Esileht Pereelu ja suhted Pärast petmist koos

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Pärast petmist koos

Postitas:

Juhuseksi pärast mees välja visata on ikka eriti loll tegu. Ma ei saa aru, miks see seks nii tähtis on just. No ronis korra rumalast peast kellegi voodisse, mis see siis tegi sulle. Ilmselt põdes pärast ise ka kõvasti. Mingid pseudoprobleemid tekitatakse endale.

Sinu jaoks pseudoprobleem. Minu jaoks mitte. Ahjaa, ma sain mehelt ka mitu HPV tüvega viirust. Kaks neist on kõrge vähiriskiga. On “ülim nauding” käia iga natukese aja tagant kolposkoopias.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:14; 17.10 07:45; 18.10 07:32; 18.10 18:12; 18.10 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuseksi pärast mees välja visata on ikka eriti loll tegu. Ma ei saa aru, miks see seks nii tähtis on just. No ronis korra rumalast peast kellegi voodisse, mis see siis tegi sulle. Ilmselt põdes pärast ise ka kõvasti. Mingid pseudoprobleemid tekitatakse endale.

Sinu jaoks pseudoprobleem. Minu jaoks mitte. Ahjaa, ma sain mehelt ka mitu HPV tüvega viirust. Kaks neist on kõrge vähiriskiga. On “ülim nauding” käia iga natukese aja tagant kolposkoopias.

Mida iganes, aga see on nüüd küll loll argument. Su mees oli neitsi enne sinuga seksimist ja sina ka? Või miks sa arvad, et need tüved just sellest juhuseksist tulid?

Aga üldiselt nõustun – juhuseksi pärast pere lõhkumine on ikka küll üsna tobe. Ma ütleks lausa, et isekas – laste suhtes. Sinu perekond ei koosne ainult sinust ja mehest. Seal on ka su lapsed. “Mul on madal valulävi” on hale vabandus. Mees tegi vea ja tunnistas, sinu poolt olnuks minimaalselt vajalik vähemalt üritada suhet korda saada, et lapsed ei peaks isast ilma jääma. Koos heas ja halvas, see tähendab muuhulgas ka seda, et sina oled see, kes mehe vigu parandada aitab ning mees omakorda muidugi sinu vigu. Jajah, “oma asi”, “ära õpeta” ja kõike see – aga loll ja isekas tegu see on. Täpselt samaväärne su mehe juhuseksiga, see on sama loll ja isekas. Teie mõlema isekusest kannatavad teie lapsed (ei, pühapäeviti kohatav isa ei ole sama, mis päris isa).

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuseksi pärast mees välja visata on ikka eriti loll tegu. Ma ei saa aru, miks see seks nii tähtis on just. No ronis korra rumalast peast kellegi voodisse, mis see siis tegi sulle. Ilmselt põdes pärast ise ka kõvasti. Mingid pseudoprobleemid tekitatakse endale.

Sinu jaoks pseudoprobleem. Minu jaoks mitte. Ahjaa, ma sain mehelt ka mitu HPV tüvega viirust. Kaks neist on kõrge vähiriskiga. On “ülim nauding” käia iga natukese aja tagant kolposkoopias.

Mida iganes, aga see on nüüd küll loll argument. Su mees oli neitsi enne sinuga seksimist ja sina ka? Või miks sa arvad, et need tüved just sellest juhuseksist tulid?

Aga üldiselt nõustun – juhuseksi pärast pere lõhkumine on ikka küll üsna tobe. Ma ütleks lausa, et isekas – laste suhtes. Sinu perekond ei koosne ainult sinust ja mehest. Seal on ka su lapsed. “Mul on madal valulävi” on hale vabandus. Mees tegi vea ja tunnistas, sinu poolt olnuks minimaalselt vajalik vähemalt üritada suhet korda saada, et lapsed ei peaks isast ilma jääma. Koos heas ja halvas, see tähendab muuhulgas ka seda, et sina oled see, kes mehe vigu parandada aitab ning mees omakorda muidugi sinu vigu. Jajah, “oma asi”, “ära õpeta” ja kõike see – aga loll ja isekas tegu see on. Täpselt samaväärne su mehe juhuseksiga, see on sama loll ja isekas. Teie mõlema isekusest kannatavad teie lapsed (ei, pühapäeviti kohatav isa ei ole sama, mis päris isa).

Palun püüa vähemalt leppida teiste inimeste valikutega. Minu isa pettis mu ema, kui me olime õega väikesed (meile seda ei räägitud, siiani pole räägitud. Ema on vaid öelnud, et te ei tea, mida isa tegi). Vanemad otsustasid, et ei lahuta enne meie täiskasvanuks saamist. Ma ise teatud vanusest ütlesin, et mina soovin isaga elada, aga enam mitte nii. Kui inimene ei suuda andestada, siis ei ei suuda, palun arvesta. See elu oli kohutav. Oli nagu kaks vanemat, aga ei olnud ka. Ema hakkas ringi tõmbama, tõi ka koju mehi. Mõni ei jõudnud minu ärkamiseks lahkuda, no ma kiirendasin ta lahkumist… Kas see on sobilik elu eelteismelisele? Võtan vastutuse vanemate tehtud vigade eest, meie ju kannatasime õega ja vanemad kannatasid. Väga vähesed suudavad edasi minna ja head nägu kurvas mängus teha. Kui vanemad lõpuks lahutasid, siis hakkasid väga hästi läbi saama.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 18:51; 16.10 14:17; 17.10 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga üldiselt nõustun – juhuseksi pärast pere lõhkumine on ikka küll üsna tobe. Ma ütleks lausa, et isekas – laste suhtes. Sinu perekond ei koosne ainult sinust ja mehest. Seal on ka su lapsed. “Mul on madal valulävi” on hale vabandus. Mees tegi vea ja tunnistas, sinu poolt olnuks minimaalselt vajalik vähemalt üritada suhet korda saada, et lapsed ei peaks isast ilma jääma. Koos heas ja halvas, see tähendab muuhulgas ka seda, et sina oled see, kes mehe vigu parandada aitab ning mees omakorda muidugi sinu vigu. Jajah, “oma asi”, “ära õpeta” ja kõike see – aga loll ja isekas tegu see on. Täpselt samaväärne su mehe juhuseksiga, see on sama loll ja isekas. Teie mõlema isekusest kannatavad teie lapsed (ei, pühapäeviti kohatav isa ei ole sama, mis päris isa).

