Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Näitan 15 postitust - vahemik 151 kuni 165 (kokku 165 )

Teema: Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Postitas:

Kohutavad naised. Te võiks tõesti ainult mehega lapse teha ja siis mehel minna lasta mõne naise juurde, kellel pelgalt seksile mõtlemisest pea valutama ei hakka. Hoidke oma VAGIINAD (kui jäle sõna) endale.

Mul on ainult hea meel selle üle, et mees on tahtmist täis ja soovib mind ikka katsuda ja silitada ka muul ajal,kui ainult peale seksi. Meil õnneks on see vastastikkune ja nii juba 12a. Tunnen sügavalt kaasa teie meestele, kellel sellised kuivikud kodus on. Pigem jäta see põrand koristamata vms kui et mehe eemale tõukad.

Mina sellise kuiviku mehena rahumeeli otsiks särtsaka armukese, kes oskab seksi ja mehe tähelepanu hinnata

Mida sa klähvid?

Sinul on ju hästi kõik, sul ja su partneril on sarnane seksivajadus, kõik sobib.

MIDA siis peaks tegema naine, kelle mees on talle end füüsiliselt ebameeldivaks mänginud? Siin on ju ühes või teises variandis kirjeldatud tüüppõhjust, miks see juhtub: mees mõtleb isekalt ainult enda vajadustele, jättes naise omad unarusse. Naise püüab sellest rääkida, tulutult. Mida siis peaks naine tegema, et mitte KOHUTAV olla? Vägistama end igapäevaselt? Pere lõhkuma? Vabadus ära minna on ju ka mehel, kui talle kohe üldse ei sobi.

Ei pea vägistama, tuleb leida kompromiss! Mida mees siis tegema peaks sellise nutulaulu peale? Et koristamine ja igal sammul lapse taga passimine on eelisjärjekorras. Arvad, et ta ei tunne end pahasti, kui koguaeg eemale tõugatakse ja tõrjutakse?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 13:58; 06.11 14:09; 06.11 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõpuks oli ainult kiire nühkimine (ehk ta sai asja kiirelt kaelast ära, keeras selja ja jäi magama, mina samal ajal valasin vaikselt pisaraid ja rahuldasin ennast.
Masendav.

MILLEKS? Sellise seksi pealt tuleb poole pealt üles tõusta ja lahkuda. Milleks endaga niimoodi käituda lasta? Kui korralikult ei seksi, siis astugu minema.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 13:48; 05.11 14:50; 05.11 20:22; 06.11 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mäletan aega, kui lapsed olid väiksed (eriti, kui beebi oli majas), tundus igasugune abikaasa puudutus mitte just ebameeldiv, aga kohatu ja just selles mõttes, et lapsed rippusid niigi mu küljes, ma olin kaotanud kontrolli oma keha, isiku ja toimetuste üle. Ma olin beebile toidumasin, teistele lastele lohutaja/toitja/kasija/emme. Mu keha ei olnud justkui enam minu käsutada. Ja kui siis mees soovis lähedust ja näiteks rindu puudutada, siis oli see võõrastav ja kõhe – rinnad ei olnud tol ajal enam absoluutselt kuidagi seksuaalsuse või seksiga seotud minu jaoks. Need olid enamasti valusad, mitteprivaatsed kehaosad. Sel ajal oli meil kodus samuti vähem seksi. Abikaasal võis olla tõesti raske, ta tähelepanuavaldused ja puudutused ja kaissupugemised tähendasid minu jaoks ainult seda, et veel üks vajab mu keha millegi jaoks.
Aga lapsed kasvasid ja ma olen õnnelik, et sellest kuidagi läbi tulime. Nüüd on mu keha jälle minu ja keegi ei toitu sellest ega ripu mu küljes või süles peaaegu ööpäevaringselt. Meie seksielu taastub ja on muutunud isegi vist paremaks, kui see 15 aastat tagasi oli.
Praegu on mees ikka samasugune nagu siis – huumoriga öeldes ligitükkiv. Aga nüüd suhtun ma ise sellesse teistmoodi. Mul on hea meel, et ka 40+ on mul toimiv pere- ja voodielu. võimalik, et ka teemaalgataja perspektiiv probleemi suhtes muutub, kui olud muutuvad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tatarlasest sõber oli ka 10. aastat tagasi hädas oma seksivajadustega, naine oli eestlanna. Naine ütles talle, et ei saa ja kõik! See tatarlane selle peale seksis oma naise õdedega, naabrinnadega ja tellis veel prostituute ja magatas neid minu korteris! Nad riidlesid ja leppisid ja leppides seksisid ja neil on neli last. Sõber ütles, et ühe üksikvanemast naabinnaga seksides oli too öelnud, et kas sa ilma kondoomita ei oska ja sõber sai neli suguhaigust korraga ja andis need oma naisele üle. Elavad siiani koos naisega ilusti koos ja on alla 50. vanuses, aga naine on nii paksuks ja jubedaks muutunud, nagu vanaema!
Sõbra naine ise oli öelnud, et seksi ei saa ja otsi mujalt! Hiljem oli nuhkinud oma mehe telefonis ja helistanud mehe sõbrannadele ja nuttes ulgunud, et mida te mu mehest tahate!!!
Praegu näeb ta välja nagu vanaema ja sellisega seksimine ei ole enam mõeldav!

