Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )

Teema: Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Postitas:
Kägu

Kohutavad naised. Te võiks tõesti ainult mehega lapse teha ja siis mehel minna lasta mõne naise juurde, kellel pelgalt seksile mõtlemisest pea valutama ei hakka. Hoidke oma VAGIINAD (kui jäle sõna) endale.

Mul on ainult hea meel selle üle, et mees on tahtmist täis ja soovib mind ikka katsuda ja silitada ka muul ajal,kui ainult peale seksi. Meil õnneks on see vastastikkune ja nii juba 12a. Tunnen sügavalt kaasa teie meestele, kellel sellised kuivikud kodus on. Pigem jäta see põrand koristamata vms kui et mehe eemale tõukad.

Mina sellise kuiviku mehena rahumeeli otsiks särtsaka armukese, kes oskab seksi ja mehe tähelepanu hinnata

Mida sa klähvid?

Sinul on ju hästi kõik, sul ja su partneril on sarnane seksivajadus, kõik sobib.

MIDA siis peaks tegema naine, kelle mees on talle end füüsiliselt ebameeldivaks mänginud? Siin on ju ühes või teises variandis kirjeldatud tüüppõhjust, miks see juhtub: mees mõtleb isekalt ainult enda vajadustele, jättes naise omad unarusse. Naise püüab sellest rääkida, tulutult. Mida siis peaks naine tegema, et mitte KOHUTAV olla? Vägistama end igapäevaselt? Pere lõhkuma? Vabadus ära minna on ju ka mehel, kui talle kohe üldse ei sobi.

Ei pea vägistama, tuleb leida kompromiss! Mida mees siis tegema peaks sellise nutulaulu peale? Et koristamine ja igal sammul lapse taga passimine on eelisjärjekorras. Arvad, et ta ei tunne end pahasti, kui koguaeg eemale tõugatakse ja tõrjutakse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

lõpuks oli ainult kiire nühkimine (ehk ta sai asja kiirelt kaelast ära, keeras selja ja jäi magama, mina samal ajal valasin vaikselt pisaraid ja rahuldasin ennast.
Masendav.

MILLEKS? Sellise seksi pealt tuleb poole pealt üles tõusta ja lahkuda. Milleks endaga niimoodi käituda lasta? Kui korralikult ei seksi, siis astugu minema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma mäletan aega, kui lapsed olid väiksed (eriti, kui beebi oli majas), tundus igasugune abikaasa puudutus mitte just ebameeldiv, aga kohatu ja just selles mõttes, et lapsed rippusid niigi mu küljes, ma olin kaotanud kontrolli oma keha, isiku ja toimetuste üle. Ma olin beebile toidumasin, teistele lastele lohutaja/toitja/kasija/emme. Mu keha ei olnud justkui enam minu käsutada. Ja kui siis mees soovis lähedust ja näiteks rindu puudutada, siis oli see võõrastav ja kõhe – rinnad ei olnud tol ajal enam absoluutselt kuidagi seksuaalsuse või seksiga seotud minu jaoks. Need olid enamasti valusad, mitteprivaatsed kehaosad. Sel ajal oli meil kodus samuti vähem seksi. Abikaasal võis olla tõesti raske, ta tähelepanuavaldused ja puudutused ja kaissupugemised tähendasid minu jaoks ainult seda, et veel üks vajab mu keha millegi jaoks.
Aga lapsed kasvasid ja ma olen õnnelik, et sellest kuidagi läbi tulime. Nüüd on mu keha jälle minu ja keegi ei toitu sellest ega ripu mu küljes või süles peaaegu ööpäevaringselt. Meie seksielu taastub ja on muutunud isegi vist paremaks, kui see 15 aastat tagasi oli.
Praegu on mees ikka samasugune nagu siis – huumoriga öeldes ligitükkiv. Aga nüüd suhtun ma ise sellesse teistmoodi. Mul on hea meel, et ka 40+ on mul toimiv pere- ja voodielu. võimalik, et ka teemaalgataja perspektiiv probleemi suhtes muutub, kui olud muutuvad.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )

Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas