Esileht Ilu Näo ringlõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 211 )

Teema: Näo ringlõikus

Postitas:
Kägu

Palun soovitusi. Jah, tean, et sellekohane teema on siin olnud, kuid ma ei soovi kasutada otsingut, vaid soovin küsida perekoolikate hiljutisi kogemusi ses vallas. Keda soovitate (Eestis), kui on soov teha täielik näo ringlõikus? Kas kellelgi on isiklikke kogemusi viimasest ajast?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama plaan ja olen Tiia Tamme konsultatsioonijärjekorras. Kogemust pole. Ja kui olen küsinud tuttavate käest kogemusi, siis neil on teised kirurgid olnud ja ükski oma kirurgi ei soovita. Ühel sõbrannal on küll kena ja nooruslik nägu peale lõikust, aga paraku täiesti erinev eelnevast, seega kõik tuttavad ütlevad, et ülikole. Seetõttu ise ka väga kardan minna sinna operatsioonile.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama plaan ja olen Tiia Tamme konsultatsioonijärjekorras. Kogemust pole. Ja kui olen küsinud tuttavate käest kogemusi, siis neil on teised kirurgid olnud ja ükski oma kirurgi ei soovita. Ühel sõbrannal on küll kena ja nooruslik nägu peale lõikust, aga paraku täiesti erinev eelnevast, seega kõik tuttavad ütlevad, et ülikole. Seetõttu ise ka väga kardan minna sinna operatsioonile.

OMG

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama plaan ja olen Tiia Tamme konsultatsioonijärjekorras. Kogemust pole. Ja kui olen küsinud tuttavate käest kogemusi, siis neil on teised kirurgid olnud ja ükski oma kirurgi ei soovita. Ühel sõbrannal on küll kena ja nooruslik nägu peale lõikust, aga paraku täiesti erinev eelnevast, seega kõik tuttavad ütlevad, et ülikole. Seetõttu ise ka väga kardan minna sinna operatsioonile.

Kus see ülikole tulemus siis tehti?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see ülikole tulemus siis tehti?

Ei hakka ütlema, sest see ülikole on subjektiivne hinnang. Inimene ise on rahul ja kortsud on ka kõik läinud. Lihtsalt ta ei ole enam äratuntav nendele, kes teda varem tundsid.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel sõbrannal on küll kena ja nooruslik nägu peale lõikust, aga paraku täiesti erinev eelnevast, seega kõik tuttavad ütlevad, et ülikole. Seetõttu ise ka väga kardan minna sinna operatsioonile.

Kui kaua möödas on? Esimene aasta ongi võõras nägu, siis vajub tagasi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

näo ringlõikus, mis see on? nagu mulla kobestamine v? komposti peab ka ringi keerama

+2
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

näo ringlõikus, mis see on? nagu mulla kobestamine v? komposti peab ka ringi keerama

Aga mis see sinu asi on, kui nagunii asjast midagi ei jaga?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris massiivne op pika taastumisajaga. Kaaluge, enne kui teete.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris massiivne op pika taastumisajaga. Kaaluge, enne kui teete.

Ikka peab kaaluma väga tõsiselt. Samas kõhuplastika kohta öeldi mulle ka, et väga pikk taastumisaeg ja oled mitu kuud invaliid. Tegelikult ei olnud midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on päris massiivne op pika taastumisajaga. Kaaluge, enne kui teete.

Imelik vastus. Mis tähtsus on pikal taastumisajal? Kõhuplastika on ka ‘massiivne’ operatsioon, kuid tulemus on pmst eluaegne. Taastu kasvõi pool aastat. Sama selle näo ringlõikusega. Mis tähtsus on sellel, kui naine taastub näiteks terve kuu, minu pärast kasvõi 2 või 3 kuud? Tulemus on ju eluaegne, erinevalt  süstidest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulemus on ju eluaegne, erinevalt  süstidest.

Kas tõesti püsib näo ringlõikus eluaeg?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti püsib näo ringlõikus eluaeg?

Täpselt samasugusena muidugi ei püsi, sest vananemisprotsess toimub edasi. Aga umbes 10 aastat püsib sellisena, nagu ta on tehtud ja hiljem oled ikkagi 10 aasta võrra nendest paremas seisus, kes pole operatsiooni teinud. Staarid teevad seda vist umbes 5 korda elus ja alustavad üsna vara.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti püsib näo ringlõikus eluaeg?