Jeerum küll. Mis sa jaurad? Palun ela oma elu nagu soovid, ürita oma suhet korda saada kasvõi miljon korda oma elu jooksul, lase käia, paranda oma mehe vigu miljon korda, palun väga, keegi ei keela. Aga JÄTA TEISTE NAISTE VALIKUD RAHULE.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:59; 16.10 14:08; 16.10 14:58; 16.10 15:48; 17.10 09:47; 17.10 19:21; 17.10 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuseksi pärast mees välja visata on ikka eriti loll tegu. Ma ei saa aru, miks see seks nii tähtis on just. No ronis korra rumalast peast kellegi voodisse, mis see siis tegi sulle. Ilmselt põdes pärast ise ka kõvasti. Mingid pseudoprobleemid tekitatakse endale.

Sinu jaoks pseudoprobleem. Minu jaoks mitte. Ahjaa, ma sain mehelt ka mitu HPV tüvega viirust. Kaks neist on kõrge vähiriskiga. On “ülim nauding” käia iga natukese aja tagant kolposkoopias.

Mida iganes, aga see on nüüd küll loll argument. Su mees oli neitsi enne sinuga seksimist ja sina ka? Või miks sa arvad, et need tüved just sellest juhuseksist tulid?

Aga üldiselt nõustun – juhuseksi pärast pere lõhkumine on ikka küll üsna tobe. Ma ütleks lausa, et isekas – laste suhtes. Sinu perekond ei koosne ainult sinust ja mehest. Seal on ka su lapsed. “Mul on madal valulävi” on hale vabandus. Mees tegi vea ja tunnistas, sinu poolt olnuks minimaalselt vajalik vähemalt üritada suhet korda saada, et lapsed ei peaks isast ilma jääma. Koos heas ja halvas, see tähendab muuhulgas ka seda, et sina oled see, kes mehe vigu parandada aitab ning mees omakorda muidugi sinu vigu. Jajah, “oma asi”, “ära õpeta” ja kõike see – aga loll ja isekas tegu see on. Täpselt samaväärne su mehe juhuseksiga, see on sama loll ja isekas. Teie mõlema isekusest kannatavad teie lapsed (ei, pühapäeviti kohatav isa ei ole sama, mis päris isa).

Tal on lapsed ju täiskasvanud juba. Nemad enam isaga suhtlemiseks ema vahetalitajaks ei vaja ehk.
Mina mõistan, miks ta ühe juhuseksi pärast lõpu tegi. Ka minu jaoks on truudus suhte üks alustaladest. Ka minul kaovad tunded koheselt, kui olen teada saanud, et minu kõige ihuligi olev inimene on mind reetnud. Ma armastan edasi seda, kes ta kunagi oli, aga seda tänast meest ma ei tahaks. Võin selle seksi talle mõnes mõttes andeks anda, küll aga ei suuda ma taluda mõtet, et mu kaaslane selline selgrootu mollusk on, kes süüdimatult meie pika kooselu vahetab välja lühikese kirehoo vastu. Ma mõistan, et teine naine võib meeldida, ma suudan mõista, et mees võiks teda tahta, isegi mõnda aega veidi armunud olla, aga, hei, sa oled täiskasvanud mõistusega inimene – sa kas surud need tunded alla ja piirdud unistamisega või tunnistad, et su senine suhe on lõppenud ja annad sellest ka OMA naisele teada. Mehed kipuvad kahjuks seda aga teada andma TEISELE naisele, oma naise puhul “unustatakse”. Ja oma naise puhul ei tahetaks, et ka too teisega voodisse läheks, see on ju mõeldamatu reetmine.
Väikeste laste puhul veel mõistan, et mõttekam oleks pettumus alla neelata ja proovida koos edasi minna. Samas kui see lugu jääbki paari vahele ja muudkui närib, siis on lahkuminek igas mõttes leebem variant.
Täiskasvanud laste vanemate puhul on kergem, kuigi omad kitsaskohad on sealgi. Aga vähemalt on mehel ja naisel õigus otsustada rohkem enda suva järgi. Tahan, tõmban teise naise koikusse, tahan, lõpetan selle nalja peale kooselu.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:49; 17.10 20:04; 17.10 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind näiteks ei häiri üldse mõte sellest, et mu mees mõne teise naisega seksib. Aga asi ei ole ju ainult seksis, ega ju? /-/ Selleks, et asi seksini jõuaks, peab olema mingi keemia, situatsioon, moosimine, meeldimine, planeerimine, otsustamine. Ja vot mõte sellele häirib mind küll. Et näiteks sel ajal, kui mina õhtusööki perele teen või lapsi magama panen, tegeleb mu mees mõne teise naise moosimise ja ära rääkimisega, sosistab talle õrnusi, meelitab, õrnutseb ja teeb seda kõike minu seljataga, salaja. Milline armastav inimene teeks nii?

Asi on selles, et mõnikord on tõepoolest *asi ainult seksis*.
*Sinu* jaoks peab seksile see eeltoodud jada tingimata eelnema. Kõik ülejäänu on sinu sinna juurde mõeldud/visualiseeritud (õrnuste sosistamine jne) Seda ei pruugi üldse toimunud olla. Kahju, kui su otsus lahku minna põhineks kujutlusele millestki, mida tegelikult polnudki, mitte tegelikult toimunule – mehe seksile teise naisega (mis sind väidetavalt ei häirikski)

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 00:27; 17.10 09:49; 17.10 21:35; 19.10 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi on juhuseks ehk nö mingitel asjaoludel poolkogemata juhtunud ühekordne vahekord, millele pole eelnenud ega järgne mingit armulugu, tohutu reetmine. Milles seisneb reetmine? Kas ei või lugeda reetmiseks hoopis situatsiooni, kus mees kusagil seltskonnas satub kellelegi pihtima oma probleeme, sealhulgas probleeme oma naisega. Te lihtsalt ei saa seda kunagi teada, aga sellised pihtimused ei ole sageli naisele kuidagi meelitavad. Ühekordne juhuseks on tegelikult tühiasi.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:33; 17.10 09:59; 17.10 14:54; 17.10 20:25; 17.10 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see vastus siis on, mida me kõik teame?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:33; 17.10 09:59; 17.10 14:54; 17.10 20:25; 17.10 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi on juhuseks ehk nö mingitel asjaoludel poolkogemata juhtunud ühekordne vahekord, millele pole eelnenud ega järgne mingit armulugu, tohutu reetmine. Milles seisneb reetmine? Kas ei või lugeda reetmiseks hoopis situatsiooni, kus mees kusagil seltskonnas satub kellelegi pihtima oma probleeme, sealhulgas probleeme oma naisega. Te lihtsalt ei saa seda kunagi teada, aga sellised pihtimused ei ole sageli naisele kuidagi meelitavad. Ühekordne juhuseks on tegelikult tühiasi.

Kuidas saab seks juhtuda poolkogemata? Enne, kui asi seksini jõuab, jõuad sa ju miljon korda analüüsida ja mõelda, kas see, mida sa teed, on ikka õige ja millised tagajärjed sellel teol olla võiks.
Ja kui see absoluutselt mitte midagi ei tähenda ja on nii tühine asi, siis miks seda varjata ja vassida ning valetada?
Reetmine seisneb valetamises ja varjamises.
Aus käitumine oleks ju selline, et mees ütleb kodus naisele, et ma nüüd lähen ja seksin Mariga. Nii teab naine oma seisukoha võtta. Siin teemas on päris mitu andeksandvat Kägu, eks need siis ütlevadki oma mehele, et mine, mine, peaasi, et sa koju tuled. Aga naine, kellele see ei meeldi, teab edasist elu planeerima hakata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 01:10; 17.10 19:10; 17.10 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aus käitumine oleks ju selline, et mees ütleb kodus naisele, et ma nüüd lähen ja seksin Mariga. Nii teab naine oma seisukoha võtta. Siin teemas on päris mitu andeksandvat Kägu, eks need siis ütlevadki oma mehele, et mine, mine, peaasi, et sa koju tuled. Aga naine, kellele see ei meeldi, teab edasist elu planeerima hakata.

Jah, ja need andeksandvad käod ütlevad veel, et ‘Tule siis kenasti koju, siis ma saan hakata tasakesi su vigu parandama. Ma üritan suhet koos hoida, sest me oleme ju koos heas ja halvas. Musi!’

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:59; 16.10 14:08; 16.10 14:58; 16.10 15:48; 17.10 09:47; 17.10 19:21; 17.10 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab seks juhtuda poolkogemata? Enne, kui asi seksini jõuab, jõuad sa ju miljon korda analüüsida ja mõelda, kas see, mida sa teed, on ikka õige ja millised tagajärjed sellel teol olla võiks.

Sul ei ole kas kirg kunagi silmanägemist võtnud või siis oli see nii ammu, et sa ei mäleta sellest midagi. Kirg võib vabalt võtta igasuguse ratsionaalse mõtlemise võime.

Jeerum küll. Mis sa jaurad? Palun ela oma elu nagu soovid, ürita oma suhet korda saada kasvõi miljon korda oma elu jooksul, lase käia, paranda oma mehe vigu miljon korda, palun väga, keegi ei keela. Aga JÄTA TEISTE NAISTE VALIKUD RAHULE.

Miks ma peaksin, kui neis valikutes kannatavad selle pere lapsed? Jah, kui ta lapsed on täiskasvanud, siis on teine asi, siis on see nende kahe inimese asi, kuid ma ei lugenud välja, et lapsed juba nii suured oleks – ja kuni lapsed on väikesed on mõlema vanema ülesanne perekonda säilitada. Kui üks feilib, siis teine mitte ei torma solvunult pea kuklas minema, vaid PARANDAB. Saage ometi perekonna mõttest aru juba.

Palun püüa vähemalt leppida teiste inimeste valikutega. Minu isa pettis mu ema, kui me olime õega väikesed (meile seda ei räägitud, siiani pole räägitud. Ema on vaid öelnud, et te ei tea, mida isa tegi). Vanemad otsustasid, et ei lahuta enne meie täiskasvanuks saamist. Ma ise teatud vanusest ütlesin, et mina soovin isaga elada, aga enam mitte nii. Kui inimene ei suuda andestada, siis ei ei suuda, palun arvesta.

Ma ju kirjutasingi – peab vähemalt proovima parandada laste isa tehtud viga. Kui ei õnnestu, siis ei õnnestu. Kuid kohe peale petmist suhte lõpetamisel ei ole ju naine proovinud midagi parandada! Absoluutselt nõus, et kui proovid ja ei õnnestu, siis halvas suhtes ei tohi vinduda. Kuid seda saab teada alles peale proovimist. Ja eriti jabur on ju, et need naised siin teavad lausa ENNE petmist, et kohe on lahutus ja kõik ja kohvrid pakitud. See ei ole see, mis on perekonna mõte. Olge head, ärge lapsi saage, kui enesekindlust nii palju pole, et PROOVIDA sind petnud mehega jätkata, ning egoismi samas jagub jalaga segada, et laste huvidele mitte mõelda. Kellel neid katkisi lapsi vaja on.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi on juhuseks ehk nö mingitel asjaoludel poolkogemata juhtunud ühekordne vahekord, millele pole eelnenud ega järgne mingit armulugu, tohutu reetmine. Milles seisneb reetmine? Kas ei või lugeda reetmiseks hoopis situatsiooni, kus mees kusagil seltskonnas satub kellelegi pihtima oma probleeme, sealhulgas probleeme oma naisega. Te lihtsalt ei saa seda kunagi teada, aga sellised pihtimused ei ole sageli naisele kuidagi meelitavad. Ühekordne juhuseks on tegelikult tühiasi.

Ma ei tea, kuidas sinul, aga minul oli tulevase abikaasaga mitmeid jutuajamisi ja arutlusi edasise elu suhtes. Mitte ametlikus võtmes, aga üleüldiselt. Käimisperioodil kompisime ikka üksteise vaateid ja piire üsna põhjalikult.
Eks teemasid oli rohkemgi, aga ütleme nii, et mõned minu üsna jäigad põhimõtted olid sellised:

* ei füüsilisele vägivallale, mind saab lüüa ainult ühe korra, siis tuleb kohene lahkuminek
(konkreetne jutt, ei mingit värki, et hästi natukene tohiks mind kägistada või pigistada)

* ei petmisele, ka petta saab mind ainult korra
(ka siin ei ole ruumi fantaasiale, et korra väga purjus peaga võib, sest see ei tähendaks midagi. Mulle ju tähendab.)

* ma tahan abielu, enne seda ei tule ka lapsi
(ei käi need asjad nii, et teeme üheainsa pisikese lapse ikka enne pulmi ära ja et mehe jaoks ei ole see paber tähtis. Seks võõra naisega polevat ju ka paljude jaoks tähtis, aga ikka tehakse ära, asi see abielu siis ära teha pole. Pealegi minu jaoks on see paber tähtis.)

