui mina end süstima torman. Või on järsku 20-30 aastased meil haiglaid ummistamas? Paraku on ikka igalt poolt info, et see vanus tüürib kaugele kaugele vanaduse piiri aile nagu ka tavaliste viirushaigustega. Olen lamemaalane, olen. :)</p>
Isegi meie omad viroloogid hakkavad mõistusele tulema, see on puhas rõõm.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Jajah

Ja juba on paras aeg minna ka haiglasse ja ütelda nendele covid-haigetele, et hakake astuma, ärge veiderdage siin, see on tavaline gripp.

Ja kui noored seal haiglas meil siis ka hinge vaaguvad? Mina, kui alla 30ne aastane naisterahvas, tugeva tervisega ja ainsagi kaasuva haigusega peaksin end paaniliselt süstima tormama? Ma ei saa küll aru, miks? Isegi Irja Lutsar viimastel päevadel sõna võtnud, et keskenduma peab riskirühmadele! Tundub, et nemad vaktsiini saanuna siiski veidi kaitsetud. Ma ei tea kellele see kasulik on, kui mina end süstima torman. Või on järsku 20-30 aastased meil haiglaid ummistamas? Paraku on ikka igalt poolt info, et see vanus tüürib kaugele kaugele vanaduse piiri aile nagu ka tavaliste viirushaigustega. Olen lamemaalane, olen. :)</p>

Isegi meie omad viroloogid hakkavad mõistusele tulema, see on puhas rõõm.

Jälle kirjavead sees, midagi pole teha, kiirkiri.Muuta enam lisatud postitusi ei saa.

Tahtsin lisada veel seda, et enamik minu noori (20-35) tuttavaid vaktsineerisid ainult selle pärast, et ringi vabalt lõbutseda ja lihtsamalt reisida. Lisaks mõnda survestati tööl. Keegi ei teinud seda suurest hirmust viiruse ees, mitte keegi.  Paljud vabad ka seetõttu, et põdesid kergelt läbi ja passid taskus. Need peaks ju olema ka antivaxxerid, süsti nad tegema ei kavatsegi minna, istuvad äkki praegugi teiega koos kinos. No erandiks tooks viiruse pärast mõned 70+ sugulased, kes said oma suitsud kevadel, kui perearstid süstima kutsusid.  Asi on inimeste jaoks ikka ainult vabaduses, mitte suures soovis seda vaksi tervise pärast teha. Lööge või risti, aga nii on!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teid painab, et “imbute” ja siis veel uhkustate ka?

Eestis isegi pask selle koroonaga ja te siis käite itsitamas.

Trenn on küll selline koht, kus seda paska ainsana vaktsineeritud levitada saavad, sest kõik teised viibivad seal testitult.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

Kadastik eksib kahjuks. Esiteks selles, et ta kasutab mõistet vaktsiinivastased seal, kus seda tegelikult kasutada ei sobi ning teiseks on covidi vastu vaktsineerimisest loobunud inimeste seas tähelepanuväärselt palju vägagi haritud inimesi. Kindlasti haritumaid kui keskmine perekooli vaktsiinifanatt.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi nüüd millega uhkustada, et rikume seadust ja trügime ilma koroonapassita vaktsineeritute hulka. Vaktsineeritud pidid ju miskit kiirgama, kas seda ei karda. Kuuldavasti mingi kosmeetik lausa keeldus oma ja oma laste pärast vaktsineerituid vastu võtma.

Mina olen õnnelik, et see vastik haigus ohustab mind vähem ja olen teinud kõik, Eestis saaksid piirangud maha.

Sellest tekstist küll haridust rohkem ei kiirga kui 9 klassi + kutseõpe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule kaa!

Lasin ennast just sellepärast vaktsineerida, et saan käia vabalt kinos, ujulas, kohvikus jms.

Loodan, et nad ei kaota neid piiranguid vähemalt veel mõned kuud. Mõnus on ja noh muidu oleks see vaktsineerimine täitsa asjata olnud (selle toimesse ja kasulikkusesse ma loomulikult küll ei usu, aga normaalse elu toimimise mõttes ja töökoha kodurahu huvides tegin sutsaka ära).

