Esileht Ilu ja tervis Naised, kes ei tee üldse trenni

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 161 )

Teema: Naised, kes ei tee üldse trenni

Postitas:
Kägu

Kui vanad olete ja miks olete otsustanud trenni mitte teha?

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 34. Ei ole kunagi vajadust olnud. Olen saanud sünnipäraselt head geenid ja töö on piisavalt füüsiline ja liikuv, et päeva sammude norm tuleb suure varuga juba tööl olles täis.

Lisaks laisk olen ka ????

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 47 naisterahvas. Noorena trenni ei teinud, kuid siis nii 10-15 aastat tegin ilusasti erinevaid trenne. Nüüd nii aasta olen suht trennivaba olnud.

Peab ütlema, et oma keha poolest olen ma sale, kuid ilusaks sain ma selle alles jõutrenne tehas, enne seda olin lihtsalt selline tissideta joonlaud. Sünnitused tegid mind naiselikumaks ja kui sai veel nagu kerge lihase peale, siis paistan ma hetkel oluliselt sportlikum välja, kui minu eluviisid päriselt on. Seega saab väita, et isegi kui head geeni kaasa pole antud, siis trenn teeb ilusamaks ja kui kunagi on ka midagi tehtud, siis hoiab suht kenasti toonuses.

Aga luban, et varsti võtan jälle trenni ette. Mina olen see teleka ees trenni tegija, kuid kuna viimasel ajal sattun telekatuppa harva, siis laisklen. Teen nt jõutrenni hantlitega, pumpan kõhulihaseid ning siis venitan joogat otsa. No mõnikord käin ka jalutamas, kui eriti viitsin, siis natuke jooksen ka. Sõber on ka jõusaali vedanud, kuid see on olnud väga pisteliselt.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

96, kardioloogilised probleemid.
Mis asjad need tissideta või tissidega joonlauad on?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

53, vihkan sporti ja seda tänu kehalise kasvatuse tungidele, kus aeti norme taga. Käin palju, armastan rannas käia ja ujuda, metsas marjul ja seenel. Sellest piisab

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

96, kardioloogilised probleemid.

Mis asjad need tissideta või tissidega joonlauad on?

Kui naised on ümarakesed, siis mina ikka pigem selline, et pikad käed ja jalad, puus kitsas ja taljejoon väga liivakellaks ei kujune ning tissid saan ette rinnahoidjat kandes 😀 See on minu peas tissideta joonlaud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N54. Kuni eelmise aastani kvalifitseerusin, aga nüüd teen joogat. Vanajumal on õnnistanud  hea figuuriga, aga tundsin, et olen kuidagi kerest kangeks jäänud ja vaja venitamist.

Aga mingid jõuharjutused või – hoidku jumal – jooksmine, seda küll ei tule.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad olete ja miks olete otsustanud trenni mitte teha?

41, aastaid tagasi käisin jõusaalis 6p nädalas, see oli enne lapsi. Aga asi pole selles, et ma olen otsustanud trenni mitte teha, ma EI ole otsustanud uuesti trenni minna. Kui tahaks, leiaks aja ja raha, aga motivatsiooni ei ole, kõik on niigi hästi. Mis ei tähenda, et ma üldse igapäevaselt trenni ja sportlikku koormust ei oma, trenn pole ainult kambas hüplemine või spordisaali kaardi omamine.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

37. Ei viitsi.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55+, ei tee trenni, sest ei pea seda antud eluetapil vajalikuks.
endise sportlasena tähendab minu jaoks sõna “trenn” sihikindlat tegevust sportlike eesmärkide saavutamiseks ja tiitlivõistlusteks valmistumiseks.
ma pole iial aru saanud inimestest, kes käivad niisama (ilu pärast?) jõusaalis või sörgivad udupeene spordivarustuse demonstreerimise eesmärgil äärelinna tänavatel.

