Esileht Hobinurk Õnne 13

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 153 )

Teema: Õnne 13

Postitas:
Kägu

Minu meelest küll mitte, me ju ei pane nuga taldriku kõrvale ja ei jätka söömist kahvliga paremas käes.

Selliseid on meilgi päris palju viimasel ajal siginenud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu imestus oli suur, kui lugesin tänasest Õhtulehest, et Astrid Reinla oli surres 47-aastane. Mina teadsin koguaeg, et ta oli vanem naine, kes suri mingisse vanadusest tingitud hädasse. Pildi järgi ütleksin praegugi, et on ligi 70-aastane. Ehkki see pilt on vist tehtud siis, kui ta oli 44-aastane. Perekoolis ei tohi sellist asja muidugi küsida, aga huvitav, miks nii noor inimene suri.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa lugeda https://elu.ohtuleht.ee/1054537/karm-saatus-boris-kabur-oli-30-aastat-vanem-aga-naine-astrid-reinla-suri-enne-

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sari on ära lõpetatud, täna ja järgmisel laupäeval on sel ajal mingi Kersna saade?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sari on ära lõpetatud, täna ja järgmisel laupäeval on sel ajal mingi Kersna saade?

Suvepuhkus arvatavasti ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi äkki lõppes tõesti.

Kas teile ei tundu, et laste vanused ei klapi seal? Nii peetrike kui ka marike peaks juba vähemalt keskaealised olema. Aga viimases osas oli marike heal juhul 10-aastane.

Viimane osa oli ka kuidagi lohakalt ja üle jala mängitud. Maril oli sünnipäev ja läks koos Jaaaanuse ja Janega vanaema juurde. Sisseastudes hüüdis Alma: “Sisse, sisse! Uks on lahti!”. Mille peale Jane hakkas marikesele selgitama, et siin majas on selline komme, et hüütakse niimoodi… No see ei ole ju ometi võimalik, et nii tihedas läbikäimises, pealegi suures osas vanaema kasvatad olnud lapsele peaks hakkama pere sisenalju tutvustama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teile ei tundu, et laste vanused ei klapi seal? Nii peetrike kui ka marike peaks juba vähemalt keskaealised olema. Aga viimases osas oli marike heal juhul 10-aastane.

No keskealised on nüüd liialdus. Veidi kerisin. Näed, jõulud 2005 on Peetrike selline tatsav põnn.

https://arhiiv.err.ee/vaata/onne-13-300

Nii Et Peetrike peaks praegu siis olema umbes 17. Palju see Mari noorem oli? Väga järjest need lapsed ei olnud, 5-6 aastat oli vist noorem?

Aga minu jaoks jättis selles viimases osa ebaloomuliku mulje see, et Mari niimoodi titelikult kingitust nõudma astus. Tundus nii 10-11 olevat, nii vanad lapsed ei käitu ju enam nii?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris 20-sed veel ei ole. Vaatan Jupterist ja just jõudsin Peetrikese sünnini, see on Hooaeg 11, osa 253, aasta 2004. Olen küll hoolsalt vaadanud, aga ikka aru ei saanud kuidas maailma au, väärikuse, tarkuse ja südametunnistusena kujutatud Johannes raha Georgile tagasi maksta plaanis? Arvas, et 40+ tuhat kingiti?

Vaatasin suvel kõik osad ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No keskealised on nüüd liialdus.

Eee… Mina kirjutasin ju keskAealised, mitte keskealised. 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll Mare ja Allan olid esimestel aastatel ilusad inimesed ja imelikult kiiresti vananesid mõlemad. Tea kas vabaduse alguses oli näitlejatel väga raske elu või millest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No keskealised on nüüd liialdus.

Eee… Mina kirjutasin ju keskAealised, mitte keskealised. ????

Nojah, mu aju tegi lugedes triki. Aga siiski, Mari oli Peetrikesest 5-6 aastat noorem minu meelest. Nii et tema vanus enamvähem klappis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No keskealised on nüüd liialdus.

Eee… Mina kirjutasin ju keskAealised, mitte keskealised. ????