Tase!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule kaa!

Lasin ennast just sellepärast vaktsineerida, et saan käia vabalt kinos, ujulas, kohvikus jms.

Loodan, et nad ei kaota neid piiranguid vähemalt veel mõned kuud. Mõnus on ja noh muidu oleks see vaktsineerimine täitsa asjata olnud (selle toimesse ja kasulikkusesse ma loomulikult küll ei usu, aga normaalse elu toimimise mõttes ja töökoha kodurahu huvides tegin sutsaka ära).

Tase!

Absurdsuse tipp, ütleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

Mõtlesin just sama, et mida see tobukari siis tegema hakkab, kui see passiaeg kunagi läbi saab. Mis siis võimaldaks ennast erilise ja targana tunda? Nautige, kuniks see kestab 😀
Neist võib veel kuidagi aru saada, kes esimeste seas vaktsineerima jooksid. Aga et keegi praegu veel õnnest õhkab ja õhinal järgmist süstigi ootab, paneb küll imestama.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

Kadastik eksib kahjuks. Esiteks selles, et ta kasutab mõistet vaktsiinivastased seal, kus seda tegelikult kasutada ei sobi ning teiseks on covidi vastu vaktsineerimisest loobunud inimeste seas tähelepanuväärselt palju vägagi haritud inimesi. Kindlasti haritumaid kui keskmine perekooli vaktsiinifanatt.

Ja mind pani kulme kergitama tema loogika üleüldiselt. Tõi järjest näideteks Ida-Euroopa riike ja võrdles igipõliste heaoluühiskondadega, põhisõnumiks see, kui maha meie kant vaktsineerimistega on jäänud ja kui harimata võrreldes “muu maailmaga” oleme. Ausalt öeldes ei olnud see jutt väga veenev ja kippus puntrasse minema – rahva haridus on ometigi üks asi, mis Eestis alati kõrgel tasemel on olnud ja heaoluühiskondades parasiteerivat, laiska massi oluliselt rohkem, kas pole nii?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Eks tulemus siis selline – https://ekspress.delfi.ee/artikkel/94732165/kiirtestid-tekitavad-voltsi-turvatunnet-koroonapositiivne-pere-lobutses-spaas

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin sel nädalal teatris ja restoranis ja tabasin end mõttelt, et issand kui tore, et need antivaxerid sisse ei saa. Nii võikski jääda pikaks ajaks.

Need minu paar tuttavat vaktsiinivastast on täpselt sellised, keda ma hea meelega vaatan restoaknast seestpoolt. Ei tunne sellest publikust mingit puudust.

Eks tulemus siis selline – https://ekspress.delfi.ee/artikkel/94732165/kiirtestid-tekitavad-voltsi-turvatunnet-koroonapositiivne-pere-lobutses-spaas

Seda artiklit ka lugesid või? Tegu ei olnud uksel kiirtesti tegijatega, vaid end tõbisena tundnud perega, kes said kiirtestist kinnitust, et vähemalt ei olnud koroona. Osta vähemalt Delfi kogupakett, pealkirjade põhjal tänitamine küll sinust väga haritud ja ülla esimese Eesti muljet ei jäta!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mart Kadastik võttis tänases kolumnis teiesugused uhhuud ühe lausega kenasti kokku: Vaktsiinivastaseid ei ühenda rahvus, sugu ega vanus, vaid kasin haridus. Ei saa rohkem nõus olla.

Kadastik eksib kahjuks. Esiteks selles, et ta kasutab mõistet vaktsiinivastased seal, kus seda tegelikult kasutada ei sobi ning teiseks on covidi vastu vaktsineerimisest loobunud inimeste seas tähelepanuväärselt palju vägagi haritud inimesi. Kindlasti haritumaid kui keskmine perekooli vaktsiinifanatt.

