Esileht Ilu Näo ringlõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 211 )

Teema: Näo ringlõikus

Postitas:
Kägu

No ma olen aru saanud, et ilu on ikka väga subjektiivne. Kes sinu meelest näiteks on imeilus?

Ithaka (enne, kui hakkas iluprotseduure tegema), Ines Karu, Grete Kuld.

Vanematest Cathy Tullkvist, Anu Saagim.

Veel vanematest Eve Kivi, Els Himma…

No näed. Minu meelest ei ole ükski neist imeilus. Suht keskmiselt ilusad, igavavõitu isegi. Anu fenomen on minu meelest täiesti arusaamatu, lihtsalt ok välimusega naine. Eve Kivi võib ainsana väga ilusaks nimetada neist.

Siis sul on kehv maitse. Kaks neist naistest on missiks/missiseks valitud. See tähendab, et subjektiivsusest on asi kaugel. Tegemist on siiski üleüldises (ehk paljude inimeste) mõistes ilusate naistega.

Missiks ja missiseks valimine ei näita küll nüüd, et keegi imeilus on. Tihti võidavad ka mitte kõige ilusamad vaid need, kes kuidagi muud moodi silma paistavad. Ja ma ei öelnudki, et nad ei ole ilusad, ma ütlesin, et nad on keskmised.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma olen aru saanud, et ilu on ikka väga subjektiivne. Kes sinu meelest näiteks on imeilus?

Ithaka (enne, kui hakkas iluprotseduure tegema), Ines Karu, Grete Kuld.

Vanematest Cathy Tullkvist, Anu Saagim.

Veel vanematest Eve Kivi, Els Himma…

No näed. Minu meelest ei ole ükski neist imeilus. Suht keskmiselt ilusad, igavavõitu isegi. Anu fenomen on minu meelest täiesti arusaamatu, lihtsalt ok välimusega naine. Eve Kivi võib ainsana väga ilusaks nimetada neist.

Siis sul on kehv maitse. Kaks neist naistest on missiks/missiseks valitud. See tähendab, et subjektiivsusest on asi kaugel. Tegemist on siiski üleüldises (ehk paljude inimeste) mõistes ilusate naistega.

Ingrid Margus ja Henessi Schmidt on sellised inimesed on, kes on nii ilusad, et ka tegelikult vaatama jääd.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missiks ja missiseks valimine ei näita küll nüüd, et keegi imeilus on. Tihti võidavad ka mitte kõige ilusamad vaid need, kes kuidagi muud moodi silma paistavad. Ja ma ei öelnudki, et nad ei ole ilusad, ma ütlesin, et nad on keskmised.

Ma vist ei keeraks pead ka kui see sinu välja toodud iludus kuskil vastu tuleks. Viru tänaval on iga kolmas vastavas vanuses naine kordi ilusam kui see nimetatud välismaa tädi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missiks ja missiseks valimine ei näita küll nüüd, et keegi imeilus on. Tihti võidavad ka mitte kõige ilusamad vaid need, kes kuidagi muud moodi silma paistavad. Ja ma ei öelnudki, et nad ei ole ilusad, ma ütlesin, et nad on keskmised.

Ma vist ei keeraks pead ka kui see sinu välja toodud iludus kuskil vastu tuleks. Viru tänaval on iga kolmas vastavas vanuses naine kordi ilusam kui see nimetatud välismaa tädi.

Mis minu välja toodud väljamaa iludus? Ega ma ka nende  Cathyde ja asjade peale ka pead ei keeraks, nagu ma ütlesin, keskmised.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingrid Margus ja Henessi Schmidt on sellised inimesed on, kes on nii ilusad, et ka tegelikult vaatama jääd.

Jällegi, väga maitseasi, minu jaoks nad kumbki pole midagi erilist. Ingrid Marguse puhul häirib veel ka keha, mis pole kuigi kaunis minu maitse jaoks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on meigi, valguse ja profikaameraga tehtud ilupildid.