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 11:18; 08.12 12:00; 08.12 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vaata üldse külmi eeslastest naisi, venelannad on palju paremad!

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 11:18; 08.12 12:00; 08.12 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätaksin naise maha kui lähedus puudub.
https://www.youtube.com/watch?v=IYj2hex99gY
Mul on küll tunne, et too raha, tee süüa, vaheta vannitoa torustik, korista ja remondi tolmuimejat ja vaheta pesumasina laagrid! Ja julged veel seksi paluda!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 11:18; 08.12 12:00; 08.12 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei taheta enam seksi: kas siin asi pole selles, et on muututud kodumasinateks ja lapsevanemateks, üksteisele partnerid enam niiväga ei olda.
Suhe on väga oluline, ma ütleks et isegi olulisem kui olla “ideaalne” lapsevanem (st 100% töövälisest ajast laste käsutuses), sest kui suhe hävineb, on kõigil paha, lastel kaasaarvatud.
Ma arvan, et vähemalt kord nädalas tasuks leida õhtu (või kogu päev), kus ollakse vaid üksteise päralt. Leitakse vajadusel lapsehoidja, kodutöid ei tehta, ilmselt oleks hea ka kodust välja saada ja ka mujal ööbida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “sund” ja “peab, on sarnane nii naiste, kui ka meeste puhul. Selles mõttes et annab vastupidise tulemuse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=IYj2hex99gY

