Esileht Ilu Näo ringlõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 211 )

Teema: Näo ringlõikus

Postitas:
Kägu

See lõigatud nägu ei vanane enam ju loomulikult ja pead muudkui edasi lõikama kuniks tekib selline joodiknaise punsunud nägu nagu paljudel neil maailma naiskuulsustel.

Täitsa vale arusaam. Punni teevad näo liigsed täitesüstid. Muidugi vananeb lõigatud nägu edasi loomulikult, lihtsalt on nii 10 aastat samas kohas paigal, kus ta oli. Ilmselgelt ei tea sa midagi iluprotseduuridest, aga sõna võtma oled väga julge. Need üleopitud kuulsused on viiekümnendaks eluaastaks teinud juba kolm näo ringlõikust, samaks ajaks pole tavainimene veel teinud ühtegi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lõigatud nägu ei vanane enam ju loomulikult ja pead muudkui edasi lõikama kuniks tekib selline joodiknaise punsunud nägu nagu paljudel neil maailma naiskuulsustel.

Kuidas lõikamine saab punni teha, ah? Kas rasvaimu teeb paksuks? Mõtle loogiliselt ka, kui sul midagi seal peas üldse on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need sinu loetletud filmid küll mingit erilist kõrgkultuuri ei esinda.

Sa siis tead ainult neid asju, mis on kõrgkultuur? Kõik muu info, mis Eesti kultuurimaastikul toimub jookseb mööda külgi maha või jääb üldse märkamata?

Minule näiteks ei meeldi melchiori-taolised filmid. Ometigi ma tean, et Eestis on selline film hiljaaegu tehtud. Samuti tean sealseid näitlejaid. Sest, isegi, kui filmi ei ole näinud, siis meediakajastus on tugev olnud. Ja sellest lihtsalt ei ole võimalik mööda näha, kui sul vähegi teatud huvi Eestis toimuva vastu on.

Hoobelda, et ma küll ei tea, kes on üks või teine tuntud näitleja, näitab siiski inimese taset. Võin kihla vedada, et too kägu teab täpselt, kes on mallukas või triinuliis, sest tema huvide ring piirdub selliste valdkondadega.

Soovitaks vahet teha “mulle ei meeldi see näitleja või fim” sellest, kas peaks üht või teist asja teadma. Mulle ei meeldi Helmed, aga ometi ma tean, et nad on olemas ja tean, millega nad tegelevad. Piisab ainult uudiste pealkirjade lugemisest, kui üldinfo on olemas.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need sinu loetletud filmid küll mingit erilist kõrgkultuuri ei esinda.

Sa siis tead ainult neid asju, mis on kõrgkultuur? Kõik muu info, mis Eesti kultuurimaastikul toimub jookseb mööda külgi maha või jääb üldse märkamata?

Minule näiteks ei meeldi melchiori-taolised filmid. Ometigi ma tean, et Eestis on selline film hiljaaegu tehtud. Samuti tean sealseid näitlejaid. Sest, isegi, kui filmi ei ole näinud, siis meediakajastus on tugev olnud. Ja sellest lihtsalt ei ole võimalik mööda näha, kui sul vähegi teatud huvi Eestis toimuva vastu on.

Hoobelda, et ma küll ei tea, kes on üks või teine tuntud näitleja, näitab siiski inimese taset. Võin kihla vedada, et too kägu teab täpselt, kes on mallukas või triinuliis, sest tema huvide ring piirdub selliste valdkondadega.

Soovitaks vahet teha “mulle ei meeldi see näitleja või fim” sellest, kas peaks üht või teist asja teadma. Mulle ei meeldi Helmed, aga ometi ma tean, et nad on olemas ja tean, millega nad tegelevad. Piisab ainult uudiste pealkirjade lugemisest, kui üldinfo on olemas.

Kõrgkultuuri mainisin seepärast, et tõid näitlejate puhul välja just nö laiatarbekauba (kuigi oleksid võinud märkida midagi palju väärtuslikumat), mis ongi ebahuvitavav inimesele, kelle maitse eelistab kõrgemat taset. Ja samas heitsid ette teisele inimesele seda, et ta seda laiatarbekaupa ei tarbi ning samas ka sildistasid, näidates selgelt omaenda vaimset taset.