Kaevasin pisut veel. Tundub, et märtsis 2010 oli neil veel ainult üks laps. Ja Janel ei olnud ka veel kõhtu ees.

https://arhiiv.err.ee/vaata/onne-13-445

Ja oktoobris 2010 oli tüdruk olemas.

https://arhiiv.err.ee/vaata/onne-13-460

Nii et Mari peaks praegu siis olema 11, saama millagi sügisel 12. Nii vana võis ta selles osas ju umbes olla kah. Kuigi mais sünnipäev tal nüüd vaevalt, et oli, kui Janel märtsis veel kõhtu näha ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu linnapeal see ohhoohhoo naine ja laps kadusid, et ta viimastes osades Arega suurt armastust mängib?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teile ei tundu, et laste vanused ei klapi seal? Nii peetrike kui ka marike peaks juba vähemalt keskaealised olema. Aga viimases osas oli marike heal juhul 10-aastane.

No keskealised on nüüd liialdus. Veidi kerisin. Näed, jõulud 2005 on Peetrike selline tatsav põnn.

https://arhiiv.err.ee/vaata/onne-13-300

Nii Et Peetrike peaks praegu siis olema umbes 17. Palju see Mari noorem oli? Väga järjest need lapsed ei olnud, 5-6 aastat oli vist noorem?

Aga minu jaoks jättis selles viimases osa ebaloomuliku mulje see, et Mari niimoodi titelikult kingitust nõudma astus. Tundus nii 10-11 olevat, nii vanad lapsed ei käitu ju enam nii?

Huvitav oli ka see, et Alma oli katnud laua neljale (tema, Jaanus, Jane, Mari), aga kui külalised saabusid, siis küsis, kuhu teised lapsed jäid. Teistele siis ei plaaninudki kohvi ja kooki pakkuda? (Saan aru, et norin, aga sellised pisiasjad jäävad silma.)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll Mare ja Allan olid esimestel aastatel ilusad inimesed ja imelikult kiiresti vananesid mõlemad. Tea kas vabaduse alguses oli näitlejatel väga raske elu või millest.

Taevas hoidku, tõepoolest! Inimesed on 40 aastaga ülikiirelt vananenud!! Milles asi??

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav oli ka see, et Alma oli katnud laua neljale (tema, Jaanus, Jane, Mari), aga kui külalised saabusid, siis küsis, kuhu teised lapsed jäid. Teistele siis ei plaaninudki kohvi ja kooki pakkuda? (Saan aru, et norin, aga sellised pisiasjad jäävad silma.)

Päriselus võiks see nii olla, et lapsed helistavad, et tulevad nii..mitmekesi ja rohkem pole telefonis aega rääkida. Siis tulijate arv on teada ja kohapeale jõudes saab uurida, mis teistega juhtus.
Aga sarjas oli ilmselt lihtsalt loogikaviga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa lugeda https://elu.ohtuleht.ee/1054537/karm-saatus-boris-kabur-oli-30-aastat-vanem-aga-naine-astrid-reinla-suri-enne-

Ma kunagi lugesin seda artiklit ja siis vaatasin, et kas see naine on 30 aastat vanem mehest või, aga tuli välja, et ikka Reinla oli noorem. Tõestab jälle, et vana mehega abiellumine teeb ka naise ruttu vanaks. Mitut sellist paari tean, kus mees on 20-30 aastat vanem ja hiljemalt 10 aastaga on sellest noorest naisest mehega samaealine saanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kunagi lugesin seda artiklit ja siis vaatasin, et kas see naine on 30 aastat vanem mehest või, aga tuli välja, et ikka Reinla oli noorem. Tõestab jälle, et vana mehega abiellumine teeb ka naise ruttu vanaks. Mitut sellist paari tean, kus mees on 20-30 aastat vanem ja hiljemalt 10 aastaga on sellest noorest naisest mehega samaealine saanud.

Et 50-aastane naine näeb välja 70-80? No ei usu, kohe üldse ei usu.

Mu tutvusringis on paar, kus mees 70, naine 51, koos 10+ aastat. Mees  oli nende tutvumise ajal täiesti tavaline, ei tundunud vana. Nüüd on mees viimase paari aastaga vanaks jäänud ja tundubki vana juba. Naine on ikka kena keskealine, ei saa küll öelda, et ta ka äkki 70-aastaseks saanud oleks. Ei välimuselt ega käitumiselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et 50-aastane naine näeb välja 70-80? No ei usu, kohe üldse ei usu.

Vaata seda pilti ka, mis tsiteeringu juures oli. Ma ütleks, et Astrid näeb vanem välja kui tema 30 aastat vanem mees selle pildi põhjal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata seda pilti ka, mis tsiteeringu juures oli. Ma ütleks, et Astrid näeb vanem välja kui tema 30 aastat vanem mees selle pildi põhjal.

No kuule. Ta suri, kui ei olnud veel viiskümmendki. Ta oli ilmselt haige ja see paistab ka välimusest välja. See haigus ja sellest tingitud välimuse äravajumine ei ole kuidagi tema vanemast mehest tingitud. Tavaline terve 45-aastane küll 75 välja ei näe isegi siis, kui ta mees 75 on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “sisse-sisse-uks on lahti!” ja “kui mina veel viinapoes töötasin…” on tegelikult nii ära tüüdanud. Saan aru, et ongi eesmärk seda leierdada ja sel moel mingit nalja välja pigistada. Aga pisut harvema sagedusega mõjuks palju paremini.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline terve 45-aastane küll 75 välja ei näe isegi siis, kui ta mees 75 on.

75 ei näe, aga 50+ hakkab küll üsna kiiresti välja nägema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

75 ei näe, aga 50+ hakkab küll üsna kiiresti välja nägema.

Nojah, 45-aastasel naisel ongi ainult viis aastat viiekümneni minna. Ja eelnevalt oli jutt siiski mehega sama vana välja nägemisest. Et kui mees 30 aastat vaenm, siis näen 45-aastane naine ka mehevanune ehk 75 välja.

Viieaastane vanusevahe ses vanuses on ju nii väike, et  mina  küll inimesele näkku vaadates ei oska öelda, kas ta on nüüd pigem 50 või pigem 45.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, 45-aastasel naisel ongi ainult viis aastat viiekümneni minna. Ja eelnevalt oli jutt siiski mehega sama vana välja nägemisest. Et kui mees 30 aastat vaenm, siis näen 45-aastane naine ka mehevanune ehk 75 välja. Viieaastane vanusevahe ses vanuses on ju nii väike, et mina küll inimesele näkku vaadates ei oska öelda, kas ta on nüüd pigem 50 või pigem 45.

Ma ütlesin, et 50+, mitte viies aastas pole asi. Selge on see, et oma tegelikust vanusest palju vanem hakkab välja nägema, tuleb vanainimese hoiak ja siis tundubki oma mehega sama vana. Mõni nooruslikum küll tüdineb oma vanamehest ära ja laseb jalga (Saagim näiteks), kui see vanaks jääb, aga need leplikumad, kes jäävad, näevad oma vanusest tunduvalt vanemad välja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu imestus oli suur, kui lugesin tänasest Õhtulehest, et Astrid Reinla oli surres 47-aastane. Mina teadsin koguaeg, et ta oli vanem naine, kes suri mingisse vanadusest tingitud hädasse. Pildi järgi ütleksin praegugi, et on ligi 70-aastane. Ehkki see pilt on vist tehtud siis, kui ta oli 44-aastane. Perekoolis ei tohi sellist asja muidugi küsida, aga huvitav, miks nii noor inimene suri.

Huudisimutsen samuti, et miks siis nii noorelt? Pilt on mustvalge ja seal ta tundub selline kõhnake, eks see lisab ka vanust juurde, aga et 44 oli- see on üllatav.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huudisimutsen

???

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni hakkab isegi koeraga sarnaselt välja nägema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huudisimutsen

???

Sa ei ole seda sõna siin Perekoolis kohanud? Mina olen. Seetõttu ka kaldtekstis.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huudisimutsen

???

Sa ei ole seda sõna siin Perekoolis kohanud? Mina olen. Seetõttu ka kaldtekstis.

Milleks lollust levitada?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huudisimutsen

???

Sa ei ole seda sõna siin Perekoolis kohanud? Mina olen. Seetõttu ka kaldtekstis.

Alguses ei olnud ju kaldkirjas …

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 153 )


Esileht Hobinurk Õnne 13