Täpselt samasugusena muidugi ei püsi, sest vananemisprotsess toimub edasi. Aga umbes 10 aastat püsib sellisena, nagu ta on tehtud ja hiljem oled ikkagi 10 aasta võrra nendest paremas seisus, kes pole operatsiooni teinud. Staarid teevad seda vist umbes 5 korda elus ja alustavad üsna vara.

Mitu korda lõigatud staaride kohta “paremas seisus” öelda, on väga kahtlase väärtusega! Pigem näevad välja nagu jubedused, ühte nägu kõik.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu korda lõigatud staaride kohta “paremas seisus” öelda, on väga kahtlase väärtusega! Pigem näevad välja nagu jubedused, ühte nägu kõik.

Mõni näeb ka väga hea välja, näiteks Brad Pitt ja miljon tüüpi veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu korda lõigatud staaride kohta “paremas seisus” öelda, on väga kahtlase väärtusega! Pigem näevad välja nagu jubedused, ühte nägu kõik.

Mama Jenner on väga kaunis ka pärast 3 ringlõikust.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu korda lõigatud staaride kohta “paremas seisus” öelda, on väga kahtlase väärtusega! Pigem näevad välja nagu jubedused, ühte nägu kõik.

Mama Jenner on väga kaunis ka pärast 3 ringlõikust.

See või?! Kaunis või?!
Kris Jenner (@KrisJenner) / Twitter

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See või?! Kaunis või?!

Loomulikult. Sa oled ligi 70-sena ilusam? Vaevalt küll.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et neid lõigatud 70 aastaseid staare hakatakse võrdlema 40 aastastega, kes tõesti näevad ju kenamad välja. Aga tuunimata 70 aastast ei hakatagi kellegagi võrdlema üldse, sest ta on mingi suva memm, kelle välimust polegi enam mõtet kritiseerida või noortega võrrelda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti püsib näo ringlõikus eluaeg?

Täpselt samasugusena muidugi ei püsi, sest vananemisprotsess toimub edasi. Aga umbes 10 aastat püsib sellisena, nagu ta on tehtud ja hiljem oled ikkagi 10 aasta võrra nendest paremas seisus, kes pole operatsiooni teinud. Staarid teevad seda vist umbes 5 korda elus ja alustavad üsna vara.

Sul on õigus! Ma tahaks ka nii hea välja näha

https://www.thecut.com/2014/08/donatella-versace-cannot-get-enough-diamonds.html

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on õigus! Ma tahaks ka nii hea välja näha https://www.thecut.com/2014/08/donatella-versace-cannot-get-enough-diamonds.html Rate this item:Submit Rating00

Ega teda näo ringlõikus pole räsinud. Neid staare, kellel on lõikused õnnestunud, kiidad heade geenide pärast, aga tood välja vaid need üksikud, kes on üle pingutanud või kellel on asi vussi läinud. Kõiki teisi kiidad ja imetled ja arvad, et nad täitsa ise on nii ilusad. Kuigi tegelikult pole ühtki staari, kes ei lõika ega süsti. Mitte ühtegi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on õigus! Ma tahaks ka nii hea välja näha https://www.thecut.com/2014/08/donatella-versace-cannot-get-enough-diamonds.html Rate this item:Submit Rating00

Ega teda näo ringlõikus pole räsinud. Neid staare, kellel on lõikused õnnestunud, kiidad heade geenide pärast, aga tood välja vaid need üksikud, kes on üle pingutanud või kellel on asi vussi läinud. Kõiki teisi kiidad ja imetled ja arvad, et nad täitsa ise on nii ilusad. Kuigi tegelikult pole ühtki staari, kes ei lõika ega süsti. Mitte ühtegi.

Keda kõiki teisi kiitsin? Paluks nimeliselt välja tuua!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega teda näo ringlõikus pole räsinud. Neid staare, kellel on lõikused õnnestunud, kiidad heade geenide pärast, aga tood välja vaid need üksikud, kes on üle pingutanud või kellel on asi vussi läinud. Kõiki teisi kiidad ja imetled ja arvad, et nad täitsa ise on nii ilusad. Kuigi tegelikult pole ühtki staari, kes ei lõika ega süsti. Mitte ühtegi.