“Piisab ainult pealkirjade lugemisest” – vot ei piisa. See on kõige masendavam pealiskaudsus, mis tänapäeval nii laialt levinud. Ja nõme, kui sellise mentalideediga inimene tuleb teisi paika panema oma pealiskaudsuses.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need sinu loetletud filmid küll mingit erilist kõrgkultuuri ei esinda.

Sa siis tead ainult neid asju, mis on kõrgkultuur? Kõik muu info, mis Eesti kultuurimaastikul toimub jookseb mööda külgi maha või jääb üldse märkamata?

Minule näiteks ei meeldi melchiori-taolised filmid. Ometigi ma tean, et Eestis on selline film hiljaaegu tehtud. Samuti tean sealseid näitlejaid. Sest, isegi, kui filmi ei ole näinud, siis meediakajastus on tugev olnud. Ja sellest lihtsalt ei ole võimalik mööda näha, kui sul vähegi teatud huvi Eestis toimuva vastu on.

Hoobelda, et ma küll ei tea, kes on üks või teine tuntud näitleja, näitab siiski inimese taset. Võin kihla vedada, et too kägu teab täpselt, kes on mallukas või triinuliis, sest tema huvide ring piirdub selliste valdkondadega.

Soovitaks vahet teha “mulle ei meeldi see näitleja või fim” sellest, kas peaks üht või teist asja teadma. Mulle ei meeldi Helmed, aga ometi ma tean, et nad on olemas ja tean, millega nad tegelevad. Piisab ainult uudiste pealkirjade lugemisest, kui üldinfo on olemas.

Kõrgkultuuri mainisin seepärast, et tõid näitlejate puhul välja just nö laiatarbekauba (kuigi oleksid võinud märkida midagi palju väärtuslikumat), mis ongi ebahuvitavav inimesele, kelle maitse eelistab kõrgemat taset. Ja samas heitsid ette teisele inimesele seda, et ta seda laiatarbekaupa ei tarbi ning samas ka sildistasid, näidates selgelt omaenda vaimset taset.

“Piisab ainult pealkirjade lugemisest” – vot ei piisa. See on kõige masendavam pealiskaudsus, mis tänapäeval nii laialt levinud. Ja nõme, kui sellise mentalideediga inimene tuleb teisi paika panema oma pealiskaudsuses.

Ja ometi istud sa siin perekoolis ja jaurad – kõrgkultuur tõesti. Alati ajavad siin naerma need unistajad 😀

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgkultuuri mainisin seepärast, et tõid näitlejate puhul välja just nö laiatarbekauba (kuigi oleksid võinud märkida midagi palju väärtuslikumat), mis ongi ebahuvitavav inimesele, kelle maitse eelistab kõrgemat taset. Ja samas heitsid ette teisele inimesele seda, et ta seda laiatarbekaupa ei tarbi ning samas ka sildistasid, näidates selgelt omaenda vaimset taset. “Piisab ainult pealkirjade lugemisest” – vot ei piisa. See on kõige masendavam pealiskaudsus, mis tänapäeval nii laialt levinud. Ja nõme, kui sellise mentalideediga inimene tuleb teisi paika panema oma pealiskaudsuses.

Ehk siis, inimene, kes on rumal ja väga piiratud silmaringiga, püüab praegu tõestada, et tema tarbib ainult kõrgkultuuri? Sellepärast, ta „mingeid igasuguseid“ ei teagi.

Lihtsalt see küsimus tekkis praegu küll, et mida teeb ainult kõrgkultuuri nautiv kägu perekoolis?

Kui tahad, siis võid olla sama rumal kui lauajalg. Mitte keegi ei keela! Iseasi, kas on mõistlik seda nii valjuhäälselt kuulutada? Aga, kui tingimata on, siis milleks pahandada, kui mõni sinu rumaluse peale reageerib.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lõigatud nägu ei vanane enam ju loomulikult ja pead muudkui edasi lõikama kuniks tekib selline joodiknaise punsunud nägu nagu paljudel neil maailma naiskuulsustel.

Kuidas lõikamine saab punni teha, ah? Kas rasvaimu teeb paksuks? Mõtle loogiliselt ka, kui sul midagi seal peas üldse on.