Naks! Selle looga läks minu süütus. Aitäh, et postitasid!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 01:07; 08.12 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul taastus seksisoov pärast esimest last aasta pärast sünnitust. Esimest korda proovisime seksida viis kuud pärast sünnitust. Mõni nüüd kindlasti minestab, et sellise frigiidse naise oleks ammu maha jätnud aga vat läks teisiti.
Miks nii kaua läks. Ma ei tea kui paljud naised meestele neist asjust räägivad aga minul oli pärast sünnitust päris palju arme tupe piirkonnas, hemorroidid, lisaks liigliha, mille tõttu pidin minema järelopile. Kole jutt aga nii see elu on. Miks naised vanasti (mitte väga ammu) sageli seksimise lõpetasid olidki sageli sellised tagajärjed. Ei ole hea kui seks on valus, kuskil on miskit ees või miskit puudu. Endal on ka häbi… iseenda ees, mehe ees. Uue endaga harjumine võtab aega. Tore kui mees mõistab, teine ei mõista. Nii on. Meeste seksuaalsus muutub ka kui nt munandivähi tõttu tuleb eemalda 1 või mõlemad munandid.
Rindadega on enamikel naistel selline lugu, et need on imetamise ajal asekauaalsed (nende puudutamine on enamikule vastumeelne ja see on ok). Imetamine võtab ka nibud täiesti tundetuks. Ja ma ei tea kui palju on mehi kellele meeldib rinnapiim. Kui rindu puudutada, hakkab neist piima tulema. Õnneks see kaob paar kuud pärast imetamise lõppu. Hormonaalsest trill trallist ma ei hakka rääkimagi. Ja väsimus… elementaarne. Võtsin ööd enda peale, et mees saaks magada. Päeval oli mees tööl. Õnneks aitas mees õhtuti.
Miks mu mees jäi? Sest ta hoolib minust. Mina temast. Meil on emotsionaalselt asjad enam-vähem korras. Aga võiks veel paremini olla. Seksiga oli kindlasti harvemini kui ta oleks soovinud (mängisime temaga niisama). On ju olemas suuseks ja igast põnevad käe tehnikad. Aga seda, et sundida seda ei saa. Naine/mees peab soovima ja siin see murekoht ongi. Mehed proovige oma naisi naistena hoida. Naised on ikka perenaised ja koduhoidjad, kodusoojuse loojad. Te proovige neid naistena kohelda, et nad kuhugi sinna kohustuste hunnikusse ära ei kaoks. Proovige neid armastada nii nagu nemad sooviksid. Mees ei peaks tundma mingit häbi või vastumeelsust oma naisele head tehes. Nii nagu ka naine mehele. See käib vastastikku!
Käte püksi ajamine on minu jaoks out ja laks pepule olgu pigem harv huumor. Küll aga on suudlus kuklale, juuste paitamine, huultega õrnalt sikutamine v kerged suudlused kaelale minu jaoks imelised. Ei eita, et kahjuks (vaatamata korduvale rääkimisele) saan neid vähe. Soovid ununevad, vanad harjumused tulevad tagasi aga progress on meie suhtes olnud siiski märgatav. Ega seksi õpetus on meil Eestis kesine, nii et tuleb ise ja koos partneriga täiendada.
Õnneks on meil seksi puhul kvaliteet ka mehele olulisem kui kvantiteet. Ehk 1-2 korda nädalas on ok (ei pea olema vaginaalne seks). Mulle meeldib vaadata kuidas mees mu käte vahel sulab. Eks seegi ole vb mingi domineerimise viis, et mul on selline võim. Aga see on nauding talle ja rahulolu mulle. See ei alaväärista kedagi. Küll alavääristab ja vaimselt sandistab naise(ka mehe) seksile sundimine või manipuleerimine.
Teema algatajale soovitan mehega rääkida. Kui ei aita, minge teraapiasse. Halba see ei tee ja kui mees paarissuhte nimel pingutada ei soovi siis see on halb märk. Aga ma usun, et tuleb ja kuulab, sest kui mees ütleb, et ta on sinusse armunud ja näitab seda välja, siis küll leiate kokkulepped. Aga tegelege sellega, sest muidu saab teis mõlemas ühel hetkel hoolivus ja usaldus teise vastu otsa.
Olen seda usku, et suhtest peab olema mõlemale poolele kasu. Ei saa olla nii, et üks teenib teist. Need mehed, kes Te siin nii usinasti kirjutate et teete torutöid ja toote raha koju, et nüüd naine seksigu. Kas naine millegi muuga pereellu ei panusta? Kas ta enne tööl ei käinud? Vanemahüvitist saab? Aga kas riided on sahtlis, söök kapis? Teie järeltulijad olemas ja hoitud? Kui paljud praeguse aja pered tuleksid toime ainult mehe sissetulekuga? Aramstus ei ole sõnad vaid teod. Ja mitte ainult seks ei ole hoolivuse väljenduse viis.
Küsimus: kui mees/naine tahab seksi päevas kaks ja enam korda kas see on pideva mastrubeerimise tulemus? Kui see tekkis uue paarilisega kohtumisel siis kordade arv peaks ju ajas vähenema? On see lihtsalt diagnooimata/endale tunnistamata sõltuvushäire?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul taastus seksisoov pärast esimest last aasta pärast sünnitust. Esimest korda proovisime seksida viis kuud pärast sünnitust. Mõni nüüd kindlasti minestab, et sellise frigiidse naise oleks ammu maha jätnud aga vat läks teisiti.

Miks nii kaua läks. Ma ei tea kui paljud naised meestele neist asjust räägivad aga minul oli pärast sünnitust päris palju arme tupe piirkonnas, hemorroidid, lisaks liigliha, mille tõttu pidin minema järelopile. Kole jutt aga nii see elu on. Miks naised vanasti (mitte väga ammu) sageli seksimise lõpetasid olidki sageli sellised tagajärjed. Ei ole hea kui seks on valus, kuskil on miskit ees või miskit puudu. Endal on ka häbi… iseenda ees, mehe ees. Uue endaga harjumine võtab aega. Tore kui mees mõistab, teine ei mõista. Nii on. Meeste seksuaalsus muutub ka kui nt munandivähi tõttu tuleb eemalda 1 või mõlemad munandid.

Rindadega on enamikel naistel selline lugu, et need on imetamise ajal asekauaalsed (nende puudutamine on enamikule vastumeelne ja see on ok). Imetamine võtab ka nibud täiesti tundetuks. Ja ma ei tea kui palju on mehi kellele meeldib rinnapiim. Kui rindu puudutada, hakkab neist piima tulema. Õnneks see kaob paar kuud pärast imetamise lõppu. Hormonaalsest trill trallist ma ei hakka rääkimagi. Ja väsimus… elementaarne. Võtsin ööd enda peale, et mees saaks magada. Päeval oli mees tööl. Õnneks aitas mees õhtuti.

Miks mu mees jäi? Sest ta hoolib minust. Mina temast. Meil on emotsionaalselt asjad enam-vähem korras. Aga võiks veel paremini olla. Seksiga oli kindlasti harvemini kui ta oleks soovinud (mängisime temaga niisama). On ju olemas suuseks ja igast põnevad käe tehnikad. Aga seda, et sundida seda ei saa. Naine/mees peab soovima ja siin see murekoht ongi. Mehed proovige oma naisi naistena hoida. Naised on ikka perenaised ja koduhoidjad, kodusoojuse loojad. Te proovige neid naistena kohelda, et nad kuhugi sinna kohustuste hunnikusse ära ei kaoks. Proovige neid armastada nii nagu nemad sooviksid. Mees ei peaks tundma mingit häbi või vastumeelsust oma naisele head tehes. Nii nagu ka naine mehele. See käib vastastikku!