* alkoholism on välistatud, üritustel ja pidudel võtmine on ok, niisama “lõõgastumine” mitmeid kordi nädalas mitte
(ja see tõesti ei tähenda seda, et mees joob igal õhtul hästi pisikese ja lahja õlle või iga nädalavahetus silmini täis on)

* narkootikumid on välistatud
(jah, kanep ka)

* matkamine on teemas
(ja see ei tähenda klubisse lonkimist või kõrvalmajja Maria juurde viiendale korrusele ronimist)

Mu tulevasel abikaasal oli mulle umbes samapalju nõudmisi ja eeldusi, osad neist kattusid minu tingimustega, osad olid erinevad. Üks mehe punktidest oli see, et tema naine peab olema mittesuitsetaja. Mina ei olnud, aga ma jätsin suitsu maha, sest see oli mehe jaoks väga oluline. Mõlematele olid omad punktid tähtsad, nende murdmine võrdne reetmisega. Me ju lubasime.
Aastad läksid. Ja läksid. Mina pidasin oma punktidest kinni, mees võis üsna muretu olla. Aga ühel hetkel otsustas tema, et hakkab minu punktidest välja kasvama. Hakkas kõrvalküla Katjaga kujundvõimlemist harrastama, koheselt kukkus ka pudelisse ja kui ma näppu viibutasin, siis tahtis mulle sinist silma mälestuseks anda. Kõik kolm väljakasvamist juhtusid kahe päeva jooksul.
Kolmandaks päevaks oli meie abielu otsas.
Nii heas kui halvas… Meie abielludes seda ei lubanud. Ja ammugi ei lubanud ma seda, et ma hakkan mehe tekitatud halvas elama. Minu jaoks tähendab see “halvas” seda, kui meid perekonnana tabab meist sõltumatult midagi halba, siis oleme teineteisele toeks ja tuleme koos sellest välja. Mitte seda, et üks meist s.tub meelega suure hunniku ja eeldab, et teine selle nüüd ära sööb.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:49; 17.10 20:04; 17.10 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka minul oli algusest peale põhimõte, et lapsed sünnivad ainult abiellu ning füüsiline vägivald ei ole mingil moel aktsepteeritud, alkoholism samuti. Narko ei olnud siis veel üldse aktuaalne teema, võimalik petmine ka jutuks ei tulnud.
Kolmekümne aasta jooksul ei ole mul probleeme tekkinud. Ma ei tea, kas mu mees on kunagi kellegi teisega maganud, pikaajalist armukest ei ole kindlasti olnud. Üheöösuhete osas ei tea öelda. Ta on tippjuht ja tal on palju ka selliseid üritusi, kus mind kaasas ei ole. Usun, et kunagi midagi ikka on juhtunud, aga ma ei ole sellele võimalusele kunagi mõelnud, sest see ei muudaks minu ja meie jaoks midagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:33; 17.10 09:59; 17.10 14:54; 17.10 20:25; 17.10 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks teemasid oli rohkemgi, aga ütleme nii, et mõned minu üsna jäigad põhimõtted olid sellised:

* ei füüsilisele vägivallale, mind saab lüüa ainult ühe korra, siis tuleb kohene lahkuminek
(konkreetne jutt, ei mingit värki, et hästi natukene tohiks mind kägistada või pigistada)

* ei petmisele, ka petta saab mind ainult korra
(ka siin ei ole ruumi fantaasiale, et korra väga purjus peaga võib, sest see ei tähendaks midagi. Mulle ju tähendab.)

* ma tahan abielu, enne seda ei tule ka lapsi
(ei käi need asjad nii, et teeme üheainsa pisikese lapse ikka enne pulmi ära ja et mehe jaoks ei ole see paber tähtis. Seks võõra naisega polevat ju ka paljude jaoks tähtis, aga ikka tehakse ära, asi see abielu siis ära teha pole. Pealegi minu jaoks on see paber tähtis.)

* alkoholism on välistatud, üritustel ja pidudel võtmine on ok, niisama “lõõgastumine” mitmeid kordi nädalas mitte
(ja see tõesti ei tähenda seda, et mees joob igal õhtul hästi pisikese ja lahja õlle või iga nädalavahetus silmini täis on)

* narkootikumid on välistatud
(jah, kanep ka)

* matkamine on teemas
(ja see ei tähenda klubisse lonkimist või kõrvalmajja Maria juurde viiendale korrusele ronimist)

Nujah. Sellised suhted ei saagi õnnestuda, kus mingi lehekülg nõudeid tuleb eelnevalt allkirjastada. See pole suhe, vaid Viiburi sõjakool.

Mitte seda, et üks meist s.tub meelega suure hunniku ja eeldab, et teine selle nüüd ära sööb.

Meelega … juttu pole olnud mingist meelega s*tumisest. Juttu on olnud, kui oma lollusest püksi tuleb ja asjaosaline kahetseb.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks teemasid oli rohkemgi, aga ütleme nii, et mõned minu üsna jäigad põhimõtted olid sellised:

* ei füüsilisele vägivallale, mind saab lüüa ainult ühe korra, siis tuleb kohene lahkuminek

(konkreetne jutt, ei mingit värki, et hästi natukene tohiks mind kägistada või pigistada)

* ei petmisele, ka petta saab mind ainult korra

(ka siin ei ole ruumi fantaasiale, et korra väga purjus peaga võib, sest see ei tähendaks midagi. Mulle ju tähendab.)

* ma tahan abielu, enne seda ei tule ka lapsi

(ei käi need asjad nii, et teeme üheainsa pisikese lapse ikka enne pulmi ära ja et mehe jaoks ei ole see paber tähtis. Seks võõra naisega polevat ju ka paljude jaoks tähtis, aga ikka tehakse ära, asi see abielu siis ära teha pole. Pealegi minu jaoks on see paber tähtis.)

* alkoholism on välistatud, üritustel ja pidudel võtmine on ok, niisama “lõõgastumine” mitmeid kordi nädalas mitte

(ja see tõesti ei tähenda seda, et mees joob igal õhtul hästi pisikese ja lahja õlle või iga nädalavahetus silmini täis on)

* narkootikumid on välistatud

(jah, kanep ka)

* matkamine on teemas

(ja see ei tähenda klubisse lonkimist või kõrvalmajja Maria juurde viiendale korrusele ronimist)

Nujah. Sellised suhted ei saagi õnnestuda, kus mingi lehekülg nõudeid tuleb eelnevalt allkirjastada. See pole suhe, vaid Viiburi sõjakool.