Teine asi on inimestega reaalselt kokku kõndida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, inimesed ei saa aru, kui keegi on iluoppe teinud. Seda näeb kasvõi sellest, et kui kõrvutatakse kuulsustest pilte a la “Jennifer Aniston aastal 1993 ja 2023” ja ta praegu täpselt samasugune välja näeb nagu 30 aastat tagasi, siis peaaegu kõik kommentaarid on heade geenide ja heade näokreemide teemal. Ma iga kord imestan, et kas inimesed tõesti arvavad, et kuulsused üldse ei vanane ainult sellepärast, et nad kuulsad on??? Loomulikult on seal plastiline kirurgia abiks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, inimesed ei saa aru, kui keegi on iluoppe teinud. Seda näeb kasvõi sellest, et kui kõrvutatakse kuulsustest pilte a la “Jennifer Aniston aastal 1993 ja 2023” ja ta praegu täpselt samasugune välja näeb nagu 30 aastat tagasi, siis peaaegu kõik kommentaarid on heade geenide ja heade näokreemide teemal. Ma iga kord imestan, et kas inimesed tõesti arvavad, et kuulsused üldse ei vanane ainult sellepärast, et nad kuulsad on??? Loomulikult on seal plastiline kirurgia abiks.

No elav näide siin Perekooliski paljud väidavad, et nemad saaksid kohe aru, kui midagi tehtud oleks. Saaks nad jee. Üle pannud inimesed eristab iga inimene ära, hästri kohendatuid mitte.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist nina ära ei kontuuri: https://elu.ohtuleht.ee/515178/grete-paia-sai-ilusad-hambad-valu-ja-vaevaga Aga nagu ütlesin juba eelnevalt, inimesed on rumalad ja ei saa aru midagi, kuigi ise arvavad, et maru targad.

Ja siin on täpselt samast ajast teine foto:

https://elu24.postimees.ee/1115152/eesti-laul-2013-grete-paia-paastke-noored-hinged

Vabandust, kus need ilusad hambad sel pildil on?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingrid Margus ja kena? Ei tea teda, nyyd panin googlisse. No tavalisemast tavalisem punnpõskne noor naisterahvas.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingrid Margus ja kena? Ei tea teda, nyyd panin googlisse. No tavalisemast tavalisem punnpõskne noor naisterahvas.

Kena on ta kahtlemata, aga siin väidetakse, et silmatorkav iludus. Minu arust pole.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingrid Margus ja kena? Ei tea teda, nyyd panin googlisse. No tavalisemast tavalisem punnpõskne noor naisterahvas.

Kena on ta kahtlemata, aga siin väidetakse, et silmatorkav iludus. Minu arust pole.

Maitsed ongi jube erinevad. Merle Palmiste on ka küll kenamaks ja küll seksikamaks valitud, minu maitse jaoks pole ta üldse ilus, liiga pika ja robustse näoga.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ingrid Margus ja kena? Ei tea teda, nyyd panin googlisse. No tavalisemast tavalisem punnpõskne noor naisterahvas.

Kena on ta kahtlemata, aga siin väidetakse, et silmatorkav iludus. Minu arust pole.

Minu arust ka mitte, mind häirivad huuled. Võiks ju veidi kitsamad olla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ka mitte, mind häirivad huuled. Võiks ju veidi kitsamad olla.

Kriipsud, nagu sul? Ilusad naiselikud huuled on.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ka mitte, mind häirivad huuled. Võiks ju veidi kitsamad olla.

Kriipsud, nagu sul? Ilusad naiselikud huuled on.

No ma ei öelnud, et kriipsud. Ütlesin ju, et VEIDI kitsamad. Maitse asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina väga kartsin ja põdesin. Aga nüüd olen väga õnnelik, et tegin. Ei ole enam buldogipõski ja lotti. Silmad ja ülaosa on suht sama, vb veidi parem. Põhiline tegevus toimub alanäo ja kaela osas. Mina olin mõned nädalad seltskonnast eemal, aga siis panin meigi peale ja juuksed lahti ja seltskonda. Oma silma järgi oli väga paistes, aga keegi ei küsinud. Oleks võinud öelda, et allergia vms..

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina väga kartsin ja põdesin. Aga nüüd olen väga õnnelik, et tegin. Ei ole enam buldogipõski ja lotti. Silmad ja ülaosa on suht sama, vb veidi parem. Põhiline tegevus toimub alanäo ja kaela osas. Mina olin mõned nädalad seltskonnast eemal, aga siis panin meigi peale ja juuksed lahti ja seltskonda. Oma silma järgi oli väga paistes, aga keegi ei küsinud. Oleks võinud öelda, et allergia vms..

