Esileht Ilu ja tervis Naised, kes ei tee üldse trenni

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 161 )

Teema: Naised, kes ei tee üldse trenni

Postitas:
Kägu

Söö siis vähem. Nii lihtne ongi. Need nn harjutused ei muuda su elus ega kehakaalus midagi. Õgi vähem ja oledki saledam.

Jah, sul on õigus. Olen selle teemaga käinud ka psühholoogi ja psühhiaatri vastuvõtul, aga söömist piirata enam ei suuda.  See ei ole küll mingi põhjendus ja olen selline olnud juba üle 10 aasta, aga söögiga liialdamine ja üleüldine passiivsus algas mõni aeg peale minu ema ja täisealise lapse hukkumist.  Mul on vahel tunne,  et mul on peas midagi segamini – tean, et ei tohiks süüa, aga ometi teen seda.  Tean, et peaksin välja minema, liikuma, suhtlema, aga ometi istun kodus arvuti taga. Pidevalt on tunne, et kui olen jälle kõhnaks saanud, siis lähen trenni … ja samas tean, et siin istudes ma kõhnaks ei saa.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö siis vähem. Nii lihtne ongi. Need nn harjutused ei muuda su elus ega kehakaalus midagi. Õgi vähem ja oledki saledam.

Jah, sul on õigus. Olen selle teemaga käinud ka psühholoogi ja psühhiaatri vastuvõtul, aga söömist piirata enam ei suuda. See ei ole küll mingi põhjendus ja olen selline olnud juba üle 10 aasta, aga söögiga liialdamine ja üleüldine passiivsus algas mõni aeg peale minu ema ja täisealise lapse hukkumist. Mul on vahel tunne, et mul on peas midagi segamini – tean, et ei tohiks süüa, aga ometi teen seda. Tean, et peaksin välja minema, liikuma, suhtlema, aga ometi istun kodus arvuti taga. Pidevalt on tunne, et kui olen jälle kõhnaks saanud, siis lähen trenni … ja samas tean, et siin istudes ma kõhnaks ei saa.

Nojah, sinu jutu järgi on siis sinu kehakaalu põhjuseks lein. Ses osas aitab psühhiaater, kui leinasse kinni oled jäänud ja see ülesöömist põhjustab. Tegele siis sellega, et su peas on midagi segamini, nagu sa ise ütled.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö siis vähem. Nii lihtne ongi. Need nn harjutused ei muuda su elus ega kehakaalus midagi. Õgi vähem ja oledki saledam.

Jah, sul on õigus. Olen selle teemaga käinud ka psühholoogi ja psühhiaatri vastuvõtul, aga söömist piirata enam ei suuda. See ei ole küll mingi põhjendus ja olen selline olnud juba üle 10 aasta, aga söögiga liialdamine ja üleüldine passiivsus algas mõni aeg peale minu ema ja täisealise lapse hukkumist. Mul on vahel tunne, et mul on peas midagi segamini – tean, et ei tohiks süüa, aga ometi teen seda. Tean, et peaksin välja minema, liikuma, suhtlema, aga ometi istun kodus arvuti taga. Pidevalt on tunne, et kui olen jälle kõhnaks saanud, siis lähen trenni … ja samas tean, et siin istudes ma kõhnaks ei saa.

Nojah, sinu jutu järgi on siis sinu kehakaalu põhjuseks lein. Ses osas aitab psühhiaater, kui leinasse kinni oled jäänud ja see ülesöömist põhjustab. Tegele siis sellega, et su peas on midagi segamini, nagu sa ise ütled.

Sa tundud olevat sotsipaat. Selle puhul ei aita ka paraku psühhiaater.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen selle lohutussöömise või stresssöömise peale. Kuidas ja läbi mille tekib soov süüa, kui on stress, vaimne pinge. Ma ei suuda siis üldse süüa.isegi  väike ebameeldivus võtab mul isu ära. Suurema vaimse probleemi puhul ma lihtsalt olen sundinud end lõpuks sööma. Maitsetuid toite. Sest igasugune maitse hakkab ka vastu. Mulle tundub nagu ma pole toitu väärt. Aga need kes lohutavad end söögiga, on vist vähemalt armastavad end rohkem.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen selle lohutussöömise või stresssöömise peale. Kuidas ja läbi mille tekib soov süüa, kui on stress, vaimne pinge. Ma ei suuda siis üldse süüa.isegi väike ebameeldivus võtab mul isu ära. Suurema vaimse probleemi puhul ma lihtsalt olen sundinud end lõpuks sööma. Maitsetuid toite. Sest igasugune maitse hakkab ka vastu. Mulle tundub nagu ma pole toitu väärt. Aga need kes lohutavad end söögiga, on vist vähemalt armastavad end rohkem.