No vot teeb punsunud näo kriipsus silmadega, mitte punnis. Kust mina tean miks, ma pole kirurg. Kõigil neil lõigatud naistel tekib x hetkel selline nägu nagu Vaprate ja Ilusat Tayloril. Brook alustas hiljem, aga lõpuks jõudis temagi sama tulemuseni. Eks sa vaata värskemaid pilte ala Madonna, Priscilla Presley jne.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meenub Courtney Cox. Kui vaatad before ja after, siis on nn punsunägu ja ilusad silmad on kadunud. Sorry, aga alkoholiga liialdava naised, keda vahel tänaval või trammis võib näha, on samasuguse tulemuse saavutanud ja odavamate vahenditega.

https://nypost.com/2022/02/21/courteney-cox-on-bad-face-work-im-looking-really-strange/

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

Ei, miks ma peaks olema neid filme vaadanud?

Uudistega olen väga kursis, peamiselt äriuudised, rahandusuudised ja poliitilised otsused.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meenub Courtney Cox. Kui vaatad before ja after, siis on nn punsunägu ja ilusad silmad on kadunud. Sorry, aga alkoholiga liialdava naised, keda vahel tänaval või trammis võib näha, on samasuguse tulemuse saavutanud ja odavamate vahenditega. https://nypost.com/2022/02/21/courteney-cox-on-bad-face-work-im-looking-really-strange/

Ta ju räägib ise ka, et asi on fillerites. Kuidas nendel näolõikusega pistmist on? Filleritega võibki üle panna.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

Ei, miks ma peaks olema neid filme vaadanud?

Uudistega olen väga kursis, peamiselt äriuudised, rahandusuudised ja poliitilised otsused.

… ja perekool. ????

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaatad before ja after, siis on nn punsunägu ja ilusad silmad on kadunud.

Sulle võib meenuda kes iganes, aga vaata mõnda tavalist 58 aastast naist ja see näeb veel kordades hullem välja. Cox on veidi filleritega liialdanud, aga vaata mõnda tavalist 60 aastast naist, milline see välja näeb. Võid ju öelda, et maru ilus, aga kui mõni staar ennast kortsu laseb, on nett juttu täis, et issand kui õudne. Tuleb meelde Kelly Mcgillis, see pole üldse sobiv inimestele näitamiseks ja filmidesse ei kutsuta. Cox ikka saab veel tööd. Ja ikka väga naljakas on võrrelda inimesi kahekümnendates ja kuuekümne aastaselt, et näe, enne oli palju ilusam. Kõik staarid on teinud näo ringlõikuse juba päris noores eas ja suuremal osal ei paista see kuidagi näost välja. Kas Jennifer Aniston, Sandra Bullock, Jennifer Lopez või ükskõik kes püsivad teie arust samasugused aastakümneid niisama või. Püha naiivsust küll.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaatad before ja after, siis on nn punsunägu ja ilusad silmad on kadunud.

Sulle võib meenuda kes iganes, aga vaata mõnda tavalist 58 aastast naist ja see näeb veel kordades hullem välja. Cox on veidi filleritega liialdanud, aga vaata mõnda tavalist 60 aastast naist, milline see välja näeb. Võid ju öelda, et maru ilus, aga kui mõni staar ennast kortsu laseb, on nett juttu täis, et issand kui õudne. Tuleb meelde Kelly Mcgillis, see pole üldse sobiv inimestele näitamiseks ja filmidesse ei kutsuta. Cox ikka saab veel tööd. Ja ikka väga naljakas on võrrelda inimesi kahekümnendates ja kuuekümne aastaselt, et näe, enne oli palju ilusam. Kõik staarid on teinud näo ringlõikuse juba päris noores eas ja suuremal osal ei paista see kuidagi näost välja. Kas Jennifer Aniston, Sandra Bullock, Jennifer Lopez või ükskõik kes püsivad teie arust samasugused aastakümneid niisama või. Püha naiivsust küll.

Asi selles ongi, et jah esialgu on sellel opil justkui positiivne tulemus ja 50+ vanuses nähakse ehk tõesti tänu sellele pringimad välja, aga paraku tuleb neid oppe vanuses lisandudes veel ja veel teha ja x hetkel 60+  tekib juba see pundunud pilus silmadega tulnuka nägu. Ei see ole minu arvates kenam kui naturaalselt vananenud naine. Opitud naised kaotavad eelkõige oma kaunid silmad. Aniston ja Lopez pole veel mingid vanaprouad. Bullock ilma meigita ei näe vaatamata oma oppidele samavanustest noorem välja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus 60+ naine võib välja näha väga kena, vastupidiselt iluoppide või filleritega liialdanud sama vanale naisele. Kindlasti ei näe “kordades hullem välja”.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus 60+ naine võib välja näha väga kena, vastupidiselt iluoppide või filleritega liialdanud sama vanale naisele. Kindlasti ei näe “kordades hullem välja”.