Ta on see loll ilutegija, kes pidevalt räägib, kuidas kõik, kes midagi teevad, on koledad ja tema näeb kohe ära ka.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on see loll ilutegija, kes pidevalt räägib, kuidas kõik, kes midagi teevad, on koledad ja tema näeb kohe ära ka.

Ja tegelikult ei näe mitte midagi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin mõned aastad tagasi ja selles mõttes püsib küll tulemus “elu lõpuni”, et see nahk, mis ära võeti, enam tagasi ju ei tule. Minul võeti terve näo ulatuses umbes 2-3 cm laiune äär ära, selle võrra olen siledam ja näen noorem ja värskem välja. Minul oli ebamugavat taastumist umbes kaks nädalat, sealt edasi sai juba meigiga varjata, kuigi endal veel päris mugav ei olnud. Kuskil kuu kahega oli igalt poolt paistetus kadunud, enam ei saanud keegi aru. Mina soovitaks mitme tegija juures konsultatsioonis käia ja vaadata, kes kõige parema mulje jätab. Arstid näitavad oma patsientide enne ja pärast pilte ka (silmad on kaetud, seega kedagi ära ei tunneks), näed ise, millist tulemust oodata. Patsientidel üldiselt rohkem kui ühe arstiga nagunii kogemust pole. Üks kiidab ja teine laidab sama tegijat, selle tagasisidega pole sul suurt midagi peale hakata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jenner ja Pitt… paremad ja reaalsed näited saab, kui guugeldada facelift before after.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jenner ja Pitt… paremad ja reaalsed näited saab, kui guugeldada facelift before after.

Vaatasin Googlest neid pilte ja ega seal mingit imelist muutumist ei ole. Kõige rohkem mõjub lõuaalusele piirkonnale ja kurdudele suu juures. Muidugi on paljudel after-piltidel ka tugevam meik ja teistsugune soeng, mis annab efekti juurde. Mõne puhul ei saanud midagi aru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin mõned aastad tagasi ja selles mõttes püsib küll tulemus “elu lõpuni”, et see nahk, mis ära võeti, enam tagasi ju ei tule. Minul võeti terve näo ulatuses umbes 2-3 cm laiune äär ära, selle võrra olen siledam ja näen noorem ja värskem välja. Minul oli ebamugavat taastumist umbes kaks nädalat, sealt edasi sai juba meigiga varjata, kuigi endal veel päris mugav ei olnud. Kuskil kuu kahega oli igalt poolt paistetus kadunud, enam ei saanud keegi aru. Mina soovitaks mitme tegija juures konsultatsioonis käia ja vaadata, kes kõige parema mulje jätab. Arstid näitavad oma patsientide enne ja pärast pilte ka (silmad on kaetud, seega kedagi ära ei tunneks), näed ise, millist tulemust oodata. Patsientidel üldiselt rohkem kui ühe arstiga nagunii kogemust pole. Üks kiidab ja teine laidab sama tegijat, selle tagasisidega pole sul suurt midagi peale hakata.

Aga, kas sa siis need kaks kuud istusid kodus? Tööl on ju ikka vaja edasi käia ja poes käia. Ei kujuta ette, kuidas saaks nii pikalt inimeste keskelt ära olla.

Aga nimeta ikka oma arst? Saan aru, et oled lõpptulemusega rahul?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kas sa siis need kaks kuud istusid kodus?

Ega kaks kuud kodus ei pea istuma. Lihtsalt ise saad aru, et nägu on paistes. Mul on nina lõigatud ja see oli tegelikult minu enda silmale näha, et paistes nagu pirn ja läksin kuidagi oma tädi nägu. Üle poole aasta oli nina paistes, aga teised sellest aru ei saanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega kaks kuud kodus ei pea istuma. Lihtsalt ise saad aru, et nägu on paistes. Mul on nina lõigatud ja see oli tegelikult minu enda silmale näha, et paistes nagu pirn ja läksin kuidagi oma tädi nägu. Üle poole aasta oli nina paistes, aga teised sellest aru ei saanud.

Kas need teised olid siis pimedad või, et nina oli paistes nagu pirn, aga keegi aru ei saanud?!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 211 )


Esileht Ilu Näo ringlõikus