Ei usu, et nad ennast rohkem armastavad.  Mina olen ka stressisööja ja ma vihkan ennast seepärast, et söön. Aga samas on toit nagu vahend stressi maandamiseks – umbes nii, et kõik on nagunii mõttetu, las ma siis vähemalt söön, vahet pole, olen nagunii paks ja kole. Ma ei oska seda seisundit kirjeldada, aga mingil hetkel kaob nagu piir ära ja mingit mõtet pole, miks , mida ja kui palju ma söön. Ja pärast söömist vihkan end jälle edasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jõusaalindus on nagu usulahk – ainult see on õige eluviis ja mitte mingi muu. Juba see kuumaksuga liitumise nõue on nagu mingi sekti kuulumine, välja enam ei saa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö siis vähem. Nii lihtne ongi. Need nn harjutused ei muuda su elus ega kehakaalus midagi. Õgi vähem ja oledki saledam.

Jah, sul on õigus. Olen selle teemaga käinud ka psühholoogi ja psühhiaatri vastuvõtul, aga söömist piirata enam ei suuda. See ei ole küll mingi põhjendus ja olen selline olnud juba üle 10 aasta, aga söögiga liialdamine ja üleüldine passiivsus algas mõni aeg peale minu ema ja täisealise lapse hukkumist. Mul on vahel tunne, et mul on peas midagi segamini – tean, et ei tohiks süüa, aga ometi teen seda. Tean, et peaksin välja minema, liikuma, suhtlema, aga ometi istun kodus arvuti taga. Pidevalt on tunne, et kui olen jälle kõhnaks saanud, siis lähen trenni … ja samas tean, et siin istudes ma kõhnaks ei saa.

Tunnen sulle siiralt kaasa, ilmselgelt ongi lein su muude probleemide juurpõhjus. Peale sellist kaotust kujutan täiesti ette, kuidas tundub ükskõik, mida süüa või kuidas trenni teha. Samas liikumises võiks ehk leida ka stressimaandust, kasvõi kuskil matkarajal, kui treeningsaal ei tõmba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jõusaalindus on nagu usulahk – ainult see on õige eluviis ja mitte mingi muu. Juba see kuumaksuga liitumise nõue on nagu mingi sekti kuulumine, välja enam ei saa.

Keegi ei ole öelnud, et see on ainus õige eluviis. Küll aga on see praeguse teaduse arusaama kohaselt parim trenn nii kaalu kontrollimiseks kui ka vanas eas iseseisvaks füüsiliseks toimetulekuks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sinu jutu järgi on siis sinu kehakaalu põhjuseks lein. Ses osas aitab psühhiaater, kui leinasse kinni oled jäänud ja see ülesöömist põhjustab. Tegele siis sellega, et su peas on midagi segamini, nagu sa ise ütled.

Sa tundud olevat sotsipaat. Selle puhul ei aita ka paraku psühhiaater.

Ta ei ole mitte mingi ‘sotsipaat’. Tal on õigus. Inimene õgib ennast leina tõttu paksuks, selle vastu aitab psühhiaater ja psühhoteraapia, nii just ongi ju.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See jõusaalindus on nagu usulahk – ainult see on õige eluviis ja mitte mingi muu. Juba see kuumaksuga liitumise nõue on nagu mingi sekti kuulumine, välja enam ei saa.

Keegi ei ole öelnud, et see on ainus õige eluviis. Küll aga on see praeguse teaduse arusaama kohaselt parim trenn nii kaalu kontrollimiseks kui ka vanas eas iseseisvaks füüsiliseks toimetulekuks.