Ma arvasingi, et mõned asja selle külje pealt näevad.
Nagu alati on olemas ka neid, kes tulevad Perekooli küsima: “mu mees käitus nii ja nii, mida te arvate, mida see tähendada võiks?” Kuigi ta võiks ju mehe käest küsida alustuseks. Aga ei küsi, sest nad ei räägi omavahel. Meie käimisperioodil lisaks seksimisele ka rääkisime palju. 3 aasta jooksul sai ikka selgeks küll, mis teise jaoks on aktsepteeritav, mis mitte. Ilmselgelt me ei kirjutanud omi põhimõtteid üles, ei andnud kolme tilka verd ega allkirja, vastavat põhikirja plakatina seinale ka ei riputanud. Küll aga olid meil väga sarnased väärtushinnangud ja me olime nõus painduma mõne tingimuse järgi, mis oli teisele tähtis. Nii sain mina abielu ja mees mittesuitsetava naise, näiteks.
Me elasime koos ilusad 19 aastat, 20.nda aasta poole peale enam ei jõudnud.

Sa muidu elad koos inimesega, kellega väärtushinnangud on absoluutselt erinevad? Või pole sul üldse neid?
Kui minu punktid sulle nii vastukarva on, siis ma kujutan ette, et sinu jaoks on peks, joomine, petmine, narkootikumid tavaline argipäev või vähemalt asi, mille peaks kaaslasele tingimata andestama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:49; 17.10 20:04; 17.10 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meelega … juttu pole olnud mingist meelega s*tumisest. Juttu on olnud, kui oma lollusest püksi tuleb ja asjaosaline kahetseb.

Aaa, et kogemata seksib võõra naisega? Oi, siis küll tuleb pai teha ja lohutada ja nii edasi, mis pere see muidu ju oleks?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.10 19:59; 16.10 14:08; 16.10 14:58; 16.10 15:48; 17.10 09:47; 17.10 19:21; 17.10 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab seks juhtuda poolkogemata? Enne, kui asi seksini jõuab, jõuad sa ju miljon korda analüüsida ja mõelda, kas see, mida sa teed, on ikka õige ja millised tagajärjed sellel teol olla võiks.

Sul ei ole kas kirg kunagi silmanägemist võtnud või siis oli see nii ammu, et sa ei mäleta sellest midagi. Kirg võib vabalt võtta igasuguse ratsionaalse mõtlemise võime.

Jeerum küll. Mis sa jaurad? Palun ela oma elu nagu soovid, ürita oma suhet korda saada kasvõi miljon korda oma elu jooksul, lase käia, paranda oma mehe vigu miljon korda, palun väga, keegi ei keela. Aga JÄTA TEISTE NAISTE VALIKUD RAHULE.

Miks ma peaksin, kui neis valikutes kannatavad selle pere lapsed? Jah, kui ta lapsed on täiskasvanud, siis on teine asi, siis on see nende kahe inimese asi, kuid ma ei lugenud välja, et lapsed juba nii suured oleks – ja kuni lapsed on väikesed on mõlema vanema ülesanne perekonda säilitada. Kui üks feilib, siis teine mitte ei torma solvunult pea kuklas minema, vaid PARANDAB. Saage ometi perekonna mõttest aru juba.

Palun püüa vähemalt leppida teiste inimeste valikutega. Minu isa pettis mu ema, kui me olime õega väikesed (meile seda ei räägitud, siiani pole räägitud. Ema on vaid öelnud, et te ei tea, mida isa tegi). Vanemad otsustasid, et ei lahuta enne meie täiskasvanuks saamist. Ma ise teatud vanusest ütlesin, et mina soovin isaga elada, aga enam mitte nii. Kui inimene ei suuda andestada, siis ei ei suuda, palun arvesta.

Ma ju kirjutasingi – peab vähemalt proovima parandada laste isa tehtud viga. Kui ei õnnestu, siis ei õnnestu. Kuid kohe peale petmist suhte lõpetamisel ei ole ju naine proovinud midagi parandada! Absoluutselt nõus, et kui proovid ja ei õnnestu, siis halvas suhtes ei tohi vinduda. Kuid seda saab teada alles peale proovimist. Ja eriti jabur on ju, et need naised siin teavad lausa ENNE petmist, et kohe on lahutus ja kõik ja kohvrid pakitud. See ei ole see, mis on perekonna mõte. Olge head, ärge lapsi saage, kui enesekindlust nii palju pole, et PROOVIDA sind petnud mehega jätkata, ning egoismi samas jagub jalaga segada, et laste huvidele mitte mõelda. Kellel neid katkisi lapsi vaja on.

Kuidas saab täiesti neutraalses olukorras kirg tekkida? Selleks, et kirg ja seks tuleks, peab ikka natuke eeltööd tegema, miljööd looma, kohta otsima. Nagu enne kirjutasin, siis enne seda jõuad ju miljon korda mõelda sellele, kas su käitumine on õige või mitte. Või tõesti juhtub mõnel seks nii, et tööl vaatad kolleegile silma ja siis tormate mõlemad WCsse seksima? No isegi sellise jooksu ajal mahub ju mõtetesse see, et see, mida sa kohe tegema hakkad on väär ja teeb haiget sinu püsipartnerile. Ja kui selline äkk-kirg ikka mehel kombeks on, siis juhtub ju seda veel ja veel. Miks sellisega kokku jääda?
Suhet ei lõhu mitte see osapool, kes midagi valesti ei teinud, vaid ikka ja ainult see, kes valesti käitus, teist pettis. PAARIsuhte lõhkus tema, sest paar ei tähenda ju 3 või 4, vaid alati 2.
Tunnen huvi, et kuidas saab see osapool suhet parandama hakata, kes teist ei petnud, eriti kui tollel afektiseisundid peale käivad?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 01:10; 17.10 19:10; 17.10 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga JÄTA TEISTE NAISTE VALIKUD RAHULE.

Miks sa ise siis oma palve järgi ei talita?
->

need andeksandvad käod ütlevad veel, et ‘Tule siis kenasti koju, siis ma saan hakata tasakesi su vigu parandama. Ma üritan suhet koos hoida, sest me oleme ju koos heas ja halvas. Musi!’

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 00:27; 17.10 09:49; 17.10 21:35; 19.10 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need, kes siin oma mehe paugupealt peale mingit juhusuhet maha jätsid, ei ole kunagi võtnud hetke, et mõelda, mis mehel puudu jäi ja mis ta petmisele viis? Et kas oleksid midagi teistmoodi teinud või tegemata jätnud, poleks petmist üldse toimunud?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 21:35; 17.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need, kes siin oma mehe paugupealt peale mingit juhusuhet maha jätsid, ei ole kunagi võtnud hetke, et mõelda, mis mehel puudu jäi ja mis ta petmisele viis? Et kas oleksid midagi teistmoodi teinud või tegemata jätnud, poleks petmist üldse toimunud?