Ja mind pani kulme kergitama tema loogika üleüldiselt. Tõi järjest näideteks Ida-Euroopa riike ja võrdles igipõliste heaoluühiskondadega, põhisõnumiks see, kui maha meie kant vaktsineerimistega on jäänud ja kui harimata võrreldes “muu maailmaga” oleme. Ausalt öeldes ei olnud see jutt väga veenev ja kippus puntrasse minema – rahva haridus on ometigi üks asi, mis Eestis alati kõrgel tasemel on olnud ja heaoluühiskondades parasiteerivat, laiska massi oluliselt rohkem, kas pole nii?

Miks sind paneb kulme kergitama selliste loogika? Temasugused vanad kommud “arvamusliidritena” on ainus põhjus, miks Eesti endiselt Ida-Euroopaliku mentaliteediga on.

Aga ma lugesin ka seda artiklit ja ma pole enne näinud, et ühe kirjatüki pealkirja muudetaks neli korda ja nii vastukäivates suundades. Tsiteerin (aga mitte päris sõna-sõnalt):

1) Kuidas koroona meid Ida-Euroopaga sidus (pealkiri, mis käib kogu sisuga kõige rohkem kokku – rahvas on Ida-Euroopalik, rumal, ettevaatlik, ja kuhugi meie sarjamisse oli põimitud isegi Bill Gates ja tema mikrokiibid).

2) (9:00) Kaja Kallas pole suutnud inimesi veenda vaktsineerimise vajalikkuses.

3) (10:00) Riik tekitas vaktsineerimises seisaku ja andis sellega vaktsiinivastastele aega kõhklevad inimesed enda poolele meelitada.

4) (12:00) Neid, kes ei vaktsineeri, ühendab ainult see, et nad on harimatud.

Otsustagu siis ära, kas süüdi on riik või rahvas. Ma tean, et see pealkirjade sobivaks sättimine ei ole ilmselt Kadastiku tegu, aga see on hale ikkagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

Mis paneb inimese sellist soga mõtlema? Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks. Olen teinud ka gripivaktsiini, puugivaktsiini, no ei pane mind ühiskonnas kuidagi eredalt särama, miks peaks koroonavaktsiin midagi sellist mõtlema panema? Koroonapassi lehvitamas ka kuskil ei käi, seda on seni vaja olnud vaid teatris, nii et minu kui vaktsineeritu elu ei erine tegelikult sugugi elust enne vaktsineerimist. Töö, pere, kodu, mõnikord meelelahutus.

Kui lugeda seda jama, mis mõned siin teemas vaktsineeritute pähe üritavad fantaseerida, siis ei oska isegi arvata, mis nende inimeste peas toimub, kes ei suuda enam inimlikult ja normaalselt teistesse suhtuda, kelle jaoks nüüd jagunevadki inimesed vaktsineerituteks ja mitte.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

Mõtlesin just sama, et mida see tobukari siis tegema hakkab, kui see passiaeg kunagi läbi saab. Mis siis võimaldaks ennast erilise ja targana tunda? Nautige, kuniks see kestab ????

Neist võib veel kuidagi aru saada, kes esimeste seas vaktsineerima jooksid. Aga et keegi praegu veel õnnest õhkab ja õhinal järgmist süstigi ootab, paneb küll imestama.

 

Ja mis sina tegema hakkad, kui ennast enam vaktsineerituse-mittevaktsineerituse tuules erilise ja targana tunda ei saa? Praegu tundub küll, et oled ennast ülitargaks ja ülimuslikuks mõelnud tänu sellele 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

<p style=”text-align: left;”>Mis paneb inimese sellist soga mõtlema? Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks. Olen teinud ka gripivaktsiini, puugivaktsiini, no ei pane mind ühiskonnas kuidagi eredalt särama, miks peaks koroonavaktsiin midagi sellist mõtlema panema? Koroonapassi lehvitamas ka kuskil ei käi, seda on seni vaja olnud vaid teatris, nii et minu kui vaktsineeritu elu ei erine tegelikult sugugi elust enne vaktsineerimist. Töö, pere, kodu, mõnikord meelelahutus.