Et siis ikkagi on ainus õige eluviis? Või mis see teine sama hea variant oleks?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sinu jutu järgi on siis sinu kehakaalu põhjuseks lein. Ses osas aitab psühhiaater, kui leinasse kinni oled jäänud ja see ülesöömist põhjustab. Tegele siis sellega, et su peas on midagi segamini, nagu sa ise ütled.

Sa tundud olevat sotsipaat. Selle puhul ei aita ka paraku psühhiaater.

Ta ei ole mitte mingi ‘sotsipaat’. Tal on õigus. Inimene õgib ennast leina tõttu paksuks, selle vastu aitab psühhiaater ja psühhoteraapia, nii just ongi ju.

Ei, selle vastu aitaks vaid, et need inimesed oleks elus, idioot.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, selle vastu aitaks vaid, et need inimesed oleks elus, idioot.

Ei ole mõistlik soovida võimatut. Tuleb kuidagi eluga edasi minna, pole kahjuks valikut. Tunnen südamest kaasa, selline tragöödia on kirjeldamatult õudne ja valus (:

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jõusaalindus on nagu usulahk – ainult see on õige eluviis ja mitte mingi muu. Juba see kuumaksuga liitumise nõue on nagu mingi sekti kuulumine, välja enam ei saa.

Keegi ei ole öelnud, et see on ainus õige eluviis. Küll aga on see praeguse teaduse arusaama kohaselt parim trenn nii kaalu kontrollimiseks kui ka vanas eas iseseisvaks füüsiliseks toimetulekuks.

Et siis ikkagi on ainus õige eluviis? Või mis see teine sama hea variant oleks?

Kui sa ei taha oma keha rasvaprotsenti kontrollida, kui sul on oma tervisest suva, siis sobivad igasugused variandid. Näiteks salati näksimine ja sörkimine või ka lihtsalt lesimine ja maiustamine.

Kui sulle meeldiks aga rohkem süüa, kui sa täna sööd ja seejuures näha oma keha kaunimaks muutumas, siis soovitan jõusaali poole vaatama hakata.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, selle vastu aitaks vaid, et need inimesed oleks elus, idioot.

Ei ole mõistlik soovida võimatut. Tuleb kuidagi eluga edasi minna, pole kahjuks valikut. Tunnen südamest kaasa, selline tragöödia on kirjeldamatult õudne ja valus (:

Ja inimene sööb ja elabki kuidagi edasi. Selle peale sõimatakse teda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, selle vastu aitaks vaid, et need inimesed oleks elus, idioot.

Ei ole mõistlik soovida võimatut. Tuleb kuidagi eluga edasi minna, pole kahjuks valikut. Tunnen südamest kaasa, selline tragöödia on kirjeldamatult õudne ja valus (:

Ja inimene sööb ja elabki kuidagi edasi. Selle peale sõimatakse teda.

Ei sõimata vaid poovitaksegi aidata, et inimene end selle stressisöömisega veel suuremasse tühimikku ei tõmbaks. Sest kas nn liigsöömine aitab kuidagi seda inimest paremini rööpasse saada? Ei aita. Vastupidi, tõmbab teda suuremasse kuristikku, kust on hiljem veel raskem üles ronida. Saan aru, et selline lihtlabane vastus võib tunduda südametu, et “tegele endaga, sul on leinaprobleem”. Tegelikult tahetakse sellega öelda, et see probleem on sealt alguse saanud ja sellega peaks tegelema, kui ei taha ise sattuda allakäiguspiraali. Sest ega enam tõesti ei aita see kaotatud lähedasi tagasi tuua, kuid ennast tuleb aidata, et ei satuks ise selleks kaotatud lähedaseks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, selle vastu aitaks vaid, et need inimesed oleks elus, idioot.

Ei ole mõistlik soovida võimatut. Tuleb kuidagi eluga edasi minna, pole kahjuks valikut. Tunnen südamest kaasa, selline tragöödia on kirjeldamatult õudne ja valus (:

Ja inimene sööb ja elabki kuidagi edasi. Selle peale sõimatakse teda.