Kui vanalt ja kelle juures tegid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma olen aru saanud, et ilu on ikka väga subjektiivne. Kes sinu meelest näiteks on imeilus?

Ithaka (enne, kui hakkas iluprotseduure tegema), Ines Karu, Grete Kuld.

Vanematest Cathy Tullkvist, Anu Saagim.

Veel vanematest Eve Kivi, Els Himma…

No näed. Minu meelest ei ole ükski neist imeilus. Suht keskmiselt ilusad, igavavõitu isegi. Anu fenomen on minu meelest täiesti arusaamatu, lihtsalt ok välimusega naine. Eve Kivi võib ainsana väga ilusaks nimetada neist.

Siis sul on kehv maitse. Kaks neist naistest on missiks/missiseks valitud. See tähendab, et subjektiivsusest on asi kaugel. Tegemist on siiski üleüldises (ehk paljude inimeste) mõistes ilusate naistega.

Ingrid Margus ja Henessi Schmidt on sellised inimesed on, kes on nii ilusad, et ka tegelikult vaatama jääd.

Kes need veel on?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need veel on?

Need on tuntud noored paljulubavad näitlejad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need veel on?

Kui ei tea, mis sinu asi siis on?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ka mitte, mind häirivad huuled. Võiks ju veidi kitsamad olla.

Kriipsud, nagu sul? Ilusad naiselikud huuled on.

Mis asjad on naiselikud huuled? Meeste ja naistel ei erine huuled mitte kuidagi. Pole naistele looduse poolt lopsakamaid antud kui meestele. On suurte huultega mehi ja suurte huultega naisi. Et kui muude kehaosadega juhtub, et kaalu juurde kogudes need naiselikud osad paisuvad eriti suureks, siis huuled mitte kunagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh youtubist leiab kuhjaga videosid, kuidas tavalistest ja isegi koledatest naistest meigiga kaunitarid tehakse. Isegi jämeda kartulinina saab meigiga hoopis uueks luua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asjad on naiselikud huuled? Meeste ja naistel ei erine huuled mitte kuidagi. Pole naistele looduse poolt lopsakamaid antud kui meestele. On suurte huultega mehi ja suurte huultega naisi. Et kui muude kehaosadega juhtub, et kaalu juurde kogudes need naiselikud osad paisuvad eriti suureks, siis huuled mitte kunagi.

Kitsad huuled on koledad, nagu lame pepugi.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

Ei ole tõesti neid filme vaadanud. Pole ühtegi head Eesti filmi näinud ja loobusin nende vaatamisest juba mõnda aega tagasi. Uudistes on ainult sõda ja maksutõusud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tõesti neid filme vaadanud. Pole ühtegi head Eesti filmi näinud ja loobusin nende vaatamisest juba mõnda aega tagasi. Uudistes on ainult sõda ja maksutõusud.

Jälle mingi 4-tähega erakonna valija, kes mitte millestki midagi ei jaga 😀

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tõesti neid filme vaadanud. Pole ühtegi head Eesti filmi näinud ja loobusin nende vaatamisest juba mõnda aega tagasi. Uudistes on ainult sõda ja maksutõusud.

Jälle mingi 4-tähega erakonna valija, kes mitte millestki midagi ei jaga ????

Need sinu loetletud filmid küll mingit erilist kõrgkultuuri ei esinda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need sinu loetletud filmid küll mingit erilist kõrgkultuuri ei esinda.

Pidid ju kõva eestlane olema 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina väga kartsin ja põdesin. Aga nüüd olen väga õnnelik, et tegin. Ei ole enam buldogipõski ja lotti. Silmad ja ülaosa on suht sama, vb veidi parem. Põhiline tegevus toimub alanäo ja kaela osas. Mina olin mõned nädalad seltskonnast eemal, aga siis panin meigi peale ja juuksed lahti ja seltskonda. Oma silma järgi oli väga paistes, aga keegi ei küsinud. Oleks võinud öelda, et allergia vms..

See lõigatud nägu ei vanane enam ju loomulikult ja pead muudkui edasi lõikama kuniks tekib selline joodiknaise punsunud nägu nagu paljudel neil maailma naiskuulsustel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 211 )


Esileht Ilu Näo ringlõikus