Kui lugeda seda jama, mis mõned siin teemas vaktsineeritute pähe üritavad fantaseerida, siis ei oska isegi arvata, mis nende inimeste peas toimub, kes ei suuda enam inimlikult ja normaalselt teistesse suhtuda, kelle jaoks nüüd jagunevadki inimesed vaktsineerituteks ja mitte.

Sama siin, just see kuidas praegu inimesed käituvad tekitab pigem arvamust, et mingil seltskonnal ei ole peas kõik korras.</p>
<p style=”text-align: left;”>Kui selliseid asju lugema ei satuks siis ei oskakski midagi arvata peale selle, et inimesed pole pidanud vajalikuks end viiruse vastu vaktsineerida, aga see mis toimub erinevate artiklite kommentaariumites, perekoolis, sotsiaalmeedias jne on minu arvates just see põhjus miks inimesed hakkavad üksteist negatiivselt eristama.</p>

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

<p style=”text-align: left;”>Mis paneb inimese sellist soga mõtlema? Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks. Olen teinud ka gripivaktsiini, puugivaktsiini, no ei pane mind ühiskonnas kuidagi eredalt särama, miks peaks koroonavaktsiin midagi sellist mõtlema panema? Koroonapassi lehvitamas ka kuskil ei käi, seda on seni vaja olnud vaid teatris, nii et minu kui vaktsineeritu elu ei erine tegelikult sugugi elust enne vaktsineerimist. Töö, pere, kodu, mõnikord meelelahutus.

Kui lugeda seda jama, mis mõned siin teemas vaktsineeritute pähe üritavad fantaseerida, siis ei oska isegi arvata, mis nende inimeste peas toimub, kes ei suuda enam inimlikult ja normaalselt teistesse suhtuda, kelle jaoks nüüd jagunevadki inimesed vaktsineerituteks ja mitte.

Sama siin, just see kuidas praegu inimesed käituvad tekitab pigem arvamust, et mingil seltskonnal ei ole peas kõik korras.</p>

<p style=”text-align: left;”>Kui selliseid asju lugema ei satuks siis ei oskakski midagi arvata peale selle, et inimesed pole pidanud vajalikuks end viiruse vastu vaktsineerida, aga see mis toimub erinevate artiklite kommentaariumites, perekoolis, sotsiaalmeedias jne on minu arvates just see põhjus miks inimesed hakkavad üksteist negatiivselt eristama.</p>

Neid kommentaariume ei saa eriti tõsiselt võtta, sest emb-kumb pool provotseerib ja vastatakse ka provotseerivalt.
Ilmselt päriselt inimesed nii äärmuslikult ei mõtle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks.

Noh, mis nende FB pildiraamide mõte siis on? ???? See, et SINA võtad seda tavapäraselt, ei tähenda, et kõik seda teeksid. Äärmuseid on mõlemas leeris.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

Mis paneb inimese sellist soga mõtlema? Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks. Olen teinud ka gripivaktsiini, puugivaktsiini, no ei pane mind ühiskonnas kuidagi eredalt särama, miks peaks koroonavaktsiin midagi sellist mõtlema panema? Koroonapassi lehvitamas ka kuskil ei käi, seda on seni vaja olnud vaid teatris, nii et minu kui vaktsineeritu elu ei erine tegelikult sugugi elust enne vaktsineerimist. Töö, pere, kodu, mõnikord meelelahutus.

Kui lugeda seda jama, mis mõned siin teemas vaktsineeritute pähe üritavad fantaseerida, siis ei oska isegi arvata, mis nende inimeste peas toimub, kes ei suuda enam inimlikult ja normaalselt teistesse suhtuda, kelle jaoks nüüd jagunevadki inimesed vaktsineerituteks ja mitte.