Ei sõimata vaid poovitaksegi aidata, et inimene end selle stressisöömisega veel suuremasse tühimikku ei tõmbaks. Sest kas nn liigsöömine aitab kuidagi seda inimest paremini rööpasse saada? Ei aita. Vastupidi, tõmbab teda suuremasse kuristikku, kust on hiljem veel raskem üles ronida. Saan aru, et selline lihtlabane vastus võib tunduda südametu, et “tegele endaga, sul on leinaprobleem”. Tegelikult tahetakse sellega öelda, et see probleem on sealt alguse saanud ja sellega peaks tegelema, kui ei taha ise sattuda allakäiguspiraali. Sest ega enam tõesti ei aita see kaotatud lähedasi tagasi tuua, kuid ennast tuleb aidata, et ei satuks ise selleks kaotatud lähedaseks.

Inimesele öeldi otse “õgi vähem”. Ja kui tuli selgitus, tuli, keri psühhiaatrile. See on sotsiopaat.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sõimata vaid poovitaksegi aidata, et inimene end selle stressisöömisega veel suuremasse tühimikku ei tõmbaks.

Kui sa siin oled õgimisest rääkima hakanud, siis see ei ole aitamine, see on halvustav sildistamine, mis paraku stressisööjat ajab ilmselt hoopis veel rohkem lohutust otsima, mitte kuskile jõusaali poole liikuma.

Kui tahad aidata, siis vali ikka sõnu enne kui midagi ütled.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa siin oled õgimisest rääkima hakanud, siis see ei ole aitamine, see on halvustav sildistamine, mis paraku stressisööjat ajab ilmselt hoopis veel rohkem lohutust otsima, mitte kuskile jõusaali poole liikuma.

Mõnusat soga ajad. Nüüd panid veel söömise piiramise ja trenni ka ühte patta. Sest sinu peas on need ju mõlemad jubedad karistused, eks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sinu peas on need ju mõlemad jubedad karistused, eks?

Kes siin soga ajab? MINUL ei ole mingit probleemi söömisega, ma ei söö üle, ka mitte lookas jõululauas, mis oleks minu puhul jube raiskamine, sest ma natuke näkitsen, siis tekib täiskõhutunne ja ma rohkem ei söö. Pigem ei saa ma aru sellest, kuidas on võimalik üle süüa, sest kui kõht on täis, siis sa ju rohkem ei taha. Aga ma saan aru, et mõnel inimesel seda pidurit peas ei ole, see on ajuga seotud mehhanism, aju lihtsalt ei anna piisavalt õigel ajal signaali, et nüüd aitab.

Jõusaal minus tõesti ei tekita mingeid heaolutundeid, aga ma saan täiesti aru sellest, et mõne inimese jaoks just see väga meeldib. Mis mulle vastumeelne on, on see, kui ainult seda ühte hakatakse ülistama ainsaks õigeks ja surutakse teistele peale nagu VAID SEE ASI on see, mis nüüd tuleb ette võtta ja regulaarselt teha. Kena on, see võib ju olla kasulik, aga see ei sobi kõikidele. Mõne jaoks on hoopis näiteks ujumine see, mis silma särama paneb.

Trennist ei ole mitte mingit kasu, kui seda teha vastumeelselt. Lihas saab trimmi, aga kui sulle ei meeldi seda laadi trenn, siis see on iga kord nagu enda vägistamine. Kui selleks on reaalne meditsiiniline näidustus, et sa kas teed seda konkreetset trenni või lõpetad ratastoolis, no siis on iseasi, siis jah tuleb seda teha, sest heaolu, mida sa seda trenni saades saad, on suurem ja kaalub üles mentaalse tõrke. Kui aga oht on vaid selles, et sinust saab tavaline lödi vanainimene, kui sa jõusaalis ei käi, siis pole motivatsiooni end iga nädal mitu korda piinata tegevusega, mis sulle rõõmu ei paku.

Kui teema oleks selles, et kuidas kaalu alla saada, siis paraku tõesti ESIMENE asi on see, et tuleb üle vaadata oma söögilaud. Sageli polegi asi selles, mida inimene sööb, vaid mida ta joob. Vbla joob igal õhtul pokaali veini. Kui see ära jätta, siis ainuüksi sellega saab juba kaalust alla. Või joob mahla, paneb kohvi sisse 2 tl suhkrut jms. Need võivad olla pisikesed asjad toitumises, mille muutmisega juba saab tulemust, ei pea kuidagi kardinaalselt ennast piirama hakkama ja nälgimiseni mitte sööma.