See jutt on jama. Ma usun, et on momente või olukordi mingil üritusel, peol, suvepäevadel, kus ratsionaalne mõtlemine jääb mõneks hetkeks tagaplaanile ja asjad nö lihtsalt juhtuvad. Usun ka, et normaalne mees karistab ennast oma mõtetes pärast piisavalt.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:33; 17.10 09:59; 17.10 14:54; 17.10 20:25; 17.10 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab täiesti neutraalses olukorras kirg tekkida? Selleks, et kirg ja seks tuleks, peab ikka natuke eeltööd tegema, miljööd looma, kohta otsima.

Nii, ja flirt on ka tabu, keelatud? Ei ole ju. Flirdi üleminek kireks või isegi tunneteks on karm lõks, mis võib tabada igaühte. Ja sellest, et kontroll on kadunud, saad paraku aru siis, kui kontroll on kadunud. Sinnani mõtledki, et kõik on vaid flirt, süütu.

Tunnen huvi, et kuidas saab see osapool suhet parandama hakata, kes teist ei petnud, eriti kui tollel afektiseisundid peale käivad?

Üksi ta muidugi ei saa. Kahekesi koos saavad. Eelduseks ju oligi, et petja kahetseb ning soovib viga parandada?

Sa muidu elad koos inimesega, kellega väärtushinnangud on absoluutselt erinevad? Või pole sul üldse neid?

Sul on õigus. Mul ei ole ühtegi jäika väärtushinnangut, kõik sõltub olukorrast ja taustast. Kõik on suhteline. Üks erand on, kuid see pole ka mitte väärtushinnangu teema, vaid puhas ellujäämisinstinkt – igasugune vägivaldne tegu minu vastu lõpetaks tõenäoliselt (ma ei ütle meelega, et 100% – sest ma ju ei tea, mis piss mulle võib siis pähe lüüa) meie suhte.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need, kes siin oma mehe paugupealt peale mingit juhusuhet maha jätsid, ei ole kunagi võtnud hetke, et mõelda, mis mehel puudu jäi ja mis ta petmisele viis? Et kas oleksid midagi teistmoodi teinud või tegemata jätnud, poleks petmist üldse toimunud?

See jutt on jama. Ma usun, et on momente või olukordi mingil üritusel, peol, suvepäevadel, kus ratsionaalne mõtlemine jääb mõneks hetkeks tagaplaanile ja asjad nö lihtsalt juhtuvad. Usun ka, et normaalne mees karistab ennast oma mõtetes pärast piisavalt.

Selleks, et asjad nö juhtuma hakkaksid, peab olema ikkagi mingi taust või soodne emotsionaalne seisund. Oma naisesse armunud mehel ei teki mingeid momente, küll aga võib neid tekkida mehel, keda ta oma naine on mingil põhjusel emotsionaalselt ja/või füüsiliselt eemale tõrjunud, keda ei kuulata, keda kritiseeritakse, keda tahetakse muuta jne. Võibolla täiesti põhjusega, ega seda ei tea ju. Suhtes on ikkagi kaks poolt ja mõlemil on vastutus. Mulle tundub veits, et niiviisi mehe kohe mahajätmisega tahab naine vastutuse enda pealt maha veeretada, aga tegelikult mingisugune roll selles, et mees pettis, on tal ikkagi.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 21:35; 17.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti kaob kellelgi mõistus niimoodi ära, et ta alles pärast seksi saab aru, ta kellegi võõraga seksis? Milline armastav mees flirti nii sisse elab, et see seksiks muutub? Flirt on minu jaoks paar kerget lauset või naeratus, aga ei midagi füüsilist. Kuidas sealt kohe seksini jõutakse? Ja kuidas koht seksimiseks kohe seal läheduses on?
Ma mõtlen õudusega, et äkki lähen homme tööle, naeratan kliendile ja järgmine hetk tulen teadvusele alles selle võõra mehe kaisus. Muidugi hea teada, et tegelikult on siis süüdi mu abikaasa oma käitumisega ja temal on siis vastutus meie suhet parandama hakata.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 09:42; 16.10 13:29; 17.10 22:20; 17.10 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti kaob kellelgi mõistus niimoodi ära, et ta alles pärast seksi saab aru, ta kellegi võõraga seksis? Milline armastav mees flirti nii sisse elab, et see seksiks muutub? Flirt on minu jaoks paar kerget lauset või naeratus, aga ei midagi füüsilist. Kuidas sealt kohe seksini jõutakse? Ja kuidas koht seksimiseks kohe seal läheduses on?

Ma mõtlen õudusega, et äkki lähen homme tööle, naeratan kliendile ja järgmine hetk tulen teadvusele alles selle võõra mehe kaisus. Muidugi hea teada, et tegelikult on siis süüdi mu abikaasa oma käitumisega ja temal on siis vastutus meie suhet parandama hakata.

Ära ilgu. On väga hästi, kui sa pole sellesse ämbrisse astunud elus, kus süütu erutav flirt läheb käest. See võib tulla sinu tugevast iseloomust – aga võib tulla ka puhtast juhuse puudusest, nagu ütleb rahvalik ütlemine. Ja võib ka tõesti juhtuda, et see päev on homme, kus saadki seda, mille üle ilgud.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti kaob kellelgi mõistus niimoodi ära, et ta alles pärast seksi saab aru, ta kellegi võõraga seksis? Milline armastav mees flirti nii sisse elab, et see seksiks muutub? Flirt on minu jaoks paar kerget lauset või naeratus, aga ei midagi füüsilist. Kuidas sealt kohe seksini jõutakse? Ja kuidas koht seksimiseks kohe seal läheduses on?

Ma mõtlen õudusega, et äkki lähen homme tööle, naeratan kliendile ja järgmine hetk tulen teadvusele alles selle võõra mehe kaisus. Muidugi hea teada, et tegelikult on siis süüdi mu abikaasa oma käitumisega ja temal on siis vastutus meie suhet parandama hakata.

Ära ilgu. On väga hästi, kui sa pole sellesse ämbrisse astunud elus, kus süütu erutav flirt läheb käest. See võib tulla sinu tugevast iseloomust – aga võib tulla ka puhtast juhuse puudusest, nagu ütleb rahvalik ütlemine. Ja võib ka tõesti juhtuda, et see päev on homme, kus saadki seda, mille üle ilgud.