jah, mul on tuntav ülekaal aga mis siis. (kaalun praegu ca 2x rohkem, kui siis, kui ma 30a tagasi nädalast nädalasse võistluselt võistlusele sõitsin)
Ma sellegipoolest ei istu pärast päeva teleka ees, ega sõida pidevalt autoga, vaid teen oma tavapäraseid toimetusi tehes päev keskmiselt 8000 sammu. Käin turul jalgrattaga.
Ma lihtsalt natukene püüan oma 100kg keret liigutada, aga ma EI TEE trenni.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N55, sale, KMI 21,4. Mina olen siis see, kelle kohta halvustavalt öeldakse, et ega iga lahja lehm veel gasell ei ole. Lohutan ennat sellega, et riietega olen ikka oma eakaaslaste (ülekaaluliste ja ilma taljeta naiste) hulgas väga ilus, õnneks on mul ka ilusad jalad ja hea rüht, samas ilma riieteta on muidgi näha, et lihas on väike ja lõtv. Ma olen oma lahja lehma staatusega leppinud, sest ma südamest JÄLESTAN sporti. Absoluutselt igasugust. Pigem lepin sellise kehaga, kui et sunniksin ennast järjepidevalt midagi nii jälki tegema, ma ei suudaks, ma olen proovinud korduvalt ja iga kord lähen stressi ja masendusse umbes paari kuu pärast, isegi kui siis juba mingit tulemust on näha olnud. Mind ei suuda motiveerida isegi mitte see tulemus, et lihastoonus paraneb.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad olete ja miks olete otsustanud trenni mitte teha?

Trenn on lollidele.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen trenni, aga vihkan seda. Ja üldse ei lähe see tunne paremaks ka. Olen 44 ja eluaeg niisama ära elanud, kuid nüüd on vaja. Ja mitte kaalu või välimuse pärast, neist oleks mul sügavalt savi, olen niigi täitsa hea figuuriga hoolimata mitmest lapsest. Ma ei saagi aru, miks mul selline trennivastasus on. Teoreetiliselt peaks igasugu teaduspõhisuse kohaselt olema trennil miljon kasulikku mõju enesetundele, vaimsele tervisele, meeleolule jne. Mind aga vihastab ja masendab. Mul tekitab stressi nii see trenniga möllamine ja higistamine, kui trenniriiete pidev pesemine, vahetamine, spordijalanõud võtavad esikus niigi vähest ruumi ja vajavad hooldust. Oeh. Pole ausalt vastikumat tegevust. Juba poolest päevast hakkan mõtlema, et pean jälle sinna minema, õhtul vean ennast tegutsema vaid tahtejõu ja kohusetundega. Palju parema meelega istuksin ja loeksin raamatut või lebotaks niisama. Seega mina saan väga hästi aru, miks inimesed trenni ei tee.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekitab stressi nii see trenniga möllamine ja higistamine, kui trenniriiete pidev pesemine, vahetamine, spordijalanõud võtavad esikus niigi vähest ruumi ja vajavad hooldust. Oeh. Pole ausalt vastikumat tegevust. Juba poolest päevast hakkan mõtlema, et pean jälle sinna minema, õhtul vean ennast tegutsema vaid tahtejõu ja kohusetundega.

Trennis ei käida, trenni tehakse . Trennitegemine tuleb enda jaoks nii lihtsaks teha, et see ei kujutaks endast kuhugi sõitmist, lõputut organiseerimist ja ajaplaneerimist.

 

 

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tik-tokis on keegi psühholoog Anni. Tal oli ükskord huvitav mõte enesearmastusest. Jäin huviga ootele, et kuidas siis peaks end armastama. Tema mõte oli, et kui sa teed enda jaoks midagi, nt lähed trenni, siis hoolid sa endast. Kohe meenus perekool, kus on hoopis vastupidised mõtted. Et enesearmastus väljendub nii, et sa ei tee mida ei taha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trennitegemine tuleb enda jaoks nii lihtsaks teha, et see ei kujutaks endast kuhugi sõitmist, lõputut organiseerimist ja ajaplaneerimist.