Aga no sinuga vast ei ole mõtet midagi rääkida, sinul kõik paksud mitte ei söö, vaid ‘õgivad’ ja kui jõusaalis ei käi, siis kindlasti arvatakse, et see on jube ‘karistus’. Mille eest siis see karistus oleks nagu? Mis krdi karistus? Kui mulle ei meeldi joosta, siis mulle ei meeldi joosta, ma ei arva, et see oleks mingi ‘karistus’, vaid se eon lihtsalt liikumisviis, mis mulle ei sobi. Kindlasti paljudele jooksjatele meeldib joosta, vaevalt küll, et nad ennast millegi eest karistamiseks sinna rajale veavad.

Sul on endal mingid tõsised mentaalsed probleemid, ja sinu puhul on häda selles, et sa ei tunnista seda endale. Tegele sellega, mitte ära naaksu teiste kallal.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin soga ajab? MINUL ei ole mingit probleemi söömisega, ma ei söö üle, ka mitte lookas jõululauas, mis oleks minu puhul jube raiskamine, sest ma natuke näkitsen, siis tekib täiskõhutunne ja ma rohkem ei söö.

Kuidas saab näkitsemisest täiskõhutunne tekkida?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin soga ajab? MINUL ei ole mingit probleemi söömisega, ma ei söö üle, ka mitte lookas jõululauas, mis oleks minu puhul jube raiskamine, sest ma natuke näkitsen, siis tekib täiskõhutunne ja ma rohkem ei söö.

Kuidas saab näkitsemisest täiskõhutunne tekkida?

Sest ta on tüüpiline naine, kelle peas “tervislik eluviis” on võimalikult vähe süüa ja veidi kardiot teha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trennist ei ole mitte mingit kasu, kui seda teha vastumeelselt. Lihas saab trimmi, aga kui sulle ei meeldi seda laadi trenn, siis see on iga kord nagu enda vägistamine. Kui selleks on reaalne meditsiiniline näidustus, et sa kas teed seda konkreetset trenni või lõpetad ratastoolis, no siis on iseasi, siis jah tuleb seda teha, sest heaolu, mida sa seda trenni saades saad, on suurem ja kaalub üles mentaalse tõrke. Kui aga oht on vaid selles, et sinust saab tavaline lödi vanainimene, kui sa jõusaalis ei käi, siis pole motivatsiooni end iga nädal mitu korda piinata tegevusega, mis sulle rõõmu ei paku.

Sa vist ei ole neid tavalisi lödisid vanainimesi lähedalt väga nägema pidanud, et endale nii rõõmuga sellist tulevikku plaanid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab näkitsemisest täiskõhutunne tekkida? Rate this item:Submit Rating+10

Äkki nii nagu on ka söögi tegemisel. Maitsed toiduvalmistamise juures seda mida teed. Võtad natuke siit ja sealt. Kui söök valmis, polegi enam kõht tühi. Jama on siis, kui oskus süüa teha on nii selge, et enam ei proovigi mida teed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab näkitsemisest täiskõhutunne tekkida?

Vabandust, ma ei pidanud näkitsemise all silmas siiski mingit sellist asja, et söön viilu porgandit ja rohkem ei taha.

Aga näiteks nii on küll, et mõnes toidukohas tervet praadi ära süüa ei jaksa, sest kõht saab täis ja rohkem ei taha. Mingist sellist asjast pole mõtet rääkidagi, et sööks kolmekäigulise lõuna.

Hommikul võtan mingi banaani, rohkem ei taha. Korra päevas söön normaalse sooja toidu, õhtul oleneb päevast, mis tehtud sai või kus õhtut veedan. Mõnikord söön lusikatäie maapählivõid ja rohkem ei tahagi midagi. St, ma ei vaja täiskõhu tunde saavutamiseks mingit koguseliselt suurt hunnikut sööki. Rammusam asi toob kiiremini täiskõhu tunde.