Käte püksi ajamine on minu jaoks out ja laks pepule olgu pigem harv huumor. Küll aga on suudlus kuklale, juuste paitamine, huultega õrnalt sikutamine v kerged suudlused kaelale minu jaoks imelised. Ei eita, et kahjuks (vaatamata korduvale rääkimisele) saan neid vähe. Soovid ununevad, vanad harjumused tulevad tagasi aga progress on meie suhtes olnud siiski märgatav. Ega seksi õpetus on meil Eestis kesine, nii et tuleb ise ja koos partneriga täiendada.

Õnneks on meil seksi puhul kvaliteet ka mehele olulisem kui kvantiteet. Ehk 1-2 korda nädalas on ok (ei pea olema vaginaalne seks). Mulle meeldib vaadata kuidas mees mu käte vahel sulab. Eks seegi ole vb mingi domineerimise viis, et mul on selline võim. Aga see on nauding talle ja rahulolu mulle. See ei alaväärista kedagi. Küll alavääristab ja vaimselt sandistab naise(ka mehe) seksile sundimine või manipuleerimine.

Teema algatajale soovitan mehega rääkida. Kui ei aita, minge teraapiasse. Halba see ei tee ja kui mees paarissuhte nimel pingutada ei soovi siis see on halb märk. Aga ma usun, et tuleb ja kuulab, sest kui mees ütleb, et ta on sinusse armunud ja näitab seda välja, siis küll leiate kokkulepped. Aga tegelege sellega, sest muidu saab teis mõlemas ühel hetkel hoolivus ja usaldus teise vastu otsa.

Olen seda usku, et suhtest peab olema mõlemale poolele kasu. Ei saa olla nii, et üks teenib teist. Need mehed, kes Te siin nii usinasti kirjutate et teete torutöid ja toote raha koju, et nüüd naine seksigu. Kas naine millegi muuga pereellu ei panusta? Kas ta enne tööl ei käinud? Vanemahüvitist saab? Aga kas riided on sahtlis, söök kapis? Teie järeltulijad olemas ja hoitud? Kui paljud praeguse aja pered tuleksid toime ainult mehe sissetulekuga? Aramstus ei ole sõnad vaid teod. Ja mitte ainult seks ei ole hoolivuse väljenduse viis.

Küsimus: kui mees/naine tahab seksi päevas kaks ja enam korda kas see on pideva mastrubeerimise tulemus? Kui see tekkis uue paarilisega kohtumisel siis kordade arv peaks ju ajas vähenema? On see lihtsalt diagnooimata/endale tunnistamata sõltuvushäire?

Mitu last teie peres on ja kui vanad olete, kui küsida tohib?
Kas mees ongi selle umbkaudu kord nädalas korraldusega rahul?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus: kui mees/naine tahab seksi päevas kaks ja enam korda kas see on pideva mastrubeerimise tulemus?

Küsimus: kui mees/naine tahab seksi nädalas korra või harvem, kas see on pideva mastrubeerimise põhjus? Ja kui te mingil põhjusel ei saa või ei taha seksida, siis miks te (mitte ülaltsiteeritu isiklikult vaid kõik siin kommenteerivad seksist keeldujad) ise oma armsamale oraalset või manuaalset abi ei paku? Seda viimast ju ikka võiks. Selline ülal vihjatud “kui mina ei taha, siis sina ka ei tohi” on pehmelt öeldes isekas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.11 15:03; 05.11 15:31; 05.11 16:26; 06.11 14:31; 10.12 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui te mingil põhjusel ei saa või ei taha seksida, siis miks te ise oma armsamale oraalset või manuaalset abi ei paku?

Inimesed on ilmselt erinevad, aga kui ise pole “erutunud”, siis “oraalne abi” on minu jaoks välistatud. Aga manuaalset – palun, niipalju kui kulub, kuidas tahab, mida tahab, pole probleemi.
Minu mees paraku sellest üldse aru ei saa. Kui tema pole “erutunud”, siis pole tal käsi ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.11 11:03; 01.11 22:06; 03.11 17:46; 03.11 23:31; 04.11 23:14; 05.11 21:20; 10.12 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu oma mehest loeks… Sama teema juba aastaid. Mees nagu teismeline, kogu aeg tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 151 kuni 165 (kokku 165 )


Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas