Esileht Hobinurk Õnne 13 kodud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 196 )

Teema: Õnne 13 kodud

Postitas:
Kägu

Kas tahaksite elada mõnes “Õnne 13” kodus? On nad piisavalt ilusad, maitsekad ja moodsad teie jaoks?

 

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole neil midagi häda. Ja moodne või mitte, see pole mulle oluline.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin muud. Viimases osas on Are pojast üleöö suur mees saanud. Kaks aastat tagasi oli ca 7-aastane. Tänases osas 17-aastane. Samas Jane ja Jaanuse Peetrike on juba  25 aastat väikelaps olnud. Alles eelviimases osas oli juttu, et Alma hoiab Peetrikest ja on temaga jalutamas.

Kodud kodudeks. Mul on ühe tuttava kodu ka seal seriaalis, kus mõnikord filmitakse. Ilus Nõmme majake on neil. Tahaksin küll sellist omale.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks kodu moodne peab olema?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks kodu moodne peab olema?

Ei pea, aga võiks olla kaasaegne ning sisustatud disaineri poolt?

0
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma disaineri maitse järgi kodus peaksin elama, ma tahaksin ikka omas olla?

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seal seriaalis ongi ju üritatud näidata selliseid tüüpilisepoolseid kodusid, polegi eesmärk mingit sisekujundusauhinda saada.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peetrikese kodus hoitakse kohvi luku taga, Peetrike isalt nurus kohvi, aga vara veel, 25 pole meheiga!

Vanad ärimehed usuvad käsitsi paberile kritseldatud dokumentide jõusse.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin muud. Viimases osas on Are pojast üleöö suur mees saanud. Kaks aastat tagasi oli ca 7-aastane. Tänases osas 17-aastane. Samas Jane ja Jaanuse Peetrike on juba 25 aastat väikelaps olnud. Alles eelviimases osas oli juttu, et Alma hoiab Peetrikest ja on temaga jalutamas.

Noh, võib-olla on tegemist tugeva arnegus mahajäämusega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin muud. Viimases osas on Are pojast üleöö suur mees saanud. Kaks aastat tagasi oli ca 7-aastane. Tänases osas 17-aastane.

Sumbergi pojad peaks enam-vähem ühevanused olema. Rocco ongi vist 17.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, võib-olla on tegemist tugeva arnegus mahajäämusega.

Meenus osa kus lastega Almale külla mindi ja hakati lastele seda “sisse, sisse, uks on lahti” seletama, seega need lapsed ongi vist kõik arengupeetusega. Ei mäleta kas Peetrike ka oli ja kui vanana teda seal näidati. See osa oli kuskil 1-2 aastat tagasi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peetrikese kodus hoitakse kohvi luku taga, Peetrike isalt nurus kohvi, aga vara veel, 25 pole meheiga!

Vanad ärimehed usuvad käsitsi paberile kritseldatud dokumentide jõusse.

No ära vanusega nüüd liialda. Peetrike on 18, näed siin detsember 2005 osas on ta sületitt
https://arhiiv.err.ee/video/vaata/onne-13-300

Aga ma ise ka itsitasin nii suurele inimesele kohvi keelamise kui Margna tehase saaga peale. Et mingi suvaline paber Margna kätte ja ongi kohe tehas tema oma tagasi? 😀

Are Martin peaks jah olema nii 16-17. Sündis ta veidi pärast Roccot, Rocco (ehk Raul) on sündinud 2004.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas miljonär Margna ainus vara oligi tema tehas Mornas? Rootsis ja mujal polegi midagi? Olin aru saanud, et tegemist on suurärimehega, kes ei pane kõiki mune ühte korvi, aga nüüd, kui ühest oma varast ilma jäi, on tavaline pensionär, kes elab peost suhu? Ma olen natuke hämmingus.

Dialoogid seal seriaalis on sellised, et tekib tunne, et kõik on arengupeetusega. Näiteks jõulude või aastavahetuse osas seisid Mare ja Alma köögis, kui keegi koputas. Selle asemel, et inimene sisse kutsuda, hakkasid Mare ja Alma heietama, et ei tea, kes koputab, et Jaanus see ju olla ei saa, sest Jaanus on perega Egiptuses (või jumal mäletab, kus täpselt) puhkamas. Ja heietasid seal seda teksti, samal ajal inimene ukse taga ootas. Ei ole minu tutvusringkonnas selliseid inimesi, kes uksekoputuse peale nii reageeriks, et hakkaks heietama mingit juttu, selle asemel et ust avama minna. See oli ainult üks näide arengupeetusega inimeste omavahelisest dialoogist. Neid näiteid on seal küll ja küll.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, minule tundub, et Peetrike sündis tükk maad varem kui Are üldse sinna laekus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas miljonär Margna ainus vara oligi tema tehas Mornas? Rootsis ja mujal polegi midagi? Olin aru saanud, et tegemist on suurärimehega, kes ei pane kõiki mune ühte korvi, aga nüüd, kui ühest oma varast ilma jäi, on tavaline pensionär, kes elab peost suhu? Ma olen natuke hämmingus.

Sama oli Pilvede all, kus pidevalt olid firmaD (mitu pidi vist erilist edu ja rikkust näitama) ja järsku oli puuuks(ühega, teistest ei olnud enam juttugi).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma ise ka itsitasin nii suurele inimesele kohvi keelamise kui Margna tehase saaga peale. Et mingi suvaline paber Margna kätte ja ongi kohe tehas tema oma tagasi? ????

Mina tundsin ennast täiesti rongaemana. Ma isegi ei mäleta kas ma (nüüdseks täiskasvanud) oma lapsele kohvi keelasin või kas ta seda üldse tahtis lapsena. Piima ja mahla kulus küll palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt, et moodsa superluxi ihkajad Türil/Tõrvas/Mornas elaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, minule tundub, et Peetrike sündis tükk maad varem kui Are üldse sinna laekus.

Otsisin veel veidi, 2008 kevadel peeti Martini aastast sünnipäeva. Nii et praegu peaks ta siis olema veel 14, saab paari kuu pärast 15. nii et mingi kolm aastat Peetrikesest ja Roccost noorem.

https://jupiter.err.ee/977142/onne-13

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks jõulude või aastavahetuse osas seisid Mare ja Alma köögis, kui keegi koputas. Selle asemel, et inimene sisse kutsuda, hakkasid Mare ja Alma heietama, et ei tea, kes koputab, et Jaanus see ju olla ei saa, sest Jaanus on perega Egiptuses (või jumal mäletab, kus täpselt) puhkamas. Ja heietasid seal seda teksti, samal ajal inimene ukse taga ootas.

???? ???? See sari hoiab kiivalt oma komöödistaatust.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Martin ja Rocco peaks ju enam-vähem ühevanused olema? Oli ju suur skandaal, et Sumberg korraga kaks titte valmis tegi.

See on nagu Vaprates ja ilusates, kus beebid üleöö täiskasvanuks said, aga vastupidi 🙂

Aga kodud on seal kõigil kenad, keskmine eestlane selliseid ei oma.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas miljonär Margna ainus vara oligi tema tehas Mornas? Rootsis ja mujal polegi midagi? Olin aru saanud, et tegemist on suurärimehega, kes ei pane kõiki mune ühte korvi, aga nüüd, kui ühest oma varast ilma jäi, on tavaline pensionär, kes elab peost suhu? Ma olen natuke hämmingus.

Ta kirjutas vist kogu oma vara Karineeme nimele, et mitte lahutusega jagada. Kas seal oli ainult tehas või muud veel, ei mainitud, aga kui oligi muu, siis läks see ka Karineemele.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii lihtsaalt käiski kirjutamine? Ja siis naerdakse lihtinimesi kui need notarisse ei taipa minna.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin muud. Viimases osas on Are pojast üleöö suur mees saanud. Kaks aastat tagasi oli ca 7-aastane. Tänases osas 17-aastane.

Sumbergi pojad peaks enam-vähem ühevanused olema. Rocco ongi vist 17.

Võimalik! Aga, miks see Peetrike küll ometi kuidagi suureks ei kasva? ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, minule tundub, et Peetrike sündis tükk maad varem kui Are üldse sinna laekus.

Otsisin veel veidi, 2008 kevadel peeti Martini aastast sünnipäeva. Nii et praegu peaks ta siis olema veel 14, saab paari kuu pärast 15. nii et mingi kolm aastat Peetrikesest ja Roccost noorem.

https://jupiter.err.ee/977142/onne-13

Kas seda Peetrikest üldse näidatud ka on? Või on ta nagu Lepiku Salme? 😀

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahe teema, sain naerda????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seda Peetrikest üldse näidatud ka on? Või on ta nagu Lepiku Salme? ????

Kes on Lepiku Salme?

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seda Peetrikest üldse näidatud ka on? Või on ta nagu Lepiku Salme? ????

Kes on Lepiku Salme?

….. või kes on Peetrike

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tahaksite elada mõnes “Õnne 13” kodus? On nad piisavalt ilusad, maitsekad ja moodsad teie jaoks?

sõltub, palju tahad? millist sa müüd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina küll ei tea, et Peetrikest näidatud oleks. Lisaks on ju tal veel 2 õde/venda, nendel pole nimesidki vist seal seriaalis.

seal Ahvenate peres on ka üks väikelaps, keda juba aastaid elutuppa ei lasta vist 😀

aina magab oma toas.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta kirjutas vist kogu oma vara Karineeme nimele, et mitte lahutusega jagada. Kas seal oli ainult tehas või muud veel, ei mainitud, aga kui oligi muu, siis läks see ka Karineemele.

Kordagi ei ole juttu olnud kuidas Karineem Rootsis tehaste, varade valitsemisega hakkama saab. Kaugjuhtimise teel toimetabki või? Margna pidi ju tohutu tegus ja rikas ärimees olema. Ega tal siis ainult üks provintsi tehaseköks olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 196 )


Esileht Hobinurk Õnne 13 kodud