Ma pigem jälgin seda, et oleks vitamiinid-mineraalid tasakaalus, aga mingit õgimise probleemi minul ei ole nagu siin jõusaalikägu varmalt vadistas. Lödi vanainimene võin ma ka olla, samas ei suru kellelegi peale seda arvamust, et olge kõik sellised. Miskipärast on neil trennifriikidel, kelle jaoks on trenn nagu palvus ja kõigi eluprobleemide lahendus, rohkem sellega probleem, kui keegi nende silmis piisavalt trimmis ja pulkas ei ole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jõusaalindus on nagu usulahk – ainult see on õige eluviis ja mitte mingi muu. Juba see kuumaksuga liitumise nõue on nagu mingi sekti kuulumine, välja enam ei saa.

Teleka-ja netiühendus on ka usulahk? Maksad samamoodi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga näiteks nii on küll, et mõnes toidukohas tervet praadi ära süüa ei jaksa, sest kõht saab täis ja rohkem ei taha. Mingist sellist asjast pole mõtet rääkidagi, et sööks kolmekäigulise lõuna. Hommikul võtan mingi banaani, rohkem ei taha. Korra päevas söön normaalse sooja toidu, õhtul oleneb päevast, mis tehtud sai või kus õhtut veedan. Mõnikord söön lusikatäie maapählivõid ja rohkem ei tahagi midagi. St, ma ei vaja täiskõhu tunde saavutamiseks mingit koguseliselt suurt hunnikut sööki. Rammusam asi toob kiiremini täiskõhu tunde.

Sul ei tule ju 1400 kaloritki täis sellise söömaga…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lödi vanainimene võin ma ka olla, samas ei suru kellelegi peale seda arvamust, et olge kõik sellised. Miskipärast on neil trennifriikidel, kelle jaoks on trenn nagu palvus ja kõigi eluprobleemide lahendus, rohkem sellega probleem, kui keegi nende silmis piisavalt trimmis ja pulkas ei ole.

Nu nu, eks tule räägi siis uuesti, kui tugede ja trosside najal potil käima hakkad

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga näiteks nii on küll, et mõnes toidukohas tervet praadi ära süüa ei jaksa, sest kõht saab täis ja rohkem ei taha. Mingist sellist asjast pole mõtet rääkidagi, et sööks kolmekäigulise lõuna. Hommikul võtan mingi banaani, rohkem ei taha. Korra päevas söön normaalse sooja toidu, õhtul oleneb päevast, mis tehtud sai või kus õhtut veedan. Mõnikord söön lusikatäie maapählivõid ja rohkem ei tahagi midagi. St, ma ei vaja täiskõhu tunde saavutamiseks mingit koguseliselt suurt hunnikut sööki. Rammusam asi toob kiiremini täiskõhu tunde.

Sul ei tule ju 1400 kaloritki täis sellise söömaga…

Sööb hommikuks banaani ja õhtuks lusikatäie maapähklivõid ning samal ajal jälgib, “et vitamiinid-mineraalid oleks tasakaalus”. Huvitav, kust ta neid veel saab?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust ta neid veel saab?

huvitav tõesti, ei ole kuulnud, et müüakse ka erinevaid toidulisandeid. huvitav, huvitav, nii keeruline probleem…

Ka jookidest (mahl, smuuti) saab. Oh, kas tõesti? Imelugu!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teleka-ja netiühendus on ka usulahk? Maksad samamoodi.

Kui keegi hakkab sulle peale suruma, et sul kindlasti peab kodus olema teler ja teleripakett, siis jah muutub olukord problemaatiliseks.

Saaks ka koduse internetita elatud, kui on selline soov. Minimaalse netivajaduse saab tehtud ka raamatukogus. Kellele nii sobib, lasku käia. Aga kui tullakse talle rääkima, et sa oled imelik ja loll ja miks sa nii nõme oled, et sul kodus ei ole telekat, siis see on nende rääkijate probleem, mitte selle inimese mure, kellel ei ole kodus telerit.

Ma ise telerit ei vaata peaaegu üldse. Laps varem vaatas, nüüd ka enam eriti mitte. Filme käime kinos vaatamas. Kuna töö on seotud internetiühendusega, siis seda päris mingi jõusaali liikmelisusega ei saa võrrelda. Ma ei käi kontoris tööl, niiet kui mul kodus netti poleks, siis poleks ka raha, et jõusaali eest maksta 😀

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 161 )


Esileht Ilu ja tervis Naised, kes ei tee üldse trenni