Mismoodi see käib? Paraku peab trennitegemiseks ikka ju kuhugi minema, kui just ei taha koju veel mingit lisaträna. Lisaks on kodu minu jaoks lõõgastumiseks, seal ma iial trenni teha ei vehiks. Töö, laste ja pere kõrvalt on igatahes vaja organiseerida ja planeerida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad olete ja miks olete otsustanud trenni mitte teha?

41, aastaid tagasi käisin jõusaalis 6p nädalas, see oli enne lapsi. Aga asi pole selles, et ma olen otsustanud trenni mitte teha, ma EI ole otsustanud uuesti trenni minna. Kui tahaks, leiaks aja ja raha, aga motivatsiooni ei ole, kõik on niigi hästi. Mis ei tähenda, et ma üldse igapäevaselt trenni ja sportlikku koormust ei oma, trenn pole ainult kambas hüplemine või spordisaali kaardi omamine.

Mis on see trenn, mis ei ole trenn?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine 50.

Vanuses 17-18 käisin pea igapäevaselt jõusaalis, sest see jäi koolist tulles tee peale. Hiljem ei teinud järjepidevalt midagi, sain suure vahega 2 last, võtsin mitukümmend kilo juurde . Eelmisel aastal võtsin end kätte, võtsin üle 20 kilo kaalust alla. Jaanuarist alates hakkasin 4-5 korda nädalas vesiaeroobikas käima. Hetkel on paus, olen puhkusel ja siin ujulat ei ole, käin mere ääres ujumas. Augustis jätkan vesiaeroobikaga. Väga meeldib, ma ei saa üldse aru, kuidas ma mitukümmend aastat selline lammas olen olnud ja mingit trenni pole teinud.

Mees on muidugi samasugune, 54, elu sees pole trenni teinud, kõik kohad valutavad, kui kilomeetri maha käin, pärast magab 2 tundi sellest “metsikust” liigutamisest.

Inimesed, tehke oma kehale teene ja minge trenni.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55+, ei tee trenni, sest ei pea seda antud eluetapil vajalikuks.

endise sportlasena tähendab minu jaoks sõna “trenn” sihikindlat tegevust sportlike eesmärkide saavutamiseks ja tiitlivõistlusteks valmistumiseks.

ma pole iial aru saanud inimestest, kes käivad niisama (ilu pärast?) jõusaalis või sörgivad udupeene spordivarustuse demonstreerimise eesmärgil äärelinna tänavatel.

jah, mul on tuntav ülekaal aga mis siis. (kaalun praegu ca 2x rohkem, kui siis, kui ma 30a tagasi nädalast nädalasse võistluselt võistlusele sõitsin)

Ma sellegipoolest ei istu pärast päeva teleka ees, ega sõida pidevalt autoga, vaid teen oma tavapäraseid toimetusi tehes päev keskmiselt 8000 sammu. Käin turul jalgrattaga.

Ma lihtsalt natukene püüan oma 100kg keret liigutada, aga ma EI TEE trenni.

Et siis kui ei ole just võistlusteks treeniv sportlane, siis oled pigem 100-kilone passivne mass? Sul tunduvad päris suured kompleksid olevat, et kõik vahepealne on sinu sõnul vaid eputamine, riiete näitamine ja ilu pärast tegemine. Kas võistlustel jäid tulemused kehvaks, või kust see sügav alaväärsuskompleks sul alguse sai?