Loeksid äkki uuesti teemaalgatuse läbi ja siis näed, mis paneb sellist “soga” mõtlema. Inimesed siiralt muljetavad selle üle, kui mõnus ja hea on käia restoranis, trennis jne, kuhu pääsevad ainult vaktsineeritud. Kui see pole enda ülimuslikkuse avaldus, siis mis veel oleks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinihullud on nagu usuhullud, kes  ennast teistest ilusamaks-paremaks-targemaks peavad, kuna nad on “ristitud”. Nendele vastanduvad siis äärmuslikud satanistid, keda tänapäeval kutsutakse antivaxxeriteks. Usuhullud peavad aga kõiki, kes nende moodi ristitud ei ole, satanistideks ja arvavad, et kõik kes on ristitud, on samuti sügavalt usklikud.  Siiski enamus ristituid tegelikult on seda vaid selle pärast, et rahulikult oma elu elada ja et usuhullud neid ei tülitaks ning ootavad pikisilmi, kuna see usuhullus läbi saab.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun väga. Pärnu haigla noorim on 5-aastane. Lääne- Tallinnas on 25-aastane raske hingamispuudulikkusega. Need on kahe viimase päeva uudiste näited.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see 25-aastane on ilma kaasuvate haigusteta varem terve noormees.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinihullud on nagu usuhullud, kes ennast teistest ilusamaks-paremaks-targemaks peavad, kuna nad on “ristitud”. Nendele vastanduvad siis äärmuslikud satanistid, keda tänapäeval kutsutakse antivaxxeriteks. Usuhullud peavad aga kõiki, kes nende moodi ristitud ei ole, satanistideks ja arvavad, et kõik kes on ristitud, on samuti sügavalt usklikud. Siiski enamus ristituid tegelikult on seda vaid selle pärast, et rahulikult oma elu elada ja et usuhullud neid ei tülitaks ning ootavad pikisilmi, kuna see usuhullus läbi saab.

Paraku seisavad “ristitute” ja normaalse elu vahel peamiselt need satanistid. Piirangud ei lõpe enne kui veel 300 000 inimest immunsuse saavutab ühel või teisel viisil. Nagu Merits ütles, et kui päevas teeks 2000 inimest vaktsiini ja 1000 haigestub, siis 100 päeva pärast võiks piirangud lõpetada. https://epl.delfi.ee/artikkel/94728167/andres-merits-kui-tahame-siis-saame-koroonapiirangutele-lopu-teha-juba-novembri-keskpaigaks

Või siis päevas 1000 teeb süsti ja 2000 haigestub. Või siis ei süsti keegi ja 3000 haigestub.

MUUD VÕIMALUST EI OLE!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piirangud ei lõpe enne kui veel 300 000 inimest immunsuse saavutab ühel või teisel viisil.

Seireuuringu järgi on 77% inimestest antikehad juba ühel või teisel viisil saadud. 77% on umbes 1 024 100 inimest. Kui sellele liita 300 000, oleks meil antikehad olemas 1 324 100 inimesel ehk terve riigi peale vaid umbes 6000 inimest ei oleks läbi põdenud ega vaktsineerinud. Tundub üsna võimatu missioon.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piirangud ei lõpe enne kui veel 300 000 inimest immunsuse saavutab ühel või teisel viisil.

Seireuuringu järgi on 77% inimestest antikehad juba ühel või teisel viisil saadud. 77% on umbes 1 024 100 inimest. Kui sellele liita 300 000, oleks meil antikehad olemas 1 324 100 inimesel ehk terve riigi peale vaid umbes 6000 inimest ei oleks läbi põdenud ega vaktsineerinud. Tundub üsna võimatu missioon.

Seireuuringu järgi 77% täisealistest on olemas antikehad. Kas sa lihtsalt labaselt valetad või pole sinu arust alaealised üldse inimesed?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

Mis paneb inimese sellist soga mõtlema? Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks. Olen teinud ka gripivaktsiini, puugivaktsiini, no ei pane mind ühiskonnas kuidagi eredalt särama, miks peaks koroonavaktsiin midagi sellist mõtlema panema? Koroonapassi lehvitamas ka kuskil ei käi, seda on seni vaja olnud vaid teatris, nii et minu kui vaktsineeritu elu ei erine tegelikult sugugi elust enne vaktsineerimist. Töö, pere, kodu, mõnikord meelelahutus.