Aitäh heade soovide eest, kuid ma ei usu zombidesse. Olen üsna veendunud, et kõik teovõimelised isikud annavad endale aru, mida nad parasjagu teevad ja kuidas nende teod mõjutavad lähedasi. Kui puudub oma tegude üle kontroll ja arusaam oma tegude tagajärgedest, on tegemist haigusliku seisundiga. Kui inimene on teovõimeline ja teeb tahtlikult haiget oma lähedastele, siis ta ei hooli lihtsalt neist. Milleks sellisega kooselu jätkata?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 09:42; 16.10 13:29; 17.10 22:20; 17.10 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna veendunud, et kõik teovõimelised isikud annavad endale aru, mida nad parasjagu teevad ja kuidas nende teod mõjutavad lähedasi. Kui puudub oma tegude üle kontroll ja arusaam oma tegude tagajärgedest, on tegemist haigusliku seisundiga. Kui inimene on teovõimeline ja teeb tahtlikult haiget oma lähedastele, siis ta ei hooli lihtsalt neist. Milleks sellisega kooselu jätkata?

Kahjuks teadlased sinuga ei nõustu, aga no las ta olla. “Teadus ütleb, et meil on oma tunnete üle palju vähem teadlikku kontrolli, kui me arvame. Näib, et mis puutub armastusse, siis meie keha otsustab.
https://www.telegram.ee/vaimsus/kehakeemia-moju-all-kuidas-mojutavad-hormoonid-armastust-ja-suhteid

https://alkeemia.delfi.ee/suhted/armastus/ajukeemia-tulevark-i-mis-vahe-on-ihal-armumisel-ja-kiindumisel?id=70533217

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et miks see seks nii tähtis on? Tõde ja selget vastust eeldades ma küsin vastu – kui ei ole, miks seda siis üldse tehakse, kui sellele üldse tähtsust polegi?

Seksitakse erinevatel põhjustel. Mõnele on tähtis ainult see aistinguline mõnu, emotsioonid ei puutu asjasse, Teisele pakub seks eelkõige pingemaandust, kolmandale turvatunnet, neljandale lähedust (ei pruugi võrduda turvatundega), viiendale ihaldatuse tunnet, kuuendale seiklust, seitsmendale domineerimisvõimalust, kaheksandale kehade avastamise vastastikust mõnu, üheksandale jäägitut allumist ja andumist… pluss kõikvõimalikud kombinatsioonid neist. Enamasti sellele ei mõelda ja sageli võib seks partneritele tähendada erinevaid asju ning see erinevus koorub välja elu jooksul. Muidugi on hea, kui seks on mõlemale sama- või ligilähedase tähendusega, aga liiga sageli ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 22:53; 16.10 20:29; 17.10 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida iganes, aga see on nüüd küll loll argument. Su mees oli neitsi enne sinuga seksimist ja sina ka? Või miks sa arvad, et need tüved just sellest juhuseksist tulid?
Aga üldiselt nõustun – juhuseksi pärast pere lõhkumine on ikka küll üsna tobe. Ma ütleks lausa, et isekas – laste suhtes. Sinu perekond ei koosne ainult sinust ja mehest. Seal on ka su lapsed. “Mul on madal valulävi” on hale vabandus. Mees tegi vea ja tunnistas, sinu poolt olnuks minimaalselt vajalik vähemalt üritada suhet korda saada, et lapsed ei peaks isast ilma jääma. Koos heas ja halvas, see tähendab muuhulgas ka seda, et sina oled see, kes mehe vigu parandada aitab ning mees omakorda muidugi sinu vigu. Jajah, “oma asi”, “ära õpeta” ja kõike see – aga loll ja isekas tegu see on. Täpselt samaväärne su mehe juhuseksiga, see on sama loll ja isekas. Teie mõlema isekusest kannatavad teie lapsed (ei, pühapäeviti kohatav isa ei ole sama, mis päris isa).

Minu jaoks oli mu mees esimene. Ja mees oli enne mind olnud naisega, kelle jaoks mõlemad olid üksteisele esimesed. Võimalik, et tal oli minu kõrvalt rohkem juhusuhteid ja ta kogus aja jooksul need toredad viirused. Mina tean konkreetselt ühte petmist. Ja sellest mulle täiesti piisab.

Sa oled imelik inimene, sest sa ei saa aru, et mõne jaoks ei ole asi ainult seksis kui pelgalt füüsilises tegevuses. Isiklikult minul on raske elada koos inimesega, keda ei ole võimalik usaldada. Me oleme pikalt ja põhjalikult asju arutanud, me oleme omavahel kokku leppinud, et kõrvalt ei võta. Me mõlemad oleme üksteisele kinnitanud, et meile mõlemale nii sobib. Kuidas olla koos sellise mehega, kes murrab sõna, kelle peale ei saa loota? Kes ise ei suuda enda instinkte juhtida, sest kui kirehoog peale tuleb, siis unustab kõik selle, mis on talle ja tema pere jaoks tähtis? Sa ju ise saad ka aru, et kui mehele tuleb ükskord kirehoog peale, siis see tuleb talle peale ka teine, kolmas jne. kord. Kuidas on võimalik naisel sellist meest “parandada”, kelle instinktid ei allu inimese enda tahtele?

Ma ei saa aru, mis teise inimese vigade parandamisest sa koguaeg soiud? Miks peab üks täiskasvanud inimene teist inimest parandama? Igal inimesel on voli teha ja käituda nii, nagu tema tahab. Samamoodi on tema partneril voli otsustada, kas talle sobib selline partner või mitte, kas ta tahab sellise inimesega koos olla või mitte. Asjad on ju eelnevalt omavahel ära räägitud ja mõlemad teavad, millised on ootused suhte ja teineteise suhtes. Ei saa sundida kedagi muutuma enda tahte järgi või teist enda tahte alla suruma.

P.S. Minu lapsed on vanuses 20-28 ja elavad juba meist eraldi. Mis pühapäevaisast sa räägid?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:14; 17.10 07:45; 18.10 07:32; 18.10 18:12; 18.10 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled imelik inimene, sest sa ei saa aru, et mõne jaoks ei ole asi ainult seksis kui pelgalt füüsilises tegevuses. Isiklikult minul on raske elada koos inimesega, keda ei ole võimalik usaldada. Me oleme pikalt ja põhjalikult asju arutanud, me oleme omavahel kokku leppinud, et kõrvalt ei võta. Me mõlemad oleme üksteisele kinnitanud, et meile mõlemale nii sobib. Kuidas olla koos sellise mehega, kes murrab sõna, kelle peale ei saa loota?

Okei. Seega sa jätaksid mehe iga asja peale, mida ta teeb teisiti, kui olete kokku leppinud? Leppisite kokku, et võtab puhkuse juulis, võttis ühe nädala juunis, lahutus? Leppisite kokku, et ta käib igal teisipäeval koeraga jalutamas, ükskord ei viitsinud, lahutus?
Loomulikult ma saan aru, et kokkulepete murdjat on raske usaldada, aga ma ei saa aru, miks see üks kokkulepe – ma ei võta kõrvalt – on nii paljudele see Abielu Kõige Peamine Kokkulepe? Kui naine lubas, et ei lähe paksuks, aga võtab 10 kg juurde, siis on ka kohane, et mees lahutab?