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen trenni, aga vihkan seda. Ja üldse ei lähe see tunne paremaks ka. Olen 44 ja eluaeg niisama ära elanud, kuid nüüd on vaja. Ja mitte kaalu või välimuse pärast, neist oleks mul sügavalt savi, olen niigi täitsa hea figuuriga hoolimata mitmest lapsest. Ma ei saagi aru, miks mul selline trennivastasus on. Teoreetiliselt peaks igasugu teaduspõhisuse kohaselt olema trennil miljon kasulikku mõju enesetundele, vaimsele tervisele, meeleolule jne. Mind aga vihastab ja masendab. Mul tekitab stressi nii see trenniga möllamine ja higistamine, kui trenniriiete pidev pesemine, vahetamine, spordijalanõud võtavad esikus niigi vähest ruumi ja vajavad hooldust. Oeh. Pole ausalt vastikumat tegevust. Juba poolest päevast hakkan mõtlema, et pean jälle sinna minema, õhtul vean ennast tegutsema vaid tahtejõu ja kohusetundega. Palju parema meelega istuksin ja loeksin raamatut või lebotaks niisama. Seega mina saan väga hästi aru, miks inimesed trenni ei tee.

oota, aga milleks sa siis üldse teed trenni? Kaal ja välimus pole teema, samuti ei aita see sind enesetundega. MILLEKS siis?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

49, ei tee trenni ja pole seda ka kunagi teinud.

Lapsena käisin tantsimas, ujumas, aeroobikas, need on ainsad asjad, mida saab liigitada “trenni” alla, st et see oli siis regulaarselt kindla aja tagant mingi ühistegevus.

Mulle ei meeldi trenn kui selline. Et sa lähed kuskile kellegagi punti, mingiks kindlaks kellaajaks, ja siis uhad. Ei meeldi üldse minna kuskile kellaaja peale, et seal midagi teha.

Jah, ma ei käi ka tööl kellaaja peale! Vihkan!

See siiski ei tähenda seda, et ma a) ei teeks üldse mingit tööd või b) ei liiguks üldse või poleks iial liikunud.

Mu töö on kodus ja ma saan ise vaadata, mis kellaaegadel või mis nädalapäeval või kui kaua järjest ma seda teen. Tähtajaks teen valmis. Loominguline töö, seda ei saagi teha kella 8-17ni, sest “ei tule seda vaimu peale” täpselt kindlatel kellaaegadel. Enamasti tulevad mul head mõtted kell 5-6 hommikul, läbi une. Panen kirja, magan edasi, hiljem vormistan.

Liikumisega sama asi – kui tuleb tahtmine liigutada, siis teen. Meeldib rattaga sõita, sõidan oma lõbuks. Kodu läheduses on terviserada, seal käin kõndimas, oma lõbuks, suvalistel aegadel. Mõnikord koleda ilmaga, mõnikord ilusa ilmaga. Autot mul ei ole, seega liigun palju jala ja rattaga. Ujuda meeldib, mõnikord käin, aga mitte trenni mõttes, vaid jällegi siis kui tekib tahtmine. Ka ujula on suht lähedal, saab aastaringselt käia.

Nii sale ma enam ei ole kui 20-aastasena, aga paks ei ole ma kunagi olnud. Trenni topitigi mind sellepärast, et olin liiga nääps. Tantsutrenn oli koreograafiatants (loe: ballett). Iluvõimlemas käisin ka aasta jagu. Aga pole mulle iial meeldinud kuskile kindlatel aegadel kella peale kohale minna. Lapsepõlves elasin selle kuidagi üle, aga nii kui täiskasvanuks sain, lõpetasin selle jama ära. Kellast kellani tööl olen käinud oma elu jooksul kaks aastat, olude sunnil. Samas mul ei ole probleemi kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas olla, suudan küll, lihtsalt väga vastumeelne on. Terve päev rikutud, kui mul on mingi täpne kellaajaline kohustus kuskil olla. Ja trenn mingi grupiga paraku liigitub kellaajalise kohustuse alla.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oota, aga milleks sa siis üldse teed trenni? Kaal ja välimus pole teema, samuti ei aita see sind enesetundega. MILLEKS siis?