Palju neid üldse on? Eestis tean ainult üht, Eve Kivi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus 60+ naine võib välja näha väga kena, vastupidiselt iluoppide või filleritega liialdanud sama vanale naisele. Kindlasti ei näe “kordades hullem välja”.

Palju neid üldse on? Eestis tean ainult üht, Eve Kivi.

Tuntud naisi ei tea nimetada, aga oma tutvusringkonnas ikka mõnda tean. Aga ilusaid ongi vähe, ka kuulsuste seas. Kõige kaunimad naised, keda tean, pole sugugi tuntud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige kaunimad naised, keda tean, pole sugugi tuntud.

Ju elavad keldris, pole ühtki rohkem näinud. Eve Kivi olen loomulikult näinud, tõesti ilus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus 60+ naine võib välja näha väga kena, vastupidiselt iluoppide või filleritega liialdanud sama vanale naisele. Kindlasti ei näe “kordades hullem välja”.

Palju neid üldse on? Eestis tean ainult üht, Eve Kivi.

Arvate, et tema pole midagi kohendada lasknud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige kaunimad naised, keda tean, pole sugugi tuntud.

Ju elavad keldris, pole ühtki rohkem näinud. Eve Kivi olen loomulikult näinud, tõesti ilus.

Oled näinud ainult tuntud inimesi? Veidrik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled näinud ainult tuntud inimesi? Veidrik.

Kuidas palun? Olen näinud ainult üht ilusat naist, lugeda ei oska? Kao kooli vms.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled näinud ainult tuntud inimesi? Veidrik.

Kuidas palun? Olen näinud ainult üht ilusat naist, lugeda ei oska? Kao kooli vms.

Oled elus vaid ûht ilusat naist näinud ja sedagi televiisorist. Ehk tuled ise oma keldrist välja?

Kooli võiks minna see, kes end väljendada ei oska ja irooniat ei mōista.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau! Eve Kivi kohta ei küsitagi, et kes see veel on? 😀 Paistab, et teda ikka teatakse. Muidu on ju nii pop iga nime peale reageerida, et pole kuulnudki sellisest inimeset.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau! Eve Kivi kohta ei küsitagi, et kes see veel on? ???? Paistab, et teda ikka teatakse. Muidu on ju nii pop iga nime peale reageerida, et pole kuulnudki sellisest inimeset.

Päriselt võrdled aastakümneid pildis olnud inimest nende eelpool toodud noorikutega?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau! Eve Kivi kohta ei küsitagi, et kes see veel on? ???? Paistab, et teda ikka teatakse. Muidu on ju nii pop iga nime peale reageerida, et pole kuulnudki sellisest inimeset.

Päriselt võrdled aastakümneid pildis olnud inimest nende eelpool toodud noorikutega?

Kuna siin on jutt tühistest kuulsustest, keda justkui ei peakski tundma, siis miks mitte? Kui Kivist rääkida, siis ega ta ju pole olnud tippnäitleja, vaid pigem üsna kesine näitleja võrreldes Hennessyga. Mina ei pea ka Kivit tühiseks, aga eks ta on pildile tulnud rohkem vist ise ja pigem oma armulugudega.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled elus vaid ûht ilusat naist näinud ja sedagi televiisorist. Ehk tuled ise oma keldrist välja? Kooli võiks minna see, kes end väljendada ei oska ja irooniat ei mōista.