Ma ei saa aru, mis teise inimese vigade parandamisest sa koguaeg soiud? Miks peab üks täiskasvanud inimene teist inimest parandama? Igal inimesel on voli teha ja käituda nii, nagu tema tahab.

No tüüpiline, sina mõtled läbi üksikisikute heaolu. Mina mõtlen läbi perekonna kui terviku heaolu. Jajah, su lapsed on suured, nagu ka ütlesin – kui lapsed on suured ja mees ning naine omavahel, siis tehku mis tahavad, keppigu grupiti või mingu lahku, pole kellegi asi. Kuni aga peres on lapsed, seni on nad mitte mees ja naine, kellel on omad huvid, vaid perekond – ning peavad kõige ette seadma perekonna huvid. Kui üks selles feilib (petja), siis astub tagantreast ette teine abikaasa ning hoiab perekonna huvisid petja eest, kuni suudab. Mitte ei page uksi paugutades oma teed.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 13.10 18:11; 13.10 22:57; 14.10 12:00; 14.10 12:48; 15.10 00:33; 15.10 19:47; 16.10 00:37; 16.10 10:55; 16.10 14:25; 16.10 15:34; 16.10 16:13; 16.10 23:47; 17.10 09:14; 17.10 19:24; 17.10 20:36; 17.10 21:44; 17.10 22:49; 17.10 23:29; 18.10 10:12; 18.10 19:01; 18.10 19:17; 18.10 20:51; 18.10 21:26; 19.10 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled imelik inimene, sest sa ei saa aru, et mõne jaoks ei ole asi ainult seksis kui pelgalt füüsilises tegevuses. Isiklikult minul on raske elada koos inimesega, keda ei ole võimalik usaldada. Me oleme pikalt ja põhjalikult asju arutanud, me oleme omavahel kokku leppinud, et kõrvalt ei võta. Me mõlemad oleme üksteisele kinnitanud, et meile mõlemale nii sobib. Kuidas olla koos sellise mehega, kes murrab sõna, kelle peale ei saa loota?

Okei. Seega sa jätaksid mehe iga asja peale, mida ta teeb teisiti, kui olete kokku leppinud? Leppisite kokku, et võtab puhkuse juulis, võttis ühe nädala juunis, lahutus? Leppisite kokku, et ta käib igal teisipäeval koeraga jalutamas, ükskord ei viitsinud, lahutus?

Loomulikult ma saan aru, et kokkulepete murdjat on raske usaldada, aga ma ei saa aru, miks see üks kokkulepe – ma ei võta kõrvalt – on nii paljudele see Abielu Kõige Peamine Kokkulepe? Kui naine lubas, et ei lähe paksuks, aga võtab 10 kg juurde, siis on ka kohane, et mees lahutab?

Ma ei saa aru, mis teise inimese vigade parandamisest sa koguaeg soiud? Miks peab üks täiskasvanud inimene teist inimest parandama? Igal inimesel on voli teha ja käituda nii, nagu tema tahab.

No tüüpiline, sina mõtled läbi üksikisikute heaolu. Mina mõtlen läbi perekonna kui terviku heaolu. Jajah, su lapsed on suured, nagu ka ütlesin – kui lapsed on suured ja mees ning naine omavahel, siis tehku mis tahavad, keppigu grupiti või mingu lahku, pole kellegi asi. Kuni aga peres on lapsed, seni on nad mitte mees ja naine, kellel on omad huvid, vaid perekond – ning peavad kõige ette seadma perekonna huvid. Kui üks selles feilib (petja), siis astub tagantreast ette teine abikaasa ning hoiab perekonna huvisid petja eest, kuni suudab. Mitte ei page uksi paugutades oma teed.

Ja sina ei suuda eristada olme kokkuleppeid olulistest ja suurtest pere kooshoidvatest püsiväärtustest? Kui sinu jaoks on kepp teisega samaväärne kui valesti koerajalutamine, siis ma mõistan küll sind. Olmekonfliktid või arusaamatuste pärast lahku minna on tõesti rumalus. Kui ma oleksin selline, siis ei oleks minu kooselu kestnud mitte 32 aastat, vaid heal juhul ehk üks aasta. Seks teis(t)e naistega ja haiguste koju toomine ei ole olmekonflikt! Mina ei ole kergekäeliselt oma abielule käega löönud, vaid lahku läinud (minu jaoks) väga tõsisel põhjusel.

Mina isiklikult oleksin ka alaealiste laste kõrvalt lahku läinud. Petturiga koos elada ja teda lakkamatult „parandades“ teeb iga inimese õnnetuks. Ja õnnetu lapsevanemaga lastel on peres väga halb elada. Jah, ma kurvastan mõnikord ka praegu, sest suure perena koos elada oli tore ja rahaliselt ka kergem. Meil oli palju vahvaid aegu ja tegemisi. Samas, ma tean täiesti kindlalt, et (minu jaoks) ränga pettuse tagajärjel, ei oleks ma õnnelik olnud. Praegu on mul aga hingerahu täiesti olemas ja see on olulisem kui hambad ristis koos elada valetaja ja liiderdajaga… teda lakkamatult parandades…

Sellele parandamise jutule lisaks. Sa ju saad ise ka aru, et teist inimest „parandada“ ei ole võimalik. Sul on võimalik mehe tegusid aktsepteerida, nendega leppida, meest paluda ja temaga rääkida, aga sa ei saa teda „ära parandada“. Eriti pole võimalik parandada sellist meest, keda sina siin kirjeldad – kelle kirehood ei allu isegi temale endale. Kuidas need siis saavad veel sinule alluda?

Ma saan aru, et sa ise elad ühe sellise lödipüksiga koos ja nüüd tunnetad, et sinu valikut mitte lahkuda sellise jobu kõrvalt, suhtuvad teised kriitiliselt. Ja see nörritab sind. Ja sellepärast üritad siin rind kummis enda elu ja kogemust õigustada ja normaalseks rääkida. Minul on aga sinust kahju, sest selle asemel, et elada õnnelikult ja kasvatada koos lapsi, tegeled sina mehe parandamisega. Ma olen juba piisavalt vana ja suure elukogemusega inimene ja võin kinnitada, et üksteist petvad inimesed lähevad lõpuks ikka lahku. Kui tahes palju nad ka teineteist ei parandaks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 07:14; 17.10 07:45; 18.10 07:32; 18.10 18:12; 18.10 19:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )


Esileht Pereelu ja suhted Pärast petmist koos