Terviseprobleemid. Ehk siis füüsilise tervisega seotud probleeme leevendab, lihtsalt vaimse tervise osas on täiesti laastav. Olen pidevalt stressis ja pahur. Vastik tegevus lihtsalt, aga ma ei saa ka lubada, et poolsandina jään lastele kaela peale.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 40+ ja käin ainult jalutamas. Mul oli mõned aastad tagasi ränk põlvetrauma (vasak põlv sisuliselt puruks). Õnneks karguga käima ei pea, suudan ka tantsida ja joosta, aga kardan, et jalg kaob n-ö alt ära (põlv annab järgi ja siis ma kukun). Mul niigi püstijalu töö, palju liikumist ja raskuste tõstmist – hoiangi põlve, et veaks pensini ikka välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

49, ei tee trenni ja pole seda ka kunagi teinud.

Lapsena käisin tantsimas, ujumas, aeroobikas, need on ainsad asjad, mida saab liigitada “trenni” alla, st et see oli siis regulaarselt kindla aja tagant mingi ühistegevus.

Mulle ei meeldi trenn kui selline. Et sa lähed kuskile kellegagi punti, mingiks kindlaks kellaajaks, ja siis uhad. Ei meeldi üldse minna kuskile kellaaja peale, et seal midagi teha.

Jah, ma ei käi ka tööl kellaaja peale! Vihkan!

See siiski ei tähenda seda, et ma a) ei teeks üldse mingit tööd või b) ei liiguks üldse või poleks iial liikunud.

Mu töö on kodus ja ma saan ise vaadata, mis kellaaegadel või mis nädalapäeval või kui kaua järjest ma seda teen. Tähtajaks teen valmis. Loominguline töö, seda ei saagi teha kella 8-17ni, sest “ei tule seda vaimu peale” täpselt kindlatel kellaaegadel. Enamasti tulevad mul head mõtted kell 5-6 hommikul, läbi une. Panen kirja, magan edasi, hiljem vormistan.

Liikumisega sama asi – kui tuleb tahtmine liigutada, siis teen. Meeldib rattaga sõita, sõidan oma lõbuks. Kodu läheduses on terviserada, seal käin kõndimas, oma lõbuks, suvalistel aegadel. Mõnikord koleda ilmaga, mõnikord ilusa ilmaga. Autot mul ei ole, seega liigun palju jala ja rattaga. Ujuda meeldib, mõnikord käin, aga mitte trenni mõttes, vaid jällegi siis kui tekib tahtmine. Ka ujula on suht lähedal, saab aastaringselt käia.

Nii sale ma enam ei ole kui 20-aastasena, aga paks ei ole ma kunagi olnud. Trenni topitigi mind sellepärast, et olin liiga nääps. Tantsutrenn oli koreograafiatants (loe: ballett). Iluvõimlemas käisin ka aasta jagu. Aga pole mulle iial meeldinud kuskile kindlatel aegadel kella peale kohale minna. Lapsepõlves elasin selle kuidagi üle, aga nii kui täiskasvanuks sain, lõpetasin selle jama ära. Kellast kellani tööl olen käinud oma elu jooksul kaks aastat, olude sunnil. Samas mul ei ole probleemi kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas olla, suudan küll, lihtsalt väga vastumeelne on. Terve päev rikutud, kui mul on mingi täpne kellaajaline kohustus kuskil olla. Ja trenn mingi grupiga paraku liigitub kellaajalise kohustuse alla.

Millises jõusaalis on kohustuslik kella peale kangi tõstma minna?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trennis ei käida, trenni tehakse . Trennitegemine tuleb enda jaoks nii lihtsaks teha, et see ei kujutaks endast kuhugi sõitmist, lõputut organiseerimist ja ajaplaneerimist.