Mis televiisorist? Kirjutasin ju, et olen teda näinud, tavaelus, enda kõrval. Väga ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On naisi, kel on väga ilusad näojooned, nemad üldiselt ka vananevad ilusalt, eriti kui nad ka füüsiliselt heas vormis on nagu Eve Kivi. Kui selline naine veel mõne iluopi teeb, vananeb ta eriti ilusalt, peaaegu nagu ei saagi vanemaks (nagu väga paljud kuulsused, kes 50-selt paremad välja näevad kui 20ndates). Fakt on aga see, et väga väike osa näo ringlõikuse teinud naistest seda avalikult kuulutavad või tunnistavad. Näiteks mina tegin ja teavad ainult oma mees ja parim sõbranna. Mitte keegi teine pole kahtlustanud ega küsinud ning tihtipeale öeldakse, et mis sul viga, sa ju alati hea välja näinud. Jah, tõesti, näengi sama hea välja kui 10-15 aastat tagasi, aga seda ainult tänu plastilisele kirurgiale.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On naisi, kel on väga ilusad näojooned, nemad üldiselt ka vananevad ilusalt, eriti kui nad ka füüsiliselt heas vormis on nagu Eve Kivi. Kui selline naine veel mõne iluopi teeb, vananeb ta eriti ilusalt, peaaegu nagu ei saagi vanemaks (nagu väga paljud kuulsused, kes 50-selt paremad välja näevad kui 20ndates). Fakt on aga see, et väga väike osa näo ringlõikuse teinud naistest seda avalikult kuulutavad või tunnistavad. Näiteks mina tegin ja teavad ainult oma mees ja parim sõbranna. Mitte keegi teine pole kahtlustanud ega küsinud ning tihtipeale öeldakse, et mis sul viga, sa ju alati hea välja näinud. Jah, tõesti, näengi sama hea välja kui 10-15 aastat tagasi, aga seda ainult tänu plastilisele kirurgiale.

Avaldage siis ometi ka, kelle juures te teete neid lõikuseid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On naisi, kel on väga ilusad näojooned, nemad üldiselt ka vananevad ilusalt, eriti kui nad ka füüsiliselt heas vormis on nagu Eve Kivi. Kui selline naine veel mõne iluopi teeb, vananeb ta eriti ilusalt, peaaegu nagu ei saagi vanemaks (nagu väga paljud kuulsused, kes 50-selt paremad välja näevad kui 20ndates). Fakt on aga see, et väga väike osa näo ringlõikuse teinud naistest seda avalikult kuulutavad või tunnistavad. Näiteks mina tegin ja teavad ainult oma mees ja parim sõbranna. Mitte keegi teine pole kahtlustanud ega küsinud ning tihtipeale öeldakse, et mis sul viga, sa ju alati hea välja näinud. Jah, tõesti, näengi sama hea välja kui 10-15 aastat tagasi, aga seda ainult tänu plastilisele kirurgiale.

Avaldage siis ometi ka, kelle juures te teete neid lõikuseid.

Ja kui vanalt ja kui palju maksis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need sinu loetletud filmid küll mingit erilist kõrgkultuuri ei esinda.

Sa siis tead ainult neid asju, mis on kõrgkultuur? Kõik muu info, mis Eesti kultuurimaastikul toimub jookseb mööda külgi maha või jääb üldse märkamata?

Minule näiteks ei meeldi melchiori-taolised filmid. Ometigi ma tean, et Eestis on selline film hiljaaegu tehtud. Samuti tean sealseid näitlejaid. Sest, isegi, kui filmi ei ole näinud, siis meediakajastus on tugev olnud. Ja sellest lihtsalt ei ole võimalik mööda näha, kui sul vähegi teatud huvi Eestis toimuva vastu on.

Hoobelda, et ma küll ei tea, kes on üks või teine tuntud näitleja, näitab siiski inimese taset. Võin kihla vedada, et too kägu teab täpselt, kes on mallukas või triinuliis, sest tema huvide ring piirdub selliste valdkondadega.

Soovitaks vahet teha “mulle ei meeldi see näitleja või fim” sellest, kas peaks üht või teist asja teadma. Mulle ei meeldi Helmed, aga ometi ma tean, et nad on olemas ja tean, millega nad tegelevad. Piisab ainult uudiste pealkirjade lugemisest, kui üldinfo on olemas.

Triinuliis ja mallukas on kes? Ja kui need mainitud oleks tuntud näitlejad, vast siis teaks. Fakt on see, et nad kõik on suvalised tundmatud inimesed, kellest ei olegi keegi midagi kuulnud.

Küll aga külastan Londonis ja Viinis korrapäraselt uusi etendus, lumpenist seega kaugel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus 60+ naine võib välja näha väga kena, vastupidiselt iluoppide või filleritega liialdanud sama vanale naisele. Kindlasti ei näe “kordades hullem välja”.

Palju neid üldse on? Eestis tean ainult üht, Eve Kivi.

Arvate, et tema pole midagi kohendada lasknud?

Ringlõikust ei usu, põsk ikka hullult ripub. Silmad – jah, võimalik. Eks tal hea geneetika ka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 211 )


Esileht Ilu Näo ringlõikus