Kui lugeda seda jama, mis mõned siin teemas vaktsineeritute pähe üritavad fantaseerida, siis ei oska isegi arvata, mis nende inimeste peas toimub, kes ei suuda enam inimlikult ja normaalselt teistesse suhtuda, kelle jaoks nüüd jagunevadki inimesed vaktsineerituteks ja mitte.

Loeksid äkki uuesti teemaalgatuse läbi ja siis näed, mis paneb sellist “soga” mõtlema. Inimesed siiralt muljetavad selle üle, kui mõnus ja hea on käia restoranis, trennis jne, kuhu pääsevad ainult vaktsineeritud. Kui see pole enda ülimuslikkuse avaldus, siis mis veel oleks.

Kui üks napakas teeb sellise teema, siis ole ise mõistlikum, vaata ringi, saa aru, et see ei tähenda, et kõik, kes on vaktsineerimas käinud, nii mõtleks või sellised oleks. Aga ei, läksid õnge ja langesid täpselt samasugusele tasemele nagu on teemaalgataja, lihtsalt joone teisest otsast vaadatuna. Tõesti ei saa aru, et käitud ja räägid täpselt samamoodi?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on õnneks kogu see koroonapaanika unustatud ja kellel praegustest vaxikutest natuke mõistust peas on, taipavad ehk veidi häbeneda seda eufooriat, millega kaasa mindud sai. Aga tömbimad, nagu selle teema algataja ja temaga kaasaõhkajad, jäävadki nostalgiliselt meenutama ja taga nutma neid oma elu kauneid tipphetki, mil sai end tõelise Eliidina tunda ja isegi Delfi kirjutas ülepäeviti, et nemad on vaktsineerimata rahvast targemad ja igas mõttes paremad.

Mis paneb inimese sellist soga mõtlema? Keegi ei arva, et see vaktsiinisüst teda eristaks. Olen teinud ka gripivaktsiini, puugivaktsiini, no ei pane mind ühiskonnas kuidagi eredalt särama, miks peaks koroonavaktsiin midagi sellist mõtlema panema? Koroonapassi lehvitamas ka kuskil ei käi, seda on seni vaja olnud vaid teatris, nii et minu kui vaktsineeritu elu ei erine tegelikult sugugi elust enne vaktsineerimist. Töö, pere, kodu, mõnikord meelelahutus.

Kui lugeda seda jama, mis mõned siin teemas vaktsineeritute pähe üritavad fantaseerida, siis ei oska isegi arvata, mis nende inimeste peas toimub, kes ei suuda enam inimlikult ja normaalselt teistesse suhtuda, kelle jaoks nüüd jagunevadki inimesed vaktsineerituteks ja mitte.

Loeksid äkki uuesti teemaalgatuse läbi ja siis näed, mis paneb sellist “soga” mõtlema. Inimesed siiralt muljetavad selle üle, kui mõnus ja hea on käia restoranis, trennis jne, kuhu pääsevad ainult vaktsineeritud. Kui see pole enda ülimuslikkuse avaldus, siis mis veel oleks.

Kui üks napakas teeb sellise teema, siis ole ise mõistlikum, vaata ringi, saa aru, et see ei tähenda, et kõik, kes on vaktsineerimas käinud, nii mõtleks või sellised oleks. Aga ei, läksid õnge ja langesid täpselt samasugusele tasemele nagu on teemaalgataja, lihtsalt joone teisest otsast vaadatuna. Tõesti ei saa aru, et käitud ja räägid täpselt samamoodi?

Üks napakas tegi teema ja teised kiitsid takka – minus tõesti kihvatas ja vastasin neile. Rangelt siin teemas, ega ma ka normaalsetele inimestele lambist midagi ei torka. Sa ei pea ennast puudutatuna tundma!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mulle see koroonapassi-elu meeldib