Loll jutt. Minul on kodus olemas nii matt, hantlid, lindid kui ka velotrenažöör. Ma ei pea trenni tegemiseks mitte kuhugi minema, see on tehtud nii lihtsaks kui võimalik. Ja sellele vaatamata ma ei tee seda, sest see on vastik.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks (N 54) sõitsin igasuviselt jalgratast. Kuni selle hetkeni, kui kukkusin rattalt ja murdsin jalaluu – see paranes 2 kuud, sellele läks kogu eelmine suvi. Rohkem ma ei  ole soovinud teha mitte mingit koduvälist trenni, jalgratas seisab keldris. Kodus teen harjutusi. Jala osas olen paranenud, tegin väga pikalt spetsiaalseid harjutusi kannakõõlusele ja pöialiigestele ja käisin taastusravis. Ma vist siis liigitun ka nende naiste alla, kes ei tee üldse trenni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neljakümnendates. Ärritunud soole sündroom (kuigi ma jälgin toitumist, et sümptomeid kontrolli all hoida), mis kahjuks veab energiataset alla, kipub tekitama kergemat väsimist ja füüsilist jõudu vähendama.

Tegelikult on väga kahju. Enne käisin ikka kolm korda nädalas 45 min jooksmas (õhtuti, hommikune jooksmine mulle ei sobi) ja tegin jõuharjutusi. Jooksmine on parim stressimaandus.

Nüüd ei saa ma piisavalt mitmekesiselt toituda (paljud tervislikud toiduained ärritavad) ega jaksa piisavalt treenida. Venitusharjutusi veel teen (hommikuti, kuigi hommikuti on kiire, aga püüan mahutada), kõnnin jalgsi, suvel mingil määral aias.

 

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on see trenn, mis ei ole trenn?

Käin linnas jalgrattaga, käin palju jala, käin ujumas, aga ei TREENI, mängin lastega sulgpalli ja discgolfi jne jne jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millises jõusaalis on kohustuslik kella peale kangi tõstma minna?

Miks ma peaksin tahtma jõusaalis kangi tõsta? Ma rääkisin sellisest klassikalisest asjast nagu grupitrenn, näiteks aeroobika, vesiaeroobika vms. Need asjad käivad kella peale.

Jõusaal ei ole alati kodu lähedal, sinna minemine nõuab siiski ka mingit erilist tahtmist.

No ja teengi niisama hobi korras natuke niisama liikumist, mitte trenni. Jõusaalis peaks siiski käima regulaarselt mitu korda nädalas, et sellel mingi mõte sees oleks. Kindla intervalliga. kangi pole mõtet niisama suvaliselt natuke hobi korras tõsta. pealegi on see paduigav tegevus.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad olete ja miks olete otsustanud trenni mitte teha?

Mulle ei meeldi mittemingisugused kooskargamised ja rühmatrennid. Viimati käisin sporti tegemas mitu aastakümmet tagasi. Nüüd käin kaks korda kuus ujumas, aga trenniks seda küll ei nimeta. Ujun kaua järjest. Tund kakskümmend kuni tund viiskümmend, aga aeglaselt, pulssi ka ei saa üles, väsimusest rääkimata. Ka jalutan koeraga iga päev ning näiteks on füüsiliselt päris raske hobi (aeru)paadiga kalastamine. Ka ema staatus näitab, et periooditi elus varem oli mul tõsta raskusi niikuinii vaja 🙂 Ükski neist pole aga sport ega tee ma seda spordi ega tervise pärast. Suur põhjus on vist see, et kõik trennihullud, keda tean, on eranditult lihtsalt rumalad. Rumalad selles mõttes, et nendega ei saa rääkida millestki peale kalorite ja makrode, trenni, kosmeetika, rõivaste. Ilupõhised, välimusele keskendunud. Kehakaaluga minul probleemi pole, noorelt suremiseks olen liiga vana, lihaseid vajan nii palju, et need mind ja mu lülisammast püsti hoiaks, milleks muuks pidanuks ma neid kasvatama. Üldiselt imestan neid noori, kel on 5-8 trenni nädalas ja täiesti kena keskmine kehaehitus. Siis, kui nad ei teeks nii meeletut intensiivset trenni, siis loogiliselt oleksid nad 120-kilosed. Siis teeksin mina ka, kui selline mure oleks.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 161 )


Esileht Ilu ja tervis Naised, kes ei tee üldse trenni